Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
02-01-2015 18:01kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
Ocena 25 na 29
Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika artem20135.
Uzasadnienie:
Użytkownik artem2035 zaśmieca forum wypowiedziami, które skłaniają do podejrzenia, że albo jest kompletnym tumanem, albo kolejnym trollem na tym forum.
Poza tym jego wpisy łamią wiele zasad języka polskiego, co jest niezgodne z regulaminem forum.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..
#1
02-01-2015 18:44
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
>...albo jest kompletnym tumanem, albo kolejnym trollem na tym forum.
Stosowanie alternatywy wykluczającej w tym przypadku nie jest adekwatne do realiów.
Nawet alternatywa dopuszczająca to za mało.

Drobner, koniunkcyjny bardziej...

#2
02-01-2015 19:45
 Ocena 3 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Drobner
Zamiast filozować poparłbyś wniosek. 3 osoby dały plus, ale nie ma komu napisać posta popierającego wniosek o zablokowanie użytkownika.

#3
02-01-2015 19:47
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
Popieram!
Drobner, przekorny.

#4
02-01-2015 19:50
 Ocena 5 na 5
szarley (54913 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi kulka_na_mole
>Zamiast filozować poparłbyś wniosek. 3 osoby dały plus, ale nie ma komu napisać posta popierającego wniosek o zablokowanie użytkownika.
>

Ja popieram. Zdecydowanie.

#5
02-01-2015 19:58
 Ocena 7 na 7
Hodża (11172 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi kulka_na_mole
>Zamiast filozować poparłbyś wniosek. 3 osoby dały plus, ale nie ma komu napisać posta popierającego wniosek o zablokowanie użytkownika.

Też popieram. Jego wątek jest modelowym corpus delicti trollingu.


Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.

#6
02-01-2015 20:00
 Ocena 3 na 3
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
Popieram wniosek.

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.

#7
02-01-2015 20:12
 Ocena 4 na 4
farmer (22440 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
Popieram.

#8
02-01-2015 20:20
 Ocena 11 na 11
galvani (1345 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
>Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika
>artem20135.
>Uzasadnienie:
>Użytkownik artem2035 zaśmieca forum wypowiedziami, które skłaniają do podejrzenia, że albo
>jest kompletnym tumanem, albo kolejnym trollem na tym forum.
>Poza tym jego wpisy łamią wiele zasad języka polskiego, co jest niezgodne z regulaminem
>forum.


Nie blokować od razu, ale przywrócić porządną moderację na Racjonaliście. Taką, jaka była przed "reakcją katolicką" na tym portalu.

#9
02-01-2015 20:46
 Ocena 14 na 14
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi galvani
>przywrócić porządną moderację na Racjonaliście.
Na to już chyba nie ma szansy. Polityka prowadzenia portalu przez Mariusza Agnosiewicza doprowadziła do tego, że moderatorzy, a raczej moderatorki nie tylko że zrezygnowali z funkcji, ale zrezygnowali z udzielania się na tym portalu, ponadto pouciekali stąd inni wartościowi użytkownicy.

#10
02-01-2015 21:35
 Ocena 7 na 7
galvani (1345 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi kulka_na_mole
>>przywrócić porządną moderację na Racjonaliście.
>Na to już chyba nie ma szansy. Polityka prowadzenia portalu przez Mariusza Agnosiewicza doprowadziła do tego, że moderatorzy, a raczej moderatorki nie tylko że zrezygnowali z funkcji, ale zrezygnowali z udzielania się na tym portalu, ponadto pouciekali stąd inni wartościowi użytkownicy.
>

Święte słowa, tych wartościowych nie da się wręcz odżałować. Ale religianckimi frustratami sypnęło hojnie... niech żywi nie tracą nadziei

#11
02-01-2015 21:45
 Ocena 10 na 10
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi galvani
Nie będę zdziwiony, gdy wkrótce okaże się, że ten portal po prostu zniknął, zastąpiony "fanpejdżem" Agnosiewicza na "fejsbuku".

#12
02-01-2015 21:54
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
>[color=#330000]Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika
>artem20135.

Popieram

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#13
02-01-2015 22:18
 Ocena 10 na 10
Sygnał (4252 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
Również popieram, ale jak znam życie ostatecznie bliżej blokady będzie tu Kulka.

#14
03-01-2015 00:28
 Ocena 4 na 4
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Sygnał
>Również popieram, ale jak znam życie ostatecznie bliżej blokady będzie tu Kulka.
Najwyraźniej tutejszy niedźwiedź śpi, mimo mało zimowej pogody

#15
03-01-2015 01:33
 Ocena 5 na 5
Brzostowski (7067 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
>[color=#330000]Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika
Wniosek popieram, jednocześnie zgłaszam wniosek o niekarmienie trolli! Kto odpowiada na jego posty? Od razu widać że troll, po co to robić?

Ignoruję Bogusławskiego i rafała73

1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365