 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-11-2013 10:40 | kika (1657 punktów) | Ta straszna gender.
18 na 18 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 #91 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Ta straszna gender. | . > Czasem mam wrażenie, że nie jestem na portalu racjonalista tylko na jakims klerofobie albo czymś podobnym.www.racjonalista.pl/kk.php/d,67pl.wikiped(*)lizm_światopoglądowywww.racjonalista.pl/forum.php/s,558739> Teraz oczy przecieram ze zdumienia gdy czytam takie interpretacje i urojenia. A może zamiast przecierania warto odjąć klapkiwww.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,544386#w545584> Moja żona piecze ciasta a ja przerzucam tone węgla nie dlatego że wynika to z racjonalnego podziału,A propos Pańskiej racjonalności, to przerzucanie węgla jest ogromnie pożyteczną pracą, ale na forum racjonalistów to bardziej czytanie ze zrozumienie książek się liczy. Dlatego chyba Pan adresy pomylił. > optymializacji czasu, ekonomii, uwarunkowań fizycznych, zainteresowań i talentówPitu, pitu! W zaślepieniu nie dostrzega Pan ogromu kobiet, które intelektualnie niebotycznie Pana przewyższają i sporą grupę, która fizycznie by Panu wyłożyła idee genderyzmu, tak dobrze że wybitny chirurg (może też kobieta) musiałby się długo napracować aby Pana do kupy poskładać. > tylko jest to SPISEK koscioła sprzed 2000 lat Brodacze ustawili losy świata i teraz sie ludzie stosują A ja myślałem że Żydzi, albo chociaż masoni... Tu skrót dla tych, którzy czasu nie mają, gdyż węgiel przekładają.> Wytwór społeczeństwa opartego na spisku Naturalne procesy, broń "boże"  Spiskowych teorii, to proszę szukać bliżej Pańskiej parafii. > A do tego jeszcze społeczeństwo uciemiężone przez kler uciska moją rodzine i dyktuje nam role. No beka niemiłosierna, porownywalna z czytaniem katechizmu.Jeżeli ma Pan kłopoty nawet z czytaniem katechizmu i całą swoją wiedzę opiera na kazaniach, to co chciałby Pan na naszym forum osiągnąć? Ło Boze. Pan Bóg, gdy kogoś ukocha, to najpierw mu..... Miłego dnia i szczęśliwego Nowego Roku, niech Bóg ma Pana w opiece. @@@ . |
#92 -1 na 1 | Epoche (-3 punktów) | Odp: Ta straszna gender. | > .> >Czasem mam wrażenie, że nie jestem na portalu racjonalista tylko na jakims klerofobie albo czymś podobnym.> www.racjonalista.pl/kk.php/d,67> pl.wikiped(*)lizm_światopoglądowy> www.racjonalista.pl/forum.php/s,558739> >Teraz oczy przecieram ze zdumienia gdy czytam takie interpretacje i urojenia.> A może zamiast przecierania warto odjąć klapki> www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,544386#w545584> >Moja żona piecze ciasta a ja przerzucam tone węgla nie dlatego że wynika to z racjonalnego podziału,> A propos Pańskiej racjonalności, to przerzucanie węgla jest ogromnie pożyteczną pracą, ale na forum racjonalistów to bardziej czytanie ze zrozumienie książek się liczy. Dlatego chyba Pan adresy pomylił.> >optymializacji czasu, ekonomii, uwarunkowań fizycznych, zainteresowań i talentów> Pitu, pitu! W zaślepieniu nie dostrzega Pan ogromu kobiet, które intelektualnie niebotycznie Pana przewyższają i sporą grupę, która fizycznie by Panu wyłożyła idee genderyzmu, tak dobrze że wybitny chirurg (może też kobieta) musiałby się długo napracować aby Pana do kupy poskładać.> >tylko jest to SPISEK koscioła sprzed 2000 lat Brodacze ustawili losy świata i teraz sie ludzie stosują A ja myślałem że Żydzi, albo chociaż masoni...> Tu skrót dla tych, którzy czasu nie mają, gdyż węgiel przekładają.> >Wytwór społeczeństwa opartego na spisku Naturalne procesy, broń "boże"  > Spiskowych teorii, to proszę szukać bliżej Pańskiej parafii.> >A do tego jeszcze społeczeństwo uciemiężone przez kler uciska moją rodzine i dyktuje nam role. No beka niemiłosierna, porownywalna z czytaniem katechizmu.> Jeżeli ma Pan kłopoty nawet z czytaniem katechizmu i całą swoją wiedzę opiera na kazaniach, to co chciałby Pan na naszym forum osiągnąć?> Ło Boze. Pan Bóg, gdy kogoś ukocha, to najpierw mu.....> Miłego dnia i szczęśliwego Nowego Roku, niech Bóg ma Pana w opiece.> @@@> .> Nie interesuje mnie Pana urojony bóg. Jeśli bedzie Pan chciał porozmawiać o czym rzeczowym zamiast próbować wyśmiać osmieszyć i czynić inne personalne ataki to zapraszam do rozmowy, a tak to bez celu nie wołać, proszę. Szcześliwego nowego roku. Mod: Kasuj zbędne cytowania. |
#93 3 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Ta straszna gender. | . > Nie interesuje mnie Pana urojony bóg. Jeśli bedzie Pan chciał porozmawiać o czym rzeczowym zamiast próbować wyśmiać osmieszyć i czynić inne personalne ataki.Nikt nas bardziej nie skompromituje niż uczynimy to sami.(Opowiadając o sobie i o tym jak traktuje Pan żonę oraz co Pan myśli o kobietach, upoważnia Pan tym samym, to osobistego odniesienia się do samego Pana. Wypisując publicznie bzdury należy liczyć się z ich wykpieniem.)> to zapraszam do rozmowy,A o czym mielibyśmy rozmawiać? > a tak to bez celu nie wołać, proszę.Przeczytałem wszystkie Pańskie tu wypowiedzi. Każda rozmowa z Panem jest bezcelowa, ale wszedł Pan tu i usiłuje nam swój kit sprzedawać. Przestań już Pan proszę! Miłego wieczoru i wspaniałego ranka. @@@ . |
#94 -1 na 1 | Epoche (-3 punktów) | Odp: Ta straszna gender. | > >to zapraszam do rozmowy,> A o czym mielibyśmy rozmawiać?Zatem bądz konsekwentny. Bez odbioru. |
#95 7 na 7 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Ta straszna gender. | . > >>>A o czym mielibyśmy rozmawiać?> Zatem bądz konsekwentny. Bez odbioru.Nie mam najmniejszego zamiaru rozmawiać z Szanownym Panem, gdyż nie miałbym o czym, ale nie mam też najmniejszego zamiaru zrezygnowania z krytykowania, czy wprost ośmieszania Pańskich wypowiedzi, gdy będą głupie. To publiczne forum, a nie prywatny blog i wszystkie wypowiedzi podlegają osądowi wszystkich, a stosowanie ironii i sarkazmu jest tu przyjęte. "Jeśli oczekujesz, że pisząc o tych tematach będziemy śmiertelnie poważni, zawiedziesz się. Owszem, często nasz styl jest niezwykle poważny, książkowy lub naukowy, bez cienia uśmieszku na ustach. Jednakże jest to zmieszane z mniej pompatycznymi ujęciami. "Propagowanie racjonalizmu oznacza nie tylko suchy język naukowych monografii (mało zazwyczaj perswazyjnych czy prelekcji, czy też wreszcie jedynie wyrabianie logicznego myślenia w świadomości społecznej. Oznacza ono także sięgnięcie po oręż lekkości i humoru, ironii i drwiny, jako nader groźnych narzędzi do walki z przesądem, nonsensem i bzdurą. Oznacza więc sięgnięcie do świetnych wzorów oświeceniowych pamfletów, tak skutecznie i nieubłaganie, a przy tym wszystkim w tak lekkiej formie, tropiących relikty mentalności pierwotno-irracjonalnej we współczesnych im społeczeństwach" (Zygmunt Poniatowski). Sam Mistrz imię którego nosi Racjonalista, daje nam wytyczne, które ujął w credo Tadeusz Żeleński-Boy: "Igrać z najbardziej uświęconymi pojęciami, z najbardziej czcigodnymi uczuciami, próbować ich siły i szczerości, rozkładać je odczynnikiem śmiechu, prowokować obłudne oburzenia, demaskujące dyskusje, wpuszczać powietrze, ośmielać do myślenia, iżby pośród walących się bałwanów zostało to, co naprawdę jest szanowane - oto zadanie, które chciałbym spełniać wedle sił moich". Oczywiście argumenty nasze są jak najbardziej poważne i jak najmniej śmieszne. Tego jednak umysłom bystrym tłumaczyć nie potrzeba."Nasze forum skierowane jest do racjonalistycznej inteligencji. Ja jestem wprost przewrażliwiony na głupotę, a jak na razie, to ona z wszystkich Pańskich postów mocno wyziera. Tak, że niech Szanowny Pan nie liczy na żadną taryfę ulgową, tylko weźmie się do poważnej intelektualnej roboty lub zrezygnuję z udziału w poważnych rozmowach. PS. Wypowiadając się tu w postach bezpośrednio do Pana skierowanych, to wcale nie Pan musi być właściwym adresatem tej wypowiedzi, gdyż ja wszystkie swoje wypowiedzi, kieruję tylko do inteligencji potrafiącej je zrozumieć. Pan może sobie np. wyłączyć w ogóle wyświetlanie się Panu moich wypowiedzi, lub zrezygnować z odpowiedzi na nie. Mało mnie to interesuje, gdyż to Pański, a nie mój problem. @@@ . |
#96 -2 na 2 | Epoche (-3 punktów) | Odp: Ta straszna gender. | Wylewaj wylewaj swe żale, ponoć dobrze robią na ból tylniej szęści ciała. Na urojenia zwiazane z nadinterpretacją i natręctwem dopowiadania sobie własnych wizji w czyichś wypowiedzi też powinno pomóc. |
#97 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Ta straszna gender. | . > Wylewaj wylewaj swe żale, ponoć dobrze robią na ból tylniej szęści ciała.> Na urojenia zwiazane z nadinterpretacją i natręctwem dopowiadania sobie własnych wizji w czyichś wypowiedzi też powinno pomóc.Czytelnik 'Epoche' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Ta straszna gender.' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,594458#w599251Nikt nas nie skompromituje bardziej niż uczynimy to sami.@@@ . |
#98 3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Ta straszna gender. | Pisze się (i mówi) tylnej. |
1 2 3 4 5 6 7 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|