 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-09-2015 11:48 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Jak wam się podoba?
5 na 9 | Na forum, jak wiadomo, działa system punktowy, a najwyżej punktowani zajmują poczesne miejsca w tabelach stosownych rankingów. Ale czy leży w interesie forum by zabiegano o poklask większości, czy korzystniej by było, gdyby uczestnicy pisali swoje bez względu na oceny? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..#106 2 na 2 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Jak wam się podoba? | No i doopatam. Nie wiem, co się spieprzyło, w ustawieniach forum i poczty bez zmian, a przestały mi przychodzić powiadomienia o ocenach na pocztę  A taka fajna lektura do porannej kawy była. Co robić drogie forum? Czy jak ta blądyna, co jej się lampa aladyna a aucie zapaliła, po prostu olac to?
Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ. |
#107 1 na 1 | Mano (1060 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > No i doopatam. Nie wiem, co się spieprzyło, w ustawieniach forum i poczty bez zmian, a przestały mi przychodzić powiadomienia o ocenach na pocztę A taka fajna lektura do porannej kawy była. Co robić drogie forum? Czy jak ta blądyna, co jej się lampa aladyna a aucie zapaliła, po prostu olac to?W "Ustawieniach" daj ptaszka przy: Powiadomienia o głosach oddanych na Ciebie |
#108 1 na 1 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Jak wam się podoba? | Ptaszek był i jest.
Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ. |
#109 4 na 4 | Mano (1060 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > Ptaszek był i jest.1. Wyloguj i zaloguj się ponownie. 2. Wystartuj na nowo komputer. 3. Zobacz w "spamie", może tam lądują meldunki. 4. Uduchowione "nie wiem".  |
Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Jak wam się podoba? | > 1. Wyloguj i zaloguj się ponownie.> 2. Wystartuj na nowo komputer.> 3. Zobacz w "spamie", może tam lądują meldunki.> 4. Uduchowione "nie wiem".  4 w 1 i dalej nic. pozostanie olać.
Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ. |
#111 1 na 1 | Mano (1060 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? |
> 4 w 1 i dalej nic. pozostanie olać.5. (coraz nieśmielej) Odptaszkuj i zaptaszkuj ponownie: Powiadomienia o głosach oddanych na Ciebie |
Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Jak wam się podoba? | > 5. (coraz nieśmielej) Odptaszkuj i zaptaszkuj ponownie:z pewną taką nieśmiałością zrobione. czekam na efekt. jak mi się auto na drodze zatrzyma to też wystarczy wysiąść i wsiąść żeby działało?
Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ. |
Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Jak wam się podoba? | Wszystko jest. Problem był po stronie poczty (mać mać!). |
#114 2 na 2 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > Jeszcze tylko 24728...i będzie luz.> Pogrążony w wierze odrzuca rozum.Jeszcze tylko 23094 
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#115 1 na 1 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? |
> -Zacznij ty może tropić własną głupotę. Nie będzie trudno.Nie będzie trudno , ale będzie mnóstwo pracy. MNÓSTWO .
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#116 1 na 1 | Konrad W. (14 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > Na forum, jak wiadomo, działa system punktowy, a najwyżej punktowani zajmują poczesne miejsca w> tabelach stosownych rankingów. Ale czy leży w interesie forum by zabiegano o poklask większości, czy> korzystniej by było, gdyby uczestnicy pisali swoje bez względu na oceny?Jestem tu nowy (witam ;D) i z chęcią zabiorę głos. Forum wydaje mi się na ten czas olbrzymie, rozłożyste i bardziej podobne do (re)dedita niż do wykopu. A twoje pytanie jest bardzo ciekawe. Wydaje mi się, iż wagą forum jest autonomiczność jednostki i poglądów które głosi. Ale proszę, cóż to za poglądy jeśli nie zostaną przekazane lub nie wywiąże się z nich dyskusja?  Dla jednego człowieka nie może istnieć agora. Tak więc mamy oczywiście paradoks grecki - można mówić wszystko, ale kto będzie tego słuchał? Piekarze czy arystokraci? Rody demokratyczne czy niewolnicy? Z takim samym problemem (mimo upływu lat) zmagał się św. Paweł. Musiał "ubrać" w słowa wszystko co przeżył, musiał ułożyć formę dla treści. I to niestety jest wada wszystkich forów - forma jest częścią treści i ta pierwsza zabiera trochę atencji tej drugiej. (Czy my się w ogóle gdzieś witamy czy tylko istniejemy w jakiejś quasi-rzeczywistości ODPOWIEDŹ-ODPOWIEDŹ?) |
#117 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? |
> Jestem tu nowy (witam ;D)Witaj, nowy.  > I to niestety jest wada wszystkich forów - forma jest częścią treści i ta pierwsza zabiera trochę atencji tej drugiej.W tym wątku chodzi mi o same punkty: jak byłoby bez nich, lepiej, czy gorzej? > (Czy my się w ogóle gdzieś witamy czy tylko istniejemy w jakiejś quasi-rzeczywistości ODPOWIEDŹ-ODPOWIEDŹ?)Rejestrujesz się i po prostu piszesz, więc zrobiłeś to idealnie. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#118 1 na 1 | Konrad W. (14 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > >Jestem tu nowy (witam ;D)> Witaj, nowy.  > >I to niestety jest wada wszystkich forów - forma jest częścią treści i ta pierwsza zabiera trochę atencji tej drugiej.> W tym wątku chodzi mi o same punkty: jak byłoby bez nich, lepiej, czy gorzej?> >(Czy my się w ogóle gdzieś witamy czy tylko istniejemy w jakiejś quasi-rzeczywistości ODPOWIEDŹ-ODPOWIEDŹ?)> Rejestrujesz się i po prostu piszesz, więc zrobiłeś to idealnie.  > Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.Jeśli chodzi o punkty to wydaje mi się, że lepiej będzie wraz z nimi. Możliwość oceny motywuje nas do większego wysiłku. Trolle to na szczęście mniejszość, więc te "dobre" posty będą wyżej punktowane. (a propos: pytanie czy wierzysz w dobrą umowę społeczną dla wszystkich obywateli  ) P.s. Wolałbym żeby twoje konto zatrzymało się na 29999 tys |
#119 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? |
> Możliwość oceny motywuje nas do większego wysiłku.Bo lubimy pochwały. No ale w takim razie ten wysiłek służy zdobywaniu plusów, a to ostatecznie oznacza pisanie gust plusujących. > czy wierzysz w dobrą umowę społeczną dla wszystkich obywateli Cokolwiek znaczy to pytanie moja ewentualna wiara jest nieistotna. > Wolałbym żeby twoje konto zatrzymało się na 29999A nie lepiej na 29998? Albo 29997? Albo... 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
| Konrad W. (14 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > >Możliwość oceny motywuje nas do większego wysiłku.> Bo lubimy pochwały. No ale w takim razie ten wysiłek służy zdobywaniu plusów, a to ostatecznie oznacza pisanie gust plusujących.> >czy wierzysz w dobrą umowę społeczną dla wszystkich obywateli > Cokolwiek znaczy to pytanie moja ewentualna wiara jest nieistotna.> >Wolałbym żeby twoje konto zatrzymało się na 29999> A nie lepiej na 29998? Albo 29997? Albo...  > Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.Myślę, że obok plusów wiele ludzi lubi po prostu napisać dobrego, rzeczowego posta. A dlaczego 29999? Bo większe zaskoczenie!  |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|