Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Andrzej Wendrychowicz

17-09-2009 21:28 - 17 września 1939
14-12-2009 20:46 - Balcerowicz
01-11-2008 21:18 - Czy portal zwolnił?
28-10-2010 17:42 - Debata o szkolnej etyce u RPO
15-01-2010 22:53 - Konstytucja według PiS
27-10-2012 14:49 - Legutko ostatecznie skazany
16-09-2010 21:52 - Lekcje etyki w szkołach
09-11-2009 18:37 - Mur berliński
03-03-2009 21:56 - Nie będziemy mieć tarczy?
02-12-2008 22:16 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
21-10-2008 21:38 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
12-03-2009 21:05 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-12-2009 20:10 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
07-01-2009 20:52 - Odp: "Mecenas sovieticus"
16-10-2008 21:29 - Odp: "Nadzieja" Rydzyka
29-11-2009 00:11 - Odp: "Naród żydowski został wymyślony"
30-11-2009 18:11 - Odp: "Naród żydowski został wymyślony"
08-10-2008 23:39 - Odp: "Niech żywi nie tracą nadziei".
03-01-2009 18:22 - Odp: "Reklama" apostazji
21-10-2010 21:31 - Odp: "Ruch Poparcia" w sondażach
22-10-2010 23:57 - Odp: "Ruch Poparcia" w sondażach
23-10-2010 00:05 - Odp: "Ruch Poparcia" w sondażach
01-11-2008 21:13 - Odp: "Śmierć się śmieje"
10-02-2009 20:16 - Odp: ...narada produkcyjna..
06-03-2009 12:03 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
06-03-2009 20:04 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
08-03-2009 22:41 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
10-03-2009 13:07 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
10-03-2009 14:28 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
09-11-2008 23:38 - Odp: 11 listopada
10-11-2008 00:02 - Odp: 11 listopada
17-09-2009 22:58 - Odp: 17 września 1939
18-09-2009 20:26 - Odp: 17 września 1939
19-09-2009 19:03 - Odp: 17 września 1939
20-04-2009 00:05 - Odp: 20 lat wolnej Polski
20-04-2009 17:57 - Odp: 20 lat wolnej Polski
20-04-2009 22:11 - Odp: 20 lat wolnej Polski
21-04-2009 17:52 - Odp: 20 lat wolnej Polski
03-01-2009 18:37 - Odp: 2009 - rokiem życzliwości (projekt)
04-01-2009 15:58 - Odp: 2009 - rokiem życzliwości (projekt)
12-10-2008 23:14 - Odp: 260 tys. euro czyli... nasz drogi JPII!
12-01-2009 18:42 - Odp: 7 krów tłustych i 7 krów chudych
12-01-2009 20:26 - Odp: 7 krów tłustych i 7 krów chudych
12-01-2009 21:00 - Odp: 7 krów tłustych i 7 krów chudych
24-02-2012 23:01 - Odp: Akcja ewangelizacja!
26-04-2010 22:10 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele!
28-04-2010 21:00 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele!
29-04-2010 18:32 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele!
29-04-2010 20:09 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele!
30-04-2010 23:16 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele!
28-12-2008 23:17 - Odp: Apel o in vitro
23-09-2008 21:02 - Odp: Apostazja
24-09-2008 17:26 - Odp: Apostazja
04-02-2009 23:26 - Odp: Argument z buta
04-11-2009 15:35 - Odp: Ateista - szczęśliwy?
10-10-2009 22:36 - Odp: Ateiści łódzcy w Krakowie na manifestacji 10.10.2009
14-02-2009 16:33 - Odp: Ateizacja świata
06-07-2009 22:49 - Odp: Ateizm VS religia = agresja?
12-01-2009 18:30 - Odp: Azja
15-12-2009 17:09 - Odp: Balcerowicz
15-12-2009 17:23 - Odp: Balcerowicz
15-12-2009 17:36 - Odp: Balcerowicz
15-12-2009 18:12 - Odp: Balcerowicz
15-12-2009 18:29 - Odp: Balcerowicz
15-12-2009 18:48 - Odp: Balcerowicz
15-12-2009 19:00 - Odp: Balcerowicz
17-12-2009 22:49 - Odp: Balcerowicz
21-12-2009 19:53 - Odp: Balcerowicz
01-10-2009 22:08 - Odp: Biskupi zadzwonią do posłów.
27-01-2009 21:00 - Odp: Boję się Czumy
09-10-2008 22:16 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
09-10-2008 22:26 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
11-10-2008 20:36 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
11-10-2008 22:54 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
13-10-2008 20:23 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
16-10-2008 00:37 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
16-10-2008 20:32 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
16-10-2008 20:33 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
20-10-2008 20:36 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
23-10-2008 00:17 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie
18-02-2009 22:10 - Odp: Cham w sensie Palikota
05-11-2008 20:52 - Odp: Cmentarna sonda
18-02-2009 21:11 - Odp: Co by było gdyby?
17-11-2008 20:24 - Odp: Co jest czym?
08-11-2008 23:44 - Odp: Co należy sądzić o Rewolucji Październikowej?
12-03-2009 21:30 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny)
13-03-2009 18:15 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny)
13-03-2009 21:59 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny)
15-03-2009 17:59 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny)
14-12-2014 19:58 - Odp: Co wypadało myśleć w 2014 r.?
25-03-2009 21:12 - Odp: Co z tą Polską.
26-03-2009 18:47 - Odp: Co z tą Polską.
04-02-2009 23:18 - Odp: Cuda i przyzwyczajenie:)
19-01-2012 22:00 - Odp: Czarno na białym.
05-02-2009 00:00 - Odp: Czy B16 to Jot 23?
11-12-2009 23:12 - Odp: Czy mamy realną alternatywę dla nauczania religii ?
12-12-2009 12:25 - Odp: Czy mamy realną alternatywę dla nauczania religii ?
14-11-2008 17:59 - Odp: Czy naprawdę jesteśmy tacy źli?
14-11-2008 20:19 - Odp: Czy naprawdę jesteśmy tacy źli?
14-11-2008 20:41 - Odp: Czy naprawdę jesteśmy tacy źli?
Razem: 757 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)