 |
Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-01-2016 23:34 | Belfer00 (720 punktów) | Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami!
15 na 15 | Pewnie się znowu narażę, może znowu wątek zostanie wyrzucony na oślą ławkę, a ja ukarany odjęciem punktów, ale jednak podejmę temat. Zgłaszano tu pomysły poprawienia jakości forum. IMHO podstawową zmianą poprawiającą jakość dyskusji powinno być zaprzestanie obrzucania innych uczestników wyzwiskami. Pisuje tu np. dość intensywnie pewien kolega (jak ktoś tu bywa, to domyśli się o kim mówię). Przedstawia swoje liczne pomysły. Niektóre jego koncepcje są ciekawe, niektóre niezrozumiałe, a niektóre całkiem odjechane. Ale przecież to jest forum swobodnej dyskusji. Tymczasem ten kolega jest ciągle obrzucany wyzwiskami i groźbami. Ja tego nie rozumiem i trudno mi się z takim zachowaniem pogodzić. Mała porcja cytatów z ostatnich dni: Ależ Ty nie wiesz o czym piszesz! Durniu! No to jest totalny bełkot! Ty jesteś chory chyba i to poważnie. O czym Ty bełkoczesz!? Przecież Ty sam jesteś stosem bezsensów!! Czy jest na sali lekarz, bo długo rzygania nie powstrzymam!!!!!!!!!!!!!!! TY W GŁOWIE MASZ BURDEL JAK PO TORNADZIE. Jak u idioty szukać racjonalnego MYŚLENIA? I to wszystko za pomysł nie z jakiejś kontrowersyjnej dziedziny, tylko z cybernetyki (teorii elementów logicznych). Koncepcja była częściowo błędna (o ile, nie będąc cybernetykiem, mogę ocenić), ale jak można tak potraktować dyskutanta? Czy tu jest forum racjonalistów czy jakichś hejterów?  Pozdrawiam. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..#136 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | > Udowodnij, że wyżeram innym z gara lub przeproś, to warunek dalszej rozmowyKrystkon "To jesteś tym PANEM, o którym piszę czy nie jesteś? Bo jeśli jesteś to wiesz już co" Z tego co pamiętam, kiedyś wyjawiłeś mu stan swojego portfela i posiadania. A on kiedyś deklarował, że tylko wtedy wie jak się odnosić do ludzi. Teraz natomiast pyta i nie jest pewien - dziwny facet, ale misjonarze pewni w 100%, że niosą sobie i światu szczere dobro pewnie tak mają, cóż poradzić 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#137 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | Polemika nie ma sensu, znów jakiś tekst a architekcie, który pracował przez 20 lat i nic mu się nie należy... Na szczęście nagadał się już tyle, że każdy kto go czyta wie, że ilekroć pisze o mnie (o Tobie, Rafale i innych) to po prostu kłamie, manipuluje wymyślając rzekome cytaty Ile razy pisałem, że pracuję? Groch o mur. Szarley żyje z kapitału, który mu chyba z nieba spadł, wyżera innym z gara i broni szklanych wieżowców... Ech.... |
#138 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | > Szarley żyje z kapitału, który mu chyba z nieba spadł, wyżera> innym z gara i broni szklanych wieżowców... Ech...."Tak czy siak nic z tego nie wynika" oprócz trzepania jak z rękawa projekcjami frustrata, który ma wszystkim oprócz siebie za złe, że jest sfrustrowany. Moim zdaniem wszystko już zostało powiedziane, a jego krótkowzroczne argumenty przenicowane na piątą stronę. Uważam, że dalsza rozmowa nie ma sensu - jedynie da paliwo do dalszych projekcji. Serdecznie pozdrawiam inżyniera-partnera do żerowania na Bogu ducha winnych robotnikach 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#139 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | > Szarley żyje z kapitału, który mu chyba z nieba spadłOczywiście to bzdura. Mimo wszystko zauważam tu ciekawą rzecz: istnieje duże prawdopodobieństwo, że to zdanie zdradza nadal spore ambicje krystkona. Swoją drogą coś musi być na rzeczy, skoro facet po uniwerku pracuje w waciaku rękoma na hali, przy zmywaku lub pod chmurką, zamiast normalnie jak inni - głową. To nie jest tylko przypadek, wiadomo że dorosły człowiek zawsze ma za sobą swoją przeszłość, o której czasami chce zapomnieć..  Pozdrowienia
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#140 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! |
> > Szarley żyje z kapitału, który mu chyba z nieba spadł> Oczywiście to bzdura.Nie wiadomo czy bzdura, ale nawet jeśli, to przecież nieistotna, bo kogo obchodzi co ten czy inny uczestnik pisze o sobie i co o tym jego pisaniu sądzi inny piszący...  > Mimo wszystko zauważam tu ciekawą rzecz: istnieje duże prawdopodobieństwo, że to zdanie zdradza nadal spore ambicje krystkona.Natomiast zdanie powyższe zdradza Twoje ambicje.  Bo i faktycznie wygląda na to, że gnojenie podobno zapracowanego krystkona, któremu od czasu do czasu udaje się zapędzić w kozi róg podobno zamożnego szarleya mocno Cię kręci: > Swoją drogą coś musi być na rzeczy, skoro facet po uniwerku pracuje w waciaku rękoma na hali, przy zmywaku lub pod chmurką, zamiast normalnie jak inni - głową.> To nie jest tylko przypadek, wiadomo że dorosły człowiek zawsze ma za sobą swoją przeszłość, o której czasami chce zapomnieć..  Co innego rozprawiająca się tutaj z Tobą ja.  Dlatego: brawo ja.  (  )
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#141 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | > >> Szarley żyje z kapitału, który mu chyba z nieba spadł> >Oczywiście to bzdura.> Nie wiadomo czy bzduraSpokojnie, dla kogoś, kto uważnie czyta Joannesa będzie wiadomo  > ale nawet jeśli, to przecież nieistotna, bo kogo obchodzi co> ten czy inny uczestnik pisze o sobie i co o tym jego pisaniu> sądzi inny piszący...  Ciebie może nie obchodzić - ja mam inaczej. Trudno  > > Mimo wszystko zauważam tu ciekawą rzecz: istnieje duże> > prawdopodobieństwo, że to zdanie zdradza nadal spore ambicje krystkona.> Natomiast zdanie powyższe zdradza Twoje ambicje.  Cóż powiedzieć, zgadzam się. > Bo i faktycznie wygląda na to, że gnojenie podobno zapracowanego krystkona,Oj tam! Ja mu akurat wierzę, że jest zapracowany. Co do gnojenia - zrobił to sam ze sobą już dawno dość dokładnie i konsekwentnie. A ciekawe też, że pokazywanie prawdy o tezach interlokutora, wyświetlanie jego hipokryzji i zwykłych kłamstw, czy iluzji nazywasz gnojeniem. Swoją drogą wg mnie nie przyszliśmy na to forum, żeby się wzajem głaskać. > któremu od czasu do czasu udaje się zapędzić w kozi róg podobno zamożnego szarleyaTego akurat nie zauważyłem. Można przykład?  > Co innego rozprawiająca się tutaj z Tobą ja.  > Dlatego: brawo ja. ( )Brawo Ty, zawsze w Ciebie wierzyłem, co trudno mi wykrzesać wobec krystkona..  > Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.Kobieta zmienną jest 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#142 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! |
> >>> Szarley żyje z kapitału, który mu chyba z nieba spadł> >>Oczywiście to bzdura.> >Nie wiadomo czy bzdura> Spokojnie, dla kogoś, kto uważnie czyta Joannesa będzie wiadomo  Uważnie czytającemu Pismo Święte wiadome jest istnienie boga.  > Co do gnojenia - zrobił to sam ze sobąKażdemu wolno, postronnym nic do tego. > A ciekawe też, że pokazywanie prawdy o tezach interlokutora, wyświetlanie jego hipokryzji i zwykłych kłamstw, czy iluzji nazywasz gnojeniem.Skąd pomysł, że gnojeniem nazywam pokazywanie prawdy?  > nie przyszliśmy na to forum, żeby się wzajem głaskać.A to poniżej "zawsze w Ciebie wierzyłem" to do matki boskiej było?  > > któremu od czasu do czasu udaje się zapędzić w kozi róg podobno zamożnego szarleya> Tego akurat nie zauważyłem. Można przykład?  Np. tutaj... A i tu nie widać odpowiedzi. > zawsze w Ciebie wierzyłem, co trudno mi wykrzesać wobec krystkona..  A co będziesz krzesał, zdrowo jest się nie przegrzewać powyżej sceptycyzmu. > Kobieta zmienną jest  Nieustająco. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#143 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | |
#144 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! |
> Po co pisywać z kimś nie czyniąc założenia, że pisze prawdę?Po to, żeby ustalić jaka ta prawda jest. > >>Tego akurat nie zauważyłem. Można przykład?  > >Np. tutaj...> A i tu nie widać odpowiedzi.> www.racjonalista.pl/forum.php/s,694474#w694485> Nadal zacierasz ręce?Co nazywasz tutaj zacieraniem rąk?
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#145 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | > Uważnie czytającemu Pismo Święte wiadome jest istnienie boga.  No.. jeśli Tobie Pismo odpisuje..  > >Co do gnojenia - zrobił to sam ze sobą> Każdemu wolno, postronnym nic do tegoOwszem. Czy ja mu gdzieś zabroniłem? > >A ciekawe też, że pokazywanie prawdy o tezach interlokutora, wyświetlanie jego hipokryzji i zwykłych kłamstw, czy iluzji nazywasz gnojeniem.> Skąd pomysł, że gnojeniem nazywam pokazywanie prawdy? Ano stąd, że to czasem czynię. > >nie przyszliśmy na to forum, żeby się wzajem głaskać.> A to poniżej "zawsze w Ciebie wierzyłem" to do matki boskiej było?  Hm, czyżbyś czuła się względem Krystiana niesprawiedliwie potraktowana?  > >> któremu od czasu do czasu udaje się zapędzić w kozi róg podobno zamożnego szarleya> >Tego akurat nie zauważyłem. Można przykład?  > Np. tutaj...Tak można by linkować krystiana wzystkie wypowiedzi z nadzieją, że jakiś mały kozi różek się trafi. Tutaj moje 3 grosze a propos PANA: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691381#w695738> A i tu nie widać odpowiedzi.Żył z grusz we własnym sadzie odziedziczonym po rodzicach i datków bogobojnych. Zazwyczaj nie opisujemy więcej, niż z jednego powodu. Swoją drogą na sugestię "czy ten budowniczy architekt przez te 5,10, 20 lat kreacji napędzany był baterią słoneczną? Czy może zapieprzem innych ludzi w polu i w upale? Jak to działa?" przy wielkiej dobrej woli (której nie mam) odpowiedziałbym: krystkon robi z siebie ofiarę, własna projekcja daje niekiedy tymczasowe ukojenie. Moim zdaniem wobec tak konsekwentnie głupawo-mentnej tezy nie warto się z odpowiedzą wysilać, wszak przy rzucaniu grochu energii ubędzie a i przewidywany efekt poniżej oczekiwań. > > zawsze w Ciebie wierzyłem, co trudno mi wykrzesać wobec krystkona..  > A co będziesz krzesał, zdrowo jest się nie przegrzewać powyżej sceptycyzmu.Racja! J.w. > >Kobieta zmienną jest  > Nieustająco. Kto ma oczy - niechaj czyta. Kto ma uszy - niechaj słucha 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#146 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | > >Po co pisywać z kimś nie czyniąc założenia, że pisze prawdę?> Po to, żeby ustalić jaka ta prawda jest.Napisałem, że pracuję. Wątpisz w to, jak chcesz to ustalić skoro nie wierzysz moim słowom? > >www.racjonalista.pl/forum.php/s,694474#w694485> >Nadal zacierasz ręce?> Co nazywasz tutaj zacieraniem rąk?To co Ty, przecież Cię cytuję : Cytat:Z tego powodu, odkąd zapowiedziałeś zerwanie dyskusji do czasu przeprosin zacieram ręce, by on nie przeprosił, a Ty byś okazał się człowiekiem honoru i dotrzymał słowa. Najpierw sugerujesz, że człowiek honoru dotrzymuj słowa, a kiedy dotrzymuje piszesz, że skoro nie odpowiedziałem, to dałem się zapędzić w kozi róg Nie odpowiedziałem ze znanego Ci powodu , a jest jeszcze jeden. Rozmowa ze telegraficznym słupem nie ma sensu. Co z tego,że odpowiem, skoro ta odpowiedź nie dotrze do owego słupa? Tobie bym odpowiedział  |
#147 4 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | > Co z tego,że odpowiem, skoro ta odpowiedź nie> dotrze do owego słupa?Nie dotrze, gdyż paliwo i wsparcie życiowe ów słup nie czerpie z Twoich odpowiedzi, czy życzliwych rad innych, ale z kreowania się na ofiarę życiową, której upadkom zawsze winni są inni, nigdy on sam. Wy, którzy zaczynacie rozmawiać z krystkonem porzućcie wszelką nadzieję 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#148 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! |
