 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-06-2020 18:31 | szarley (54913 punktów) | Do Elaspa
3 na 3 | 12 IV 2020 www.racjonalista.pl/forum.php/s,813243#w813771Szarley: Od kilku tygodni w Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń I POLICJA KARZE MANDATAMI Od kilku tygodni nie wolno Polakom odwiedzać grobów swoich bliskich PiSowi wolno urządzić zgromadzenia w centrum Warszawy Elasp: Dobrze, że wystawia mandaty. Może powinna była ukarać posłów PiSu - sprawa będzie chyba wyjaśniona.Szarley: Prezesowi wolno. To nie jest pogarda? To jak to nazwiesz? Arogancja? Przywileje władzy w stylu Urbana? Elasp Jest to naruszenie prawa. Można naruszyć prawo z wielu powodów, niekonieczne z pogardy dla niego czy dla kogoś. Minęły 2 miesiące Sprawa została wyjaśniona? Poseł PiS dostał mandat? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa |
> A to napisałeś TY> www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,818300#w818390> Platforma Obywatelska to agentura Niemiec. Niektórzy jej przedstawiciele już całkiem jawnie działają w internesie Niemiec - D. Tusk i R.Thun. Niedobitki "żydokomuny" z "Gazety Wyborczej"to agentura globalistow, "Obywatele RP" i "KOD" to pożyteczni idioci, ludzie zmanipulowani przez "Gazetę Wyborczą". Są także (lub byli) opłacani przez globalistow. Nieistniejąca już chyba "Nowoczesna" to agentura światowej finansjery.> Znajdź różnicę? Mogę ją szczegółowo wykazać, zrobię to w wolnej chwili. > Od siebie dodam FAKT> Za rządów PIS sprowadzono najwięcej rosyjskiego węgla do Polski. "Sprowadzono", to znaczy kto sprowadził? Jarosław Kaczyński z Antonim Macierewiczem i Mateuszem Morawieckim, niczym węglarze z "Misia", pojechali po węgiel do Rosji? |
#77 3 na 3 | farmer (22440 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >A to napisałeś TY> >www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,818300#w818390> > Platforma Obywatelska to agentura Niemiec. Niektórzy jej przedstawiciele już całkiem jawnie działają w internesie Niemiec - D. Tusk i R.Thun. Niedobitki "żydokomuny" z "Gazety Wyborczej"to agentura globalistow, "Obywatele RP" i "KOD" to pożyteczni idioci, ludzie zmanipulowani przez "Gazetę Wyborczą". Są także (lub byli) opłacani przez globalistow. Nieistniejąca już chyba "Nowoczesna" to agentura światowej finansjery.> >Znajdź różnicę?> Mogę ją szczegółowo wykazać, zrobię to w wolnej chwili.Wykażesz jak Piątek? Napiszesz książkę czy tylko tu na forum? A wartość będzie tego jaka ? > >Od siebie dodam FAKT> >Za rządów PIS sprowadzono najwięcej rosyjskiego węgla do Polski.> "Sprowadzono", to znaczy kto sprowadził? Jarosław Kaczyński z Antonim Macierewiczem i Mateuszem Morawieckim, niczym węglarze z "Misia", pojechali po węgiel do Rosji?> ZA RZĄDÓW PIS? Nie rozumiesz czegoś? Jak wykażesz w takim razie że Platforma Obywatelska to agentura Niemiec? Masz jak rozumiem jakieś dokumenty że ta partia jest agenturą. Ja Ci już mogę wstawić ile węgla sprowadzono za PISu z Rosji. Czekam w takim razie na dowody agentury PO dla Niemiec. |
#78 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >2 Od pewnego czasu obserwuję działalność (nie deklaracje) Szymona Hołowni. Masz przykład kandydata, którego można nazwać empatycznym. I to bez udziału skarbowego urzędu> Na czym polega empatia Szymona Hołowni? Co konkretnie jest jej wyrazem?1 Uciekłeś od pozostałej części mojej wypowiedzi 2 Empatia Hołowni polega m.in na tym, że kiedy trzeba organizuje środki na budowy szpitali czy przychodni w Afryce lub na funkcjonowanie w Polsce ośrodków Chleba życia. Nie wyciąga podatków od podatnika piejąc jakim to dobry, tylko własnym wysiłkiem tę pomoc organizuje
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >>2 Od pewnego czasu obserwuję działalność (nie deklaracje) Szymona Hołowni. Masz przykład kandydata, którego można nazwać empatycznym. I to bez udziału skarbowego urzędu> > Na czym polega empatia Szymona Hołowni? Co konkretnie jest jej wyrazem?> 1 Uciekłeś od pozostałej części mojej wypowiedzi Nie, od niczego nie uciekam. > 2 Empatia Hołowni polega m.in na tym, że kiedy trzeba organizuje środki na budowy szpitali czy przychodni w Afryce lub na funkcjonowanie w Polsce ośrodków Chleba życia. "Organizuje", czyli w sumie jest hojny z cudzej kieszeni, czy tak? > Nie wyciąga podatków od podatnika piejąc jakim to dobry, tylko własnym wysiłkiem tę pomoc organizujeAle wyciąga pieniądze od ludzi - jaka różnica? |
| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa |
> > Mogę ją szczegółowo wykazać, zrobię to w wolnej chwili.> Wykażesz jak Piątek? Napiszesz książkę czy tylko tu na forum? A wartość będzie tego jaka ? Czytałeś tę książkę? > >>Od siebie dodam FAKT> >>Za rządów PIS sprowadzono najwięcej rosyjskiego węgla do Polski.> > "Sprowadzono", to znaczy kto sprowadził? Jarosław Kaczyński z Antonim Macierewiczem i Mateuszem Morawieckim, niczym węglarze z "Misia", pojechali po węgiel do Rosji?> >> ZA RZĄDÓW PIS? Nie rozumiesz czegoś? Jak wykażesz w takim razie że Platforma Obywatelska to agentura Niemiec? Masz jak rozumiem jakieś dokumenty że ta partia jest agenturą.> Ja Ci już mogę wstawić ile węgla sprowadzono za PISu z Rosji. Czekam w takim razie na dowody agentury PO dla Niemiec.> "Sprowadzono". Ile samochodów ukradziono w Polsce za rządów PiS? I za kradzieże samochodów też PiS odpowiada? |
#81 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >>>2 Od pewnego czasu obserwuję działalność (nie deklaracje) Szymona Hołowni. Masz przykład kandydata, którego można nazwać empatycznym. I to bez udziału skarbowego urzędu> >> Na czym polega empatia Szymona Hołowni? Co konkretnie jest jej wyrazem?> >1 Uciekłeś od pozostałej części mojej wypowiedzi> Nie, od niczego nie uciekam.Więc... czekam > >2 Empatia Hołowni polega m.in na tym, że kiedy trzeba organizuje środki na budowy szpitali czy przychodni w Afryce lub na funkcjonowanie w Polsce ośrodków Chleba życia.> "Organizuje", czyli w sumie jest hojny z cudzej kieszeni, czy tak?> >Nie wyciąga podatków od podatnika piejąc jakim to dobry, tylko własnym wysiłkiem tę pomoc organizuje> Ale wyciąga pieniądze od ludzi - jaka różnica?Doprawdy jej nie dostrzegasz? Kaczyński "dał" 500+. Pieniądze przymusowo zebrane, zbiera na to opłacany przymusowo przez podatników urząd, rozdaje przymusowo opłacany przez podatników urząd. Nie trzeba robić nic. Hołownia, żeby zabrać na budowę szpitala musi się trochę napracować. Jak widać można być empatycznym i nie trzeba pchać się w oczy pokazywaniem, że ma się obywateli w... bylem ja mógł na cmentarz pójść
