 |
Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-07-2014 20:03 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny 0 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..| ayovi (99 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >>>Prostytutki w przeciwieństwie do dających za darmo kurewek robią sporo dobrego dla bliźniego...> >>To w końcu seksualną przyjemność uważasz za dobrą, czy naganną? > >Dla ludzi, dla których seks jest istotny zapewne jest to spora przyjemność, zaś dla pewnie mniejszości niekoniecznie. Dla mnie nie był i nie jest wielką przyjemnością.  > Nie o to pytałam, chodziło mi o kategorie etyczne i sprzeczność, w którą popadłeś zachwalając usługę seksualną jako dobro, a zarazem lżąc czerpiące z tego dobra kobiety. Czyżbyś należał do tych mizoginów, którym się zdaje, że seksualne rozkosze powinny być zarezerwowane dla mężczyzn?> To nie jest sprzeczność, nie jestem mizoginem. Uważasz że nie ma męskich prostytutek? Gdzie ja lżyłem kobiety? Są prostytutki i jest też pewien typ kobiet dających za darmo na prawo i lewo(nazwałem je kurewkami). Nazwij je sobie nimfomankami,uzależnionymi od seksu czy jak tam chcesz. Czytaj uważnie, napisałem, że wielu ludzi obojga płci odczuwa przyjemność z seksu, ale są też ludzie którzy jej nie odczuwają. |
#62 -1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > To nie jest sprzecznośćPrzyjemność z seksu przedstawiasz jako dobro i jako zło, to sprzeczność. > Gdzie ja lżyłem kobiety?Nazwałeś kobiety czerpiące przyjemność z seksu kurewkami, a to jest pejoratywne określenie. |
| ayovi (99 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >To nie jest sprzeczność> Przyjemność z seksu przedstawiasz jako dobro i jako zło, to sprzeczność.> >Gdzie ja lżyłem kobiety?> Nazwałeś kobiety czerpiące przyjemność z seksu kurewkami, a to jest pejoratywne określenie.Nieprawda, nazwałem kurewkami pewien TYP kobiet. Kobiety czerpiące przyjemność z seksu nie nazwałem kurewkami. Przyjemności z seksu nie przedstawiam w kategoriach dobra czy zła, to nie te kategorie. Tak przy okazji polecam książke ''Dziwki w historii''Nickie Roberts. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > nazwałem kurewkami pewien TYP kobiet. Kobiety czerpiące przyjemność z seksu nie nazwałem kurewkami.I podałeś jaki to typ, owa kurewka chodziło o darmowy seks, czyli uprawiany dla przyjemności, bo jakiż by inny. Czyli twierdzisz, że kurewką jest kobieta czerpiąca przyjemność z seksu. Zresztą w linkowanej wcześniej wypowiedzi wyrażony jest podobny pogląd, choć tam chodzi o czerpiące z seksu przyjemność prostytutki. > Przyjemności z seksu nie przedstawiam w kategoriach dobra czy złaNapisałeś, że prostytutki "robią sporo dobrego dla bliźniego". |
daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >Dlaczego ma obalać?> Ponieważ ja dowiodłam.Musi przeoczyłem, proszę wskazać gdzie? |
#66 1 na 1 | J_Sakowski (133 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >Na stałe się nie pisze.> Dobra, pytanie brzmiało "Co jest gorsze, być katechetką czy prostytutką?".Katacheta to jest gorszy wybór, to jest katastrofa. Tonący brzytwy się chwyta? Katacheta przekazuje dogmaty jednej religii ustawionej na uprzywilejownej pozycji (brak wdrażania do myślenia racjonalnego, porównywania danych, wybierania drogi i jej korekty na podstawie analizy błedów), dane niesprawdzone bez zaakcentowania ich niesprawdzalności (nauki o duszy, świat demonów i inne niedorzeczności), zaszczepia lęki na tej podstawie (możliwe wpływy negatywne od demonów przykładowo), nie chce rozmawiać o sprzecznościach i zmianach w religii (zaprzeczenie zasad poznania naukowego, za szczególnie szkodliwe uważam dogmaty nienaruszalne). Itp. |
#67 2 na 2 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny |
> Za to za pracę katechetyczną dostaję dużo podziękowań od rodziców dzieci ponieważ poruszam tematy nie tylko związane z religią. Uczę dzieci-przyszłe elity [..], lekarzy,> A potem mamy takich Chazanów...
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#68 1 na 1 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >> że prostytucja jest rodzajem bohaterstwa, bo dla czyjegoś dobra działa się wbrew swej naturze, jak ten święty Marcin, co to się płaszczem z żebrakiem podzielił... Obalisz to?> >Cóż za nonsens o prostytucji....> Póki nie obalisz, nonsensem jest pisanie że to nonsens.Co mam obalić ? Twoją absurdalną tezę, że prostytucja jest bohaterstwem, bo dla czyjegoś dobra ple,ple,ple,ple,ple..... W Twej śmiałej dywagacji brakuje odniesień do Jonasza, który trzy doby spędził w brzuchu wielkiej ryby.
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#69 1 na 3 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >>Dlaczego ma obalać?> >Ponieważ ja dowiodłam.> Musi przeoczyłem, proszę wskazać gdzie?No przecież przedwczoraj o 16:06 pawel_wr nawet to zacytował: "bo dla czyjegoś dobra działa się wbrew swej naturze".  |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Katacheta to jest gorszy wybórDziękuję.  |
#71 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >Póki nie obalisz, nonsensem jest pisanie że to nonsens.> Co mam obalić ? Twoją absurdalną tezę, że prostytucja jest bohaterstwem, bo dla czyjegoś dobra ple,ple,ple,ple,ple.....Uzasadniłam swoją tezę, obal to uzasadnienie. Bo jeśli twierdzisz, że jest absurdalna, za całe uzasadnienie mając "ple,ple,ple,ple,ple", to od ręki nie masz racji, gdyż ja Ci odpowiem "ple,ple,ple,ple,ple" i jeszcze jedno "ple!", pytanie co z oczywistym dalszym ciągiem takich uzasadnień. > W Twej śmiałej dywagacji brakuje odniesień do Jonasza, który trzy doby spędził w brzuchu wielkiej ryby.Nie znalazłam zastosowania.  |
| ayovi (99 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >nazwałem kurewkami pewien TYP kobiet. Kobiety czerpiące przyjemność z seksu nie nazwałem kurewkami.> I podałeś jaki to typ, owa kurewka chodziło o darmowy seks, czyli uprawiany dla przyjemności, bo jakiż by inny. Czyli twierdzisz, że kurewką jest kobieta czerpiąca przyjemność z seksu. Zresztą w linkowanej wcześniej wypowiedzi wyrażony jest podobny pogląd, choć tam chodzi o czerpiące z seksu przyjemność prostytutki.> >Przyjemności z seksu nie przedstawiam w kategoriach dobra czy zła> Napisałeś, że prostytutki "robią sporo dobrego dla bliźniego".Nie twierdze, że kobiety czerpiące przyjemność z seksu to kurewki, nie imputuj mi czegoś czego nie napisałem. Kurewkami nazwałem pewien TYP kobiet dających na prawo i lewo za darmo. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Kurewkami nazwałem pewien TYP kobiet dających na prawo i lewo za darmo.Seks za darmo jest dla satysfakcji, ganisz kobiety za czerpanie przyjemności z seksu. Ale skoro prostytutki - mimo iż również dają na prawo i lewo - pochwalasz, to znaczy, że dobrem jakie w nich cenisz jest... wydatek. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | |
#75 1 na 1 | Frank Holman (5897 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >Kurewkami nazwałem pewien TYP kobiet dających na prawo i lewo za darmo.> Seks za darmo jest dla satysfakcji, ganisz kobiety za czerpanie przyjemności z seksu.> Ale skoro prostytutki - mimo iż również dają na prawo i lewo - pochwalasz, to znaczy, że dobrem jakie w nich cenisz jest... wydatek.Niestety takie poglądy jak prezentuje ayovi są skutkiem katofanatycznego otumanienia naszego społeczeństwa antyseksualną a zwłaszcza antykobiecą retoryką. Widać, że stara się powiedzieć coś mądrego, ale całkiem się zagubił, gdyż sam po chwili przemyślenia załapał, że czepia się h... wie do czego - po prostu do kobiecego seksu. Ktoś mu zawciskał do głowy, że jak faceci "zaliczają" to jest zajeb... ale jak kobiety... to są kurewkami. Jednocześnie czuje naturalnie, że bezsensowana demoralizacja społęczna nadmiarem bezrefleksyjnego seksu ogólnie nie jest "dobra". I teraz się całkiem zagubił, co właściwie ma na myśli i do czego się tzw. przypierd.... |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|