> >Uważnie czytającemu Pismo Święte wiadome jest istnienie boga.  > No.. jeśli Tobie Pismo odpisuje..  Nie postawiłeś takiego warunku.  > >>Co do gnojenia - zrobił to sam ze sobą> >Każdemu wolno, postronnym nic do tego> Owszem. Czy ja mu gdzieś zabroniłem?Tak, pod rygorem współgnojenia. > >Skąd pomysł, że gnojeniem nazywam pokazywanie prawdy? > Ano stąd, że to czasem czynię.Więc błąd, bo ja używam terminów zgodnie z ich znaczeniem. > >> nie przyszliśmy na to forum, żeby się wzajem głaskać.> >A to poniżej "zawsze w Ciebie wierzyłem" to do matki boskiej było?  > Hm, czyżbyś czuła się... Nie licz na wzajemność.> >>> któremu od czasu do czasu udaje się zapędzić w kozi róg podobno zamożnego szarleya> >>Tego akurat nie zauważyłem. Można przykład?  > >Np. tutaj...> Tak można by linkować krystiana wzystkie wypowiedziTym gorzej dla szarleya. > z nadzieją, że jakiś mały kozi różek się trafi.Dlaczego z nadzieją i dlaczego mały? Róg jak byk, a cała szarleyowa nadzieja chyba w Tobie... > Tutaj moje 3 grosze a propos PANA:> www.racjonalista.pl/forum.php/s,691381#w695738 [...]> odpowiedziałbym......i trafiłam, jak widać.  > Żył z grusz we własnym sadzie...He he, równie dobrze mógł mieć na ten temat objawianie.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#149 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | > Nie postawiłeś takiego warunku.  Joannes to nie Pismo Święte. Lektura Jegomości jest znacznie ciekawsza, a to tylko jeden z jego atutów  > Tak, pod rygorem współgnojenia.A gdzie? > Nie postawiłeś takiego warunku.  Rozmawiając z Tobą trzeba otoczyć się chmarą warunków, żebyś czepiała się odrobinę mniej  > Więc błąd, bo ja używam terminów zgodnie z ich znaczeniem1. Jacek, gnoisz Krystkona 2. Jeśli jest inaczej - patrz pkt 1. > >>> nie przyszliśmy na to forum, żeby się wzajem głaskać.> >>A to poniżej "zawsze w Ciebie wierzyłem" to do matki boskiej było?  > >Hm, czyżbyś czuła się...> Nie licz na wzajemność.>>>>Otaczasz się warunkami?  > > Tak można by linkować krystiana wzystkie wypowiedzi> Tym gorzej dla szarleya.Gorzej z każdym wpisem Krystiana i gorzej. Sięga dna biedaczek..  > > z nadzieją, że jakiś mały kozi różek się trafi.> Dlaczego z nadzieją i dlaczego mały?Kierunek Twojego zaangażowania wskazał. A mały dlatego, że racjonalnie rozumując nie bardzo można liczyć na duży. > Róg jak byk, a cała szarleyowa nadzieja chyba w Tobie...Uważaj, gnoisz Lily Aminę..  > >Tutaj moje 3 grosze a propos PANA:> >www.racjonalista.pl/forum.php/s,691381#w695738 [...]> >odpowiedziałbym...> ...i trafiłam, jak widać.  Brawo Ty  > >Żył z grusz we własnym sadzie...> He he, równie dobrze mógł mieć na ten temat objawianieTak, u niego na jedno wychodzi.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#150 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Proszę, przestańmy rzucać wyzwiskami! | > >Tak można by linkować krystiana wzystkie wypowiedzi> Tym gorzej dla szarleya.kulaj się  > > z nadzieją, że jakiś mały kozi różek się trafi.> Dlaczego z nadzieją i dlaczego mały? Róg jak byk, a cała szarleyowa nadzieja chyba w Tobie...Radzę sobie sam, pod warunkiem, że rozmóvca stosuje argumenta a nie słówkową grę Krystiana wystarczająco kompromitują jego poglądy na temat zarobków pisarzy, ekzekwowalności alimentów i poszanowania praw wlasności Jeśli salowa mieszkająca w kawalerce ma płacić podatki na ordynatora, bo on woli mieszkać w hotelu i zarobione pieniądze wydawać na kawior i trufle.... Nie znam głupszej społecznej idei Chcesz jej bronić, Twoje prawo. Chcesz mnie obrażać, cóż, net gwarantuje bezkarnosć |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|