Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Andrzej Wendrychowicz

17-09-2009 21:28 - 17 września 1939
17-09-2009 21:11 - Odp: I po tarczy...
16-09-2009 22:11 - Odp: Martyrologia...
14-09-2009 20:47 - Odp: Kocham katoliczkę
14-09-2009 20:26 - Odp: Dylematy dobra i zła
28-07-2009 18:47 - Odp: Wolny rynek nie dla ochrony zdrowia.
27-07-2009 20:51 - Odp: Wolny rynek nie dla ochrony zdrowia.
26-07-2009 23:09 - Odp: Wolny rynek nie dla ochrony zdrowia.
26-07-2009 22:22 - Odp: Wolny rynek nie dla ochrony zdrowia.
21-07-2009 21:16 - Odp: Złamanie tabu. Mam poczucie winy.
19-07-2009 18:24 - Odp: Czym jest kobieta?
17-07-2009 22:39 - Odp: Czym jest kobieta?
17-07-2009 22:00 - Odp: Czym jest kobieta?
16-07-2009 22:19 - Odp: Czym jest kobieta?
16-07-2009 21:48 - Odp: Racjonalista-fanatyk*
16-07-2009 21:31 - Odp: Madonna vs Madonna
13-07-2009 20:30 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa
12-07-2009 23:37 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa
12-07-2009 16:09 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa
12-07-2009 15:37 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa
11-07-2009 21:25 - Odp: Kastracja
11-07-2009 21:18 - Odp: Madonna vs Madonna
11-07-2009 21:16 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa
11-07-2009 20:45 - Odp: Madonna vs Madonna
09-07-2009 20:41 - Odp: Emerytury. Miało być normalniej, a będzie, jak zawsze.
06-07-2009 23:14 - Odp: Misja mediów publicznych.
06-07-2009 23:05 - Odp: Misja mediów publicznych.
06-07-2009 22:49 - Odp: Ateizm VS religia = agresja?
21-06-2009 22:33 - Odp: Neutralne władze Polski
19-06-2009 18:17 - Odp: Proste pytanie w sprawie adopcji.
19-06-2009 18:06 - Odp: Policzmy się!!!
19-06-2009 17:57 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!"
31-05-2009 19:50 - Odp: Starzy ludzie....
31-05-2009 18:56 - Odp: Starzy ludzie....
30-05-2009 19:10 - Odp: Starzy ludzie....
30-05-2009 17:00 - Odp: Największa porażka Polski,
30-05-2009 15:23 - Odp: Największa porażka Polski,
08-05-2009 00:01 - Odp: Ilez trzeba miec wiedzy i wiary...
07-05-2009 23:45 - Odp: Skarb Państa a politycy
07-05-2009 23:43 - Odp: Po co jest naprawdę Unia Europejska?
07-05-2009 23:19 - Odp: Obchody 20-lecia
07-05-2009 00:59 - Odp: Obchody 20-lecia
05-05-2009 23:00 - Odp: Gdy dziecko nie idzie do komunii..
05-05-2009 22:30 - Odp: Po co jest naprawdę Unia Europejska?
21-04-2009 18:00 - Odp: Posadźmy milion drzew
21-04-2009 17:52 - Odp: 20 lat wolnej Polski
20-04-2009 22:11 - Odp: 20 lat wolnej Polski
20-04-2009 17:57 - Odp: 20 lat wolnej Polski
20-04-2009 00:05 - Odp: 20 lat wolnej Polski
17-04-2009 23:10 - Odp: Znowu pomoc z MFW
17-04-2009 20:28 - Odp: Polaków picie codzienne.
17-04-2009 20:09 - Odp: Znowu pomoc z MFW
16-04-2009 23:27 - Odp: Znowu pomoc z MFW
16-04-2009 23:08 - Odp: Polaków picie codzienne.
16-04-2009 22:47 - Odp: I znowu... Żałoba narodowa.
09-04-2009 23:38 - Odp: Szkoła Chicagowska
07-04-2009 23:40 - Odp: Szkoła Chicagowska
29-03-2009 22:19 - Odp: Rynek - wolny czy regulowany? Oto jest pytanie!
29-03-2009 19:50 - Odp: Rynek - wolny czy regulowany? Oto jest pytanie!
27-03-2009 20:23 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna
26-03-2009 22:37 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna
26-03-2009 22:29 - Odp: Reformy dla kraju
26-03-2009 22:23 - Odp: Reformy dla kraju
26-03-2009 20:57 - Odp: Reformy dla kraju
26-03-2009 20:51 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna
26-03-2009 20:45 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna
26-03-2009 20:35 - Odp: Reformy dla kraju
26-03-2009 20:24 - Odp: Reformy dla kraju
26-03-2009 18:47 - Odp: Co z tą Polską.
26-03-2009 17:22 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna
26-03-2009 16:38 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna
26-03-2009 14:11 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna
26-03-2009 13:41 - Odp: Reformy dla kraju
26-03-2009 12:43 - Odp: Reformy dla kraju
25-03-2009 21:54 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna
25-03-2009 21:12 - Odp: Co z tą Polską.
25-03-2009 20:33 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna
25-03-2009 17:53 - Odp: Reformy dla kraju
18-03-2009 21:23 - Odp: Reformy dla kraju
18-03-2009 20:39 - Odp: Polskie stocznie
17-03-2009 18:50 - Odp: Zakazany Pan, zakazana Pani ...
17-03-2009 18:45 - Odp: Polski Kościół
17-03-2009 18:26 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu
17-03-2009 15:21 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu
17-03-2009 14:27 - Odp: Nie rozumiem
15-03-2009 17:59 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny)
13-03-2009 21:59 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny)
13-03-2009 21:46 - Odp: Świeckie pogrzeby coraz popularniejsze
13-03-2009 21:42 - Odp: Świeckie pogrzeby coraz popularniejsze
13-03-2009 21:01 - Odp: Świeckie pogrzeby coraz popularniejsze
13-03-2009 18:28 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu
13-03-2009 18:22 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu
13-03-2009 18:15 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny)
12-03-2009 21:46 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu
12-03-2009 21:30 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny)
12-03-2009 21:05 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 14:15 - Odp: Spis powszechny
11-03-2009 11:53 - Odp: Spis powszechny
11-03-2009 00:09 - Odp: Spis powszechny
10-03-2009 22:03 - Odp: Spis powszechny
Razem: 757 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)