Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Andrzej Wendrychowicz

07-02-2009 22:46 - Odp: Zagadka dla Ateistow
05-02-2009 00:00 - Odp: Czy B16 to Jot 23?
04-02-2009 23:26 - Odp: Argument z buta
04-02-2009 23:18 - Odp: Cuda i przyzwyczajenie:)
03-02-2009 18:31 - Odp: Skąd się wziął kryzys
02-02-2009 19:01 - Odp: Eurosteptycy chcą referendum.
02-02-2009 18:54 - Odp: Eurosteptycy chcą referendum.
01-02-2009 18:47 - Odp: Zdjęcie
01-02-2009 18:42 - Odp: Dzisiejsze czytanie w kościołach KRK...
01-02-2009 18:33 - Odp: Eurosteptycy chcą referendum.
01-02-2009 18:16 - Odp: J. Kaczyński popiera legalizację małżeństw homoseksualnych
01-02-2009 16:33 - Odp: Skąd się wziął kryzys
01-02-2009 00:12 - Odp: Skąd się wziął kryzys
31-01-2009 20:57 - Odp: Władza socjalizmu
31-01-2009 20:50 - Odp: Władza socjalizmu
31-01-2009 20:41 - Odp: Skąd się wziął kryzys
31-01-2009 18:58 - Odp: Nowy Wspaniały Świat
31-01-2009 18:15 - Odp: Władza socjalizmu
31-01-2009 15:44 - Odp: Władza socjalizmu
30-01-2009 22:14 - Odp: Władza socjalizmu
30-01-2009 15:30 - Odp: Wiara w ateizm
30-01-2009 11:08 - Odp: Wiara w ateizm
29-01-2009 20:57 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale...
29-01-2009 20:35 - Odp: Wiara w Boga..
29-01-2009 20:17 - Odp: Wiara w ateizm
29-01-2009 20:12 - Odp: Miernik wartości ideologii
29-01-2009 18:53 - Odp: Tuwim i Broniewski - dwie wizje przyszłości
29-01-2009 18:08 - Odp: Kilka słów o Polsce
29-01-2009 17:45 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale...
29-01-2009 17:31 - Odp: Tuwim i Broniewski - dwie wizje przyszłości
28-01-2009 20:51 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale...
28-01-2009 20:44 - Odp: Tuwim i Broniewski - dwie wizje przyszłości
28-01-2009 20:39 - Odp: Kilka słów o Polsce
28-01-2009 20:27 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale...
28-01-2009 19:00 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale...
27-01-2009 21:00 - Odp: Boję się Czumy
27-01-2009 20:43 - Odp: Jestem z Wami
20-01-2009 14:12 - Odp: Publikacja książki
19-01-2009 23:28 - Odp: Publikacja książki
19-01-2009 19:54 - Odp: Publikacja książki
18-01-2009 23:42 - Odp: Widmo Platona wciąż krąży.
18-01-2009 23:11 - Odp: Kultura, mentalność a światopogląd
17-01-2009 00:55 - Odp: Inicjatywa "autobusowa" w Polsce.
17-01-2009 00:28 - Odp: Zalegalizowanie marihuany.
16-01-2009 23:27 - Odp: Zalegalizowanie marihuany.
15-01-2009 21:00 - Odp: Czy NFZ popełnił przestępstwo?
15-01-2009 20:55 - Odp: Zalegalizowanie marihuany.
15-01-2009 19:00 - Odp: Koścół Wyznawców Mamony?
14-01-2009 11:35 - Odp: Palikot a sprawa polska
13-01-2009 20:37 - Odp: Palikot a sprawa polska
13-01-2009 20:26 - Odp: Nowa owieczka ekspresowo
13-01-2009 18:47 - Odp: Palikot a sprawa polska
13-01-2009 17:01 - Odp: Orkiestra Owsiaka
12-01-2009 21:00 - Odp: 7 krów tłustych i 7 krów chudych
12-01-2009 20:53 - Odp: Czy racjonalista ma intuicję?
12-01-2009 20:38 - Odp: Orkiestra Owsiaka
12-01-2009 20:26 - Odp: 7 krów tłustych i 7 krów chudych
12-01-2009 18:52 - Orkiestra Owsiaka
12-01-2009 18:42 - Odp: 7 krów tłustych i 7 krów chudych
12-01-2009 18:30 - Odp: Azja
12-01-2009 16:34 - Odp: Czy racjonalista ma intuicję?
09-01-2009 11:10 - Odp: Nieraz Cię Polsko wydymano....
08-01-2009 22:21 - Odp: Ślepia wojny
08-01-2009 21:23 - Odp: Naiwne pytanie
08-01-2009 21:11 - Odp: Nieraz Cię Polsko wydymano....
07-01-2009 20:58 - Odp: Ślepia wojny
07-01-2009 20:52 - Odp: "Mecenas sovieticus"
07-01-2009 20:12 - Odp: Ślepia wojny
04-01-2009 16:15 - Odp: Ilość, czy jakość?
04-01-2009 15:58 - Odp: 2009 - rokiem życzliwości (projekt)
03-01-2009 18:37 - Odp: 2009 - rokiem życzliwości (projekt)
03-01-2009 18:22 - Odp: "Reklama" apostazji
03-01-2009 18:11 - Odp: Traktat lizboński - początek końca ?
03-01-2009 18:03 - Odp: Ilość, czy jakość?
03-01-2009 18:01 - Odp: Ilość, czy jakość?
02-01-2009 17:56 - Odp: Zdrajca Kukliński.
31-12-2008 18:29 - Odp: Koniec i początek.
30-12-2008 21:15 - Odp: Kraje III świata
30-12-2008 21:00 - Odp: Racjonalistyczna Wigilia Integracyjna - Bydgoszcz 30 XII
29-12-2008 23:20 - Odp: Pożegnanie Zulki:)
29-12-2008 21:37 - Odp: Pożegnanie Zulki:)
28-12-2008 23:17 - Odp: Apel o in vitro
28-12-2008 22:57 - Odp: Racjonalistyczna Wigilia Integracyjna - Bydgoszcz 30 XII
28-12-2008 21:38 - Odp: Referendum w sprawie ustawy o in-vitro i aborcji
28-12-2008 20:00 - Odp: Wigilijna ość w gardle.
28-12-2008 19:52 - Odp: Sprzeciw Kościoła wobec homoseksualizmu
28-12-2008 19:34 - Odp: Piwo....
23-12-2008 16:43 - Odp: Ogłoszenie
22-12-2008 23:19 - Odp: Zdrajca Kukliński.
20-12-2008 22:34 - Ogłoszenie
18-12-2008 21:59 - Odp: Ideowość - czy zawsze pożądana?
18-12-2008 10:43 - Odp: Stan wojenny
15-12-2008 22:58 - Odp: Stan wojenny
15-12-2008 21:16 - Odp: Jak rodzą się kaczki.
15-12-2008 20:21 - Odp: Stan wojenny
15-12-2008 20:03 - Odp: Stan wojenny
14-12-2008 18:02 - Odp: Stan wojenny
14-12-2008 00:32 - Odp: Stan wojenny
13-12-2008 20:53 - Stan wojenny
13-12-2008 20:44 - Odp: Czy teologia to nauka?
Razem: 757 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)