 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-10-2015 19:02 | chomiszek (-2 punktów) | Drodzy ateiści
-3 na 7 | Próbowaliście może odpowiedzieć na pytanie czy istnieje coś takiego jak duch lub demon nie na drodzę logicznego myślenia ale poprzez empiryzm w formie wywoływania duchów na różne sposoby?Gdyby ktoś się chciał podzielić doświadczeniem byłbym wdzięczny, pozdrawiam  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 #121 1 na 1 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Drodzy ateiści | > Raz w firmie próbowałem wywołać ducha współpracy, ale jak zwykle skończyło się na tym, że musiałem zrobić sam.Pewnie pożałowałeś duchów. |
| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Drodzy ateiści - boska świadomość |
> Proszę zerknąć do książki Boska Świadomość. Jestem autorem tej pracy, w której proponuję nową percepcję duchowości w oparciu o właściwości energii... Chodzi o wiązkę ECS - Energia/Czas/Świadomość.Myślę że dobrze stało się iż wszedłeś na fR przed wydrukowaniem książki, rozumiem jest to jak na razie wersja elektroniczna. Sugeruję abyś zapodał w kilku zdaniach jak co rozumiesz celem przedyskutowania, warto założyć do tego celu osobny wątek. Wzbogacony o dodatkowe spostrzeżenia, być może uzupełnisz lub skorygujesz swoje poglądy. Pozdrawiam (28listopad2015-ZbyszekzWarszawy) |
| Machina Ares (4 punktów) | Odp: Drodzy ateiści - boska świadomość | > >Proszę zerknąć do książki Boska Świadomość. Jestem autorem tej pracy, w której proponuję nową percepcję duchowości w oparciu o właściwości energii... Chodzi o wiązkę ECS - Energia/Czas/Świadomość.> Myślę że dobrze stało się iż wszedłeś na fR przed wydrukowaniem książki, rozumiem jest to jak na razie wersja elektroniczna. Sugeruję abyś zapodał w kilku zdaniach jak co rozumiesz celem przedyskutowania, warto założyć do tego celu osobny wątek. Wzbogacony o dodatkowe spostrzeżenia, być może uzupełnisz lub skorygujesz swoje poglądy.> Pozdrawiam> (28listopad2015-ZbyszekzWarszawy)Witaj, rzeczywiście mam wiele wątpliwości i chciałbym aby racjonaliści ocenili moją pracę. Twój pomysł z osobnym wątkiem bardzo mi się podoba - muszę się zorientować jak to tutaj funkcjonuje, gdyż są to dla mnie nowe drogi. Mam przeczucie, że mógłbyś mi dużo pomóc... Wpadłem na pomysł, że główne tematy mojej pracy przedstawię w postaci "tekstów filmowych" jako autokomentarze do przyszłej książki. Pierwszy taki komentarz zamieściłem na Facebooku i na swojej www.machinaares.pl w zakładce filmy pozdr: Wiesław Glaner |
| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Drodzy ateiści - boska świadomość |
> Mam przeczucie, że mógłbyś mi dużo pomóc... Wpadłem na pomysł, że główne tematy mojej pracy przedstawię w postaci "tekstów filmowych" ...To się dopiero okaże, to ty jesteś autorem. Stronę i film oglądałem lecz nie słyszałem, nie działa u mnie funkcja głosu... poza tym łatwiej jest odnieść się do słowa pisanego, aby nie przekręcać. (28listopad2015-ZbyszekzWarszawy) |
#125 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Drodzy ateiści - woda a ogień | > Również pozdrawiam i podziwiam... za niekończącą się cierpliwość.  No, niezupełnie. Dość mam Chłopa, daję sobie od niego pauzę. Jak powiedział kiedyś pewien reżyser na temat bodajże Roberta Więckiewicza: biorę go do filmów, bo działa dobrze na moją przemianę materii. Z dusznym Duchem tzw. 'Prawdy' niestety jest odwrotnie i tyle warta jego nauka.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#126 2 na 2 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Drodzy ateiści - woda a ogień | |
#127 3 na 3 | sawra (286 punktów) | Odp: Drodzy ateiści | > >Na początek kup pół litra wódki lub jeszcze lepiej spirytusu i uzbrojony w tak niezawodny oręż> Mój kolega wywołuje duchy ze świeżo opróżnionych butelek po wódce. Widziałam i słyszałam więc to jest dowód.Ha! To mi przypomniało przeganianie ducha z domu koleżanki. Było to grubo po północy, coś ze 3 i pół na 5-ciostopniowej skali upojenia i dziwne, dość ekscentryczne towarzystwo. Ktoś w pijackim widzie się uparł, że w domu jest wyjątkowo nieprzyjazna emanacja i wiercił wszystkim dziurę w brzuchu, ktoś inny zapuścił "Electric Doom Synthesis" Beherit, i nie minął kwadrans, gdy wszyscy na poważnie zdecydowaliśmy się pomóc naszej przemiłej gospodyni. Sęk w tym, że każdy miał własny pomysł na egzorcyzmy, a co gorsza nikt nie wiedział co to może być za duch. Dyskusje były długie, mniej lub więcej zażarte i koniec końców odeszły daleko od tematu. Duch skonał śmiercią naturalną - wszyscy o nim zapomnieli i już nie emanował więcej. Niebagatelnego wpływu spirytusu na spirytualizm doświadczyłam empirycznie. 
· Nie należy ludzi sądzić według ich przekonań, lecz według tego, co przekonania z nich czynią. |
#128 1 na 1 | sawra (286 punktów) | Odp: Drodzy ateiści |
> A kto Ci powiedział że ja w to wierzę?<Nieładnie się tak bawić czyimś kosztem, tym bardziej, że "agrah, agrah..." w niczym nie jest gorsze od "Bóg" czy nawet "bóg".
· Nie należy ludzi sądzić według ich przekonań, lecz według tego, co przekonania z nich czynią. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|