Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kandydatka SLD na prezydenta RP

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
09-01-2015 19:46kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Kandydatka SLD na prezydenta RP
Ocena 4 na 4
Cytat:
Piękna Magdalena Ogórek została oficjalną kandydatką SLD na prezydenta. Ogórek jest doktorem nauk humanistycznych, specjalizuje się w historii Kościoła. Często udziela się jako komentatorka telewizyjna. (Źródło)

Z artykułu niewiele poza powyższym można się dowiedzieć, więc proponuję obejrzenie pewnego wystąpienia kandydatki na prezydenta.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..
#76
13-01-2015 00:58
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
>Mam, ale wybieram umiar.
Bądź, pisz. Będzie lepiej i normalniej. Nie jest moim zamiarem ci pusto słodzić, ale ktoś taki jest potrzebny. A jak cię nie lubi kulka... to wiesz co gdzie jemu... Boże, przenieś tę wypowiedź do oślej.

#77
13-01-2015 23:05
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi niestadny

>>Na piękną blondynkę kobiety nie zagłosują, i połowa elektoratu do tyłu.
>Może piękna brunetka ma u nich szanse?
Zdecydowanie większe, kolor włosów jest tu bez znaczenia.
.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

#78
21-01-2015 08:19
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
> Gdyby ta np. pani (zdjęcie) lansowała się w stylu Magdaleny Ogórek,
> dokumentalnego serialu "Doktor G lekarz sądowy" zupełnie nie dałoby się oglądać.

Ale zespołu ABBA jednak słuchać się daje, a nawet oglądać - prawda o miła racjonalistko?
Agnetha Fältskog


Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#79
21-01-2015 09:12
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi Jacek Głodzik

>Ale zespołu ABBA jednak słuchać się daje
Tak i w show biznesie można posunąć się nawet o wiele dalej. Ale w polityce takiego prostego epatowania seksapilem póki co lepiej się wystrzegać.
.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

#80
21-01-2015 09:25
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
>Tak i w show biznesie można posunąć się nawet o wiele dalej.

Oczywiście, tyle że sama przywołałaś Jan Garavaglia.

> w polityce takiego prostego epatowania seksapilem póki co lepiej się wystrzegać

Jakoś nie zauważyłem gdzie ona tym seksapilem epatuje.
Rozumiem, że ma przepraszać na każdym kroku za wyglad swojej twarzy, włosy zgolić, wór pokutny przywdziać a najlepiej udać się na kurs jak zgubić grację swoich ruchów
Z tego, co widzę uczestnicząc w politycznych programach Ogórek ubiera się raczej aseksualnie i prosto.
Nie wiem jak Ty, ale ja jestem zdecydowanie przeciwny stygmatyzowaniu ludzi za wygląd.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#81
21-01-2015 09:46
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi Jacek Głodzik

>>Tak i w show biznesie można posunąć się nawet o wiele dalej.
>Oczywiście, tyle że sama przywołałaś Jan Garavaglia.
Przywołałam ją jako przykład powściągliwości w lansowaniu seksapilu.

>Jakoś nie zauważyłem gdzie ona tym seksapilem epatuje.
>Rozumiem, że ma przepraszać na każdym kroku za wyglad swojej twarzy, włosy zgolić, wór pokutny przywdziać a najlepiej udać się na kurs jak zgubić grację swoich ruchów
A co takiego jest w wyglądzie jej (M. Ogórek) twarzy, w jej włosach, stroju i ruchach, że akurat te elementy przywołujesz w na wzmiankę epatowania przez nią seksapilem?

>jestem zdecydowanie przeciwny stygmatyzowaniu ludzi za wygląd
Przeciwnie niż Magdalena Ogórek, która mocno stawia na wygląd.
.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
>Przywołałam ją jako przykład powściągliwości w lansowaniu seksapilu.

Wiesz co, ta Pani jak na mój gust specjalnie atrakcyjna nie jest (a już najmniej z twarzy), więc cóż tu eksponować, nie mówiąc o lansowaniu.. seksapilu

> A co takiego jest w wyglądzie jej (M. Ogórek) twarzy (..) ruchach, że akurat
> te elementy przywołujesz w na wzmiankę
> epatowania przez nią seksapilem?

Już wyjaśniam: ich raczej zmienić, ani całkiem ukryć nie może. Może to Cię w oczy kole.

>>jestem zdecydowanie przeciwny stygmatyzowaniu ludzi za wygląd
>Przeciwnie niż Magdalena Ogórek, która mocno stawia na wygląd.

Masz oczywiscie swoją percepcję i prawo do wyrażania poglądów, ale ja mam również swoje spostrzeżenia.
Ona jest w zwykły sposób zadbana, moim zdaniem z tym eksponowaniem nie przesadza. Popatrz - mogłaby np. chodzić w miniówkach (ma wspaniałe nogi) albo mocno opinać buzką (topem) dopasowany stanik z wszytymi gąbkami.
Albo nosić brygadę markowych ciuchów i gadżetów ala Marta Kaczyńska.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#83
21-01-2015 14:06
 Ocena 4 na 4
Andrzej Bogusławski (52278 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
.
Warto pamiętać, że wyboru możemy dokonać tylko wśród możliwych (zgłoszonych), a nie wśród idealnych żyjących
w naszym kraju. Zestawmy pierwszą trójkę. Mamy tu urzędującego prezydenta, pana Dudę i panią Ogórek. Tylu wybitnych polskich intelektualistów już się wypowiedziało jakie cechy powinien sprawować idealny prezydent i jak kiepskim kandydatem jest pani Ogórek, ale jeszcze nikt nie przedstawił mi zestawiania w czym ona jest gorsza od p. Komorowskiego i p. Dudy.

Mnie też niezbyt podoba mi się pani Ogórek, znam ze setkę lepszych od niej kandydatów, tyle, iż przez nikogo nie zgłoszonych i już choćby dlatego poza wyborem. Natomiast wśród możliwych, jak na razie, uważam ją za najlepszą za osobę, która w najmniejszym stopniu ma możliwości samokompromitacji. Orientuje się w historii Polski i Świata oraz
w polityce Unii. Potrafi poprawnie się wypowiedzieć w mowie i piśmie nie tylko po polsku. Ma swoje zdanie, ale potrafi słuchać i brać poglądy innych pod uwagę. Nie wiem czy ostatecznie na nią zagłosuję, ale na pewno już teraz jej nie skreślam.

wpolityce.(*)o-budzi-nienawisc-w-platformie

@@@
.

#84
21-01-2015 16:56
 Ocena 1 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi Jacek Głodzik
chętnie racjonalistka zapewne pęka ze śmiechu, bo dałeś się tej trollicy wciągnąć w bezsensowną dyskusję.

#85
21-01-2015 17:21
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
Pani Ogórek mądrze prawi. Problem w tym, że nawet jeśli objęłaby stanowisko Prezydenta RP, to miałaby nikłe szanse realizacji głoszonych przez siebie zmian. Chyba że jej inicjatywy ustawodawcze mogłyby liczyć na poparcie w parlamencie, a to byłoby możliwe jedynie wówczas, gdyby PO+PiS+PSL stanowiło w nim mniejszość.
Może warto oddać głos na panią Ogórek, ale tymczasem tylko po to, aby pan Komorowski wygrał z mniejszą przewagą nad panem Dudą.
Pytanie czy warto głosować na SLD, aby pani Ogórek mogła ewentualnie zostać panią premier.
Nie sądzę, aby pan Miller, po teoretycznie wygranych wyborach parlamentarnych, zgłosił kandydaturę pani Ogórek na szefa rządu.


#86
21-01-2015 18:12
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi kulka_na_mole
> chętnie racjonalistka zapewne pęka ze śmiechu, bo dałeś się tej trollicy
> wciągnąć w bezsensowną dyskusję.

Tak, to jest jedna z możliwości. Druga, że pytając "co takiego jest w wyglądzie jej (M. Ogórek) twarzy, w jej włosach, stroju i ruchach, że akurat te elementy przywołujesz na wzmiankę epatowania przez nią seksapilem?" że osobisty akcent położony jest trochę gdzie indziej...

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#87
21-01-2015 18:46
 Ocena 1 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi Jacek Głodzik
Poczytaj wpisy tej trollicy i nie będziesz miał wątpliwości.


#88
21-01-2015 19:10
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi kulka_na_mole
Czymś Cię denerwuje, prawda?
Na brak powyższych zajęć w realu przez ostatnich parę lat nie narzekam..

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#89
21-01-2015 19:48
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi kulka_na_mole
>[color=#330000]Pani Ogórek mądrze prawi.

Pięć zdań z kartki wymęczyła jak na egzaminie.
No ale w tym grajdole nie takie numery przejdą.
Powinny być jakieś wstępne eliminacje jak do Mam Talent. I niech ludzie głosują esemasami.


#90
21-01-2015 20:02
 Ocena 2 na 4
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>Czymś Cię denerwuje, prawda?
Denerwuje mnie, gdy zazwyczaj rozsądni ludzie dają się podpuszczać trollom.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365