 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-07-2020 15:49 | okragly (21676 punktów) | chłopski rozum?
1 na 1 | chłopski rozum, zdolność zdroworozsądkowego myślenia, wynikająca z doświadczenia życiowego i intuicji, a nie z posiadanej wiedzy
nie lubie szkoły ale jedną z ciekawszych działań matematyki jest sprawdzanie prawdziwości poprzez podstawianie zera i nieskończoności i jeśli się sprawdzi dla tych dwóch wielkości to równanie/ nierównanie jest prawdziwe. W życiu społecznym tez możemy podstawiać zera i nieskończoności W matematyce wszystko możliwe. Wiadomo, że za Trzaskowskim głosowali ludzie inteligentni,wykształceni a więc podstawiamy x(wykształcenie)= nieskończoność tj wszyscy są prof. dr hab. inż. Wiadomo że za Duda głosowała prowincja a więc y (prowincja, kasujemy)=0 (zostaje samo miasto stołeczne), kasujemy z równania wszystkich 60+ (głosowali na Dudę) i zrównujemy z zerem zwolenników radia Maryja
matematyka a wybory D =ax+by+cz+...
Co się dzieje, mamy społeczeństwo samych prof. dr hab inż. mieszkańców Warszawy, poniżej 60 lat, nie chodzących do kościoła. Czy Trzaskowski uzyska 100% głosów jak twierdzą prof socjologi
Nie sądzę. Nawet nie wygra choc wyborcy sa super wykształceni i inteligentni sami prof dr hab inż i nie wygra. wyobraźcie sobie prof dr hab inż salowego w szpitalu na umowie śmieciowej za 1500, a jego kolega ordynator 50 000 zł, albo prof dr hab inż brukarza za 2000 zł a jego kolegę prof dr hab inz dewelopera 1 000 000 zł/ m-c, albo prezes banku 1 000 000 zł/ m-c a jego kolega w okienku prof dr hab inż 2500zł/m-c
ludzie miedzy soba sie nie róznia, to patoelity wmówiły nam, że maja błękitna krew. Sa 2 małpy, dostaja ogórki, jedza zgodnie drugiego dnia jedna dostaje ogórka, druga banana ta która dostała ogórka uważa że to niesprawiedliwe, nie godzi sie, woli nie zjeść ogórka, robi rewolucje
my jesteśmy udomowieni, godzimy sie, że dostajemy ogórki, że inni banany, jeszcze inni kawior z winem za rządów PO różnice dochodowe były jak w Brazylii
udomowienie jest naszym przekleństwem, powrót do raju to zdziczenie? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 #106 3 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: chłopski rozum? | W tym wpisie nie ma nic, do czego mógłbym się odnieść. Radziłbym w końcu kupić ten los na loterii, zamiast sprzedawać tony łatwo rozpoznawalnego kitu na forach. Nie masz jeszcze 50ki. Jak potrafisz pisać 30 róznych postów dziennie, potarfisz również pracować, a może nawet czegoś się nauczyć. Bardzo mi przykro, ale mi ciebie nie żal.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chudy Rysiek (19903 punktów) | Odp: chłopski rozum? | > Nie 'się'. Ty toniesz.Życzyłbyś sobie ale jak na złość wciąż utrzymuję się na powierzchni. Apropos dobrze pływam, mój rekord to 75m pod wodą i 5 kilometrow na powierzchni kraulem. Latwo utopić nie dam się a już na pewno nie zmiji. > Masz świetlaną wizję opiekuńczego świata.. tylko gdzie ta twoja opieka? Zawsze tam i wtedy, nigdy tu i teraz.Brzydzi mnie opiekunstwo, nienawidzę patriarchalizmu. Znowu przelewasz na mnie wizję waszego zdziczalego kapitalizmu zbudowanego na kulturze Panów. > Twoje poczucie permanentnego zagrożenie nie wzięło się znikąd. Uważam, że nawet częściowo wiesz skąd.Nie skrywasz wrogości a przecież jesteś tylko tylko czubkiem góry lodowej. Jest was mnóstwo. Nie widziałeś wybuchów szarleya? To intelektualista. Wyobraź sobie podobnego kapitalistycznego ekstremistę bez jego wykształcenia. > Żadna spychotechnika nie pomoże.Najpewniej. > Niestety, forumowicze też wiedzą.Którzy forumowicze? W sforze jest was 3 w porywach 4 jak się farmer przyłącza. > Najlepiej o tych biednych wciąż gadać i gadać.Mówię to co myślę, tobie niepojęte. > Smutne, że używasz ich jedynie, jako trampoliny swoich słów.Kreuje swój świat krok po kroku, depcząc twój. |
#108 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: chłopski rozum? | > >Nie 'się'. Ty toniesz.> Życzyłbyś sobie ale jak na złość wciąż utrzymuję się na powierzchni.Trzymając się brzytwy, zamiast poprosić kogoś, by cię wyłowił i poinstruował, jak poruszać się na pokładzie. Jednak brzytwa to zawsze jakaś metoda. > Apropos dobrze pływam, mój rekord to 75m pod wodą i 5 kilometrow> na powierzchni kraulem. Latwo utopić nie dam się a już na pewno nie zmiji.Mierzyłeś sobie kiedyś czas na 50 m kraulem? > >Najlepiej o tych biednych wciąż gadać i gadać.> Mówię to co myślę, tobie niepojęte.Rozumiem, że mówisz to co myślisz. Nigdy nie miałem wątpliwości odnośnie autentyzmu tego myślowego chaosu, wybiórczego traktowania faktów, braku empatii itd. > Kreuje swój świat krok po kroku, depcząc twój.Gadasz w kółko o gorzej sytuowanych od siebie ludziach jedynie po to, by zrobić własnemu sumieniu dobrze. Nikt tutaj na tym forum nie ma podobnych do twoich zasług w sprowadzaniu ich do parteru.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#109 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: chłopski rozum? | > >Lepper miał racje, chłopski rozum, ale nikt pomnika mu nie postawi.> Lepper nie rozwinąl wyższych wartości. prawicowe gadanie o Lepperze, dzisiaj rocznica www.youtub(*)v=kVJnoQiRTSI&list=WL&index=90choć jestem z innego kręgu, zgadzam sie z nimi (oprócz, że go zabito), elity z Balcerowiczem na czele to patoelity, Lepper nie był
szukanie raju, moim celem |
#110 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: chłopski rozum? |
> Twój problem w tym że myślisz, iż coś ci się należy.> Nic bardziej błędnego.Zapewne słyszał o prawach człowieka, stąd ten "błąd".
cr |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: chłopski rozum? |
> Najlepiej o tych biednych wciąż gadać i gadać.> Smutne, że używasz ich jedynie, jako trampoliny swoich słów.A jako czego powinno się używać biednych?
cr |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: chłopski rozum? |
> Nie ma, jak uszyć sobie przykład na miarę i go w kółko eksploatować.Wolisz przykłady nieadekwatne, do co najwyżej jednorazowego użytku?
cr |
#113 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: chłopski rozum? | miło Cię znów widzieć
szukanie raju, moim celem |
#114 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: chłopski rozum? |
> miło Cię znów widziećRajsko, że nie każdemu. 
cr |
#115 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: chłopski rozum? | > >miło Cię znów widzieć> Rajsko, że nie każdemu. w raju przez mężczyzn byłabyś przyjmowana z otwartymi ramionami (ale tam był matriarchat, nie wiem jak one) Jesteś mało udomowiona Taka z raju, jesteś dzika? dzisiaj są udomowione (chodziłaś po drzewach?)
szukanie raju, moim celem |
#116 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: chłopski rozum? |
> Jesteś mało udomowiona Taka z raju, jesteś dzika?Nie, to wokół mnie dzicz, a ja jedna ucywilizowana.
cr |
#117 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: chłopski rozum? | > >Jesteś mało udomowiona Taka z raju, jesteś dzika?> Nie, to wokół mnie dzicz, a ja jedna ucywilizowana.  dzika, cywilizowana czy udomowiona, nie ma znaczenia, ważne że jesteś 
szukanie raju, moim celem |
#118 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: chłopski rozum? | > >Najlepiej o tych biednych wciąż gadać i gadać.> >Smutne, że używasz ich jedynie, jako trampoliny swoich słów.> A jako czego powinno się używać biednych?A powinno do czegoś?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: chłopski rozum? |
> >>Najlepiej o tych biednych wciąż gadać i gadać.> >>Smutne, że używasz ich jedynie, jako trampoliny swoich słów.> >A jako czego powinno się używać biednych?> A powinno do czegoś?To zasugerowałeś partykułą "jedynie".
cr |
#120 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: chłopski rozum? | Zauważyłem tylko tunelowanie Hamerlika. Nie widzę wystarczająco ważkiego powodu, by w ogóle kogokolwiek do czegoś używać. Swoją drogą używanie przez Hamerlika biednych do większej ilości "tasków" przynajmniej świadczyłoby o jego jakiejś tam różnorodności. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
1 2 3 4 5 6 7 8 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|