 |
Wypowiedzi czytelnika Andrzej Wendrychowicz 17-09-2009 21:28 - 17 września 1939 14-12-2009 20:46 - Balcerowicz 01-11-2008 21:18 - Czy portal zwolnił? 28-10-2010 17:42 - Debata o szkolnej etyce u RPO 15-01-2010 22:53 - Konstytucja według PiS 27-10-2012 14:49 - Legutko ostatecznie skazany 16-09-2010 21:52 - Lekcje etyki w szkołach 09-11-2009 18:37 - Mur berliński 03-03-2009 21:56 - Nie będziemy mieć tarczy? 02-12-2008 22:16 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 21-10-2008 21:38 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy. 12-03-2009 21:05 - Odp: "....wioskowy ateista..." 12-12-2009 20:10 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 07-01-2009 20:52 - Odp: "Mecenas sovieticus" 16-10-2008 21:29 - Odp: "Nadzieja" Rydzyka 29-11-2009 00:11 - Odp: "Naród żydowski został wymyślony" 30-11-2009 18:11 - Odp: "Naród żydowski został wymyślony" 08-10-2008 23:39 - Odp: "Niech żywi nie tracą nadziei". 03-01-2009 18:22 - Odp: "Reklama" apostazji 21-10-2010 21:31 - Odp: "Ruch Poparcia" w sondażach 22-10-2010 23:57 - Odp: "Ruch Poparcia" w sondażach 23-10-2010 00:05 - Odp: "Ruch Poparcia" w sondażach 01-11-2008 21:13 - Odp: "Śmierć się śmieje" 10-02-2009 20:16 - Odp: ...narada produkcyjna.. 06-03-2009 12:03 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 06-03-2009 20:04 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 08-03-2009 22:41 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 10-03-2009 13:07 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 10-03-2009 14:28 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 09-11-2008 23:38 - Odp: 11 listopada 10-11-2008 00:02 - Odp: 11 listopada 17-09-2009 22:58 - Odp: 17 września 1939 18-09-2009 20:26 - Odp: 17 września 1939 19-09-2009 19:03 - Odp: 17 września 1939 20-04-2009 00:05 - Odp: 20 lat wolnej Polski 20-04-2009 17:57 - Odp: 20 lat wolnej Polski 20-04-2009 22:11 - Odp: 20 lat wolnej Polski 21-04-2009 17:52 - Odp: 20 lat wolnej Polski 03-01-2009 18:37 - Odp: 2009 - rokiem życzliwości (projekt) 04-01-2009 15:58 - Odp: 2009 - rokiem życzliwości (projekt) 12-10-2008 23:14 - Odp: 260 tys. euro czyli... nasz drogi JPII! 12-01-2009 18:42 - Odp: 7 krów tłustych i 7 krów chudych 12-01-2009 20:26 - Odp: 7 krów tłustych i 7 krów chudych 12-01-2009 21:00 - Odp: 7 krów tłustych i 7 krów chudych 24-02-2012 23:01 - Odp: Akcja ewangelizacja! 26-04-2010 22:10 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele! 28-04-2010 21:00 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele! 29-04-2010 18:32 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele! 29-04-2010 20:09 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele! 30-04-2010 23:16 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele! 28-12-2008 23:17 - Odp: Apel o in vitro 23-09-2008 21:02 - Odp: Apostazja 24-09-2008 17:26 - Odp: Apostazja 04-02-2009 23:26 - Odp: Argument z buta 04-11-2009 15:35 - Odp: Ateista - szczęśliwy? 10-10-2009 22:36 - Odp: Ateiści łódzcy w Krakowie na manifestacji 10.10.2009 14-02-2009 16:33 - Odp: Ateizacja świata 06-07-2009 22:49 - Odp: Ateizm VS religia = agresja? 12-01-2009 18:30 - Odp: Azja 15-12-2009 17:09 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 17:23 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 17:36 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 18:12 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 18:29 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 18:48 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 19:00 - Odp: Balcerowicz 17-12-2009 22:49 - Odp: Balcerowicz 21-12-2009 19:53 - Odp: Balcerowicz 01-10-2009 22:08 - Odp: Biskupi zadzwonią do posłów. 27-01-2009 21:00 - Odp: Boję się Czumy 09-10-2008 22:16 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 09-10-2008 22:26 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 11-10-2008 20:36 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 11-10-2008 22:54 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 13-10-2008 20:23 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 16-10-2008 00:37 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 16-10-2008 20:32 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 16-10-2008 20:33 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 20-10-2008 20:36 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 23-10-2008 00:17 - Odp: Bożena - ostatnie pożegnanie 18-02-2009 22:10 - Odp: Cham w sensie Palikota 05-11-2008 20:52 - Odp: Cmentarna sonda 18-02-2009 21:11 - Odp: Co by było gdyby? 17-11-2008 20:24 - Odp: Co jest czym? 08-11-2008 23:44 - Odp: Co należy sądzić o Rewolucji Październikowej? 12-03-2009 21:30 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny) 13-03-2009 18:15 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny) 13-03-2009 21:59 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny) 15-03-2009 17:59 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny) 14-12-2014 19:58 - Odp: Co wypadało myśleć w 2014 r.? 25-03-2009 21:12 - Odp: Co z tą Polską. 26-03-2009 18:47 - Odp: Co z tą Polską. 04-02-2009 23:18 - Odp: Cuda i przyzwyczajenie:) 19-01-2012 22:00 - Odp: Czarno na białym. 05-02-2009 00:00 - Odp: Czy B16 to Jot 23? 11-12-2009 23:12 - Odp: Czy mamy realną alternatywę dla nauczania religii ? 12-12-2009 12:25 - Odp: Czy mamy realną alternatywę dla nauczania religii ? 14-11-2008 17:59 - Odp: Czy naprawdę jesteśmy tacy źli? 14-11-2008 20:19 - Odp: Czy naprawdę jesteśmy tacy źli? 14-11-2008 20:41 - Odp: Czy naprawdę jesteśmy tacy źli? Razem: 757 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |