Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rozwiązłość seksualna kobiet

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
04-08-2014 13:28chętnie racjonalistka (29094 punktów)Rozwiązłość seksualna kobiet
Ocena 3 na 3
Chociaż od dłuższego czasu żyjemy sobie w najlepsze w XXI wieku, to tytułowa kategoria moralna okazuje się na tyle aktualna, że forumowi mizogini używając terminu "kurewka" (właśnie tak kurtuazyjnie zdrabniając) nie wywołują nawet cienia sprzeciwu forumowych feministek.

Czy pejoratywność kobiecego korzystania z wolności seksualnej ma dzisiaj rację bytu, a jeśli tak, to jak "kurewkę" zdefiniować, czy istnieje męski odpowiednik "kurewki" i dlaczego jest nim pijak, zresztą awansowany na alkoholika?

Czy tutejsze feministki akceptują podział kobiet na kobiety porządne oraz kurewki i jak się ew. podział ma do kobiecej wolności seksualnej?
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Dalej..
#121
06-08-2014 13:16
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet

>Jaka pierwsza myśl u mnie? Czy ja męża szukam, żebym rozważała gdzie się poszukiwaniom takim oddawać? I czyż przed myślą by szukać męża w burdelu nie powstaje przypadkiem myśl o szukaniu go W OGÓLE?

Czy ktoś tu na forum oddaje się rozważaniom czy wybrać pracę katechetki czy prostytutki?


Spam gorszy niż na bezpłatnej skrzynce pocztowej potrafisz zrobić.


Efekt jest taki że kobiety nie zechcą być z kimś kto daje d...innemu kolesiowi.
Nazwą to kurestwem i tyle.



Amen

Jacek Przypadek (1069 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
W odpowiedzi finerbijk
Sprawa jest złożona. Po pierwsze: katolicyzm cechuje się moralnym absolutyzmem i uznaje jeden model życia dla każdego. Tak więc powołaniem mężczyzny i kobiety jest stworzyć związek oparty na wierności i wychowujący dużą liczbę potomstwa. Ci, którzy tak uważają, zapominają o tym, że każdy z nas jest inny i opisany model rodziny nie uszczęśliwi każdego. Są pary, które pozwalają sobie na skoki w bok i nie cierpią z tego powodu - nie robią więc nic złego i KK zakazując takich praktyk, popełnia błąd. Gdyby takie osoby żyły po katolicku - byłyby nieszczęśliwe.

Tak więc jasne jest, że każdy ma własne zasady trwania w związku i narzucanie wierności komuś, kto jej nie uznaje, jest nadużyciem wywodzącym się z religii. Ale istnieje pewien elementarz etyczny, którego należy się trzymać. Tak więc jeśli kogoś zdradzam, już łamię te zasady i upadam moralnie.

#123
06-08-2014 13:50
 Ocena 2 na 2
Jacek Przypadek (1069 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
W odpowiedzi baszarteg
Myślę, że jemu chodzi raczej o to, że faceci boją się zdrady z powodu niskiej samooceny. Ale jest to błędne myślenie - ponieważ zdradzony może być każdy, niezależnie od stopnia swojej samooceny.

#124
06-08-2014 14:01
 Ocena 1 na 1
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet

>Rozważamy bowiem jego wyczyny pod kątem wątpliwości Episode_2, który napisał "nie jestem pewny, czy mężczyźni są podziwiani za to, że laski lecą na ich kasę".
>
Racja
Chyba by tu różnie było, zależnie od płci, kryteriów wrodzonych, wyuczonych i kultury w której się obcuje.
Podziwiać za to, że mają kasę, podziwiać za możliwości, która ta kasa daje, podziwiać za przyziemność i tracenie jej na zaspokajanie popędu seksualnego? Zapewne znajdą się wielbiący, rożne to ludziska postawy i postaci podziwiają. Podziwiać nie podziwiam acz możliwości czasem zazdroszczę

daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
>>Rządzić tak, reprezentować tak, bronić nie?
>W rodzinie mąż i żona rządzą w proporcji 1 kobieta na 1 mężczyznę i jest to parytet matrymonialny, ewentualną obronnością rodziny zajmuje się najsilniejszy fizycznie.
Czasem siła fizyczna blednie przy sprycie, a to na pewno nie jest domeną jednej płci. Brakuje kobiet na wysokich stanowiskach wojskowych, być może ich spojrzenie i rozumienie spraw, wpłynęło by na rozsądniejsze i bardziej korzystne dla obronności decyzje.

#126
06-08-2014 14:33
 Ocena 1 na 1
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
www.naukao(*)/608-to-wszystko-dla-potomstwa

naukawpols(*)-poddane-przemocy-domowej.html
Przykładów są tony.
Agresja jest faktem. Przemoc dotyczy każdej płci w różnych konfiguracjach.

Ową lepszości zrozumiałem jako uzyskaną korzyść.

#127
06-08-2014 15:26
 Ocena 6 na 6
BartekK (209 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
W odpowiedzi Ysobeth nha Ana
>Mnie osobiście dosyć, nomen omen, wkurwia , że kobieta, która ma więcej facetów niż tylko ślubnego małżonka, wg powszechnej dość opinii "się puszcza", jest "dziwką" plus inne określenia pejoratywne, natomiast facet co najwyżej jest "dziwkarzem" (a i to jeżeli zmienia partnerki seksualne jak przysłowiowe rękawiczki), co mu na opinię średnio szkodzi. Jakoś nie słyszałam, żeby facet "się puszczał"

To fakt, faceci mają 'lepiej'. Wiadomo czemu tak jest, ale to się pomału zmienia. Patriarchalny mur mocno popękał.
Ja tam jestem zdania, że trzeba cenić kobiety o wybujałym życiu erotycznym.
I zauważam, z rozmów z kolegami, że skrajnie złe zdanie o kobietach mających wielu partnerów mają głównie goście zakompleksieni albo bojący się kobiet.
Faceci podskórnie boją się takich dziewczyn i tego, że wiążąc się z taką, będą mieli duużą konkurencję. Artykułują swoje zdanie co chwila krzycząc 'k..wa' i myślą że jak pokażą trochgę agresji, to są bardziej męscy. Nic z tego, są raczej śmieszni.
Trzeba cenić kobiety, które nie boją się zadbać o jakość swego życia erotycznego. A jeśli oznacza, to że możemy mieć wielu konkurentów? Cóż, Panowie, to trzeba się wykazać. Jeśli miała wielu partnerów i z nami będzie chciała dłużej zostać, to chyba nie jest z nami tak źle...

#128
06-08-2014 16:06
 Ocena 2 na 6
Burnham (1149 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
W odpowiedzi BartekK
> A jeśli oznacza, to że możemy mieć wielu konkurentów? Cóż, Panowie, to trzeba się wykazać.

OK mistrzu uwodzenia - tylko uważaj żebyś czasem grzyba nie złapał podczas udowadniania swojej męskości.

#129
06-08-2014 17:52
 Ocena 2 na 2
Anna Salman (16360 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
W odpowiedzi daddy
>>... w przyrodzie przemoc wobec samic co najmniej nie jest stałym elementem partnerstwa.
>Nie jest też unikalnym
Prawdę powiedziawszy przemoc międzypłciowa - wewnątrzgatunkowa jest unikalnym zjawiskiem, a jeśli już występuje, to w drugą stronę. To jest po prostu nieopłacalne z punktu widzenia biologii.
>Zastanawiam się czy etyka jako wytwór organizmu biologicznego, jako owej biologi część, nie może być traktowana?
Etyka jest wytworem kultury i to wysoko rozwiniętej. Na niższym poziomie istniały zapewne różne tabu, pochodzące wprost z biologii (np. zakaz kazirodztwa), a wraz z rozwojem cywilizacji zaczęły być łamane.

#130
06-08-2014 20:47
 Ocena-1 na 1
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
W odpowiedzi Anna Salman

>Etyka jest wytworem kultury i to wysoko rozwiniętej. Na niższym poziomie istniały zapewne różne tabu, pochodzące wprost z biologii (np. zakaz kazirodztwa), a wraz z rozwojem cywilizacji zaczęły być łamane.
Owszem ale tę kulturę stworzyły byty biologiczne i tak samo jak one, podlega ona ewolucji, czyli zmienną jest. Im bardziej rozwinięty organizm i kultura, tym bardziej etyka. Tak pokazuje historia lub ja tak ją widzę
A przykłady przemocy wobec płci "słabszej" podałem wyżej. Przemoc nie służy unicestwieniu a podporządkowaniu.

#131
06-08-2014 21:53
 Ocena-2 na 2
kazmierz.slask (2 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
Pijok to jest pijok babo. Kurewka to jest kurewka.
Jak jest chłop zboczeniec to jest kurewką. Jak chłop do chłopa. Ale to jest sprawa dla doktora.

kazmierz.slask (2 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
W odpowiedzi kika
>Wobec tego dlaczego jest na nim tak mało kobiet?

Bo to jest stara prawdo że kobiety głupsze są niż my.

#133
06-08-2014 22:52
 Ocena 1 na 1
Anna Salman (16360 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
W odpowiedzi daddy
>Owszem ale tę kulturę stworzyły byty biologiczne i tak samo jak one, podlega ona ewolucji, czyli zmienną jest.
Kultura ewoluuje, ale raczej nie z powodu naszej ewolucji biologicznej. Przy tym historia ludzkości pokazuje, że często pojawiał się regres w etyce - np. religie wprowadzały zasady przeciwne ludzkiej intuicji / empatii / zachowaniom biologicznym.
>A przykłady przemocy wobec płci "słabszej" podałem wyżej. Przemoc nie służy unicestwieniu a podporządkowaniu.
Podany przykład z kaczkami, eliminujący nawet do 10% samic może się pojawić jedynie wśród gatunków z wysokim przyrostem naturalnym. Ludzie takim nie są, jak również psy, czy koty.
Tak już z czysto etycznego punktu widzenia - daje wam coś ta przemoc? Poza rosnącą pogardą ze strony "słabszej płci"?

kazmierz.slask (2 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
W odpowiedzi Ysobeth nha Ana
Mnie to wnerwio że jest: s*******n słowo ale nie ma: skurwycórko

#135
06-08-2014 23:17
 Ocena-1 na 1
kazmierz.slask (2 punktów)Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
Ech babo toć jest baba-kurwo i chłop-kurwiorz.

Jak se dużo książek naczytasz to masz bajzel we łbie i komplikujesz życie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365