Racjonalista - Strona głównaDo treści
Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
03-01-2016 23:34Belfer00 (720 punktów)Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami!
Ocena 15 na 15
Pewnie się znowu narażę, może znowu wątek zostanie wyrzucony na oślą ławkę, a ja ukarany odjęciem punktów, ale jednak podejmę temat.
Zgłaszano tu pomysły poprawienia jakości forum. IMHO podstawową zmianą poprawiającą jakość dyskusji powinno być zaprzestanie obrzucania innych uczestników wyzwiskami.
Pisuje tu np. dość intensywnie pewien kolega (jak ktoś tu bywa, to domyśli się o kim mówię). Przedstawia swoje liczne pomysły.
Niektóre jego koncepcje są ciekawe, niektóre niezrozumiałe, a niektóre całkiem odjechane. Ale przecież to jest forum swobodnej dyskusji.
Tymczasem ten kolega jest ciągle obrzucany wyzwiskami i groźbami. Ja tego nie rozumiem i trudno mi się z takim zachowaniem pogodzić.
Mała porcja cytatów z ostatnich dni:
Ależ Ty nie wiesz o czym piszesz! Durniu!
No to jest totalny bełkot! Ty jesteś chory chyba i to poważnie.
O czym Ty bełkoczesz!?
Przecież Ty sam jesteś stosem bezsensów!!
Czy jest na sali lekarz, bo długo rzygania nie powstrzymam!!!!!!!!!!!!!!!
TY W GŁOWIE MASZ BURDEL JAK PO TORNADZIE.
Jak u idioty szukać racjonalnego MYŚLENIA?

I to wszystko za pomysł nie z jakiejś kontrowersyjnej dziedziny, tylko z cybernetyki (teorii elementów logicznych).
Koncepcja była częściowo błędna (o ile, nie będąc cybernetykiem, mogę ocenić), ale jak można tak potraktować dyskutanta?
Czy tu jest forum racjonalistów czy jakichś hejterów?
Pozdrawiam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
#151
02-02-2016 21:19
 Ocena 3 na 3
Lilly Amina (4723 punktów)Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami!
W odpowiedzi Jacek Głodzik

>> Róg jak byk, a cała szarleyowa nadzieja chyba w Tobie...
>Uważaj, gnoisz Lily Aminę..
A niech gnoi. Ani mi to przeszkadza, ani mnie to wzrusza

#152
03-02-2016 09:22
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami!
W odpowiedzi szarley

>>>Po co pisywać z kimś nie czyniąc założenia, że pisze prawdę?
>>Po to, żeby ustalić jaka ta prawda jest.
>Napisałem, że pracuję. Wątpisz w to, jak chcesz to ustalić skoro nie wierzysz moim słowom?
A chcę?

>>>Nadal zacierasz ręce?
>>Co nazywasz tutaj zacieraniem rąk?
>To co Ty, przecież Cię cytuję :
> Cytat:
Z tego powodu, odkąd zapowiedziałeś zerwanie dyskusji do czasu przeprosin zacieram ręce, by on nie przeprosił, a Ty byś okazał się człowiekiem honoru i dotrzymał słowa.

Skoro się już do krystkona odezwałeś nie mam co zacierać rąk.

>Najpierw sugerujesz, że człowiek honoru dotrzymuj słowa
Tylko przypominałam. (Choć to jedynie, że się tak uważa.)

>a kiedy dotrzymuje piszesz, że skoro nie odpowiedziałem, to dałem się zapędzić w kozi róg
No bo Cię zapędził.

>Co z tego,że odpowiem, skoro ta odpowiedź nie dotrze
Jeśli ogólnie "odpowiadasz na post", pożytkiem jest przedstawienie określonych treści ogółowi, ale jeśli Twoja odpowiedź dodatkowo jest odniesieniem do zadanego Ci pytania lub postawionego zarzutu, to głównym pożytkiem staje się dla Ciebie obrona własnego twierdzenia. I dopiero skutecznie się obroniwszy masz szansę ten swój pierwotny komunikat utrzymać w mocy.

>Tobie bym odpowiedział
A ja dbam, byś nie dawał rady.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#153
03-02-2016 10:31
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami!
W odpowiedzi Jacek Głodzik

>Joannes to nie Pismo Święte. Lektura Jegomości jest znacznie ciekawsza
No widzisz, a twierdziłeś, że bzdury pisze.

>>Tak, pod rygorem współgnojenia.
>A gdzie?
A tu.

>Rozmawiając z Tobą trzeba otoczyć się chmarą warunków
Wystarczy jeden, który uchroni przed chmarą wpadek: logika.

>żebyś czepiała się odrobinę mniej
kulaj się

>>Więc błąd, bo ja używam terminów zgodnie z ich znaczeniem
>1. Jacek, gnoisz Krystkona
>2. Jeśli jest inaczej - patrz pkt 1.
Hę?
Zapytałam skąd miałeś pomysł, że gnojeniem nazywam pokazywanie prawdy, na co odpowiedziałeś, że "sam czasem to czynisz", więc wskazałam, że to błąd, bo ja tak nie czynię (nie nazywam pokazywania prawdy gnojeniem); o co chodzi z tymi punktami 1 i 2???

>dlatego, że racjonalnie rozumując nie bardzo można
Tyle że - mądrze mówiąc - nie rozumujesz racjonalnie.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#154
03-02-2016 10:42
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami!
W odpowiedzi szarley

>kulaj się
Chcesz mnie przegonić, cóż, net gwarantuje nietykalność

>Radzę sobie sam, pod warunkiem, że rozmóvca stosuje argumenta a nie słówkową grę
To radzenie sobie sprowadza się do zarzucania rozmówcom stosowanie słówkowych gier

>Krystiana wystarczająco kompromitują jego poglądy
Każdego jego poglądy kompromitują wystarczająco

>Chcesz mnie obrażać, cóż, net gwarantuje bezkarnosć
kulaj się


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#155
08-02-2016 17:10
 Ocena 2 na 2
Mare (111 punktów)
(zablokowany)
Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami!

> trudno mi się z takim zachowaniem pogodzić.

Przyszłam na to forum ponieważ mam dosyć używanego wszędzie z upodobaniem wyzwiska "lewak", które prawdopodobnie dlatego tak się rozpanoszyło, bo prawo Godwina go nie obejmuje i nie kwalifikuje jako przegranej w dyskusji. A powinno.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365