Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kandydatka SLD na prezydenta RP

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
09-01-2015 19:46kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Kandydatka SLD na prezydenta RP
Ocena 4 na 4
Cytat:
Piękna Magdalena Ogórek została oficjalną kandydatką SLD na prezydenta. Ogórek jest doktorem nauk humanistycznych, specjalizuje się w historii Kościoła. Często udziela się jako komentatorka telewizyjna. (Źródło)

Z artykułu niewiele poza powyższym można się dowiedzieć, więc proponuję obejrzenie pewnego wystąpienia kandydatki na prezydenta.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..
#16
10-01-2015 08:30
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi daddy

>Kwestia gustu.
Że z rozmysłem prezentuje wizerunek pięknej długowłosej blondynki jest faktem.
.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

#17
10-01-2015 08:56
 Ocena 1 na 1
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
>>Kwestia gustu.
>Że z rozmysłem prezentuje wizerunek pięknej długowłosej blondynki jest faktem.
>.
>
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

>
Kwestia gustu czy pięknej. To sprawa subiektywnej percepcji.

#18
10-01-2015 09:26
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi daddy

>Kwestia gustu czy pięknej. To sprawa subiektywnej percepcji.
Kwestią gustu jest to, czy jej się udało, ale że się kreuje na piękną długowłosą blondynkę, to fakt.
.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

#19
10-01-2015 10:23
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
Wydaje mi się że każda kobieta w głębi duszy chce być piękna i wyglądać najlepiej, jak potrafi.
A Ty, jak myślisz?
Atrakcyjność też ma tu przecież swoje miejsce - każdy chce być atrakcyjny, przyciągać wzrok, robić wrażenie jak nie osobowością, to wyglądem a najlepiej - wszystkim.
A że Pani Ogórek jest z natury ładna, to fakt. Pozostaje to odpowiednio wyeksponować.
Niestety głos ma trochę do bani, ale przecież nie udziela go do dubbingu czy uwodzących reklam więc można jej wybaczyć
Pozdrowienia

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#20
10-01-2015 10:30
 Ocena 5 na 5
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi farmer
> Z zaproszenia nie skorzystał jednak żaden proboszcz

Typowe, ale to na nich się zemści, nie na nim.
Osobiście na jego miejscu zripostowałbym, że "ich zwierzchnik biskup Dziwisz dał mi swoje błogosławieństwo, więc raczej nie ma się kogo / czego bać"

Cytat:
Dziennikarze mnie pytają, czy miastem Wojtyły może rządzić ateista. Stanisław Dziwisz też mnie kiedyś o to zapytał. To było dwa lata temu. Walczył już z władzą. Na mszy na rynku metropolita krakowski ostrzegał przed złem zagrażającym miastu. Opowiada Klinowski: - Kilka tygodni później spotkaliśmy się na konferencji o prawach człowieka. Podszedłem do niego i powiedziałem, że to ja jestem tym wadowickim szatanem, którego się boi. Opowiedziałem o represjach wobec sióstr Siłkowskich, o gminnej klątwie. Zaprosił mnie do siebie. Rozmawialiśmy o samorządzie, o wspólnych znajomych, o mojej pracy. Na koniec zadał mi pytania: jak ja to sobie wyobrażam, że ateista będzie rządził Wadowicami, czy to w ogóle jest możliwe? Czy Kościół może się na to zgodzić? Powiedziałem, że nie uważam, by mój ateizm był przeszkodą i mógł uniemożliwiać czerpanie z dorobku duchowego Karola Wojtyły. Zaskoczył mnie, bo na koniec rozmowy rzucił: "Ty nie jesteś żadnym ateistą, nosisz Jezusa w sercu". No i tak już zostało. Ja również uważam, że można nie wierzyć w istnienie Boga, ale nadal być chrześcijaninem - szanować drugiego człowieka,
nadstawiać drugi policzek.

m.wyborcza(*)ud__Ateista_w_miescie_JP2.html
Pozdrowienia

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#21
10-01-2015 10:46
 Ocena 5 na 5
finerbijk (17282 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi Selanos
>W Ameryce to się sprawdza. Nie znam się na męskiej urodzie, wydaję mi się jednak, że w USA minęło już sporo czasu od ostatniego nieatrakcyjnego prezydenta.
W Europie jest inaczej. Prezydent, czy premier musi mieć wygląd aseksualny, jak Komorowski, czy Kopacz, albo Merkel. Na piękną blondynkę kobiety nie zagłosują, i połowa elektoratu do tyłu.