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >>>>2 Od pewnego czasu obserwuję działalność (nie deklaracje) Szymona Hołowni. Masz przykład kandydata, którego można nazwać empatycznym. I to bez udziału skarbowego urzędu> >>> Na czym polega empatia Szymona Hołowni? Co konkretnie jest jej wyrazem?> >>1 Uciekłeś od pozostałej części mojej wypowiedzi> > Nie, od niczego nie uciekam.> Więc... czekam Dobrze więc, przypomnij, o co chodzi. > >>2 Empatia Hołowni polega m.in na tym, że kiedy trzeba organizuje środki na budowy szpitali czy przychodni w Afryce lub na funkcjonowanie w Polsce ośrodków Chleba życia.> > "Organizuje", czyli w sumie jest hojny z cudzej kieszeni, czy tak?> >>Nie wyciąga podatków od podatnika piejąc jakim to dobry, tylko własnym wysiłkiem tę pomoc organizuje> >Ale wyciąga pieniądze od ludzi - jaka różnica?> Doprawdy jej nie dostrzegasz?> Kaczyński "dał" 500+. Pieniądze przymusowo zebrane, zbiera na to opłacany przymusowo przez podatników urząd, rozdaje przymusowo opłacany przez podatników urząd. Nie trzeba robić nic. Przecież jeżeli Hołownia byłby np. "empatycznym" premierem, to jego empatia, jeżeli zyskalaby instytucjonalną i prawną formę, też byłaby przymusowa. > Hołownia, żeby zabrać na budowę szpitala musi się trochę napracować. Co takiego musiał konkretnie zrobić, a poza tym skąd wiesz, że jego empatia była szczera, a nie stanowi elementu budowania wizerunku medialnego? Lewandowscy, Kulczykowie też są "empatyczni", i to z własnej kieszeni. Wiele firm i koncernów buduje szpitale. Dlaczego? Bo im się to opłaca. > Jak widać można być empatycznym i nie trzeba pchać się w oczy pokazywaniem, że ma się obywateli w... bylem ja mógł na cmentarz pójść Oto najnowsze informacje o Hołowni, może Cię zaciekawią: fakty.inte(*)i-szymona-holownie,nId,4565023 Jeden z komentarzy pod artykułem jest trafny: "Miejcie szacunek dla inteligencji wyborców. Trzaskowski i Hołownia są ulepieni z tej samej gliny, zagniatanej rękoma unijnych zideologizowanych biurokratów, którzy przebierają nogami, aby tak jak za rządów PO znów doić Polskę. W tym powyborczym torcie miałby też swój udział Kreml poprzez Konfederację. Czyli układ sił byłby taki, jak w relacjach Niemcy-Rosja. Niby nie ma współpracy, a po cichu jest kręcenie lodów..." Ocenione: TAK 111, NIE 33. |
#83 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >> Nie, od niczego nie uciekam.> >Więc... czekam> Dobrze więc, przypomnij, o co chodzi.www.racjonalista.pl/forum.php/s,818300#w818563> >Kaczyński "dał" 500+. Pieniądze przymusowo zebrane, zbiera na to opłacany przymusowo przez podatników urząd, rozdaje przymusowo opłacany przez podatników urząd. Nie trzeba robić nic.> Przecież jeżeli Hołownia byłby np. "empatycznym" premierem, to jego empatia, jeżeli zyskalaby instytucjonalną i prawną formę, też byłaby przymusowa.1 To nie jest empartia 2 Kaczyński nie jest empatyczny. Wprost przeciwnie. Popis cmentarny "mnie wolno, a lnnych mam w dupie" jest dowodem na przest przeciwne 3 Pytałeś czy jest polityk empatyczny - pokazałem > >Hołownia, żeby zabrać na budowę szpitala musi się trochę napracować.> Co takiego musiał konkretnie zrobić,W dupę się podrapać a kasa sama leciała Rozmawiasz poważnie czy bawisz się w Hamertrolla? > a poza tym skąd wiesz, że jego empatia była szczera, a nie stanowi elementu budowania wizerunku medialnego?1 Robi to od wielu lat 2 Porównujesz go z człowiekiem który antyempatyczność pokazał i chcesz się doczepić na siłę > >Jak widać można być empatycznym i nie trzeba pchać się w oczy pokazywaniem, że ma się obywateli w... bylem ja mógł na cmentarz pójść> Oto najnowsze informacje o Hołowni, może Cię zaciekawią: fakty.inte(*)i-szymona-holownie,nId,4565023I? Wniosek, że Cysorz na cmentarzu empatię pokazał? Kiedyś napisano pewną mądrą księgę. poczytaj o źdźble i belce > Jeden z komentarzy pod artykułem jest trafny:Supeeer komentnarze w necie jako autorytet 
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| farmer (22440 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >> Mogę ją szczegółowo wykazać, zrobię to w wolnej chwili.> >Wykażesz jak Piątek? Napiszesz książkę czy tylko tu na forum? A wartość będzie tego jaka ?> Czytałeś tę książkę?wysil się proszę i napisz coś wartościowego. Bo wylać pomyje bo każdy potrafi. Narazie Twój komentarz=0 > >>>Od siebie dodam FAKT> >>>Za rządów PIS sprowadzono najwięcej rosyjskiego węgla do Polski.> >> "Sprowadzono", to znaczy kto sprowadził? Jarosław Kaczyński z Antonim Macierewiczem i Mateuszem Morawieckim, niczym węglarze z "Misia", pojechali po węgiel do Rosji?> >>> >ZA RZĄDÓW PIS? Nie rozumiesz czegoś? Jak wykażesz w takim razie że Platforma Obywatelska to agentura Niemiec? Masz jak rozumiem jakieś dokumenty że ta partia jest agenturą.> >Ja Ci już mogę wstawić ile węgla sprowadzono za PISu z Rosji. Czekam w takim razie na dowody agentury PO dla Niemiec.> >> "Sprowadzono". Ile samochodów ukradziono w Polsce za rządów PiS? I za kradzieże samochodów też PiS odpowiada?Nie sprowadzaj tej rozmowy na poziom w którym będę Ci za każdym razem wklejał Informacje o Spółkach Skarbu Państwa. gospodarka(*)ja-polska-import-antracyt.html Choć rosyjskiego węgla jest na polskim rynku coraz więcej i kupują go zarówno firmy państwowe (opisywaliśmy m.in. transakcje Węglokoksu, PGE czy Tauronuwww.cire.p(*)mbargo-na-rosyjski-wegiel.html PiS ponawia apel o embargo na rosyjski węgiel 24.09.2014r. 12:13 Tymczasem - jak mówił - problem można łatwo rozwiązać. "Pierwsza rzecz to embargo na dostawy rosyjskiego węgla" - oświadczył Błaszczak. Podkreślał, że rosyjski węgiel jest tańszy, ale jest złej jakości. "Jest dotowany przez (Władimira) Putina, ze sprzedaży tego węgla Putin czerpie określone korzyści, to powoduje, że ma pieniądze na to, by napadać sąsiednie kraje. Tymczasem polski węgiel leży na hałdach" - zaznaczył polityk. Inny poseł PiS Grzegorz Tobiszowski pytał, dlaczego jest tak, iż "mierny rosyjski węgiel wyciska polski węgiel z polskiego rynku". "Mówi się, że rosyjski węgiel wpływa strumieniami i jest to już dziś jedni mówią 5 mln, inni mówią 8, a i 10 mln ton" - powiedział. Także on mówił o tym, że zbyt polskiego surowca byłby zdecydowanie ułatwiony, gdyby na rynku nie było rosyjskiego węgla. I rodzynek " Rząd koalicji PO-PSL lekceważy sobie ludzi, pracowników. Pewnie usłyszymy, że trzeba zlikwidować kopalnie, bo są nierentowne tak jak kilka lat temu zlikwidowano stocznie, bo też podobno był nierentowne. Tylko jakoś te kopalnie czy stocznie są nierentowne w Polsce, inni sobie świetnie radzą na Zachodzie Europy" - wskazywał Błaszczak. |
| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa |
W tymże artykule: "Warto przypomnieć, że przed dekadą Polska chciała udowodnić Rosjanom dumping cenowy, argumentując, że nasi sąsiedzi dopłacają do transportu surowca, a przecież wydobycie mają tańsze ze względu na to, że odbywa się w dużej mierze tańszą metodą odkrywkową. Warszawa nie znalazła wówczas wsparcia w UE i temat upadł. PiS z kolei w 2016 r. zapowiadał wprowadzenie embarga na rosyjski węgiel, ale i to się nie udało. Tu bowiem potrzeba byłoby nie tylko wsparcia Brukseli i państw członkowskich Unii, ale również ustaleń na poziomie Światowej Organizacji Handlu." |
| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >>> Nie, od niczego nie uciekam.> >>Więc... czekam> > Dobrze więc, przypomnij, o co chodzi.> www.racjonalista.pl/forum.php/s,818300#w818563> >>Kaczyński "dał" 500+. Pieniądze przymusowo zebrane, zbiera na to opłacany przymusowo przez podatników urząd, rozdaje przymusowo opłacany przez podatników urząd. Nie trzeba robić nic.> > Przecież jeżeli Hołownia byłby np. "empatycznym" premierem, to jego empatia, jeżeli zyskalaby instytucjonalną i prawną formę, też byłaby przymusowa.> 1 To nie jest empartia> 2 Kaczyński nie jest empatyczny. Wprost przeciwnie. Popis cmentarny "mnie wolno, a lnnych mam w dupie" jest dowodem na przest przeciwne> 3 Pytałeś czy jest polityk empatyczny - pokazałem Hołownia nie jest politykiem, jest kandydatem na prezydenta. Równie dobrze mógłbyś wskazywać Żółtka albo Tanajna. Jest "produktem medialnym", jakich wiele. Ten akurat jest autorstwa ludzi z TVNu (a więc ludzi z dawnego WSI). > >>Hołownia, żeby zabrać na budowę szpitala musi się trochę napracować.> > Co takiego musiał konkretnie zrobić,> W dupę się podrapać a kasa sama leciała> Rozmawiasz poważnie czy bawisz się w Hamertrolla? Pytam poważnie, co takiego musiał zrobić? Ile wyłożył z własnej kieszeni, skoro jest taki empatyczny? > >a poza tym skąd wiesz, że jego empatia była szczera, a nie stanowi elementu budowania wizerunku medialnego?> 1 Robi to od wielu lat> 2 Porównujesz go z człowiekiem który antyempatyczność pokazał i chcesz się doczepić na siłę Co to za argument? Może od lat budować swój wizerunek jako "osobowość medialna" i prezenter. > >>Jak widać można być empatycznym i nie trzeba pchać się w oczy pokazywaniem, że ma się obywateli w... bylem ja mógł na cmentarz pójść> > Oto najnowsze informacje o Hołowni, może Cię zaciekawią: fakty.inte(*)i-szymona-holownie,nId,4565023> I? To, że Hołownia skończy jako pokemon PO. > Wniosek, że Cysorz na cmentarzu empatię pokazał?> Kiedyś napisano pewną mądrą księgę. poczytaj o źdźble i belce> > Jeden z komentarzy pod artykułem jest trafny:> Supeeer komentnarze w necie jako autorytet  Ludzie piszący komentarze są wyborcami. Jeżeli mamy słuchać ich głosu wyborczego, dlaczego nie zapoznać się z ich komentarzami? Więcej empatii dla wyborców, dla tego, co myślą i czują. To właśnie oni będą wybierać prezydenta. |
#87 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >3 Pytałeś czy jest polityk empatyczny - pokazałem> Hołownia nie jest politykiem, jest kandydatem na prezydenta.Bawisz się słówkami jak Chętnie_racjonalitka Oczywiście w Polsce prezydent jest apolityczny a obecny nawet bezpartyjny > >>>Hołownia, żeby zabrać na budowę szpitala musi się trochę napracować.> >> Co takiego musiał konkretnie zrobić,> >W dupę się podrapać a kasa sama leciała> >Rozmawiasz poważnie czy bawisz się w Hamertrolla?> Pytam poważnie, co takiego musiał zrobić? Ile wyłożył z własnej kieszeni, skoro jest taki empatyczny?A CZAS poświęcony innym jest mniej cenny od pieniędzy? Bez tego CZASU nie zebrałby pieniędzy dla s. Chmielewskiej Iżycki, Ochojska, Owsiak, Chmielewska dawają własne pieniądze?? Mógł usiąść w domu i patrzeć w TV, albo odwiedzać groby bliskich Bawisz się słówkami jak Chętnie_racjonalitka > >>>Jak widać można być empatycznym i nie trzeba pchać się w oczy pokazywaniem, że ma się obywateli w... bylem ja mógł na cmentarz pójść> >> Oto najnowsze informacje o Hołowni, może Cię zaciekawią: fakty.inte(*)i-szymona-holownie,nId,4565023> >I?> To, że Hołownia skończy jako pokemon PO.1 To kwestia jego (wymyślonych przez Ciebie) poglądów a nie empatii 2 To nadal nie dowodzi empatii Kaczyńskiego 3 Patrząc na Twoje pisanie o PO mam wrażenie, że należałeś do totalnej opozycji przeciwko Tuskowi i Kopaczowej. Ja przynajmniej, nawet w dyskusji z Tobą poradzę napisać co dobrego widzę u PiSu Podsumuję: Kaczyński nielegalnie odwiedzając cmentarz 10 IV (Prawa Ci zacytowano) okazał się nieempatyczną kanalią i pokazał gdzie ma prawo, gdzie ma emocje innych ludzi, którzy na cmentarz pójść nie mogli. Nikt nie został ukarany, choć w Polsce za to policja karała mandatami To czy Hołownia zapisze się do PO, tego faktu nie zmieni 10 IV Kaczyński zorganizował "wiec" pod pomnikiem, rzekomo w ramach państwowych obowiązków. Nie poradzisz udowodnić, że w czasach zarazy była to NIEZBĘDNA dla funkcjonowania państwa praca, nie poradzisz udowodnić, że jego kuzyn pełnił tam państwowe obowiązki. Nikt nie został ukarany, choć w Polsce za to policja karała mandatami Cysorz może wszystko. to się nazywa arogancja władzy. Uprzedzam powoływanie się na to, że Trzaskowski wykazuje to samo nie jest żadnym argumentem > Ludzie piszący komentarze są wyborcami. Jeżeli mamy słuchać ich głosu wyborczego, dlaczego nie zapoznać się z ich komentarzami?Nie jestem politykiem, nie muszę poznawać opinii wyborców
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa | > >>3 Pytałeś czy jest polityk empatyczny - pokazałem> > Hołownia nie jest politykiem, jest kandydatem na prezydenta.> Bawisz się słówkami jak Chętnie_racjonalitka> Oczywiście w Polsce prezydent jest apolityczny a obecny nawet bezpartyjny Nie, nie bawię się. Polityk to ktoś mający polityczne zaplecze. Hołownia nie ma zaplecza politycznego. > >>>>Hołownia, żeby zabrać na budowę szpitala musi się trochę napracować.> >>> Co takiego musiał konkretnie zrobić,> >>W dupę się podrapać a kasa sama leciała> >>Rozmawiasz poważnie czy bawisz się w Hamertrolla?> > Pytam poważnie, co takiego musiał zrobić? Ile wyłożył z własnej kieszeni, skoro jest taki empatyczny?> A CZAS poświęcony innym jest mniej cenny od pieniędzy?> Bez tego CZASU nie zebrałby pieniędzy dla s. Chmielewskiej> Iżycki, Ochojska, Owsiak, Chmielewska dawają własne pieniądze??> Mógł usiąść w domu i patrzeć w TV, albo odwiedzać groby bliskich Okazuje się więc, że dla Ciebie przekonującym dowodem empatii jest poświęcony czas. > Bawisz się słówkami jak Chętnie_racjonalitka> >>>>Jak widać można być empatycznym i nie trzeba pchać się w oczy pokazywaniem, że ma się obywateli w... bylem ja mógł na cmentarz pójść> >>> Oto najnowsze informacje o Hołowni, może Cię zaciekawią: fakty.inte(*)i-szymona-holownie,nId,4565023> >>I?> > To, że Hołownia skończy jako pokemon PO.> 1 To kwestia jego (wymyślonych przez Ciebie) poglądów a nie empatii> 2 To nadal nie dowodzi empatii Kaczyńskiego> 3 Patrząc na Twoje pisanie o PO mam wrażenie, że należałeś do totalnej opozycji przeciwko Tuskowi i Kopaczowej. Ja przynajmniej, nawet w dyskusji z Tobą poradzę napisać co dobrego widzę u PiSu Dr Kaczyński jest empatyczny - 500+ wystarczy za dowód. Jest też opiekuńczy w stosunku do zwierząt, jak o tym powszechnie wiadomo. Przynajmniej dla mnie jedno i drugie jest dowodem empatii. Nie ma wszakże naukowej miary empatii i dyskusja o tym, czy ktoś jest empatyczny, czy nie, przypomina trochę spór np. o to, czy zupa pomidorowa jest dobra, czy nie. Pamiętajmy, że znajdujemy się na racjonalistycznym forum. > Podsumuję:> Kaczyński nielegalnie odwiedzając cmentarz 10 IV (Prawa Ci zacytowano) okazał się nieempatyczną kanalią i pokazał gdzie ma prawo, gdzie ma emocje innych ludzi, którzy na cmentarz pójść nie mogli. Nie sądzę, by przewidział, że zrobi się taki szum wokół tej sprawy. > Nikt nie został ukarany, choć w Polsce za to policja karała mandatami> To czy Hołownia zapisze się do PO, tego faktu nie zmieni> 10 IV Kaczyński zorganizował "wiec" pod pomnikiem, rzekomo w ramach państwowych obowiązków. Nie poradzisz udowodnić, że w czasach zarazy była to NIEZBĘDNA dla funkcjonowania państwa praca, nie poradzisz udowodnić, że jego kuzyn pełnił tam państwowe obowiązki. Nie, ale podpada to pod wykonywanie mandatu poselskiego. Kuzyn niech odpowiada za siebie. > Nikt nie został ukarany, choć w Polsce za to policja karała mandatami> Cysorz może wszystko. to się nazywa arogancja władzy.> Uprzedzam powoływanie się na to, że Trzaskowski wykazuje to samo nie jest żadnym argumentem> > Ludzie piszący komentarze są wyborcami. Jeżeli mamy słuchać ich głosu wyborczego, dlaczego nie zapoznać się z ich komentarzami?> Nie jestem politykiem, nie muszę poznawać opinii wyborców Nie, ale jesteś - człowiekiem. |
#89 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Do Elaspa | > Nie, nie bawię się. Polityk to ktoś mający polityczne zaplecze. Hołownia nie ma zaplecza politycznego.I to ma udowadniać empatię Kaczyńskiego? Bo wijesz się jak piskorz, żeby odejść od oceny jego nieempatycznego postępowania > >Iżycki, Ochojska, Owsiak, Chmielewska dawają własne pieniądze??> >Mógł usiąść w domu i patrzeć w TV, albo odwiedzać groby bliskich> Okazuje się więc, że dla Ciebie przekonującym dowodem empatii jest poświęcony czas.Też. Bezinteresowne działanie na rzecz innych. > Dr Kaczyński jest empatyczny - 500+ wystarczy za dowód.Polityczna zagrywka dla wygrania wyborów. Nic więcej. Niemniej skuteczna i, co przyznaję (w 80%) korzystna > Jest też empatyczny w stosunku do zwierząt, jak o tym powszechnie wiadomo.Popłynąłeś  > >Podsumuję:> >Kaczyński nielegalnie odwiedzając cmentarz 10 IV (Prawa Ci zacytowano) okazał się nieempatyczną kanalią i pokazał gdzie ma prawo, gdzie ma emocje innych ludzi, którzy na cmentarz pójść nie mogli.> Nie sądzę, by przewidział, że zrobi się taki szum wokół tej sprawy.1 Sam napisałeś, że przewidział i bał się że jeśli nie pójdzie, nazwą go tchórzem 2 Ma dobre wyczucie co napiszą media. Mogę go nie uważać, ale nie napiszę że jest głupcem > >10 IV Kaczyński zorganizował "wiec" pod pomnikiem, rzekomo w ramach państwowych obowiązków. Nie poradzisz udowodnić, że w czasach zarazy była to NIEZBĘDNA dla funkcjonowania państwa praca, nie poradzisz udowodnić, że jego kuzyn pełnił tam państwowe obowiązki.> Nie, ale podpada to pod wykonywanie mandatu poselskiego. Kuzyn niech odpowiada za siebie.Powtórzę: 1 było NIEZBĘDNE dal funkcjonowania państwa w czasie zarazy? 2 Kuzyn też ma immunitet > >> Ludzie piszący komentarze są wyborcami. Jeżeli mamy słuchać ich głosu wyborczego, dlaczego nie zapoznać się z ich komentarzami?> >Nie jestem politykiem, nie muszę poznawać opinii wyborców> Nie, ale jesteś - człowiekiem... i mam prawo do swoich politycznych poglądów jak i do krytyki rządzących w kraju w którym mieszkam
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Elasp (6859 punktów) | Odp: Do Elaspa | > > Nie, nie bawię się. Polityk to ktoś mający polityczne zaplecze. Hołownia nie ma zaplecza politycznego.> I to ma udowadniać empatię Kaczyńskiego?> Bo wijesz się jak piskorz, żeby odejść od oceny jego nieempatycznego postępowania Nie ma udowadniać empatii Kaczyńskiego - nie rozumiesz, co się do Ciebie mówi. Powiedziałem, że Hołownia w ogóle nie jest politykiem. Zdanie powyżej wyjaśnia, kogo uważam za polityka. > >>Iżycki, Ochojska, Owsiak, Chmielewska dawają własne pieniądze??> >>Mógł usiąść w domu i patrzeć w TV, albo odwiedzać groby bliskich> > Okazuje się więc, że dla Ciebie przekonującym dowodem empatii jest poświęcony czas.> Też. Bezinteresowne działanie na rzecz innych. Skąd wiesz, że Hołownia działa bezinteresownie na rzecz innych? Co świadczy Twoim zdaniem o jego bezinteresowności? > > Dr Kaczyński jest empatyczny - 500+ wystarczy za dowód.> Polityczna zagrywka dla wygrania wyborów. Nic więcej. Niemniej skuteczna i, co przyznaję (w 80%) korzystna To jest sposób myślenia polityków PO, dla których władza jest celem. Dla Kaczyńskiego jest tylko środkiem. Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych, nie bądźmy Pewexami. > >Jest też empatyczny w stosunku do zwierząt, jak o tym powszechnie wiadomo.> Popłynąłeś  Co "popłynąłem"? Twoim zdaniem podejście do zwierząt nie świadczy o człowieku i jego charakterze? > >>Podsumuję:> >>Kaczyński nielegalnie odwiedzając cmentarz 10 IV (Prawa Ci zacytowano) okazał się nieempatyczną kanalią i pokazał gdzie ma prawo, gdzie ma emocje innych ludzi, którzy na cmentarz pójść nie mogli.> > Nie sądzę, by przewidział, że zrobi się taki szum wokół tej sprawy.> 1 Sam napisałeś, że przewidział i bał się że jeśli nie pójdzie, nazwą go tchórzem> 2 Ma dobre wyczucie co napiszą media. Mogę go nie uważać, ale nie napiszę że jest głupcem "Nieempatyczna kanalia" to chyba za duże słowa. O empatii świadczy (lub nie) mnogość zdarzeń. Tak samo np. o hojności nie świadczy jeden gest albo jego brak. > >>10 IV Kaczyński zorganizował "wiec" pod pomnikiem, rzekomo w ramach państwowych obowiązków. Nie poradzisz udowodnić, że w czasach zarazy była to NIEZBĘDNA dla funkcjonowania państwa praca, nie poradzisz udowodnić, że jego kuzyn pełnił tam państwowe obowiązki.> > Nie, ale podpada to pod wykonywanie mandatu poselskiego. Kuzyn niech odpowiada za siebie.> Powtórzę:> 1 było NIEZBĘDNE dal funkcjonowania państwa w czasie zarazy?> 2 Kuzyn też ma immunitet Powtarzam, niech kuzyn tłumaczy się sam za siebie. Kaczyńskiego chroni immunitet tak czy inaczej. > >>> Ludzie piszący komentarze są wyborcami. Jeżeli mamy słuchać ich głosu wyborczego, dlaczego nie zapoznać się z ich komentarzami?> >>Nie jestem politykiem, nie muszę poznawać opinii wyborców> > Nie, ale jesteś - człowiekiem.> .. i mam prawo do swoich politycznych poglądów jak i do krytyki rządzących w kraju w którym mieszkamNo i jakoś możesz do znudzenia nadawać na PiS i Kaczyńskiego, nikt Cię nie zaaresztował i nie wsadził do więzienia. Masz prawo do krytyki i korzystasz z tego prawa. To chyba dobrze. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|