 |
Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-01-2014 12:19 | MajkelSS (2075 punktów) (zablokowany) | Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm
4 na 4 | Wiem, że to jest n-ty temat o gender, ale słuchając takie interpretacje nie można nie podnieść głosu. Mój ulubiony specjalista od homoideologii i seksualizacji dzieci ks (pożal się borze) dr hab. Dariusz Oko atakuje gender na wizji. www.tvp.pl(*)kontra/wideo/05012014/13552033Zacznijmy od kardynalnego błędu logicznego. 1) Gender jest z natury ateistyczne 2) Ateizm jest z natury antropocentryczny i tłumaczy wszystko biologią 3) Gender wprowadza niebiologiczne pojęcie płci kulturowej Istnieje system logiczny, w którym to jest słuszne ? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 #76 5 na 5 | liliac (147340 punktów) | Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm | Doklej jeszcze jakiś cytat. Będzie zabawniej  I strzel jeszcze większym foszkiem - w końcu wszyscy powinniśmy byli docenić marny żarcik zasłaniający twoją własną ignorancję strasznym genderem utrudniającym ci komunikację 
"...a świniobicie, łaskawa pani, to to samo, jak kiedy ksiądz odprawia mszę świętą, bo zawsze idzie o krew i o mięso, czyli ciało." (B. Hrabal, "Postrzyżyny" ) |
| jan bury (7 punktów) | Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm | Rzeczywiście nie znałem znaczenia Meretseger, i przyznałem się do tego. Ale czy ten fakt dyskwalifikuje moje poglądy? Mylisz erudycję ze zdrowym rozsądkiem, taką głębszą refleksją w stosunku do zaobserwowanych zjawisk, inaczej mówią o tym mądrość. Możesz mnie dalej obrażać, widocznie daje ci to poczucie, że jesteś fajna  |
#78 4 na 4 | liliac (147340 punktów) | Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm | > czy ten fakt dyskwalifikuje moje poglądy?To tobie się wydawało, że ja z tobą rozmawiam i wymieniam poglądy? Fascynujące 
"...a świniobicie, łaskawa pani, to to samo, jak kiedy ksiądz odprawia mszę świętą, bo zawsze idzie o krew i o mięso, czyli ciało." (B. Hrabal, "Postrzyżyny" ) |
| jan bury (7 punktów) | Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm | Fascynujące jest to, co ty w takim razie tutaj robisz? |
#80 5 na 5 | liliac (147340 punktów) | Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm | > Fascynujące jest to, co ty w takim razie tutaj robisz?Aktywnie uczestniczę w życiu forum i portalu  Odrobina inteligencji i niewielka ilość czasu poświęcona na zapoznawanie się profilami rozmówców pomaga uniknąć nie tylko takich "lapsusów", jak w przypadku Meret, ale też podobnych mało błyskotliwych pytań. Aktualnie - skoroś zainteresowany szczegółami - podkpiwam sobie z pewnego nowego użytkownika, który dopiero co strzelił malowniczego focha i deklarował rezygnację z tego jakże mało przyjaznego forum (ale chyba zmienił zdanie) 
"...a świniobicie, łaskawa pani, to to samo, jak kiedy ksiądz odprawia mszę świętą, bo zawsze idzie o krew i o mięso, czyli ciało." (B. Hrabal, "Postrzyżyny" ) |
| jan bury (7 punktów) | Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm | |
#82 2 na 2 XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm | > Marks napisał genialne ekonomiczne dzieło - I tom "Kapitału" i bardzo dobrą jego kontynuację. Dzieło to jest nadal przydatnym narzędziem oraz wzorem dla analiz ekonomicznych.Na czym polega genialność tej książki ? I dlaczego jest to dla Pana "dzieło", a nie książka filozoficzna ? Uważa się Pan za racjonalistę, więc powinien Pan spróbować odpowiedzieć na to pytanie... Ile Pan przeprowadził analiz ekonomicznych ? Czy to były tylko analizy zakupu chleba na tydzień dla 3 osobowej rodziny ? Bo na to mi wygląda... > nie można na poważnym poziomie nawet dziś uprawiać ekonomii nie znając dzieł tego klasyka.Ogromnie Pana szanuję jako osobę, ale wypisuje Pan straszne głupoty. Co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę, że jest Pan religioznawcą, i w tej materii jest Pan kompletnym ignorantem, ale skąd się bierze ta pycha i przekonanie o swojej wszechwiedzy ?!? Wyrządza Pan wielką szkodę racjonalizmowi, bo ktoś nieobeznany z tematem może się nabrać na Pana pewność siebie i wziąć te brednie na serio...  Tak się dziwnie, że ilekroć ktoś brał na seio Marksa, to zawsze to się kończyło katastrofą i niezliczonymi ofiarami  Dobrze jest czasami pomyśleć, zanim się zacznie kogoś wychwalać... Pozdrawiam strasznie serdecznie.
o wierze w audio: XYZPawel w google. |
1 2 3 4 5 6 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|