 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-06-2020 18:31 | szarley (54913 punktów) | Do Elaspa
3 na 3 | 12 IV 2020 www.racjonalista.pl/forum.php/s,813243#w813771Szarley: Od kilku tygodni w Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń I POLICJA KARZE MANDATAMI Od kilku tygodni nie wolno Polakom odwiedzać grobów swoich bliskich PiSowi wolno urządzić zgromadzenia w centrum Warszawy Elasp: Dobrze, że wystawia mandaty. Może powinna była ukarać posłów PiSu - sprawa będzie chyba wyjaśniona.Szarley: Prezesowi wolno. To nie jest pogarda? To jak to nazwiesz? Arogancja? Przywileje władzy w stylu Urbana? Elasp Jest to naruszenie prawa. Można naruszyć prawo z wielu powodów, niekonieczne z pogardy dla niego czy dla kogoś. Minęły 2 miesiące Sprawa została wyjaśniona? Poseł PiS dostał mandat? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa |
> Nie powiem nic nowego, ten fakt jest znany: Kaczyńskiemu poza innymi licznymi wadami, od lat po prostu brakuje empatii. Nie, nie brakuje mu empatii, o czym świadczy fakt solidaryzmu społecznego, który otrzymał postać świadczenia 500+. Empatię Kaczyńskiego można liczyć w dziesiątkach miliardów złotych, które trafiły do polskich rodzin. Oby wszyscy byli tak empatyczni! > Posiada oczywiście zalety: umiejętność zachowania spokoju podczas niejednej burzy, cierpliwość antycypowanie niektóych zdarzeń. Jest stratrategiem. To wszystko prawda. > Ale ten deficyt empatii się za nim ciągnie, oj ciągnie."Ciągnie", bo dbają o to jego przeciwnicy, specjaliści od negatywnego "pijaru". > Z czymś takim trudno bedzie utrzymać zaufanie społeczne, ludzie zawsze głosowali na bazie emocji, czy uczuć. Wygrywa wybory za wyborami. Wygra wybory też Duda, chociaż w drugiej turze, myślę 56-44 (z Trzaskowskim). > Napisał pan "jest człowiekiem pryncypialnym i nie rezygnuje z określonego celu tylko dlatego, że ktoś szykuje w związku z tym prowokację" - nie chodzi o pryncypialność.> Tylko zagorzali zwolennicy PiS będa widzieć w tym prowokację.Mało kto chce wnikać w subtelności, wielu ocenia powierzchownie. > Reszta ludzi zobaczy zwykłą gołą rzeczywoistość: cmentarze należało zamknąć, a czasy bycia królem ponad prawem, w Polsce dawno się skończyły. Cokolwiek by powinno było się stać, życie idzie naprzód. Ludzie mają też krótką pamięć. Kaczyńskiemu zdarzało się zaliczać gorsze wpadki (słynna sprawa rzekomego zdjęcia Wachowskiego i im p.). > Stanięcie przed kamerami i zwykłe ludzkie przeproszenie za to zadarzenie, dodałoby teraz sporo głosów Dudzie. Być może. Ja na miejscu Kaczyńskiego wystąpiłbym do Sanepidu o ukaranie mnie i nawet zapłaciłbym karę. Dr Kaczyński ocenia tę sprawę najwyraźniej inaczej. |
#62 3 na 3 | salek (4701 punktów) | Odp: Do Elaspa | > Nie, nie brakuje mu empatii, o czym świadczy fakt solidaryzmu społecznego, który otrzymał postać świadczenia 500+. Empatię Kaczyńskiego można liczyć w dziesiątkach miliardów złotych, które trafiły do polskich rodzin. Oby wszyscy byli tak empatyczni!Szkoda tylko, że nie daje ze swego.. nie ma to jak empatia i hojność z cudzej kieszeni. |
#63 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >Nie powiem nic nowego, ten fakt jest znany: Kaczyńskiemu poza innymi licznymi wadami, od lat po prostu brakuje empatii.> Nie, nie brakuje mu empatii, o czym świadczy fakt solidaryzmu społecznego, który otrzymał postać świadczenia 500+.O empatii świadczyłoby gdyby płacił to ze swoich. Z cudzego to mogę dać i 1000 Jakoś nie dostrzegam empatii wobec rodzin niepełnosprawnych, czy środowisk homoseksualistów, > Empatię Kaczyńskiego można liczyć w dziesiątkach miliardów złotych, które trafiły do polskich rodzin. Oby wszyscy byli tak empatyczni!To nie empatia. To polityczny program, pierwszy od dawna obliczony na zmniejszenie marginesu nędzy(!!), niemniej to nie jest empatia Temat wątku też wziął się z nieempatycznego zachowania > Wygrywa wybory za wyborami. Wygra wybory też Duda, chociaż w drugiej turze, myślę 56-44 (z Trzaskowskim).A jeśli nie, to jest druga linia obrony: stan klęski i druga tura za .... miesięcy Trzecia linia obrony unieważnienie wyborów przez PiSowski sąd > >Stanięcie przed kamerami i zwykłe ludzkie przeproszenie za to zadarzenie, dodałoby teraz sporo głosów Dudzie.> Być może. Ja na miejscu Kaczyńskiego wystąpiłbym do Sanepidu o ukaranie mnie i nawet zapłaciłbym karę. Dr Kaczyński ocenia tę sprawę najwyraźniej inaczej.Nie dziwię się, Cysarz jest nieomylny. Przepraszają tylko słabi lub zmuszani
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >>Nie powiem nic nowego, ten fakt jest znany: Kaczyńskiemu poza innymi licznymi wadami, od lat po prostu brakuje empatii.> > Nie, nie brakuje mu empatii, o czym świadczy fakt solidaryzmu społecznego, który otrzymał postać świadczenia 500+.> O empatii świadczyłoby gdyby płacił to ze swoich. Z cudzego to mogę dać i 1000> Jakoś nie dostrzegam empatii wobec rodzin niepełnosprawnych, czy środowisk homoseksualistów, Wskaż więc może polskiego polityka, który odznacza się prawdziwą empatią. |
#65 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >>>Nie powiem nic nowego, ten fakt jest znany: Kaczyńskiemu poza innymi licznymi wadami, od lat po prostu brakuje empatii.> >> Nie, nie brakuje mu empatii, o czym świadczy fakt solidaryzmu społecznego, który otrzymał postać świadczenia 500+.> >O empatii świadczyłoby gdyby płacił to ze swoich. Z cudzego to mogę dać i 1000> >Jakoś nie dostrzegam empatii wobec rodzin niepełnosprawnych, czy środowisk homoseksualistów,> Wskaż więc może polskiego polityka, który odznacza się prawdziwą empatią.1 A jest kanalią i B jest kanalią, Jeśli A jest kanalią, to B już nie? 1.1 "Wysoki sądzie ukradłem, ale inny też ukradł" CO TO ZA ARGUMENT! Twierdzisz, że inni nie są empatyczni? to nie czyni empatycznym Kaczyńskiego Tematem wątku jest jego pogarda okazana ludziom, którzy w przeciwieństwie do niego nie mogli pójść na cmentarz, bo im prawo tego zabraniało, a nieempatycznemu Cysorzowi było wolno 2 Od pewnego czasu obserwuję działalność (nie deklaracje) Szymona Hołowni. Masz przykład kandydata, którego można nazwać empatycznym. I to bez udziału skarbowego urzędu Zgodnie z Twoją sugestią zadałem pytanie do PiSu o to czy Kaczyński został ukarany za nielegalne szwendanie się poza domem 10 IV i czy jego kuzyn został ukarany za udział w wiecu.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#66 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >Nie powiem nic nowego, ten fakt jest znany: Kaczyńskiemu poza innymi licznymi wadami, od lat po prostu brakuje empatii.> Nie, nie brakuje mu empatii, o czym świadczy fakt solidaryzmu społecznego, który otrzymał postać świadczenia 500+. Empatię Kaczyńskiego można liczyć w dziesiątkach miliardów złotych, które trafiły do polskich rodzin. Oby wszyscy byli tak empatyczni!> >Posiada oczywiście zalety: umiejętność zachowania spokoju podczas niejednej burzy, cierpliwość antycypowanie niektóych zdarzeń. Jest stratrategiem. W poniedziałek rząd przyjął projekt ustawy, która wprowadza program "Rodzina 500 plus" - powiedziała premier Beata Szydło. Zapowiedziała, że "za chwilę" przekaże go marszałkowi Sejmu.
To jest bardzo ważny dzień dla mnie osobiście, b o mogę dzisiaj powiedzieć, że dotrzymałam danego słowa. To jest bardzo ważny dzień dla polskich rodzin - powiedziała premier Beata Szydło przed przekazaniem projektu programu "Rodzina 500 plus" marszałkowi Sejmu.
Szefowa rządu przypomniała, że zadeklarowała wprowadzenie programu 500 plus we wrześniu 2015 roku. - Powiedziałam, że ten program będzie nie tylko deklaracją składaną w kampanii wyborczej, ale że dotrzymamy słowa i go zrealizujemy, jeśli Polacy nam zaufają - mówiła. www.newswe(*)unki-rzad-beaty-szydlo/yrtdqlxChcesz powiedzieć że w Polsce jest dyktator? A premier i prezydent jest marionetką? |
#67 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Do Elaspa | > > Nie, nie brakuje mu empatii, o czym świadczy fakt solidaryzmu społecznego, który otrzymał postać świadczenia 500+. Empatię Kaczyńskiego można liczyć w dziesiątkach miliardów złotych, które trafiły do polskich rodzin. Oby wszyscy byli tak empatyczni!> Szkoda tylko, że nie daje ze swego.. nie ma to jak empatia i hojność z cudzej kieszeni.> Respiratory też "kupił" czy to już minister? |
#68 2 na 2 | salek (4701 punktów) | Odp: Do Elaspa | > Respiratory też "kupił" czy to już minister?To raczej minister. Choć też pewnie ze swego. I też pewnie rozliczenie zakupu będzie takie jak i rozliczenie naruszenia zakazu epidemiologicznego na cmentarzu. |
#69 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >Respiratory też "kupił" czy to już minister?> To raczej minister. Choć też pewnie ze swego. I też pewnie rozliczenie zakupu będzie takie jak i rozliczenie naruszenia zakazu epidemiologicznego na cmentarzu.> wyborcza.p(*)rzeplacilo-za-respiratory.htmlChyba tak. Bo kto by przepłacał? Ministerstwo Zdrowia kupiło od handlarza bronią respiratory firmy Dräger po 200 tys. zł za sztukę. Identyczne Agencja Rezerw Materiałowych zamówiła bezpośrednio u producenta - po 70 tys. zł
Zważywszy że byliśmy przygotowani i mogliśmy ze spokojem debatować w lutym nad dofinansowaniem TVP. |
#70 2 na 2 | salek (4701 punktów) | Odp: Do Elaspa | > Chyba tak. Bo kto by przepłacał?Dokładnie. Jakieś nadużycie? Oj tam oj tam. Wszystko zostało w rodzinie, zarobił kto miał zarobić i wszyscy są zadowoleni. Ale poprzednia zła władza wcinała ośmiorniczki na koszt podatnika! |
#71 -1 na 1 | Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa |
> 2 Od pewnego czasu obserwuję działalność (nie deklaracje) Szymona Hołowni. Masz przykład kandydata, którego można nazwać empatycznym. I to bez udziału skarbowego urzędu Na czym polega empatia Szymona Hołowni? Co konkretnie jest jej wyrazem? |
#72 -1 na 1 | Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa |
> Chcesz powiedzieć że w Polsce jest dyktator? A premier i prezydent jest marionetką?Nie, nie dyktator, ale kreator. |
#73 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >Chcesz powiedzieć że w Polsce jest dyktator? A premier i prezydent jest marionetką?> Nie, nie dyktator, ale kreator.Wina TUSKA. Gość brał na klatę swoje kreacje. Wina Tuska. Jest Premier Prezydent jest Trybunał. Kreator może być nawet w Rosji. Ale to premier bierze na klatę decyzje. To premier rządzi prezydent wetuje podpisuje. wiadomo.co(*)a-zmiana-to-prezent-od-rosjan/Kogo będziesz wybierał? Kreatora czy Prezydenta?
od kilku lat Rosja popiera PiS, mimo że partia rządząca przez lata używała i nadużywała antyrosyjskiej retoryki. To jednak nie jest dla Kremla wielka przeszkoda. Tym bardziej, że partia porzuciła już tę retorykę. Wzywa nas teraz do wojny kulturowej z Zachodem, a nie z Rosją. Podjęła również szereg kroków antyukraińskich, np. stworzenie listy Ukraińców, którym nie wolno wjechać do Polski.
Na koniec można dodać zwiększenie importu rosyjskiego węgla. Broniąc polskiego rynku zbytu dla tego surowca, rząd zablokował działania Unii Europejskiej na rzecz ochrony środowiska przed dalszymi zmianami klimatycznymi. Za rządów PIS sprowadzono najwięcej rosyjskiego węgla do Polski. |
#74 -1 na 1 | Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >>Chcesz powiedzieć że w Polsce jest dyktator? A premier i prezydent jest marionetką?> >Nie, nie dyktator, ale kreator.> Wina TUSKA. Gość brał na klatę swoje kreacje. Wina Tuska.> Jest Premier Prezydent jest Trybunał. Kreator może być nawet w Rosji. Ale to premier bierze na klatę decyzje. To premier rządzi prezydent wetuje podpisuje.> wiadomo.co(*)a-zmiana-to-prezent-od-rosjan/> Kogo będziesz wybierał? Kreatora czy Prezydenta?> od kilku lat Rosja popiera PiS, mimo że partia rządząca przez lata używała i nadużywała antyrosyjskiej retoryki. To jednak nie jest dla Kremla wielka przeszkoda. Tym bardziej, że partia porzuciła już tę retorykę. Wzywa nas teraz do wojny kulturowej z Zachodem, a nie z Rosją. Podjęła również szereg kroków antyukraińskich, np. stworzenie listy Ukraińców, którym nie wolno wjechać do Polski.> Na koniec można dodać zwiększenie importu rosyjskiego węgla. Broniąc polskiego rynku zbytu dla tego surowca, rząd zablokował działania Unii Europejskiej na rzecz ochrony środowiska przed dalszymi zmianami klimatycznymi. >Za rządów PIS sprowadzono najwięcej rosyjskiego węgla do Polski. > To są brednie red. Tomasza Piątka, alkoholika i narkomana, redaktora "Gazety Wyborczej". Wartość tych spostrzeżeń = 0. |
#75 4 na 4 | farmer (22440 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >>>Chcesz powiedzieć że w Polsce jest dyktator? A premier i prezydent jest marionetką?> >>Nie, nie dyktator, ale kreator.> >Wina TUSKA. Gość brał na klatę swoje kreacje. Wina Tuska.> >Jest Premier Prezydent jest Trybunał. Kreator może być nawet w Rosji. Ale to premier bierze na klatę decyzje. To premier rządzi prezydent wetuje podpisuje.> >wiadomo.co(*)a-zmiana-to-prezent-od-rosjan/> >Kogo będziesz wybierał? Kreatora czy Prezydenta?> > od kilku lat Rosja popiera PiS, mimo że partia rządząca przez lata używała i nadużywała antyrosyjskiej retoryki. To jednak nie jest dla Kremla wielka przeszkoda. Tym bardziej, że partia porzuciła już tę retorykę. Wzywa nas teraz do wojny kulturowej z Zachodem, a nie z Rosją. Podjęła również szereg kroków antyukraińskich, np. stworzenie listy Ukraińców, którym nie wolno wjechać do Polski.> >Na koniec można dodać zwiększenie importu rosyjskiego węgla. Broniąc polskiego rynku zbytu dla tego surowca, rząd zablokował działania Unii Europejskiej na rzecz ochrony środowiska przed dalszymi zmianami klimatycznymi. >>Za rządów PIS sprowadzono najwięcej rosyjskiego węgla do Polski. > >> To są brednie red. Tomasza Piątka, alkoholika i narkomana, redaktora "Gazety Wyborczej". Wartość tych spostrzeżeń = 0.OK. A to napisałeś TY www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,818300#w818390 Platforma Obywatelska to agentura Niemiec. Niektórzy jej przedstawiciele już całkiem jawnie działają w internesie Niemiec - D. Tusk i R.Thun. Niedobitki "żydokomuny" z "Gazety Wyborczej"to agentura globalistow, "Obywatele RP" i "KOD" to pożyteczni idioci, ludzie zmanipulowani przez "Gazetę Wyborczą". Są także (lub byli) opłacani przez globalistow. Nieistniejąca już chyba "Nowoczesna" to agentura światowej finansjery.
Znajdź różnicę? Od siebie dodam FAKT Za rządów PIS sprowadzono najwięcej rosyjskiego węgla do Polski. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|