Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Andrzej Wendrychowicz

22-10-2008 23:23 - Odp: Wałęsa - mędrzec, czy trol?
22-10-2008 23:18 - Odp: Wałęsa - mędrzec, czy trol?
22-10-2008 21:30 - Odp: Wałęsa - mędrzec, czy trol?
21-10-2008 21:38 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
21-10-2008 21:12 - Odp: Wałęsa - mędrzec, czy trol?
21-10-2008 21:01 - Odp: Wałęsa - mędrzec, czy trol?
21-10-2008 19:49 - Odp: Prawo do demonstracji
20-10-2008 23:32 - Odp: Prawo do demonstracji
20-10-2008 21:10 - Odp: Dobre pytania?
20-10-2008 20:36 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
20-10-2008 19:47 - Odp: Prawo do demonstracji
17-10-2008 23:56 - Odp: Sen?
17-10-2008 23:41 - Odp: Prawo do demonstracji
16-10-2008 22:15 - Odp: Należenie do Kościoła
16-10-2008 21:58 - Odp: Papież wiecznie żywy.
16-10-2008 21:29 - Odp: "Nadzieja" Rydzyka
16-10-2008 20:33 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
16-10-2008 20:32 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
16-10-2008 00:37 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
16-10-2008 00:08 - Odp: Kto to taki RACJONALISTA
13-10-2008 21:11 - Odp: Stan ruchów racjonalistycznych
13-10-2008 20:49 - Odp: TV orędzie... Prymasa Polski.
13-10-2008 20:23 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
12-10-2008 23:38 - Odp: Jak upowszechnic wiedzę o zagrożeniu ISLAMIZMEM?
12-10-2008 23:14 - Odp: 260 tys. euro czyli... nasz drogi JPII!
11-10-2008 22:54 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
11-10-2008 20:36 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
09-10-2008 22:26 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
09-10-2008 22:16 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
08-10-2008 23:45 - Odp: Nowy pomysł Platformy Obywatelskiej
08-10-2008 23:39 - Odp: "Niech żywi nie tracą nadziei".
08-10-2008 23:32 - Odp: Niedziela
07-10-2008 23:58 - Odp: Nowy pomysł Platformy Obywatelskiej
07-10-2008 23:32 - Odp: PONIEDZIAŁEK czyli sztuka prowadzenia dyskursu
07-10-2008 23:20 - Odp: Niedziela
06-10-2008 21:05 - Odp: O co chodzi w tym konflikcie wokół PZPN?
06-10-2008 20:28 - Odp: Niedziela
06-10-2008 00:37 - Odp: Kościół wie, że słabnie?
06-10-2008 00:10 - Odp: Niedziela
02-10-2008 15:21 - Odp: Do braci ateistów
02-10-2008 00:17 - Odp: Do braci ateistów
30-09-2008 17:30 - Odp: Kościół rośnie w siłę
30-09-2008 17:15 - Odp: Do braci ateistów
29-09-2008 18:48 - Odp: Kościół rośnie w siłę
29-09-2008 18:28 - Odp: Odpowiedź Kościoła na apostazję
29-09-2008 14:01 - Odp: Do braci ateistów
29-09-2008 13:08 - Odp: Do braci ateistów
29-09-2008 12:18 - Odp: Do braci ateistów
28-09-2008 19:01 - Odp: Odpowiedź Kościoła na apostazję
27-09-2008 23:53 - Odp: Odświeżam wątek Lektury Racjonalne
27-09-2008 23:27 - Odp: Odpowiedź Kościoła na apostazję
27-09-2008 22:41 - Odp: Pytanie
27-09-2008 22:36 - Odp: Przymusowa cytologia , mamografia, badanie prostaty i co dalej ??
27-09-2008 20:30 - Odp: Popowy antysemityzm
26-09-2008 23:21 - Odp: Przymusowa cytologia , mamografia, badanie prostaty i co dalej ??
26-09-2008 22:50 - Odp: Pytanie
26-09-2008 22:46 - Odp: Pytanie
26-09-2008 22:42 - Odp: Media kreują rzeczywistość?
26-09-2008 22:28 - Odp: Przymusowa cytologia , mamografia, badanie prostaty i co dalej ??
26-09-2008 22:17 - Odp: Popowy antysemityzm
26-09-2008 21:39 - Odp: Pytanie
26-09-2008 21:28 - Odp: Sprawa Bożenki
26-09-2008 21:19 - Odp: Sprawa Bożenki
26-09-2008 20:59 - Odp: Do braci ateistów
26-09-2008 20:39 - Odp: Media kreują rzeczywistość?
26-09-2008 20:09 - Odp: Na lekcji Religii
24-09-2008 17:26 - Odp: Apostazja
23-09-2008 21:22 - Odp: Świętych świętowanie
23-09-2008 21:02 - Odp: Apostazja
23-09-2008 20:54 - Odp: Świętych świętowanie
Razem: 757 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)