Racjonalista - Strona głównaDo treści
Inflacja rządu nie dotyczy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
21-07-2022 17:48Berzerac (5671 punktów)Inflacja rządu nie dotyczy
Ocena 6 na 6
W dobie galopującej w Polsce inflacji, rząd po raz kolejny ostentacyjnie pokazuje, że inflację ma w.... głębokim poważaniu. Opinia społeczeństwa też ich nie interesuje.

W przeciągu trzech lat rząd wyda na wynajem 89 nowych ekskluzywnych samochodów dla "elit" bagatela ponad 12 mln zł.
motoryzacj(*)i-za-to-ponad-12-m,nId,6170355

Zwykły Kowalski mając przed oczami mordę Glapińskiego, boi się wziąć na raty, lub w leasing używany samochód. A tu proszę, rządzącym nie straszny taki nabytek. A co to qurwa dla nich jest podwyżka stopy procentowej? Kto z nich wie ile obecnie kosztuje litr paliwa? Co ich to obchodzi.

Moją uwagę zwrócił ponadto jeden szczegół; ministerstwo klimatu i środowiska z tej puli otrzyma 10 nowych limuzyn z..... silnikami spalinowymi. Dlaczego nie elektryczne? Dlaczego nie dają "ekologicznego przykładu" obywatelom, podczas gdy policję wyposaża się w auta elektryczne. Znając życie, przez większość czasu będą stały podłączone do "kontaktów" a gliniarze będą patrolować z buta. Obywatele zaś będą się czuli bardziej bezpieczniej.

Sytuacja będzie podobna do tej z Wielkiej Brytanii, o której niedawno pisałem. Zapewne przestępcy już zacierają ręce.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
.
>Moją uwagę zwrócił ponadto jeden szczegół; ministerstwo klimatu i środowiska z tej puli otrzyma 10
>nowych limuzyn z..... silnikami spalinowymi. Dlaczego nie elektryczne?

Wygląda że jest ok...bo

Urząd Komunikacji Elektronicznej - 17 aut.

21-07-2022 19:39 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
>.
>>Moją uwagę zwrócił ponadto jeden szczegół; ministerstwo klimatu i środowiska z tej puli otrzyma 10
>>nowych limuzyn z..... silnikami spalinowymi. Dlaczego nie elektryczne?
>Wygląda że jest ok...bo
>Urząd Komunikacji Elektronicznej - 17 aut.

Do jazdy światłowodami?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
21-07-2022 19:46 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>.
>>>Moją uwagę zwrócił ponadto jeden szczegół; ministerstwo klimatu i środowiska z tej puli otrzyma 10
>>>nowych limuzyn z..... silnikami spalinowymi. Dlaczego nie elektryczne?
>>Wygląda że jest ok...bo
>>Urząd Komunikacji Elektronicznej - 17 aut.
>Do jazdy światłowodami?

Cholera wie. Może pendrive mają?
Thoter (6650 punktów)
>W dobie galopującej w Polsce inflacji, rząd po raz kolejny ostentacyjnie pokazuje, że inflację >ma w.... głębokim poważaniu. Opinia społeczeństwa też ich nie interesuje.
>

Może i ma. Inflacja to nie galopujący koń a rząd to nie kowboj z lassem.
Inflację zatrzymuje się doprowadzając ludzi do nędzy.
Przy granicy Czesi kupują u nas paliwo i robią zakupy. Czech mi tłumaczył po swojemu, że u nich Babią ma kurniki i sprzedaje swoje brojlery Czechom. Tego się nie da jeść. Chwalił polskie kurczaki.
21-07-2022 21:08 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Może i ma. Inflacja to nie galopujący koń a rząd to nie kowboj z lassem.
>Inflację zatrzymuje się doprowadzając ludzi do nędzy.
>Przy granicy Czesi kupują u nas paliwo i robią zakupy. Czech mi tłumaczył po swojemu, że u nich Babią ma kurniki i sprzedaje swoje brojlery Czechom. Tego się nie da jeść. Chwalił polskie kurczaki.
>

Jak u nas ceny będą rosnąć w takim tempie, to niedługo nawet Niemców nie będzie stać na robienie u nas zakupów i tankowanie.
Thoter (6650 punktów)
>Czech mi tłumaczył po swojemu, że u nich Babią ma kurniki i sprzedaje swoje brojlery Czechom. >Tego się nie da jeść. Chwalił polskie kurczaki.

Teraz zauważyłem mój błąd, ma być Andrej Babisz, były premier Czech, ma podobno kurniki.
Jak piszę czeskie s z daszkiem to przechodzi jako ą.
21-07-2022 22:55 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Teraz zauważyłem mój błąd, ma być Andrej Babisz, były premier Czech, ma podobno kurniki.
>Jak piszę czeskie s z daszkiem to przechodzi jako ą.
>
Znam ten ból. Nie ma skrótów klawiaturowych śląskich znaków, wtrącając coś po śląsku trzeba się posiłkować niemieckimi. Wymowa ta sama.
22-07-2022 19:27 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Może i ma. Inflacja to nie galopujący koń a rząd to nie kowboj z lassem.
>>Inflację zatrzymuje się doprowadzając ludzi do nędzy.
>>Przy granicy Czesi kupują u nas paliwo i robią zakupy. Czech mi tłumaczył po swojemu, że u nich Babią ma kurniki i sprzedaje swoje brojlery Czechom. Tego się nie da jeść. Chwalił polskie kurczaki.
>>
>Jak u nas ceny będą rosnąć w takim tempie, to niedługo nawet Niemców nie będzie stać na robienie u nas zakupów i tankowanie.

Wbrew oficjalnym danym inflacja podawana przez sterowany GUS, nie wynosi 16,5% w stosunku do czerwca roku ubiegłego, ale wynosi 18,1% w stosunku do towarów konsumpcyjnych (dane z "Biedronki" od dobrego znajomego, którego nie wskażę, bo utraci pracę podając prawdziwe dane). Czyli rząd jak może to swoje (nie)działanie w kierunku przyhamowania inflacji zatajnia bo jakżeby. Infla to ci zaś oficjalna. A rząd w ogóle panuje nad inflacją oficjalną? Mając takie narzędzia kontoli? Taki fachowiec jak Glapiński, za którym idzie fatalna opinia, od czasu gdy był współzałożycielem Porozumienia Centrum (partii Kaczyńskich która zniknęła po niechlubnych aferach ze "Stella Maris" i Sp-ką "Telegraf" , wiceprzewodniczący PC w latach 1991-1993. W 1991 minister gospodarki przestrzennej i budownictwa w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego, gdzie wyróżnił się ideą rozwalanki idei budownictwa powszechnego (bo to pokomusze pomyślenie), w latach 1991-1992 minister współpracy gospodarczej z zagranicą w rządzie Jana Olszewskiego, gdzie niczym nie zabłysnął, poseł na Sejm I kadencji (1991-1993), senator IV kadencji (1997-2001), czyli włożony do przechowalni etatowej, członek Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2010-2016. W 2016 członek Zarządu Narodowego Banku Polskiego, następnie od tegoż roku prezes NBP, może być usunięty z powodu dyletantyzmu? To nic, że jest profesorem mianowanym przez prezydenta Komorowskiego. Ex kathedrae wszystko mu wychodzi, tylko nie w praktyce, co właśnie widzimy i tym nas karmi. Świat profesorski jest hermetyczny i nie dowiemy się nigdy co myśli Balcerowicz, o wyczynach Glapińskiego. Nie chwalę Balcerowicza, ale spełnił wolę Polaków, żeby zmian dokonać szybko i bezwzględnie. W ten sposób z moich oszczędności mogłem zrobić ognisko dla harcerzy. Dostałem po plecach, że do dziś mam ślady na plecach. Ale nigdy nie dam powiedzieć nic złego na jego działania, bo były widoczne szybkie efekty. ZATRZYMAŁ inflację, której nie mogli komunistycznego wyznania ekonomiści. (Ideologia tego nie przyjmowała). Balcerowicz musiał zacząć nową ekonomię w kraju niby jeszcze wolnym i niezależnym). Walkę w kraju, gdzie i tak stacjonowały jeszcze obce wojska w ilości wystarczającej na szybkie reagowanie z Moskwy w wypadku jakichś wg ich uznania buntów. Balcerowicz nie potrzebuje moich pochwał. Wie, że jest wielki. Natomiast co idzie za Glapińskim? Moi drodzy, to nie wszystko. Zapisujcie sobie wypowiedzi Morawieckiego i Glapińskiego i konfrontujcie sobie ich wypowiedzi z rzeczywistością. Od razu wyłapiecie kłamstwa i nierzetelność fachowości tych niezdarów w rządzeniu już nie czterdziesto-milionowym państwie. To nie wypłata-kuchnia domowa- rządy małżeńskim budżetem-w razie braku, kredytem bankowym- w razie czego spłaty tego kredytu. To jest potężna gospodarka z wieloma powiązaniami i zależnościami, które trzeba opanować. Tzw. "specjaliści" są niezaradni i nie przygotowani do rządzenia krajem. Nr 1 u mnie to Glapiński szuja. To ekonomiczne nieszczęście dla Polski

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
22-07-2022 21:13 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>Wbrew oficjalnym danym inflacja podawana przez sterowany GUS, nie wynosi 16,5% w stosunku do czerwca roku ubiegłego, ale wynosi 18,1% w stosunku do towarów konsumpcyjnych (dane z "Biedronki" od dobrego znajomego, którego nie wskażę, bo utraci pracę podając prawdziwe dane). Czyli rząd jak może to swoje (nie)działanie w kierunku przyhamowania inflacji zatajnia bo jakżeby. Infla to ci zaś oficjalna. A rząd w ogóle panuje nad inflacją oficjalną? Mając takie narzędzia kontoli? Taki fachowiec jak Glapiński, za którym idzie fatalna opinia, od czasu gdy był współzałożycielem Porozumienia Centrum (partii Kaczyńskich która zniknęła po niechlubnych aferach ze "Stella Maris" i Sp-ką "Telegraf" , wiceprzewodniczący PC w latach 1991-1993. W 1991 minister gospodarki przestrzennej i budownictwa w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego, gdzie wyróżnił się ideą rozwalanki idei budownictwa powszechnego (bo to pokomusze pomyślenie), w latach 1991-1992 minister współpracy gospodarczej z zagranicą w rządzie Jana Olszewskiego, gdzie niczym nie zabłysnął, poseł na Sejm I kadencji (1991-1993), senator IV kadencji (1997-2001), czyli włożony do przechowalni etatowej, członek Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2010-2016. W 2016 członek Zarządu Narodowego Banku Polskiego, następnie od tegoż roku prezes NBP, może być usunięty z powodu dyletantyzmu? To nic, że jest profesorem mianowanym przez prezydenta Komorowskiego. Ex kathedrae wszystko mu wychodzi, tylko nie w praktyce, co właśnie widzimy i tym nas karmi. Świat profesorski jest hermetyczny i nie dowiemy się nigdy co myśli Balcerowicz, o wyczynach Glapińskiego. Nie chwalę Balcerowicza, ale spełnił wolę Polaków, żeby zmian dokonać szybko i bezwzględnie. W ten sposób z moich oszczędności mogłem zrobić ognisko dla harcerzy. Dostałem po plecach, że do dziś mam ślady na plecach. Ale nigdy nie dam powiedzieć nic złego na jego działania, bo były widoczne szybkie efekty. ZATRZYMAŁ inflację, której nie mogli komunistycznego wyznania ekonomiści. (Ideologia tego nie przyjmowała). Balcerowicz musiał zacząć nową ekonomię w kraju niby jeszcze wolnym i niezależnym). Walkę w kraju, gdzie i tak stacjonowały jeszcze obce wojska w ilości wystarczającej na szybkie reagowanie z Moskwy w wypadku jakichś wg ich uznania buntów. Balcerowicz nie potrzebuje moich pochwał. Wie, że jest wielki. Natomiast co idzie za Glapińskim? Moi drodzy, to nie wszystko. Zapisujcie sobie wypowiedzi Morawieckiego i Glapińskiego i konfrontujcie sobie ich wypowiedzi z rzeczywistością. Od razu wyłapiecie kłamstwa i nierzetelność fachowości tych niezdarów w rządzeniu już nie czterdziesto-milionowym państwie. To nie wypłata-kuchnia domowa- rządy małżeńskim budżetem-w razie braku, kredytem bankowym- w razie czego spłaty tego kredytu. To jest potężna gospodarka z wieloma powiązaniami i zależnościami, które trzeba opanować. Tzw. "specjaliści" są niezaradni i nie przygotowani do rządzenia krajem. Nr 1 u mnie to Glapiński szuja. To ekonomiczne nieszczęście dla Polski
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.


Glapiński negatywnie odniósł sie do propozycji rządu w sprawie pomocy osobom mającym kredyty, w związku ze stale zwiększaną stopa procentową. Oświadczył, że pomoc taka była by uzasadniona tylko dla najbardziej potrzebujących ( czy między wierszami zrozumiałem, że dla znajomków, pociotków, którzy byli na tyle nierozważni, że zaciągnęli kredyt?)

Kaczyński natomiast ma takie pojęcie o majętności obywateli. Stwierdził, że status Polaków znacznie się poprawił, gdyż przestali wyjeżdżać "na szparagi" do Niemiec. Baran sfilcowany nawet nie wie (może nie chce wiedzieć?) co się w kraju dzieje. Ale do tego zdążyli nas juz przyzwyczaić. Tymczasem od początku rządów pisdzielców liczba Polaków, którzy zamieszkali w Niemczech wzrosła o 700 tyś. Ponadto tylko w Dolnej Saksonii w tym roku 60% pracowników sezonowych przy zbiorach szparagów to Polacy.
oko.press/kaczynski-polacy-juz-nie-jezdza-na-szparagi-do-niemiec-sprawdzilismy-to-bujda/

Mam tylko nadzieję, że po wyborach w przyszłym roku nadejdzie kres tej żenady. Być może przyjdą inni nawiedzeni wizjonerzy. Przyznam się, że Tusk i jego partia straciła u mnie parę punktów, o tym jak Donald ogłosił, że będzie dążył do wprowadzenie 4 dniowego tygodnia pracy. W dobie obecnej sytuacji, to największa głupota jaką słyszałem ostatnimi czasy.

Co nas jeszcze czeka w tym kraju jaj? Kto to może wiedzieć. Chyba tylko Jackowski.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Glapiński negatywnie odniósł sie do propozycji rządu w sprawie pomocy osobom mającym kredyty, w związku ze stale zwiększaną stopa procentową.

Współczesny system pieniężny jest po prostu głupi, bo wielkość globalnego długu w nim zależy od widzimisię kilku ograniczonych i politycznie uwikłanych w utrzymanie władzy osób.

To nie ma prawa działać dobrze, bo opiera się na decyzjach kilku ograniczonych osób, więc przechodzi falowo od nieuzasadnionego wzrostu długów, w którym wysoki dług może zaciągnąć każdy, kto tylko oddycha do dramatycznej redukcji długów, której towarzyszy recesja gospodarcza.

Tych naprzemiennych fal nie można opanować tak jak lidzkiej głupoty.

W moim modelu pieniężnym dług globalny jest trwale związany z wartością wszystkich posiadłości i nigdy nie może jej przekroczyć.

Co więcej nikt indywidualnie nie może być zadłużony ponad wartość prywatnych posiadłości.

Domyślam się jednak, że większości ludzi nie chodzi o żadne sensowne rozwiązania dla systemu pieniężnego tylko o to, żeby dorwać się do koryta obojętnie jakim sposobem.


youtu.be/5VCiU1osa3w
31-07-2022 09:39 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Glapiński negatywnie odniósł sie do propozycji rządu w sprawie pomocy osobom mającym kredyty, w związku ze stale zwiększaną stopa procentową.
>Współczesny system pieniężny jest po prostu głupi, bo wielkość globalnego długu w nim zależy od widzimisię kilku ograniczonych i politycznie uwikłanych w utrzymanie władzy osób.

No to działaj w tym kierunku, by go obnażyć i upublicznić. Młocie nie męcz forumowiczów swoimi pierdołami, bo już zauważyliśmy, że rzucasz wydumanymi głupotami i czekasz na reakcję. Podwiń rękawy "ekonomisto" i pokaż jak działasz leniu i nierobie w kierunku uzdrawiania systemu pieniężnego. Dupo wołowa nie zrobisz nic, boś tylko podpuszczacz, a sam tchórz. Bo wtedy wyjdzie już publicznie, żeś nie jest ekonomista, a może i licencjatu nie masz. Czego się boisz? Masz przecież swoje blogi (dwa jak na moja wiedzę), rozgłaszasz kretyńskie manifesty, nie wiadomo do kogo i o co, żyjesz w kapitalizmie, który Ciebie nie gnębi, masz się dobrze, więc o co Tobie k..wa w końcu chodzi, w sprawie "ludzkiego" kapitalizmu? Mało masz(?), że wykazujesz agresję w stosunku do forumowiczów? Bo nie chcą słuchać durnia, który nie umie pisać po polsku? A kto by takiego chciał słuchać? Brednia za brednią.

>To nie ma prawa działać dobrze, bo opiera się na decyzjach kilku ograniczonych osób, więc przechodzi falowo od nieuzasadnionego wzrostu długów, w którym wysoki dług może zaciągnąć każdy, kto tylko oddycha do dramatycznej redukcji długów, której towarzyszy recesja gospodarcza.

Piszę Tobie, że jako Polak nie znasz języka polskiego w kwestii porozumiewania się. To co napisałeś powyżej co ma znaczyć i o czym znów mamroczesz? Jak to rozumieć po polsku? Szarley, nie Polak z pochodzenia, a jak zrozumiale pisze po polsku! Ty Polak z urodzenia i polskiego języka nie znasz? Nawet się tego nie wstydzisz? Zobaczmy co napleniłeś poniżej.

>Tych naprzemiennych fal nie można opanować tak jak lidzkiej głupoty.

O czym znów p*****lisz? Jakich fal młocie, bo nie rozumiem?

>W moim modelu pieniężnym dług globalny jest trwale związany z wartością wszystkich posiadłości i nigdy nie może jej przekroczyć.

Durniu! Wiesz ile różniących się zagadnień teraz ująłeś w jedną całość? Nie wiesz, bo byś tak nie napisał. System katastralny opodatkowania ma się jakoś do tego co teraz p*****lnąłeś? Ty nie umiesz nawet trzymać linii tematycznej swoich wypowiedzi. Jak to się ma do inflacji, która jest tematem wiodącym wątku?

>Co więcej nikt indywidualnie nie pojęciowo zagadnień może być zadłużony ponad wartość prywatnych posiadłości.

Znów bełkot. Piszesz do wszystkich? To pisz polskim językiem i polską logika wypowiedzi.

>Domyślam się jednak, że większości ludzi nie chodzi o żadne sensowne rozwiązania dla systemu pieniężnego tylko o to, żeby dorwać się do koryta obojętnie jakim sposobem.

Wyjaśnij więc, co rozumiesz przez pojęcie system pieniężny. Bo ja k..wa już czytając Ciebie nic nie rozumiem. Jaki więc wg Ciebie winien być system regulowania wzajemnych zobowiązań i jak się ma to do inflacji, tematu wątku?
Czy odwiedzasz pewnych lekarzy od płuc co radziliśmy Tobie na tym forum? Czy jesteś po prostu naturalnie taki głupi? Ile lat jesteś pouczany na tym forum? Nie ma innych portali gdzie ktoś Ciebie w końcu zrozumie (np. niemieckich)? Tam Ciebie wypierdalają po pierwszej wypowiedzi. Rozumiem. A w polskich np. salon24, przyjmujący wszystkie wypowiedzi, najgłupsze nawet, bez obelg, jak robi to Henryk K.? Zastanów się, bo tutaj chyba zrozumienia Twojej głupoty nie znajdziesz.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>No to działaj w tym kierunku, by go obnażyć i upublicznić.

Działam, kwestionuję publicznie wasze prawo do tajemnicy mienia. Nie od razu Rzym zbudowano. Gdybyś dawniej zakwestionował prawo do niewolenia innych ludzi pewnie szybko skończyłbys źle. Robię tyle ile mogę w panującej nam kulturze kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności.
Nie jestem rewolucjonistą tylko ewolucjonista i niczego co ode mnie nikomu nie narzucę siła.

>Podwin rękawy "ekonomisto" i pokaż jak działasz leniu i nierobie w kierunku uzdrawiania systemu pieniężnego.

Robię, pisząc dużo publicznie o długach. W waszej kulturze długi to tabu, świętość, o której nie wolno mówić ale ja mówię i do tego publicznie.

Piszę, że długi nigdy nie powinny przekroczyć wartości posiadłości i jeszcze, że przymusowa egzekucja długów od biedoty bez żadnych posiadłości to działanie skrajnie niemoralne i wrogie ludzkości.

Osoba, która niczego nie ma nie może się zasłużyć a ktokolwiek z ludzi kto podejmuje się przymusowej egzekucji długów od osób bez posiadłości lub innych do tego uprawnia jest zwykłym bandytą i jak bandyta winien być traktowany.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-07-2022 10:36 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>No to działaj w tym kierunku, by go obnażyć i upublicznić.
>Działam, kwestionuję publicznie wasze prawo do tajemnicy mienia.

Działasz, pisząc mantry w wątki zainicjowanym przez Bergeraca, którego publicznie i niejednokrotnie nazwałeś bandytą.

Jedyne twoje działanie: wymyślanie rozmówców i obrażanie ich

Cała reszta to tylko ucieczki, ucieczki, ucieczki

Ty to nazywasz działaniem? Równie dobrze możesz kopać dołek i zakopywać go, jeśli chcesz przekonać kogokolwiek do swoich racji to użyj ARGUMENTÓW A NIE MANTR PISANYCH W HAMERLICZYM JĘZYKU

Chcesz kogokolwiek przekonać, że Begerac jest bandytą?
UDOWODNIJ
Chcesz przekonać, że Wenancjusz ma lokaja
POKAŻ GO
Chcesz udowodnić, że kogoś zrobiłem w konia, leżę w sadzie a pracują na mnie niewolnicy
POKAŻ DOWODY
twierdzisz, że GUS kłamie?
UDOWODNIJ

A teraz wypierdalaj


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A teraz wypierdalaj

Ja tu zostaję, to moje forum, to mój świat.

A Ty, jeśli moja obecność Ci nie odpowiada, możesz odlecieć na Księżyc. Nie zabraniam Ci i nie strzelę Ci w plecy za próbę ucieczki z naszego raju, jak robili niektórzy ludzie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-07-2022 22:17 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>A teraz wypierdalaj
>Ja tu zostaję, to moje forum, to mój świat.
Tak jak TWOIM państwem jest Republika federalna
A cięgiem piszesz "wasze"

TWOI komornicy ściągają długi w imię TWOICH niemieckich banków
TWOJE urzędy ściągają podatki na TWÓJ niemiecki Kindergeld
TWOJA Polizei chroni TWÓJ niemiecki samochód i dzieci TWOJEJ żony przed przemocą

Na rgumenta nie odpowiedziałeś, bo jesteś idiotą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TWOJA Polizei

O nie, nie, nie.

To mój świat ale kapitalistyczne państwo oparte na utajnionej i nieopodatkowanej własności jest wasze a nie moje.

Zadnych prawodawców tajnie sobie nie wybierałem i nie wybiorę, bo to niemoralne.

Wasze państwo mnie przed niczym nie chroni a jedynie gwarantuje większym cwaniakom dominację nade mną, spod której usilnie próbuję się wyzwolić. Wasze państwo sprowadziło na mnie zło, bo jest wasze a nie moje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>TWOJA Polizei
>O nie, nie, nie.
>To mój świat ale kapitalistyczne państwo oparte na utajnionej i nieopodatkowanej własności jest wasze a nie moje.

Rozumiem, jeść tak, pracować nie

>Zadnych prawodawców tajnie sobie nie wybierałem
Twój wybór

Ale na przykład wyborów wójta nie poradzisz odpowiedzieć

>i nie wybiorę, bo to niemoralne.
UDOWODNIJ, że to niemoralne

>Wasze państwo mnie przed niczym nie chroni
Doprawdy? Nie chroni twojego mieszkania przed najściem bandytów? Nie chroni twojego samochodu?
Nie gwarantuje ci prawa do urlopu i tłustej niemieckiej emerytury?

Nadal nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie o wybór pracy?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rozumiem, jeść tak, pracować nie

Pracować tak.

Oddawać wszystkie owoce swojej pracy w lichwie i komornym fałszywym prorokom NIE!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytanie o wybór pracy
Przykład krów

odpowiadaj merytorycznie zamiast kłamać, że nie pojechałeś do Aten, bo oddajesz wszystkie owoce swojej pracy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
01-08-2022 09:40 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> odpowiadaj merytorycznie zamiast kłamać, że nie pojechałeś do
> Aten, bo oddajesz wszystkie owoce swojej pracy

To pewnie ten sam chwyt retoryczny "ala Hamerlik" w którym kiedyś jęczał, że był na swojej działce raz (raz widział ją na oczy) a dług wisi na nim całe życie.

Kilka lat później przyciśnięty wyznał, że nie sposób załatwiać pozwolenie na budowę i inne formalności, będąc raz na działce.

Oddawanie owoców pracy zmieni się pewnie za parę lat ze "wszystkich", na część.
Przyzna pewnie ze skruchą, że całkiem sporo mu zostaje, aby mógł używać życia.
Czy warto kilka lat młócić mu tyłek, żeby to usłyszeć?

Cytat:
Tylko Sith posługuje się absolutami (org. Only a Sith deals in absolutes.)
Obi-Wan Kenobi (Epizod III: Zemsta Sithów)


Cytat:
Oddawać wszystkie owoce swojej pracy w lichwie i komornym fałszywym prorokom NIE!
Hamerlik

Lubię tą sithowość

Swoją drogą, niektórzy ludzie uczą się podstaw szacunku dopiero od współwięźniniów.
Wcześniej nijak nie idzie.
Dziwny jest ten świat.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Swoją drogą, niektórzy ludzie uczą się podstaw szacunku dopiero od współwięźniniów.
>Wcześniej nijak nie idzie.
>Dziwny jest ten świat.

Chciałbyś ale nie. Nie pozwolę Wam się uwięzić. Prędzej spotkamy się w piekle.

Nie pytam nawet skąd takie chore pomysły przychodzą Ci do głowy, bo wiem do czego ludzie są zdolni dla władzy i pieniędzy, choć to właściwie synonimy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-07-2022 22:46 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)
>>A teraz wypierdalaj
>Ja tu zostaję, to moje forum, to mój świat.
>A Ty, jeśli moja obecność Ci nie odpowiada, możesz odlecieć na Księżyc. Nie zabraniam Ci i nie strzelę Ci w plecy za próbę ucieczki z naszego raju, jak robili niektórzy ludzie.

Ten Twój wpis też bym usunął, ale mam Ci do powiedzenia tylko to, co dosadnie przekazał Ci Szarlej - s********j.

Nie p*****l o długach, bo alimenciarz ma ich sporo i zwykła przyzwoitość mnie nie pozwalałaby na drążenie tematu. Zajmij się najpierw swoim podwórkiem, a potem udzielaj rad i wysuwaj swoje postulaty.

Mieszkając w Niemczech, nie masz pojęcia z jakimi problemami borykają się ludzie w Polsce. Więc nie masz prawa prezentować swoich "mądrości" dla ludzi w tym kraju, którym ZUS "odcina kupony" na takich ja Ty, mających zadłużenie w funduszu alimentacyjnym.

To tyle na temat. Chciałbym jeszcze oświadczyć, że tego typu wpisy w moich przyszłych (być może) wątkach będę usuwał. Nie będę tolerował jakichkolwiek przejawów rasizmu i nietolerancji. Tutaj mam na myśli Tothera alias z Montopy. Zastanów się zanim cokolwiek napiszesz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie p*****l o długach, bo alimenciarz ma ich sporo i zwykła przyzwoitość mnie nie pozwalałaby na drążenie tematu. Zajmij się najpierw swoim podwórkiem, a potem udzielaj rad i wysuwaj swoje postulaty.

Alimenciarze, dłużnicy chwilówek, ludzie bez żadnych posiadłości nie biorą się z kosmosu lecz stąd, że zostali z niczym, bo wszystko jest dla innych, którzy zmówili się i wierzą, że im się wszystko należy.

Kto, jeśli nie dłużnicy, powinni prostować przeciw waszym zasadom współżycia społecznego? Bezos z Muskiem?

Próbujesz na mnie pedagogiki wstydu, bo na innych to działa i ustępują, chowając się ze wstydu jak mysz pod miotłą? Daj spokój!

>na takich ja Ty, mających zadłużenie w funduszu alimentacyjnym.

Oczywiście, rozpowszechniaj po innych te kłamstwa, bo kto Wam zabroni? Wszystko Wam wolno. Również publicznie kłamać bez żadnych konsekwencji, tym bardziej, że piszecie pod anonimowymi pseudonimami.

Jesteś tylko kolejnym kłamcą jakich w waszej kulturze bez liku.

A teraz skasuj sobie ten post i naciesz się swoją małą władzą. Ucisz mnie i dopuść siebie do głosu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
01-08-2022 08:43 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Alimenciarze, dłużnicy chwilówek, ludzie bez żadnych posiadłości
> nie biorą się z kosmosu lecz stąd, że zostali z niczym, bo
> wszystko jest dla innych, którzy zmówili się i wierzą, że im
> się wszystko należy.

Piszesz o sobie, który "zarabia wyżej niż średnia w Berlinie" i mając do spłacania 800 PLN / miesiąc + zaległości z odsetkami, nie robi tego?

>> na takich ja Ty, mających zadłużenie w funduszu alimentacyjnym.
> Oczywiście, rozpowszechniaj po innych te kłamstwa, bo kto Wam zabroni?
> Wszystko Wam wolno. Również publicznie kłamać bez żadnych konsekwencji (..)
> Jesteś tylko kolejnym kłamcą (..)
> A teraz skasuj sobie ten post (..) Ucisz mnie

Czasem zamiast uciszać i kasować - warto nagłaśniać.
Hamerlik Konopka 27-05-2021, 11:40 Cytat:
Mnie wasze prawo nie obowiązuje, potrafię policzyć (odsetki od zaległych alimentów) i nie mam zamiaru tego robić, nie potrzebuję tego ani nikt inny na kim mi zależy (..) Nie wypełniam waszych praw, mam je za nic(..) tobie może zdawać się, że wypełniam wasze prawo ale nie, nie kieruję się waszymi zasadami.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,845947#w846326


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
01-08-2022 08:49 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>A teraz skasuj sobie ten post i naciesz się swoją małą władzą

Hamerlik, piszesz do byłego policjanta.
Przypomnijmy twój szacunek do pilnujących w tym i innych państwach, porządku:
Hamerlik Konopka 16.09.2020 16:57 Cytat:
Na cudzość sadów mogę przystać po wyjawieniu i opodatkowaniu własności. Do tego czasu cudzość będzie tylko rojeniem prymitywnych umysłów. Z ochotą zabiorę się za kolejną gruszkę (z sadu szareya), proponując Panu wykonawcy władzy, żeby się wynosił skąd przyszedł.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,824538#w824678

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
01-08-2022 10:40 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>Próbujesz na mnie pedagogiki wstydu, bo na innych to działa i ustępują, chowając się ze wstydu jak mysz pod miotłą? Daj spokój!

A prawie nie skasuję. Ja niczego nie próbuję. Piszesz o wstydzie? Kolego, wstydu to Ty akurat nie masz (jak z resztą wielu innych rzeczy)
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kolego, wstydu to Ty akurat nie masz

Pełna zgoda. Mój wstyd umarł i nie odczuwam go więcej.

To ma związek z upadkiem mojej wiary w ludzi. Już nie wierzę w to, że ludzie są dobrzy a przed wrogimi mi ludźmi wstydu nie mam.

Może kiedyś, jak spotkam na swojej drodze dobrego człowieka, to wtedy się zawstydze ale w waszej kulturze o dobrych ludzi bardzo trudno.

youtu.be/5VCiU1osa3w
01-08-2022 15:20 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Mój wstyd umarł i nie odczuwam go więcej.

Pulvis es et in pulverem reverteris.
Amen.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> w waszej kulturze o dobrych ludzi bardzo trudno

Bądź dobry* dla ludzi - oni będą dobrzy dla ciebie.

* czyli m.in. odpowiadaj na pytania, ryzykuj podważanie swoich poglądów, przeproś tych co w emocjach obrzuciłeś błotem, tych na których nie płaciłeś alimentów a jeszcze prosiłeś o darowanie niedopłat, którym nie zwróciłeś kasy za zakup bez wysłania towaru, których nękałeś pracując w windykacji etc.

Zerowa liczba sprzyjających ci dorosłych ludzi, nie najlepiej o tobie świadczy.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zerowa liczba sprzyjających ci dorosłych ludzi, nie najlepiej o tobie świadczy.

Którą wymyśliłeś jak niespłacone przeze mnie alimenty i jeszcze oczekujesz, że będę bronił się przed twoimi wymysłami.

Na które pytanie nie odpowiedziałem?
No to jakie znaczenie ma dla mnie ilość krów teścia szarleya, o ile ten jeszcze żyje?

Chyba ze 100x na nie odpowiedziałem ale moja odpowiedź nigdy nie została usłyszana, bo nie jest zgodna z tą jakiej oczekuje autor pytania.

Autor pytania oczekuje iż odpowiem, że jawność kapitału jest bez znaczenia, zatem jego zatajenie staje się uzasadnione, człowiek powinien mieć prawo do tajemnicy mienia a państwo pod przymusem winno to prawo egzekwować.

Nigdy na to pytanie tak nie odpowiem.

I proszę nie ucz mnie szacunku do ludzi, Ty, od którego doznałem nieskończoność pogardy.
Nie masz bladego pojęcia czym jest szacunek dla drugiego człowieka, więc się w tej sprawie najlepiej w ogóle nie odzywaj, bo to trąci chorym absurdem, jakby mnie seryny morderca pouczał w sprawie respektu dla cudzego życia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
01-08-2022 18:49 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Zerowa liczba sprzyjających ci dorosłych ludzi, nie najlepiej o tobie świadczy.
>Którą wymyśliłeś jak niespłacone przeze mnie alimenty

O niespłaconych alimentach sam pisałeś.

>No to jakie znaczenie ma dla mnie ilość krów teścia szarleya, o ile ten jeszcze żyje?

Żyje i ma się dobrze, choć stary jest i trzeba mu w gospodarstwie pomagać.
W twoim świecie już dawno musiałby wyprzedać "posiadłość" bogatym cwaniakom, żeby mieć na zapłatę podatku na Hamerlika. Na szczęście twój wiat nie istnieje, więc niech się cieszy jak najdłużej SWOIM gospodarstwem i pracą na nim dzieci i zięciów.
Tak wiem, ty mały polpociku, chciałbyś decydować o tym że jak nie może sam wszystkiego zrobić to ma gospodarstwo po kawałku wyprzedać tym, którzy mają kasę
A ja uważam, że w rodzinie trzeba sobie pomagać, nie wychowywała mnie HAmerlikowa

A jakie ma dla znaczenie to TY powinieneś odpowiedzieć, bo twierdzisz, że od tego zależą twoje życiowe decyzje

>Chyba ze 100x na nie odpowiedziałem
Kłamiesz
Nigdy nie odpowiedziałeś. Wybełkotałeś coś o tych życiowych decyzjach, ale nie podałeś przykładu takiej decyzji

>ale moja odpowiedź nigdy nie została usłyszana, bo nie jest zgodna z tą jakiej oczekuje autor pytania.
Nigdy nie odpowiedziałeś
Podobnie jak na pytanie jaką pracę byś wybrał

>Autor pytania oczekuje iż odpowiem, że jawność kapitału jest bez znaczenia,
Autor pytania oczekuje iż odpowiesz. Tylko tyle
Ucieczką udowadniasz, że jawność kapitału jest bez znaczenia
Podobnie jak ucieczką od pytania o wybór pracy

>Nigdy na to pytanie tak nie odpowiem.
Nigdy na to pytanie nie odpowiedziałeś.

Ja oczekuję odpowiedzi. Tylko tyle. Resztę moich "oczekiwań" sam wymyśliłeś
Po prostu odpowiedz: Jaką życiową decyzję podjąłbyś na podstawie wiedzy ile krów ma mój teść, a ja napiszę ile ma krów, tak jak ujawniłem ci swój majątek

>I proszę nie ucz mnie szacunku do ludzi...
bo to daremne uczyć jakichkolwiek prospołecznych zachowań kłamcę, manipulanta i potwarcę

>Nie masz bladego pojęcia czym jest szacunek dla drugiego człowieka,
Nie ucz szacunku dla innych, ty, który wymyślasz innym przestępstwa

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
01-08-2022 19:41 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żyje i ma się dobrze, choć stary jest i trzeba mu w gospodarstwie pomagać.

I co pracuje jeszcze?
Co on nie wie, żeby nie pracować?
Niech inni pracują, bo praca na starość to zło, wg waszych przekonań.

>W twoim świecie już dawno musiałby wyprzedać "posiadłość" bogatym cwaniakom, żeby mieć na zapłatę podatku na Hamerlika.

Ile zapłaciłby podatku od niewielkiego majątku wg stawki określonej przez wszystkich w jawnej demokracji bezpośredniej i na podstawie wyceny majątku przez innych?

1/4 dochodu podatkowego i na 3/4 byłby jeszcze do przodu?

O co Ci chodzi?
O to żeby nie został zdemaskowany fundusz sekuratyzacyjny
pl.m.wikipedia.org/wiki/Sekurytyzacja
w którym masz udziały i nie zostały opodatkowane jego dochody kapitałowe?

Martwisz się, że przez moje postulaty Bezos nie będzie miał już 1000 centrów handlowych na całym świecie tylko więcej ludzi będzie miało po trochę i nikt nie będzie chciał zmyć Ci podłóg za 5 zł?

youtu.be/5VCiU1osa3w
01-08-2022 20:20 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Żyje i ma się dobrze, choć stary jest i trzeba mu w gospodarstwie pomagać.
>I co pracuje jeszcze?

A ch... cię to obchodzi, ubeku!
Krowy są zaopatrzone
Odpowiedz na pytanie jaką życiową decyzję podjąłbyś na podstawie wiedzy ile ma krów

>Niech inni pracują, bo praca na starość to zło, wg waszych przekonań.
Sam te przekonania wymyśliłeś

>>W twoim świecie już dawno musiałby wyprzedać "posiadłość" bogatym cwaniakom, żeby mieć na
zapłatę podatku na Hamerlika.
>Ile zapłaciłby podatku od niewielkiego majątku
To TWOJA idea, TY napisz ile

>O to żeby nie został zdemaskowany fundusz sekuratyzacyjny
Sam to wymyśliłeś?

>w którym masz udziały i nie zostały opodatkowane
za ile sprzedajesz oral Soni?
Też umiem zmyślać

>jego dochody kapitałowe?
Wymyślone przez Hamerlika
JAKIE ROLNIK MA KAPITAŁOWE DOCHODY!!!!!!!
Odpowiesz? Nie, bo ujemny honor dziedziczony po tatusiu, kundlu i mamusi dziwce nie pozwala odpowiedzieć

Powtórzę
JAKIE ROLNIK MA KAPITAŁOWE DOCHODY?
Tysiąc razy pytać a syn dziwki i alfonsa nie odpowie, bo ma godność syna dziwki i alfonsa sprzedający własne dzieci pedofilom za 10 ojrów
Też poradzę zmyślać pedofilu

>Martwisz się, że przez moje postulaty Bezos nie będzie miał już 1000 centrów handlowych
Znów zmyślasz
Rolnik żyje z PRACY psi chuju a nie z kapitałowych dochodów

Bodaj twojemu pomiotowi zabrakło kiedy owoców jego pracy i bodajś patrzył jak zdychają bez chleba
Psi chuju, nie uważający niczyjej pracy, bo sam żyjesz z socjalu opłacanego z pracy innych
Rzygowino!
Bodaj ci chleba zabrakło

JAKĄ ŻYCIOWĄ DECYZJĘ PODJĄŁBYŚ WIEDZĄC ILE KRÓW MA MÓJ TEŚĆ!
I nie łżyj, że odpowiedziałeś
Jaką pracę byś wybrał

Udowodnij mi że leżę w sadzie kiedy niewolnicy na mnie pracują

Jedyne co możesz mi udowodnić, to że nie zapłaciłem Soni za seks

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>JAKIE ROLNIK MA KAPITAŁOWE DOCHODY?

Nie wiem i też nie proponuję żadnego podatku od roli. Postuluję podatek wyłącznie od właśnosci dla zdrowia i szczęścia całego społeczeństwa.

> Tysiąc razy pytać a syn dziwki i alfonsa nie odpowie, bo ma godność syna dziwki i alfonsa sprzedający własne dzieci pedofilom za 10 ojrów

Obejrzyj sobie kabaret z waszego świata i wyluzuj, bo o czym rozmawiać z człowiekiem w amoku?
youtu.be/sElhLcagn0k

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 07:05 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>JAKIE ROLNIK MA KAPITAŁOWE DOCHODY?
>Nie wiem

Więc ich nie zmyślaj, bo udowadniasz tym tylko swoją ujemną godność

>i też nie proponuję żadnego podatku od roli. Postuluję podatek wyłącznie od właśnosci

Sprzeczność

Kolejna sprzeczność Hamerlika

Pytanie brzmiało
Jaką decyzję podjąłbyś wiedząc ile krów ma mój teść?

A ty w odpowiedzi piszesz o ujawnianiu dochodów kapitałowych

Pytam czy podejmując pracę kierowałbyś się wynagrodzeniem czy stanem majątku właściciela firmy, a ty kłamiesz, że to manipulacja

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Którą wymyśliłeś jak niespłacone przeze mnie alimenty
>O niespłaconych alimentach sam pisałeś.

Jak również o spłaconych ale dla Jacka ta kwestia okazała się zbyt atrakcyjna dla możliwości manipulowania emocjami innych czytelników i robienia z nich przeciwników moich idei, żeby mógł z tego zrezygnować.

Świat jest pełen kłamstw i oszustw, stąd idea publicznie jawnej księgi kapitału, żeby nie można było oszukać nawet wtedy, kiedy będzie się tego chciało.

Jest jedna prosta zasada, buduj taki świat, w którym sam nie zdołasz być niemoralny, nawet jeśli będziesz tego chciał.

Tak właśnie rozumuje projektując mój model stosunków społecznych. Myślę o sobie i o warunkach, w których nikogo nie poradziłbym zrobić w konia nawet gdybym o to bardzo się starał.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Świat jest pełen kłamstw i oszustw, stąd idea publicznie jawnej księgi kapitału, żeby nie można >było oszukać nawet wtedy, kiedy będzie się tego chciało.
>Jest jedna prosta zasada, buduj taki świat, w którym sam nie zdołasz być niemoralny, nawet jeśli >będziesz tego chciał.
>

Co Polak może z tego wszystkiego pojąć??
Gdyby mu złodziej włożył rękę do kieszeni i ukradł portfel, to może by się połapał, że stracił kasę. Ludzi można okradać bez wyciągania portfeli z kieszeni i to na grube miliardy.
Polak już tego nie pojmie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co Polak może z tego wszystkiego pojąć??

Powinien zrozumieć, że dobrze będzie dla niego, gdy inni Polacy będą coś mieli własnego oraz, że będzie dla niego niedoborze, gdy będzie gardził innymi Polakami w czasie, gdy w Polsce wszystko przewlaszcza Niemcy i Amerykanie.

Mówi się teraz w Polsce, że nie ma znaczenia, kto jest właścicielem ale różnica taka jak przy oparciu się na rodzinie i obcych, kolosalna.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Co Polak może z tego wszystkiego pojąć??
>Powinien zrozumieć, że dobrze będzie dla niego, gdy inni Polacy będą coś mieli własnego oraz, że >będzie dla niego niedoborze, gdy będzie gardził innymi Polakami w czasie, gdy w Polsce wszystko >przewlaszcza Niemcy i Amerykanie.
>

Własność to jest obowiązek. Polak wybrał wolność.
Prostej rzeczy Polak nie może pojąć, że nie tak dawno był współwłaścicielem Polski.
Zarządzanie Polską przerosło nasze możliwości. Michnik, Kuroń, Geremek na zlecenie oprawili nas i sprzedali obcym. Teraz niech się obcy nami martwią. Widać, że to się obcym opłaca, bo teraz Ukraińców oprawiają, kolejni opłaceni Żydzi i oczywiście, jak przed wojną, Polak chce przy okazji coś odskubać dla siebie, od sąsiada. I tak powstanie Polin, o którym tyle już napisano.


Od polskiej trojki to inni wolą trzymać się z daleka.
02-08-2022 08:34 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
.
>>
>Własność to jest obowiązek. Polak wybrał wolność.
>Prostej rzeczy Polak nie może pojąć, że nie tak dawno był współwłaścicielem Polski.

W 1986 roku ma rynek wchodzi BMW M3....na rynek RFN. Niemcy z DDRu poczekja jeszcze kilka lat.
Gdy kończy się produkcja BMW M3 Polske opuszczają eszelony z Rosjanami rwiącymi krany ze ścian z jednostek .
Kończy się okres zarządzania przez komuchów Polska.
Odbudowa kraju po komuszych czasach potrwa.
W niepamięć pójdą wyczyny rosyjskiego Kata Blochina mordercy tysięcy ludzi.

W DDR RFN wpompuje Bilon euro inwestycji.
Wkrótce debiut BMW będzie też oznaczał że Niemiec z DDRU a wkrotce i Polak dostanie szansę zakupu bezpośredniego.

Czasy zarządzania z Moskwy się skoczyły.
Teraz Moskwa rządzi sobie sama.
Zostanie dla mnie zagadką jak tak wielki kraj o takich zasobach nie potrafi sklecić samodzielnie auta lepszego od taczki.

BMW M3 z1986 jest wciąż lepsze niż to co do dziś produkja Rosja.
02-08-2022 11:24 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Zostanie dla mnie zagadką jak tak wielki kraj o takich zasobach nie potrafi sklecić samodzielnie auta lepszego od taczki.
>BMW M3 z1986 jest wciąż lepsze niż to co do dziś produkja Rosja.

W zasadzie masz rację, ale z tymi ruskimi autami nie jest tak do końca. Jeden model zasługuje na uwagę - Łada Niva. Siermiężny, prosty, niedrogi, ale wszędzie wiedzie. Przed agresją Rosji na Ukrainę, producent Nivy nie mógł się wyrobić z zamówieniami, a sprzedawały się na pniu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Zostanie dla mnie zagadką jak tak wielki kraj o takich zasobach nie potrafi sklecić samodzielnie auta lepszego od taczki.
>>BMW M3 z1986 jest wciąż lepsze niż to co do dziś produkja Rosja.
>W zasadzie masz rację, ale z tymi ruskimi autami nie jest tak do końca. Jeden model zasługuje na uwagę - Łada Niva. Siermiężny, prosty, niedrogi, ale wszędzie wiedzie. Przed agresją Rosji na Ukrainę, producent Nivy nie mógł się wyrobić z zamówieniami, a sprzedawały się na pniu.

Tylko na czym ta racja polega?

Czy przejęcie polskiego rynku samochodowego przez niemieckie koncerny zbliżyły w jakiś sposób farmera do umiejętności samodzielnego stworzenia BMW i sprzedaży go?

Szczerze wątpię, podobnie jak wątpię w tę lepszość, która nadeszła wraz z Zachodem.
Parę złotych paciorków w zamian za utratę samodzielności i wejście w rolę sterowanych narzędzi.

Teraz to nawet za samodzielne myśli, niezgodne z linią telewizora można na ulicy oberwać w pysk.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 11:42 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Tylko na czym ta racja polega?
>Czy przejęcie polskiego rynku samochodowego przez niemieckie koncerny zbliżyły w jakiś sposób farmera do umiejętności samodzielnego stworzenia BMW i sprzedaży go?
>Szczerze wątpię, podobnie jak wątpię w tę lepszość, która nadeszła wraz z Zachodem.
>Parę złotych paciorków w zamian za utratę samodzielności i wejście w rolę sterowanych narzędzi.
>Teraz to nawet za samodzielne myśli, niezgodne z linią telewizora można na ulicy oberwać w pysk.

To dlaczego durniu siedzisz sobie w Niemczech? No w Polsce raczej byś nie mógł pisać tych bzdur zza krat. Ponieważ w tym kraju za nie alimentację idzie się siedzieć. Przed tym uciekłeś?
02-08-2022 11:49 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Ponieważ w tym kraju za nie alimentację idzie się siedzieć. Przed tym uciekłeś?

Z tego co pisał, uciekł przed 2010 r, zacierając za sobą ślady wobec brutalności kolegów z windykacji, którzy go dręczyli (zaciągnął dług na działkę i budowę domu który praktycznie zaraz potem przestał spłacać).
Niealimentacja pewnie przyszła wkrótce potem.
Można przypuszczać że jak każdy alimenciarz, płacił dziecku grosze lub w ogóle nie płacił, aż przyszła nowelizacja prawa w 2017 lub 2018 r. (nie pamiętam dobrze) która pozwala wsadzać uporczywych dłużników alimentacyjnych za kratki.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-08-2022 12:26 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Można przypuszczać że jak każdy alimenciarz, płacił dziecku grosze lub w ogóle nie płacił, aż przyszła nowelizacja prawa w 2017 lub 2018 r. (nie pamiętam dobrze) która pozwala wsadzać uporczywych dłużników alimentacyjnych za kratki.

Ja ich tam posyłałem już od lat 90-tych
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja ich tam posyłałem już od lat 90-tych

Pewnie z troski o ich dzieci, tej samej zresztą, którą tu inni przejawiają i zapewne dla spełnienia się uniwersalnej sprawiedliwości.

Temat ucieczek przed alimentami i więzienia za to ludzi akurat dobrze pasuje do inflacji, która rządu nie dotyczy, więc tych postów raczej nie usuwaj.


youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 12:55 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Pewnie z troski o ich dzieci

Ojciec Córki zaciąga spory kredyt, by chwilę później.. całe dnie i noce zająć się czytaniem Internetu. Potem wieje za granicę, zacierając za sobą ślady.
Po 20 latach pożycza od Córki na wspólne wakacje.
Kto o kogo się tu troszczy?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Pewnie z troski o ich dzieci
>Ojciec Córki zaciąga spory kredyt, by chwilę później.. całe dnie i noce zająć się czytaniem Internetu.

Mam prawo do poznania świata i do odstępstwa od waszych zasad. Mam prawo do opuszczenia trybów waszej społecznej maszyny a Wy przy tym nie zyskujecie prawa do egzystencjalnego grożenia mi.

Nie muszę robić tego co chcecie.
Nie muszę podążać za waszą wizją świata.
Nie muszę uznać waszych pojęć prawdy i fałszu, dobra i zła a i tak musi pozostać dla mnie miejsce na tym świecie.

Nie pozwolę Wam się zdominować i nie podporządkuję własnego życia waszemu.

Nie jesteście Panami świata nawet wtedy, jeżeli tak Wam się wydaje.

Jeśli nie nauczysz się respektować mojej indywidualności, któregoś dnia to się obróci przeciw Tobie. Kiedyś inni stracą respekt dla Ciebie.

Nie jestem waszym narzędziem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 08:02 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)

>Nie muszę robić tego co chcecie.

O alimenty wystąpiła matka twojego dziecka od ciebie .

Jej to też powiedziałeś i swojemu dziecku też?

Bo liczba mnoga wskazuje że tak się do nich zwróciłeś.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Nie muszę robić tego co chcecie.
> O alimenty wystąpiła matka twojego dziecka od ciebie .
> Jej to też powiedziałeś i swojemu dziecku też?

Raczej nie miał odwagi. Pewnie najpierw zwiał zacierając ślady, potem nie płacił, nie tłumacząc się (nawet na odczepne).
Smutna i przypuszczam dość populara praktyka wśród takich "odmieńców".


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
farmer (22440 punktów)
>>> Nie muszę robić tego co chcecie.
>> O alimenty wystąpiła matka twojego dziecka od ciebie .
>> Jej to też powiedziałeś i swojemu dziecku też?
>Raczej nie miał odwagi. Pewnie najpierw zwiał zacierając ślady, potem nie płacił, nie tłumacząc się (nawet na odczepne).
>Smutna i przypuszczam dość populara praktyka wśród takich "odmieńców".

Pewnie dlatego nie robi tego czego" chcecie " bo niby co to jest?

Bo ta osoba która coś odniego chce jest matka dziecka. A "chcecie" nic nie chce bo to jego urojenia.

No musi parę fikołków jebnac n forum bo w relau samo spojrzenie ludzi trochę go chłodzi.
03-08-2022 08:30 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Mam prawo do poznania świata
A kto ci broni?
Ty zmyśliłeś historyjkę, że nie wolno ci jechać do Aten, ale skoro pojechałeś do Aten, to znaczy, że sam sobie ten zakaz wymyśliłeś

Przeprosisz za to kłamstwo?

>i do odstępstwa od waszych zasad.
zależy których
Dajesz sobie prawo do kradzieży, do zabójstwa też?

>Mam prawo do opuszczenia trybów waszej społecznej maszyny
Oczywiście! Ale zrezygnuj też z korzyści

>a Wy przy tym nie zyskujecie prawa do egzystencjalnego grożenia mi.
Znów przyćpałeś?

>Nie muszę robić tego co chcecie.
Nie musisz, a "my" nie musimy cię finansować

>Nie muszę podążać za waszą wizją świata.
A miej sobie wizje jakie chcesz

>Nie pozwolę Wam się zdominować
A ktoś tego chce od ciebie?

>i nie podporządkuję własnego życia waszemu.
A ktoś tego chce od ciebie?
Skończ ćpać

>Nie jesteście Panami świata
Nie jesteśmy

>nawet wtedy, jeżeli tak Wam się wydaje.
Tylko tobie się tak wydaje

>Jeśli nie nauczysz się respektować mojej indywidualności,
Naucz się respektować sam siebie, robisz z siebie intelektualną i moralną szmatę

>Nie jestem waszym narzędziem.
Skończ ćpać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>> Pewnie z troski o ich dzieci
>> Ojciec Córki zaciąga spory kredyt, by chwilę
>> później.. całe dnie i noce zająć się czytaniem
>> Internetu.
> Mam prawo do poznania świata

Zgadza się, lecz nie kosztem innych.

> i do odstępstwa od waszych zasad

Wg ciebie np. odstępstwa od spłaty zaległości alimentacyjnych z odsetkami.
W ogóle, od spłaty długów.

> Mam prawo do opuszczenia trybów waszej społecznej maszyny a Wy
> przy tym nie zyskujecie prawa do egzystencjalnego grożenia mi.

Przyznałeś sobie prawo do odstępstw od troszczenia się o własną córkę, oraz do jej troski w sile twojego wieku. Smutne.

>Nie muszę robić tego co chcecie.

Ale chcesz, by ludzie musieli robić, co im zaordynujesz. Wyborne

>Nie muszę podążać za waszą wizją świata.

Ale ludzie mają podążac za twoją.. bez uzasadnienia i bez dyskusji. Przednie

> Nie muszę uznać waszych pojęć prawdy i fałszu, dobra
> i zła

Zatem używasz swoich. Idlatego jesteś, gdzie jesteś.

> a i tak musi pozostać dla mnie miejsce na tym świecie.

W 80m2 w centrum europejskie metropolii.

> Nie pozwolę Wam się zdominować i nie podporządkuję
> własnego życia waszemu.

Prawie każdy tu zna twoje lęki.

>Nie jesteście Panami świata nawet wtedy, jeżeli tak Wam się wydaje.

Wydaje ci się, że nam się wydaje.

> Jeśli nie nauczysz się respektować mojej indywidualności,
> któregoś dnia to się obróci przeciw Tobie. Kiedyś inni
> stracą respekt dla Ciebie. Nie jestem waszym narzędziem.

Twoja indywdulaność nakazuje ci prowokować na tym forum do pyskówek a ludzie czasem dają ponieść się emocjom i karmią nimi ciebie. Wiesz o tym i znasz swój głód a także bezsilność.
Twoja indywdulaność nakazuje ci także ukrywać przed światem swoje prywatne tajemnice. Np. rozmowę z własnym dzieckiem odnośnie alimentów na to dziecko, czy treść własnego BIK.
Cóż, ja je szanuję.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Ja ich tam posyłałem już od lat 90-tych

Jak Ci się to udawało? To musiały być chyba jakiś skrajne przypadki głodzenia dzieci niealimentowaniem.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-08-2022 13:05 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)
>>Ja ich tam posyłałem już od lat 90-tych
>Jak Ci się to udawało? To musiały być chyba jakiś skrajne przypadki głodzenia dzieci niealimentowaniem.

Ja robiłem postępowanie, w trakcie którego zbierałem informacje m.in z ZUS-u, ośrodka pomocy społecznej, komornika itd. Potem z aktem oskarżenia wysyłałem akta do prokuratury, ta do sądu. Kiedy w dalszym ciągu egzekucja komornicza była bezskuteczna, delikwent dostawał "zaproszenie" do stawienia się w zakładzie karnym w celu odbycia kary. Kiedy się nie zgłosił, to mu pomagaliśmy tam dotrzeć. Nawet, a może zwłaszcza za komuny alimenciarze szli za kraty, i ciężko procowali na odrobienie długu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>za komuny alimenciarze szli za kraty, i ciężko procowali na odrobienie długu.

Wow, pracowałeś dla komuny, jak udawało Ci się wierzyć, że to ma jakikolwiek sens?

W państwowej szkole uczono mnie, że niewolnictwo i przymusowa praca skończyła się dawno temu a tu proszę, udawało się Wam ludzi więzić za brak opieki nad własnymi dziećmi i jeszcze zmuszać do pracy a to wszystko z troski o rozwój, dobrobyt i szczęście ich własnych dzieci. Naprawdę gratuluję, zwłaszcza tego szyderczego uśmiechu, obawiam się jednak, że znam emocje jakie się za nim kryją i nie jestem szczęśliwy z powodu takiego otoczenia społecznego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 13:41 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
Smutne jest to, że istnieją ludzie, których trzeba zmuszać do spełniania obowiązków wobec dzieci czy rodziców, sami nie mają na tyle uczciwości i honoru, żeby to robić



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Smutne jest to, że istnieją ludzie, których trzeba zmuszać do spełniania obowiązków wobec dzieci czy rodziców, sami nie mają na tyle uczciwości i honoru, żeby to robić

Gorzej gdy więksi cwaniacy używają pretekstu obrony bezbronnych i uciśnionych do dominacji nad pozostałymi. Każdy powód jest dobry by zyskać prawo do przymusu i przemocy wobec innych.

Może stąd tyle gróźb i przemocy w waszych stosunkach cywilnych?

Trochę już poznałem się na waszym "wyższym" porządku.
On jest dobry ale obaj wiemy dla kogo. Nie dla wszystkich.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Gorzej gdy więksi cwaniacy używają pretekstu obrony bezbronnych
> i uciśnionych do dominacji nad pozostałymi.
> Każdy powód jest dobry by zyskać prawo do przymusu i przemocy wobec innych.

Skąd wiesz, że tu chodzi o obronę czy przymus dla przymusu?
Może po prostu chodzi o elementarną uczciwość, również o dydaktykę względem "zarabiających wyżej niż średnia w Berlinie, a nie mających chęci na spłatę odsetek od zaległości ileś tam razy 800 PLN/mies".

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Może po prostu chodzi o elementarną uczciwość,

W kapitalizmie opartym na utajnionej i nieopodatkowanej własności .

Ale jaja!

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 15:47 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
W systemie o niepublicznej i opodatkowanej własności nie na takim poziomie, jak chciałby Hamerlik.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
szarley (54913 punktów)
>>Może po prostu chodzi o elementarną uczciwość,
>W kapitalizmie opartym na utajnionej i nieopodatkowanej własności .

Przykład Tauronu
Przykład włamywacza

>Ale jaja!
Dokładnie, jaja sobie robisz ze wszystkich

Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
03-08-2022 10:22 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
>Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
>Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
>Kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności
(..)

Wow, tyle powtórzeń - mocne!


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-08-2022 14:52 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>On jest dobry ale obaj wiemy dla kogo. Nie dla wszystkich.

Na pewno nie jest miły dla alimentacyjnych dłużników..

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
szarley (54913 punktów)
>>Smutne jest to, że istnieją ludzie, których trzeba zmuszać do spełniania obowiązków wobec dzieci czy rodziców, sami nie mają na tyle uczciwości i honoru, żeby to robić
>Gorzej gdy więksi cwaniacy używają pretekstu obrony bezbronnych i uciśnionych

Ojeeeeeeej, biedactwo bezbronny i uciśniony
Jak mi cię żal....
Zmusili do kupna ziemi
Zabronili sprzedać ziemię, żeby uniknąć zadłużenia,
utajnili , za ile ziemia poszła
Wypędzili z Polski

Biedactwo...

Cuchniesz na polską milę cwaniaczkiem - nieudaczniczkiem, który próbował przycwanić, ale się nie udało i teraz zwala winę na cały świat

Nie rób z siebie większej dupy wołowej niż jesteś
Mnie już wystarczy, że nie wolno ci pojechać do Aten, więc pojechałeś do Aten

>Może stąd tyle gróźb i przemocy w waszych stosunkach cywilnych?
Ty to wiesz lepiej windykatorze i miłośniku wyprowadzania ludzi z ich domów PRZEMOCĄ. Ja nie używam przemocy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja nie używam przemocy

Ani nie przejawiasz agresji.
Liczne przekleństwa w trakcie rozmowy, to tylko przecinki.

Zobaczymy co będzie gdy ktoś wejdzie na teren, który wg twoich wierzeń należy do Ciebie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Ja nie używam przemocy
>Ani nie przejawiasz agresji.

W obronie własnej

>Liczne przekleństwa w trakcie rozmowy, to tylko przecinki.
Liczne zarzuty przestępstw to twoje meritum

Zastępują odpowiedzi na przykład krów, przykład Płocka, pytanie o pracę o Tauron, o kłamstwa GUSu o przykład włamywacza

>Zobaczymy co będzie gdy ktoś wejdzie na teren, który wg twoich wierzeń należy do Ciebie.
zależy w jakim celu.

Wczoraj dzieci sąsiadów przyszły na porzeczki
Oczywiście wg Hamerlika chochoł szarley poszczuł je psem i potraktował widłami
Ale to tylko wg zmyślacza Hamerlika

Zmyślanie komuś życiorysu i poglądów jest dobre i szlachetne wg Hamerlikowej


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wczoraj dzieci sąsiadów przyszły na porzeczki
>Oczywiście wg Hamerlika chochoł szarley poszczuł je psem i potraktował widłami

Nie sądzę.

Sądzę za to, że jesteś gotów złapać za widły w obronie posiadłości Bezosa, bo Ci się jawi w głowie, że odkryliscie jakąś wyższą "wolność i sprawiedliwość".

Tak o Tobie myślę.

Z dziećmi sąsiada raczej się podzielisz, bo co Ci to szkodzi?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
I znów rozmowa na temat wymyślonego przez ciebie szarleya zamiast o meritum.
Przykład krów
Przykład Tauronu,
Przykład włamywacza
pytanie o pracę.....

Ale po co rozmawiać merytorycznie skoro można rzucać gównem?

>>Wczoraj dzieci sąsiadów przyszły na porzeczki
>>Oczywiście wg Hamerlika chochoł szarley poszczuł je psem i potraktował widłami
>Nie sądzę.
Psińco ma znaczenie co sądzisz
Oo co rozmawiać merytorycznie skoro można rzucać gównem?

>Sądzę za to, że jesteś gotów złapać za widły w obronie posiadłości Bezosa,
A ja sądzę, że twoja żona to dziwka. Też umiem zmyślać.

>Tak o Tobie myślę.
Bo nie jesteś w stanie rozmawiać z żywym człowiekiem a jedynie z wymyślonym przez siebie chochołem

Znów udowodniłeś swoją ujemną godność i inteligencję
Zamiast argumentów rzucanie gównem

Przy okazji: SAM się przyznałeś do alimentacyjnych zaległości. Nawet jeśli je spłaciłeś, lub zostały ci darowane, to były wg ciebie faktem

Mężczyzna nie zwala winy na innych, tylko zakasuje rękawy, bierze się do roboty i uczestniczy w finansowaniu dziecka. Ale tak robi Mężczyzna, który rozumie co to honor i odpowiedzialność.

Kundel porucha i ucieka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-08-2022 18:13 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Smutne jest to, że istnieją ludzie, których trzeba zmuszać do spełniania obowiązków wobec dzieci czy rodziców, sami nie mają na tyle uczciwości i honoru, żeby to robić
>Gorzej gdy więksi cwaniacy używają pretekstu obrony bezbronnych i uciśnionych do dominacji nad pozostałymi. Każdy powód jest dobry by zyskać prawo do przymusu i przemocy wobec innych.

Ale to matka twojego dziecka wszczęła sprawę o alimenty. No bo kto?

>Może stąd tyle gróźb i przemocy w waszych stosunkach cywilnych?
>Trochę już poznałem się na waszym "wyższym" porządku.
>On jest dobry ale obaj wiemy dla kogo. Nie dla wszystkich.

Ale to matka twojego dziecka wszczęła sprawę o alimenty. No bo kto?

Znasz jakiś sposób na to żeby druga osoba nie była pokrzywdzona w relacji ojciec matka dziecko? Jeśli istnieje spór?

Życie to nie forum. Dziecko rośnie potrzebuje jeść zabawek ubrań itd.

Z nami możesz tu bez końca uciekać od odpowiedzi ale dziecko to nie pytanie to żywa istota?

Dlaczego druga osoba ma iść do pracy a po pracy posiwecac swoje życie a druga osoba jebnie 400postow na forum a swoje pieniądze zachowa dla siwbie?
Uważasz że to sprawiedliwe.?
Co jest winne dziecko?

Przecież nie żąda ci poraz enty pytania skąd masz dane na temat najmu w Berlinie i czemu zarzucasz kłamstwo .
Dlaczego chlapiesz łajnem itd.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dziecko rośnie potrzebuje jeść zabawek ubrań itd.

Zrozumiałeś wreszcie dlaczego kwestionuję utajnioną i nieopodatkowaną własność?

Nie wszystko tylko dla wielkomiejskich japi, w tym także soki życiowe pozostałych ludzi, żeby z 40-go piętra szklanej wieży poczuli się ludzkimi bogami, lecz coś także dla innych, coś także dla dzieci.

Skapowales?

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 19:08 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Dziecko rośnie potrzebuje jeść zabawek ubrań itd.
>Zrozumiałeś wreszcie dlaczego kwestionuję utajnioną i nieopodatkowaną własność?
>Nie wszystko tylko dla wielkomiejskich japi, w tym także soki życiowe pozostałych ludzi, żeby z 40-go piętra szklanej wieży poczuli się ludzkimi bogami, lecz coś także dla innych, coś także dla dzieci.
>Skapowales?


Nie. Bo to matka twojego dziecka wystąpiła o alimenty od ciebie.

Jakie masz rozwiązanie tego sporu.

Jak twoje dziecko ma uzyskać pieniądze od ciebie jeśli nie na drodze sądowej?

Chyba matka twojego dziecka znała co masz lub nie.
Jak to się ma do tego że dziecko potrzebuje a jedna ze stron nie daje na potrzeby?

Chyba ilość krow nie jest potrzebna do tego.
Ani brednie o innych.
02-08-2022 19:04 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Ale to matka twojego dziecka wszczęła sprawę o alimenty. No bo kto?

Matka, aby przyznano jej świadczenia alimentacyjne, musi wnieść pozew do sądu. O przestępstwie niealimentacji z reguły policję lub prokuraturę zawiadamia ZUS lub komornik.
02-08-2022 14:56 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> za komuny alimenciarze szli za kraty
> Wow, pracowałeś dla komuny (..)

W j. polskim "za" od "dla" faktycznie trudno rozróżnić.
Może się zlać.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> za komuny alimenciarze szli za kraty
>> Wow, pracowałeś dla komuny (..)
>W j. polskim "za" od "dla" faktycznie trudno rozróżnić.
>Może się zlać.

Wydaje się, że milicja w komunie miała za zadanie stać na straży komunistycznego porządku społecznego, więc za czy dla?

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 15:51 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Czyżbyś miał chęć jak zwykle uciąć sobie miłą pogawędkę i zapytać, czy Berzerac stał na straży komunistycznego porządku społecznego, tym samym zmienić niewygodny temat swoich alimentacyjnych zaległości?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>zmienić niewygodny temat swoich alimentacyjnych zaległości?

Nie lubię kręcić się zbyt długo wokół twoich kłamstw.

Skłamałeś ot i już, pełno tego w waszej kulturze, bo to taka kultura.

Nie będę, jakbyś może chciał, bronił się przed twoimi kłamstwami. Kto ma olej w głowie ten zrozumie.

Za szerzenie fałszywego świadectwa dla własnych korzyści twoi kolesie pewnie już Cię pochwalili i to powinno Ci wystarczyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie lubię kręcić się zbyt długo wokół twoich kłamstw.

Oczywiście wygodniej własne niepłacenie alimentów nazwać cudzym kłamstwem

> Skłamałeś ot i już

Obrzucanie błotem (może coś się przyklei?) weszło ci w krew i nie chce puścić.
Smutne. Ale obstawiam, że to bardziej chęć ukrycia przed innymi braku honoru.

> Nie będę, jakbyś może chciał, bronił się przed twoimi
> kłamstwami. Kto ma olej w głowie ten zrozumie.

W pełni to rozumiem. Oszukujesz, nie stać cię na dłużą metę na przyjęcie tej smutnej prawdy ani na spłatę zaległości. Zaprzeczasz, w końcu zostawiasz z nadzieją że ludzie zapomną. Następnie przyciśnięty kłamiesz, że spłaciłeś. Smutne, ale typowe. Wpisujesz się tym w 90% alimenciarzy.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-08-2022 17:23 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>Wow, pracowałeś dla komuny, jak udawało Ci się wierzyć, że to ma jakikolwiek sens?

Za komuny to ja byłem w wojsku. Jak przeszedłem z wojska do policji a nie milicji w 1990r, komuna była już wspomnieniem. Nadążasz?

Poza tym wydział kryminalny w milicji, zajmował się dokładnie tym samym co w policji. Ścigali przestępców (m.in takich jak Ty) bez dorabiania do tego ideologii.
02-08-2022 19:11 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Poza tym wydział kryminalny w milicji, zajmował się dokładnie tym samym co w policji. Ścigali przestępców (m.in takich jak Ty) bez dorabiania do tego ideologii.

Nie Ty pierwszy na tym świecie, innowierców kwestionującym władzę i hierarchię w dominującej czasowo kulturze, określasz kryminalistami.

Przed Tobą robili to komuniści, w których armii sluzyles a przed nimi fundamentaliści innych dominujących kultur.

Tak już jest, że władza i jej wyznawcy nienawidzą opozycji i robią co mogą, żeby ją zniszczyć.

Sądzę, że źródłem tej nienawiści jest wojna memów o panowanie nad światem abstrakcji, będąca abstrakcyjnym odwzorowaniem wojny genów o dominację nad światem fizycznym.

Mam jedynie nadzieję, że masz w sobien rozwinięte wyższe uczucia, które zdołają opanować twoje prymitywne uczucie nienawiści i że nie będziecie na mnie polować jak kiedyś chrześcijanie czy katolicy polowali na czarownice kwestionujace ich ideolo.

Gdyby jednak, to wiedz, że zamierzam się bronić i nie pozwolę Wam łatwo dać się skrzywdzić a po cichu mam nadzieję, że kosa trafi na kamień i nasze role się odwrócą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 19:21 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>Nie Ty pierwszy na tym świecie, innowierców kwestionującym władzę i hierarchię w dominującej czasowo kulturze, określasz kryminalistami.

Jak by nie patrzeć, przestępstwo uchylania się od płacenia alimentów jest przestępstwem określonym w art. 209 kk. Czego znowu nie rozumiesz?. Może to ja, albo Szarley napisaliśmy kodeks karny?

>Przed Tobą robili to komuniści, w których armii sluzyles a przed nimi fundamentaliści innych dominujących kultur.

A do wojska poszedłem z własnej nie przymuszonej woli? Jak miliony młodych chłopaków w Polsce?
Gdyby Ciebie na 2 lata wcielili, może jakbyś dostał tam w pizdę tak, że zapomniałbyś o swoich urodzinach - może wyszłoby Ci to na dobre i teraz nie pisał głupot.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak by nie patrzeć, przestępstwo uchylania się od płacenia alimentów jest przestępstwem określonym w art. 209 kk. Czego znowu nie rozumiesz?. Może to ja, albo Szarley napisaliśmy kodeks karny?

W czasie, w którym nie zapłaciłem całości alimentów, wiele lat temu, chodziłem głodny do pracy a pracowałem fizycznie przeciętnie po 11-12h.

Bywało, że po 16h stojąc na nogach z jedną 15min przerwą.

Jeżeli uważasz mnie za przestępcę, którego chciałbyś za to uwięzić, to ja uważam, że powinieneś smażyć się w piekle.

Na szczęście trochę później przestałem wierzyć w wasze "wartości" i w wasze państwo i dzięki straconej wierze zaczęło mi się powodzić lepiej, także mogłem spłacić z opóźnieniem i wszystko wynagrodzić.

Do tej pory nie wierzę w wasze kapitalistyczne wartości i w wasze kapitalistyczne państwo. Dlatego trochę mi się powodzi. Uwierzyłbym i jak inni wasi frajerzy skończyłbym na dnie.

Najgorzej to posłuchać co mówi telewizor albo co Ci radzi "przyjazny" człowiek. Wtedy to już po Tobie.

U mnie na szczęście skończyło się tylko astmą i traumą.

Już nigdy nie będziecie mnie mieli po swojej stronie, już nigdy nie podporządkuje się waszym fałszywym ideom.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 08:18 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> W czasie, w którym nie zapłaciłem całości alimentów, wiele lat
> temu, chodziłem głodny do pracy a pracowałem fizycznie przeciętnie po 11-12h.
> Bywało, że po 16h stojąc na nogach z jedną 15min przerwą.

Jak zwykle robienie z siebie ofiary. Ale do rzeczy.

> później (..) zaczęło mi się powodzić lepiej, także mogłem spłacić
> z opóźnieniem i wszystko wynagrodzić.

Publikowałeś ponoć niedawno wyciąg ze swojego konta.
Ile było tych zaległości, kiedy to było i ile spłaciłeś?
Wiem wiem, niekoszerne pytania z obszaru skrzętnie ukrywanego przez Hamerlika przed światem.
Hipokrytciu.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak zwykle robienie z siebie ofiary. Ale do rzeczy.

Po prostu poznałem zło waszego świata i zrozumiałem, że rozwój niektórych jest zbudowany na wyniszczeniu innych.

Mam prawo a nawet obowiązek sprzeciwić się panowaniu zła.

Twoje argumenty, że stworzyliście już uniwersalnie najlepszy model stosunków społecznych homo sapiens, mnie nie przekonują.

Nie chcę waszego świata.
Rozumiem, że Ty go chcesz ale ja go nie chcę.

Teraz będziemy walczyć ze sobą o wpływ na naszą rzeczywistość, która niestety jest wspólna przez to, że jesteśmy zwierzętami społecznymi i potrafimy żyć jedynie już w społeczeństwie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Publikowałeś ponoć niedawno wyciąg ze swojego konta.
Ile było tych zaległości, kiedy to było i ile spłaciłeś?

Wiem wiem, niekoszerne pytania z obszaru skrzętnie ukrywanego przez Hamerlika przed światem.
Hipokrytciu.

>Mam prawo a nawet obowiązek sprzeciwić się panowaniu zła.

Przede wszystkim masz obowiazek spłacać zaciągniete długi.
Jak zostanie ci czasu po spełnieniu obowiązków, możesz tracić czas na wojaże ze swoimi chochałami, czemu nie?

> Twoje argumenty, że stworzyliście już uniwersalnie najlepszy
> model stosunków społecznych homo sapiens, mnie nie przekonują.

Mnie by też nie przekonały, gdybym to jakimś cudem wypowiedział.

> Teraz będziemy walczyć ze sobą o wpływ na naszą rzeczywistość,
> która niestety jest wspólna przez to, że jesteśmy zwierzętami
> społecznymi i potrafimy żyć jedynie już w społeczeństwie.

Walczyć z tobą? A po co?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Walczyć z tobą? A po co?

Czuję, że muszę z kimś innym porozmawiać, bo jak rozmawiam tylko z Tobą i z twoimi kolegami, to rozwija się u mnie negatywnie podejście do świata.

Poszukam lepiej kogoś, kto mi pokaże pozytywne oblicze świata.

Jestem zmęczony Tobą i nie dlatego, że jesteś w punkt lecz dla mnie jesteś po prostu jadowity.

Nie mogę za często z Tobą obcować, bo stanę się kimś kim nie chcę być.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 12:34 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Walczyć z tobą? A po co?
>Czuję, że muszę z kimś innym porozmawiać,
Rzucając gównem?
Kłamiąc?
uciekając od argumentów i pytań?

>Poszukam lepiej kogoś, kto mi pokaże pozytywne oblicze świata.
Tłumaczyłem ci, że w Polsce 75% ludzi mieszka na własnym - napisałeś, że GUS kłamie
Pisałem, że po sąsiedzku najemni pracownicy budują domy - odpowiedziałeś, że to nieprawda
Pisałem, że berliński robotnik na wakacje jeździ na Majorkę, napisałeś, że nie wolno mu wyjechać do sąsiedniego miasta

Szukasz pozytywów? Wyjrzyj przez okno. Popatrz na jakim ty żyjesz poziomie. Luksiurne mieszkanie w dobrej dzielnicy Berlina, wakacje w Peru, zarobki takie, że trochę przyszporować i można mieć swój dom, perspektywa tłustej niemieckiej emerytury, dobra niemiecka medyczna opieka, ale dla ciebie pozytywem byłoby wiedzieć czyje jest pole pod lasem i kto jest właścicielem akcji vonowii, co nikogo prócz ciebie nie interesuje. Dla ciebie priorytetem jest zawiść. Nie jak mieć dom, tylko jak zrobić, żeby inni domu nie mieli


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
03-08-2022 12:49 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tłumaczyłem ci, że w Polsce 75% ludzi mieszka na własnym - napisałeś, że GUS kłamie

Wg waszego GUSu gdy wnuk mieszka u dziadka, bo nie stać go na własne mieszkanie, to mieszka na własnym.

Takie wasz GUS buduje statystyki rozpytując przypadkowych ludzi na ulicy, którzy szczerze zwierzają się obcym ankieterom z własnych posiadłości, bo GUS nie ma dostępu do żadnych innych źródeł na podstawie, których mógłby zbudować jakąś sensowną informację o rozkładzie własności.

Dlatego wytłumaczyłem Ci, że takie statystyki są kłamstwem służącym panowaniu waszej podłej ideologii.

Oszukany w ten sposób człowiek myśli, że wszyscy doskonale radzą sobie w waszym świecie, tylko on jedyny nie i zaczyna siebie nisko oceniać, czuć wstyd i mieć poczucie winy.

Jak już wielokrotnie pisałem jesteście oszustami doskonałymi. Potraficie wprowadzić w błąd i zdezorientować miliony ludzi dla własnej korzyści i na ich szkodę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 13:11 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> jesteście oszustami doskonałymi. Potraficie wprowadzić
> w błąd i zdezorientować miliony ludzi dla własnej korzyści
> i na ich szkodę.

Wszystkich prócz geniusza K H-K, który wszystko przejrzał. Taki to unikat
Coś tylko nie bardzo wiadomo, czy ten 'geniusz' dla niego jest błogosławieństwem, czy może przypadłością..


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
03-08-2022 13:13 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Tłumaczyłem ci, że w Polsce 75% ludzi mieszka na własnym - napisałeś, że GUS kłamie
>Wg waszego GUSu gdy wnuk mieszka u dziadka, bo nie stać go na własne mieszkanie, to mieszka na własnym.
1 Nie mam GUSu
2 Kłamiesz, liczy się współwłasność lub własność w majątkowej wspólnocie, ale skąd ktoś, kto nie liznął ekonomicznej wiedzy ma wiedzieć jak dane interpretuje GUS

>Takie wasz GUS buduje statystyki rozpytując przypadkowych ludzi na ulicy,
Bredzisz.
GUS ma dwa narzędzia:
1 NSP
2 Księgi wieczyste

>GUS nie ma dostępu do żadnych innych źródeł na podstawie, których mógłby zbudować jakąś sensowną informację o rozkładzie własności.
Kłamiesz

W Polsce własność nieruchomości jest jawna, ale niepubliczna
Przykład Tauronu

Własność wszystkich pojazdów jest jawna, bo jak inaczej policja wypisałaby mandat za fotoradar? Jeśli cudzy pojazd wejdzie ci w szkodę, też dowiesz się, kto jest właścicielem

Jeśli jesteś zwolennikiem pełnej jawności to UZASADNIJ ten postulat.
Przykład krów, ile razy jeszcze mam pytać?
Pytanie o wybór pracy, ile razy jeszcze mam pytać?

>Oszukany w ten sposób człowiek myśli, że wszyscy doskonale radzą sobie w waszym świecie, tylko on jedyny nie i zaczyna siebie nisko oceniać, czuć wstyd i mieć poczucie winy.
Bredzisz. Popatrz na swój poziom życia, ciebie stać na podróże do Peru

>Jak już wielokrotnie pisałem jesteście oszustami doskonałymi.
Wielokrotnie pisałeś że nie wolno ci pojechać do Aten, więc pojechałeś do Aten.
A po przypomnieniu tego kłamstwa - ucieczka

Przeprosisz za to kłamstwo?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
03-08-2022 14:07 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Tłumaczyłem ci, że w Polsce 75% ludzi mieszka na własnym - napisałeś, że GUS kłamie
>Wg waszego GUSu gdy wnuk mieszka u dziadka, bo nie stać go na własne mieszkanie, to mieszka na własnym.

A jak mieszka wnuczka i zięć to czyje jest mieszkanie.

Dziadka wnuczki czy zięcia ?

Matka twojego dziecka wystąpiła do ciebie o alimenty.


Hamerlik poda źródło skad czerpie informacje o ludziach najmujacych mieszkanie w Berlinie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dziadka wnuczki czy zięcia ?

Znakomita większość posiadłości przynależy do garstki cwanych ludzi a Wy robicie co w waszej mocy, żeby świat się o tym nie dowiedział w sposób nie pozostawiający żadnych wątpliwości.

Nie chcecie upowszechnienia wiedzy o rozkładzie i przepływach własności, bo wiecie, że nowa wiedza u ludzi zrodzi u nich nową determinację do obrony własnych interesów.

Dopóki człowiek nie wie, dopóty jest głupi i podejmuje niekorzystne dla siebie decyzje.

Gdy się jednak dowie znacznie podejmować racjonalne decyzje i wykorzystanie drugiego człowieka stanie się bardzo trudne.

Chcecie utrzymać ludzi w ciemocie tak samo jak kościół katolicki i te same z ciemnoty ludzi chcecie odnieść korzyści.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 17:22 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Dziadka wnuczki czy zięcia ?
>Znakomita

Nie



>>Tłumaczyłem ci, że w Polsce 75% ludzi mieszka na własnym - napisałeś, że GUS kłamie
>Wg waszego GUSu gdy wnuk mieszka u dziadka, bo nie stać go na własne mieszkanie, to mieszka na własnym.

A jak mieszka wnuczka i zięć to czyje jest mieszkanie.

Dziadka wnuczki czy zięcia ?

Matka twojego dziecka wystąpiła do ciebie o alimenty.

Hamerlik poda źródło skad czerpie informacje o ludziach najmujacych mieszkanie w Berlinie



Jest jakiś kluczx do tego twojego bełkotu?
03-08-2022 17:33 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Dopóki człowiek nie wie, dopóty jest głupi i podejmuje niekorzystne dla siebie decyzje.
Przykład krów DEBILU. Jakie decyzje!
Pytanie o wybór pracy

K....WA debilu
POWTARZASZ TYSIĄC RAZY SWOJE MANTRY, ODNIEŚ SIĘ DO TYCH PYTAŃ!
UDOWODNIJ , ŻE WIEDZA O MAJĄTKACH INNYCH LUDZI MA ZNACZENIE

JAKĄ DECYZJĘ PODJĄŁBYŚ WIEDZĄC ILE KRÓW MA MÓJ TEŚĆ ???
WYBIERZESZ LEPIEJ CZY GORZEJ PŁATNĄ PRACĘ?

PROSTE PYTANIA.

>Chcecie utrzymać ludzi w ciemocie
Twoja żona to dziwka
Też umiem zmyślać

Ty, ciulu, synu ciula, ukrywasz swoje długi, ja ujawniłem majątek
Chcesz utrzymywać ludzi w ciemnocie, żeby podejmowali złe decyzje nie wiedząc o twoim zadłużeniu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>K....WA debilu
>POWTARZASZ TYSIĄC RAZY SWOJE MANTRY, ODNIEŚ SIĘ DO TYCH PYTAŃ!
>UDOWODNIJ , ŻE WIEDZA O MAJĄTKACH INNYCH LUDZI MA ZNACZENIE
>JAKĄ DECYZJĘ PODJĄŁBYŚ WIEDZĄC ILE KRÓW MA MÓJ TEŚĆ ???
>WYBIERZESZ LEPIEJ CZY GORZEJ PŁATNĄ PRACĘ?
>PROSTE PYTANIA.

Lepiej pokazalbys te szumną statystykę GUSu, z której wynika, że 75% Polaków mieszka w swoich domach, dla której źródełem są wasze księgi wieczyste.



Śmieję się, bo to są chore brednie.
Nic podobnego nie istnieje.
Ale ja tych kłamstw w żywe oczy nie powstrzymam, nie jestem w stanie.
W ataku furii fałsz dla Ciebie staje się prawdą.
Zmyślasz sobie coś, co pasowałoby Ci rzeczywistości a następnie to zmyślenie staje się w twojej głowie rzeczywistością.

Widziałem już ten mechanizm psychiczny u wielu ludzi.
Zaprzeczysz takiemu, wykażesz, że kłamie to Cię jeszcze napadnie i pobije.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 19:16 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
K....WA debilu
POWTARZASZ TYSIĄC RAZY SWOJE MANTRY, ODNIEŚ SIĘ DO TYCH PYTAŃ!
UDOWODNIJ , ŻE WIEDZA O MAJĄTKACH INNYCH LUDZI MA ZNACZENIE
JAKĄ DECYZJĘ PODJĄŁBYŚ WIEDZĄC ILE KRÓW MA MÓJ TEŚĆ ???
WYBIERZESZ LEPIEJ CZY GORZEJ PŁATNĄ PRACĘ?
PROSTE PYTANIA.

>Lepiej pokazalbys te szumną statystykę GUSu,

Przeproś za kłamstwa, że studiowałeś ekonomię skoro nie poradzisz znaleźć w 5 minut danych GUSu
UDOWODNIJ, że GUS kłamie

Nadal będziesz zaprzeczał, że obok mnie postawiono energetyczny słup?
Nadal będziesz p*****lił, że twój samochód nie ma rejestracyjnych tablic?

Ty idioto


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>UDOWODNIJ, że GUS kłamie

Przede wszystkim Ty kłamiesz.

Nie ma żadnej statystki GUSu mówiącej o tym, że 75% Polaków mieszka we własnych domach. GUS niczego nie badał w księgach wieczystych. To jest wyłącznie twój wymysł, którego używasz, żeby sfałszować rzeczywistość, forsując na oszustwie własne interesy przeciw interesom pozostałych ludzi.

Wielokrotnie już pisałem, że wasz system stosunków społecznych jest od fundamentów oszustwem. Co innego znaczy niż sami określacie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 21:22 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>UDOWODNIJ, że GUS kłamie
>Przede wszystkim Ty kłamiesz.

UDOWODNIJ, że GUS kłamie

Przykład krów
Przykład Tauronu
przykład włamywacza
Pytanie o wybór pracy

>Nie ma żadnej statystki GUSu mówiącej o tym, że 75% Polaków mieszka we własnych domach.
>GUS niczego nie badał w księgach wieczystych. To jest wyłącznie twój wymysł, którego używasz,
żeby sfałszować rzeczywistość, forsując na oszustwie własne interesy przeciw interesom pozostałych ludzi.

Jakie moje interesy??? Wymyślone przez ojca kurew?
JAKIE MOJE INTERESY SYNU k***y I KUNDLA
Też poradzę zmyślać

Pokaż te moje interesy w GUSie
Nie pokażesz? jesteś psim gównem bez elementarnej godności, jakim cudem twoja samka nie rzyga podczas seksu z takim gównem

Tu masz cepie :
www.money.(*)europie-6609192789445504a.html

"Eksperci portalu RynekPierwotny.pl postanowili na podstawie danych Europejskiego Urzędu Statystycznego dowiedzieć się, ilu naszych rodaków zasiedla mieszkanie (dom lub lokal mieszkalny) nieobciążone kredytem hipotecznym i jak prezentujemy się na tle Europy. Okazuje się bowiem, że w wielu państwach znanych z wysokiego poziomu życia, udział osób posiadających własne lokum bez hipoteki jest szokująco mały.

Własne lokum bez kredytu ma 72 proc. Polaków i 4 proc. Szwajcarów"

Masz analfabeto podane pod nos, bo sam poradzisz tylko wikipedię i fB obsłużyć

Oczywiście teraz debil, syn idioty obrazi się na rzeczywistość i ucieknie

Behonorny mistrz ucieczek, którego mamusia nauczyła "rzucaj gównem i uciekaj, może się coś przyklei"

Ciesz się, że nie znam twojego adresu bo poszedłbym wyrzygać się na ciebie. Aale z twoim poczuciem godności powiedziałbyś że to śmigus-dyngus

Byłeś w Atenach?
Nawet to pytanie cię przerasta?

BYŁEŚ CZY NIE!!!!!
Napisałeś, że nie wolno ci wyjechać do sąsiedniego miasta
Byłeś w Atenach?
BYŁEŚ CZY NIE??

Tylko bezhonorna dziwka mogła wychować takie gówno bez godności


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>UDOWODNIJ, że GUS kłamie
>>Przede wszystkim Ty kłamiesz.
>UDOWODNIJ, że GUS kłamie

Pokaż tę statystykę.
Jeszcze nie nauczyłeś się, że telewizja i Internet kłamią?

72% Polaków mieszka we własnych domach bez kredytu?



i 4% Szwajcarów?

Chyba widać, do czego to wszystko zmierza, do spełniania twojej przepowiedni, że najbardziej opłaca się nic nie mieć i być całkowicie zależnym od cudzego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 22:40 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>UDOWODNIJ, że GUS kłamie
>>>Przede wszystkim Ty kłamiesz.
>>UDOWODNIJ, że GUS kłamie
>Pokaż tę statystykę.
>Jeszcze nie nauczyłeś się, że telewizja i Internet kłamią?
>72% Polaków mieszka we własnych domach bez kredytu?
>
>i 4% Szwajcarów?
>Chyba widać, do czego to wszystko zmierza, do spełniania twojej przepowiedni, że najbardziej opłaca się nic nie mieć i być całkowicie zależnym od cudzego.


Pokaż ta przepowiednie szarleya.

Tworzysz obraz Hamerlik sam siebie własnymi słowami.



Pokaż też dane o najmie w Berlinie ile to procent ludzi najmuje.

Skąd to wiesz na co się powołujesz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pokaż też dane o najmie w Berlinie ile to procent ludzi najmuje.
>Skąd to wiesz na co się powołujesz.

www.destat(*)F4CACF85FE572D20CE09C7.live731

de.m.wikipedia.org/wiki/Wohneigentumsquote

Ale wiesz jak jest z tymi analizami zalecanymi przez rządy?

Wynik ma potwierdzić dobroczynność władzy i słuszność ideologii.

Dlatego chciałbym, żeby zaistniała publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą na wzór łańcucha bloków bitcoina.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-08-2022 00:03 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Pokaż też dane o najmie w Berlinie ile to procent ludzi najmuje.
>>Skąd to wiesz na co się powołujesz.
>www.destat(*)F4CACF85FE572D20CE09C7.live731
>de.m.wikipedia.org/wiki/Wohneigentumsquote
>Ale wiesz jak jest z tymi analizami zalecanymi przez rządy?
>Wynik ma potwierdzić dobroczynność władzy i słuszność ideologii.


Nie nie wiem. Ty wierzysz władzy która tu notorycznie opluwasz.

Więc powołujesz się na rząd. Tymczasem w Polsce te same badania nazywasz kłamstwami.

Uważasz że to jest prawda to co podajesz ?
Skąd wiesz że to nie manipulacja?
Wg mnie to nie jest prawdą.
Ludzie posiadają domy mieszkania.

Zaprzecz że nikogo nie znasz kto posiada swój dom czy mieszkanie w Polsce.

>Dlatego chciałbym, żeby zaistniała publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą na wzór łańcucha bloków bitcoina.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w



Na OLx jest pełno mieszkań na sprzedaż.
Na OLx jest pełno mieszka na wynajem od prywatnych osób.

Jest ziemia na sprzedaż.

Jest prosta kalkulacja zarobkow.
Dlaczego tak prymitywnie zniekształcasz rzeczywistość?

Przecież po za tym forum nikt nie myśli o tobie tylko idzie i praxuje na własne życie.


Nie możesz mieć pretensji do ludzi ze realizują się tak jak nie ty.

Nie możesz mieć pretensji że dwoje osób składa budżet tak że potrafi wykorzystać swoje zarobione pieniądze w inny sposób niż ty.


Z.matematyki nie zrobisz gówna.

2000euro x12miesocy razy 5 lat.

Powiedz wyjabalbys tyle pieniądzy komu obcemu?
Czy kupiłbyś sobie dom działkę ?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie możesz mieć pretensji do ludzi ze realizują się tak jak nie ty.

Nie mam nic do ludzi i do ich indywidualnych decyzji we własnym interesie, każda istota na Ziemi tak działa, tworząc dla siebie warunki rozwoju i przetrwania.

Kwestionuję jednak fundamentalne zasady współczesnych państw kapitalistycznych.

Kwestionuję panujące nam "prawo" własności i określam je bezprawiem.

To jest wyraz mojego poczucia sprawiedliwości, mojego pojęcia dobra i zła.

Oczywiście możesz być przekonany, że twoje pojęcia dobra i zła są wyższe i że uzasadniają je twoje sukcesy w społeczeństwie ale to niczego nie zmienia w mojej wizji świata i podejścia do innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Oczywiście możesz być przekonany, że twoje pojęcia dobra i zła są wyższe i że uzasadniają je >twoje sukcesy w społeczeństwie ale to niczego nie zmienia w mojej wizji świata i podejścia do >innych ludzi.
>

Jaką dla bidaka ma wartość coś, czego się nie da sprzedać ??
Inteligencja, kultura osobista, mądrość to są wartości, których nie widać na pierwszy rzut oka.
Wystarczy, że ktoś się odezwie i od razu wychodzi słoma z butów.
Prymitywne istoty stworzyły sobie prymitywną hierarchię. Taką, by było z daleka widać, kto jest na jej szczycie. Lepiej się do nich nie zbliżać.
04-08-2022 08:25 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Oczywiście możesz być przekonany, że twoje pojęcia dobra i zła są wyższe i że uzasadniają je >twoje sukcesy w społeczeństwie ale to niczego nie zmienia w mojej wizji świata i podejścia do >innych ludzi.
>>
>Jaką dla bidaka ma wartość coś, czego się nie da sprzedać ??
>Inteligencja, kultura osobista, mądrość to są wartości, których nie widać na pierwszy rzut oka.
>Wystarczy, że ktoś się odezwie i od razu wychodzi słoma z butów.
>Prymitywne istoty stworzyły sobie prymitywną hierarchię. Taką, by było z daleka widać, kto jest na jej szczycie. Lepiej się do nich

Zauważyłem że od jakiegoś czasu nie rzucasz już łajnem w innych.
Dość szybko uczysz się kultury.

Ty reagujesz na "bat".
04-08-2022 08:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Oczywiście możesz być przekonany, że twoje pojęcia dobra i zła są wyższe i że uzasadniają je twoje sukcesy w społeczeństwie ale to niczego nie zmienia w mojej wizji świata i podejścia do innych ludzi.


Skoro wiesz czym jest sukces to czemu cierpisz najmujac mieszkanie w Berlinie pracujesz w biurze i jeździsz do Grecji na wycieczkę?

Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Oczywiście możesz być przekonany, że twoje pojęcia dobra i zła
> są wyższe i że uzasadniają je twoje sukcesy w społeczeństwie
> ale to niczego nie zmienia w mojej wizji świata i podejścia
> do innych ludzi.

W porządku. Bo czy musi?
Nie.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na OLx jest pełno mieszkań na sprzedaż.
>Na OLx jest pełno mieszka na wynajem od prywatnych osób.
>Jest ziemia na sprzedaż.

No oczywiście, wielka wyprzedaż się zaczęła.

Teraz potrzeba 20 lat, żeby połowa Polaków zamieszkała w cudzych domach.

Potem znacznie się akcja socjalna jak dopłaty do czynszów, ograniczaniem czynszów, itd. co będzie przeczyć wolnemu rynkowi, po to tylko, żeby 1% ludzi mógł utrzymać 99% posiadłości bez wybuchu rewolucji.

Aż się pojawi ideolog, który uzna, że to jest dobre, tak być powinno i że wszystkim opłaca się nic nie mieć, żeby wszystko mieć mogła mała garstka ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Aż się pojawi ideolog, który uzna, że to jest dobre, tak być powinno i że wszystkim opłaca się >nic nie mieć, żeby wszystko mieć mogła mała garstka ludzi.
>

I o to chodzi w Twojej koncepcji.
Wszyscy pójdą na demokratyczne wybory i tych co wybiorą, tej garstce dołożą demokratyczny podatek. Potem sobie będą leżeć i patrzeć w telewizor. Musisz dopracować swoją ideologię, bo widać, ze ma przyszłość. Musisz stworzyć agenturę po całym demokratycznym świecie, który sobie narobił wrogów. Od wrogów możesz dostać wsparcie fiansnowe. Napisz książkę, pod jakąś finansową nagrodę. Jak będziesz już sławny i bogaty to dopiero wtedy lud podąży za Tobą. Na nobla nie licz, bo ci finansują swoją agenturę. Tu się nie przebijesz. Pisałeś, że znasz Żyda, musisz go wciągnąć do tego geszeftu. Im więcej Żydów tym lepiej.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Aż się pojawi ideolog, który uzna, że to jest dobre, tak być powinno i że wszystkim opłaca się >nic nie mieć, żeby wszystko mieć mogła mała garstka ludzi.
>>
>I o to chodzi w Twojej koncepcji.

Piszesz tak, bo nie wierzę w własność państwową i jestem jej przeciwnikiem.

Ty natomiast jesteś rojalista, który uważa, że własność państwowa powinna być zarządzana przez dziedziczonego króla jak w Arabii Saudyjskiej.

Nie wierzę w twoją koncepcję świata.

Dla mnie własność prywatna ma w gospodarce najwyższy priorytet. Nie jeden król lecz wielu króli i zjednoczenie prywatnych królestw.

Nie wierzę w zbawienie przez władzę centralną i zawsze będę wrogiem takiej koncepcji.

Jestem zwolennikiem władzy umiarkowanie rozproszonej, takiej jaką objawia się w administracji bitcoina.


youtu.be/5VCiU1osa3w
04-08-2022 09:04 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Na OLx jest pełno mieszkań na sprzedaż.
>>Na OLx jest pełno mieszka na wynajem od prywatnych osób.
>>Jest ziemia na sprzedaż.
>No oczywiście, wielka wyprzedaż się zaczęła.

Pewnie. Bogatsi ludzie sprzedają innym - czasem biedniejszym, czasem bardziej potrzebującym to, w czym dotąd sami mieszkali.
Czasem emeryt sprzedaje duże mieszkanie, by zamienić na mniejsze.
Mają fundusze na coś nowszego / lepszego. Tak było zawsze.
W czym problem?

>Teraz potrzeba 20 lat, żeby połowa Polaków zamieszkała w cudzych domach.

.. aaa, o to chodzi
Ekspresowo przeszedłeś od "Na OLx jest pełno mieszkań na sprzedaż." do swojej mantry o koncentracji własności.
Tkwij sobie w niej, nie przeszkadzam.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
04-08-2022 07:21 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Byłeś w Atenach ?
Nawet to pytanie cię przerasta intelektualnie?

Napisałeś, że nie wolno ci pojechać nawet do sąsiedniego miasta, więc... byłeś w Atenach?

>>>Przede wszystkim Ty kłamiesz.
>>UDOWODNIJ, że GUS kłamie
>Pokaż tę statystykę.
>Jeszcze nie nauczyłeś się, że telewizja i Internet kłamią?
>72% Polaków mieszka we własnych domach bez kredytu?
>
>i 4% Szwajcarów?

Wreszcie coś przeczytałeś

Zarzuciłeś mi kłamstwo...

A teraz twoja kolej
Udowodnij że GUS kłamie

Odpowiedz na pytania o krowy
o wybór pracy itp
Odnieś się do przykładu Tauronu i włamywacza

Przeproś za kłamstwo, że twój samochód nie ma tablic rejestracyjnych

>Chyba widać, do czego to wszystko zmierza, do spełniania twojej przepowiedni, że najbardziej opłaca się nic nie mieć i być całkowicie zależnym od cudzego.

Kolejny raz wymyślasz moje poglądy

Nie mam piekarni, ale nie jestem zależny od cudzego chleba.
Wg ciebie jeśli ktoś nie ma swojego domu to jest zależny od innych
M.in. dlatego w bogatych społeczeństwach przeważa najm mieszkań a nawet domów, że jest wybór mieszkań i ochrona lokatorów, (w Berlinie nie wolno nawet podnieść czynszu bez uzasadnienia)
Ale żadne argumenta nie trafią do zabetonowanego łba.

Skoro uważasz, że jedynie własny dom da ci niezależność od innych to kup własny dom, i przestać pipcyć, że cię nie stać.

>Dlatego chciałbym, żeby zaistniała publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą na wzór łańcucha bloków bitcoina.
Dlaczego chciałbyś żeby nigdy nie powstała publicznie jawna księga zadłużenia?

>Aż się pojawi ideolog, który uzna, że to jest dobre, tak być powinno i że wszystkim opłaca się nic nie mieć, żeby wszystko mieć mogła mała garstka ludzi.
Już się pojawił. Hamerlik - Konopka, który chce, żeby cwaniacy masowo kupowali domy od wyprzedających mienie na starość, a kto ma dom, ma prawo do kredytu na drugi dom, potem dwa następne

Ten przykład też cię przerasta




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Pokaż tę statystykę.
>Jeszcze nie nauczyłeś się, że telewizja i Internet kłamią?

Statystyka GUS potrzebna ci, żebyś później gadał że to kłamstwo, ale kazał innym to falsyfikować? (Hamerlik paluszkiem w bucie nie ruszy)
Oj Hamerlik, Hamerik.
Ale ok. Mówisz - masz.

Gospodarka mieszkaniowa w latach 2013-2017
Housing economy in the years 2013-2017
Główny Urząd Statystyczny / Statistics Poland
Urząd Statystyczny w Lublinie / Statistical Office in Lublin
Warszawa, Lublin 2018

Str. 17:


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
img/forum/48521/462537001659595944.jpg</img

No tak jak pisałem, dziecko mieszkające u rodziców jest wg waszej instytucji właścicielem mieszkania.

Nie wskazałes źródła tego badania w waszych księgach wieczystych, zatem można założyć, że to jest badanie tego co ludzie mówią na ulicy.

Gdyby naprawdę było dobrze, tak jak twierdzicie, to nie mielibyście nic przeciw wyjawieniu własności.

Ale wiecie, że wcale tak dobrze nie jest, dlatego walczycie o zachowanie tajemnic.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-08-2022 09:50 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>img/forum/48521/462537001659595944.jpg</img
>No tak jak pisałem, dziecko mieszkające u rodziców jest wg waszej instytucji właścicielem mieszkania.

A wg ciebie pięciolatek powinie mieszkać sam?
Twoje dzieci są bezdomne.
Nie mają mieszkania i nawet go nie najmują
Biedactwa pod mostem mieszkają

OCZYWIŚCIE jeśli RODZINA ma mieszkanie to cała RODZINA mieszka na swoim.
Rodzina rozumiana jako "małżonkowie i dzieci własne lub przysposobione"

Jaki ma sens osobne mieszkanie dla małżonków?

Kwestionujesz dane w celu manipulacji

>Nie wskazałes źródła tego badania w waszych księgach wieczystych, zatem można założyć, że to jest badanie tego co ludzie mówią na ulicy.

A ty wskazałeś wikipedię

>Gdyby naprawdę było dobrze, tak jak twierdzicie, to nie mielibyście nic przeciw wyjawieniu własności.

Gdyby naprawdę było tak źle jak piszesz , nie miałbyś nic przeciwko Wielkiej Księdze Długów

>Ale wiecie, że wcale tak dobrze nie jest, dlatego walczycie o zachowanie tajemnic.
Ujawniłem mój majątek, ty taisz dług.

Uzasadnij korzyści z ujawnienia majątków
UZASADNIJ

Pipcys coś o umowach, decyzjach...
Jaką decyzję podjąłbyś na podstawie wiedzy o ilości krów teścia?
jaką pracę byś podjął?

Przeproś za kłamstwo, że twój samochód nie ma tablic rejestracyjnych

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
04-08-2022 10:22 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>img/forum/48521/462537001659595944.jpg</img
>>No tak jak pisałem, dziecko mieszkające u rodziców jest wg waszej instytucji właścicielem mieszkania.
>A wg ciebie pięciolatek powinie mieszkać sam?



Hamerlik pisze jedno komentuje coś innego.

>Wg waszego GUSu gdy wnuk mieszka u dziadka, bo nie stać go na własne mieszkanie, to mieszka na własnym.


Nie wyobrażam sobie rozmowy z tym człowiekiem bez świadków albo spisanego słowa.

Gość pali głupa raz za razem. Nie dziwi mnie ten jego postulat że umów nie należy dotrzymywać.

Gościa qrwixa chyba bierze jak ma coś na kartce spisane i się pod tym podpisał.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie wyobrażam sobie rozmowy z tym człowiekiem bez świadków
> albo spisanego słowa.
> Gość pali głupa raz za razem. Nie dziwi mnie ten jego postulat
> że umów nie należy dotrzymywać. Gościa qrwixa chyba bierze jak ma
> coś na kartce spisane i się pod tym podpisał.

Coś w tym jest.
Biorą go nerwy bo wie, że za dzień-dwa może mu się odmienić od gorącej głowy.
I co wtedy?
Dobrze by było, gdyby ludzie mający z nim do czynienie więcej niż na forum, też to wiedzieli.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
szarley (54913 punktów)
>Gość pali głupa raz za razem. Nie dziwi mnie ten jego postulat że umów nie należy dotrzymywać.
>Gościa qrwixa chyba bierze jak ma coś na kartce spisane i się pod tym podpisał.
>

Nie.
Jacek wiele razy cytował jego słowa.
Ja też przypominam regularnie, że napisał, że nie wolno mu pojechać do sąsiedniego miasta a pojechał do Peru

Napisał, że nie wolno mu poruszać się drogami, po czym pojechał samochodem do Rumunii

Przeciwko Tobie chciał zmówić bandę, też udaje że tego nie napisał

Taki "chonor"
Nakłamać, a przyłapany na kłamstwie udawać, że tego nie napisał i po prostu przemilczeć

Na temat rozmówców zmyśla, byle rzucić gównem



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Taki "chonor" Nakłamać, a przyłapany na kłamstwie
> udawać, że tego nie napisał i po prostu przemilczeć
> Na temat rozmówców zmyśla, byle rzucić gównem

Co do umów: w realnym świecie płaci mandaty a jak nie chce dobrowolnie - siadają mu na wypłatę.
Jak nie płaci rachunku za internet - odcinają mu internet, a później każą płacić codziennie.
Jak zwleka z płatnością za mieszkanie - przychodzi ponaglenie i groźba odpłatnego kolejnego ponaglenia (a na horyzoncie koledzy z windykacji, od których dobrze wie czego się spodziewać).

Tu na tym forum potruje trochę, poudaje głupa, ale ostatecznie zbiera bęcki i upokorzenia.

Tak czy siak, za każde swoje kłamstwo, manipulowanie czy naciągactwo - płaci.

Jak dla mnie, może to spokojnie robić do końca swoich dni. W czym problem.
Ostatecznie to małe Hamerliczątka nauczą się chamskiego kiwania i lenistwa (a także zbierania bęcków) co tylko wystawia wizytówkę niejakiemu Krystianowi.
Smutne, ale cóż poradzić.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co do umów: w realnym świecie płaci mandaty a jak nie chce dobrowolnie - siadają mu na wypłatę.

Z bitconem już tak nie będzie, chyba że wprowadzicie depozyty bitcoinowe i znaczniecie je nazywać prawdziwym bitcoinem. Wtedy wasi koledzy znowu odzyskają kontrolę.

>Jak nie płaci rachunku za internet - odcinają mu internet, a później każą płacić codziennie.

No właśnie do takiego świata zmierzam ale Wy go nie chcecie, bo nie ma w nim miejsca na gwiazdki, ogóle warunki, wyblakłe czcionki i odsetki karne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Jak nie płaci rachunku za internet - odcinają mu internet, a
>> później każą płacić codziennie.
> No właśnie do takiego świata zmierzam ale Wy go nie chcecie, bo

Już częściowo masz taki świat.
A że nie wszystko się tak da zrobić (np. pilot chce wyskoczyć w połowie lotu na spadochronie - radźcie sobie) to już Hamerlikowi do głowie nie przyjdzie, zabarykadował myślenie.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>> Jak nie płaci rachunku za internet - odcinają mu internet, a
>>> później każą płacić codziennie.
>> No właśnie do takiego świata zmierzam ale Wy go nie chcecie, bo
>Już częściowo masz taki świat.
>A że nie wszystko się tak da zrobić (np. pilot chce wyskoczyć w połowie lotu na spadochronie - radźcie sobie) to już Hamerlikowi do głowie nie przyjdzie, zabarykadował myślenie.

Na szczęście wasz komornik w asyście policji pochwyci go ze spadochronu i wstawi pod przymusem z powrotem do kabiny

Przecież państwowi komornicy to bat tylko na waszych biednych frajerów.

Na wysokim poziomie bogactwa nie ma już żadnych egzekucji tylko są umowy, które trwają dopóki storny ich chcą. Bo na tym w ogóle polega umowa, że strony dobrowolnie współpracują dla własnej korzyści. To Wy zrobiliście z umowy hucpe, w której groźby i przemoc stają się standardem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Jak nie płaci rachunku za internet
>> - odcinają mu internet
>No właśnie do takiego świata zmierzam

Policzyłeś ile kosztuje twoja taryfa względem normalnej miesięcznej?
Wiem wiem - policzyłeś, jak z tymi odsetkami od alimentacyjnego długu.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Jak nie płaci rachunku za internet
>>> - odcinają mu internet
>>No właśnie do takiego świata zmierzam
>Policzyłeś ile kosztuje twoja taryfa względem normalnej miesięcznej?
>Wiem wiem - policzyłeś, jak z tymi odsetkami od alimentacyjnego długu.

Za internet płacę 0,99 EUR codziennie.
Jak nie zapłacę to mi go wyłączą.
Jak znowuż zapłacę to włączą.
Niczego nie będą dochodzić ani zgłaszać do żadnych rejestrów długów.

Było mówione, że codzienna zapłata nie tyle nie ma żadnego sensu co jest w ogóle niemożliwa a u mnie możliwa już chyba ze 2 lata .

Niemożliwość stała się możliwością.
Dla chcącego nic trudnego.
Gorzej jak masz do czynienia z ludźmi, którzy chcą zrobić Ci w konia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-08-2022 15:43 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Jak nie zapłacę to mi go wyłączą.
>Jak znowuż zapłacę to włączą.

To najlepszy sposób na ciebie. Aż się dziwię że jeszcze ich nie zwyzywales że maja czelność
ci wyłączyć.


>Było mówione, że codzienna zapłata nie tyle nie ma żadnego sensu co jest w ogóle niemożliwa a u mnie możliwa już chyba ze 2 lata .

Było mówione co innego. Ale w twoim przypadku działa tylko wyłącznik zero-jedynkowy.

I oczywiście umowa. Umowa która działa jak wyżej opisales.


szarley (54913 punktów)
>Za internet płacę 0,99 EUR codziennie.
>Jak nie zapłacę to mi go wyłączą.
>Jak znowuż zapłacę to włączą.
>Niczego nie będą dochodzić ani zgłaszać do żadnych rejestrów długów.
>Było mówione, że codzienna zapłata nie tyle nie ma żadnego sensu co jest w ogóle niemożliwa a u mnie możliwa już chyba ze 2 lata .

Było mówione?
Kto tak mówił?

Aaaa tajemnica, komu Hamerlik wymyślił poglądy

>Niemożliwość stała się możliwością.
Możliwa jest nawet płatność budowlańcowi za każdą położoną cegłę.

Możliwa, ale nieopłacalna, ani dla murarza, ani dla inwestora

Niemnie przypominam sobie pomysły pewnego debila, żeby górnik na bieżąco monitorował budowę swojego domu i co godzina płacił. Kierowca ciężarówki miał patrzeć na kamerkę jak się buduje i przelewać kasę a nie patrzeć drogi.

Debil podsumował wtedy swoje kretyństwa wnioskiem, że budować powinno się tam gdzie się mieszka, a jak ktoś jest kierowcą, kolejarzem, budowlańcem czy projektantem kopalń to nie powinien budować domu

Oczywiście debil przypisze te poglądy innym

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Możliwa, ale nieopłacalna, ani dla murarza, ani dla inwestora

Oczywiście, dla murarza najbardziej opłacalne jest wykonać pracę natychmiast i świadczenie wzajemne uzyskać za miesiąc albo najlepiej za rok, bo 5 jednosekundowych kliknięć na telefonie kosztuje więcej energii niż wylanie fundamentów.

Gotujesz mi tymi chorymi bredniami krew ale Ty doskonale o tym wiesz, masz innych ludzi za nic, dlatego tak piszesz.

Rozumiem, że łatwisz tym, swoim kolesiom taką sytuację, w której będą mogli robolowi bez żadnych świadczeń wzajemnych przez miesiąc powiedzieć "o tu silikon nierówno i odstaje, dlatego mogę Ci zapłacić co najwyżej połowę za twoją miesięczną pracę" a robol przyparty do muru przez komornika w asyście policji, działającego na zlecenie kamienicznika, właściciela czynszówki, w której robol pomieszkuje za wysokie komorne, weźmie co mu dają i odda wszystko komornikowi wraz z jego 15% prowizją.

Cwany z Ciebie koleś.

Do roboty dla Ciebie to od razu ale żeby odwdzięczyć się za cudzą pracę to najlepiej nigdy.

Natychmiastowa zapłata za pracę nieopłacalna dla murarza?
Ty s*******nu!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Możliwa, ale nieopłacalna, ani dla murarza, ani dla inwestora
>Oczywiście, dla murarza najbardziej opłacalne jest wykonać pracę natychmiast i świadczenie wzajemne uzyskać za miesiąc albo najlepiej za rok,

Debilu, synu idioty
Była o tym mowa i poległeś z kretesem

Murarzowi nie opłaca się budować domu z płatnością co godzina, bo to wymaga obecności inwestora na budowie co godzina , więc musiałby budować dom, komuś, kto nie pracuje więc nie ma czym zapłacić

Była o tym mowa i poległeś

Podsumowałeś tę dyskusję tym, że budować wolno tylko w miejscu gdzie się mieszka i zarzuciłeś mi synu wieprza, że oszukałem murarzy

Skończ wracać do mantr skoro nie poradzisz odpowiedzieć na przykład krów i pytanie o pracę

>Rozumiem, że łatwisz tym, swoim kolesiom
I koleżankom twoje suki - k***y

>Cwany z Ciebie koleś.
Twoja żona to k***a

>Do roboty dla Ciebie to od razu
Tak, Sonia rozkłada dla mnei uda

>ale żeby odwdzięczyć się za cudzą pracę to najlepiej nigdy.
Ale jej nie płacę

>Natychmiastowa zapłata za pracę nieopłacalna dla murarza?
Poległeś w tej dyskusji. Nie miałeś żadnych argumentów na to, że opłaca się murarzowi budować dom bezrobotnym

Przykład krów kolejna porażka debila
Pytanie o wybór pracy - porażka debila

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Murarzowi nie opłaca się budować domu z płatnością co godzina,

Tacy fałszywi prorocy jak Ty robią z ludzi strasznych frajerów.
Posłucha Cię jaki robol i skończy na dnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Murarzowi nie opłaca się budować domu z płatnością co godzina,
>Tacy fałszywi prorocy jak Ty robią z ludzi strasznych frajerów.
>Posłucha Cię jaki robol i skończy na dnie.

Przykład krów, debilu
pytanie o wybór pracy, debilu
przykład Tauronu, debilu
Przyklad Płocka, debilu
Przykład robotników z jednej taśmy, debilu
Przyklad oponiarza, debilu

Udowodniłeś jedno
Jesteś idiotą

Murarze, którzy budowali dla mnei dom dostali tyle ile zażądali po wykonaniu roboty i żaden nie narzekał

Gdybym budował według zasad debila nie zarobiliby nic

Na szczęście nie słuchali syna dziwki i idioty i budowali, kiedy nie miałem możliwości pilnowania ich na budowie bo pracowałem

Ty idioto, godzien pogardy idioto, pozbawiony honoru


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ucieczka

Przepraszam, że uniosłem się i przeklalem.

Nie powinienem, nie chcę być takim człowiekiem.

Musimy znaleźć jakieś porozumienie, nawet jeżeli nie będzie ono doskonałe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Musimy znaleźć jakieś porozumienie, nawet jeżeli nie będzie ono doskonałe.

Serio twój samochód nie ma tablic rejestracyjnych?
Porozumienie oparte na kłamstwie?

Przykład krów - ucieczka
Przykład oponiarza - ucieczka
Przykład włamywacza - ucieczka
Przykład Tauronu - ucieczka
Przykład Płocka - ucieczka
Pytanie o pracę - ucieczka
Przykład robotników z jednej taśmy - ucieczka

Zarzuciłeś mi lichwę - to jest szukanie porozumienia?
Zarzuciłeś mi życie na koszt niewolników - to jest szukanie porozumienia?
Zarzuciłeś mi oszukanie murarzy - to jest szukanie porozumienia?

Chcesz porozumienia???
Rozmawiaj ze mną ! A nie z chochołem, którego wymyśliłeś

Chcesz porozumienia???
Rozmawiaj, a nie uciekaj w rzucanie gównem

Nie chcesz porozumienia, chcesz bezkarnie rzucać gównem i chcesz, żeby inni na ciebie płacili podatki

Chcesz rozmowy? Rozmawiam z tobą od 10 lat i tylko rzucasz gównem i uciekasz

Jesteś trolem

Odnieś się do przykładów które podałem odpowiedz na pytania, które sam sprowokowałeś

zacznij rozmawiać a nie rzucać gównem w wymyślonych przez ciebie rozmówców

Udowodnij Że masz resztki honoru

ja jestem gotów do rozmowy na argumenta

Chcesz jawności mienia? podyskutujmy, ale skończ wymyślać że jestem wrogiem ujawniania mienia skoro swoje ujawniłem
Chcesz jawności mienia? Ujawnij długi
Nie?

Więc nie chcesz rozmowy, chcesz bezkarnie rzucać gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz porozumienia???

Chcę i rozmawiam czasem a nawet często złoszczę się.

Nie potrafię zgodzić się na twoją wizję świata i nie zgodzę się.

Po tym co przeżyłem i widziałem nie potrafię już więcej zaakceptować waszej kultury i nie zaakceptuję jej.

Będę miał z Wami ciężko a Wy ze mną.
No cóż, nikt nie mógł obiecać, że w życiu ma być lekko. Moje lekkie raczej nie będzie ale też nie mam na to wpływu, nie mogę zmienić swoich emocji to one mnie kontrolują i wyznaczają kierunki dokąd zmierzam.

Nie zamierzam ulec cudzemu pojęciu prawdy, fałszu, dobra i zła. Mam własne i to one są dla mnie najważniejsze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Chcesz porozumienia???
>Chcę i rozmawiam
Nie, uciekasz i rzucasz gównem

Serio twój samochód nie ma tablic rejestracyjnych?
Porozumienie oparte na kłamstwie?

Przykład krów - ucieczka
Przykład oponiarza - ucieczka
Przykład włamywacza - ucieczka
Przykład Tauronu - ucieczka
Przykład Płocka - ucieczka
Pytanie o pracę - ucieczka
Przykład robotników z jednej taśmy - ucieczka

Zarzuciłeś mi lichwę - to jest szukanie porozumienia?
Zarzuciłeś mi życie na koszt niewolników - to jest szukanie porozumienia?
Zarzuciłeś mi oszukanie murarzy - to jest szukanie porozumienia?

Chcesz porozumienia???
Rozmawiaj ze mną ! A nie z chochołem, którego wymyśliłeś

Chcesz porozumienia???
Rozmawiaj, a nie uciekaj w rzucanie gównem

Nie chcesz porozumienia, chcesz bezkarnie rzucać gównem i chcesz, żeby inni na ciebie płacili podatki

Chcesz rozmowy? Rozmawiam z tobą od 10 lat i tylko rzucasz gównem i uciekasz

Jesteś trolem

Odnieś się do przykładów które podałem odpowiedz na pytania, które sam sprowokowałeś

zacznij rozmawiać a nie rzucać gównem w wymyślonych przez ciebie rozmówców

Udowodnij Że masz resztki honoru

ja jestem gotów do rozmowy na argumenta

Chcesz jawności mienia? podyskutujmy, ale skończ wymyślać że jestem wrogiem ujawniania mienia skoro swoje ujawniłem
Chcesz jawności mienia? Ujawnij długi
Nie?

Więc nie chcesz rozmowy, chcesz bezkarnie rzucać gównem

>Nie potrafię zgodzić się na twoją wizję świata i nie zgodzę się.
Nie znasz mojej wizji świata, wymyślasz ją

>Po tym co przeżyłem
Podróże do Peru? niemiecki dobrobyt? mieszkanie w luksiurnym mieszkaniu?

>No cóż, nikt nie mógł obiecać, że w życiu ma być lekko. Moje lekkie raczej nie będzie
z tłustą niemiecką emeryturą i wczasami na Majorce?

>Nie zamierzam ulec cudzemu pojęciu prawdy,
Prawdą jest że nie masz rejestracji samochodu?
Prawdą jest że nie możesz pojechać do Aten i pojechałeś do Aten?
Prawdą jest, że żyję z lichwy?
Prawdą jest że mam niewolników?

Kłamca
Kłamca
Kłamca

Tak chcesz rozmawiać? Kłamiąc?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>>Chcesz porozumienia???
>Chcę i rozmawiam czasem

Rzucasz gównem
Uciekasz od argumentów
To twoja rozmowa

>Nie potrafię zgodzić się na twoją wizję świata i nie zgodzę się.
Nie znasz jej, sam ją wymyśliłeś

>Po tym co przeżyłem
Co przeżyłeś?
Pracę w syberyjskich kopalniach czy wycieczki do Peru i Maroka?

>No cóż, nikt nie mógł obiecać, że w życiu ma być lekko. Moje lekkie raczej nie będzie
Z tłustą niemiecką emeryturą i wakacjami na Majorce?
Popatrz na życie polskiego robotnika i rolnika

>Nie zamierzam ulec cudzemu pojęciu prawdy,
Prawdą jest to, że nie wolno ci pojechać do Aten?
Prawdą jest, że ja żyję z lichwy, niewolnictwa i oszustw?
Prawdą jest, że nie masz rejestracyjnych tablic w samochodzie?

Jesteś KŁAMCĄ

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś KŁAMCĄ

Jesteś agresorem, który próbuje mnie zdominować w tej rozmowie i w życiu.

Ale ja wciąż będę powtarzał, że wasze i nie moje "prawa" to bezprawie i społeczna niesprawiedliwość.

Nigdy nie uznam utajnionej i nieopodatkowanej własności, bez względu na to jak bardzo będziecie szczerzyc kły.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jesteś KŁAMCĄ
>Jesteś agresorem, który próbuje mnie zdominować w tej rozmowie i w życiu.
Nie, nie nie jestem agresorem. (kolejne twoje kłamstwo)
Nazywam cię KŁAMCĄ i udowadniam twoje kłamstwa twoimi cytatami

Nie wolno ci pojechać do Aten i pojechałeś do Aten
To zdanie jest wewnętrznie sprzeczne, więc jedna jego część jest kłamstwem. TWOIM kłamstwem

Jesteś kłamcą

>>Chcesz porozumienia???
>Chcę i rozmawiam czasem

Rzucasz gównem
Uciekasz od argumentów
To twoja rozmowa

>Nie potrafię zgodzić się na twoją wizję świata i nie zgodzę się.
Nie znasz jej, sam ją wymyśliłeś

>Po tym co przeżyłem
Co przeżyłeś?
Pracę w syberyjskich kopalniach czy wycieczki do Peru i Maroka?

>No cóż, nikt nie mógł obiecać, że w życiu ma być lekko. Moje lekkie raczej nie będzie
Z tłustą niemiecką emeryturą i wakacjami na Majorce?
Popatrz na życie polskiego robotnika i rolnika

>Nie zamierzam ulec cudzemu pojęciu prawdy,
Prawdą jest to, że nie wolno ci pojechać do Aten?
Prawdą jest, że ja żyję z lichwy, niewolnictwa i oszustw?
Prawdą jest, że nie masz rejestracyjnych tablic w samochodzie?

Jesteś KŁAMCĄ


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Jesteś KŁAMCĄ
>>Jesteś agresorem, który próbuje mnie zdominować w tej rozmowie i w życiu.
>Nie, nie nie jestem agresorem. (kolejne twoje kłamstwo)

Jesteś, jesteś.
Nie jednokrotnie pokazałeś tu furię, w którą wypadasz, gdy ktoś kwestionuje to, co w twoim przekonaniu Ci się należy.

Putin też wpadł w furię, gdy Ukraińcy zaczęli układać się z Zachodem, zamiast wysyłać całe zboże do Rosji i we wszystkich sprawach pytać o zgodę swojego Pana.

Tak właśnie zdobywacie władzę nad ludźmi.
W furii, przez którą większość ustępuje dla świętego spokoju.

Ale kiedyś kosa trafi na kamień.
Zawsze przychodzi taki dzień.

Nie narzucisz mi chamstwem swoich zasad i nie podporządkujesz mojego życia swojemu. Będę z tym walczył.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>>Jesteś KŁAMCĄ
>>>Jesteś agresorem, który próbuje mnie zdominować w tej rozmowie i w życiu.
>>Nie, nie nie jestem agresorem. (kolejne twoje kłamstwo)
>Jesteś, jesteś.

Zarzucam ci kłamstwa i UDOWADNIAM ci kłamstwa

>Nie jednokrotnie pokazałeś tu furię, w którą wypadasz, gdy ktoś kwestionuje to, co w twoim przekonaniu Ci się należy.
Kłamiesz
W moim przekonaniu należy mi się to na co zapracowałem. Reszta to twoje kłamstwo

>Tak właśnie zdobywacie władzę nad ludźmi.
Kolejne kłamstwo

>Nie narzucisz mi chamstwem swoich zasad i nie podporządkujesz mojego życia swojemu. Będę z tym walczył.
Ucieczkami kłamstwa i gównem
Nie narzucam ci zasad. Narzuca ci je PRAWO, ty kwestionujesz PRAWO , dając sobie prawo do kradzieży i pochwalając kradzież. Kwestionując PRAWO dajesz też sobie prawo do gwałtu, zabójstwa, podpalania, oszustwa
Twierdzisz że "nasze" zasady cię nie dotyczą

Przykład krów
Pytanie o wybór pracy
Pytanie o podział kopalni
Przykład robotników z jednej taśmy
Pytanie o BIK i księgi wieczyste

Ucieczka, mantra, rzut gównem kłamstwo....

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-08-2022 09:22 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie narzucisz mi chamstwem swoich zasad i nie podporządkujesz
> mojego życia swojemu. Będę z tym walczył.

Dużo zależy od tego, co zrobisz lub czego nie, a nie od tego co gadasz.
Mało zależy od tego co mówisz. W Polsce czy Niemczech istnieje spora akceptacja dla pluralizmu wypowiedzi.
Zauważ, że więzienia nie są puste, ale raczej nie ma w nich nikogo zamkniętego za same wypowiedzi. I bardzo dobrze.
Przy okazji: oddaję szacunek twoim tajemnicom.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
05-08-2022 09:26 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Jesteś KŁAMCĄ

.. i alimentacyjnym dłużnikiem.
Ale też mi nowina.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jesteś KŁAMCĄ
>.. i alimentacyjnym dłużnikiem.
>Ale też mi nowina.

A Ty dalej z tym swoim atakiem personalnym i fałszywą propagandą.

No ale jak nie ma argumentów to pozostaje jedynie agresja, w twoim wypadku intelektualna.

Dla mnie nie różnisz się w zasadzie od karka, od którego mogę dostać w twarz na wiejskiej potańcówce za to, że tam jestem a on chce pokazać wiejskim dziewuchom, kto we wsi rządzi. To, że przenosisz agresję na płaszczyznę intelektualną nie czyni Ciebie w żadnym sensie lepszego od karka.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> To, że przenosisz agresję na płaszczyznę intelektualną nie
> czyni Ciebie w żadnym sensie lepszego od karka.

Nie pierwszy raz zaplątałeś się w gumkę od własnych majtek.
Szkoda, że nie odróżniasz agresji od tak hołubionej przez ciebie transparentności, alimentacyjny dłużniku.

A może odróżniasz, tylko pasuje ci na ślepo oskarżać czym tam znajdziesz pod ręką i liczyć, że coś się przylepi?
Ja to naiwny jestem


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
04-08-2022 20:20 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ucieczka
>Przepraszam, że uniosłem się i przeklalem.
>Nie powinienem, nie chcę być takim człowiekiem.
>Musimy znaleźć jakieś porozumienie, nawet jeżeli nie będzie ono doskonałe.

Co zrobisz jak kiedyś serwery zamilkną ?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co zrobisz jak kiedyś serwery zamilkną ?

Cokolwiek to znaczy.
Zrobię coś następnego, wykonam kolejny ruch, zmienię się i będę także zmieniał swoje otoczenie, czyniąc Ziemię sobie poddaną czy co tam.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-08-2022 20:32 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Co zrobisz jak kiedyś serwery zamilkną ?
>Cokolwiek to znaczy.
>Zrobię coś następnego, wykonam kolejny ruch, zmienię się i będę także zmieniał swoje otoczenie, czyniąc Ziemię sobie poddaną czy co tam.

Ok. Więc ja zrobię pierwszy ruch....elo.
04-08-2022 20:35 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Co zrobisz jak kiedyś serwery zamilkną ?
>Cokolwiek to znaczy.
>Zrobię coś następnego, wykonam kolejny ruch,

I będziesz uciekał w realu?
W realu będziesz rzucał gównem?

Dostaniesz po ryku i będziesz płakał, że świat cie krzywdzi , że jest zły....

Zastanowiłeś się nad tym, że rzucając gównem, może TY jesteś zły?

Twoja matka to k***a
Ładnie czytać takie słowa?

Więc przestań rzucać gównem a przestaniesz obrywać

Bądź uczciwy a będą uczciwi wobec ciebie

Twoja matka to k***a. Ty zacząłeś rzucać gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Za internet płacę 0,99 EUR codziennie.
>Jak nie zapłacę to mi go wyłączą.
>Jak znowuż zapłacę to włączą.

Policzyłeś, ile kosztuje twoja taryfa względem normalnej miesięcznej?
Wiem wiem 'policzyłeś' jak z tymi odsetkami od alimentacyjnego długu.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Za internet płacę 0,99 EUR codziennie.
>>Jak nie zapłacę to mi go wyłączą.
>>Jak znowuż zapłacę to włączą.
>Policzyłeś, ile kosztuje twoja taryfa względem normalnej miesięcznej?
>Wiem wiem 'policzyłeś' jak z tymi odsetkami od alimentacyjnego długu.

Policzyłem przede wszystkim, że w waszym świecie większość ludzi nic nie będzie miała, prócz czasowego prawa do używania cudzych rzeczy, dopóki spełniają oczekiwania właścicieli, tak jak Ty w miejscu, w którym jesteś zatrudniony.

I nie podoba mi się ten świat.

Czy płacę o 5 EUR więcej?

To świetna cena za niezłożenie nikomu żadnego bochomazu i za pohamowanie rozbudowy waszego monopolu.


youtu.be/5VCiU1osa3w
05-08-2022 11:30 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Czy płacę o 5 EUR więcej?
> To świetna cena za niezłożenie nikomu żadnego bochomazu
> i za pohamowanie rozbudowy waszego monopolu.

Jeden nazwie to nieudolnym landszaftem, inny oszczędzi tu i tam 5 Eur bo zna swoje plany i możliwości.
Jesteś Hamerlik nieudolnie rozrzutny, ale to też dla nikogo specjalną nowiną nie jest.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś Hamerlik nieudolnie rozrzutny,

Nieudolnie rozrzutny?

Złożenie raz bochomazu kosztowało mnie setki tysięcy, wieloletnie niewolnictwo, psychiczny i fizyczny regres, prawie całkowite zniszczenie mojego życia w zamian za NIC! Żeby sobie wielkomiejskie japi popływały własnymi jachtami po morzu śródziemnym.

Z kogo chcesz zrobić swojego frajera?
Ze mnie?

Daj spokój.
Nigdy wam już niczego nie podpiszę, chyba, że zagrozicie mi egzystencjalnie to będę lawirował.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-08-2022 13:07 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Jesteś Hamerlik nieudolnie rozrzutny,
>Nieudolnie rozrzutny?
>Złożenie raz bochomazu kosztowało mnie setki tysięcy

Zgadza się, nieudolnie rozrzutny.
Pomyśl, ile teraz kosztuje ziemia, która tak cię po latach pali? Ile dom kosztowałby, który planowałeś wybudować? Pomyśl, choć wiem: wolałbyś nie.
Dlatego pisałem o mierzeniu swoich sił, o stabilnym planowaniu itd.

> wieloletnie niewolnictwo, psychiczny i fizyczny regres, prawie
> całkowite zniszczenie mojego życia w zamian za NIC!

Jesteś kowalem swojego losu. Jak każdy dorosły człowiek.

>Nigdy wam już niczego nie podpiszę, chyba, że zagrozicie mi egzystencjalnie to będę lawirował.

Ok. I dlatego musisz to tu to tam płacić więcej o 5 Eur (wzruszenie ramionami).


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
04-08-2022 15:46 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Co do umów: w realnym świecie płaci mandaty a jak nie chce dobrowolnie - siadają mu na wypłatę.
>Z bitconem już tak nie będzie, chyba że wprowadzicie depozyty bitcoinowe i znaczniecie je nazywać prawdziwym bitcoinem. Wtedy wasi koledzy znowu odzyskają kontrolę

Z tobą będzie zawsze. To kwestia tego czy cię ktoś pozna.


>>Jak nie płaci rachunku za internet - odcinają mu internet, a później każą płacić codziennie.
>No właśnie do takiego świata zmierzam ale Wy go nie chcecie, bo nie ma w nim miejsca na gwiazdki, ogóle warunki, wyblakłe czcionki i odsetki karne.

Jesli komuś powiesz że ty umów nie dotrzymujesz to wyjebie ci tyle gwiazdek co jeszcze nie widziałes.

Wystrczy że się przedstawisz.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesli komuś powiesz że ty umów nie dotrzymujesz to wyjebie ci tyle gwiazdek co jeszcze nie widziałes.

Dlaczego miałbym nie dotrzymać umowy zbudowanej z innymi we własnym interesie?

Chyba, że mnie ktoś zrobi w konia a wtedy musiałbym być głupcem, że współpracę kontynuować i działać na własną szkodę.

Umowa istnieje dopóki współdziałanie opłaca się jej stronom.
Jak komuś współpraca przestaje się opłacać to jest umowy KONIEC, finisz i każdy idzie w swoją stronę.

Dlatego tak ważne jest, żeby świadczenie wzajemne zawsze i natychmiast wykonać w przelewie pieniężnym. Jak ktoś nie ma pieniędzy do zapłaty wynagrodzenia za pracę to nie zatrudnia nikogo do pracy, bardzo prosta zasada.

W moim świecie bochomazy na papierze nie mają żadnego zastosowania, ot ktoś sobie coś tam narysował i to wszystko.

W moim świecie umowa związana jest wspólnym interesem.
Nie ma wspólnego interesu to nie ma umowy i nic na to nie pomoże ani żaden komornik, ani żaden policjant ani nawet żołnierz, że o sędzim już nie wspomnę.

Albo jest wspólny interes albo go nie ma.
Po to zaistniał pieniądz, żeby w stosunkach cywilnych nie było gróźb i przemocy, czego ludzie o prymitywnych umysłach za nic nie mogą pojąć.

Dla prymitywnych ludzi agresja to podstawowy stosunek do innego człowieka, jak u małp albo u wilków.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Debilu synu idioty
Przestań kłamać, że twój samochód jeździ po Berlinie bez tablic rejestracyjnych

Skończ pochwały rosyjskich morderców z Buczy

Skończ nazywać rodzoną matkę ladacznicą

>>Jesli komuś powiesz że ty umów nie dotrzymujesz to wyjebie ci tyle gwiazdek co jeszcze nie widziałes.
>Dlaczego miałbym nie dotrzymać umowy zbudowanej z innymi we własnym interesie?

Idioto synu debila
Przykład reklamacji

Idioto synu debila
Przykład ubezpieczeń

>Umowa istnieje dopóki współdziałanie opłaca się jej stronom.
Idioto synu debila
Przykład ubezpieczeń

>Jak komuś współpraca przestaje się opłacać to jest umowy KONIEC,
Idioto synu debila
Przykład ubezpieczeń

>Dlatego tak ważne jest, żeby świadczenie wzajemne zawsze i natychmiast wykonać w przelewie pieniężnym.
Idioto synu debila
Jak zrealizować polisę w chwili jej zapłacenia?

>W moim świecie umowa związana jest wspólnym interesem.
Idioto synu debila
Przykład reklamacji

Idioto synu debila
Przykład ubezpieczeń

>Albo jest wspólny interes albo go nie ma.

Idioto synu debila
Przykład reklamacji

Idioto synu debila
Przykład ubezpieczeń

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>Jesli komuś powiesz że ty umów nie dotrzymujesz to wyjebie ci tyle gwiazdek co jeszcze nie widziałes.
>Dlaczego miałbym nie dotrzymać umowy zbudowanej z innymi we własnym interesie?
>Chyba, że mnie ktoś zrobi w konia a wtedy musiałbym być głupcem, że współpracę kontynuować i działać na własną szkodę.

Ale ty nie jesteś punktem odniesienia do całego świata.

Skoro jest umowa tzn. że druga strona się zabezpiecza.

Skoro ty na tym forum kręcisz mataczysz przeinaczasz to wex się zastanów co ty p*****lisz.

Jak ci ktoś uwierzy to jego problem. Ja tobie nie wierze i mam do tego prawo.
I możesz nie wiem co gadać nihuja nic bym od ciebie nie chciał nawet za.darmo.
Kimkolwiek jesteś co kolejek robisz czy będziesz robił.

Wolałbym przepłaxic niż od ciebie coś kupić. Nawet jakby to była okazja zycia.



Zastanów się po co są umowy. I dlaczego ja np jak idę po smietane do sklepu to nie potrzebuje umowy z żoną.
Ale w pracy oczekuje jasnego zlecenia polecenia a tak to wyjebka.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> W moim świecie bochomazy na papierze

.. w twoim wyobrażonym świecie.
No comments


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoje dzieci są bezdomne.

Zatem jeśli rodzice mieszkają wraz z dorosłymi dziećmi w dwupokojowym mieszkaniu a Ty, czysto teoretycznie, masz 5 kamienic pod wynajem, to wszyscy jesteście właścicielkami domów, w których mieszkacie i w Polsce 100% ludzi mieszka w swoich domach .

Zakładając, że dojrzały człowiek zwierzający obcemu ankieterowi na ulicy mówi prawdę i nie jest mu wstyd przyznać, że niczego nie ma i nie zmyśla, że mieszka we własnym.

Ale Ty chyba wiesz jak się robi badania, żeby na koniec wyszedł założony na początku wynik?

Wynik ma być taki, że wszystko jest super, więc o co Ci chodzi?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Twoje dzieci są bezdomne.

Twoje dzieci mają własne mieszkanie lub umowę najmu?
Nie. więc wg twojej logiki są bezdomne
TY twierdzisz, że jeśli rodzina ma mieszkanie to mieszkanie ma tylko jedna osoba

>Zatem jeśli rodzice mieszkają wraz z dorosłymi dziećmi w dwupokojowym mieszkaniu a Ty, czysto teoretycznie, masz 5 kamienic pod wynajem, to wszyscy jesteście właścicielkami domów, w których mieszkacie i w Polsce 100% ludzi mieszka w swoich domach .

1 Nie i poducz się trochę arytmetyki, przyda ci się do matury, bo walnąłeś takiego babola, jakiego nie walnąłby uczeń piątej klasy, jak widać nie poradzisz zanalizować prostych danych i policzyć ułamków. Uprzedzam, u mnie korepetycje na tym poziomie są płatne.

2 Dowiedz się jaka jest metodyka GUS, to jest jawne.

3 Przyjmij wreszcie w ten tępy łeb, że im bogatsze społeczeństwo, tym mniej ludzi mieszka we własnych mieszkaniach.
Zrób sobie wykres zależności odsetka rodzin mieszkających "na swoim" od mediany dochodów na głowę mieszkańca w różnych krajach
Ale ja nie będę ci tłumaczył co to jest mediana, wykres i odsetki, nie skończyłeś podstawówki, to wychodzisz na idiotę

4 Odpowiedz wreszcie na proste pytania
4.1 Przykład krów
4.2 Pytanie o wybór pracy
4.3 Przykład Płocka
4.n....

Przywitaj się z prostą logiką:
Skoro wg ciebie długi są jawne bo istnieje niepubliczny BIK, to własność nieruchomości i samochodów jest ..... jaka? skoro istnieją księgi wieczyste i Centralny rejestr pojazdów
Oczywiście ucieczka

Odpowiedz na pytanie dlaczego jawne mają być majątki a tajne długi.

>Zakładając, że dojrzały człowiek zwierzający obcemu ankieterowi na ulicy mówi prawdę
i nie jest mu wstyd przyznać, że niczego nie ma i nie zmyśla, że mieszka we własnym.

GUS nie posługuje się metodyką pytania na ulicy. (Dobrze że już przestałeś pipcyć że GUS wysyła dzieci na ulice dla ankiet)
Oczywiście w programie ekonomicznych studiów jest metoda statystyki, ale Hamerlik ekonomiczną uczelnię widział, kiedy w mniej kafelki skuwał.

>Ale Ty chyba wiesz jak się robi badania, żeby na koniec wyszedł założony na początku wynik?
Jesteś rzygowiną
Robiłem w życiu wiele badań i wyniki zawsze musiały być rzetelne, bo od tego zależało ludzkie życie. To się nazywa zawodowa odpowiedzialność - kolejne pojęcie kompletnie nieznane świni, która poradzi rzucać gównem

>Wynik ma być taki, że wszystko jest super, więc o co Ci chodzi?
Masz inne wyniki?
Podaj je i podaj ich źródło
Nie?
Rzucaj dalej gównem, już od tego śmierdzisz na polską milę

>Gdyby naprawdę było dobrze, tak jak twierdzicie, to nie mielibyście nic przeciw wyjawieniu własności.

Gdyby naprawdę było tak źle jak piszesz , nie miałbyś nic przeciwko Wielkiej Księdze Długów

>Ale wiecie, że wcale tak dobrze nie jest, dlatego walczycie o zachowanie tajemnic.
Ujawniłem mój majątek, ty taisz dług.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>img/forum/48521/462537001659595944.jpg</img
>No tak jak pisałem,dziecko mieszkające u rodziców jest wg waszej instytucji właścicielem mieszkania.

Nie.

>Wg waszego GUSu gdy wnuk mieszka u dziadka, bo nie stać go na własne mieszkanie, to mieszka na własnym.

Ty pisałeś o wnuczku mieszkającym u dziadka.

A ja pytałem kto jest wlascielw jak mieszka zięć z wnuczka.

>Gdyby naprawdę było dobrze, tak jak twierdzicie, to nie mielibyście nic przeciw wyjawieniu własności.

Gdybyś choć raz zacytował słowa na które się powołujesz.

Gdyby było inaczej jak piszesz nie pracowałbyś w biurze najmował mieszkanie w Berlinie i jechał na wakacje do Grecji

Teraz już tylko sukces możesz osiągnąć.

Czemu się tak bronisz przednim?

Powołujesz się na "wasze instytucje".
Jednym słowem to twoje instytucje . Twoje prawo.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> dziecko mieszkające u rodziców jest wg waszej instytucji właścicielem mieszkania.

To tylko twoje gadanie. Udowodnij.

>Nie wskazałes źródła tego badania

Pytałeś o źródło GUS. Masz odpowiedź.

> w waszych księgach wieczystych, zatem można założyć, że to
> jest badanie tego co ludzie mówią na ulicy.

Powyższe wnioskowanie jest dużo gorzej umotywowanie, niż moje: "Hamerlik nie liczył odsetek od zaległych alimentów - jest alimenciarzem".

> Gdyby naprawdę było dobrze, tak jak twierdzicie, to nie
> mielibyście nic przeciw wyjawieniu własności.

Należałoby najpierw uzasadnić związek między niepublicznością własności, a jej strukturą.
Na ten temat jednak Hamerlik od lat milczy, jak grób.

> walczycie o zachowanie tajemnic.

A ja szanuję twoje tajemnice BIK, nie porzebuję także znać treści twojej rozmowy z córką o alimentach na nią.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
03-08-2022 13:00 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>Czuję, że muszę z kimś innym porozmawiać, bo jak rozmawiam tylko z Tobą i z twoimi kolegami, to rozwija się u mnie negatywnie podejście do świata.
>Poszukam lepiej kogoś, kto mi pokaże pozytywne oblicze świata.

I tak trzymaj, najlepiej na innym forum. Tutaj raczej nie znajdziesz poklasku.
03-08-2022 13:07 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)

>I tak trzymaj, najlepiej na innym forum. Tutaj raczej nie znajdziesz poklasku.

Niestety wróci po paru dniach, o ile nie po paru godzinach. Tudzież zaraz, w innym wątku. Jestem tego pewien.
Tutaj ma to, czego nie ma na innych forach (próbował, próbował ).
Niestety to znów tylko taka h-gadka, jaką już wiele razy uskuteczniał.
A szkoda.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
03-08-2022 16:49 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I tak trzymaj, najlepiej na innym forum. Tutaj raczej nie znajdziesz poklasku.

Gdzie miałbym odejść z własnego forum?
To moje forum, zapomniałeś?

Ale Ty możesz sobie poszukać coś innego, jak tam chcesz albo zostać.

Głos na tym forum mi się zwyczajnie należy, na innych zresztą też.

Ja mówię a Ty możesz słuchać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 17:45 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Gdzie miałbym odejść z własnego forum?

Nie wiem czy istnieje jakieś forum anarchistyczne. Poszukaj. Tam zapewne Twoje teorie znalazłyby słuchaczy.

>To moje forum, zapomniałeś?

Nie moje, nie Twoje. Jesteśmy tutaj gośćmi i jak na gości przystało, należy się odpowiednio zachowywać.

>Ale Ty możesz sobie poszukać coś innego, jak tam chcesz albo zostać.
>Głos na tym forum mi się zwyczajnie należy, na innych zresztą też.
>Ja mówię a Ty możesz słuchać.