#22
10-01-2015 11:20
 Ocena 8 na 8
Medieval (3004 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
Katechetka widzów TVN.

#23
10-01-2015 12:30
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi Mariusz Agnosiewicz
>SLD zagrał va banque
>A jak uzasadniają wybór?

Doskonale trafna wypowiedź Chodzi właśnie o bank, czyli dostęp do korytka. Sposób tego osiągnięcia to rzecz nieistotna. Zwycięstców się nie rozlicza. A opinia np. czytelników Racjonalisty jest zbyt mało liczna, aby mogła zaważyć na wyborach.

#24
10-01-2015 14:38
 Ocena 5 na 5
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
.
Cytat:
Piękna Magdalena Ogórek została oficjalną kandydatką SLD na prezydenta.

Tak, piękna pani doktor broni racji Kościoła Katolickiego nawet wbrew oczywistym faktom, ale proszę tu także refleksję
i odpowiedź: kto z kandydatów (włącznie z obecnym Prezydentem) jest najbardziej krytycznym i najmniej serwilistycznym wobec Kościoła? Według mnie właśnie pani doktor Magdalena Ogórek. Trzeba mieć świadomość w jakim kraju się żyje.

PS. SLD nie jest i nigdy nie był ani partią lewicową, ani partią antyklerykalną, to jest centrowa partia konserwatywno-liberalna i wszelkimi tego konsekwencjami. Z moimi poglądami lewicy liberalnej (Rawls, Wolicki, Łagowski) nie mam na kogo głosować i mogę, co najwyżej, wybierać "najmniejsze zło".

@@@
.

#25
10-01-2015 15:21
 Ocena 2 na 2
bass (4786 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
Kandydat SLD ma takie szanse na elekcję (ktokolwiek by nim był), jak śniegowy bałwan w piekle.
W tej sytuacji, przedstawienie osoby:
- nowej,
- kobiety
- młodej,
- o dobrej aparycji,
- wykształconej,
- nie "umoczonej" (o ile wiem),
- do przyjęcia nawet dla elektoratu religijnego,

- jest moim zdaniem posunięciem pragmatycznym, pozwalającym wyjść z twarzą z doła, jaki SLD sobie samo wykopało.

Osobiście, gorąco optując za laicyzacją państwa, twierdzę jednak, że to nie jest problem prezydenta, on ma jednoczyć całość społeczeństwa, uspokajać i reprezentować.
Do tej roli oddam swój głos na panią Magdalenę Ogórek.

#26
10-01-2015 16:58
 Ocena 2 na 2
Medieval (3004 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi bass
>Kandydat SLD ma takie szanse na elekcję (ktokolwiek by nim był), jak śniegowy bałwan w piekle.

>Do tej roli oddam swój głos na panią Magdalenę Ogórek.

Zastanów się nad racjonalnością swojego postępowania.

#27
10-01-2015 17:16
 Ocena 2 na 2
bass (4786 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi Medieval
> Zastanów się nad racjonalnością swojego postępowania.

Jest racjonalne. W dalszej perspektywie.

#28
10-01-2015 18:19
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi finerbijk
>Na piękną blondynkę kobiety nie zagłosują, i połowa elektoratu do tyłu.
>
Czy to było coś nieprzyzwoitego?

#29
10-01-2015 18:24
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi Selanos
>... Oni sami już chyba nie wiedzą czego chcą i o co im chodzi.

Oni doskonale wiedzą o co im chodzi... Jak zresztą wszyscy politycy.

Ktoś tu ich nie docenia

#30
10-01-2015 20:21
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi DyktaFon
>Czy to było coś nieprzyzwoitego?
Nie, zazdrość. Z deputowanym trzeba się identyfikować.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365