 |
Rozwiązłość seksualna kobiet Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-08-2014 13:28 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Rozwiązłość seksualna kobiet
3 na 3 | Chociaż od dłuższego czasu żyjemy sobie w najlepsze w XXI wieku, to tytułowa kategoria moralna okazuje się na tyle aktualna, że forumowi mizogini używając terminu "kurewka" (właśnie tak kurtuazyjnie zdrabniając) nie wywołują nawet cienia sprzeciwu forumowych feministek.
Czy pejoratywność kobiecego korzystania z wolności seksualnej ma dzisiaj rację bytu, a jeśli tak, to jak "kurewkę" zdefiniować, czy istnieje męski odpowiednik "kurewki" i dlaczego jest nim pijak, zresztą awansowany na alkoholika?
Czy tutejsze feministki akceptują podział kobiet na kobiety porządne oraz kurewki i jak się ew. podział ma do kobiecej wolności seksualnej? . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Dalej..| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > Zle z tobą jeśli ludzi oceniasz wedle tak ''prymitywnej metody'' jak utrata dziewictwa bądź nie.Tak oceniam? A gdzieś to wyczytał?  . |
| baszarteg (2319 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > ale każdy może się zawahać, nim "kurewką" zelży - w tej sytuacji nie tę jedną kobietę, lecz ich ogół.Abstrahując na chwilę od sensowności i strony etycznej "lżenia" kogokolwiek za cokolwiek i przyjmując sposób definiowania "kurewki"/"kurewstwa" zaprezentowany przez "Cesarza"(mnie osobiście bliższy) a więc zakładający iż to miano bardziej przysługuje za "zasługi" na polu krzywdzenie bliźnich nie zaś za relacje seksualne sensu stricto .Przyjmując więc taki punkt widzenia w jaki sposób osoba lżąca człowieka tak postępującego (w tym przypadku kobietę )lży ich ogół ? Dlaczego "Zosia""Czesia"i "Małgosia" ale też "Lesiu" i "Tadek" mają czuć się dotknięci jeśli tak zdefiniowanego "kurewstwa" dopuścił się "Alojz" i "Dżesika" ? > Bo kobiety jako ogół znieważa właśnie ta sytuacja, że tylko kobietę można nazwać "kurewką".Wypowiadać się za ogół kobiet to przyznanie sobie dość poważnych prerogatyw  nie jestem pewien co na to kobiety które mogą mieć inne zdanie na tę sprawę . Bardziej prawdopodobne wydaje się iż ta sytuacja znieważa "chętną racjonalistkę" która uważa przy tym iż powinna ona także znieważać "ogół" kobiet. Co do samych wulgaryzmów to myślę że one ewoluują ich pierwotne znaczenie traci z czasem na znaczeniu ,dlatego też być może jeszcze nie same słowo"kurewka" ale nazwanie mężczyzny "kurwą" jest dla niego bardzo znieważające . Sama obelga zapewne pierwotnie wywodziła się z pewnych asymetrycznych zachowań i poglądów na seksualność męską i kobiecą ,jednak efekt finalny a więc samo "znieważenie" jest już że tak powiem unisex. |
| Cesarz (222 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > >nie zawahałbym się użyć określenia "kurewka" wobec tego typu osoby płci żeńskiej, a wobec płci męskiej... powinno powstać jakieś adekwatne słowo  > Nikt w pojedynkę "wakującej" obelgi nie wykreuje, ale każdy może się zawahać, nim "kurewką" zelży - w tej sytuacji nie tę jedną kobietę, lecz ich ogół.> Bo kobiety jako ogół znieważa właśnie ta sytuacja, że tylko kobietę można nazwać "kurewką".Zgodzę się, ale co ja poradzę, że na mężczyznę nie ma analogicznego określenia. To nie moja wina. Natomiast przyznasz chyba, że postawa, jaką opisałem, zasługuje na negatywne nazewnictwo?  Osobiście po prostu facetów, którzy zachowują się w kur.ewski sposób, również nazywam "kurwami", choć zdaję sobie sprawę z ułomności takiego określenia, gdyż jest to rodzaj żeński. Ale skoro kobieta może być prezydentem, premierem, doktorem, psychologiem, to czemu facet nie może być kurwą?  |
| ayovi (99 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > >Zle z tobą jeśli ludzi oceniasz wedle tak ''prymitywnej metody'' jak utrata dziewictwa bądź nie.> Tak oceniam? A gdzieś to wyczytał?  > .napisałaś o ''niezgułach'', poczytaj co piszesz |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > napisałaś o ''niezgułach'', poczytaj co piszeszA co o nich napisałam? Czytasz CO piszę? . |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > przyznasz chyba, że postawa, jaką opisałem, zasługuje na negatywne nazewnictwo?Ponieważ postawa dotyczy obu płci, niechby się znalazła terminologia typu unisex. > czemu facet nie może być kurwą?  A czemu kobieta nie może być .... ?  . |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > przyjmując sposób definiowania "kurewki"/"kurewstwa" zaprezentowany przez "Cesarza"(mnie osobiście bliższy) [...] w jaki sposób osoba lżąca człowieka tak postępującego (w tym przypadku kobietę )lży ich ogół ?Skoro z Cesarzem się zgodziłeś, oddaj Cesarzowi co cesarskie - jego pytaj. > >Bo kobiety jako ogół znieważa właśnie ta sytuacja, że tylko kobietę można nazwać "kurewką".> Wypowiadać się za ogół kobiet to przyznanie sobie dość poważnych prerogatyw nie jestem pewien co na to kobiety które mogą mieć inne zdanie na tę sprawę .To bardzo byłabym ciekawa uzasadnień ewentualnego sprzeciwu... "Jako kobieta pragnę z mocą podkreślić, że nazywanie "kurewkami" wyłącznie kobiet uważam za wysoce uzasadnione, gdyż w odróżnieniu od kryształowo się prowadzących pod względem seksualnym mężczyzn, kobiety swoim postępowaniem na potępienie niejednokrotnie zasługują..."  . |
#233 2 na 2 | Cesarz (222 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > >przyznasz chyba, że postawa, jaką opisałem, zasługuje na negatywne nazewnictwo?> Ponieważ postawa dotyczy obu płci, niechby się znalazła terminologia typu unisex.Ale, jak sama powiedziałaś, nie da się stworzyć w pojedynkę terminu, który by nagle zaczął być powszechnie stosowany w języku codziennym, w mowie potocznej. Ludzie używają takich słów, jakie się do tej pory utrwaliły w języku polskim. Ewentualnie z czasem, pod wpływem ewolucji mentalnej społeczeństwa, wyłoni się w naturalny sposób jakieś odpowiednie słowo "typu unisex". Na razie nic takiego się nie stało. A tak poza tym, to się strasznie przyczepiłaś do tych słówek. Feministki wyznają taką dziwną ideę, żeby sztucznymi ingerencjami w język polski wpływać na mentalność Polaków. Podczas gdy naturalna i logiczna kolejność jest odwrotna - to pod wpływem zmian w mentalności ludzkiej ewoluuje słownictwo. A feministki tak "od dupy strony" się zabierają do sprawy. Są dużo ważniejsze, bardziej palące kwestie, niż samo nazewnictwo. Zresztą, istnieją pogardliwe określenia na pewnego rodzaju mężczyzn niemające żeńskich odpowiedników. Tylko o facecie można np. powiedzieć "mięczak". Jaką byś żeńską formę zastosowała? Dyskryminacja! |
#234 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > wyłoni się w naturalny sposób jakieś odpowiednie słowo "typu unisex"Co ujawniając oczekiwania spodziewam się przyśpieszyć i ukierunkować. > feministki tak "od dupy strony" się zabierają do sprawy. Są dużo ważniejsze, bardziej palące kwestieTo w końcu ze złej strony za tę sprawę, czy za nie tę co trzeba ja się tu zabieram?  > o facecie można np. powiedzieć "mięczak". Jaką byś żeńską formę zastosowała?"Pasztet". Oczekiwaniu nieugiętości charakteru stawianemu mężczyznom odpowiada oczekiwanie piękności ciała stawiane kobietom. "Pasztetów" nieszczęście, że piękności siłą woli wykrzesać się nie da, lub niewiele. . |
| ayovi (99 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > >napisałaś o ''niezgułach'', poczytaj co piszesz> A co o nich napisałam? Czytasz CO piszę?> .> jednak nie da sie z tobą logicznie rozmawiać, wyjmujesz jakieś pojedyncze słowa z kontekstu, udajesz że o inne słowo chodzi, na pytanie odpowiadasz pytaniem etc |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > wyjmujesz jakieś pojedyncze słowa z kontekstu,To obowiązkowy zabieg zwany "wycinaniem niepotrzebnych cytowań poprzedników". > udajesz że o inne słowo chodziA jak się udaje że o inne słowo chodzi?  > na pytanie odpowiadasz pytaniemTo może komuś innemu, bo Ty od pięciu postów o nic mnie nie pytałeś. . |
#237 1 na 1 | baszarteg (2319 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet |
> o facecie można np. powiedzieć "mięczak". Jaką byś żeńską formę zastosowała?> >"Pasztet". Oczekiwaniu nieugiętości charakteru stawianemu mężczyznom odpowiada oczekiwanie piękności ciała stawiane kobietom. "Pasztetów" nieszczęście, że piękności siłą woli wykrzesać się nie da, lub niewiele.Dość wątpliwy przykład ,takie określenia jak swojski "brzydal","poczwara" czy "gnom" świadczą o podobnych oczekiwaniach względem obu płci. > Dyskryminacja! Jawna dyskryminacja!  No choćby taki "dupek" którym nijak nazwać kobietę mimo iż zapewne proporcjonalna do mężczyzn liczba kobiet na to miano zasługuję.Jest nawet gorzej najbliższe pogardliwemu słowo "dupek" w odniesieniu do kobiety -("dupeczka ","dupa","niezła dupa") za komplement robi ?!  |
#238 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > >>"Pasztet". Oczekiwaniu nieugiętości charakteru stawianemu mężczyznom odpowiada oczekiwanie piękności ciała stawiane kobietom. "Pasztetów" nieszczęście, że piękności siłą woli wykrzesać się nie da, lub niewiele.> Dość wątpliwy przykład...Podałeś "mięczaka" i dostałeś w odpowiedzi "pasztet"; czego tyczy Twoja wątpliwość, skoro wskazanej przeze mnie symetryczności nie obaliłeś? > takie określenia jak swojski "brzydal","poczwara" czy "gnom" świadczą o podobnych oczekiwaniach względem obu płciMiędzy "poczwarą" a "brzydalem" mamy równość, do "gnoma" dotyczącego pykniczności na masz pary, ale chyba się zgodzimy, że się analogicznie kobietom "tykowatość" wytyka. > taki "dupek" którym nijak nazwać kobietę mimo iż zapewne proporcjonalna do mężczyzn liczba kobiet na to miano zasługuję.Małoformatowemu mentalnie męskiemu "dupkowi" odpowiada nieambitna żeńska "gęś". > w odniesieniu do kobiety -("dupeczka ","dupa","niezła dupa") za komplement robiTylko dupek tak komplementuje i tylko gęś się takimi karesami cieszy. . |
| baszarteg (2319 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > Podałeś "mięczaka" i dostałeś w odpowiedzi "pasztet"Jeśli to złożenie samokrytyki przez "chętną racjonalistkę" to jestem pełen uznania.  Jeśli nie to już tłumaczę nierówność tego barteru .Po pierwsze "podałem" nie ja tylko "Cesarz " . Po drugie "Oczekiwanie nieugiętości charakteru " w stosunku do mężczyzn nie ma odpowiednika u kobiet ,kobiety nie są z powodu takiego deficytu charakteru w żaden sposób dyskryminowane czy też piętnowane .Biorąc zaś pod uwagę mnogość określeń deprecjonujących urodę zarówno kobiecą jak męską ,jasne jest iż " oczekiwanie piękności ciała " dotyczy obu płci. > Małoformatowemu mentalnie męskiemu "dupkowi" odpowiada nieambitna żeńska "gęś".Serio...?!  "Gęś"(w obecnych czasach) może jak sądzę robić za określenie obraźliwe chyba tyko w "kółkach wielbicielek dziewiętnastowiecznych romansów" ewentualnie "różańcowych" a i to przy założeniu sporej dozy egzaltacji u ich uczestniczek . Poza tym "dupkowi" można przypisać poza "małoformatową mentalnością" coś co z braku lepszej definicji można określić jako "złą wolę" ,"gęsi" jedynie głupotę. > Tylko dupek tak komplementuje i tylko gęś się takimi karesami cieszy.A tu był bym ostrożny ,wiele jeśli nawet nie większość zależy w tym przypadku od sytuacyjnego kontekstu . |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet | > nie ja tylko "Cesarz "Fakt. Mea culpa. > "Oczekiwanie nieugiętości charakteru " w stosunku do mężczyzn nie ma odpowiednika u kobiet"Oczekiwanie istotnego waloru męskiego" ma odpowiednik w "oczekiwaniu istotnego waloru kobiecego", dlatego "pasztet" jest adekwatnym do "mięczaka" epitetem. > " oczekiwanie piękności ciała " dotyczy obu płci.A "kobieta może być piękniejsza od diabła"  > "Gęś"(w obecnych czasach) może jak sądzę robić za określenie obraźliwe chyba tyko w "kółkach wielbicielek dziewiętnastowiecznych romansów"...Może i gęś nieco myszką trąci, ale powiedz swojej przełożonej, że jest gęsią, a zobaczysz co czytuje. > >Tylko dupek tak komplementuje i tylko gęś się takimi karesami cieszy.> A tu był bym ostrożny...Darzysz szacunkiem kobiety, które rajcuje nazwanie ich mianem "fajna dupa"? . |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|