Człowieku, to co Ty bredzisz porównywalne jest tylko z wynurzeniami Maxa i Okrągłego. Tego nie da się czytać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Człowieku, to co Ty bredzisz

Nie bredzę, tylko forsuje własne idee.

Kilkukrotnie wyrażałem twierdzenie o związku wielkości inflacji z wielkością globalnych długów wyrażonych w określonej walucie.

To twierdzenie, zestalo przez Ciebie zupełnie zignorowane za to ochoczo nazywałes mnie przestępcą w związku z rzekomym uchylaniem się przeze mnie od zapłaty alimentów na moje dziecko.

Zacząłeś powtarzać jakieś chamskie kłamstwa po Jacku Głodziku i to własnie są brednie a nie moje dążenia do publicznie jawnej księgi kapitału i do opodatkowania własności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Zacząłeś powtarzać jakieś chamskie
> kłamstwa po Jacku Głodziku

Dłużnik alimentacyjny oskarża Jacka o kłamstwa. Ale jaja.
Hamerlik napisał Cytat:
później (..) zaczęło mi się powodzić lepiej, także mogłem spłacić z opóźnieniem (alimenta) i wszystko wynagrodzić.
Publikowałeś ponoć niedawno wyciąg ze swojego konta. Ile było tych zaległości, kiedy to było i ile spłaciłeś?



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Czuję, że muszę z kimś innym (..)
>Poszukam lepiej kogoś
>Jestem zmęczony (..)
>Nie mogę za często (..) obcować

Czyli ucieczka. Do znudzenia typowe.
Papa!


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
03-08-2022 09:09 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> W czasie, w którym nie zapłaciłem całości alimentów (..)
> Jeżeli uważasz mnie za przestępcę, którego chciałbyś za to uwięzić,
> to ja uważam, że powinieneś smażyć się w piekle.

Czy ja uważam cię za alimentacyjnego przestępcę, Berzerac, szarley czy farmer - to bez wielkiego znaczenia.
Choć w pewnym sensie znaczenie to ma np. ludzie zobaczą tutaj twoje prawdziwe oblicze i to jest plus.
Ale nikt z nas do więzienia cię za to nie wsadzi. O to musiałaby postarać się twoja Ex jako prawny opiekun wspólnego dziecka.
Lub samo dziecko, po osiągnięciu dojrzałości. To ostanie prawdopodobnie się nie stanie, zatroszczyłeś się własnymi metodami.
Możesz spać spokojnie, o ile to będzie spokojny sen (mnie by gryzło sumienie, ale o własne sumienie też się 'zatroszczyłeś' ).


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-08-2022 19:38 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
.
>Sądzę, że źródłem tej nienawiści jest wojna memów o panowanie nad światem abstrakcji, będąca abstrakcyjnym odwzorowaniem wojny genów o dominację nad światem fizycznym.

A.ja sądzę ze to matka twojego dziecka wystąpiła o alimenty od ciebie.

Stronami sporu byłeś ty jako ojciec i matka tegoż dziecka.

Jak dziecko ma mieć zapewniony rozwój jeśli jedna ze stron nie partycypuje w kosztach.

Dlaczego jedna ze stron ma poświęcić swoje życie swój czas?
.

Uważasz że to sprawiedliwe ?

Ja wiem że twoje odpowiedzi się ciężko doczekać.

Ale czy dziecko też ma tyle czekać?
Czy ty czekasz 10 lat na wypalte?
02-08-2022 19:59 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A.ja sądzę ze to matka twojego dziecka wystąpiła o alimenty od ciebie.

A ja sądzę, że twoja babka, matka, żona i córka tego nie zrobiły i poczułeś się ode mnie lepszy.

Teraz kiedy już jesteś lepszy ode mnie to z pewnością coś więcej Ci się należy.

Tak sądzę a Ty co o tym sądzisz?

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 20:18 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>A.ja sądzę ze to matka twojego dziecka wystąpiła o alimenty od ciebie.
>A ja sądzę, że twoja babka, matka, żona i córka tego nie zrobiły i poczułeś się ode mnie lepszy.
>Teraz kiedy już jesteś lepszy ode mnie to z pewnością coś więcej Ci się należy.
>Tak sądzę a Ty co o tym sądzisz?
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Sądzę że to twoja matka wystąpiła o alimenty od ciebie na dziecko twoje.

To nie ja jestem przedmiotem sporu. Tylko ty i twoje pieniądze na twoje dziecko.

Rozumiesz ciag przyczynowy tej sytuacji?

Ty kobieta i dziecko. Widzisz gdzieś tam mnie?

Bo ja widzę dziecko i jedna ze stron która nie partycypuje w wydatkach.
Uważasz że ja winiem jesteś ponosić ciężar tego?

Czy Hamerlik Konopka?

Czy Hamerlik Konopka rozumie co zrobił? I jakie są konsekwencje ?

Twoje dziecko czuje się lepsze od ciebie czy gorsze gdy matka wystąpiła o alimenty od ciebie?

Ile lat miało czekać ?
Tyle co my tu na forum?
02-08-2022 20:29 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
Nigdy nie zrozumiesz, co znaczy być mężczyzną odpowiedzialnym za rodzinę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nigdy nie zrozumiesz, co znaczy być mężczyzną odpowiedzialnym za rodzinę

No więc właśnie zrozumiałem i robię to co konieczne. Walczę z Tobą o to, by mogły żyć w lepszym świecie.

To Ty nie potrafisz tego zrozumieć, bo twój mózg przeżarty jest kulturą twoich przodków i nie masz zdolności stworzenia wizji lepszego świata ani nawet zrozumienia i zaakceptowania cudzej.

Nie będę żył w świecie waszych dziadów.
Nie jestem dzikimi zwierzęciem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nigdy nie zrozumiesz, co znaczy być mężczyzną odpowiedzialnym za rodzinę
>No więc właśnie zrozumiałem i robię to co konieczne. Walczę z Tobą o to, by mogły żyć w lepszym świecie.
Świecie , w którym starców zabija się głodem jak w Birkenau?

Oby przyszło im żyć w twoim świecie, w Buczy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-08-2022 22:12 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Świecie , w którym starców zabija się głodem jak w Birkenau?
>Oby przyszło im żyć w twoim świecie, w Buczy

Zażądałem wyjawienia kapitału i demokratycznego opodatkowania własności na rzecz osób bez posiadłości.

Zażądałem uwolnienia pracy i konsumpcji spod opodatkowania oraz uwolnienia kredytu od prywatnej lichwy.

Czy mówiłem coś o zabijaniu starych ludzi?

Nie, tylko Ty próbujesz teraz zrobić ze mnie demona dla obrony swoich posiadłości przed ich wyjawieniem i opodatkowaniem.

Piszesz, że dążę do śmierci starych ludzi, bo sam jesteś demonem, synem diabła i chcesz żeby piekło zapanowało na Ziemi, no bo jak inaczej wyjaśnić te straszne rzeczy, które czynisz?

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 06:34 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Przykład krów
Przykład Tauronu
Pytanie o wybór pracy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przykład krów

Przykład twojej pozycji negocjacyjnej z drugim człowiekiem w sytuacjach gdy ten wszystko wie o twoich finansach i gdy nic o nich nie wie.

Czy nie to jest źródłem waszej tajemnicy mienia?

>Przykład Tauronu

Przykład cwaniaka, który wie bardzo wiele o otaczającym go świecie i frajera, który nie wie nic.

>Pytanie o wybór pracy

Wiesza o finansach innych ludzi zmienia bardzo dużo, choć nie od razu. Wpierw jednostka będzie musiała tę wiedzę przeanalizować zanim dojdzie do wniosków jak postępować wobec innych ludzi.

Celowo upraszczasz świat i powolujesz się na prymitywne emocje w waszej kulturze, żeby nie musieć spełniać żądań, które miałby na względzie innych ludzi.

Jak już wielokrotnie pisałem Ty i twoi koledzy w interesach jesteście ludźmi demonicznymi, choć w waszych głowach funkcjonuje przekonanie, że jesteście solą tej Ziemii.

To właśnie przez takich agresywnych dominatorów jak Ty inni ludzie mają zatrute i marne życie. Ktoś musi Was powstrzymać.

Wyciągnę od Was wszystkie finanse i wystawię je na widok publiczny, w zgodzie z waszą albo wbrew waszej woli i woli waszego fałszywego bożka.

Nie powstrzymasz mnie ani twoi koledzy w interesach.


youtu.be/5VCiU1osa3w
03-08-2022 08:21 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Przykład krów
>Przykład twojej pozycji negocjacyjnej z drugim człowiekiem w sytuacjach gdy ten wszystko wie o twoich finansach i gdy nic o nich nie wie.

Przykład krów
Ucieczka

>>Przykład Tauronu
>Przykład cwaniaka, który wie bardzo wiele o otaczającym go świecie i frajera, który nie wie nic.
Przykład Tauronu
Ucieczka

>>Pytanie o wybór pracy
>Wiesza o finansach innych ludzi zmienia bardzo dużo, choć nie od razu. Wpierw jednostka będzie musiała tę wiedzę przeanalizować zanim dojdzie do wniosków jak postępować wobec innych ludzi.
Pytanie o wybór pracy
Ucieczka

>Celowo upraszczasz świat i powolujesz się na prymitywne emocje w waszej kulturze, żeby nie musieć spełniać żądań, które miałby na względzie innych ludzi.

Przykład krów
Przykład Tauronu
Pytanie o wybór pracy

>Jak już wielokrotnie pisałem Ty i twoi koledzy w interesach
Nie mam kolegów w interesach, skończ zmyślać

>Wyciągnę od Was wszystkie finanse i wystawię je na widok publiczny,
Masz na to moje błogosławieństwo. Podałem ci mój stan posiadania
Teraz twoja kolej, ujawnij swoje zadłużenie

>Nie powstrzymasz mnie ani twoi koledzy w interesach.
Na mam kolegów w interesach
Przestań zmyślać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Przykład twojej pozycji negocjacyjnej z drugim człowiekiem
> w sytuacjach gdy ten wszystko wie o twoich finansach i gdy nic o nich nie wie.
> Czy nie to jest źródłem waszej tajemnicy mienia?

Wracając do tajemnicy mienia.

> Wyciągnę od Was wszystkie finanse

To może najpierw dasz przykład? O ten przykład forumowicze dopominają się od lat. I co?
Hamerlik napisał Cytat:
później (..) zaczęło mi się powodzić lepiej, także mogłem spłacić z opóźnieniem (alimenta) i wszystko wynagrodzić.
Publikowałeś ponoć niedawno wyciąg ze swojego konta. Ile było tych zaległości, kiedy to było i ile spłaciłeś?

Wiem wiem, niekoszerne pytania z obszaru skrzętnie ukrywanego przez Hamerlika przed światem.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
03-08-2022 08:32 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Wyciągnę od Was wszystkie finanse i wystawię je na widok
> publiczny, w zgodzie z waszą albo wbrew waszej woli

O... to już nie po dobroci? Cóż za zmiana.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>O... to już nie po dobroci? Cóż za zmiana.

Po dobroci o ile ktoś potrafi odróżnić dobro od zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>O... to już nie po dobroci? Cóż za zmiana.
>Po dobroci o ile ktoś potrafi odróżnić dobro od zła.

A jak nie potrafi odróżnić hamerlikańskie dobro od zła - wbrew woli, czyli pod przymusem.
Oj, jakie to oklepane w historii świata.
Jesteś do znudzenia passe.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Zażądałem wyjawienia kapitału

.. trzymając kwotę własnej zaległości alimentacyjnej, termin tudzież kwoty jej spłaty, w słodkiej tajemnicy.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-08-2022 19:40 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>Nie Ty pierwszy na tym świecie, innowierców kwestionującym władzę i hierarchię w dominującej czasowo kulturze, określasz kryminalistami.

W Buczy rosyjscy żołnierze dopuścili się masowych zabójstw, gwałtów i rabunków

Każdy człowiek , mający jakiekolwiek odczucie moralności nazywa ich zbrodniarzami
Dla Hamerlila to "innowiercy kwestionujący władzę i hierarchię w dominującej czasowo kulturze,"

Ty rzygowino.

Złodziej jest złodziejem a nie "innowiercą kwestionującym władzę i hierarchię"
Pedofil jest pedofilem a nie "innowiercą kwestionującym władzę i hierarchię"
Podpalacz jest podpalaczem a nie "innowiercą kwestionującym władzę i hierarchię"
gwałciciel jest gwałcicielem a nie "innowiercą kwestionującym władzę i hierarchię"
Zabójca jest zabójcą a nie "innowiercą kwestionującym władzę i hierarchię"

A ty jesteś rzygowiną pochwalającą wszystkie przestępstwa

mam nadzieję, że kiedyś jakiś "innowierca kwestionujący władzę i hierarchię" porwie i zgwałci twoje dziecko. A wtedy zwrócisz się na kolanach do budynku na którym napisano Polizei i poprosisz o pomoc. I wtedy nie nazwiesz policjantów bandytami
I wtedy skończy się pipcenie o "waszym" państwie. nagle okaże się, że Bundesrepublik to TWOJE państwo a Polizei a to TWOJA policja

Szkoda, że trzeba będzie dopiero takiej terapii, żebyś zrozumiał, że złodziej jest złodziejem a nie "innowiercą kwestionującym władzę i hierarchię".

Polecam wycieczkę do Birkenau. Może coś zrozumiesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-08-2022 12:05 
 Ocena 1 na 1
TyDraniu (6569 punktów)
> Jeden model zasługuje na uwagę - Łada Niva. Siermiężny, prosty, niedrogi, ale wszędzie wiedzie. Przed agresją Rosji na Ukrainę, producent Nivy nie mógł się wyrobić z zamówieniami, a sprzedawały się na pniu.

To było przed sankcjami. Teraz wznowili produkcję tego auta, ale bez poduszek powietrznych, ABS, klimatyzacji i połowy elektroniki.
02-08-2022 12:23 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>To było przed sankcjami. Teraz wznowili produkcję tego auta, ale bez poduszek powietrznych, ABS, klimatyzacji i połowy elektroniki.

Jak powiedziałem, było to przed wojną, a co za tym idzie przed sankcjami. Służbowa Niva, którą ja jeździłem, też nie miała wymienionych przez Ciebie "bajerów". Mile wspominam to auto.
szarley (54913 punktów)
>Świat jest pełen kłamstw i oszustw,
Zwłaszcza twoich
>Martwisz się, że nikt nie będzie chciał zmyć Ci podłóg za 5 zł?
Kolejne kłamstwo.

>stąd idea publicznie jawnej księgi kapitału, żeby nie można było oszukać nawet wtedy, kiedy będzie się tego chciało.

A publicznie jawna księga długów?

Nadal nie poradzisz uzasadnić celowości jawności, nadal czekam na odpowiedź na pytania
Jaką decyzję podjąłbyś wiedząc ile krów ma mój teść?
Jaką pracę byś wybrał?

W zamian jest ucieczka, kłamstwo, manipulacja lub powtarzana mantra

>Tak właśnie rozumuje projektując mój model stosunków społecznych.
Oparty na kłamstwach i wewnętrznych sprzecznościach a uzasadniany jedynie ucieczkami

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A publicznie jawna księga długów?

Już macie księgę długów tyle, że niepubliczną z dostępem do kwitów tylko dla cwaniaków.

W moim modelu stany portfeli są publicznie jawne a w nich debet związany z wartością posiadłości i limit oszczędności.

W moim modelu kredyty są udzielane wyłącznie przez państwo i nigdy przez lichwiarzy.

Zdaję siebie jednak sprawę, że moja wizja kapitału, która miałaby publicznie wyjawić wasze posiadanie, przechodzi wasze zdolności pojmowania.

Jesteście wychowani na robieniu innych ludzi w konia i dla Was jedynie to jest normalne. Zaufanie do innych czy respektowanie ich wykracza całkowicie poza ramy waszej prymitywnej i podłej kultury stosunków społecznych.

Chcecie żyć jak zwierzęta innych gatunków i tu jest problem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 09:01 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>A publicznie jawna księga długów?
>Już macie księgę długów tyle, że niepubliczną z dostępem do kwitów tylko dla cwaniaków.

I tak samo istnieje zapis własności
Dla nieruchomości prowadzą ją sądy, dla samochodów starostwa

Podałem ci przykład, jak Tauron wiedział do kogo się zwrócić o pozwolenie na budowę słupów, zignorowałeś ten przykład, bo wolisz żyć w świecie urojeń

Ty chcesz, żeby "wiedza" o majątku była powszechnie dostępna, UZASADNIJ to
1000 razy podawałem pytania o krowy i o pracę
Zero merytorycznej odpowiedzi

>W moim modelu stany portfeli są publicznie jawne a w nich debet związany z wartością posiadłości i limit oszczędności.
Tak, wiem, powtarzasz to od 10 lat
A ja odpowiedziałem, że to prowadzi do sytuacji w której tylko ktoś, kto dom może kupić drugi a potem dwa następne a reszta będzie mieszkać w najmowanych
Uciekłeś od tego argumentu

>W moim modelu kredyty są udzielane wyłącznie przez państwo i nigdy przez lichwiarzy.
Nawet w czasach "komunizmu" państwo nie miało monopolu na udzielanie kredytów
Pisz po polsku, lichwa jest precyzyjnie zdefiniowana a ty lichwą nazywasz nawet oprocentowanie kredytu na 1,2%
Twój język służy manipulacji

>Zdaję siebie jednak sprawę, że moja wizja kapitału, która miałaby publicznie wyjawić wasze posiadanie, przechodzi wasze zdolności pojmowania.
Znowu kłamiesz, ujawniłem ci mój stan posiadania, Ty, nikt inny jak TY jesteś fanatycznym miłośnikiem tajemnic. Nie podałeś danych do BIKu, bo chcesz tajemnicy zadłużenia

>Jesteście wychowani na robieniu innych ludzi w konia
Znowu kłamiesz. Kogo zrobiłem w konia?
masz ujemny honor, skoro poradzisz tylko wymyślać innym przewiny
Za to ty jesteś wychowany do lizania dupy wielkim tego świata i gnębienia maluczkich
Jesteś wychowany w braku honoru

Rzucasz gównem, ale nie zauważasz, że sam już tym gównem śmierdzisz

Napisałeś o kapitałowych dochodach rolnika. Zapytany o te dochody napisałeś "nie wiem"
Napisałeś, że ktoś mi myje podłogi za 5 złotych - znów rzucanie gównem

>Zaufanie do innych czy respektowanie ich wykracza całkowicie poza ramy waszej prymitywnej i podłej kultury stosunków społecznych.
Znowu kłamiesz

>Chcecie żyć jak zwierzęta innych gatunków i tu jest problem.
Znowu kłamiesz
Napisałeś, że policjant, który odzyskał skradzioną na targu torebkę babci jest bandytą
To jest twoja moralność bydlęcia

Twoje kłamstwa wywołują odruch wymiotny
Napisałeś, że nie wolno ci pojechać do sąsiedniego miasta a pojechałeś do Aten, napisałeś, że nie wolno ci poruszać się drogami...
Łżesz na każdym kroku. Trudno znaleźć twój wpis bez kłamstwa i manipulacji

A potem milczeniem udowadniasz ujemną godność i za swoje kłamstwa winisz wszystkich dookoła

Przeprosiłeś Wenancjusza za kłamstwo o jego lokaju?
Bluzg gównem i ... ucieczka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-08-2022 10:18 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Zaufanie do innych czy respektowanie ich wykracza całkowicie
>> poza ramy waszej prymitywnej i podłej kultury stosunków społecznych.
> Znowu kłamiesz

To tylko projekcja poczucia winy windykatora, alimenciarza i soczewko-kombinatora w jednym.
Zaufanie / respektowanie innych ala Hamerlik...

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To tylko projekcja poczucia winy windykatora, alimenciarza i soczewko-kombinatora w jednym.
>Zaufanie / respektowanie innych ala Hamerlik...

Rozumiem, iż podkreślasz, że nie mamy ze sobą niczego wspólnego a ja się z Tobą w pełni zgadzam i zaczynam od tego, że nie mamy wspólnych wartości i zasad.

Nie mogę liczyć na twoje uznanie czegokolwiek co pochodzi ode mnie i sam też nie uznam niczego co pochodzi od Ciebie.

Zaraz mi odpiszesz, że wszystko co ma związek ze mną masz za nic i ja rozwinę w sobie podobną myśl. Nie będę respektował nikogo, kto mną głęboko gardzi i daje temu nieustający wyraz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie będę respektował nikogo, kto mną głęboko gardzi i
> daje temu nieustający wyraz.

Spokojnie. To tylko głęboka niechęć, zniesmaczenie.
Nie będziesz go także pytał o powody takiego stanu rzeczy. Sam je sobie wymyśliłeś.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
szarley (54913 punktów)
I znów skupianie się na sobie i rozmówcy. Merytoryczny wpis czeka na odpowiedź

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Merytoryczny wpis czeka na odpowiedź

Napisałem właśnie, że wielkość inflacji jest w ścisłym związku z wielkością globalnych długów wyrażonych w określonym pieniądzu.

Wszyscy ten merytoryczny wpis pominęli.

No i tak się zastanawiam o czym tu jest w ogóle mowa?
Mądrzy ludzie organizują lepszy świat

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>No i tak się zastanawiam o czym tu jest w ogóle mowa?

I jak, zastanowiłeś się? Czaisz w ogóle coś z tego, o czym ludzie mówią / o co pytają?

Szarley: chcesz, żeby "wiedza" o majątku była powszechnie dostępna, UZASADNIJ to 1000 razy podawałem pytania o krowy i o pracę.
Hamerlik: wielkość inflacji jest w ścisłym związku z wielkością globalnych długów.

Mówił dziad do obrazu..


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-08-2022 13:06 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Merytoryczny wpis czeka na odpowiedź
>Napisałem właśnie, że wielkość inflacji jest w ścisłym związku z wielkością globalnych długów wyrażonych w określonym pieniądzu.

Owszem napisałeś. Ale warto to UZASADNIĆ

Podałem ci przykład, jak Tauron wiedział do kogo się zwrócić o pozwolenie na budowę słupów, zignorowałeś ten przykład

Ty chcesz, żeby "wiedza" o majątku była powszechnie dostępna, UZASADNIJ to
1000 razy podawałem pytania o krowy i o pracę
Zero merytorycznej odpowiedzi

>W moim modelu stany portfeli są publicznie jawne a w nich debet związany z wartością posiadłości i limit oszczędności.
Tak, wiem, powtarzasz to od 10 lat
A ja odpowiedziałem, że to prowadzi do sytuacji w której tylko ktoś, kto dom może kupić drugi a potem dwa następne a reszta będzie mieszkać w najmowanych
Uciekłeś od tego argumentu

>W moim modelu kredyty są udzielane wyłącznie przez państwo i nigdy przez lichwiarzy.
Nawet w czasach "komunizmu" państwo nie miało monopolu na udzielanie kredytów
Pisz po polsku, lichwa jest precyzyjnie zdefiniowana a ty lichwą nazywasz nawet oprocentowanie kredytu na 1,2%
Twój język służy manipulacji

Napisałeś o kapitałowych dochodach rolnika. Zapytany o te dochody napisałeś "nie wiem"

>Wszyscy ten merytoryczny wpis pominęli.
Pewnie z litości

Czekam na merytoryczną odpowiedź na pytania o krowy i o wybór pracy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>A publicznie jawna księga długów?
>Już macie księgę długów tyle, że niepubliczną z dostępem do kwitów tylko dla cwaniaków.

Ty masz dostęp - jesteś więc cwaniakiem?

Ok, z hamerlikańskiego na polski: BIK mogą sprawdzić, między innymi: banki, SKOK-i, czyli Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo - Kredytowe, firmy pożyczkowe - wyłącznie te podmioty, które współpracują z Biurem Informacji Kredytowej i udzielają BIK informacji na temat własnych klientów. Firma pożyczkowa która chce sprawdzić klienta w BIK-u, musi mieć na to jego zgodę. Taka zgoda nie jest natomiast potrzebna bankom i SKOK-om.

Wgląd do swojego BIK-u ma również sama zainteresowana osoba fizyczna. BIK umożliwia pobranie Raportu, w którym znajdują się informacje temat jej historii kredytowej. Dzięki temu łatwiej jest trzymać pieczę nad tym, jakie dane posiada BIK i czego mogą na temat zobowiązań dowiedzieć się instytucje finansowe. Czuwanie nad prawidłowością swoich danych zgromadzonych w BIK pozwala szybko zareagować w takich przypadkach jak np.: opóźnienia w spłacie zobowiązań czy informacja o próbie wyłudzenia.

Dla banku dane, które w ten sposób pozyska, z reguły są ważne - prezentują "wizerunek" klienta, jako kredytobiorcy.

Sprawdzenie siebie w BIK to szansa na potwierdzenie, czy wszystkie dane są aktualne + ich korekta poprzez np. spłacenie "śmieciowych" zobowiązań o których zapomnieliśmy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek błędy, można zwrócić się do instytucji, która udostępniła je Biurze Informacji Kredytowej.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-08-2022 09:06 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>>Którą wymyśliłeś jak niespłacone przeze mnie alimenty
>>O niespłaconych alimentach sam pisałeś.
>Jak również o spłaconych

.. nie znając ich wysokości. Bujasz chłopczyku w obłokach.
Napisz choć jedno przekonujące zdanie. Jedno.

> ale dla Jacka ta kwestia okazała się zbyt atrakcyjna dla
> możliwości manipulowania emocjami innych czytelników i robienia
> z nich przeciwników moich idei, żeby mógł z tego zrezygnować.

Jacek jak i cała reszta zwykłych ludzi uważa, aby spłacić jakąś zaległość - trzeba znać jej wysokość.
Logiczne, choć raczej nie w jednoosobowym świecie Hamerlika.

> Jest jedna prosta zasada, buduj taki świat, w którym sam nie
> zdołasz być niemoralny, nawet jeśli będziesz tego chciał.

Gdzie byłaby cnota, gdyby nie było pokonanej pokusy?
Twój nierealny świat nie ma nawet sensownych założeń, nie mówiąc o realizacji.

> Tak właśnie rozumuje projektując mój model stosunków
> społecznych. Myślę o sobie i o warunkach, w których nikogo
> nie poradziłbym zrobić w konia nawet gdybym o to bardzo się starał.

Bo wciąż się starasz?
No comments.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-08-2022 08:58 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Zerowa liczba sprzyjających ci dorosłych ludzi, nie najlepiej o tobie świadczy.
>Którą wymyśliłeś jak niespłacone przeze mnie alimenty

Będąc precyzyjnym: sam napisałeś, że ich nie spłacasz i wysokości zaległości nie chcesz poznać.
Ja tylko to pamiętam. Nie pasuje ci to, prawda?

> No to jakie znaczenie ma dla mnie ilość krów teścia szarleya
> Autor pytania oczekuje iż odpowiem, że jawność kapitału jest
> bez znaczenia

Autor pytania oczekuje iż odpowiesz, jakie decyzje podejmiesz znając wykokoś kapitału i w jaki sposób przyniosą ci one korzyść.

> że jawność kapitału jest bez znaczenia

Twoje liczne kluczenia na razie skłaniają ludzi do przyjęcia, że faktycznie jest bez znaczenia.

> I proszę nie ucz mnie szacunku do ludzi, Ty,
> od którego doznałem nieskończoność pogardy.
> Nie masz bladego pojęcia czym jest szacunek dla drugiego
> człowieka, więc się w tej sprawie najlepiej w ogóle nie odzywaj,
> bo to trąci chorym absurdem, jakby mnie seryny morderca pouczał
> w sprawie respektu dla cudzego życia.

Hamerlik, spokojnie: wylewasz hektolitry pogardy na tym forum. Zwracających ci uwagę forumowiczów, że z szacunkiem jesteś na bakier od urodzenia, konsekwentnie olewasz.
Zaliczyłeś setki ucieczek od sprowokowanych przez siebie pytań. Zmontowałeś na prędce na prawo i lewo kilkanaście grubych oskarżeń.
Prowokujesz chyba tylko po to, aby zrywać bęcki, robisz z siebie nieustająco ofiarę. Nie potrafisz sklecić zdania, żeby nie wylała się twoja hipokryzja, ignorancja czy chciejstwo. Aby nie było wewnętrznie sprzeczne czy nie zawierało twojego wszechobecnego ślepego protestu.

Powinieneś być wdzięczny, ze ktoś z tobą tu w ogóle rozmawia.
Zapewniam cię, że nie do ciebie należy ocena, czy ktoś ma pojęcie czym jest szacunek dla drugiego człowieka, czy nie.
Np. w twoim przypadku patentowanego lenia-alimentacyjnego-dłużnika, gdy ciśniesz szantażem o ujawnienie ci cudzego stanu posiadania, najlepsze co można zrobić to spokojnie obserwować i nie angażować się w pyskówki z tobą.
W tym przypadku to jest szacunek wobec ciebie.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powinieneś być wdzięczny, ze ktoś z tobą tu w ogóle rozmawia.

Powinienem być Ci wdzięczny, za to sam określasz bęckami?
Ooo za to poniżej powinienem być Ci dozgonnie wdzięczny

>patentowanego lenia-alimentacyjnego-dłużnika,

Daj spokój, w główce Ci się poprzewracało od przekonania jaki to Ty jesteś mądry i ważny.
Ustąpić ludziom takim jak Ty, to wejdą Ci na głowę i całe twoje życie podporządkują swojemu.

Niezmiennie i od wielu lat zalewasz mnie jadem, żeby mnie otruć i zatrutemu ukraść mi cały mój świat. Wiem, że się powtarzam ale jesteś jednym z moich największych wrogów. Od razu to wyczułem, wiele lat temu, w czasie gdy próbowałeś na mnie swoich psychologicznych gierek. Muszę na Ciebie uważać, bo jesteś gotów mnie zniszczyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Biedactwo. Uważaj sobie na kogo tylko chcesz.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Thoter (6650 punktów)

>Nie jestem rewolucjonistą tylko ewolucjonista i niczego co ode mnie nikomu nie narzucę siła.

Nie jesteś ewolucjonistą tylko zamęczycyielem. Chcesz ludzi zamęczyć, ale ich zamęczając, nie osiągniesz skutku jaki planujesz.
Jak miałbyś audytorium w zamkniętej sali i zaczął ich zamęczać tą swoją wizją, to po godzinie połowa by przez okna wyskoczyła a druga Ciebie udusiła.
Ludzie lubią jak mówca stwarza im wizje wielkości i bez wysiłkowego dobrobytu. A na koniec jak im się uwidzi, że dostaną coś za darmo, to pójdą za Tobą w ogień.
01-08-2022 00:45 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)
>>No to działaj w tym kierunku, by go obnażyć i upublicznić.
>Działam, kwestionuję publicznie wasze prawo do tajemnicy mienia. Nie od razu Rzym zbudowano. Gdybyś dawniej zakwestionował prawo do niewolenia innych ludzi pewnie szybko skończyłbys źle. Robię tyle ile mogę w panującej nam kulturze kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności.
>Nie jestem rewolucjonistą tylko ewolucjonista i niczego co ode mnie nikomu nie narzucę siła.
>>Podwin rękawy "ekonomisto" i pokaż jak działasz leniu i nierobie w kierunku uzdrawiania systemu pieniężnego.
>Robię, pisząc dużo publicznie o długach.

Pisać to można ad mortem usrandam. A jakie dokonania za tym idą? Bo przecież nie rozmawiamy o pisaniu, zwłaszcza z Tobą w języku polskim.

W waszej kulturze długi to tabu, świętość, o której nie wolno mówić ale ja mówię i do tego publicznie.

Czyś ty za młodu nie spadł z pieca czasem, tego na którym spaliście rodzinnie w kupie?
O czym Ty p*****lisz, bo z nauką nie ma nic wspólnego.

>Piszę, że długi nigdy nie powinny przekroczyć wartości posiadłości i jeszcze, że przymusowa egzekucja długów od biedoty bez żadnych posiadłości to działanie skrajnie niemoralne i wrogie ludzkości.

Daj do k..wy nędzy w końcu przykłady takich przypadków i nie mąć bzdurami zaśmiecając forum. Ci co nic nie mają, debilu, tylko dwie ręce do pracy nie mogą wg Twojej idiotycznej zasady mieć długów, bo banki nie pozwolą takim się zadłużać. O czym więc debilu w końcu piszesz i po co takie bzdury od razu? Przecież to co tworzysz nie trzyma się kupy ni dupy bo jest sprzeczne samo w sobie.

>Osoba, która niczego nie ma nie może się zasłużyć a ktokolwiek z ludzi kto podejmuje się przymusowej egzekucji długów od osób bez posiadłości lub innych do tego uprawnia jest zwykłym bandytą i jak bandyta winien być traktowany.

Dobra debilu! Zasłużyłeś sobie. Na moich postach i wątkach, bez czytania będę Ciebie usuwał bezwzględnie z powodu ochrony moich wypowiedzi przed atakami szalonych imbecylów. Ostrzegałem, lecz przyjąłeś to jako żart. No to będziesz doświadczany na każdym kroku w kontaktach ze mną.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>bzdurami zaśmiecając forum.

To Ty zasmiecasz to forum wyznaniami swojej wiary, swoimi wizjami rzeczywistości, opisami własnych pojęć czy wyrazami twoich przekonań o tym co prawdziwe, fałszywe, dobre i złe.
Zasmiecasz to forum propagandą waszej kapitalistycznej kultury, kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności.
Popatrz co za wysypisko bezwartościowych wyznań tu urzadziliscie.
Co za syf?!

>Dobra debilu! Zasłużyłeś sobie. Na moich postach i wątkach, bez czytania będę Ciebie usuwał bezwzględnie z powodu ochrony moich wypowiedzi przed atakami szalonych imbecylów. Ostrzegałem, lecz przyjąłeś to jako żart. No to będziesz doświadczany na każdym kroku w kontaktach ze mną.

Przestań mnie wreszcie poniżać za to, że nie jestem wyznawcą twojej wiary.

Mam własny umysł a w nim własne uczucia i własne wizje rzeczywistości.

Wcale nie muszę podążać za tym, co w twoim umyśle jawi się jako jedynie słuszne, prawdziwe i dobre. Mam prawo do sprzecznych pojęć rzeczywiści.

Przestań agresywny człowieku wciąż na mnie wyklinać. Mam prawo głosu i nie muszę się kłaniać waszej kulturze i waszym podłym z mojej perspektywy swietosciom.

Rozumiem, że chciałbyś mnie zbanować, żeby tylko twój głos panował w przestrzeni publicznej ale na szczęście nie masz takich uprawnień.

youtu.be/5VCiU1osa3w
01-08-2022 16:26 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przecież to co tworzysz nie trzyma się kupy ni dupy bo jest sprzeczne samo w sobie.

Wraziłem dość proste twierdzenie o inflacji.
Otóż twierdzę, że wielkość inflacji jest w ścisłym związku z wielkością globalnych długów wyrażonych w określonym pieniądzu.
Im wyższe globalne długi, tym wyższa inflacja.

Naprawdę nie wiem, co w tym twierdzeniu jest dla Ciebie wewnętrznie sprzeczne?

Może kłóci się z tym, co chciałbyś w tej sprawie usłyszeć, że inflacja jest wynikiem 500+, które w waszym przekonaniu jest rozdawnictwem i które natychmiast trzeba powtrzymać, żeby biedota bez środków do życia wróciła znowu do mycia Wam podłóg za 5zł?

Nie sądź, że to jest prowokacja, ja naprawdę uważam, że projektujecie fałszywą rzeczywistość dla własnego interesu. Kto wie, może nawet wierzycie w te swoje wizje, jak ludzie, którym opłaca się istnienie Boga, też w niego wierzą, bez względu na to jaka jest prawda?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>wykazujesz agresję w stosunku do forumowiczów? Bo nie chcą słuchać durnia, który nie umie pisać po polsku?

Jestem agresywny, bo nazywam szarleya agresywnym chamem a powinienem uznać jego autorytet i nazwać wartościowym obywatelem świata?

Nie widziałeś co ten agresywny cham wypisywał o mojej rodzinie, koncentrując uwagę głównie na kobietach?

Bo to była prowokacja z jego strony w reakcji na moje niesłuszne oskarżenia?

Nie, nie, nie.

To była agresywna próba dominacji nade mną.
Życie szarleya nauczyło, że gdy wystarczająco głośno drzesz mordę na innych, wyklikasz ich, to inni ustępują, taką macie tu kulturę.

Ale ja mam w dupie waszą kulturę i agresywne darcie japy. Nie ustępuję gdy ktoś mnie opluwa i próbuje mi grozić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>wykazujesz agresję w stosunku do forumowiczów? Bo nie chcą słuchać durnia, który nie umie pisać po polsku?
>Jestem agresywny, bo nazywam szarleya agresywnym chamem

NAZWAŁEŚ MNIE PRZESTĘPCĄ! I to wielokrotnie

>a powinienem uznać jego autorytet
Kolejny wymysł Hamerlika

>Nie widziałeś co ten agresywny cham wypisywał o mojej rodzinie,
Nic złego
Za każdym razem napisałem, że to zmyślenia

>Bo to była prowokacja z jego strony w reakcji na moje niesłuszne oskarżenia?
Dobrze, że piszesz, że niesłuszne

>To była agresywna próba dominacji nade mną.
Zmyślaj dalej

>Życie szarleya nauczyło, że gdy wystarczająco głośno drzesz mordę na innych,
Zmyślaj dalej

>Ale ja mam w dupie waszą kulturę
Zgadza się

>i agresywne darcie japy.
Sam drzesz "DAJCIEEEEEEEEEEEEEEEE"

>Nie ustępuję gdy ktoś mnie opluwa i próbuje mi grozić.
Ktoś ci grozi? Zmyślaj dalej

>System pieniężny to po prostu system wzajemnych długów.
Przeproś za kłamstwo, że studiowałeś ekonomię

>Długi należy spłacać bez wzajemnej przemocy
A jeszcze lepiej nie spłacać wcale jak Hamerlik

>a to znaczy, że kto nie będzie mógł długu spłacić ten też nie może się zasłużyć.
Nie taki jest twój postulat, manipulujesz.
Dług można spłacić z DOCHODU a wartość majątki może być co najwyżej zabezpieczeniem długu

>Dług zawiera się już w pieniądzu.
Przeproś za kłamstwo, że studiowałeś ekonomię

>Pożyczasz wtedy gdy wydajesz pieniądze.
Przeproś za kłamstwo, że studiowałeś ekonomię

>Spłacasz dług wtedy gdy zarabiasz pieniądze pracując.
Dokładnie! Dlatego mogę wziąć kredyt na budowę domu, nie mając domu. Ty postulujesz, żeby dom mógł kupć tylko ten, kto ma już dom. Kto nie ma domu, nigdy go miał nie będzie

>Wtórna kreacja pieniądza pod postacią prywatnych pożyczek jest
... bełkotem wymyślonym przez Hamerlika

>Pożyczać może tylko państwo i nikt więcej.
Tego nie było nawet w komunizmie

>Nikt nie ma prawa do przymusowej egzekucji prywatnych należności.
W przekładzie na polski: kto wziął pożyczkę nie musi spłacać

>To jest bandytyzm.
Wg ciebie bandytyzmem jest kiedy policjant obierze złodziejowi skradzioną torebkę

>Inflacja wynika z wielkości wszystkich długów
Przeproś za kłamstwo, że studiowałeś ekonomię

>Wielkie długi oznaczają niską wartość pieniądza a brak długów jego wysoką wartość. To takie proste.
Przeproś za kłamstwo, że studiowałeś ekonomię

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
31-07-2022 11:35 
 Ocena 4 na 4
Berzerac (5671 punktów)

>Ale ja mam w dupie waszą kulturę i agresywne darcie japy. Nie ustępuję gdy ktoś mnie opluwa i próbuje mi grozić.

Jak nas masz w dupie, to po kiego chuja tu z nami dyskutujesz? Odpuść sobie to forum, a chyba każdy z nas do na mszę dziękczynną. Miejże człowieku honor i daj nam spokój. Z resztą wczoraj Ci coś powiedziałem. Nie zabieraj głosu w moim wątku. Swoimi chorymi bredniami odciągasz przyzwoitych ludzi od merytorycznego tematu. I tak jest w każdym innym wątku. Zawsze masz coś do powiedzenia - tylko nie na temat.
31-07-2022 10:08 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wyjaśnij więc, co rozumiesz przez pojęcie system pieniężny. Bo ja k..wa już czytając Ciebie nic nie rozumiem. Jaki więc wg Ciebie winien być system regulowania wzajemnych zobowiązań i jak się ma to do inflacji, tematu wątku?

System pieniężny to po prostu system wzajemnych długów.

Długi należy spłacać bez wzajemnej przemocy a to znaczy, że kto nie będzie mógł długu spłacić ten też nie może się zasłużyć.

Dług zawiera się już w pieniądzu.
Pożyczasz wtedy gdy wydajesz pieniądze.
Spłacasz dług wtedy gdy zarabiasz pieniądze pracując.

Wtórna kreacja pieniądza pod postacią prywatnych pożyczek jest niemoralna i wroga ludzkości. Pożyczać może tylko państwo i nikt więcej.

Nikt nie ma prawa do przymusowej egzekucji prywatnych należności. To jest bandytyzm.

Inflacja wynika z wielkości wszystkich długów jakie istnieją w danej jednostce pieniężnej.
Wielkie długi oznaczają niską wartość pieniądza a brak długów jego wysoką wartość. To takie proste.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W dobie galopującej w Polsce inflacji, rząd po raz kolejny ostentacyjnie pokazuje, że inflację ma
>w.... głębokim poważaniu. Opinia społeczeństwa też ich nie interesuje.
>W przeciągu trzech lat rząd wyda na wynajem 89 nowych ekskluzywnych samochodów dla "elit" bagatela
>ponad 12 mln zł.
>motoryzacj(*)i-za-to-ponad-12-m,nId,6170355
>Zwykły Kowalski mając przed oczami mordę Glapińskiego, boi się wziąć na raty, lub w leasing używany
>samochód. A tu proszę, rządzącym nie straszny taki nabytek. A co to qurwa dla nich jest podwyżka

Piszesz w taki sposób jakby inflacja maiła cokolwiek wspólnego z liczbą i wartością limuzyn rządowych a to czysty fałsz.

Inflacja jest związana z wartością globalnych długów a nie z żadnymi limuzynami.

Sądzę, że to celowa manipulacja, której celem jest wzbudzenie u innych negatywnych emocji do obecnego rządu.

Czy nie byłoby uczciwiej napisać, że nienawidzisz obecnego rządu Polski, bo przymusowo zebrane od biedoty podatki wydaje na 500+, przeznaczając je na rozwój "patrologii", zamiast wypłacić Ci w dotacjach do paneli słonecznych, samochodu, czy na zakup nowych maszyn przez twoją firmę prywatną, żebyś Ty zamiast inwestować w nie kasę wydał ją na wycieczki do ciepłych krajów?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Berzerac (5671 punktów)

>Piszesz w taki sposób jakby inflacja maiła cokolwiek wspólnego z liczbą i wartością limuzyn rządowych a to czysty fałsz.

A nie ma? Z czego będzie finansowana dzierżawa tych samochodów? Z prywatnych funduszy członków rządu? Z funduszy partii? Firma, która wydzierżawi te auta wiadomo, musi na tym zarobić - takie sa prawa biznesu. W dobie inflacji koszt tej dzierżawy będzie większy, czyli jak najbardziej ma związek z zagadnieniem.

>Inflacja jest związana z wartością globalnych długów a nie z żadnymi limuzynami.

A nie z nieudolnością rządzących i ich nadmiernym "rozdawnictwem? Obecna sytuacja polityczna obnażyła i spotęgowała tę nieudolność i przyspieszyła to co i tak by nam za jakiś czas zgotowali.

>Sądzę, że to celowa manipulacja, której celem jest wzbudzenie u innych negatywnych emocji do obecnego rządu.
>Czy nie byłoby uczciwiej napisać, że nienawidzisz obecnego rządu Polski, bo przymusowo

Bo to prawda, że ich nienawidzę, a swej nienawiści nie musze propagować u ludzi, którzy dostrzegają i trzeźwo oceniają to, co się dzieje w kraju. Mniemam, że takich ludzi jest multum i upust swego niezadowolenia zaprezentują w wyborach w przyszłym roku.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Piszesz w taki sposób jakby inflacja maiła cokolwiek wspólnego z liczbą i wartością limuzyn rządowych a to czysty fałsz.
>A nie ma?

Żadnego, chyba że masz na myśli finansowanie tych limuzyn z długu publicznego ale wtedy nie dość, że skrót myślowy byłby absurdalny, to jeszcze wartość długu za te kilku limuzyn wobec długu globalnego wszystkich obywateli jest bliska zeru a zatem wpływ na inflację zerowy.

>Z czego będzie finansowana dzierżawa tych samochodów? Z prywatnych funduszy członków rządu? Z funduszy partii?

Te parę baniek, nawet gdyby finansować wzrostem długu, przy bilionach długu globalnego to tyle co nic.

>A nie z nieudolnością rządzących

Przy czym nie było jeszcze takich rządzących, którzy potrafiliby zapanować nad pieniądzem we współczesnym systemie pieniężnym i raczej nie będzie.

>nadmiernym "rozdawnictwem?

Zabierać i rozdawać tym, którym się wcześniej zabrało można do bólu i nie będzie to miało wpływu na inflację dopóki to nie będzie związane z kreacją globalnego długu.

Wartość pieniądza we współczesnym systemie pieniężnym jest ściśle powiązana z wartością globalnego długu i nie mam tu na myśli bynajmniej wyłącznie długu publicznego, to tylko cząstka, lecz wszystkie długi wszystkich obywateli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-07-2022 21:11 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Zabierać i rozdawać tym, którym się wcześniej zabrało można do bólu i nie będzie to miało wpływu na inflację dopóki to nie będzie związane z kreacją globalnego długu.
>Wartość pieniądza we współczesnym systemie pieniężnym jest ściśle powiązana z wartością globalnego długu i nie mam tu na myśli bynajmniej wyłącznie długu publicznego, to tylko cząstka, lecz wszystkie długi wszystkich obywateli.

Aha, zapomniałem, że masz ekonomiczne wykształcenie.

Kiedy panuje inflacja, to kupujesz taniej, czy drożej? Usługi tanieją, czy drożeją? Stać Cię na więcej, czy na mniej? Dodajmy do tego stale rosnącą stopę procentową, to czy chętniej zaciągniesz kredyt, czy raczej mniej chętnie? Będziesz wydawał pieniądze na rzeczy niezbędne, czy puścisz wodze fantazji i zaszalejesz na zakupach?

Ale widać, nie wszystkich obowiązuje taka "wstrzemięźliwość"
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Aha, zapomniałem, że masz ekonomiczne wykształcenie.

Zgadza się.

>Kiedy panuje inflacja, to kupujesz taniej, czy drożej? Usługi tanieją, czy drożeją? Stać Cię na więcej, czy na mniej? Dodajmy do tego stale rosnącą stopę procentową, to czy chętniej zaciągniesz kredyt, czy raczej mniej chętnie? Będziesz wydawał pieniądze na rzeczy niezbędne, czy puścisz wodze fantazji i zaszalejesz na zakupach?
>Ale widać, nie wszystkich obowiązuje taka "wstrzemięźliwość"

Zasada jest prosta, kiedy odsetki wynoszą zero to zadluzasz się w nieskończoność finansując spłatę każdego długu kolejnym większym długiem.

Kiedy odsetki są wysokie to nie pożyczasz wcale i nie masz wtedy z czegoś spłacić poprzednich długów.

Podnoszenie stóp procentowych ma służyć zatrzymaniu spirali nieskończonych długów,. których globalna, nieskończona wartość powoduje, że wartość jednostki pieniężnej dąży do zera.

Stopnia koncentracji kapitału przy tym w ogóle nie bierze się pod uwagę ale to dlatego, że jak wspomniałem współczesny system pieniężny jest po prostu prymitywny i głupi, dlatego wciąż powtarzające się kryzysy gospodarcze.

Sam mogę zgodzić się w obecnym, podłym systemie podatkowym, w którym podatki pod przymusem ściągane są od biedoty, na cofnięcie kapitalistom wszelkich dotacji państwowych ale trudno mi zgodzić się na cofnięcie zwrotu pieniędzy tym, którym je zabrano, pod postacią 500 plus.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-07-2022 21:58 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Aha, zapomniałem, że masz ekonomiczne wykształcenie.
>Zgadza się.

Kłamiesz, prostych ułamków nie poradzisz policzyć
Nie masz pojęcia o ekonomii

Łżesz jak wieprz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Aha, zapomniałem, że masz ekonomiczne wykształcenie.
>>Zgadza się.
>Kłamiesz, prostych ułamków nie poradzisz policzyć
>Nie masz pojęcia o ekonomii
>Łżesz jak wieprz

Nie buduję wniosków, których oczekujesz dla zabezpieczenia własnych interesów i zaraz się denerwujesz. Niepotrzebnie.

Wcale nie zamierzam Ci zaszkodzić.
Pojmij wreszcie, że twój dobrobyt jest w ścisłym związku z dobrobytem innych ludzi i dając innym szansę do rozwoju stwarzasz ją także dla siebie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Wcale nie zamierzam Ci zaszkodzić.

To ciekawe.
Popatrzmy: ocena czy zamierasz zaszkodzić komuś czy nie, powinna być zostawiona wyłącznie tobie.. czy może rozporoszona wśród względnie zainteresowanych?
Jak myślisz?

> twój dobrobyt jest w ścisłym związku z dobrobytem innych
> ludzi i dając innym szansę do rozwoju stwarzasz ją także dla siebie.

Oczywiście, pełna zgoda.
Sądzisz że szarley o tym nie wie? Popatrzmy, wielokrotnie tu opisywał drogę do własnego dobrobytu.. zapewniając bezpieczeństwo innym (w kopalniach).
Zapewniał ludziom również godziwą rozrywkę oraz rozszerzenie horyzontów licznymi tłumaczeniami książek.

Można się domyślać, że twój domniemany brak wystarczającego dobrobytu jest w ścisłym związku z brakiem dobrobytu innych (np. twoich dzieci).
Słusznie zatem zauważyłeś, że ludzie dając innym szansę do rozwoju, stwarzają ją także dla siebie. Ale można to również odwrócić: dbając o siebie mogą dać innym szansę do rozwoju (np. własnym dzieciom).

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Sądzisz że szarley o tym nie wie?

Sądzę, że ma to gdzieś.

>(np. twoich dzieci).
>(np. własnym dzieciom).

Co to?
Pedagogika wstydu?

Chcesz coś przez to powiedzieć o wartości człowieka?

Mam nadzieję, że napiszesz o tym jeszcze ze 100x, żeby każdy to zauważył i żeby do każdego dotarł twój wielki przekaz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 16:30 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Sądzisz że szarley o tym nie wie?
> Sądzę, że ma to gdzieś.

Po co zatem go pouczasz przypowieścią o dobrym Samarytaninie, o "wcale nie zamierzający szkodzić"?

> Pedagogika wstydu? Chcesz coś przez to powiedzieć o wartości człowieka?

Hm.
Ok, czyli twój domniemany brak wystarczającego dobrobytu może nie być w ścisłym związku z brakiem dobrobytu dzieci?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
25-07-2022 17:35 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Sądzisz że szarley o tym nie wie?
>Sądzę, że ma to gdzieś.
Ten, którego ty wymyśliłeś zapewne tak, ale ja go nawet nie znam
Ten prawdziwy swój dobrobyt zawdzięcza pracy. A ta praca była na tyle przydatna innym, że płacili mi za nią

Niestety pojęcia "praca" nie rozumiesz, stąd głównym postulatem jest konieczność utrzymywania tych, którzy nie chcą pracować


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Sądzisz że szarley o tym nie wie?
>>Sądzę, że ma to gdzieś.
>Ten, którego ty wymyśliłeś zapewne tak, ale ja go nawet nie znam
>Ten prawdziwy swój dobrobyt zawdzięcza pracy. A ta praca była na tyle przydatna innym, że płacili mi za nią
>Niestety pojęcia "praca" nie rozumiesz, stąd głównym postulatem jest konieczność utrzymywania tych, którzy nie chcą pracować

Ja do cudzej pracy nic nie mam, może tyle, iż sądzę, że pracę najemną należy uwolnić od opodatkowania.

Moją uwagę przykuwa głównie tajna i nieopodatkowana własność, egzekwowana pod przymusem a nawet dotowana z podatków od biedy przez instytucje waszego państwa.

Fajne, że pracowałeś i fajnie też, że wciąż pracujesz nawet jeśli praca już tak Cię nie zajmuje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 19:19 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>Ja do cudzej pracy nic nie mam,

Zwłaszcza szacunku
Moją pracę nazwałeś leżeniem w sadzie

>może tyle, iż sądzę, że pracę najemną należy uwolnić od opodatkowania.
Może powiesz w końcu z czego ma płacić podatek robotnik - właściciel domu czy mieszkania jeśli nie z wypłaty?
Z najmu domu kiedy sam mieszka pod mostem?

Rozumiem,, debil ucieka od odpowiedzi

>Moją uwagę przykuwa głównie tajna i nieopodatkowana własność,
i kwiatki na Księżycu
Przykład włamywacza - ucieczka debila

>egzekwowana pod przymusem
A po polsku?

>nawet dotowana z podatków od biedy przez instytucje waszego państwa.
Niemcy są naszym państwem czy twoim, debilu?

>Fajne, że pracowałeś i fajnie też, że wciąż pracujesz nawet jeśli praca już tak Cię nie zajmuje.
Twoja żona to dziwka, też umiem zmyślać.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Niemcy są naszym państwem czy twoim, debilu?

Mam na myśli państwo kapitalistyczne a nie żadne Niemcy, zdominowane ideą kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 19:50 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Niemcy są naszym państwem czy twoim, debilu?
>Mam na myśli państwo kapitalistyczne a nie żadne Niemcy, zdominowane ideą kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności.

Ale czemu nie chcesz zostać pierwszym człowiekiem na ziemi z jawnna opodatkowana własnością

Wystarczy skarbonka i 50 euro miesięcznie.
No Nie mów że to nie jest do zrobienia.

Teraz płacisz za wynajmowane mieszanie bo je
uznajesz.

Więc ja cię nie rozumiem

Na OLX jest mnóstwo mieszkań do wynajęcia i są dane wlascieli.
Ale czemu ty to zrobiłeś w Berlinie?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wystarczy skarbonka i 50 euro miesięcznie.

I co?
Za parę lat odkupie mieszkanie od Vonovii za 500.000 EUR?


Czy tego nauczacie cudze dzieci w państwowych, przymusowych i "darmowych" szkołach?

I co jeszcze mi powiesz?
Że swój dom sfinansowałes z pracy najemnej na cudzym?

Lepiej nie, bo pekne ze śmiechu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 20:01 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Wystarczy skarbonka i 50 euro miesięcznie.
>I co?
>Za parę lat odkupie mieszkanie od Vonovii za 500.000 EUR?
>
>Czy tego nauczacie cudze dzieci w państwowych, przymusowych i "darmowych" szkołach?
>I co jeszcze mi powiesz?
>Że swój dom sfinansowałes z pracy najemnej na cudzym?
>Lepiej nie, bo pekne ze śmiechu.


Tak Hamerlik 50 euro do skarbonki.

A co zrobisz z tymi 50 euro teraz ? Tajemnica.

Badz pierwszym człowiekiem na ziemi z jamwna własnością wg twojego bełkotu.

Chyba się nie wstydzisz tych bzdur....przed samym sobą.

Aleja co wciąż mówię że jesteś tchórz .
Bo jestes.

Wolisz wylać szambo na kogoś niż coś zrobić
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Badz pierwszym człowiekiem na ziemi z jamwna własnością wg twojego bełkotu.
> Chyba się nie wstydzisz tych bzdur....przed samym sobą.
> Aleja co wciąż mówię że jesteś tchórz .
> Bo jestes. Wolisz wylać szambo na kogoś niż coś zrobić

Wylewa? Przecież te podpuchy i prowokacje są śmiechu warte.
Swoja drogą masz rację, co chwilę wychodzi z niego wstydliwy tchórz, który boi się tego przyznać sam przed sobą, choć wszystkich już przyzwyczaił.

Najbardziej śmieszy mnie ten fikołek z BIK:
"nie chcę poznać co tam o mnie piszą, ale ciebie notarialnie uprawnię, byś zajrzał jeśli chcesz"


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-07-2022 09:56 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>> Badz pierwszym człowiekiem na ziemi z jamwna własnością wg twojego bełkotu.
>> Chyba się nie wstydzisz tych bzdur....przed samym sobą.
>> Aleja co wciąż mówię że jesteś tchórz .
>> Bo jestes. Wolisz wylać szambo na kogoś niż coś zrobić
>Wylewa? Przecież te podpuchy i prowokacje są śmiechu warte.



Dlatego ja go też "prowokuje" żeby został pierwszym człowiekiem na ziemi z jawna opodatkowana własnością ...wystarczy 50euro miesięcznie .

Nie wiem boi się że się ośmieszy ?
26-07-2022 12:23 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Dlatego ja go też "prowokuje" żeby został pierwszym człowiekiem
> na ziemi z jawna opodatkowana własnością

A co by miał sobie sam opodatkować? Kasę?
Farmer, to tak nie działa. Hamerlik chciałby zrobić system, w którym każdy pracuje na każdego.
Jednoosobowo tego nie zrobi. Chce i musi zaprząc do działania ludzi.
Ale jak dotąd, ten system działa tylko w jego wyobraźni. Nie przypadkiem.

Stety czy niestety - w rzeczywistości ludzie kierują się innymi motywami, niż wyobraża sobie Hamerlik.
Ich motywy bezczelnie ignorują jego chciejstwo czy pranienia, powiem wiecej: zwykli ludzie z nielicznymi wyjątkami bytowników fR w ogóle nie miają świadomosci tych pragnień.

Dlatego ten "pomysł" święci od lat takie tryumfy.

Tak na marginesie, moim zdaniem "pomsył" polega zupełnie na czymś innym, niż stara się zareklamować H.
Hamerlik umila sobie żywot prowokowaniem ludzi. Im bardziej podkręca im emocje, tym lepiej udaje mu się zapomieć o swojej kiepskiej sytuacji, co niewątpiwie jest jakimś tam bonusem.

Starsi ludzie czasem mówią, że najgorsza jest samotność i cisza w czterech ścianach. Niewątpiwie coś w tym jest.. nawet w towarzystwie własnych dzieci / żony można czuć sie samotnie, gdy wszyscy prowadzą jakiś tam emocjonalnie równoległy żywot.

Zapominanie jest dużo łatwiejsze i bardziej dostępne, niż próba wzięcie byka za rogi i realne szukanie źrodeł własnej socjopatii.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Dlatego ja go też "prowokuje" żeby został pierwszym człowiekiem
>> na ziemi z jawna opodatkowana własnością
>A co by miał sobie sam opodatkować? Kasę?

W opodatkowaniu kasy nie ma żadnego sensu, podatek jest od zajęcia i zarządzania zasobami naturalnymi, niezbędnymi do życia wszystkich ludzi.

Chcesz rządzić na świecie to zapłać od tego podatek.

>Farmer, to tak nie działa. Hamerlik chciałby zrobić system, w którym każdy pracuje na każdego.

Nigdy nie słyszałem o tym, żeby kapitalista pracował a Ty?
Pierwsze słyszę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
26-07-2022 13:41 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>> Dlatego ja go też "prowokuje" żeby został pierwszym człowiekiem
>> na ziemi z jawna opodatkowana własnością
>A co by miał sobie sam opodatkować? Kasę?

Jak to co. To co kupić od gościa z imienia i nazwiska.

OLX sortuj....wybierz nieruchomość wybierz numer zadzwoń...

Niech zostanie wg jego bełkotu pierwszym jawnym wlascielwm jawnej własności i sobie ja opodatkuje a podatek zaniesie do gościa w Berlinie wlasciela RS7 za pół banki co najmuje mieszkanie w Berlinie.

Tylko 50 euro do skarbonki. Da radę.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Chyba nie rozumiem. Ma sobie kupić jakąś nieruchomość na OLX, ujawnić na jakiejś stronce, opodatkować (podatki w jego systemie są ustanawiane przez bezpośrednio-demokratyczną większość a nie przez H) podatek zanieść do jakiegoś.. gościa w Berlinie ? Co to za gość jest i czy chce być w hamer-systemie?
Bo jak chce - sam musiałby ujawnić swoje wszystko.
Na koniec mały szczególik: Hamerlik już raz próbował kupić nieruchomość..

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-07-2022 14:36 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>Chyba nie rozumiem. Ma sobie kupić jakąś nieruchomość na OLX, ujawnić na jakiejś stronce, opodatkować (podatki w jego systemie są ustanawiane przez bezpośrednio-demokratyczną większość a nie przez H) podatek zanieść do jakiegoś.. gościa w Berlinie ? Co to za gość jest i czy chce być w hamer-systemie?
>Bo jak chce - sam musiałby ujawnić swoje wszystko.
>Na koniec mały szczególik: Hamerlik już raz próbował kupić nieruchomość..
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


No.

Ale czego nie roumiesz tajemnic najemnych roboli i kawałka ziemi na której posieje sobie marchew walcząc z demonami pytając ich o zdanie ?

Jacek tyle piszesz że on podqrwia ludzi i gra na emocjach.

Bo mnie nie.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Bo mnie nie.

Może już nie? Bo chyba wkurzył Cię parę dni temu tym "zmiawaniem przeciw'..

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-07-2022 18:50 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Bo mnie nie.
>Może już nie? Bo chyba wkurzył Cię parę dni temu tym "zmiawaniem przeciw'..


Gdyby ponawiał to daj znać. Być może wkurze się ale aktualnie ten temat jest zamknięty i nie widzę prób z jego strony.

Niemniej większość tego tematu z którym tu jest jest dość dobrze rozpoznany.

Ciekawe czy on sam zauważa jak bardzo nie przemyślał tego wszystkiego.
Paradoksalnie można mu życzyć dluuuuugiego życia w zdrowiu.....i niech se tam zapierdla aż do tej śmierci robiąc co on tam umie.

I teraz nie wiem czy będę sqrwielem bo przecież będzie patrzył na te wszystkie domy i ludzi palących se grilla na emeryturze a on będzie jepal jak głupi uj wie komu na co .

Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Paradoksalnie można mu życzyć dluuuuugiego życia w zdrowiu.....i niech
> se tam zapierdla aż do tej śmierci robiąc co on tam umie.
> I teraz nie wiem czy będę sqrwielem bo przecież będzie patrzył
> na te wszystkie domy i ludzi palących se grilla na emeryturze
> a on będzie jepal jak głupi uj wie komu na co .

Nie będziesz żadnym sqrwielem.
Byle żył w długim zdrowiu, patrzył, a najlepiej w końcu zrozumiał co widzi.
Ale jak nie zrozumie - trudno. Jego strata i jego ból zawiści.
Tutaj (na tym forum) w tym temacie zrobiono już wszystko, co należało i co było można. Reszta należy do Hamerlika.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
25-07-2022 20:07 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Niemcy są naszym państwem czy twoim, debilu?
>Mam na myśli państwo kapitalistyczne a nie żadne Niemcy, zdominowane ideą kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności.
Przykład włamywacza - ucieczka debila
Twoja ucieczka jest dowodem na to, że własność nie jest utajniona.
Twoja ucieczka jest dowodem na to, że jesteś zwolennikiem płacenia podatków głównie przez robotników, którzy mają mieszkania lub domy

>może tyle, iż sądzę, że pracę najemną należy uwolnić od opodatkowania.
Może powiesz w końcu z czego ma płacić podatek robotnik - właściciel domu czy mieszkania jeśli nie z wypłaty?
Z najmu domu kiedy sam mieszka pod mostem?

Rozumiem,, debil ucieka od odpowiedzi

>Moją uwagę przykuwa głównie tajna i nieopodatkowana własność,
i kwiatki na Księżycu
Przykład włamywacza - ucieczka debila

>egzekwowana pod przymusem
A po polsku?

Jak wyegzekwować od złodzieja skradzioną torebkę emerytki? Dobrym słowem?
Rozumiem, - ucieczka debila, zwolennika kradzieży torebek, bo są utajnione i nieopodatkowane

Mamusia wie,że życzysz jej płacenia podatku na ciebie i pracy do śmierci?
Zdeklarowałeś zrzeczenie się tłustej niemieckiej emerytury?




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Mamusia wie,że życzysz jej płacenia podatku na ciebie i pracy do śmierci?

Na dobrym zdrowiu mamusi, oraz życiu jej w iluzji względem poglądów synka, wciąż mu zależy.
Nie każdej drogiej sercu osobie jesteśmy zdolni powiedzieć w twarz, co gdzie indziej w emocjach wykrzyczymy.

Jest jeszcze jedna możliwość: te prowokacje nie są spokojnie przemyślanymi poglądami. Mają inną funkcję.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Ja do cudzej pracy nic nie mam,
>Zwłaszcza szacunku

W punkt

>> tajna i nieopodatkowana własność,
>> egzekwowana pod przymusem
> A po polsku?

Po polsku niepubliczna własność będąca poza zasięgiem jego możliwości, na którą ustrój państwa nałożył podatki:
a) w wysokości innej, niż wymarzył sobie Hamerlik
b) o przeznaczeniu innym, niż dyktują pragnienia i wyrzuty sumienia H względem obiektów chronicznej zazdrości H oraz pobratymców w biedzie (którzy nawet nie wiedzą, że nimi są)

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
25-07-2022 18:15 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
.
>Pojmij wreszcie, że twój dobrobyt jest w ścisłym związku z dobrobytem innych ludzi i dając innym szansę do rozwoju stwarzasz ją także dla siebie.


Jaka szansę rozwoju stawiają sobie ludzie
gdzie jeden to robiący w polu na samolocie a drugi wynajmuje apartament w Berlinie.

Pierwszy ma już dom/mieszkanie a drugi breedzi coś o szansach i że mu się należy bo on wynajmuje nie swoje.
Choć to tchórz zwykły i wyciera sobie gębę robotnikami nazywając ich pogardliwe robolami.


Ale po uj ja się ciebie coś pytam.

Xhlapnieez gównem i pozmieniasz tematy w ktorych piszesz na weekend przycichniesz i tak już od lat

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pierwszy ma już dom/mieszkanie

Oj nie takie już krążą legendy a gdy zechcesz je sprawdzić nagle wielka tajemnica kapitału.

Takie opowiastki na mnie wrażenia nie robią.
Na mnie robi wrażenie to, że w Berlinie prawie wszyscy mieszkają w cudzych domach. Czyich? Nie wiadomo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 19:12 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Pierwszy ma już dom/mieszkanie
>Oj nie takie już krążą legendy a gdy zechcesz je sprawdzić nagle wielka tajemnica kapitału.
>Takie opowiastki na mnie wrażenia nie robią.
>Na mnie robi wrażenie to, że w Berlinie prawie wszyscy mieszkają w cudzych domach. Czyich? Nie wiadomo.

Grunt że wiesz komu płacisz.

Ale wyjasnienia tego jak ten biedniejszy ma zapłacić temu bogatemu w Berlinie co ma samochód droższy niż ten co ma dom już nie wykrztuszisz.

Pewnie dlatego te twoje opowiastki nie robią wrazwnia na nikim.
A wręcz czynią obrzydzenie.


Powiedz jak to możliwe że pogardliwe zwany przez ciebie najemny robol ma auto droższe w Berlinie niż cały majątek typka co ma dom?

No ale ty ponoć znasz ta tajemnice ale czemu się z nią nie podzielisz?
Moralność?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Grunt że wiesz komu płacisz.

Nie mam bladego pojęcia.
Mam styczność tylko z nazwą własną organizacji, za którą nie wiadomo kto stoi i jeszcze z kapitalistycznymi sędziami, adwokatami, komornikami i policją.
Nigdy nie miałem żadnej styczności z właścicielem mieszkania, w którym pomieszkuję ani nigdy nie natrafiłem na jego ślad.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 19:43 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Grunt że wiesz komu płacisz.
>Nie mam bladego pojęcia.
>Mam styczność tylko z nazwą własną organizacji, za którą nie wiadomo kto stoi i jeszcze z kapitalistycznymi sędziami, adwokatami, komornikami i policją.
>Nigdy nie miałem żadnej styczności z właścicielem mieszkania, w którym pomieszkuję ani nigdy nie natrafiłem na jego ślad.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Moze zapytaj się jakiegoś najemnego robola jak ty go zwiesz tego co ma w garażu jakieś Porshe.

Czy wie komu płac. A tak w ogóle to ty walczysz w jego imieniu na polskim forum żeby polski robotnik co robi gdzieś tam w polu płacił wam za posiadanie domu w Polsce.
Bo wy najmujecie w Berlin.

I co? Znasz ta tajemnice Hamerlik? Zdradź ten sekret jak rozpoznajesz sprawiedliwość.

Ile lat to można czekać?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Moze zapytaj się jakiegoś najemnego robola

Ja po prostu wszystkich namawiam do wyjawienia i opodatkowania własności, zwolnienia pracy najemnej na cudzym i konsumpcji spod opodatkowania oraz do uwolnienia pieniądza od prywatnej lichwy.

W tym nie ma żadnego pytania.

W tym są tylko żądania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 20:03 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Moze zapytaj się jakiegoś najemnego robola
>Ja po prostu wszystkich namawiam do wyjawienia i opodatkowania własności, zwolnienia pracy najemnej na cudzym i konsumpcji spod opodatkowania oraz do uwolnienia pieniądza od prywatnej lichwy.
>W tym nie ma żadnego pytania.
>W tym są tylko żądania.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


A ja ciebie pytam od lat jak to jest że w tym Berlinie najmeny robol ma Porsche w garażu i dla ciebie będzie soarawiedwe gdy dostanie podatek od bidnijwzego.

Zdradzisz ta tajemnice?

Lata lecą Hamerlik. Ty wciąż utajniasz wszystko .
szarley (54913 punktów)
>>Moze zapytaj się jakiegoś najemnego robola
>Ja po prostu wszystkich namawiam do wyjawienia i opodatkowania własności,
No to zacznij od siebie!!!!!!!!!!!

>zwolnienia pracy najemnej na cudzym
Znasz pracę najemną na własnym idioto?

>spod opodatkowania
I opodatkowania pracy najemnej w postaci katastru

Pytam po raz kolejny
Z czego robotnik - właściciel domu czy mieszkania ma zapłacić 10% wartości tego domu jako podatek jeśli nie z pracy?

Odpowiesz idioto synu debila?

>oraz do uwolnienia pieniądza od prywatnej lichwy.
A pździungwy od pilonika

CO TO JEST LICHWA W HAMERCIULSKIEJ MOWIE!
Pisz po polsku idioto

>W tym są tylko żądania.
A żądaj sobie. jeszcze tupnij nóżką

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znasz pracę najemną na własnym idioto?

Dlaczego idioto?
Dlatego, że uświadamiam ludziom ich zależność od cudzego i podporządkowanie obcym?

>I opodatkowania pracy najemnej w postaci katastru

Co?

>Pytam po raz kolejny
>Z czego robotnik - właściciel domu czy mieszkania ma zapłacić 10% wartości tego domu jako podatek jeśli nie z pracy?

A ja nie wiem czy robotnik czy nie, podatek płaci właściciel od swojej posiadłości. Podatek może sfinansować z dochodów kapitałowych od własności albo nie i z czego tam chce.

>>oraz do uwolnienia pieniądza od prywatnej lichwy.
>A pździungwy od pilonika
>CO TO JEST LICHWA W HAMERCIULSKIEJ MOWIE!
>Pisz po polsku idioto

Płacenie komuś wynagrodzenia za to, że możesz posłużyć się pieniądzem. W moim modelu wyłącznym kosztem długu jest podatek i nikt nie żyje na bogato z pożyczania innym pieniędzy.

>>W tym są tylko żądania.
>A żądaj sobie. jeszcze tupnij nóżką

Będę innych po prostu przekonywał do tego co jest lepsze od waszego kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności.

Jeśli inni się przekonają to powstanie nowy świat a wasz przejdzie do historii.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Znasz pracę najemną na własnym idioto?
>Dlaczego idioto?
Znasz pracę najemną na własnym idioto?

>>Pytam po raz kolejny
>>Z czego robotnik - właściciel domu czy mieszkania ma zapłacić 10% wartości tego domu jako podatek jeśli nie z pracy?
>A ja nie wiem czy robotnik czy nie,
Z czego robotnik - właściciel domu czy mieszkania ma zapłacić 10% wartości tego domu jako podatek jeśli nie z pracy?

>>>oraz do uwolnienia pieniądza od prywatnej lichwy.
>>A pździungwy od pilonika
>>CO TO JEST LICHWA W HAMERCIULSKIEJ MOWIE!
>>Pisz po polsku idioto
>Płacenie komuś wynagrodzenia za to, że możesz posłużyć się pieniądzem. W moim modelu...
CO TO JEST LICHWA W HAMERCIULSKIEJ MOWIE!

>Będę innych po prostu przekonywał do tego co jest lepsze od waszego kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności.
Przykład włamywacza
ucieczka idioty

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-07-2022 19:57 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>>Grunt że wiesz komu płacisz.

>Mam styczność tylko z nazwą własną organizacji, za którą nie wiadomo kto stoi i jeszcze z kapitalistycznymi sędziami, adwokatami, komornikami i policją.
>Nigdy nie miałem żadnej styczności z właścicielem mieszkania, w którym pomieszkuję ani nigdy nie natrafiłem na jego ślad.

Gdybym miał kilka domów/mieszkań/nieruchomości, też zatrudniłbym jakiegoś hausmajstra, aby załatwiał za mnie sprawy z tym związane. Jeszcze miałbym chodzić po domach i zbierać opłaty? Po co kowal ma szczypce?
25-07-2022 20:07 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>>Grunt że wiesz komu płacisz.
>>Mam styczność tylko z nazwą własną organizacji, za którą nie wiadomo kto stoi i jeszcze z kapitalistycznymi sędziami, adwokatami, komornikami i policją.
>>Nigdy nie miałem żadnej styczności z właścicielem mieszkania, w którym pomieszkuję ani nigdy nie natrafiłem na jego ślad.
>Gdybym miał kilka domów/mieszkań/nieruchomości, też zatrudniłbym jakiegoś hausmajstra, aby załatwiał za mnie sprawy z tym związane. Jeszcze miałbym chodzić po domach i zbierać opłaty? Po co kowal ma szczypce?
>

Ale Hamerlik nie uznaje i płaci.

W Polsce mógłby z olxa wynająć mieszkanie od wlasciela z imienia i nazwiska to pojechał do Berlina i walczy podatek dla gościa co ma RS7 za 600000. Od człowieka co ma Audi A6 za 6tys
Bo ma dom tańszy niż tamten auto
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Grunt że wiesz komu płacisz.
>>Mam styczność tylko z nazwą własną organizacji, za którą nie wiadomo kto stoi i jeszcze z kapitalistycznymi sędziami, adwokatami, komornikami i policją.
>>Nigdy nie miałem żadnej styczności z właścicielem mieszkania, w którym pomieszkuję ani nigdy nie natrafiłem na jego ślad.
>Gdybym miał kilka domów/mieszkań/nieruchomości, też zatrudniłbym jakiegoś hausmajstra, aby załatwiał za mnie sprawy z tym związane. Jeszcze miałbym chodzić po domach i zbierać opłaty? Po co kowal ma szczypce?

A gdybyś miał ich więcej to zatrudnilbys sędziego, komornika i policjanta.

To logiczne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 20:25 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>>>Grunt że wiesz komu płacisz.
>>>Mam styczność tylko z nazwą własną organizacji, za którą nie wiadomo kto stoi i jeszcze z kapitalistycznymi sędziami, adwokatami, komornikami i policją.
>>>Nigdy nie miałem żadnej styczności z właścicielem mieszkania, w którym pomieszkuję ani nigdy nie natrafiłem na jego ślad.
>>Gdybym miał kilka domów/mieszkań/nieruchomości, też zatrudniłbym jakiegoś hausmajstra, aby załatwiał za mnie sprawy z tym związane. Jeszcze miałbym chodzić po domach i zbierać opłaty? Po co kowal ma szczypce?
>A gdybyś miał ich więcej to zatrudnilbys sędziego, komornika i policjanta.
>To logiczne.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w




No a jak będziesz miał 50 euro to wydasz na wódkę czy na własną ziemię ?

Sfinsujesz największy fundusz globalny świata czy swoją własność?

Zostań pierwszym człowiekiem na ziemi z jawna własnościa i opłaconym podatkiem.

No nie mów że będziesz płacił jak ty to mówisz nie wiesz komu.
25-07-2022 20:31 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>A gdybyś miał ich więcej to zatrudnilbys sędziego, komornika i policjanta.
>To logiczne.

Nie logiczne, bo wymienione przez Ciebie profesje w żadnym państwie na świecie nie są prywatne. To organy władzy państwowej. Ty ewentualnie mógłbyś sobie wynająć agencje ochroniarską. Bo te już są prywatne.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>A gdybyś miał ich więcej to zatrudnilbys sędziego, komornika i policjanta.
>>To logiczne.
>Nie logiczne, bo wymienione przez Ciebie profesje w żadnym państwie na świecie nie są prywatne.



A nie słyszałeś o władzy kapitału?
O tym, że bez hajsu nie ma w ogóle po co startować w waszych tajnych wyborach?
O demokracji to mówi się tylko maleńkim dzieciom w państwowych szkołach, w rzeczywistości światem rządzi hajs, każdy Ci to powie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>A gdybyś miał ich więcej to zatrudnilbys sędziego, komornika i policjanta.
>>>To logiczne.
>>Nie logiczne, bo wymienione przez Ciebie profesje w żadnym państwie na świecie nie są prywatne.
>
>A nie słyszałeś o władzy kapitału?
Jesteś jedynym, który na widok 100 ojrów rozchyla pośladki swojego dziecka
Mnie nawet Bezos może pocałować w próg domu. Nie ma żadnej władzy

>O tym, że bez hajsu nie ma w ogóle po co startować w waszych tajnych wyborach?

Przykład wyborów wójta
Ucieczka idioty, syna kretyna

>O demokracji to mówi się tylko maleńkim dzieciom w państwowych szkołach,
Pokaż mi jedną państwową szkołę w Berlinie
Ucieczka idioty, syna kretyna

Pytanie o wybór pracy
Ucieczka idioty, syna kretyna

Przykład krów
Ucieczka idioty, syna kretyna

Przykład włamywacza
Ucieczka idioty, syna kretyna

Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
Ucieczka idioty, syna kretyna

Przykład Płocka
Ucieczka idioty, syna kretyna

Masz orgazm kiedy ktoś na ciebie pluje?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-07-2022 21:23 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>A nie słyszałeś o władzy kapitału?
>O tym, że bez hajsu nie ma w ogóle po co startować w waszych tajnych wyborach?
>O demokracji to mówi się tylko maleńkim dzieciom w państwowych szkołach, w rzeczywistości światem rządzi hajs, każdy Ci to powie.

Nie, no ręce opadają. Ja o wozie, Ty o powrozie. Dlaczego dziwi Cię, że nikt na tym forum nie może się z Tobą dogadać? Bo do Ciebie nie trafiają rzeczy oczywiste. To tak, jakbyś żył na innej planecie razem z Maxem i Okrągłym, gdzie obowiązują inne prawa fizyki.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie, no ręce opadają. Ja o wozie, Ty o powrozie. Dlaczego dziwi Cię, że nikt na tym forum nie może się z Tobą dogadać? Bo do Ciebie nie trafiają rzeczy oczywiste. To tak, jakbyś żył na innej planecie razem z Maxem i Okrągłym, gdzie obowiązują inne prawa fizyki.

Nie sądzę.
Ja powiedziałem tylko, że sądy i policja służą kapitalizmowi.

No i weź temu zaprzecz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie, no ręce opadają. Ja o wozie, Ty o powrozie. Dlaczego dziwi Cię, że nikt na tym forum nie może się z Tobą dogadać? Bo do Ciebie nie trafiają rzeczy oczywiste. To tak, jakbyś żył na innej planecie razem z Maxem i Okrągłym, gdzie obowiązują inne prawa fizyki.
>Nie sądzę.
>Ja powiedziałem tylko, że sądy i policja służą kapitalizmowi.
>No i weź temu zaprzecz.

Przykład krów
Przykład włamywacza
Przykład Płocka
Przykład robotników z jednej taśmy
pytanie o wybór pracy
Przykład wyborów wójta

Twierdzisz, że mój dobrobyt pochodzi z niewolnictwa
Twierdzisz, że mój dobrobyt pochodzi z lichwy
Twierdzisz, że mój dobrobyt pochodzi z czytania książek w sadzie

Psi chuju, synu k***y i przypadkowego kundla. udający człowieka psie bez godności UDOWODNIJ!!!

Fanatyczny miłośniku tajemnicy mienia
fanatyczny miłośniku opodatkowania "roboli"

Własną matkę nazwałeś kurwą, psi chuju



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-07-2022 22:25 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Nie sądzę.
>Ja powiedziałem tylko, że sądy i policja służą kapitalizmowi.
>No i weź temu zaprzecz.

No oczywiście. W komunie sądy i milicja służyły rewizjonistycznemu i zgniłemu kapitalizmowi.

Twój problem jest tego typu (przynajmniej ja tak uważam) że nie masz wiedzy i bladego pojęcia o tematach, jakie są tutaj podnoszone. Każda Twoja wypowiedź sprowadza się stale do tej samej, oklepanej mantry, którą nauczyłeś się na pamięć i nam ją tutaj recytujesz. Do każdego wątku, ta sama wypowiedź. Rajcuje Cię masochistycznie to tak bardzo, że Szarley, Jacek, Farmer wieszają na Tobie chuje (z resztą słusznie) że nie poradzisz się bez tego obejść? Miejże trochę szacunku dla siebie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>nie masz wiedzy i bladego pojęcia o tematach, jakie są tutaj podnoszone.

Przyznaję, niewiele wiem o rządowych limuzynach, które wywołały w Polsce inflację i w tej sprawie zdaję się całkowicie na twoją wiedzę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 23:44 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Przyznaję, niewiele wiem

I tego się trzymaj.
26-07-2022 07:13 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Przyznaję, niewiele wiem
>I tego się trzymaj.

Nie chcę, chcę wiedzieć wszystko.

Chcę np. wiedzieć wszystko o tym co kto ma, skąd to ma i dlaczego, bo to jest w moim interesie a ludzką kulturę, która mi nakazuje by innych nie pytać o własność i kasę mam głęboko w dupie, bo to kultura stworzona przez demony, która opanowała prymitywnych i głupich ludzi.

Ty zdaje się jesteś trochę podobny do mnie, bo interesujesz się cudzymi limuzynami, które ktoś określa twoimi, jako że państwowe ale Ty się nigdy do nich nie zbliżysz, bo inni Ci na to nie pozwolą.


youtu.be/5VCiU1osa3w
26-07-2022 11:45 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Ty zdaje się jesteś trochę podobny do mnie, bo interesujesz się cudzymi limuzynami, które ktoś określa twoimi, jako że państwowe ale Ty się nigdy do nich nie zbliżysz, bo inni Ci na to nie pozwolą.

>
Nie jestem. Mnie nie interesuje, jak drogi ma ktoś samochód, pod warunkiem, że kupił go za swoje a nie za czyjeś pieniądze.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie jestem. Mnie nie interesuje, jak drogi ma ktoś samochód, pod warunkiem, że kupił go za swoje a nie za czyjeś pieniądze.

A co?
Nie kupili za swoje tylko za twoje?

Wow jaki fundamentalista kapitalizmu, wyznawca świętej własności. Modlisz się do niej chwilami.

Pewnie nie wolno o niej w ogóle mówić tylko należy w nią ślepo wierzyć?

pl.m.wikipedia.org/wiki/Tabu

Różnimy się, bo ja nie podzielam twojej ślepej wiary w cudzy kapitał, nie rażą mnie też rządowe limuzyny, kupione przez tajnie wybranych prawodawców z podatków od biedy. W waszym systemie stosunków społecznych to normalne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
26-07-2022 14:11 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie jestem. Mnie nie interesuje, jak drogi ma ktoś samochód, pod
> warunkiem, że kupił go za swoje a nie za czyjeś pieniądze.

I słusznie.
Berzerac, uważaj. Hamerlik Ci teraz nie odpuści, będzie z Tobą gadał, prowokował, pasożytował itd. dotąd, dokąd będziesz dawał mu choć okruszek uwagi.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-07-2022 14:58 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>I słusznie.
>Berzerac, uważaj. Hamerlik Ci teraz nie odpuści, będzie z Tobą gadał, prowokował, pasożytował itd. dotąd, dokąd będziesz dawał mu choć okruszek uwagi.

>
Masz rację. Ja już z nim skończyłem. Ileż można tłumaczyć komuś jak krowie na rowie. A on dalej swoje.
26-07-2022 16:59 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Masz rację. Ja już z nim skończyłem. Ileż można tłumaczyć komuś
> jak krowie na rowie. A on dalej swoje.

Zmieniając nieco temat, rąbię i tnę sobie co jakiś czas w lesie:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,881659#w884337
.. i niedawno zrozumiałem, jak to działa.
Otóż:
a) chrust jest do 7,5 cm średnicy gałęzi, po około 30 zł za 1m3.
b) za pełnowymiarowe energetyczniei wymiarowo drewno (tnę takie - konkretnie jesion) płacisz leśnikom drożej - u mnie w lesie 100 zł/m3.
Amatorom chrustu i drewna nie wolno zbierać / ciąć nic, co nie leży na ziemi.

Parę dni temu fachman ostrzył mi stępiony łancuch do pilarki (marki Long). Trochę sobie z nim pogadałem o firmach produkujacych łańcuchy i pilarki. Gość ma po 60tce, całe życie w branży - widać było, że zjadł na tym zęby.
Zaskoczył mnie, bo powiedział, że sam urabia sobie co roku 15 m3 dewna na zimę i starcza mu raz zaostrzony łańcuch. Powiedział, że dużo daje marka (chwalił Stihl'a) ale również sporo daje technika cięcia np. nie należy pozwolić, żeby piła dotkneła ziemi (ziemia nie może wejść w łańcuch).


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-07-2022 17:42 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Zmieniając nieco temat, rąbię i tnę sobie co jakiś czas w lesie:
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,881659#w884337
>.. i niedawno zrozumiałem, jak to działa.
>Otóż:
>a) chrust jest do 7,5 cm średnicy gałęzi, po około 30 zł za 1m3.
>b) za pełnowymiarowe energetyczniei wymiarowo drewno (tnę takie - konkretnie jesion) płacisz leśnikom drożej - u mnie w lesie 100 zł/m3.
>Amatorom chrustu i drewna nie wolno zbierać / ciąć nic, co nie leży na ziemi.
>Parę dni temu fachman ostrzył mi stępiony łancuch do pilarki (marki Long). Trochę sobie z nim pogadałem o firmach produkujacych łańcuchy i pilarki. Gość ma po 60tce, całe życie w branży - widać było, że zjadł na tym zęby.
>Zaskoczył mnie, bo powiedział, że sam urabia sobie co roku 15 m3 dewna na zimę i starcza mu raz zaostrzony łańcuch. Powiedział, że dużo daje marka (chwalił Stihl'a) ale również sporo daje technika cięcia np. nie należy pozwolić, żeby piła dotkneła ziemi (ziemia nie może wejść w łańcuch).

Ja kompletnie na tym się nie znam. Ale dobrze wiedzieć.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja kompletnie na tym się nie znam. Ale dobrze wiedzieć.

Ziemia to również kwarc a ten jest wysoko w skali twardości

pl.m.wikipedia.org/wiki/Skala_twardości_Mohsa

Kryształy kwarcu niszczą stal.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-08-2022 09:00 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)
>>A nie słyszałeś o władzy kapitału?
>>O tym, że bez hajsu nie ma w ogóle po co startować w waszych tajnych wyborach?
>>O demokracji to mówi się tylko maleńkim dzieciom w państwowych szkołach, w rzeczywistości światem rządzi hajs, każdy Ci to powie.
>Nie, no ręce opadają. Ja o wozie, Ty o powrozie. Dlaczego dziwi Cię, że nikt na tym forum nie może się z Tobą dogadać? Bo do Ciebie nie trafiają rzeczy oczywiste. To tak, jakbyś żył na innej planecie razem z Maxem i Okrągłym, gdzie obowiązują inne prawa fizyki.

A ręce opadają nie tylko mnie od przynajmniej dziesięciu lat. Niezdolność rozumowania i nie do przekonania. Taka krzyżówka muła i prostytutki. Po tylu uwagach i wypominaniach wziąłby ten rzekomy magister ekonomii zrobił zdjęcie swojego dyplomu magistra ekonomii i by odpieprzyć się od pomówień o kłamstwo, wkleił je do swojej wypowiedzi na portalu i upublicznił. Ja tylko domyślam się, że on nawet licencjatu nie ma, bo ekonomii to on nie zna. Nie zna nawet ekonomiki przedsiębiorstw. Nie zna bo nie potrzebuje. On wie lepiej. No cóż. Faktycznie ręce opadają. System pieniężny jest do dupy, lecz innego sytemu rozliczeń wzajemnych nie podał/zaproponował. Bo BTC nie stworzył jak dotąd innego systemu. Zawsze musi wrócić do obecnego systemu rozliczeń. Więc nie jest inny, niezależny. Na nic Tobie nie odpowie z sensem. Bredzi wyjaśniając to bredniami. Czasem myślę, że może moderator tak sobie upatrzył go jako ofiarę nieudolności i może pisze jakąś pracę a my wszyscy się tu kłócimy, co moderatorowi daje masę materiału obserwacyjnego.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Thoter (6650 punktów)

>O demokracji to mówi się tylko maleńkim dzieciom w państwowych szkołach, w rzeczywistości >światem rządzi hajs, każdy Ci to powie.
>

Nasz ekspert od demokracji, R.Jabłoński zaginął w akcji. W internecie na znajdował nazwisk "ekspertów" od demokracji, których wrzucał do swoich postów, i nikogo nie przekonał do propagandowej wersji "demokracji". Ciekawe nad czym teraz pracuje???
Czy tu znowu wpadnie ze swoją kolejną listą DEMOKRATÓW? Czy dał się przekonać, że "demokracja" to jest tylko parawan, dla kolonistów i złodziei??
Wielcy demokraci, tak samo jak wielcy komuniści, w swoich najgorszych wizjach, nie przewidzieli tego, do czego dzisiaj zmierza ludzkość.
szarley (54913 punktów)
>>Grunt że wiesz komu płacisz.
>Nie mam bladego pojęcia.
>Mam styczność tylko z nazwą własną organizacji, za którą nie wiadomo kto stoi
To dlaczego idioto, synu kretyna nie wynajmiesz mieszkania od prywatnej osoby?

>i jeszcze z kapitalistycznymi sędziami,
Dostałeś wyrok? chyba za alimenta

>adwokatami,
Doprawdy?

>komornikami
Doprawdy?
Za co nie zapłaciłeś?

>i policją.
Nie dziwi mnie

>Nigdy nie miałem żadnej styczności z właścicielem mieszkania,
Twój wybór

>w którym pomieszkuję
Kup dom. Wolno ci. z twoim dochodem każdy polski robotnik miałby willę z basenem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To dlaczego idioto, synu kretyna nie wynajmiesz mieszkania od prywatnej osoby?

A dlaczego nie ma już sklepikarzy tylko są sieci handlowe?

Paru takich nabyło kilka mieszkań do wynajmu i wierzą, że chwycili pana boga za nogi, że już nigdy nie będą musieli nic robić tylko odcinać kupony.

Nie wiedzą jeszcze, że ich więksi cwaniacy od nich przerobią i że za 10-20 lat niczego nie będą już mieli, bo wszystko będzie miał jeden podmiot o nieznanych właścicielach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 20:56 
 Ocena 4 na 4
farmer (22440 punktów)

>A dlaczego nie ma już sklepikarzy tylko są sieci handlowe?

Zlituj się.
Ja wiem że 50 euro odkładać do skarbonki na swoje to jakiś kosmos dla ciebie.

Ale sklepikarzem też możesz zostać.

Już ci mówie jak.

Dzwonisz do własciciala lokalu z iemia i nazwiska wynajmujesz od niego lokal.
Wkładasz tam swoje towary i już sobie jest sklepikarzem.

Oczywiście zawsze możesz się o poradę skierować do właścicila PORSHE w Berlinie ....jest szanasa że najmuje lokal to się dogadacie.
26-07-2022 14:32 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Ale sklepikarzem też możesz zostać.

Już był co najmniej raz. Sklep w internecie, sprzedawał soczewki.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
25-07-2022 20:58 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>To dlaczego idioto, synu kretyna nie wynajmiesz mieszkania od prywatnej osoby?
>A dlaczego nie ma już sklepikarzy tylko są sieci handlowe?

Dlaczego idioto, synu kretyna nie wynajmiesz mieszkania od prywatnej osoby?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-07-2022 21:20 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>>To dlaczego idioto, synu kretyna nie wynajmiesz mieszkania od prywatnej osoby?
>>A dlaczego nie ma już sklepikarzy tylko są sieci handlowe?
>Dlaczego idioto, synu kretyna nie wynajmiesz mieszkania od prywatnej osoby?

Powinien napisać coś teraz w stylu....wasze prawo wasze sądy....tylko że tu se bierzesz ogłoszenie sortujesz filtrujesz...i dzwonisz.

Czekam na fikołka....
25-07-2022 21:22 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>>To dlaczego idioto, synu kretyna nie wynajmiesz mieszkania od prywatnej osoby?
>>>A dlaczego nie ma już sklepikarzy tylko są sieci handlowe?
>>Dlaczego idioto, synu kretyna nie wynajmiesz mieszkania od prywatnej osoby?
>Powinien napisać coś teraz w stylu....wasze prawo wasze sądy....tylko że tu se bierzesz ogłoszenie sortujesz filtrujesz...i dzwonisz.
>Czekam na fikołka....

Doczekasz się ucieczki


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
26-07-2022 14:29 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Doczekasz się ucieczki

Zdarza się. Pomyśl, jakie to daje możliwości
www.youtube.com/watch?v=JiaQ6ROsdMQ


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Thoter (6650 punktów)

>Nie wiedzą jeszcze, że ich więksi cwaniacy od nich przerobią i że za 10-20 lat niczego nie będą >już mieli, bo wszystko będzie miał jeden podmiot o nieznanych właścicielach.
>

Przerobią czyli "wyzwolą" ich, od tego: czego się dociułali i dostali w spadku po ojcach.
Do typa, którego wprowadzono w trans "wyzwalania", nic nie dociera.
Hamerlik znajdź JEDNEGO członka solidarności, który by się do dzisiaj połapał w tym, że został wydymany, przez obce służby. Dzisiaj wypina pierś po medale, które mu przypinają obcy agenci, których wybrał w demokratycznych wyborach. Syna wysłał na wojnę, którą rozpętali.
Przez sto lat nic w Polsce się nie zmieniło.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie wiedzą jeszcze, że ich więksi cwaniacy od nich przerobią i że za
> 10-20 lat niczego nie będą już mieli

Skończą, jak jeden co kupił działkę pod dom, będąc na niej raz w życiu? (tak przynajmniej pisał).
Muszą tak skończyć w imię hamerliczego poczucia sprawiedliwości. Nie ma wyjścia.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bo to prawda, że ich nienawidzę, a swej nienawiści nie musze propagować u ludzi, którzy dostrzegają i trzeźwo oceniają to, co się dzieje w kraju. Mniemam, że takich ludzi jest multum i upust swego niezadowolenia zaprezentują w wyborach w przyszłym roku.

Jak pewnie zauważyłeś wszyscy wzajemnie nienawidzimy się ale mimo to musimy ze sobą jakoś współżyć na tym świecie, na którym istniejemy. Uczucie przyjaźni musi zatem opanować wzajemną nienawiść.

Załóżmy, że zwycięzcie w następnych tajnych wyborach i zredukujecie cały socjal.

Nie miną 4 lata a ludzie będą Was nienawidzić może bardziej jeszcze niż Ty teraz nienawidzisz PiSu. I co stworzycie lepszy świat? Nie. Przez chwilę będziecie tylko dominować, żeby następnie wskutek rozwijającej się wobec Was nienawiści, zostać zdominowanymi.

Sam nie zamierzam uczestniczyć w akcie odbierania sobie władzy nad korytem dlatego nigdy nie wybieram tajne prawodawców i nie startuję w tajnych wyborach. Uznaję to za niemoralne. Nie uznaję też "prawa" pochodzącego tajnego i pośredniego wyboru. To nie jest żadne prawo tylko wola szatana.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-07-2022 21:48 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Jak pewnie zauważyłeś wszyscy wzajemnie nienawidzimy się
Nie, debilu synu idioty. Jedynie ty nienawidzisz wszystkich, którzy pracą i szporowaniem zbudowali sobie domy. Wokół twojego domu spacerują zadowoleni z życia berlińczycy planujący wczasy na Mairorce, a ty widzisz pasiaku Oranienburga
Dlaczego?
Bo jesteś idiotą

>ale mimo to musimy ze sobą jakoś współżyć na tym świecie,
Nikt cie nie zmusza. Powieś się

>na którym istniejemy. Uczucie przyjaźni musi zatem opanować wzajemną nienawiść.
Napisał debil, syn idioty, który postuluje oparcie społecznych relacji na zawiści
Żałosny idioto

>Załóżmy, że zwycięzcie w następnych tajnych wyborach i zredukujecie cały socjal.
I hamerliczęta zdechną

>Nie miną 4 lata
rok, a hamerliczęta zdechną, bo tatuś nie pracuje

>Sam nie zamierzam uczestniczyć w akcie odbierania sobie władzy
Ty idioto

>nad korytem dlatego nigdy nie wybieram tajne prawodawców
przykład wyborów wójta przerasta idiotę?
Cóż, tatuś był kretynem a począł cię po pijaku

>i nie startuję w tajnych wyborach. Uznaję to za niemoralne.
Moralne jest dla ciebie rozstrzeliwanie cywilów w Buczy, psi chuju

>Nie uznaję też "prawa"
I dlatego zgwałciłeś własną córkę i uciekłeś do Berlina?

Przypomnę
Pytanie o wybór pracy, przerosło debila
Pytanie o krowy, przerosło debila

Postulujesz zamordowanie własnej matki psi chuju


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>przykład wyborów wójta przerasta idiotę?

Nie wierzę w sens waszych tajnych wyborów.

Skoro nie wierzę to w nich nie uczestniczę i innych do braku uczestnictwa namawiam.

To jest wasza wiara a nie moja, ja mam inne wierzenia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>przykład wyborów wójta przerasta idiotę?
>Nie wierzę w sens waszych tajnych wyborów.

To jest racjonalistyczne forum. Posłużyłem się argumentem,

>To jest wasza wiara a nie moja, ja mam inne wierzenia.
Pisz na forum wiara.pl

Chcesz mnie przekonać, że jawne wybory są lepsze?
użyj ARGUMENTÓW. Twoja wiara nie jest żadnym

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>przykład wyborów wójta przerasta idiotę?
>>Nie wierzę w sens waszych tajnych wyborów.
>To jest racjonalistyczne forum. Posłużyłem się argumentem,
>>To jest wasza wiara a nie moja, ja mam inne wierzenia.
>Pisz na forum wiara.pl
>Chcesz mnie przekonać, że jawne wybory są lepsze?
>użyj ARGUMENTÓW. Twoja wiara nie jest żadnym

Aha czyli twoje przekonania nie są żadną wiarą w to co dobre i co złe lecz wynikiem odkrycia uniwersalnego dobra i zła?



Dałem Ci argument.
W tajemnicy ludzie stają się niemoralni.
Zatem każdy tajny wybór jest niemoralny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 09:11 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Dałem Ci argument.
>W tajemnicy ludzie stają się niemoralni.
>Zatem każdy tajny wybór jest niemoralny.

To żaden argument, tylko bezpodstawna wiara Hamerlika.
A ja ludzkie tajemnice szanuję.
Odzieranie ludzi z osobistych tajemnic (np. politycznych przekonań) to mniej-więcej ta sama "klasa", co ugadywanie się z własnym dzieckiem odnośnie wysokości alimentów.
I wszystko się zgada.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odzieranie ludzi z osobistych tajemnic (np. politycznych przekonań) to mniej-więcej ta sama "klasa", co ugadywanie się z własnym dzieckiem odnośnie wysokości alimentów.
>I wszystko się zgada.

Chodzi Ci o to, że przy jawnym wyborze musiałbyś zdradzić innym ludziom co tak naprawdę sądzisz, już bez żadnego teatru przed nimi, przez co oni zrozumieliby kim dla nich naprawdę jesteś?

Uważasz, że ujawnienie twojej prawdziwej tożsamości jest odzieraniem Cię?

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 12:55 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Chodzi Ci o to, że przy jawnym wyborze musiałbyś zdradzić
> innym ludziom co tak naprawdę sądzisz

W tym bojówkom najwyższego cwaniaka w hamer-państwie. Oczywiście, o to chodzi.

> już bez żadnego teatru przed nimi przez co oni
> zrozumieliby kim dla nich naprawdę jesteś?

Pono nie rozumiesz, kim dla ciebie jestem.. zarazem doskonale rozumiesz czym dla ciebie są zapisy w BIK, choć nie znasz ich zawartości.
Mały cwaniaczek z ciebie
To ta sama "cwaniak-klasa", co ugadywanie się z własnym dzieckiem odnośnie wysokości alimentów.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
25-07-2022 15:19 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Chodzi Ci o to, że przy jawnym wyborze musiałbyś zdradzić
>> innym ludziom co tak naprawdę sądzisz
>W tym bojówkom najwyższego cwaniaka w hamer-państwie. Oczywiście, o to chodzi.
>> już bez żadnego teatru przed nimi przez co oni
>> zrozumieliby kim dla nich naprawdę jesteś?
>Pono nie rozumiesz, kim dla ciebie jestem.. zarazem doskonale rozumiesz czym dla ciebie są zapisy w BIK, choć nie znasz ich zawartości.
>Mały cwaniaczek z ciebie
>To ta sama "cwaniak-klasa", co ugadywanie się z własnym dzieckiem odnośnie wysokości alimentów.

Wow, ale to głupie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Starsznie głupie. Prawie każde zostawione na lata dziecko zechce odzyskać choć ułamek uwagi rodzica.. zrzekając się przynależnych mu dóbr, myśląc, że ulży tym ojcu.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Starsznie głupie. Prawie każde zostawione na lata dziecko zechce odzyskać choć ułamek uwagi rodzica.. zrzekając się przynależnych mu dóbr, myśląc, że ulży tym ojcu.

Wow, ale to prymitywne.
Wiedzę, że dalej w domyśle szerzysz kłamstwa, próbujesz manipulować cudzymi psyche, żeby oszukać i zrobić w konia.

Słyszałem, że w polityce nie ma żadnych zasad ale pierwszy raz tego osobiście doświadczam.

Gorzej dla Ciebie, że na tym forum bywają inteligentni i samodzielnie myślący ludzie, bo oni wcześniej czy później poznają się na twojej fałszywej propagandzie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Wiedzę, że dalej w domyśle szerzysz kłamstwa, próbujesz manipulować
> cudzymi psyche, żeby oszukać i zrobić w konia.

Które kłamstwa? Te, w których pisałeś, że "możesz dogadać się z własnym dzieckiem w sprawie alimentów"
?
Przecież to twoje słowa. Kłamałeś?

> na tym forum bywają inteligentni i samodzielnie myślący ludzie, bo oni
> wcześniej czy później poznają się na twojej fałszywej propagandzie.

Uczysz się pilnie retoryki od korespondujących z tobą forumowiczów.
Szkoda, że żadne zasady etyczne nie przechodzą.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Wiedzę, że dalej w domyśle szerzysz kłamstwa, próbujesz manipulować
>> cudzymi psyche, żeby oszukać i zrobić w konia.
>Które kłamstwa? Te, w których pisałeś, że "możesz dogadać się z własnym dzieckiem w sprawie alimentów"
>?
>Przecież to twoje słowa. Kłamałeś?

Napisałem Ci przecież już, że zapłaciłem alimenty wszystkie i nadal je płacę choć sam tego nigdy nie nazwałbym alimentami.

Czy Ty nie potrafisz zrozumieć tego prostego przekazu czy nie pasuje Ci on do twojego wielkiego przekazu dla innych?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Napisałem Ci przecież już, że zapłaciłem alimenty wszystkie i
> nadal je płacę choć sam tego nigdy nie nazwałbym alimentami.

Które kłamstwa? Te, w których pisałeś, że "możesz dogadać się z własnym dzieckiem w sprawie alimentów" ?
Na tym forum bytują inteligentni i samodzielnie myślący ludzie, oni zazwyczaj wcześniej czy później poznają się na twoich mantrach i moralności Kalego. Ale zawsze można im trochę pomóc.

> Ty nie potrafisz zrozumieć tego prostego przekazu

Nie potrafię zrozumieć przekazu, w którym ktoś płaci, twierdzi że spłacił choć własną decyzją nigdy nie chciał pozać należności.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Napisałem Ci przecież już, że zapłaciłem alimenty wszystkie i
>> nadal je płacę choć sam tego nigdy nie nazwałbym alimentami.
>Które kłamstwa?

Kłamstwo o tym, że mam jakiekolwiek niespłacone alimenty.

Jak ująć to prościej?

Jesteś kłamcą!

youtu.be/5VCiU1osa3w
26-07-2022 16:28 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Kłamstwo o tym, że mam jakiekolwiek niespłacone alimenty.
> Jesteś kłamcą!

Spokojnie, to się okaże.
Nie potrafię zrozumieć przekazu, w którym ktoś płaci, twierdzi że spłacił choć własną decyzją nigdy nie chciał poznać należności.
Potrafisz to wytłumaczyć?
Odpowiedź: ucieczka

A może to ty kłamałeś twierdząc, że "możesz dogadać się z własnym dzieckiem w sprawie alimentów" ?
Odpowiedź: ucieczka


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie potrafię zrozumieć przekazu

Biedactwo

Nie potrafi zrozumieć i zaakceptować świata niezgodnego z jego własną projekcją stworzoną dla własnego interesu.

Podejrzewam, że gdy okaże się, w co wątpię, bo kogo obchodzą cudze dzieci, iż nie mam niespłaconych alimentów to w celach politycznych zaczniesz szerzyć publiczne kłamstwa, że zmanipulowalem własne dziecko, żeby mi je umorzyło.

Czy wiesz skąd moje podejrzenia?

Bo odkryłem, że nie jesteś człowiekiem, tylko demonem, wampirem żywiącym się cudzą krwią.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Nie potrafię zrozumieć przekazu, w którym ktoś płaci, twierdzi że spłacił choć własną decyzją nigdy nie chciał poznać należności. Ty potrafisz? Jeśli tak to chętnie dam się pouczyć, wysłucham cudzego puktu widzenia byle był spójny i posiadał choć ślad logiki. Przyznam rację, jeśli racja będzie wynikać z odpowiedzi.
Potrafisz to alimentacyjny dłużniku wytłumaczyć?
Odpowiedź: ucieczka. A może kłamałeś twierdząc, że "możesz dogadać się z własnym dzieckiem w sprawie alimentów" ? Odpowiedź: ucieczka.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Bo odkryłem, że nie jesteś człowiekiem

Może wkrótce odkryjesz coś naprawdę istotnego (a może nie): podqrwianie uczciwych forumowiczów ma swoją cenę. Czy chcesz tego, czy nie - płacisz.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>podqrwianie uczciwych forumowiczów

Uczciwych ludzi nie mogę wqrwic, bo niby czym?

Mogę zdenerwować tylko ludzi, którzy pragną niesprawiedliwego świata dla swojej prywatnej korzyści i na szkodę innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>podqrwianie uczciwych forumowiczów
>Uczciwych ludzi nie mogę wqrwic, bo niby czym?

Kłamstwami.
Wymyślaniem przestępstw.
To, że ciebie można nazwać dowolnymi słowy i zarzucić ci wszystko i po tobie to spływa, nie oznacza, że spływa to po każdym.

>Mogę zdenerwować tylko ludzi, którzy pragną niesprawiedliwego świata
Nie wiesz, jakiego świata pragną twoi rozmówcy, bo cię to nie interesuje, wolisz sam wymyślać poglądy rozmówców

Z pewnością TY pragniesz niesprawiedliwego świata, takiego, w którym można całe życie pracować i nie dorobić się domu, bo dom może kupić tylko ktoś, kto ma już dom, potem kupi dwa, cztery....

Przy okazji: Wolno "robolowi bez mienia" pojechać do Aten, czy nie wolno. Napisałeś, że nie wolno.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Z pewnością TY pragniesz niesprawiedliwego świata, takiego, w którym można całe życie pracować i nie dorobić się domu,

Ale takiego świata nie potrzeba pragnąć, bo on już jest.


youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 12:09 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Z pewnością TY pragniesz niesprawiedliwego świata *, takiego,
>> w którym można całe życie pracować i nie dorobić się domu,
> Ale takiego świata nie potrzeba pragnąć, bo on już jest.

* faktycznie, powinno być "pragniesz dużo bardziej niesprawiedliwego świata od obecnego"


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
szarley (54913 punktów)
Czytaj wpisy do których się odnosisz

>>podqrwianie uczciwych forumowiczów
>Uczciwych ludzi nie mogę wqrwic, bo niby czym?

Kłamstwami.
Wymyślaniem przestępstw.
To, że ciebie można nazwać dowolnymi słowy i zarzucić ci wszystko i po tobie to spływa, nie oznacza, że spływa to po każdym.

>Mogę zdenerwować tylko ludzi, którzy pragną niesprawiedliwego świata
Nie wiesz, jakiego świata pragną twoi rozmówcy, bo cię to nie interesuje, wolisz sam wymyślać poglądy rozmówców

Z pewnością TY pragniesz niesprawiedliwego świata, takiego, w którym można całe życie pracować i nie dorobić się domu, bo dom może kupić tylko ktoś, kto ma już dom, potem kupi dwa, cztery....

>Ale takiego świata nie potrzeba pragnąć, bo on już jest.
1 Z pewnością TY pragniesz niesprawiedliwego świata, takiego, w którym można całe życie pracować i nie dorobić się domu. Nie odniosłeś się do tego.

Konsekwentnie to udowadniasz, nie wskazując jak najemny pracownik ma się dorobić domu bez prawa do oszczędności i kredytu. Jedynie ktoś kto ma dom, może kupić kolejny i dwa kolejne i cztery kolejne. To jest twój system i znowu udowadniasz, że mam rację.
Ile razy trzeba to powtórzyć?

2 Pracowałem wiele lat i mam dom. 75% ludzi w Polsce mieszka na swoim. Znam wielu ludzi, którzy jechali na kilka lat do pracy w Niemczech, wrócili i zbudowali domy lub kupili mieszkania. Tobie się nie udało? Twój problem, to nie jest powód do żądania ode mnie, żebym ci oddał swój dom.
Zaprzeczanie faktom świadczy o tobie
I nie pipc, że w Berlinie na swoim mieszka tylko 14% Berlińczyków.
Wbrew twoim słowom, im bogatsze społeczeństwo, tym chętniej mieszka w najmowanych mieszkaniach. Porównaj LICZBY dla poszczególnych krajów Europy.
Niemiec mieszka w najmowanym, BO GO NA TO STAĆ, bo cena najmu jest niższa niż koszt budowy, najm zapewnia mobilność, a przy tym najm jest na cywilizowanych warunkach. Nikt ci nie podniesie czynszu bez uzasadnienia, nikt cię nie wywali z mieszkania, bo umowa mu przestała odpowiadać. Za to nie musi, czego jesteś nieświadom, pracować przy swoim domu, przy którym zawsze jest coś do zrobienia.

Jaki jest stosunek kosztu najmu mieszkania do raty hipotecznego kredytu w Niemczech i w Polsce? Jaki jest stosunek kosztu najmu do wynagrodzenia w Niemczech i w Polsce?
Możesz też porównać te dane dla Szwajcarii, Słowacji, Rumunii, Chorwacji, Francji...
Mógłbyś, ale pewnie ci się nie chce a przy tym brak ci umiejętności analizowania statystycznych danych.

Zacznij wreszcie dostrzegać świat takim jakim jest naprawdę, a jeśli chcesz mieć dom, zrób to, co zrobili ci, którzy domy mają, zamiast się użalać nad sobą.


Przy okazji: Wolno "robolowi bez mienia" pojechać do Aten, czy nie wolno. Napisałeś, że nie wolno.



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kłamstwami.
>Wymyślaniem przestępstw.

Ile raz to jeszcze powtórzysz?

Tyle, ile trzeba, żeby odciągnąć rozmowę od naruszania tabu w waszej kulturze, tj. kapitału, czy jak ktoś woli systemu władzy człowieka nad człowiekiem?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Kłamstwami.
>>Wymyślaniem przestępstw.
>Ile raz to jeszcze powtórzysz?

A nie zrobiłeś tego?

Fajnie jest chcieć zniszczyć komuś zawodową reputację, nie odwołać oszczerstw, a potem użalać się że ci to wypominam?

To tak jakby ci ktoś nasrał na próg i nie posprzątał
A potem zapytał, ile razy upomnieć się sprzątnięcie gówna?

>Tyle, ile trzeba, żeby odciągnąć rozmowę od naruszania tabu w waszej kulturze,

Od meritum sprawy uciekasz

Chcesz merytoryczne dyskusji?
Szarley:
Odnieś się do przykładu krów
Hamerlik:
żyjesz z lichwy

Przypomnę, bo pewnie nie przeczytałeś tego co napisałem i nie odniosłeś się do argumentów:
Czytaj wpisy do których się odnosisz

>>podqrwianie uczciwych forumowiczów
>Uczciwych ludzi nie mogę wqrwic, bo niby czym?

Kłamstwami.
Wymyślaniem przestępstw.
To, że ciebie można nazwać dowolnymi słowy i zarzucić ci wszystko i po tobie to spływa, nie oznacza, że spływa to po każdym.

>Mogę zdenerwować tylko ludzi, którzy pragną niesprawiedliwego świata
Nie wiesz, jakiego świata pragną twoi rozmówcy, bo cię to nie interesuje, wolisz sam wymyślać poglądy rozmówców

Z pewnością TY pragniesz niesprawiedliwego świata, takiego, w którym można całe życie pracować i nie dorobić się domu, bo dom może kupić tylko ktoś, kto ma już dom, potem kupi dwa, cztery....

>Ale takiego świata nie potrzeba pragnąć, bo on już jest.
1 Z pewnością TY pragniesz niesprawiedliwego świata, takiego, w którym można całe życie pracować i nie dorobić się domu. Nie odniosłeś się do tego.

Konsekwentnie to udowadniasz, nie wskazując jak najemny pracownik ma się dorobić domu bez prawa do oszczędności i kredytu. Jedynie ktoś kto ma dom, może kupić kolejny i dwa kolejne i cztery kolejne. To jest twój system i znowu udowadniasz, że mam rację.
Ile razy trzeba to powtórzyć?

2 Pracowałem wiele lat i mam dom. 75% ludzi w Polsce mieszka na swoim. Znam wielu ludzi, którzy jechali na kilka lat do pracy w Niemczech, wrócili i zbudowali domy lub kupili mieszkania. Tobie się nie udało? Twój problem, to nie jest powód do żądania ode mnie, żebym ci oddał swój dom.
Zaprzeczanie faktom świadczy o tobie
I nie pipc, że w Berlinie na swoim mieszka tylko 14% Berlińczyków.
Wbrew twoim słowom, im bogatsze społeczeństwo, tym chętniej mieszka w najmowanych mieszkaniach. Porównaj LICZBY dla poszczególnych krajów Europy.
Niemiec mieszka w najmowanym, BO GO NA TO STAĆ, bo cena najmu jest niższa niż koszt budowy, najm zapewnia mobilność, a przy tym najm jest na cywilizowanych warunkach. Nikt ci nie podniesie czynszu bez uzasadnienia, nikt cię nie wywali z mieszkania, bo umowa mu przestała odpowiadać. Za to nie musi, czego jesteś nieświadom, pracować przy swoim domu, przy którym zawsze jest coś do zrobienia.

Jaki jest stosunek kosztu najmu mieszkania do raty hipotecznego kredytu w Niemczech i w Polsce? Jaki jest stosunek kosztu najmu do wynagrodzenia w Niemczech i w Polsce?
Możesz też porównać te dane dla Szwajcarii, Słowacji, Rumunii, Chorwacji, Francji...
Mógłbyś, ale pewnie ci się nie chce a przy tym brak ci umiejętności analizowania statystycznych danych.

Zacznij wreszcie dostrzegać świat takim jakim jest naprawdę, a jeśli chcesz mieć dom, zrób to, co zrobili ci, którzy domy mają, zamiast się użalać nad sobą.

Wielekroć pytał o wybór pracy i przykład krów
Nie jesteś intelektualnie w stanie prowadzić merytorycznej dyskusji na argumenta bo od argumentów i pytań po prostu uciekasz

Przy okazji: Wolno "robolowi bez mienia" pojechać do Aten, czy nie wolno. Napisałeś, że nie wolno.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>75% ludzi w Polsce mieszka na swoim.

Niedobrze mi się robi od tego zmyślania, projektowania rzeczywistości pod własne interesy, wysysania tych bredni z palca.

To jest obrzydliwa propaganda, wierutne kłamstwo rozpowszechniane publicznie, mit służący manipulowaniu cudzymi emocjami dla podporządkowania innych własnym interesom.

Kłamiesz w żywe oczy i dlatego sprawiedliwie jest nazwać Cię publicznie kłamcą.

Kłamiesz o teraźniejszości i próbujesz oszukać innych co do przyszłości.

Zło nazywacie dobrem i jak to ignorować?
Nie ma takiej opcji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 18:15 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
I znów brak merytorycznej odpowiedzi, a jest jedynie rzucanie gównem, zamiast odpowiedzieć na argumenta, znów tylko zarzut przestępstwa bez dowodu

>>75% ludzi w Polsce mieszka na swoim.
>Niedobrze mi się robi od tego zmyślania,

Cóż, nic nie poradzisz na fakty, twoje wymiociny ich nie zmienią
To dane GUS na podstawie ksiąg wieczystych
Oczywiście "ekonomista" nie wie co to GUS.

>Nawet gdyby było to prawdą a nie jest nią, dlatego tak agresywnie bronicie tajemnicy kapitału,
Kolejne kłamstwo, ujawniłem swój majątek fanatyczny miłośniku własnej tajemnicy

>to by znaczyło, że z 25% Polaków zrobiliście swoich niewolników.
Z kogoś zrobiłem niewolnika?
Znów zarzucasz mi przestępstwo?
Gdybym znał twój prawdziwy adres, już dawno miałbyś sądową rozprawę i Twoje "nie przeproszę" kosztowałoby cię tyle, że wakacje w Grecji odłożyłbyś na kilka lat



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To dane GUS na podstawie ksiąg wieczystych
>Oczywiście "ekonomista" nie wie co to GUS.

Wasz GUS kłamie tak samo jak Ty, potwierdzając fałszywy obraz rzeczywistości dla zwycięstwa polityków zatrudniających dyrektorów GUSu.

Nic z tego nie jest prawdą.

Potraficie taksówkarzowi wmontować do prywatnej taksówki kasę fiskalną na jego koszt, żeby na nie mógł Was w haraczu zmylić nawet na 50 groszy ale wiedzę o rozkładzie własności musicie wysysać z palca, budować o tym mity i kłamać w żywe oczy.

Przypadek?

Nie sądzę!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
I znów zero merytorycznej odpowiedzi
A pytanie o wybór pracy przerasta cię intelektualnie
Pytanie po co ci wiedza czyje pole jest pod lasem przerasta idiotę
Przykład krów udowadnia, że jesteś debilem

>>To dane GUS na podstawie ksiąg wieczystych
>>Oczywiście "ekonomista" nie wie co to GUS.
>Wasz GUS kłamie

Buahahahahahahahaha
A ty masz dane z.... dupy?

Rozumiem, ucieczka
Obraź się na rzeczywistość, będziesz jeszcze śmieszniejszy

>tak samo jak Ty,
Udowodnij mi kłamstwo
Lichwy nie udowodniłeś, oszustwa nie udowodniłeś
niewolnictwa nie udowodniłeś
Twój tatuś był psim chujem bez godności i tego nauczył syna
To umiem udowodnić

>Nic z tego nie jest prawdą.
Jakie ty masz dane i skąd?
Rozumiem, ucieczka

>Potraficie taksówkarzowi wmontować do prywatnej taksówki kasę fiskalną
Nie, nie potrafię, a ty jesteś psim chujem, bo znów kłamiesz na mój temat

Obok mnie buduje się dom
Na ogrodzeniu jest tablica informacyjna wymagana prawem a na niej imię nazwisko i adres inwestora. Tajne?

Na końcu drogi inwestor buduje dom. Żeby podciągnąć mu prąd, Tauron potrzebuje zgody wszystkich mieszkańców przy ulicy. Skąd ma adresy to proste numery są na domach ale skąd ma nazwiska, skoro są tajne?
Skąd ma nazwiska i adresy właścicieli niezabudowanych działek, skoro to tajne?

Znow udowodniłeś, że jesteś bezhonornym debilem

Użalasz się, że taksówkarz musi płacić VAT.
w Twoim świecie nie będzie taksówkarzy
Nikt przecież nie będzie miał prawa kupić taksówki, co najwyżej zmontuje sobie rikszę. A potem hulaj dusza, za przejazd z Gartenstr na Antonstr płać właścicielowi każdej ulicy rachunek

Ty idioto


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Buahahahahahahahaha
>A ty masz dane z.... dupy?

Oczywiście, że niewiele wiem o rozkładzie i przepływach własności.
Nie po to własność utajniliscie i grozicie karami za zdradę jej rozkładu, żebym coś o tym wiedział albo ktoś inny.

Po prostu wszędzie spotykam ludzi, którzy nie mają własnego domu lecz mieszkają w cudzym.

To chyba coś oznacza.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Buahahahahahahahaha
>>A ty masz dane z.... dupy?
>Oczywiście, że niewiele wiem o rozkładzie i przepływach własności.

Czyli kłamiesz, że GUS kłamie
Nie masz podstaw, żeby zarzucać GUSowi kłamstwo

Q.E.D.

Podaj źródło swoich danych!

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
27-07-2022 19:25 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>To dane GUS na podstawie ksiąg wieczystych
>>Oczywiście "ekonomista" nie wie co to GUS.
>Wasz GUS kłamie tak samo jak Ty, potwierdzając fałszywy obraz rzeczywistości dla zwycięstwa polityków zatrudniających dyrektorów GUSu.
>Nic z tego nie jest prawdą.
>Potraficie taksówkarzowi wmontować do prywatnej taksówki kasę fiskalną na jego koszt, żeby na nie mógł Was w haraczu zmylić nawet na 50 groszy ale wiedzę o rozkładzie własności musicie wysysać z palca, budować o tym mity i kłamać w żywe oczy.
>Przypadek?
>Nie sądzę!
>
youtu.be/5VCiU1osa3w



W zapomniałeś powołać się ile to w Berlinie ludzi najmuje .
Bo policzyłes czy korzystasz z danych?

Mam rację jesteś toksyk.
No ale ty sama to piszesz. Nikt ale to nikt cię nie zmusza. Ty sam

Dlatego xhlapnieez gównem i napiszesz o moralności
Na pytania o niewolników lichwę sad będziesz zwodził kluczył

No ale to ty Hamerlik Konopka . Ty
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W zapomniałeś powołać się ile to w Berlinie ludzi najmuje .

Informacja o tym, że prawie wszyscy w Berlinie, poza garstką ludzi, mieszkają w cudzych domach jest wprawdzie szokująca ale państwo Niemieckie szczególnie tą informacją się nie chwiali. Raczej mówi o niemieckim bogactwie. Chodzi oczywiście o tę garstkę ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>W zapomniałeś powołać się ile to w Berlinie ludzi najmuje .
>Informacja o tym, że prawie wszyscy w Berlinie, poza garstką ludzi, mieszkają w cudzych domach jest wprawdzie szokująca ale państwo Niemieckie szczególnie tą informacją się nie chwiali. Raczej mówi o niemieckim bogactwie. Chodzi oczywiście o tę garstkę ludzi.

Wbrew twoim słowom, im bogatsze społeczeństwo, tym chętniej mieszka w najmowanych mieszkaniach. Porównaj LICZBY dla poszczególnych krajów Europy.
Niemiec mieszka w najmowanym, BO GO NA TO STAĆ, bo cena najmu jest niższa niż koszt budowy, najm zapewnia mobilność, a przy tym najm jest na cywilizowanych warunkach. Nikt ci nie podniesie czynszu bez uzasadnienia, nikt cię nie wywali z mieszkania, bo umowa mu przestała odpowiadać. Za to nie musi, czego jesteś nieświadom, pracować przy swoim domu, przy którym zawsze jest coś do zrobienia.

Jaki jest stosunek kosztu najmu mieszkania do raty hipotecznego kredytu w Niemczech i w Polsce? Jaki jest stosunek kosztu najmu do wynagrodzenia w Niemczech i w Polsce?
Możesz też porównać te dane dla Szwajcarii, Słowacji, Rumunii, Chorwacji, Francji...
Mógłbyś, ale pewnie ci się nie chce a przy tym brak ci umiejętności analizowania statystycznych danych.

Zacznij wreszcie dostrzegać świat takim jakim jest naprawdę, a jeśli chcesz mieć dom, zrób to, co zrobili ci, którzy domy mają, zamiast się użalać nad sobą.

Przy okazji: Wolno "robolowi bez mienia" pojechać do Aten, czy nie wolno. Napisałeś, że nie wolno.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
27-07-2022 19:49 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
Kabaret ...chłop wierzy w tajne listy utajnione dane ludzi którzy nigdy nie ujawnili się hehehehe.....no ale gdy trzeba chlapnac gównem to dane z internetu mu pasują .
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Kabaret ...chłop wierzy w tajne listy utajnione dane ludzi którzy nigdy nie ujawnili się hehehehe.....no ale gdy trzeba chlapnac gównem to dane z internetu mu pasują .
>

Wierzę, że z wyboru taicie rozkład i przepływy własności.

To jest to czego naprawdę chcecie, dla własnego zysku i na cudzą szkodę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 20:22 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>> Kabaret ...chłop wierzy w tajne listy utajnione dane ludzi którzy nigdy nie ujawnili się hehehehe.....no ale gdy trzeba chlapnac gównem to dane z internetu mu pasują .
>>
>Wierzę, że z wyboru taicie rozkład i przepływy własności.
>To jest to czego naprawdę chcecie, dla własnego zysku i na cudzą szkodę.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w



Jesteś toksyczny.

Napisałeś kłamstwa o szarleyu.
Piszesz że GUS kłamie.
Sam się powołujesz na dane.

Chlapiesz gównem i piszesz i moralności.

Ty sam tworzysz ten wizerunek wizerunek toksycznej człowieka manipulantam


Byle wylać łajno.

GUS kłamie a ty na ci się powołujesz na tajemnice?

Manipulant.
27-07-2022 19:40 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>W zapomniałeś powołać się ile to w Berlinie ludzi najmuje .
>Informacja o tym, że prawie wszyscy w Berlinie, poza garstką ludzi, mieszkają w cudzych domach jest wprawdzie szokująca ale państwo Niemieckie szczególnie tą informacją się nie chwiali. Raczej mówi o niemieckim bogactwie. Chodzi oczywiście o tę garstkę ludzi.

Człowieku napisałeś że że "nasz GUS" kłamie.

Więc się pytam na co ty się powołujesz.

Jesteś toksyczny

Ale powiedz ty naprawdę myślisz że ludzie są takimi debilami i swoje manipulacje tak łatwo cię przejdą?

Hamerlik Konopka pisze że GUS kłamie a jednocześnie pisze od dawna jak mała liczba ludzi najmuje mieszkania i podaje procentowo ile to jest.

Hamerlik znów chlapie gównem.

Hamerlik skąd wiesz ile ludzi najmuje mieszkania?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Człowieku napisałeś że że "nasz GUS" kłamie.
>Więc się pytam na co ty się powołujesz.
>Jesteś toksyczny

NBP również
www.nbp.pl(*)osci_2018/Raport_BZGD_2016.pdf

Konstrukcja sprawozdań jest taka, żeby oszukać i zaprojektować wizję świata pasującą do kapitalistycznej ideologii, kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności.

Oczywiście Wy patrząc na to przez pryzmat waszych prywatnych interesów będzie w tym widzieć tylko prawdę.

Skoro nie mam respektu dla waszej kapitalistycznej ideologii to licz na to, że będę miał respekt dla waszego kapitalistycznego państwa. O nie.

Nie zapominaj, że wasze pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości nie są moimi. Nie jestem jednym z Was.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 20:27 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Nie zapominaj, że wasze pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości nie są moimi. Nie jestem jednym z Was.

Nie wiem, ty jesteś krętacz i tchórz więc nie wiem o kim piszesz manipulancie.

Napisałeś krętaczu tak:

>Wasz GUS kłamie tak samo jak Ty, potwierdzając fałszywy obraz rzeczywistości dla zwycięstwa polityków zatrudniających dyrektorów GUSu.
>Nic z tego nie jest prawdą.

Ale prawda jest dla ciebie ile ludzi najmuje mieszkania w Berlinie.

Których ty sam nie policzyłes a powołujesz się na statystyki bo chcesz wylać łajno.

Ja ci napisze ja nie jestem takim toksykiem jak ty i takim manipulantem.
Ty jesteś tchórz jeszcze.

Kiedy Hamerlik Konopka powie skąd ma informacje o niewolnikach lichwie i sądzie szarleya?

Czy Hamerlik Konopka potrafi tylko łajnem w człowieka wcelować?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kiedy Hamerlik Konopka powie skąd ma informacje o niewolnikach lichwie i sądzie szarleya?
>Czy Hamerlik Konopka potrafi tylko łajnem w człowieka wcelować?

Proponuję jawną księgę kapitału, która upubliczni wszystkie świadectwa własności, przywiązując każdą posiadłość do osoby naturalnej z nazwiskiem, adresem zamieszkania i skończy się ta gra między nami.

Jeżeli Cię taka księga odrzuca to powinienes pojechać do biednego kraju i tam zobaczyć z bliska jak działa wasz kapitalizm, który w Europie jest trochę ograniczony tajną demokracją pośrednią.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-07-2022 05:53 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Kiedy Hamerlik Konopka powie skąd ma informacje o niewolnikach lichwie i sądzie szarleya?
>>Czy Hamerlik Konopka potrafi tylko łajnem w człowieka wcelować?
>Proponuję

Nie.

Ty chalapiesz łajnem na prawo i lewo.

Napisałeś


>Wasz GUS kłamie tak samo jak Ty, potwierdzając fałszywy obraz rzeczywistości dla zwycięstwa polityków zatrudniających dyrektorów GUSu.
>Nic z tego nie jest prawdą.


Ale też ty piszesz że w Berlinie ludzie mieszkają w najetym powołując się na dane.
Jesteś manipulantem. Zarzucasz innym kłamstwo
A.sam korzystasz z danych.
Na temat szarleya też chlapiesz łajnem.
Niewolnicy lichwa sad.

To ty tworzysz toksyczny świat. Nie potrzebujesz wiedzy co kto ma.


Nikt inny tylkHamerilk Konopka pisze na tym forum.

Kazdy może zobaczyć jaki i kim jesteś.
Dla mnie jesteś fałszywym toksycznym człowiekiem który chlapie łajnem i nie potrafi udowodnić swoich slow
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dla mnie jesteś fałszywym toksycznym człowiekiem który chlapie łajnem i nie potrafi udowodnić swoich slow

Raczej tym, który kwestionuje twoją wiarę w to co dobre i złe dla społeczeństwa oraz waszą kapitalistyczną kulturę.

Przecież tu nie może chodzić o to, że coś tam sobie powiedzieliśmy, co mogłoby kogoś innego obrazić. Ludzie rzucają w siebie takim mięsem. Szarley poniżał mnie tu i gardził mną tysiące razy. Ty też i wielu innych.

Nie opowiadaj mi teraz jaki się czujesz zniesmaczony.

Tu chodzi o hajs i posiadłości.
Tu chodzi o władzę człowieka nad człowiekiem.
Tu chodzi o kto sobie leży na plaży pod parasolką popijając drinki a kto stoi przy taśmie, od której nie wolno mu bez pozwolenia oddalić się na siku.
Tu właśnie o to chodzi.

Poczułeś się zwycięzcą w obecnym świecie a jak próbuję Ci to odebrać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-07-2022 07:58 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> hajs i posiadłości (..)
> władzę człowieka nad człowiekiem (..)
> leży na plaży pod parasolką popijając (..)
> drinki a kto stoi przy taśmie, od której nie wolno
> mu bez pozwolenia oddalić się na siku. (..)
> Poczułeś się zwycięzcą w obecnym świecie a jak próbuję Ci to odebrać.

'Próbujesz' odebrać swojemu chochołowi władzę. Ale konkretnej osoby, która pilnowała cię przy taśmie, nadal się boisz i nadal ją nienawidzisz.
W konsekwencji zamiast realnej próby pokonania własnego lęku.. działania pozorowane: wymyślanie przypadkowo spotkanym na forum użytkownikom palemek, plaży, drinków, lokajów czy szklanych wież.
Smutne.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> hajs i posiadłości (..)
>> władzę człowieka nad człowiekiem (..)
>> leży na plaży pod parasolką popijając (..)
>> drinki a kto stoi przy taśmie, od której nie wolno
>> mu bez pozwolenia oddalić się na siku. (..)
>> Poczułeś się zwycięzcą w obecnym świecie a jak próbuję Ci to odebrać.
>'Próbujesz' odebrać swojemu chochołowi władzę. Ale konkretnej osoby, która pilnowała cię przy taśmie, nadal się boisz i nadal ją nienawidzisz.

Nie boję się ale rzeczywiście nienawidzę.
Nienawidzę też systemu, który dał jej władzę nade mną.

Nie zamierzam interesować się żadną osobą. To już historia.

Zamierzam jednak zwalczać znienawidzony przeze mnie system i robię to, czy Ci się to podoba czy nie.

Nikt nie powinien mieć takiej władzy nad drugim człowiekiem. To jest czyste zło. Żaden moralny człowiek nie może się zgodzić z panowaniem zła, bo akceptowanie zła czyni z człowieka demona, sługę diabła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>Żaden moralny człowiek nie może się zgodzić z panowaniem zła, bo akceptowanie zła czyni z >człowieka demona, sługę diabła.
>

W Polsce 99% istot zionie wstawioną nienawiścią. W każdej chwili można u nas zrobić tzw. trojki NKWD, jakie stworzył żydowski zięć Jeżow, w 1937 roku. Kilkoma zdaniami wstawiono prymitywnym ludziom cel nienawiści i dano im władzę orzekania wyroków śmierci, bez możliwości odwołania.
Tych morderców napuszczono na osoby mające cokolwiek wspólnego z Niemcami.
Kadry oficerskie Armii Czerwonej też mordowano i przetasowano, ale robił to inaczej, Żyd Lew Zacharowicz Mechlis.
Który wróg Niemców opłacił tą operację? Niemcy przegrały swoją niepotrzebną walkę, o dostęp do surowców rosyjskich w 1937 roku. Kto zabronił carowi sprzedawać surowce Niemcom? Niemcom dopiero pozwolono trochę rozwinąć się, jak stały się amerykańską kolonią.
Uważam, ze dalej istnieje szansa przeprowadzania takich operacji.
Tzw. "wolne media" i "społeczność światowa" będą milczeć albo kłamać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W Polsce 99% istot zionie wstawioną nienawiścią. W każdej chwili można u nas zrobić tzw. trojki NKWD, jakie stworzył żydowski zięć Jeżow, w 1937 roku. Kilkoma zdaniami wstawiono prymitywnym ludziom cel nienawiści i dano im władzę orzekania wyroków śmierci, bez możliwości odwołania.

A my tu z szarlejem, Jackiem, farmerem, Wenancjuszem itd. się lubimy.

Taka szorstka przyjaźń.


youtu.be/5VCiU1osa3w
28-07-2022 20:27 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>A my tu z szarlejem, Jackiem, farmerem, Wenancjuszem itd. się lubimy.
>Taka szorstka przyjaźń.

W swoich bełkocie i bredniach jeszcze uroiles sobie szorstka przyjaźń.
Chyba śnisz.

Natomiast innym

>Wasz GUS kłamie tak samo jak Ty, potwierdzając >fałszywy obraz rzeczywistości dla zwycięstwa polityków zatrudniających dyrektorów GUSu.
>Nic z tego nie jest prawdą.

To ty manipulaujesz.

Zarzucasz kłamstwa sam posługując się danymi z internetu bo piszesz o ludziach którzy najmują mieszkania w Berlinie.
I podajesz ile to procent.

manipulant.

To ty tworzysz Świat manipulacji krętactw i ohydy pisania o innych kłamstw bez dowodów.

Hemrlik. W Polsce ludzie mają mieszkania na własność .

Napisz tchórzu co o nich myślisz i czego bronią.

Ale nie tym swoim bełkotem.

Napisz kto jest bandyta tchórzu...
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>A my tu z szarlejem, Jackiem, farmerem, Wenancjuszem itd. się lubimy.
>>Taka szorstka przyjaźń.
> W swoich bełkocie i bredniach jeszcze uroiles sobie szorstka przyjaźń.
>Chyba śnisz.

Przecież nie będziemy się nienawidzić jak kiedyś nasze prymitywne dziadostwo.

Chyba widziałeś i czytałeś co wynika z takiej nienawiści?

Unicestwienie.

Będziemy się prymitywnie nienawidzić, to obaj zgnijemy w nędzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-07-2022 14:15 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>A my tu z szarlejem, Jackiem, farmerem, Wenancjuszem itd. się lubimy.
>>>Taka szorstka przyjaźń.
>> W swoich bełkocie i bredniach jeszcze uroiles sobie szorstka przyjaźń.
>>Chyba śnisz.
>Przecież nie będziemy się nienawidzić

Nienawidzisz mnie bo uwypuklam twoje manipulacje?

>Wasz GUS kłamie tak samo jak Ty, potwierdzając fałszywy obraz rzeczywistości dla >zwycięstwa polityków zatrudniających dyrektorów GUSu.
>Nic z tego nie jest prawdą.

Hamerlik Konopka przypomni ile to ludzi w Berlinie najmuje mieszkanie i skąd ma te dane które wielokrotnie tu wstawiał.

przypomnę załpżenia tej strony na ktrórej się zanjdujemy
....Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę...

To ty tworzysz ten swiat. To ty piszesz o innych łajno. To Hamerlik Konopka nikt inny tylko ty masz na to wpływ.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik Konopka przypomni ile to ludzi w Berlinie najmuje mieszkanie i skąd ma te dane które wielokrotnie tu wstawiał.

Z Wiki, z mojego uwielbionego źródła wiedzy, które instytucje waszego państwa mają pewnie za nic.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-07-2022 23:21 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Hamerlik Konopka przypomni ile to ludzi w Berlinie najmuje mieszkanie i skąd ma te dane które wielokrotnie tu wstawiał.
>Z Wiki, z mojego uwielbionego źródła wiedzy, które instytucje waszego państwa mają pewnie za nic.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Hemrlik Konopka manipulant krętacz przypomni ile r ludzi w Berlinie najmuje mieszkanie i skąd ma te dane.

Kto i jak policzył i na co się powoływał.

Skoro to tajemnica to skąd Hamerlik ma dane?
Krętacz Konopka manipulant napisze o niewolnikach szarleya lichwie i skąd ma te informacje.

To Hamerlik Konopka tqorzy stęchły świat zarzutów insynuacji i ucieczek.

Nikt tylko on sam to pisze.

Gdzie to źródło ?
28-07-2022 12:21 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Dla mnie jesteś fałszywym toksycznym człowiekiem który chlapie łajnem i nie potrafi udowodnić swoich slow
>Raczej tym, który kwestionuje twoją wiarę w to co dobre i złe dla społeczeństwa

Nie.

>Wasz GUS kłamie tak samo jak Ty, potwierdzając >fałszywy obraz rzeczywistości dla zwycięstwa polityków zatrudniających dyrektorów GUSu.
>Nic z tego nie jest prawdą.

To ty manipulaujesz.

Zarzucasz kłamstwa sam posługując się danymi z internetu

Wylewasz łajno na ludzi. Kręcisz . Jesteś toksyczny

Pytałem się ciebie jak reagować na łajno jakie wylewasz na ludzi

Tak ty wylewasz łajno na szarleya .
28-07-2022 08:09 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Proponuję jawną księgę kapitału

Od lat wiadomo, co proponujesz.

> która upubliczni wszystkie świadectwa własności, przywiązując
> każdą posiadłość do osoby naturalnej z nazwiskiem, adresem zamieszkania
> i skończy się ta gra między nami.

Sporo posiadłości jest przywiązanych do osób z imieniem, nazwiskiem i adresem.
Świat jest jednak nieco bardziej skomplikowany, istnieją również spółki cywilne czy akcyjne, posiadające osobowość prawną, w których ludzie posiadają udziały. Nigdy nie zadałeś sobie trudu jak i dlaczego one działają, ale to jeszcze nie powód ich zniesienia.
A wracając do ksiąg: po to sa one niepubliczne, żeby własciciel miał wybór: ujawniać czy nie i ewent. komu.
Jak ty z własnym BIK.
Idąc do dostawcy internetu i chcąc podpisać z nim umowę na miesiąc, oznajmiałeś mu swój BIK?
Nie.

>Jeżeli Cię taka księga odrzuca to powinienes pojechać do
> biednego kraju i tam zobaczyć z bliska

Jechałes do Peru pomagać, czy.. wypoczywać?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Proponuję jawną księgę kapitału
>Od lat wiadomo, co proponujesz.

Ważne jeszcze, żeby dowiedzieli się i tym wszyscy.

>Sporo posiadłości jest przywiązanych do osób z imieniem, nazwiskiem i adresem.

A mogą i będą wszystkie.

>Świat jest jednak nieco bardziej skomplikowany, istnieją również spółki cywilne czy akcyjne, posiadające osobowość prawną, w których ludzie posiadają udziały. Nigdy nie zadałeś sobie trudu jak i dlaczego one działają, ale to jeszcze nie powód ich zniesienia.

Jestem wrogiem współwłasności, osobowości prawnej, przedstawicielstw i pełnomocnictw.
W moim modelu organizacja kapitalistyczna może opierać się na umowie wielu właścicieli ale nigdy na współwłasności i na ich ograniczonej odpowiedzialności.

>A wracając do ksiąg: po to sa one niepubliczne, żeby własciciel miał wybór: ujawniać czy nie i ewent. komu.

Wiem dlaczego taicie własność.
Taicie ją dla władzy nad ludźmi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Sporo posiadłości jest przywiązanych do osób z imieniem, nazwiskiem i adresem.
>A mogą i będą wszystkie.
Napisałem ci, na każdej budowie musi być tablica informacyjna z nazwiskiem i adresem inwestora.
nadal uważasz, że to jest tajne?
Tauron bez trudu dowiedział się kto (imię nazwisko adres) jest właścicielem działek przy drodze i współwłaścicielem drogi
Hamerlik twierdzi, że Tauron nie postawił energetycznych słupów, A JA TE SŁUPY WIDZĘ NA WŁASNE OCZY

A ty pipcys cały czas "tajne, tajne, tajne"

Wezwano policję do "naruszenia miru domowego" czyli najścia obcego człowieka na dom.
Właściciel mówi, że dom jest jego i trzeba wyprosić intruza
Intruz mówi, że jest właścicielem i trzema wyprosić intruza
Hamerlik twierdzi, że policjant nie podejmie interwencji, bo nie wie czyj jest dom

>Jestem wrogiem współwłasności, osobowości prawnej, przedstawicielstw i pełnomocnictw.
... i wszelkiej innej wolności
Wiele lat pracowałem w spółdzielniach pracy. Najlepszy sposób na to, żeby młody człowiek po studiach zaczynając od zera dorobił się domu. Wysoka wydajność pracy, brak właścicieli na utrzymaniu.. U Hamerlika zakazane

Czterech ludzi chce zbudować dom, ale czterorodzinny bo taniej niż cztery osobne domy
U Hamelika zakazane
Seksu po klimakterium też zakażesz?

>W moim modelu organizacja kapitalistyczna może opierać się na umowie wielu właścicieli ale nigdy na współwłasności i na ich ograniczonej odpowiedzialności.
Przełóż to na polski, na przykładzie kopalni, bo znów bełkoces w hamerlickiej mowie i nie rozumiem

>Wiem dlaczego taicie własność.
To mnie oświeć, dlaczego taisz własność, bo ja swoją ujawniłem

>Taicie ją dla władzy nad ludźmi.
Wiele razy bełkotałeś o mojej rzekomej władzy nad ludźmi, która polega jedynie na tym, że nie wolno ci wejść do mojego domu i zabrać obrazu ze ściany i zegarka.
Pono nie masz własnego mieszkania, wolno wejść do twojego mieszkania i nasrać na stół?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Sporo posiadłości jest przywiązanych do osób z imieniem, nazwiskiem i adresem.
>>A mogą i będą wszystkie.
>Napisałem ci, na każdej budowie musi być tablica informacyjna z nazwiskiem i adresem inwestora.

Oj szarley, szarey ale Ty tu pieprzysz.

Nie udawaj, że nie rozumiesz!

Robol, który idzie do pracy najemnej na cudzym, ma mieć możliwość w 30 sekund sprawdzić co ma jego Pan właściciel, ile mu przybyło w ciągu ostatnich 30 dni i skąd.

Najemca, który idzie nająć cudzą czynszówke, ma mieć możliwość w 30 sekund sprawdzić co ma jego Pan właściciel, ile mu przybyło w ciągu ostatnich 30 dni i skąd.

Nie zrozumiałeś biedaku i muszę Ci to wyjaśniać lopatologicznie?

Nie chcesz tak, bo to Cię zniewoli, odbierając Ci możliwości robienia biedaków w konia?

I o to chodzi!

Chodzi o to, żeby żaden człowiek nie poradził innego człowieka zrobić w konia, nawet jeżeli będzie pragnął tego każdą komórką swojego ciała, bo system do tego nie dopuścić, bo kapitał będzie jak na widelcu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Chodzi o to, żeby żaden człowiek nie poradził innego człowieka zrobić w konia, nawet jeżeli >będzie pragnął tego każdą komórką swojego ciała, bo system do tego nie dopuścić, bo kapitał >będzie jak na widelcu.

Proszę mi wytłumaczyć łopatologicznie, ​jak ten system do tego nie dopuści.
Czy ten system będzie działał w dwie strony?
Chudy będzie mógł wykiwać grubego a gruby chudego już nie ??
System, żeby mógł działać musi mieć wprowadzone normy do porównań. Wrócą ceny i marże ustalane przez kogoś?? Jak ten system rozpozna, że strony umówiły się inaczej, a do systemu wprowadziły inne dane ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chudy będzie mógł wykiwać grubego a gruby chudego już nie ??
>System, żeby mógł działać musi mieć wprowadzone normy do porównań. Wrócą ceny i marże ustalane przez kogoś?? Jak ten system rozpozna, że strony umówiły się inaczej, a do systemu wprowadziły inne dane ??

Nikt nikogo.

Chudy będzie widział jak na widelcu ile gruby zarabia i zażąda właściwą stawkę za pracę najemną, większą od miski ryżu do tego będzie dysponował głosem za podatkiem od właśnosci, który stanie się jego bezpośrednim dochodem.

Gruby zastanowi się 3x zanim zaproponuje przy jawnym kapitale miskę ryżu, że świadomościa, że jak odeśle chudego z niczym to ten przysoli mu duży podatek.

Gdybym będzie się opłacało, żeby chodzi coś mieli, bo od tego będą zależeć ich decyzje podatkowe.

Z drugiej strony gruby będzie znał majętność chudego i jego wybór podatku, zaproponuje mu adekwatną do tego stawkę. Ponadto gruby już po zapłacie podatku będzie praktycznie bogiem w państwie. To on będzie decydował jako płatnik o wydatkach budżetu państwa i to on będzie odpowiedzialny za porządek społeczny gwarantujący mu jego bogactwa. Nie będzie ponad nim ani nawet obok niego, żadnych tajnie wybranych przedstawicieli ludu, którym się zdaje, że mogą stanowić prawo i przemocą je egzekwowac.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Gruby zastanowi się 3x zanim zaproponuje przy jawnym kapitale
> miskę ryżu, że świadomościa, że jak odeśle chudego z niczym
> to ten przysoli mu duży podatek.

To wszystko juz było ze 20 razy. Hamerlik przez ten czas ubyło ci zdolności matematycznych, a miało przybyć.
1. Musiałaby być masa krytyczna dosalających chudych. Jeden niczego nie wywinduje.
2. Dosalają nie tylko grubemu, ale i sobie, czyli 99% społeczeństwa, bo grubych cwaniaków u ciebie jest 1% albo jeszcze mniej.
3. Chudy 'dosala' do wysokości swoich aktywów. Dla grubego to po prostu czad...
4. Prędzej chudy umrze, niż gruby schudnie. W takiej sprawie umierać? Zaszczyt!

Poczwórny szach-mat. Ile ty masz żyć, człowieku?
Wiem wiem, w mantrach i iluzjach osiągnąłeś mistrzostwo świata.

> Z drugiej strony gruby będzie znał majętność chudego i jego
> wybór podatku, zaproponuje mu adekwatną do tego stawkę. Ponadto
> gruby już po zapłacie podatku będzie praktycznie bogiem w państwie.
> To on będzie decydował jako płatnik o wydatkach budżetu państwa i
> to on będzie odpowiedzialny za porządek społeczny gwarantujący mu jego
> bogactwa. Nie będzie ponad nim ani nawet obok niego, żadnych tajnie
> wybranych przedstawicieli ludu, którym się zdaje, że mogą stanowić
> prawo i przemocą je egzekwowac.

Faktazjuj dalej. Widać przynosi ci to chwilową ulgę.
A za rogiem cisza. Odzewu brak.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Thoter (6650 punktów)
>Nie będzie ponad nim ani nawet obok niego, żadnych tajnie wybranych przedstawicieli ludu, którym >się zdaje, że mogą stanowić prawo i przemocą je egzekwowac.
>

Niesamowite. Gruby ma się litować nad chudym, żeby chudy się nie zemścił.
To jest genialne.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie będzie ponad nim ani nawet obok niego, żadnych tajnie wybranych przedstawicieli ludu, którym >się zdaje, że mogą stanowić prawo i przemocą je egzekwowac.
>>
>Niesamowite. Gruby ma się litować nad chudym, żeby chudy się nie zemścił.
>To jest genialne.

To nie żadna litość tylko kalkulacja korzyści i strat.

Każdy, kto doprowadza w ten czy inny sposób do niedorozwoju ludzi w swoim otoczeniu, ten sam sobie tym szkodzi. Ludzie powinni to już rozumieć. Mój system im to uzmysłowi.

Każdy zredukowany, zdegenerowany w społeczeństwie człowiek to kula u nogi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Każdy, kto doprowadza w ten czy inny sposób do niedorozwoju ludzi w swoim otoczeniu, ten sam sobie tym szkodzi. Ludzie powinni to już rozumieć. Mój system im to uzmysłowi.

Komuniści jakoś nie potrafili Polakowi wytłumaczyć, że od stanu państwowych zakładów zależy jego dobrobyt. Polak rozkradał i niszczył dobro wspólne.
Dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej???

>Każdy zredukowany, zdegenerowany w społeczeństwie człowiek to kula u nogi.

Taka kula u nogi to marzenie urzędników. Urzędnicy utworzą fundusz, a kolesie będą wygrywać przetargi, na malowanie tych kul. Zniknie bezrobocie. Telewizja będzie organizować konkursy na najpiękniejszą kulę. Poeci będą pisać wiersze. Lud będzie głosował na tych, co dali największe publiczne pieniądze na pomalowanie kul. Świat będzie coraz piękniejszy.
szarley (54913 punktów)
Przypomnę, bo znów debil, syn idioty skupił się na rozmówcy zamiast na merytorycznej dyskusji
A potem lamentuje, że nie ma merytorycznych rozmów

Tauron bez trudu dowiedział się kto (imię nazwisko adres) jest właścicielem działek przy drodze i współwłaścicielem drogi
Hamerlik twierdzi, że Tauron nie postawił energetycznych słupów, A JA TE SŁUPY WIDZĘ NA WŁASNE OCZY

A ty pipcys cały czas "tajne, tajne, tajne"

Wezwano policję do "naruszenia miru domowego" czyli najścia obcego człowieka na dom.
Właściciel mówi, że dom jest jego i trzeba wyprosić intruza
Intruz mówi, że jest właścicielem i trzema wyprosić intruza
Hamerlik twierdzi, że policjant nie podejmie interwencji, bo nie wie czyj jest dom

>Jestem wrogiem współwłasności, osobowości prawnej, przedstawicielstw i pełnomocnictw.
... i wszelkiej innej wolności
Wiele lat pracowałem w spółdzielniach pracy. Najlepszy sposób na to, żeby młody człowiek po studiach zaczynając od zera dorobił się domu. Wysoka wydajność pracy, brak właścicieli na utrzymaniu.. U Hamerlika zakazane

Czterech ludzi chce zbudować dom, ale czterorodzinny bo taniej niż cztery osobne domy
U Hamelika zakazane
Seksu po klimakterium też zakażesz?

>>Napisałem ci, na każdej budowie musi być tablica informacyjna z nazwiskiem i adresem inwestora.
>Oj szarley, szarey ale Ty tu pieprzysz.

Skończ jarać to gówno, bo zjesz nerkę swojego dziecka
Na każdej budowie musi być tablica informacyjna z nazwiskiem i adresem inwestora
Przykład Tauronu, przykład włamywacza przerosły cię intelektualnie, dziedziczny idioto?

>Robol, który idzie do pracy najemnej na cudzym,
ROBOTNIK!!!!!! a nie robol, ty psie gówno.
Pracowałem w kopalni zaczynałem jako ładowacz i byłem ROBOTNIKIEM a nie robolem synu k***y i alfonsa. Ojciec był ROBOTNIKIEM, i dziadek był ROBOTNIKIEM, ty psie gówno żrejące suty Kindergeld na koszt niemieckich robotników
I skończ te swoje manipulacje
nie ma pracy najemnej na swoim idioto, synu debila

>ma mieć możliwość w 30 sekund sprawdzić co ma jego Pan właściciel,

Żaden robotnik w Berlinie nie ma właściciela, idioto synu debila
Jedynie pewien syn sanatoryjnej dziwki z Lądka mieszka w niedogrzanej piwnicy pracuje przykuty do maszyny i nie wolno mu pojechać do Aten więc jedzie do Aten

Za ile sprzedajesz numerek z Sonią?

>Najemca, który idzie nająć cudzą czynszówke,
A znasz najemcę, który najmuje własną?
Znów manipulacja

Napisałeś, że w Berlinie 14% ludzie mieszka na swoim.
Sad masz te dane?
Bo GUS nazwałeś kłamcą
Masz dowody, na swoje rzucanie gównem, czy znów ci własne gówno do gumowca wpadło

>Nie zrozumiałeś biedaku i muszę Ci to wyjaśniać lopatologicznie?
Wyjaśnij mi skąd wziąłeś moje dochody z lichwy, posiadania kamienic, oszustw i niewolnictwa
Nie?
Wyjaśnij dlaczego jesteś tak fanatycznym miłośnikiem tajemnicy mienia. Pewnie chcesz innych robić w konia. Najbardziej bank i byłą żonę

>Nie chcesz tak, bo to Cię zniewoli, odbierając Ci możliwości robienia biedaków w konia?
Kogo robię w konia oszuście i alimenciarzu?
Za ile sprzedajesz numerek z Sonią, stręczycielu?
Też poradzę zmyślać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tauron bez trudu dowiedział się kto

A kto to jest Tauron?
Nie znam człowieka.

Dla mnie jest ważne, żeby zwykły robol najemny bez żadnych posiadłości wiedział wszystko o rozkładzie i przepływach własności.

Tylko to się liczy.

Co tam wie Tauron i skąd nie jest istotne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Dla mnie jest ważne, żeby zwykły robol najemny bez żadnych
> posiadłości wiedział wszystko o rozkładzie i przepływach własności.

A jak w ogóle nie będzie chciał wiedzieć? Siłą przymusisz?
Hamerlik też nie chciał wiedzieć co tam słychać w jego BiK, mimo że go tu przekonywano że lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. I co? Spotkał się z tolerancją: szarley notarialnego upoważnienia nie podpisał, ja cudze tajemnice szanuję (w tym hamer-tajemnice )

>Tylko to się liczy.
>Co tam wie Tauron i skąd nie jest istotne.

W odpowiedzi: cisza.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
szarley (54913 punktów)
Przykład włamywacza kolejny raz przerósł cię intelektualnie?

>>Tauron bez trudu dowiedział się kto
>A kto to jest Tauron?
Skąd masz wiedzieć Niemcze?

>Dla mnie jest ważne, żeby zwykły robol najemny

1 ROBOTNIK, a nie robol biurowy paniczyku
2 Znasz nienajemnych robotników manuplancie?

>bez żadnych posiadłości
Zdefiniuj posiadłości.

>wiedział wszystko o rozkładzie i przepływach własności.
Przykład krów cię przerósł
Pytanie o wybór pracy cię przerosło
Pytanie o pole pod lasem cię przerosło

Odpowiedz na to, a przyznam ci rację

>Tylko to się liczy.
Nie, dla ciebie liczy się jeszcze prawo do bezkarnego rzucania gównem w innych
Napisałeś, że GUS kłamie. UDOWODNIJ
O mnie napisałeś setki kłamstw, w tym takie, za które, gdybym znał twój prawdziwy adres, miałbyś ciepło przed berlińskim sądem

To się dla ciebie liczy - rzucanie gównem

>Co tam wie Tauron i skąd nie jest istotne.
Wie to, co jest potrzebne, a co dowodzi, że własność ziemi nie jest tajna. Tajne są tylko twoje długi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-07-2022 21:13 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>Przykład włamywacza kolejny raz przerósł cię intelektualnie?
>>>Tauron bez trudu dowiedział się kto
>>A kto to jest Tauron?
>Skąd masz wiedzieć Niemcze?
>>Dla mnie jest ważne, żeby zwykły robol najemny
>1 ROBOTNIK, a nie robol biurowy paniczyku
>2 Znasz nienajemnych robotników manuplancie?
>>bez żadnych posiadłości
>Zdefiniuj posiadłości.
>>wiedział wszystko o rozkładzie i przepływach własności.
>Przykład krów cię przerósł
>Pytanie o wybór pracy cię przerosło
>Pytanie o pole pod lasem cię przerosło
>Odpowiedz na to, a przyznam ci rację
>>Tylko to się liczy.
>Nie, dla ciebie liczy się jeszcze prawo do bezkarnego rzucania gównem w innych
>Napisałeś, że GUS kłamie. UDOWODNIJ
>O mnie napisałeś setki kłamstw, w tym takie, za które, gdybym znał twój prawdziwy adres, miałbyś ciepło przed berlińskim sądem
>To się dla ciebie liczy - rzucanie gównem
>>Co tam wie Tauron i skąd nie jest istotne.
>Wie to, co jest potrzebne, a co dowodzi, że własność ziemi nie jest tajna. Tajne są tylko twoje długi

Szarley'u! Tyle razy mu tłumaczyłeś, że dziwię, a właściwie podziwiam Twoją cierpliwość w obcowaniu z przypadkowym zlepkiem białek, który sterowany jest mózgiem z już sfosylizowanymi częściowo płatami przednimi/zbetonowanymi mózgowia, że dziw bierze iże Ty z nim rozmawiasz. Ten twór o człowieczej postaci, w zasadzie nie powinien teoretycznie rzecz biorąc istnieć samodzielnie, jako niezdolny do pojmowania najprostszych spraw obcowania w każdej społeczności. Ile to lat już minęło, by mu wytłumaczyć proste sprawy, które do niego nie docierają (albo prowokująco się bawi udając matoła pierwszej wody). Nie rozumie, że świata nie zmieni, bo jest intelektualnym gównem. Wiem, że zacznie znów swoje bzdury ze zdwojoną mocą. Dajemy mu napęd do wysiłku w kierunku modelowania stosunków społecznych i ekonomicznych wynalazków jakie poczynił (w fizyce też bezmózgowiec). Widząc w tym bagnie jakie stworzył, Twoją reakcję, poczytuje sobie, że jednak jest intrygującym środkiem zainteresowania. On. Człowiek bez autorefleksji, bez umiaru bełkot, bez wyobraźni, nieszczęśnik, przyjmujący swoją niewiedzę jako obronę/ucieczkę przed zbyt dociekliwymi pytaniami, ogólnie nieszczęście ludzkie chodzące po tej ziemi, potrzebujące by ktoś przytulił jego dureństwa i chociaż wykazał współczucie. Żebrak szukający litości, bez godności człowieka rozumnego/rozumującego/silnego. Jest po prostu nieszczęśnikiem samotnym i bezradnym. Wiem, że tak jest i tym bardziej mi go żal, ale nie mogę ustąpić, bo to nie jest specjalność racjonalisty. Jeśli mówi mu się raz, potem drugi, potem dziesiąty, potem już liczenie przechodzi w setki, to już normalne nie jest. Rozmawiamy z facetem, którego ojciec nie "dokończył", bo się spieszył do roboty. Paru w stopniu minimalnym, komórek mózgowia mu brakuje, czego na początku rozwoju się nie zauważa, bo to wada niewidoczna w początkowym okresie rozwoju..
Wzbudza ten człowiek u mnie niechęć. Nie ciągnie mnie, by z nim dywagować, bo to nieszczęście ludzkie nic nie umie, nawet jako Polak, pisać po polsku. Ze też tacy jeszcze chodzą po tej ziemi.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie rozumie, że świata nie zmieni, bo jest intelektualnym gównem.

Z tego co wiem, świata nie można zmienić przy powszechnej akceptacji lecz trzeba wbrew woli ogółu, z której wynika przecież istniejący już świat.

Także twoj ostracyzm, twoje oskarżenia i poniżenia mnie nie dziwią, bronisz panującej kultury przed zmianą.

No to broń a ja wcale nie szukam u Ciebie akceptacji. Na nic nie musisz się zgodzić, możesz się nie zgadzać.

Zlepkiem białek wrażenia na mnie nie zrobisz.
Zdążyłem się już przyzwyczaić do waszej pogardy i na nią uodpornić.

Pisz sobie o mnie co tam chcesz, co mnie to obchodzi?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kogo robię w konia oszuście i alimenciarzu?

Każdego kogo przekonujesz, że wasz podły kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności jest dobry dla niego.

Jest niedobory ale oszukani przez Was ludzie tego nie rozumieją.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Kogo robię w konia oszuście i alimenciarzu?
>Każdego kogo przekonujesz, że wasz podły kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności jest dobry dla niego.

Kogo robię w konia oszuście i alimenciarzu?

>Jest niedobory ale oszukani przez Was ludzie tego nie rozumieją.
Kogo oszukałem oszuście i alimenciarzu?

Kolejny zarzut przestępstwa, kogoś kto chowa się za fałszywym adresem, żeby bezkarnie rzucać gównem w uczciwych ludzi?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-07-2022 18:47 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Kogo robię w konia oszuście i alimenciarzu?

Na 'alimenciarza' już nie reaguje

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Kogo robię w konia oszuście i alimenciarzu?
>Na 'alimenciarza' już nie reaguje

W ogóle.
Możecie nawet w ten sposób zwracać się do mnie, jeśli macie taką potrzebę, nie obchodzi mnie to, to wasza a nie moja sprawa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Kogo robię w konia oszuście i alimenciarzu?
>Na 'alimenciarza' już nie reaguje

Nie wiem, czy brak godności jest wrodzony czy nabyty

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-07-2022 07:33 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Na 'alimenciarza' już nie reaguje
>Nie wiem, czy brak godności jest wrodzony czy nabyty

Wydaje mi się (ale nie wiem, nie jestem specjalistą) że uwieszenie się szkodliwych przekonań z czasem owocuje znieczulicą na siebie i innych.
W przypadku Hamerlika wiele równoległych przesłanek to potwierdza. Np. szczycenie się zanikiem wstydu.
Smutne.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>> Proponuję jawną księgę kapitału
>>Od lat wiadomo, co proponujesz.
>Ważne jeszcze, żeby dowiedzieli się i tym wszyscy.

Spróbowałeś. Wynik? Realnie przez 10 lat wyszło kilka osób , poza garstką fanów racjonalisty nikt nie czai, co proponujesz. A ci zobojętniali i nawet już coraz mniej nabierają się na twoje prowokacje.

> Jestem wrogiem współwłasności, osobowości prawnej, przedstawicielstw i pełnomocnictw.
> W moim modelu organizacja kapitalistyczna może opierać się na umowie wielu
> właścicieli ale nigdy na współwłasności i na ich ograniczonej odpowiedzialności.

(cisza)

>> A wracając do ksiąg: po to sa one niepubliczne, żeby własciciel
>> miał wybór: ujawniać czy nie i ewent. komu.
> Wiem dlaczego taicie własność.
> Taicie ją dla władzy nad ludźmi.

W odpowiedzi zwarła się zasłona milczenia.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gdybym znał twój prawdziwy adres, już dawno miałbyś sądową rozprawę i Twoje "nie przeproszę" kosztowałoby cię tyle, że wakacje w Grecji odłożyłbyś na kilka lat

No ale kiedyś wyjdę z waszego politycznego więzienia i wtedy spotkamy się ponownie, aż któregoś pięknego dnia zmięknie Wam rura.

Pewnie zamiast z Sonią wiedziałbyś mnie raczej w waszej fabryce, zresztą pewnie Sonię też, obok mnie, na jednej taśmie.

Ale nie. Ja na złość Tobie, będę się z nią widywał, a kiedy się spotkamy będziemy odwiedzali różne historyczne miejsca i uczyli się tam jak żyć i jak nie żyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 19:43 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Gdybym znał twój prawdziwy adres, już dawno miałbyś sądową rozprawę i Twoje "nie przeproszę" kosztowałoby cię tyle, że wakacje w Grecji odłożyłbyś na kilka lat
>No ale kiedyś wyjdę z waszego politycznego więzienia

Znów się nachlałeś?
Żal twoich dzieci. mam nadzieję, że ci je kiedyś odbiorą, lepsza dla nich ochronka

>Pewnie zamiast z Sonią wiedziałbyś mnie raczej w waszej fabryce,
Nie mam fabryki, znów, kundlu, zmyślasz

>Ale nie. Ja na złość Tobie, będę się z nią widywał,
Wisi mi to

>a kiedy się spotkamy będziemy odwiedzali różne historyczne miejsca
Kłamiesz. Przecież nie wolno ci podróżować , sam to napisałeś. Soni też nie wolno, chyba, że ma akcje wonowii, tajne i nieopodatkowane

Ty żałosny idioto

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-07-2022 08:20 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Żal twoich dzieci. mam nadzieję, że ci je kiedyś odbiorą

To też może być ściema. Nawet jeśli ma małe dzieci - nie sądzę, że z nimi mieszka.
Opieka nad kilkorgiem małych dzieci eliminuje w sporej części pisanie na forach.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Żal twoich dzieci. mam nadzieję, że ci je kiedyś odbiorą
>To też może być ściema. Nawet jeśli ma małe dzieci - nie sądzę, że z nimi mieszka.
>Opieka nad kilkorgiem małych dzieci eliminuje w sporej części pisanie na forach.

Najlepiej jest Wam z ludźmi pracującymi na taśmie.
Ci nigdy nie zakwestionują waszej ideologii, waszego systemu, waszych posiadłości, waszych należności.

Bo jeśli spróbują to zęby w tynk o ile ktoś ich wpuści do cudzego budynku gdzie są tynki.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
W powyższym wpisie nie ma co komentować.
Bez związku z tematem, bez śladu merytorycznego odniesienia do czegokolwiek.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> będę się z nią widywał, a kiedy się spotkamy będziemy
> odwiedzali różne historyczne miejsca i uczyli się tam
> jak żyć i jak nie żyć.

A co tam u Soni? Wspominałeś coś kiedyś o swoich wnukach. Ma już może jakiegoś chłopaka?
Wiesz, on mógłby podobnie jak ty chcieć się spotykać, zwiedzać historyczne miejsca itd. ale nie wiem czy koniecznie w towarzystwie starszego gadatliwego pokolenia.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>75% ludzi w Polsce mieszka na swoim.

Nawet gdyby było to prawdą a nie jest nią, dlatego tak agresywnie bronicie tajemnicy kapitału, to by znaczyło, że z 25% Polaków zrobiliście swoich niewolników.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-07-2022 07:48 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nawet gdyby było to prawdą a nie jest nią, dlatego tak
> agresywnie bronicie tajemnicy kapitału

Należałoby raczej zapytać, skąd pomysł niepubliczności rejestrów posiadania.
Odpowiedź? Nie jesteś na nią gotowy. Nigdy nie pomyślisz, że unikanie przez ciebie wiedzy o własnym BIK (realnym poziomie twojego kapitału) ma z tym związek.

> z 25% Polaków zrobiliście swoich niewolników.

Radzę poszukaj osoby, od której zaznałeś niewolenia, pokonaj strach i ewent. wyrównaj z nią rachunki.
Inaczej będziesz działał jak te pszczoły i dalej narażał się tylko na śmierszność i pogardę.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,857130#w857468


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Należałoby raczej zapytać, skąd pomysł niepubliczności rejestrów posiadania.
>Odpowiedź? Nie jesteś na nią gotowy. Nigdy nie pomyślisz, że unikanie przez ciebie wiedzy o własnym BIK (realnym poziomie twojego kapitału) ma z tym związek.

Aha, taicie kapitał, bo nie sprawdzam kwitów, które mógłbym sprawdzić, jakie ma na mnie wasza instytucja?

Logiczne

>Radzę poszukaj osoby, od której zaznałeś niewolenia, pokonaj strach i ewent. wyrównaj z nią rachunki.

Wolę raczej zwalczyć wasze zgniłe "wartości", które dały waszemu kolezce w interesach siłę i moc dając mu podstawy do dominacji.

Mam człowieka w dupie ale również albo przede wszystkim dzięki niemu nienawidzę waszego systemu stosunków społecznych i nie zaznam spokoju dopóki wasz zgniły kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności będzie trwał.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Mam człowieka w dupie ale również albo przede wszystkim dzięki
> niemu nienawidzę waszego systemu stosunków społecznych i nie zaznam
> spokoju dopóki wasz zgniły kapitalizm oparty na utajnionej i
> nieopodatkowanej własności będzie trwał.

Zaznawaj czy nie zaznawaj, zwalczaj co tam chcesz.



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
28-07-2022 18:58 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Aha, taicie kapitał, bo nie sprawdzam kwitów,

Nie masz odwagi sprawdzić swojego BIK a zwłaszcza opublikować, ale chciałbyś sprawdzać i publikować stan posiadania innych.
U hipokryty w sumie logiczne.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Aha, taicie kapitał, bo nie sprawdzam kwitów,
>Nie masz odwagi sprawdzić swojego BIK a zwłaszcza opublikować, ale chciałbyś sprawdzać i publikować stan posiadania innych.
>U hipokryty w sumie logiczne.

Nie mam w tym interesu na razie.
Ten rejestr nie istnieje dla mnie lecz dla innych.
Nie podejmuję bezsensownego wysiłku.

Kiedyś sprawdzę a jak sprawdzę to Ci powiem, bo będę wiedział.
Jak tylko odnajdę w tym sens, żeby podjąć ten wysiłek.

Ale Ty zawsze możesz sprawdzić tam siebie i tu napisać jakie na Ciebie mają kwity.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>> Aha, taicie kapitał, bo nie sprawdzam kwitów,
>>Nie masz odwagi sprawdzić swojego BIK a zwłaszcza opublikować, ale chciałbyś sprawdzać i publikować stan posiadania innych.
>>U hipokryty w sumie logiczne.
>Nie mam w tym interesu na razie.

A inni, wg ciebie powinni mieć interes w ujawnianiu

>Ten rejestr nie istnieje dla mnie lecz dla innych.
Twoja księga nie istnieje dla mnie lecz dla ciebie
Sobie możesz ją wykorzystać w WC

>Nie podejmuję bezsensownego wysiłku.
10 lat pipcys na forum i nie przekonałeś nikogo
Biedne dzieci ciula miłośnika bezsensownego wysiłku.

>Kiedyś sprawdzę a jak sprawdzę to Ci powiem, bo będę wiedział.
Nigdy nie powiesz fanatyczny miłośniku tajemnic

>Jak tylko odnajdę w tym sens, żeby podjąć ten wysiłek.
A inni mają widzieć sens w ujawnianiu wartości posiadłości (oprócz mamusi Hamerlika i Soni

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-07-2022 08:16 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Nie mam w tym interesu na razie.
>A inni, wg ciebie powinni mieć interes w ujawnianiu

Inni zrobią całą robotę.
Hamerlik będzie na to z daleka patrzył, nie angażując własnych działań.
Genialny plan.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Nie mam w tym interesu na razie.
>>A inni, wg ciebie powinni mieć interes w ujawnianiu
>Inni zrobią całą robotę.
>Hamerlik będzie na to z daleka patrzył, nie angażując własnych działań.
>Genialny plan.

Bo to nie moja robota.
To Ty chciałbyś mnie kolejny raz poniżyć, to sam się wysil a nie licz na to, że Ci źródło dla pogardy przyniosę na tacy.
Przyzwyczailiście się do robienia z ludzi frajerów i teraz próbujesz zrobić ze mnie frajera.

Daję Ci pełnomocnictwo do wglądu i prawo do opublikowania kwitów o mnie zgromadzonych w waszym BIK. Chcesz to bierz, nie to nie. Reszta należy do Ciebie.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Daję Ci pełnomocnictwo do wglądu

Fuj! Nie chcę, szanuję ludzkie tajemnice. Taj sobie dalej swoje długi.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Daję Ci pełnomocnictwo do wglądu
>Fuj! Nie chcę, szanuję ludzkie tajemnice.

Ja nie szanuję, sam też niczego nie ukrywam.
Rozumem, że opłaca Ci się zrobić ze mnie hipokrytę, więc wciąż tego próbujesz.

Parę osób w waszym świecie już zrobiło mnie w konia także będę się starał, żebyś nie był następnym, który mnie w konia zrobi.

Wszyscy już chyba znają i rozumieją twoją ocenę mojej osoby ale powtórz ja jeszcze 1000x, to może się innym utrwali.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Oczywiście na merytoryczny wpis nie odpowiesz
wolisz rzucać gównem w rozmówców

Zapytałem cię wiele razy czy podjąłbyś pracę za 5000 Euro w firmie o właścicielu, który ma wyspę na oceanie, czy za 2000 euro u właściciela, który najmuje kawalerkę
Nie odpowiedziałeś, bo nie da się odpowiedzią udowodnić konieczności jawności, a wprost przeciwnie

Teraz zapytam: wolisz podjąć pracę za 5000 euro u przedsiębiorcy, który ma kosmiczne długi czy za 2000 euro u takiego, który ma majątek

O ile stan majątkowy właściciela firmy nie ma znaczenia, co sam udowadniasz swoimi ucieczkami, o tyle zadłużenie właściciela jest ważną informacją, bo może w każdej chwili zostać zlicytowany i jest ryzyko utraty pracy

A teraz odnieś się MERYTORYCZNIE do tego argumentu

MERYTORYCZNIE !!!! Bez pipcenia o moim banku, moich kamienicach lichwach niewolnikach
MERYTORYCZNIE !!!! Bez konfabulacji o tym, że nie wolno ci jechać do Aten i pojechałeś do Aten

>Jeśli chcesz to mogę Ci dać ten ostatni raz w moim życiu pełnomocnictwo do wglądu do kwitów o mnie w waszej instytucji,
Kłamiesz, pytany o pełnomocnictwo nie podałeś danych
Kłamiesz, takie pełnomocnictwo musiałbyś podpisać rejentalnie a napisałeś, że nie uznajesz rejentów
To kłamliwy bluff

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Kłamiesz, pytany o pełnomocnictwo nie podałeś danych

Hamerlikowi opłaca się pasożytować, pipcyć, szczekać na innych oraz prowokować.
Podawanie publicznie danych.. jak i zaznajomienie się z własnym BIK, tudzież poziomem alimentacyjnych zależności "nie opłaca się".


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Ja nie szanuję

Wiem.

> sam też niczego nie ukrywam.

.. jak BIK, oraz wysokość zaległości alimentacyjnych
Taj sobie dalej swoje długi.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ja nie szanuję
>Wiem.
>> sam też niczego nie ukrywam.
>.. jak BIK, oraz wysokość zaległości alimentacyjnych
>Taj sobie dalej swoje długi.

Znowuż udało Ci się na chwilę wciągnąć mnie w swój kanał i sprofilować rozmowę, ale nie mam już dalej na to ochoty, więc stąd wychodzę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Znowuż udało Ci się na chwilę wciągnąć mnie w swój kanał

To twoje naturalne środowisko

Merytorycznie po raz czwarty piszę to samo, ale ty nie lubisz merytorycznych dyskusji, wolisz kanał

Zapytałem cię wiele razy czy podjąłbyś pracę za 5000 Euro w firmie o właścicielu, który ma wyspę na oceanie, czy za 2000 euro u właściciela, który najmuje kawalerkę
Nie odpowiedziałeś, bo nie da się odpowiedzią udowodnić konieczności jawności, a wprost przeciwnie

Teraz zapytam: wolisz podjąć pracę za 5000 euro u przedsiębiorcy, który ma kosmiczne długi czy za 2000 euro u takiego, który ma majątek

O ile stan majątkowy właściciela firmy nie ma znaczenia, co sam udowadniasz swoimi ucieczkami, o tyle zadłużenie właściciela jest ważną informacją, bo może w każdej chwili zostać zlicytowany i jest ryzyko utraty pracy

A teraz odnieś się MERYTORYCZNIE do tego argumentu

MERYTORYCZNIE !!!! Bez pipcenia o moim banku, moich kamienicach lichwach niewolnikach
MERYTORYCZNIE !!!! Bez konfabulacji o tym, że nie wolno ci jechać do Aten i pojechałeś do Aten

>Jeśli chcesz to mogę Ci dać ten ostatni raz w moim życiu pełnomocnictwo do wglądu do kwitów o mnie w waszej instytucji,
Kłamiesz, pytany o pełnomocnictwo nie podałeś danych
Kłamiesz, takie pełnomocnictwo musiałbyś podpisać rejentalnie a napisałeś, że nie uznajesz rejentów
To kłamliwy bluff

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Teraz zapytam: wolisz podjąć pracę za 5000 euro czy za 2000 euro

Zależy co to za prace?

Jeżeli za 5000 to prostytucja albo windykacja to wybieram za 2000 nawet jeśli to wożenie gnoju taczką.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Teraz zapytam: wolisz podjąć pracę za 5000 euro czy za 2000 euro
>Zależy co to za prace?

Załóżmy, że jest to bardzo podobna praca

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Załóżmy, że jest to bardzo podobna praca

W tym pytaniu zawiera się oszustwo.

Czynisz bowiem założenie, że dopiero kiedy jedna osoba lub grupa osób zgromadzi ogromny majątek a pozostali będą bez majątku a jedynie z długami, dopiero wtedy zarobki będą duże.

To założenie jest fałszywe.

Wyższe zarobki na wyższych szczeblach korpo wynikają z monopolu i z dojenia klientów, którzy nie mają żadnego wyboru.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Załóżmy, że jest to bardzo podobna praca
>W tym pytaniu zawiera się oszustwo.

I znów ucieczka od merytorycznej odpowiedzi w rynsztok, zarzut oszustwa
ja nie miałbym problemu z odpowiedzią na to pytanie

>Czynisz bowiem założenie, że dopiero kiedy jedna osoba lub grupa osób zgromadzi ogromny majątek
Znów wymyślasz
To jest proste pytanie.

Sam miałem nieraz taki wybór. Projekt dla kopalni w Kanadzie, czy w Turcji różnica zysków 1:5

Wiem, dlaczego nie poradzisz na nie odpowiedzieć
Bo jawność majątku nie ma żadnego znaczenia, większe znaczenie ma wielkość zadłużenia

Pożyczyłbyś komuś 100 euro, wiedząc, że nie oddaje długów?

To proste, życiowe pytania
Boisz się odpowiedzieć i uciekasz w "kanał"

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bo jawność majątku nie ma żadnego znaczenia, większe znaczenie ma wielkość zadłużenia

Jawność kapitału będzie miała istotny wpływ na treść umów, na uprawnienia i obowiązki stron. Doskonale zdajecie siebie z tego sprawę. Tajemnica kapitału wzmacnia silnych i osłabia słabych, dlatego jej tak bronicie, żeby było Wam dalej łatwo kosztem trudnego życia pozostałych.

Jawność kapitału odbierze Wam siłę i napełni nią tych, którzy w waszym świecie czują się całkowicie bezsilni.

Powtarzam przymusowa egzekucja utajnionej i nieopodatkowanej własności jest przestępstwem przeciw ludzkości. Kto się jej podejmie lub innych do niej uprawnia ten jest bandytą i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.

Za egzekucję utajnionej i nieopodatkowanej własności pójdziecie do piekła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-07-2022 07:42 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Bo jawność majątku nie ma żadnego znaczenia, większe znaczenie ma wielkość zadłużenia
>Jawność kapitału będzie miała istotny wpływ na treść umów, na uprawnienia i obowiązki stron.

Powtórzę, bo nie przeczytałeś:
>>Załóżmy, że jest to bardzo podobna praca
>W tym pytaniu zawiera się oszustwo.

I znów ucieczka od merytorycznej odpowiedzi w rynsztok, zarzut oszustwa
ja nie miałbym problemu z odpowiedzią na to pytanie

>Czynisz bowiem założenie, że dopiero kiedy jedna osoba lub grupa osób zgromadzi ogromny majątek
Znów wymyślasz
To jest proste pytanie.

Sam miałem nieraz taki wybór. Projekt dla kopalni w Kanadzie, czy w Turcji różnica zysków 1:5

Wiem, dlaczego nie poradzisz na nie odpowiedzieć
Bo jawność majątku nie ma żadnego znaczenia, większe znaczenie ma wielkość zadłużenia

Pożyczyłbyś komuś 100 euro, wiedząc, że nie oddaje długów?

To proste, życiowe pytania
Boisz się odpowiedzieć i uciekasz w "kanał"

> Doskonale zdajecie siebie
Czekam ma MERYTORYCZNA odpowiedź, a nie na multiplikowanie szarleya

>Tajemnica kapitału wzmacnia silnych
Zapytałem cię wiele razy czy podjąłbyś pracę za 5000 Euro w firmie o właścicielu, który ma wyspę na oceanie, czy za 2000 euro u właściciela, który najmuje kawalerkę
Nie odpowiedziałeś, bo nie da się odpowiedzią udowodnić konieczności jawności, a wprost przeciwnie

Teraz zapytam: wolisz podjąć pracę za 5000 euro u przedsiębiorcy, który ma kosmiczne długi czy za 2000 euro u takiego, który ma majątek

O ile stan majątkowy właściciela firmy nie ma znaczenia, co sam udowadniasz swoimi ucieczkami, o tyle zadłużenie właściciela jest ważną informacją, bo może w każdej chwili zostać zlicytowany i jest ryzyko utraty pracy

A teraz odnieś się MERYTORYCZNIE do tego argumentu

>dlatego jej tak bronicie,
Czekam na merytoryczną wypowiedź a nie na stawianie chochoła
Tajemnica zadłużenia sprzyja robieniu innych w konia i zaciąganiu kolejnych niespłacanych pożyczek, dlatego jej tak bardzo bronicie

>Jawność kapitału odbierze Wam siłę
Czekam na merytoryczną wypowiedź a nie na stawianie chochoła

>Powtarzam przymusowa egzekucja utajnionej i nieopodatkowanej własności jest przestępstwem przeciw ludzkości.
Powtarzaj, powtarza, a jeszcze lepiej przełóż to na polski i udowodnij

>Kto się jej podejmie lub innych do niej uprawnia ten jest bandytą i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.
Tak, wiem, policjant, który odzyskał od złodzieja torebkę skradzioną na targowisku jest bandytą. A Hamerlik jest ekonomistą

Jak ktoś ukradnie ci samochód, to spełnia swój ,oralny obowiązek nieuznawania mienia, jak policjant odzyska samochód to pójdzie do piekła i jest bandytą
Czy tak?
Pytam po raz kolejny
czy dobrze rozumiem twoją polszczynę?

Babcię na targu okradł kieszonkowiec, babcia poszła na policję i uprawnia policję do odzyskania portmonetki i komórki, wg ciula babcia jest bandytką
Czy tak?

Znów ucieczka, znów okaże się że okradnięta babcia to właścicielka kamienic i złodziej ukradł nieopodatkowaną portmonetkę spełnił moralny obowiązek, jak rosyjscy żołnierze w Buczy

>Za egzekucję utajnionej i nieopodatkowanej własności pójdziecie do piekła.
Znów cię ponosi

A merytorycznej odpowiedzi brak

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-07-2022 10:26Nie na temat 
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Za egzekucję utajnionej i nieopodatkowanej własności pójdziecie do piekła.
>Znów cię ponosi

Nie!

Każdy kto jest wrogiem drugiego człowieka wcześniej czy później sprowadzi na siebie jego gniew.

Dlatego traficie do piekła, za wrogość wobec drugiego człowieka.

Nie docenisz innych ludzi, każdy, który jest akurat na fali dominacji nad innymi nie docenia zdominowanych ale potem zawsze przychodzi ten dzień kiedy słabi stają się silnymi a silni słabną.

Każdy poniesie karę za własne grzechy, nie ma od tego ucieczki.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-07-2022 10:41 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Każdy kto jest wrogiem drugiego człowieka wcześniej czy później sprowadzi na siebie jego gniew.
>Dlatego traficie do piekła, za wrogość wobec drugiego człowieka.

Powtórzę i odpisz jak leki zaczną działać:

>>Załóżmy, że jest to bardzo podobna praca
>W tym pytaniu zawiera się oszustwo.

I znów ucieczka od merytorycznej odpowiedzi w rynsztok, zarzut oszustwa
ja nie miałbym problemu z odpowiedzią na to pytanie

>Czynisz bowiem założenie, że dopiero kiedy jedna osoba lub grupa osób zgromadzi ogromny majątek
Znów wymyślasz
To jest proste pytanie.

Sam miałem nieraz taki wybór. Projekt dla kopalni w Kanadzie, czy w Turcji różnica zysków 1:5

Wiem, dlaczego nie poradzisz na nie odpowiedzieć
Bo jawność majątku nie ma żadnego znaczenia, większe znaczenie ma wielkość zadłużenia

Pożyczyłbyś komuś 100 euro, wiedząc, że nie oddaje długów?

To proste, życiowe pytania
Boisz się odpowiedzieć i uciekasz w "kanał"

> Doskonale zdajecie siebie
Czekam ma MERYTORYCZNA odpowiedź, a nie na multiplikowanie szarleya

>Tajemnica kapitału wzmacnia silnych
Zapytałem cię wiele razy czy podjąłbyś pracę za 5000 Euro w firmie o właścicielu, który ma wyspę na oceanie, czy za 2000 euro u właściciela, który najmuje kawalerkę
Nie odpowiedziałeś, bo nie da się odpowiedzią udowodnić konieczności jawności, a wprost przeciwnie

Teraz zapytam: wolisz podjąć pracę za 5000 euro u przedsiębiorcy, który ma kosmiczne długi czy za 2000 euro u takiego, który ma majątek

O ile stan majątkowy właściciela firmy nie ma znaczenia, co sam udowadniasz swoimi ucieczkami, o tyle zadłużenie właściciela jest ważną informacją, bo może w każdej chwili zostać zlicytowany i jest ryzyko utraty pracy

A teraz odnieś się MERYTORYCZNIE do tego argumentu

>dlatego jej tak bronicie,
Czekam na merytoryczną wypowiedź a nie na stawianie chochoła
Tajemnica zadłużenia sprzyja robieniu innych w konia i zaciąganiu kolejnych niespłacanych pożyczek, dlatego jej tak bardzo bronicie

>Jawność kapitału odbierze Wam siłę
Czekam na merytoryczną wypowiedź a nie na stawianie chochoła

>Powtarzam przymusowa egzekucja utajnionej i nieopodatkowanej własności jest przestępstwem przeciw ludzkości.
Powtarzaj, powtarza, a jeszcze lepiej przełóż to na polski i udowodnij

>Kto się jej podejmie lub innych do niej uprawnia ten jest bandytą i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.
Tak, wiem, policjant, który odzyskał od złodzieja torebkę skradzioną na targowisku jest bandytą. A Hamerlik jest ekonomistą

Jak ktoś ukradnie ci samochód, to spełnia swój ,oralny obowiązek nieuznawania mienia, jak policjant odzyska samochód to pójdzie do piekła i jest bandytą
Czy tak?
Pytam po raz kolejny
czy dobrze rozumiem twoją polszczynę?

Babcię na targu okradł kieszonkowiec, babcia poszła na policję i uprawnia policję do odzyskania portmonetki i komórki, wg ciula babcia jest bandytką
Czy tak?

Znów ucieczka, znów okaże się że okradnięta babcia to właścicielka kamienic i złodziej ukradł nieopodatkowaną portmonetkę spełnił moralny obowiązek, jak rosyjscy żołnierze w Buczy

>Za egzekucję utajnionej i nieopodatkowanej własności pójdziecie do piekła.
Znów cię ponosi

A merytorycznej odpowiedzi brak


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-07-2022 11:41Nie na temat 
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Powtarzam to nie są żadne pytania tylko fałszywa propaganda, która próbuje wtłoczyć czytelnikom przekonanie, że gdy cały świat należy do wąskiej grupki nikomu nieznanych ludzi, to każdy zarabia po 5000 EURO.

To nie jest żadne pytanie tylko perfidnie oszustwo!

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-07-2022 12:35 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>Powtarzam to nie są żadne pytania tylko fałszywa propaganda, która próbuje wtłoczyć czytelnikom przekonanie, że gdy cały świat należy do wąskiej grupki nikomu nieznanych ludzi, to każdy zarabia po 5000 EURO.

Po prostu te pytania przerastają cię intelektualnie, choć każdy robotnik bez trudy na nie poradzi odpowiedzieć

Pożyczysz 100 złotych komuś, o kim wiesz, że ma już długi?
To takie trudne?
Wybierzesz lepiej czy gorzej płatną pracę?
To takie trudne?

Odpowiedzi na te pytania są bardzo proste, ale niestety dowodzą, że wiedza o ilości krów nie ma żadnego znaczenia , większe znaczenie ma wiedza o czyimś zadłużeniu, także przy wyborze pracy (!)

A to przeczy twojej teorii.
"Jeśli fakty przeczą teorii, tym gorzej dla faktów"

Każdy człowiek szukając pracy pyta: Co jest do roboty, ile zarobię. Bierze jeszcze pod uwagę dojazd, zmianowość, ew. opinie innych o pracodawcy
Jedynie dla Hamerlika to wszystko nie ma znaczenia Liczy się to czy właściciel firmy jest znany z imienia i nazwiska i jaki jest jego majątek. Bo jak właściciel ma wyspę to Hamerlik zażąda od razu podwyżki, tak jak robotnicy w Amazonie, kiedy Bezosa ogłoszono najbogatszym człowiekiem na świecie, to od razu się skrzyknęli i dostali podwyżki
Znów przeczysz FAKTOM

***
Nazywanie bandytą człowieka, któremu skradziono telefon i poszedł na policję świadczy tylko o twojej socjopatycznej moralności

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-07-2022 17:09 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>Bo jawność majątku nie ma żadnego znaczenia, większe znaczenie ma wielkość zadłużenia
>>Jawność kapitału będzie miała istotny wpływ na treść umów, na uprawnienia i obowiązki stron.
Tak Tobie wyjaśnia ten, który nie akceptuje zobowiązań umownych. Nie udowodnił, że jawność kapitału decyduje o możliwości podjęcia obowiązków wynikających z umowy. To nie jest kulawe myślenie ale doskonale idiotyczne. On nie miał nigdy do czynienia z umowami, to widać. On nie ma pojęcia co to wywiad gospodarczy i zdobycie informacji nie o stanie jego posiadania, ale o stanie jego zadłużenia. Dureń nie wie o czym pisze. Będzie się interesował co posiada, ten podpisujący umowę a nie czy nie zalega z podatkami, jest wypłacalny, ma możliwości techniczne, a może na skraju bankructwa. Przecież Hamerlik nie ma pojęcia o czym pisze i wywraca logikę rozsądnego rozumowania. No głupek!
>Powtórzę, bo nie przeczytałeś:
>>>Załóżmy, że jest to bardzo podobna praca
>>W tym pytaniu zawiera się oszustwo.
>I znów ucieczka od merytorycznej odpowiedzi w rynsztok, zarzut oszustwa
>ja nie miałbym problemu z odpowiedzią na to pytanie
>>Czynisz bowiem założenie, że dopiero kiedy jedna osoba lub grupa osób zgromadzi ogromny majątek
>Znów wymyślasz
>To jest proste pytanie.
>Sam miałem nieraz taki wybór. Projekt dla kopalni w Kanadzie, czy w Turcji różnica zysków 1:5
Ja też ale one dotyczyły umów na zakup energii elektrycznej w przetargach w Polsce, gdzie nie ma w zasadzie konkurencji. Wtedy zwracało się uwagę na bliskość kontaktu ze względu na koszty przesyłu. No ale co i o czym z nim rozmawiać tu na forum gdzie popisuje się dokładnym dyletanctwem.
>Wiem, dlaczego nie poradzisz na nie odpowiedzieć
>Bo jawność majątku nie ma żadnego znaczenia, większe znaczenie ma wielkość zadłużenia
>Pożyczyłbyś komuś 100 euro, wiedząc, że nie oddaje długów?
>To proste, życiowe pytania
>Boisz się odpowiedzieć i uciekasz w "kanał"
>> Doskonale zdajecie siebie
>Czekam ma MERYTORYCZNA odpowiedź, a nie na multiplikowanie szarleya
>>Tajemnica kapitału wzmacnia silnych
>Zapytałem cię wiele razy czy podjąłbyś pracę za 5000 Euro w firmie o właścicielu, który ma wyspę na oceanie, czy za 2000 euro u właściciela, który najmuje kawalerkę
>Nie odpowiedziałeś, bo nie da się odpowiedzią udowodnić konieczności jawności, a wprost przeciwnie
Miej litość i nie kop leżącego, który się wykrwawia i za chwilę da ostatni dech.
>Teraz zapytam: wolisz podjąć pracę za 5000 euro u przedsiębiorcy, który ma kosmiczne długi czy za 2000 euro u takiego, który ma majątek
>O ile stan majątkowy właściciela firmy nie ma znaczenia, co sam udowadniasz swoimi ucieczkami, o tyle zadłużenie właściciela jest ważną informacją, bo może w każdej chwili zostać zlicytowany i jest ryzyko utraty pracy
>A teraz odnieś się MERYTORYCZNIE do tego argumentu
>>dlatego jej tak bronicie,
>Czekam na merytoryczną wypowiedź a nie na stawianie chochoła
>Tajemnica zadłużenia sprzyja robieniu innych w konia i zaciąganiu kolejnych niespłacanych pożyczek, dlatego jej tak bardzo bronicie
Retoryka zdziecinniałego idioty, który nie miał nigdy do czynienia z procesami wykonawstwa i finansowania działań umownych. On nie ma żadnych upoważnień do wypowiadania się w tych tematach bo nie wie o czym pisze, a my nie mamy obowiązku jego bełkotu czytać i reagować. To jest z naszej strony tylko uprzejmość, by mieć powód do wzruszenia ramionami, pokiwaniem głową i splunąć, by iść dalej.
>>Jawność kapitału odbierze Wam siłę
Sprawa załatwiająca wszystko co idiotę boli. Sam przykładu nie daje, za to wymaga od innych. Zawiść, że innym się udaje, a jemu nie. Niech pierwej sam ujawni swój kapitał. zakładał internetowy sklep optyczny i ujawnił swój kapitał idiota? Nie. I czy dlatego upadł nawet dobrze się nie rozpędziwszy, bo swojego kapitału nie ujawnił? Nie. Dlatego, że działał dyletancko. Nie dotrzymywał zobowiązań/umów i uciekał jak tylko trzeba było prostą sprawę po ludzku załatwić. A tu nas poucza głupie bydlę.
>Czekam na merytoryczną wypowiedź a nie na stawianie chochoła
>>Powtarzam przymusowa egzekucja utajnionej i nieopodatkowanej własności jest przestępstwem przeciw ludzkości.
Wyjaśnił w końcu o czym pisze teraz znów pisze? Nie? Jeszcze nie? Wie co to przestępstwo przeciw ludzkości? A jak nazwać odbieranie emerytur i praca emerytom do końca życia niezależnie czy zdolny jeszcze fizycznie i sprawny na tyle, czy chory na jakąś chorobę zawodową, która uniemożliwia emerytowi radosną egzystencję. To jest okaz bandyty, gdzie swoją matkę by wysłał do pracy przy betonie.
>Powtarzaj, powtarzaj, a jeszcze lepiej przełóż to na polski i udowodnij
>>Kto się jej podejmie lub innych do niej uprawnia ten jest bandytą i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.
Zgłoś to do Sejmu, który wyda odpowiednią Ustawę i sprawa załatwiona, a nie p*****l na tym forum.
Tak też jesteś traktowany na tym forum. Nic nie wyjaśniasz/uzasadniasz, a grozisz jak dzieciaczek, któremu mama nie kupiła cukierka.
>Tak, wiem, policjant, który odzyskał od złodzieja torebkę skradzioną na targowisku jest bandytą. A Hamerlik jest ekonomistą
???? Coś takiego. Szok.
>Jak ktoś ukradnie ci samochód, to spełnia swój ,oralny obowiązek nieuznawania mienia, jak policjant odzyska samochód to pójdzie do piekła i jest bandytą
>Czy tak?
>Pytam po raz kolejny
>czy dobrze rozumiem twoją polszczynę?
>Babcię na targu okradł kieszonkowiec, babcia poszła na policję i uprawnia policję do odzyskania portmonetki i komórki, wg ciula babcia jest bandytką
>Czy tak?
>Znów ucieczka, znów okaże się że okradnięta babcia to właścicielka kamienic i złodziej ukradł nieopodatkowaną portmonetkę spełnił moralny obowiązek, jak rosyjscy żołnierze w Buczy
>>Za egzekucję utajnionej i nieopodatkowanej własności pójdziecie do piekła.
Co Ciebie to obchodzi gdzie pójdziemy. Jest to na temat?
>Znów cię ponosi
>A merytorycznej odpowiedzi brak
30-07-2022 22:06Nie na temat 
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>ten, który nie akceptuje zobowiązań umownych.

Dlaczego miałbym nie uznać, skoro umawiam się z kimś we własnym interesie?

Ale Ty chyba nie o tym, lecz o działaniu wbrew własnym interesom, do których zostajesz przymuszony przez państwo, bo komuś tam się zdaje na bazie bochomazu, że mu się należy.

Nie masz bladego pojęcia czym umowa i po chamsku forsujesz jej fałszywą definicję.

Ale ludzie są głupi i ostatecznie odróżnią prawdę od fałszu podobnież jak dobro od zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-07-2022 22:10Nie na temat 
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Retoryka zdziecinniałego idioty, który nie miał nigdy do czynienia z procesami wykonawstwa i finansowania działań umownych. On nie ma żadnych upoważnień do wypowiadania się w tych tematach bo nie wie o czym pisze, a my nie mamy obowiązku jego bełkotu czytać i reagować.

Dlaczego nie verstehen, ja wszystko verstehen, pan spocznie, pan usiądzie, pan poczeka, się załatwi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-07-2022 22:33 
 Ocena 4 na 4
Berzerac (5671 punktów)

>Dlaczego nie verstehen, ja wszystko verstehen, pan spocznie, pan usiądzie, pan poczeka, się załatwi.

>
k***a weź się już zamknij idioto. Swoją głupotą tylko nakręcasz ludzi. Za takie czcze p*****lenie w realu dostałbyś ode mnie w pysk i przynajmniej na jakiś czas przestałbyś bredzić.

Ale to moja wina, bo to mój wątek i nie zareagowałem, aby podobne głupoty od razu usuwać. k***a odezwij się jeszcze raz w tym temacie, a już więcej tutaj nic nie napiszesz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>k***a weź się już zamknij idioto. Swoją głupotą tylko nakręcasz ludzi. Za takie czcze p*****lenie w realu dostałbyś ode mnie w pysk i przynajmniej na jakiś czas przestałbyś bredzić.
>Ale to moja wina, bo to mój wątek i nie zareagowałem, aby podobne głupoty od razu usuwać. k***a odezwij się jeszcze raz w tym temacie, a już więcej tutaj nic nie napiszesz.

Widzę, że życie nie tylko szarleya nauczyło, iż agresja popłaca.

Nikomu nie pozwalam się bić zatem musiałbyś się liczyć z żywiołowa reakcją z mojej strony.

Oczywiście usuń ten post to twój wątek, zrobisz co chcesz jak kiedyś komunistyczna cenzura. Ja nie mam na to żadnego wpływu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-07-2022 07:56 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Widzę, że życie nie tylko szarleya nauczyło, iż agresja popłaca.
nie znam tego szarleya, o którym piszesz, po raz kolejny udowadniasz, że rozmowcw sam sobie wymyślasz, ale cóż, mamusia - prostytutka tak wychowała. Też umiem zmyślać

>Nikomu nie pozwalam się bić
Ale sam chętnie bijesz innych, a potem płaczesz, że obrywasz

A jeszcze głośniej drzesz się, że obrywasz za poglądy o księdze, a nie za to, że komuś nasrałeś na próg

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A jeszcze głośniej drzesz się, że obrywasz za poglądy o księdze, a nie za to, że komuś nasrałeś na próg

Żyjemy w świecie, w którym zamiast po podwyżkę do szefa potrzebną do budowy własnego domu idzie się po pożyczkę do lichwiarzy sądząc naiwnie, że dom zbudowany za pożyczkę będzie twój.

Nie, on nigdy twój nie będzie.

Ostatecznie lichwiarze ich sługusy i inni cwaniacy zawładną całą rzeczywistością a zwykły człowiek stanie się wyłącznie ich zasobem naturalnym.

Co dziwić się istnieniu inflacji skoro ludzie toną w długach?

Na tym świecie istnieją długi liczone w bilionach, może nawet w trilionach naprzeciw paru złoty za godzinę pracy zwykłego robola.

Wasz świat to totalne oszustwo!

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-07-2022 08:46 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>A jeszcze głośniej drzesz się, że obrywasz za poglądy o księdze, a nie za to, że komuś nasrałeś na próg
>Żyjemy w świecie, w którym ....
... Hamerlik bezkarnie nazywa Bergeraca bandytą, tylko dlatego, że Bergerac pomagał okradniętym ludziom odzyskać ich mienie.

A potem dostaje bęcki i drze ryja, że to za jawną księgę długów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-07-2022 22:37Nie na temat 
Thoter (6650 punktów)

>Dlaczego nie verstehen, ja wszystko verstehen, pan spocznie, pan usiądzie, pan poczeka, się >załatwi.
>

pl.wikipedia.org/wiki/Afera_Stavisky’ego

"Afera Stavisky'ego - jedna z największych afer związana z francuskimi kręgami rządowymi w styczniu 1934 r.(...)
Afera związana była z osobą Serge'a Alexandre'a Stavisky'ego (ur. 20 listopada 1886, zm. 8 stycznia 1934), żydowskiego imigranta z rosyjskiej Ukrainy. W paryskim świecie przestępczym był drobnym oszustem i hochsztaplerem, znanym pod pseudonimem "le beau Sasha" ("piękny Sasza"). W latach 1918-1928 często przebywał we francuskich więzieniach. Wkrótce w niejasnych okolicznościach założył firmę jubilerską "Alex" w Orleanie, a następnie stanął na czele Towarzystwa Gruntów i Robót Publicznych, cieszącego się oficjalnym poparciem władz.
Pod zastaw fałszywej biżuterii zaciągnął ogromne kredyty w banku Crédit municipal w Bayonne, przez co wielu akcjonariuszy straciło pieniądze. Prasa zaczęła pisać, że takich operacji finansowych nie można było zrobić bez poparcia możnych protektorów w parlamencie, rządzie i mediach. Faktycznie S. A. Stavisky miał wiele znajomości w kręgach rządzących i świecie finansjery. Pozostawał w zażyłych stosunkach z samym premierem Camille'm Chautempsem i ministrami jego rządu".

Świat się nic nie zmienił. Wciąż tam gdzie władza wynajmuje Żydów do robienia przekrętów, całe narody tracą kasę. Ten Żyd akurat marnie skończył, napisano, że popełnił samobójstwo.
Był synem dentysty, urodził się koło Kijowa. Otrzymał obywatelstwo francuskie w 1910 roku. Wielokrotnie był zatrzymywany przez francuską policję za: nadużycia finansowe, oszustwa, handel narkotykami i biżuterią. Założył kilka fikcyjnych firm finansowych. Zalał Francję fałszywymi obligacjami węgierskimi. Finansował Bronsteina-Trockiego. Jest nawet film o nim, Jean-Paul Belmondo gra główną rolę.
Hamerlik ludzie zawsze dadzą się oszukać i tego nie zmienisz.
29-07-2022 07:29 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Ten rejestr nie istnieje dla mnie lecz dla innych.

Kolejne zagubienie się w gąszczu kłamstw. Kiedyś żaliłeś się, że nie wiesz kto jest właścicielem twojego długu.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ten rejestr nie istnieje dla mnie lecz dla innych.
>Kolejne zagubienie się w gąszczu kłamstw. Kiedyś żaliłeś się, że nie wiesz kto jest właścicielem twojego długu.

Żaliłem?

Po prostu nie wiem.

Na pewno jakaś spółka kapitałowa o nieznanym właścicielu z odpowiedzialnością do 5000zł prowadząca działalności gospodarczą w skrzynce na listy, w miejscu, w którym nigdy nie spotkasz żadnego człowieka związanego z tą działalnością a która polega jedynie na przesyłaniu korespondencji do waszych sądów i komorników ewentualnie na internetowych połączeniach telefonicznych.

Ten dług był pewnie już pięciokrotnie shandlowany, zmieniają się tylko nazwy własne wierzycieli, za którymi stoją niewiadomi ludzie. Kto pojmie tę waszą "sprawiedliwość" dziejową, bo ja na pewno nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Żaliłem?

Tak

>Po prostu nie wiem.

Masz w BIK. Ale bojaźń i lenistwo nie pozwalają ci sprawdzić.

> Na pewno jakaś spółka kapitałowa

Masz w BIK. Ale bojaźń i lenistwo nie pozwalają ci sprawdzić.

> Ten dług był pewnie już pięciokrotnie shandlowany, zmieniają się tylko nazwy własne
> wierzycieli

Masz je w BIK. Ale bojaźń i lenistwo nie pozwalają ci sprawdzić.

> za którymi stoją niewiadomi ludzie. Kto pojmie tę waszą
> "sprawiedliwość" dziejową, bo ja na pewno nie.

Hamer-mantry, których nie warto czytać.
Nie potrafię zrozumieć przekazu, w którym ktoś płaci, twierdzi że spłacił choć własną decyzją nigdy nie chciał poznać należności. Alimentacyjny dłużnik Krystian Hamerlik-Konopka nie porafi tego wytłumaczyć. Daje jedynie odpowiedzi ucieczkowe.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Alimentacyjny dłużnik Krystian Hamerlik-Konopka

O znowu kłamstwa.
Ale to normalne, cały wasz system stoi na kłamstwie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Alimentacyjny dłużnik Krystian Hamerlik-KonopkaO znowu kłamstwa.
>Ale to normalne, cały wasz system stoi na kłamstwie.

Napisał kłamca.

Kiedy kolejny raz skłamiesz, że mam niewolników?

I kiedy odpowiesz na MERYTORYCZNY wpis, bez kłamstw na temat rozmówcy?
Znów udowodniłeś, że merytoryczna dyskusja jest poza zasięgiem cepa?

Za chwilę powtórzysz swoją mantrę o jawności majątków i znów będzie ucieczka

Przypomnę:
>Od kiedy BIK jest spisem posiadłości?

Rozumiem, każdy powinien ujawnić swój majątek, ale zadłużenie jest tajne

Zapytałem cię wiele razy czy podjąłbyś pracę za 5000 Euro w firmie o właścicielu, który ma wyspę na oceanie, czy za 2000 euro u właściciela, który najmuje kawalerkę
Nie odpowiedziałeś, bo nie da się odpowiedzią udowodnić konieczności jawności, a wprost przeciwnie

Teraz zapytam: wolisz podjąć pracę za 5000 euro u przedsiębiorcy, który ma kosmiczne długi czy za 2000 euro u takiego, który ma majątek

O ile stan majątkowy właściciela firmy nie ma znaczenia, co sam udowadniasz swoimi ucieczkami, o tyle zadłużenie właściciela jest ważną informacją, bo może w każdej chwili zostać zlicytowany i jest ryzyko utraty pracy

A teraz odnieś się MERYTORYCZNIE do tego argumentu

MERYTORYCZNIE !!!! Bez pipcenia o moim banku, moich kamienicach lichwach niewolnikach
MERYTORYCZNIE !!!! Bez konfabulacji o tym, że nie wolno ci jechać do Aten i pojechałeś do Aten

>Jeśli chcesz to mogę Ci dać ten ostatni raz w moim życiu pełnomocnictwo do wglądu do kwitów o mnie w waszej instytucji,
Kłamiesz, pytany o pełnomocnictwo nie podałeś danych
Kłamiesz, takie pełnomocnictwo musiałbyś podpisać rejentalnie a napisałeś, że nie uznajesz rejentów
To kłamliwy bluff

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Alimentacyjny dłużnik Krystian Hamerlik-Konopka
> O znowu kłamstwa (..)

.. nie potrafi wytłumaczyć jak spłacił zaległości, skoro nie znał ich wysokości.
Daje jedynie odpowiedzi ucieczkowe. U hipokryty typowe.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>> Alimentacyjny dłużnik Krystian Hamerlik-Konopka
>> O znowu kłamstwa (..)
>.. nie potrafi wytłumaczyć jak spłacił zaległości, skoro nie znał ich wysokości.
>Daje jedynie odpowiedzi ucieczkowe. U hipokryty typowe.

Przelewem bankowym z potwierdzeniem transakcji na wyciągu bankowym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>.. nie potrafi wytłumaczyć jak spłacił zaległości
>Przelewem bankowym z potwierdzeniem transakcji na wyciągu bankowym.

I jak, wymyśliłeś sobie że starczyło?

A co tam u Soni? Wspominałeś coś kiedyś o swoich wnukach. Ma już może jakiegoś chłopaka?
Wiesz, on mógłby podobnie jak ty chcieć się spotykać, zwiedzać historyczne miejsca itd. ale nie wiem czy koniecznie w towarzystwie starszego gadatliwego pokolenia kreującego się na 20-parolatka..


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
27-07-2022 13:59 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Ile raz to jeszcze powtórzysz?
> Tyle, ile trzeba, żeby odciągnąć rozmowę (..)

Mało taktycznie to rozgrywasz.
Po co oskarżałeś go o wymyślone rzeczy?
Bez oskarżeń o plagi egipskie może mógłbyś częściej kierować rozmowę tam, gdzie chcesz.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
27-07-2022 15:17 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Kłamstwami.
>>Wymyślaniem przestępstw.
>Ile raz to jeszcze powtórzysz?
>Tyle, ile trzeba, żeby odciągnąć rozmowę od naruszania tabu w waszej kulturze, tj. kapitału, czy jak ktoś woli systemu władzy człowieka nad człowiekiem?
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Hamerlik Konopka ochalapie gównem człowieka i będzie pisał o moralności.

Na pytanie jak ma się zachować człowiek ochalapny łajnem przez Hamerlika Konopke brak odpowiedzi

Pytanie. Czy Hamerlik Konopka w żywe oczy też chlapie łajnem? Czy jest tchórzem tak jak ja to pisze o Hamerliku Konopce.
27-07-2022 15:31 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Z pewnością TY pragniesz niesprawiedliwego świata, takiego, w którym można całe życie pracować i nie dorobić się domu,
>Ale takiego świata nie potrzeba pragnąć, bo on już jest.

Bo ty tworzysz Świat w którym xhlapnieez łajnem na innych i nie potrzebujesz znać rozkładu krów ani kto co ma by to robić.

Tworzysz sam swój wizerunek.

Tworzysz toksyczny świat. I nie jest to wina kto co ma.

Bo co ma do tego kto co ma twoje o nim wymyślanie kłamstw?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tworzysz toksyczny świat.

Nie, nie, nie, nie!

Próbuję go choć trochę uwolnić od toksyny, która drąży stosunki społeczne.

Nie przeżyłeś tego co ja i nie wiedziałeś tego co ja a ja czułem i widziałem wiele cierpienia.

Widziałem też co bieda robi z ludzi, jak zamienia ludzi w prymitywne zwierzęta.

Nie wierzę już w wasz świat.

Nigdy mnie nie przekonasz, że wasz świat jest dobry. Możesz mnie tylko pokonać ale w moje miejsce znajdzie się ktoś kolejny i w końcu przegracie i wasz prymitywny świat przeminie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 17:30 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Tworzysz toksyczny świat.
>Nie, nie, nie, nie!

Tworzysz.

To ty piszesz łajno na temat innych. Ty sam.

Ja się xcibie pytam jak ma człowiek zareagować. Na twoje łajno jakie wylewasz.

Tysiące pytań o udowodnienie tego co piszesz o innych.

To jest właśnie toksyczny świat jaki tworzysz.
Hamerlik Konopka ochalapie gównem i napiszę o moralności.

Ty sam tworzysz wizerunek nikt za ciebie nie napisał łajna wylałes na innych.

Ile szarley ma się ciebie pytać o lichwę niewolników i życie z sadu?
27-07-2022 12:00 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Mogę zdenerwować tylko ludzi, którzy pragną niesprawiedliwego
> świata dla swojej prywatnej korzyści i na szkodę innych ludzi.

Chciałbyś.


Przekaz, w którym twierdzisz że spłaciłeś alimenty choć własną decyzją nigdy nie chciałeś poznać należności, jest grubymi nićmi szyty. Potrafisz to wyjaśnić? Jeśli tak to chętnie dam się pouczyć, wysłucham cudzego punktu widzenia byle był spójny i posiadał choć ślad logiki. Przyznam rację, jeśli racja będzie wynikać z odpowiedzi.
Alimentacyjny dłużniku, potrafisz to wytłumaczyć?
Odpowiedź: ucieczka. A może kłamałeś twierdząc, że "możesz dogadać się z własnym dzieckiem w sprawie alimentów" ? Odpowiedź: ucieczka.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Alimentacyjny dłużniku, potrafisz to wytłumaczyć?

Nie mam zamiaru ulegać takiemu kierunkowi tej rozmowy.

Po prostu nie.

Tym bardziej, że moje wyjaśnienia niczego nie zmienią w twoich projekcjach.

Pisz sobie na chorobę o niespłaconych przeze mnie alimentach ile tylko potrzebujesz, nie staję Ci w tej sprawie na drodze. Twoje życie, twoje sprawy, twoje wybory a nie moje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 13:57 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Tym bardziej, że moje wyjaśnienia niczego nie zmienią

Które wyjaśnienia?
Ach te co masz w głowie ale nikomu nie zdradzisz, bo to tajemnica. Rozumiem

> Pisz sobie na chorobę o niespłaconych przeze mnie alimentach
> ile tylko potrzebujesz, nie staję Ci w tej sprawie na drodze.
> Twoje życie, twoje sprawy, twoje wybory a nie moje.

Dziękuję za przyzwolenie mimo, że nie potrzebowałem.
Nowi forumowicze będą wiedzieć szybciej z kim mają do czynienia, choć pewnie z czasem i tak sami dojdą.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-07-2022 17:08 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>> Napisałem Ci przecież już, że zapłaciłem alimenty wszystkie i
>>> nadal je płacę choć sam tego nigdy nie nazwałbym alimentami.
>>Które kłamstwa?
>Kłamstwo o tym, że mam jakiekolwiek niespłacone alimenty.
>Jak ująć to prościej?
>Jesteś kłamcą!

Napisałeś, że moja praca polega na leżeniu w sadzie kiedy inni pracują na mój dobrobyt

Jesteś kłamcą.

Ale jeśli ty wymyślasz innym życiorysy, pracę, poglądy, majątek... nawet ilość dzieci mi kiedyś wymyśliłeś, to nie jest to kłamstwem?

Napisałeś, że utrzymuję się z lichwy, że oszukałem robotników na budowie, że dobrobyt zawdzięczam niewolnictwu

Uczyłeś Rydzyka hipokryzji?
Uczeń nie przerósł mistrza.

Jesteś kłamcą o ujemnej godności

A to, że masz alimentacyjne zaległości TY SAM napisałeś. To tłumaczy twoją ucieczkę do Berlina i pracę na czarno

Masz coś do powiedzenia, kłamco?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> A to, że masz alimentacyjne zaległości TY SAM napisałeś. To
> tłumaczy twoją ucieczkę do Berlina i pracę na czarno

Dokładnie. Później przez nieuwagę chyba napisał, że nie chce znać zaległych odsetek i nigdy nie pozna.
Choć dziś pewnie bardzo chciałby to ukryć..
mleko się wylało.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> A to, że masz alimentacyjne zaległości TY SAM napisałeś. To
>> tłumaczy twoją ucieczkę do Berlina i pracę na czarno
>Dokładnie. Później przez nieuwagę chyba napisał, że nie chce znać zaległych odsetek i nigdy nie pozna.
>Choć dziś pewnie bardzo chciałby to ukryć..
> mleko się wylało.

Ok

Widzę, że znowuż próbujesz skanalizować tę rozmowę, żeby wciągnąc mnie w kanał, w którym mnie pokonasz i zniszczysz.

Muszę zatem odpuścić sobie reakcje na twoje prowokacje.

Pisz do woli o alimentach Soni, ile tam masz potrzeb, ja Cię w tym nie ograniczę, bo jak?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>> Napisałem Ci przecież już, że zapłaciłem alimenty wszystkie i
>>> nadal je płacę choć sam tego nigdy nie nazwałbym alimentami.
>>Które kłamstwa?
>Kłamstwo o tym, że mam jakiekolwiek niespłacone alimenty.
>Jak ująć to prościej?
>Jesteś kłamcą!

Napisałeś, że moja praca polega na leżeniu w sadzie kiedy inni pracują na mój dobrobyt

Jesteś kłamcą.

Ale jeśli ty wymyślasz innym życiorysy, pracę, poglądy, majątek... nawet ilość dzieci mi kiedyś wymyśliłeś, to nie jest to kłamstwem?

Napisałeś, że utrzymuję się z lichwy, że oszukałem robotników na budowie, że dobrobyt zawdzięczam niewolnictwu

Uczyłeś Rydzyka hipokryzji?
Uczeń nie przerósł mistrza.

Jesteś kłamcą o ujemnej godności

A to, że masz alimentacyjne zaległości TY SAM napisałeś. To tłumaczy twoją ucieczkę do Berlina i pracę na czarno

Masz coś do powiedzenia, kłamco?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Napisałeś, że moja praca polega na leżeniu w sadzie kiedy inni pracują na mój dobrobyt
>Jesteś kłamcą.

Nie mam pojęcia kim jesteś, co robisz i z czego żyjesz.

Nawet gdybym napisał tak raz w chwili uniesienia emocji w ciągu 10 lat rozmowy, to nie uprawnia Cię do stutysięcznego zarzutu kłamstwa.

1000x powtórzyłem, że nie mam bladego pojęcia kim jesteś, dlaczego tego nie powtórzysz 1000x?

Pytanie retoryczne, bo doskonale znam odpowiedź, są nią twoje posiadłości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Napisałeś, że moja praca polega na leżeniu w sadzie kiedy inni pracują na mój dobrobyt
>>Jesteś kłamcą.
>Nie mam pojęcia kim jesteś, co robisz i z czego żyjesz.

Napisałem ci z czego się utrzymuję, nawet jeśli nie wierzysz TO NIE ZMYŚLAJ, ŻE LEŻĘ W SADZIE, KIEDY INNI PRACUJĄ NA MÓJ DOBROBYT

>Nawet gdybym napisał tak raz w chwili uniesienia emocji
Napisałeś.

>w ciągu 10 lat rozmowy, to nie uprawnia Cię do stutysięcznego zarzutu kłamstwa.
Napisałeś, więc skłamałeś. Mogę nazywać cię kłamcą, bo skłamałeś

>1000x powtórzyłem, że nie mam bladego pojęcia kim jesteś,
Więc nie zmyślaj, że żyję z leżenia w sadzie, z lichwy z niewolnictwa

>dlaczego tego nie powtórzysz 1000x?
Wystarczy że raz odwołasz soje kłamstwa

>Pytanie retoryczne, bo doskonale znam odpowiedź, są nią twoje posiadłości.
Kolejna brednia Hamerlika
Jakie posiadłości?
Kolejne twoje wymysły?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
26-07-2022 20:49 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>Napisałeś, że moja praca polega na leżeniu w sadzie kiedy inni pracują na mój dobrobyt
>>>Jesteś kłamcą.
>>Nie mam pojęcia kim jesteś, co robisz i z czego żyjesz.
>Napisałem ci z czego się utrzymuję, nawet jeśli nie wierzysz TO NIE ZMYŚLAJ, ŻE LEŻĘ W SADZIE, KIEDY INNI PRACUJĄ NA MÓJ DOBROBYT
>>Nawet gdybym napisał tak raz w chwili uniesienia emocji
>Napisałeś.
>>w ciągu 10 lat rozmowy, to nie uprawnia Cię do stutysięcznego zarzutu kłamstwa.
>Napisałeś, więc skłamałeś. Mogę nazywać cię kłamcą, bo skłamałeś
>>1000x powtórzyłem, że nie mam bladego pojęcia kim jesteś,
>Więc nie zmyślaj, że żyję z leżenia w sadzie, z lichwy z niewolnictwa
>>dlaczego tego nie powtórzysz 1000x?
>Wystarczy że raz odwołasz soje kłamstwa
>>Pytanie retoryczne, bo doskonale znam odpowiedź, są nią twoje posiadłości.
>Kolejna brednia Hamerlika
>Jakie posiadłości?
>Kolejne twoje wymysły?

Z nieposkładanym idiotą nigdy nie dojdziesz do porozumienia.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakie posiadłości?

Te, które chcesz uchronić przed wyjawieniem i demokratycznym opodatkowaniem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 07:57 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Jakie posiadłości?
>Te, które chcesz uchronić przed wyjawieniem i demokratycznym opodatkowaniem.

I znów wyłazi hipokryzja Hamerlika jak słoma z butów
Napisałem ci co mam, wszyscy we wsi wiedzą, który jest mój dom i który mój samochód
Niczego nie chronię przed wyjawieniem, ale ty masz tajemnice.

Podatki płacę takie jakie uchwalono w demokratyczny sposób, jeśli chcesz zaproponować inny system podatków, to go zaproponuj w Bundestagu a nie na niszowym obcojęzycznym forum

Jeśli chcesz zaproponować inny system wyborów, podatków itp, TO UŻYJ ARGUMENTÓW
Własność powinna być jawna?
Przykład krów
Pytanie o wybór pracy

Cóż, nie przekonałeś mnie ucieczkami

Kataster powinien być jedynym podatkiem?
Przykład Płocka
Cóż, nie przekonałeś mnie ucieczkami

A już perełką były twoje wczorajsze wypowiedzi, że podatki powinny wpływać do kieszeni TYLKO osób bez mienia czyli do wszystkich
Cóż, nie przekonałeś mnie bełkotem, manipulacjami, orwellowską nowomową i kłamstwami

Moje "posiadłości" to twój wymysł, już mi wymyślałeś własność kamienic.
Jeśli masz wątpliwości co do mojego stanu posiadania, to zapytaj, a nie zmyślaj.

Nie wiesz z czego się utrzymuję, więc też wymyśliłeś, że leżę w sadzie, kiedy inni na mnie pracują, wymyśliłeś kłamliwe obelgi, że żyję z przestępstwa

Nie wiesz? Zapytaj. Nikt cię, kłamco, nie upoważnił do zmyślania, ale jeśli lubisz zmyślać, to ja też poradzę


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
26-07-2022 19:19 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
.
>Nawet gdybym napisał tak raz w chwili uniesienia emocji w ciągu 10 lat rozmowy, to nie uprawnia Cię do stutysięcznego zarzutu kłamstwa.

Hamerlik Konopka powie jaka jest właściwa moralność.

Znaczy powie wszystkim jak reagować jak Hamerlik Konopka ochlapie kogoś łajnem.
26-07-2022 22:28 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik Konopka powie jaka jest właściwa moralność.

Mogę opowiedzieć tylko o swojej moralności, żadnej innej nie rozumiem.

Uniwersalna moralność to dla mnie bzdura.

youtu.be/5VCiU1osa3w
26-07-2022 22:52 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Hamerlik Konopka powie jaka jest właściwa moralność.
>Mogę opowiedzieć tylko o swojej moralności, żadnej innej nie rozumiem.

Hamerlik Konopka powie jaka jest właściwa moralność.

Znaczy powie wszystkim jak reagować jak Hamerlik Konopka ochlapie kogoś łajnem.

Dojdziemy do 1000powtorzen i będziesz miał pretensje że ktoś setki razy zarzuca ci kłamstwo tak jak w przypadku szarleya?

Hamerlik Konopka powie jak reagować gdy ochalapie kogoś gównem.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamernik Konopka powie jak reagować gdy ochalapie kogoś gównem.

Mogę tylko powiedzieć jak reagować na innych ludzi, z którymi chcąc nie chcąc, każdy musi współżyć.

Nigdy nie wolno wierzyć w cudze pojęcia prawdy, dobra, fałszu i zła, te zawsze muszą pochodzić z głębi duszy i w oderwaniu od tego co mówią inni.

Nigdy nie wolno słuchać tego co inni sądzą, co kto musi i czego mu nie wolno, to musi być zawsze własna decyzja zakorzeniona w prywatnym interesie.

Ludzie, którzy głoszą, że mają prawo do przymusu i przemocy zawsze kłamią, nikt nie ma takiego prawa. Tacy ludzie są wrogami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 00:10 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Hamernik Konopka powie jak reagować gdy ochalapie kogoś gównem.
>Mogę tylko powiedzieć jak reagować na innych ludzi, z którymi chcąc nie chcąc, każdy musi współżyć.

Hamerlik Konopka powie jaka jest właściwa moralność.

Znaczy powie wszystkim jak reagować jak Hamerlik Konopka ochlapie kogoś łajnem.

Co ma zrobić drugi człowiek jak Hamerlik Konopka będzie kłamał na jego temat.

Ludzie dbają o swoje dobre imię.

Jak więc mają reagować gdy xhlapnieez ich gównem.


Szarleyowi tak odpisałeś
....>Nawet gdybym napisał tak raz w chwili uniesienia emocji w ciągu 10 lat rozmowy, to nie uprawnia Cię do stutysięcznego zarzutu kłamstwa.

Jak więc ma zareagować człowiek na twoje Hamerlik Konopka łajno jakie kierujesz w czyjąś osobe
27-07-2022 00:39 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak więc ma zareagować człowiek na twoje Hamerlik Konopka łajno jakie kierujesz w czyjąś osobe

W czym problem?
W tym, że nie przyznałem, że wszystko się Wam należy, włącznie z racją?

Przecież szarley, agresywny cham bez kultury, z największą łatwością radzi sobie z oponentami i nie potrzebuje w Tobie żadnego obrońcy.

Szkoda, że nie czytałeś wywodów szarleya o samkach, gwałtach na dzieciach i przypadkowych klientach. Ten to dopiero jest gówniarzem. Myśli, że mu wszystko wolno i są tu tacy, którzy go podtrzymują w tym przekonaniu. A jeszcze inni z tego agresywnego chama próbują zrobić moją ofiarę.


youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 00:49 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jak więc ma zareagować człowiek na twoje Hamerlik Konopka łajno jakie kierujesz w czyjąś osobe
>W czym problem?

Hamerlik Konopka powie jaka jest właściwa moralność.

Znaczy powie wszystkim jak reagować jak Hamerlik Konopka ochlapie kogoś łajnem.

Co ma zrobić drugi człowiek jak Hamerlik Konopka będzie kłamał na jego temat.

Ludzie dbają o swoje dobre imię.

Jak więc mają reagować gdy xhlapnieez ich gównem.

Szarleyowi tak odpisałeś
....>Nawet gdybym napisał tak raz w chwili uniesienia emocji w ciągu 10 lat rozmowy, to nie uprawnia Cię do stutysięcznego zarzutu kłamstwa.

Jak więc ma zareagować człowiek na twoje Hamerlik Konopka łajno jakie kierujesz w czyjąś osobe
27-07-2022 07:09 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak więc ma zareagować człowiek na twoje Hamerlik Konopka łajno jakie kierujesz w czyjąś osobe

Chcesz powiedzieć, że kłamię, bo określam fundamentalistów podłego kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności złymi ludźmi a Wy jesteście przecież dobrzy.

Ale ja nie kłamię i nikogo gównem nie obrzucilem.

Nie mam za co przepraszać choć Ty wciąż tu snujesz tu takie wizje i nie przeproszę.

Równie dobrze mógłby przyznać, że świat Wam się tylko należy.

Wszystko co powiedziałem było sprawiedliwe i należało to powiedzieć, nawet jeżeli Tobie, szarleyowi czy waszym kolesiom to się nie podoba.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 07:29 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)

>Wszystko co powiedziałem było sprawiedliwe i należało to powiedzieć, nawet jeżeli Tobie, szarleyowi czy waszym kolesiom to się nie podoba.

Szarley do ciebie

.... Więc nie zmyślaj, że żyję z leżenia w sadzie, z lichwy z niewolnictwa


Jak więc ma zareagować człowiek na twoje Hamerlik Konopka łajno jakie kierujesz w czyjąś osobe
27-07-2022 07:57 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Jak więc ma zareagować człowiek na twoje Hamerlik Konopka łajno jakie kierujesz w czyjąś osobe
>Chcesz powiedzieć, że kłamię, bo określam fundamentalistów podłego kapitalizmu

Kłamiesz, kiedy piszesz że na mój dobrobyt pracują inni, kiedy ja leżę w sadzie
Ten fundamentalizm też sobie wymyśliłeś

>opartego na utajnionej
Przykład włamywacza - ucieczka

>i nieopodatkowanej własności złymi ludźmi
Nie nazywasz złymi ludźmi, tylko czynisz zarzut konkretnych przestępstw : lichwy i niewolnictwa

>Ale ja nie kłamię i nikogo gównem nie obrzucilem.
Kłamiesz i rzucasz gównem

>Nie mam za co przepraszać
Bo nawet nie rozumiesz znaczenia słowa 'godność"

>choć Ty wciąż tu snujesz tu takie wizje i nie przeproszę.
Nie podpuszczaj. Zarzuciłeś mi przestępstwo intencjonalnie i napisałeś moje nazwisko

>Równie dobrze mógłby przyznać, że świat Wam się tylko należy.
Należy się każdemu to, na co zapracował. Mnie się należy mój dom i nie zamierzam ci go oddawać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
27-07-2022 08:52 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nawet gdybym napisał tak raz w chwili uniesienia emocji w ciągu 10
> lat rozmowy, to nie uprawnia Cię do stutysięcznego zarzutu kłamstwa.
> 1000x powtórzyłem, że nie mam bladego pojęcia kim jesteś, dlaczego
> tego nie powtórzysz 1000x?

Dlaczego po ludzku nie przeprosisz, nie napiszesz że nie miałeś podstaw do prymitywnego dorabiania gęby szarleyowi?
Wiem: korona z głowy spadnie.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dlaczego po ludzku nie przeprosisz,

Bo nie ma za co.
Nie będę przepraszał za swoje dążenia do sprawiedliwego i dobrego dla ludzi świata.

Niech szarley przeprosi za swoje agresywne chamstwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-07-2022 11:15 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Dlaczego po ludzku nie przeprosisz,
>Bo nie ma za co.
>Nie będę przepraszał za swoje dążenia do sprawiedliwego i dobrego dla ludzi świata.

Nikt nie oczekuje od ciebie przeprosin za twoje dążenia do zamiany świata w Oranienburg. To twoja sprawa.
Wolno ci głosić pogląd, że robotnikowi nie wolno mieć domu, że starego człowieka wolno morzyć głodem, twoje poglądy, twoja sprawa. Nikt nie popiera twoich poglądów i to wystarczy. Twoje poglądy - twój problem, uzasadnić ich nie poradzisz.

Czynisz zarzuty przestępstw, kłamiesz, wymyślasz innym przestępcze źródła dochodów, to nie jest dążenie do sprawiedliwego świata, tylko kalumnie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
27-07-2022 09:05 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Pisz do woli o alimentach Soni, ile tam masz potrzeb, ja Cię w tym nie ograniczę, bo jak?

Nie potrafię zrozumieć przekazu, w którym ktoś płaci, twierdzi że spłacił choć własną decyzją nigdy nie chciał poznać należności. Ty potrafisz? Jeśli tak to chętnie dam się pouczyć, wysłucham cudzego puktu widzenia byle był spójny i posiadał choć ślad logiki. Przyznam rację, jeśli racja będzie wynikać z odpowiedzi.
Potrafisz to alimentacyjny dłużniku wytłumaczyć?
Odpowiedź: ucieczka. A może kłamałeś twierdząc, że "możesz dogadać się z własnym dzieckiem w sprawie alimentów" ? Odpowiedź: ucieczka.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Uczysz się pilnie retoryki od korespondujących z tobą forumowiczów.
>Szkoda, że żadne zasady etyczne nie przechodzą.

Jak nie, jak tak?
Nauczyłem się, choćby tego, żeby sprzyjać nawet tym ludziom, którzy chcieliby mnie zniszczyć dla władzy.

Ooo to zły przykład, bo tego nie nauczyłem się od Was.

youtu.be/5VCiU1osa3w
26-07-2022 14:41 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> żeby sprzyjać nawet tym ludziom, którzy chcieliby
> mnie zniszczyć dla władzy.
> Ooo to zły przykład, bo tego nie nauczyłem się od Was


Od kogo?
Odpowiedź: tajemnica.
Sprzyjasz najwięcej swoim chochołom.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Thoter (6650 punktów)

>Chodzi Ci o to, że przy jawnym wyborze musiałbyś zdradzić innym ludziom co tak naprawdę sądzisz, >już bez żadnego teatru przed nimi, przez co oni zrozumieliby kim dla nich naprawdę jesteś?
>Uważasz, że ujawnienie twojej prawdziwej tożsamości jest odzieraniem Cię?

www.youtube.com/watch?v=bDmSg1MZ_co

przetłumacz nam co ci panowie mówią, i powiedz nam dlaczego, oni boją się ujawnienia swoich tajemnic??
Ktoś ma informacje o ich tajemnicach i szantażuje.
Czy lepiej ujawnić tajemnice, czy lepiej zebrać informacje o tajemnicach zleceniodawców szantażystów i doprowadzić do chwilowej sytuacji patowej????
25-07-2022 12:13 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>>przykład wyborów wójta przerasta idiotę?
>>>Nie wierzę w sens waszych tajnych wyborów.
>>To jest racjonalistyczne forum. Posłużyłem się argumentem,
>>>To jest wasza wiara a nie moja, ja mam inne wierzenia.
>>Pisz na forum wiara.pl
>>Chcesz mnie przekonać, że jawne wybory są lepsze?
>>użyj ARGUMENTÓW. Twoja wiara nie jest żadnym
>Aha czyli twoje przekonania nie są żadną wiarą

Nie piszę o moich przekonaniach ale używam ARGUMENTÓW
Przykład wyborów wójta - ucieczka

>Dałem Ci argument.
>W tajemnicy ludzie stają się niemoralni.
To twoja mantra, czekam na DOWODY

>Zatem każdy tajny wybór jest niemoralny.
Pitol dalej, bez argumentów mnie nie przekonasz.

Przypomnę przykład wyborów wójta

Na urząd kandyduje obecny wójt. którego syn jest największym w gminie pracodawcą.
Na kogo będą głosować pracownicy - mieszkańcy?

Tajnie zagłosują zgodnie z własnym interesem
Jawnie zagłosują zgodnie z interesem wójta i jego syna
Nie ma w tej jawności żadnej moralności.

Ten przykład udowodnia, że jesteś idiotą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
24-07-2022 22:20 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>Sam nie zamierzam uczestniczyć w akcie odbierania sobie władzy nad korytem dlatego nigdy nie wybieram tajne prawodawców i nie startuję w tajnych wyborach. Uznaję to za niemoralne. Nie uznaję też "prawa" pochodzącego tajnego i pośredniego wyboru. To nie jest żadne prawo tylko wola szatana.

O czym Ty znowu qurwa bredzisz? Moralność? Dla mnie niemoralne jest, aby rządzący tym krajem proponowali ludziom zaciskać pasa i zbieranie chrustu, podczas gdy sami kupują sobie samochody, podwyższają diety i zwiększają wydatki na prowadzenie biur poselskich. To jest dla mnie skurwysyństwo, ponieważ żyję na tym świecie już trochę i odkąd tylko pamiętam karze mi się zaciskać pasa. W imię qurwa czego? Kiedy wreszcie każdy zwykły człowiek w Polsce będzie mógł żyć pełnią życia i w dostatku?

Twój kompas moralny widać jest bardzo rozkalibrowany.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>aby rządzący tym krajem proponowali ludziom zaciskać pasa

Ale w jakim sensie?
W Polsce panuje kapitalizm a w kapitalizmie każdy ze swoim robi co chce.
Wszystko co masz możesz przepuścić nawet w jeden dzień, bo kto Ci zabroni?

Nie ma w kapitalizmie takiej opcji, żeby ktokolwiek Cię zmusił do zaciskania pasa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-07-2022 22:44 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>W Polsce panuje kapitalizm a w kapitalizmie każdy ze swoim robi co chce.

Swoim? Władza nie ma nic swojego, państwo to nie jest ich prywatny folwark.

>Wszystko co masz możesz przepuścić nawet w jeden dzień, bo kto Ci zabroni?
>Nie ma w kapitalizmie takiej opcji, żeby ktokolwiek Cię zmusił do zaciskania pasa.

Bieda, która na ciebie sprowadzą rządzący do tego cię zmusi. Nie mam czasu ani ochoty, aby prowadzić z Tobą czcze dyskusje. Jesteś granatem oderwany od rzeczywistości. Albo to zasługa "używek" Może w tym jest metoda, aby odpłynąć i nie myśleć o szambie nas otaczającym?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Swoim? Władza nie ma nic swojego, państwo to nie jest ich prywatny folwark.

W gruncie rzeczy władza rządzi wszystkim i wszystkimi.

Ty zdaje się próbujesz właśnie kwestionować władzę demokracji na rzecz władzy kapitału, choć nie jestem tego pewien?

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 09:15 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> W Polsce panuje kapitalizm a w kapitalizmie każdy ze swoim robi co chce.
> Swoim? Władza nie ma nic swojego, państwo to nie jest ich prywatny folwark.

Oczywiście nie swoim. Dla władzy jednak po kilku-kilkunastu latach rządzenia, różnica się zaciera. Dlatego wdrożono demokrację.
Gorzej z szefami i dyrektorami w państwowych spółkach / urzędach, przyspawanymi do stołka.

> Jesteś granatem oderwany od rzeczywistości. Albo to zasługa "używek"
> Może w tym jest metoda, aby odpłynąć i nie myśleć o szambie nas otaczającym?

Dokładnie tak.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
okragly (21676 punktów)
>W dobie galopującej w Polsce inflacji,
inflacja a rodacy mniej kupują, wg naszych wybitnych PO uczonych ekonomistów, powinno byc odwrotnie, tzn mamy goracy pieniądz, kupujemy na potęgę, jutro bedzie drożej

potrzeba nam libkom niedorozwojkom balcerowicza, on wie co zrobić z inflacją; bezrobocie, bezdomność, emigracje, chodzenie po śmietnikach, wyprzedaż majątku za 1 zł, zarobki 3 zł/godz
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>potrzeba nam libkom niedorozwojkom balcerowicza, on wie co zrobić z inflacją; bezrobocie, bezdomność, emigracje, chodzenie po śmietnikach, wyprzedaż majątku za 1 zł, zarobki 3 zł/godz

Opisujesz tylko skutki uboczne.
Najważniejsze dla wartości pieniądza jest to, żeby nie było żadnych długów.

Bezrobocie jest tylko konsekwencją oddłużania społeczeństwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-07-2022 19:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>potrzeba nam libkom niedorozwojkom balcerowicza, on wie co zrobić z inflacją; bezrobocie, bezdomność, emigracje, chodzenie po śmietnikach, wyprzedaż majątku za 1 zł, zarobki 3 zł/godz
>Opisujesz tylko skutki uboczne.
jakie skutki uboczne? Potrzeba było tyle mieszkan, dróg, aut, mebli, lodówek, komputerów, telefonów a tu bezrobocie, to tylko prof ekonomi, libek niedorozwojek potrafi zrobic z tego bezrobocie, bezdomność, emigracje, byle malpa by znalazła wyjście

>Najważniejsze dla wartości pieniądza jest to, żeby nie było żadnych długów.
pieniądz to dług

>Bezrobocie jest tylko konsekwencją oddłużania społeczeństwa.
bezrobocie jest konsekwencją liberalizmu (INDYWIDUALNOŚĆ, WOLNOŚĆ, ZYSK)

po 2 wś była taka bieda, 90% analfabetów, gdyby wtedy rządził nasz bohater narodowy balcerowicz to byla by ogromna bieda, 10 x wieksza niż w latach 90, ale wtedy wszyscy wzieli sie do pracy i odbudowali, elektryfikowali, uczyli czytać, budowali fabryki Nie było szukania po śmietnikach, bezdomnści, bezrobcia, emigracji. Liberalizm nas cofa w rozwoju
Berzerac (5671 punktów)
Ktoś mi podpowie jak usunąć wątek? Dosyć tej szarpaniny nie mającej związku z tematem. Z góry dziękuję.
05-08-2022 18:32 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>Ktoś mi podpowie jak usunąć wątek? Dosyć tej szarpaniny nie mającej związku z tematem. Z góry dziękuję.
>

Dziś usunąłem dwa, albo trzy wpisy Hamerkika. Nie wszystko mogę wyłapać. Panowie proszę, na litość Boską przestańcie dyskutować z tym baranem. Ten wątek wygląda już kuriozalnie i niewiele ma wspólnego z tematem. Nie widzicie, że Hamerlik przejawia zachowania typowo masochistyczne. Im większe dostaje lanie, ty, większą odczuwa ekstazę i jeszcze bardziej pieprzy jak potłuczony.

Hamerlik, to że usunąłem Twoje wpisy nie oznacza cenzury, tylko przeciwdziałaniu głupocie, której nie toleruję w żadnej postaci.
05-08-2022 19:06 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie widzicie, że Hamerlik przejawia zachowania typowo masochistyczne.
> Im większe dostaje lanie, ty, większą odczuwa ekstazę i jeszcze
> bardziej pieprzy jak potłuczony.

Od lat to widzę. Tylko czasem trudno się powstrzymać, by rozwydrzonemu dziecku nie pogrozić palcem.

> Panowie proszę, na litość Boską przestańcie dyskutować z tym baranem.

Mówisz - masz.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
06-08-2022 15:53 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Od lat to widzę. Tylko czasem trudno się powstrzymać, by rozwydrzonemu dziecku nie pogrozić palcem.

Jestem w stanie to zrozumieć. Ale z nim jest tak, jak z płaczącym dzieckiem - dasz klapsa, to ono jeszcze bardziej płacze.
Thoter (6650 punktów)

>Hamerlik, to że usunąłem Twoje wpisy nie oznacza cenzury, tylko przeciwdziałaniu głupocie, >której nie toleruję w żadnej postaci.
>

Jaka jest wg Ciebie definicja głupoty ??
05-08-2022 21:32 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Jaka jest wg Ciebie definicja głupoty ??

To głupotę można ubrać w jakąś definicję?
Thoter (6650 punktów)
>>Jaka jest wg Ciebie definicja głupoty ??
>To głupotę można ubrać w jakąś definicję?
>

Cenzor udzielił genialnej odpowiedzi.
Wraz z komuną, niestety, nie znikli idioci.
06-08-2022 11:25 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Cenzor udzielił genialnej odpowiedzi.

Cenzor nie będzie usuwał Twoich wypowiedzi, które nie będą obrażały żadnych narodowości i klas społecznych.

>Wraz z komuną, niestety, nie znikli idioci.

To takie dziwne? Głupota jest uniwersalna i ponadczasowa. Nie dotyczy tylko określonych grup społecznych, zawodowych czy politycznych.
06-08-2022 11:51 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>Cenzor udzielił genialnej odpowiedzi.
>Cenzor nie będzie usuwał Twoich wypowiedzi, które nie będą obrażały żadnych narodowości i klas społecznych.
>>Wraz z komuną, niestety, nie znikli idioci.
>To takie dziwne? Głupota jest uniwersalna i ponadczasowa. Nie dotyczy tylko określonych grup społecznych, zawodowych czy politycznych.


.....Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę

To się powinno zmienić....nie tropi a przyciąga.

I co gorsze zadomowiła się tu na dobre.

Może czas już przestać tropić głupotę?
06-08-2022 12:28 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>.....Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę
>To się powinno zmienić....nie tropi a przyciąga.
>I co gorsze zadomowiła się tu na dobre.
>Może czas już przestać tropić głupotę?

To fakt. Głupoty nie trzeba tropić. Sama wyłazi.
Thoter (6650 punktów)

>To fakt. Głupoty nie trzeba tropić. Sama wyłazi.

Chyba tylko głupek potrafi rozpoznać swoją głupotę, nie potrafiąc jej zdefiniować.
06-08-2022 14:53 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Chyba tylko głupek potrafi rozpoznać swoją głupotę, nie potrafiąc jej zdefiniować.
>
Nie. Tylko głupek nie zdaje sobie sprawy z własnej głupoty, nie mówiąc już o jej zdefiniowaniu.

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365