 |
Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-07-2014 20:03 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny 0 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..| baszarteg (2319 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Niestety takie poglądy jak prezentuje ayovi są skutkiem katofanatycznego otumanienia naszego społeczeństwa antyseksualną a zwłaszcza antykobiecą retoryką.A ja uważam że nawet gdyby takiego "ayovi " nie było (oczywiście na "Racjonaliście" bo ayowich gdzie indziej jest bez liku  ) należało by go stworzyć co by pewne otumanienie napiętnować ...Może by to i była laleczka voodoo no ale w zacnym celu  Antyseksulana retoryka poczyna sobie coraz śmielej  zwłaszcza w reklamie ,filmie itp Nie można być obojętnym i bezczynnie przyglądać się próbom przerobienia nas na łanioły .Jak to leciało...? "Non possumus!"  A poważniej (a propos antykobiecej retoryki ),to czym innym niż jakąś skrajną formą religijno-seksulalnej fiksacji ,chorej patriarchalnej dominacji jest tzw "obrzezanie kobiet" ? |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Ktoś mu zawciskał do głowy, że jak faceci "zaliczają" to jest zajeb... ale jak kobiety... to są kurewkami.Ta informacja to mem niesiony przez pokolenia za pomocą słowa "kurwa" oraz wyrazów pokrewnych. Samo słowo to zrobiło tak zawrotną karierę, że nie da się z nim walczyć, jedyny ratunek to zdewaluować odium kurewstwa nadmiarem bezrefleksyjnego seksu...  > nadmiarem bezrefleksyjnego seksu ogólnie nie jest "dobra".A przecież ani nie tuczy, ani cholesterolu nie nabija... ?  |
#78 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Może by to i była laleczka voodoo no ale w zacnym celu  Nie miałam chyba szansy na przekonanie mego rozmówcy, kto wie czy nie z powodu własnej płci. Przekonanie niektórych, że kobiety są innym gatunkiem i posługują się jakąś specjalną niepojętą logiką (kobiecą, a jakże) powoduje chyba, że niektórym panom myślenie zwyczajnie się wyłącza... Lub jest to postawa obronna. > chorej patriarchalnej dominacji jest tzw "obrzezanie kobiet"Zważywszy, że rzezani są również chłopcy (choć mniej okrutnie) jest to ogólniejszy problem praw dziecka. |
#79 2 na 2 | baszarteg (2319 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Zważywszy, że rzezani są również chłopcy (choć mniej okrutnie) jest to ogólniejszy problem praw dziecka.Obrzezanie chłopców i dziewczynek łączy tylko nazwa ,nazwa która w przypadku dziewczynek/kobiet wprowadza w błąd i rozmywa tę ewidentną zbrodnie. |
| Frank Holman (5897 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >nadmiarem bezrefleksyjnego seksu ogólnie nie jest "dobra".> A przecież ani nie tuczy, ani cholesterolu nie nabija... ?  w przypadku gdy łączy się z częstą zmianą partnerów oraz przypadkowością kontaktów seksualnych - może mieć, a w zasadzie w praktyce zwykle ma, negatywne skutki zarówno indywidualne, jak i społeczne; to miałem na myśli czy muszę rozwijać ten wątek, czy raczej wszyscy załapują jego oczywistość i o jakiego rodzaju skutki chodzi bez w sumie względu na płeć ? |
#81 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > zwykle ma, negatywne skutki zarówno indywidualne, jak i społeczneA chciałam dobrze...  |
| ayovi (99 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >>Kurewkami nazwałem pewien TYP kobiet dających na prawo i lewo za darmo.> >Seks za darmo jest dla satysfakcji, ganisz kobiety za czerpanie przyjemności z seksu.> >Ale skoro prostytutki - mimo iż również dają na prawo i lewo - pochwalasz, to znaczy, że dobrem jakie w nich cenisz jest... wydatek.> Niestety takie poglądy jak prezentuje ayovi są skutkiem katofanatycznego otumanienia naszego społeczeństwa antyseksualną a zwłaszcza antykobiecą retoryką. Widać, że stara się powiedzieć coś mądrego, ale całkiem się zagubił, gdyż sam po chwili przemyślenia załapał, że czepia się h... wie do czego - po prostu do kobiecego seksu. Ktoś mu zawciskał do głowy, że jak faceci "zaliczają" to jest zajeb... ale jak kobiety... to są kurewkami. Jednocześnie czuje naturalnie, że bezsensowana demoralizacja społęczna nadmiarem bezrefleksyjnego seksu ogólnie nie jest "dobra". I teraz się całkiem zagubił, co właściwie ma na myśli i do czego się tzw. przypierd....Tak apropos katofanatycznego otumanienia to macie pecha bo jestem agnostykiem, niektorzy z was czepiaja sie Pań prostytutek, a to jest zawód jak kazdy inny. Jak myslicie dlaczego jestem przychylny prostytutkom? To pewnie efekt katofanatycznego otumanienia prawda? ach ta co niektorych logika. @chetna racjonalistka chyba jest na bakier z logiką, nigdzie nie ganie kobiet za odczuwanie seksualnej przyjemnosci. Mam swoje zdanie na temat zarowno kobiet jak i facetow, ktorzy nalogowo zmieniaja partnerow w celach seksualnych,dając na prawo i lewo i zaliczając na prawo i lewo. Tak samo jak mam krytyczne zdanie na temat narkomanii,alkoholizmu,nikotynizmu. |
#83 1 na 1 | ayovi (99 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >Kurewkami nazwałem pewien TYP kobiet dających na prawo i lewo za darmo.> Seks za darmo jest dla satysfakcji, ganisz kobiety za czerpanie przyjemności z seksu.> Ale skoro prostytutki - mimo iż również dają na prawo i lewo - pochwalasz, to znaczy, że dobrem jakie w nich cenisz jest... wydatek.Prostytutki w ten sposób zarabiają na życie i mają do tego pełno prawo. Uwazam to za uczciwe. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Prostytutki w ten sposób zarabiają na życie i mają do tego pełno prawo.A za co w takim razie ganisz "kurewki", że zarabiają w inny sposób? Inne sposoby zarabiania niż prostytucja są naganne? A Ty sam zarabiasz prostytuując się, czy podobnie jak kurewki zarabiasz inaczej? . |
#85 -1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > @chetna racjonalistka chyba jest na bakier z logiką, nigdzie nie ganie kobiet za odczuwanie seksualnej przyjemnosci.Więc czego w istocie chcesz od "kurewek", że je tak nazywasz? Kogo i jak one wg Ciebie krzywdzą? |
| Frank Holman (5897 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >@chetna racjonalistka chyba jest na bakier z logiką, nigdzie nie ganie kobiet za odczuwanie seksualnej przyjemnosci.> Więc czego w istocie chcesz od "kurewek", że je tak nazywasz? Kogo i jak one wg Ciebie krzywdzą?Daj mu już spokój niech milczeniem się wycofa z tej idiotycznej wypowiedzi. Sam chyba zrozumiał, że na dużo więcej szacunku zasługują te zabawiające się dla własnej przyjemności z fajnymi facetami, na jakich same mają ochotę, niż sprzedające się za kasę jakimiś flusiom i oblechom. A jeśli chcesz wiedzieć o co mu chodziło., to właśnie sporo facetów poniża właśnie te pierwsze, bo wiedzą, że nie mają u nich żadnych szans, bo są zwykłymi flusiami albo wręcz oblechami, co najwyżej za kasę mogą sobie ruchanie załatwić. |
#87 -1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Daj mu już spokójNękam go za podważanie moich kompetencji dyskusyjnych. > sporo facetów poniża właśnie te pierwsze, bo wiedzą, że nie mają u nich żadnych szansAle odwetowego epitetu na mężczyzn kobiety nie mają. |
| ayovi (99 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >Prostytutki w ten sposób zarabiają na życie i mają do tego pełno prawo.> A za co w takim razie ganisz "kurewki", że zarabiają w inny sposób? Inne sposoby zarabiania niż prostytucja są naganne?> A Ty sam zarabiasz prostytuując się, czy podobnie jak kurewki zarabiasz inaczej?> .Nie wiem czemu tak bronisz pewnego TYPU kobiet i mezczyzn. Ile jest takich osób w spoleczenstwie? Na pewno jest to mniejszosc,moze z 10%. Jakbys czytala co pisalem wczesniej-rowniez w innym wątku- wiedzialabys, że delikatnie mówiąc nie przepadam za seksem. Do prostytutek nic nie mam, prostytucja to jest najstarszy zawód świata. Napisalem Ci wczesniej nazwij sobie takie osoby nimfomankami(nimfomanami), uzaleznionymi od seksu czy jak tam chcesz. Coś Ty sie tak uczepila tego slowa na k. Jeszcze raz polecam Tobie i @Frankowi Holmanowi ''Dziwki w historii''Nickie Roberts. |
| ayovi (99 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >@chetna racjonalistka chyba jest na bakier z logiką, nigdzie nie ganie kobiet za odczuwanie seksualnej przyjemnosci.> Więc czego w istocie chcesz od "kurewek", że je tak nazywasz? Kogo i jak one wg Ciebie krzywdzą?A o czymś takim jak zdrada slyszalas? Robia to i owe kobiety i tacy faceci. Nazwijmy to nimfomanią- żeby nie było że używam wulgarnego słowa. |
#90 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Coś Ty sie tak uczepila tego slowa na k.Trafiłeś w sedno. "Kurwa" to pejoratywne określenie mające moc wykluczania społecznego. I ja pytam ZA CO kobiety są lżone i odrzucane, czy robią komuś krzywdę, a jeśli tak, to komu. Prostytucję nawet pochwalasz, pytam więc jaką szkodę i komu robią kobiety, które przez swą łaskawość (och, dzięki!) nazywasz zdrobniale "kurewkami"? > Jeszcze raz polecam Tobie i @Frankowi Holmanowi ''Dziwki w historii''Nickie Roberts.To kiedyś przy okazji, albo może streść nam, co?  |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|