hej, Witaj obrońco marchewek ! Jako mięsożerca , który nie widzi niczego kontrowersyjnego w zabijaniu milionów wrażliwych istot raczej nie powinieneś ośmieszać się fałszywą dbałością o stan psychiczny marchewki . Bzdura do kwadratu kolego Drobner jeżeli rzeczywiście nie dotarły do ciebie informacje o chowie przemysłowym i konsekwencjach z tym związanych to ... może czas aby się tym zainteresować , co ? Jak myślisz ? Miliony zabijanych codziennie wrażliwych istot jest powodem do zajęcia twojego cennego czasu , czy wystarcza ci hasło z brukowca : Jeść trzeba ! Hodowla zwierząt powiększa obszary biedy i nędzy - jest nieracjonalna i nie etyczna Zabijanie zwierząt powodowane jest zwykłym przyzwyczajeniem i tradycją oraz wpływem wielkich koncernów na wmawianie ludzim , że inaczej nie można ... Nie można , drobner ! TINA TINA TINA ... Czy rzeczywiście jesteś tak zmanipulowany neoliberalną , konserwatywną , tradycjonalistyczną propagandą , że nie ma alternatywy ... ? Poradziłeś sobie z religią ... to już coś ! Spróbuj z takim samym sceptycyzmem podejść do dogmatu o zabijaniu i zjadaniu innych niż człowiek zwierząt pozdrawiam makuś
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku |