 |
Wypowiedzi czytelnika Andrzej Wendrychowicz 16-01-2010 14:59 - Odp: Konstytucja według PiS 16-01-2010 14:07 - Odp: Konstytucja według PiS 16-01-2010 12:07 - Odp: Konstytucja według PiS 15-01-2010 22:53 - Konstytucja według PiS 15-01-2010 00:52 - Odp: Joanna Senyszyn 12-01-2010 21:24 - Odp: Filozoficzny dylemat ateistyczny 28-12-2009 21:29 - Odp: Dobre wieści 23-12-2009 20:56 - Odp: Racjonalizm we władzach, odc. 2. 23-12-2009 18:16 - Odp: Racjonalizm a teczki bezpieki 21-12-2009 19:53 - Odp: Balcerowicz 21-12-2009 15:23 - Odp: Jak dogryźć politykom? 21-12-2009 15:12 - Odp: Racjonalizm we władzach, odc. 2. 20-12-2009 21:18 - Odp: Jak dogryźć politykom? 20-12-2009 20:59 - Odp: Racjonalizm we władzach, odc. 2. 20-12-2009 20:57 - Odp: Racjonalny wybór prezydenta Polski 20-12-2009 19:59 - Odp: Racjonalizm we władzach, odc. 2. 20-12-2009 18:27 - Odp: Racjonalizm we władzach, odc. 1. 18-12-2009 17:40 - Odp: Wywiad z Jaruzelskim. 17-12-2009 22:49 - Odp: Balcerowicz 17-12-2009 21:18 - Odp: Wywiad z Jaruzelskim. 17-12-2009 20:20 - Odp: Racjonalizm we władzach, odc. 1. 15-12-2009 19:00 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 18:48 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 18:29 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 18:12 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 17:36 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 17:23 - Odp: Balcerowicz 15-12-2009 17:09 - Odp: Balcerowicz 14-12-2009 21:32 - Odp: Rzut na tacę 14-12-2009 21:00 - Odp: Obrażeni Żydzi wolą Busha 14-12-2009 20:46 - Balcerowicz 14-12-2009 20:33 - Odp: Rzut na tacę 14-12-2009 18:51 - Odp: Obrażeni Żydzi wolą Busha 12-12-2009 20:10 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 12:25 - Odp: Czy mamy realną alternatywę dla nauczania religii ? 11-12-2009 23:12 - Odp: Czy mamy realną alternatywę dla nauczania religii ? 09-12-2009 23:16 - Odp: Jaruzelski cd... 08-12-2009 21:23 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi? 07-12-2009 22:37 - Odp: Lesbijka biskupem 07-12-2009 22:01 - Odp: Donald Tusk zagrożeniem dla demokracji. 03-12-2009 19:04 - Odp: Nowa rzeczywistość 02-12-2009 22:35 - Odp: Dell - US biznes po polsku 02-12-2009 22:22 - Odp: Oceny z religii wliczane do średniej są jednak OK 02-12-2009 21:57 - Odp: Nowa rzeczywistość 02-12-2009 15:38 - Odp: Nowa rzeczywistość 30-11-2009 20:24 - Odp: Minarety pod referendum 30-11-2009 19:52 - Odp: Minarety pod referendum 30-11-2009 18:11 - Odp: "Naród żydowski został wymyślony" 29-11-2009 00:11 - Odp: "Naród żydowski został wymyślony" 24-11-2009 21:54 - Odp: Polska nie jest teokracją 20-11-2009 23:40 - Odp: PO i afera 20-11-2009 23:17 - Odp: PO i afera 20-11-2009 22:59 - Odp: Sąd ukarał za wystawę antyaborcyjną 20-11-2009 22:51 - Odp: Poprosiliśmy parlamentarzystów o interwencję... 20-11-2009 22:00 - Odp: Sąd ukarał za wystawę antyaborcyjną 17-11-2009 21:08 - Odp: PO a Kościół 11-11-2009 20:32 - Odp: Mur berliński 10-11-2009 22:22 - Odp: Mur berliński 10-11-2009 21:30 - Odp: Mur berliński 10-11-2009 20:53 - Odp: Mur berliński 10-11-2009 20:36 - Odp: mur berliński 10-11-2009 15:46 - Odp: mur berliński 09-11-2009 23:04 - Odp: mur berliński 09-11-2009 22:06 - Odp: mur berliński 09-11-2009 18:37 - Mur berliński 09-11-2009 11:59 - Odp: Po masakrze w USA. 08-11-2009 23:08 - Odp: Po masakrze w USA. 07-11-2009 11:48 - Odp: Przesłanie JM Rektora UJ 06-11-2009 21:39 - Odp: Przesłanie JM Rektora UJ 04-11-2009 15:35 - Odp: Ateista - szczęśliwy? 24-10-2009 19:35 - Odp: Proboszcz menedżer po zarządzaniu 21-10-2009 23:59 - Odp: Proboszcz menedżer po zarządzaniu 19-10-2009 20:49 - Odp: Zmiany w ustawie o chowaniu zmarłych? 19-10-2009 20:34 - Odp: Kiedy sumienie farmaceuty łamie obowiązujące prawo. 19-10-2009 20:14 - Odp: Zmiany w ustawie o chowaniu zmarłych? 19-10-2009 20:04 - Odp: Ubój psów na Podhalu w celach konsumpcyjnych 18-10-2009 18:59 - Odp: Kiedy sumienie farmaceuty łamie obowiązujące prawo. 18-10-2009 18:31 - Odp: Czy w Racjonalizmie jest miejsce na wyobraźnię? 17-10-2009 18:34 - Odp: Czy w Racjonalizmie jest miejsce na wyobraźnię? 15-10-2009 20:24 - Odp: Sprawa religii w szkole 13-10-2009 22:14 - Odp: Wzięli sprawę we własne ręce 8) 12-10-2009 00:07 - Odp: Polska demokracja 11-10-2009 16:07 - Odp: Polska demokracja 10-10-2009 23:24 - Odp: Pijani kierowcy 10-10-2009 23:08 - Odp: Kaczyński podpisał Traktat Lizboński 10-10-2009 22:36 - Odp: Ateiści łódzcy w Krakowie na manifestacji 10.10.2009 10-10-2009 18:48 - Odp: Przestrogi Staszica 10-10-2009 00:15 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 07-10-2009 22:31 - Odp: Polska demokracja 07-10-2009 22:18 - Odp: Polska demokracja 07-10-2009 21:24 - Odp: Polska demokracja 06-10-2009 23:47 - Odp: Polska demokracja 02-10-2009 21:49 - Odp: Sprawa Polańskiego 01-10-2009 22:08 - Odp: Biskupi zadzwonią do posłów. 30-09-2009 21:12 - Odp: Pogarszająca się jakość wypowiedzi na forum 24-09-2009 21:12 - Odp: Rząd dba o ludzi 19-09-2009 23:44 - Odp: Polska i Polacy 19-09-2009 19:03 - Odp: 17 września 1939 18-09-2009 20:26 - Odp: 17 września 1939 17-09-2009 22:58 - Odp: 17 września 1939 Razem: 757 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |