 |
Wypowiedzi czytelnika Andrzej Wendrychowicz 17-09-2009 21:28 - 17 września 1939 17-09-2009 21:11 - Odp: I po tarczy... 16-09-2009 22:11 - Odp: Martyrologia... 14-09-2009 20:47 - Odp: Kocham katoliczkę 14-09-2009 20:26 - Odp: Dylematy dobra i zła 28-07-2009 18:47 - Odp: Wolny rynek nie dla ochrony zdrowia. 27-07-2009 20:51 - Odp: Wolny rynek nie dla ochrony zdrowia. 26-07-2009 23:09 - Odp: Wolny rynek nie dla ochrony zdrowia. 26-07-2009 22:22 - Odp: Wolny rynek nie dla ochrony zdrowia. 21-07-2009 21:16 - Odp: Złamanie tabu. Mam poczucie winy. 19-07-2009 18:24 - Odp: Czym jest kobieta? 17-07-2009 22:39 - Odp: Czym jest kobieta? 17-07-2009 22:00 - Odp: Czym jest kobieta? 16-07-2009 22:19 - Odp: Czym jest kobieta? 16-07-2009 21:48 - Odp: Racjonalista-fanatyk* 16-07-2009 21:31 - Odp: Madonna vs Madonna 13-07-2009 20:30 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa 12-07-2009 23:37 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa 12-07-2009 16:09 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa 12-07-2009 15:37 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa 11-07-2009 21:25 - Odp: Kastracja 11-07-2009 21:18 - Odp: Madonna vs Madonna 11-07-2009 21:16 - Odp: Emigracja a kwestia praw obywatelskich i samego obywatelstwa 11-07-2009 20:45 - Odp: Madonna vs Madonna 09-07-2009 20:41 - Odp: Emerytury. Miało być normalniej, a będzie, jak zawsze. 06-07-2009 23:14 - Odp: Misja mediów publicznych. 06-07-2009 23:05 - Odp: Misja mediów publicznych. 06-07-2009 22:49 - Odp: Ateizm VS religia = agresja? 21-06-2009 22:33 - Odp: Neutralne władze Polski 19-06-2009 18:17 - Odp: Proste pytanie w sprawie adopcji. 19-06-2009 18:06 - Odp: Policzmy się!!! 19-06-2009 17:57 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!" 31-05-2009 19:50 - Odp: Starzy ludzie.... 31-05-2009 18:56 - Odp: Starzy ludzie.... 30-05-2009 19:10 - Odp: Starzy ludzie.... 30-05-2009 17:00 - Odp: Największa porażka Polski, 30-05-2009 15:23 - Odp: Największa porażka Polski, 08-05-2009 00:01 - Odp: Ilez trzeba miec wiedzy i wiary... 07-05-2009 23:45 - Odp: Skarb Państa a politycy 07-05-2009 23:43 - Odp: Po co jest naprawdę Unia Europejska? 07-05-2009 23:19 - Odp: Obchody 20-lecia 07-05-2009 00:59 - Odp: Obchody 20-lecia 05-05-2009 23:00 - Odp: Gdy dziecko nie idzie do komunii.. 05-05-2009 22:30 - Odp: Po co jest naprawdę Unia Europejska? 21-04-2009 18:00 - Odp: Posadźmy milion drzew 21-04-2009 17:52 - Odp: 20 lat wolnej Polski 20-04-2009 22:11 - Odp: 20 lat wolnej Polski 20-04-2009 17:57 - Odp: 20 lat wolnej Polski 20-04-2009 00:05 - Odp: 20 lat wolnej Polski 17-04-2009 23:10 - Odp: Znowu pomoc z MFW 17-04-2009 20:28 - Odp: Polaków picie codzienne. 17-04-2009 20:09 - Odp: Znowu pomoc z MFW 16-04-2009 23:27 - Odp: Znowu pomoc z MFW 16-04-2009 23:08 - Odp: Polaków picie codzienne. 16-04-2009 22:47 - Odp: I znowu... Żałoba narodowa. 09-04-2009 23:38 - Odp: Szkoła Chicagowska 07-04-2009 23:40 - Odp: Szkoła Chicagowska 29-03-2009 22:19 - Odp: Rynek - wolny czy regulowany? Oto jest pytanie! 29-03-2009 19:50 - Odp: Rynek - wolny czy regulowany? Oto jest pytanie! 27-03-2009 20:23 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna 26-03-2009 22:37 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna 26-03-2009 22:29 - Odp: Reformy dla kraju 26-03-2009 22:23 - Odp: Reformy dla kraju 26-03-2009 20:57 - Odp: Reformy dla kraju 26-03-2009 20:51 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna 26-03-2009 20:45 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna 26-03-2009 20:35 - Odp: Reformy dla kraju 26-03-2009 20:24 - Odp: Reformy dla kraju 26-03-2009 18:47 - Odp: Co z tą Polską. 26-03-2009 17:22 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna 26-03-2009 16:38 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna 26-03-2009 14:11 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna 26-03-2009 13:41 - Odp: Reformy dla kraju 26-03-2009 12:43 - Odp: Reformy dla kraju 25-03-2009 21:54 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna 25-03-2009 21:12 - Odp: Co z tą Polską. 25-03-2009 20:33 - Odp: Życie jako wartość nadrzędna 25-03-2009 17:53 - Odp: Reformy dla kraju 18-03-2009 21:23 - Odp: Reformy dla kraju 18-03-2009 20:39 - Odp: Polskie stocznie 17-03-2009 18:50 - Odp: Zakazany Pan, zakazana Pani ... 17-03-2009 18:45 - Odp: Polski Kościół 17-03-2009 18:26 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu 17-03-2009 15:21 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu 17-03-2009 14:27 - Odp: Nie rozumiem 15-03-2009 17:59 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny) 13-03-2009 21:59 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny) 13-03-2009 21:46 - Odp: Świeckie pogrzeby coraz popularniejsze 13-03-2009 21:42 - Odp: Świeckie pogrzeby coraz popularniejsze 13-03-2009 21:01 - Odp: Świeckie pogrzeby coraz popularniejsze 13-03-2009 18:28 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu 13-03-2009 18:22 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu 13-03-2009 18:15 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny) 12-03-2009 21:46 - Odp: Trochę optymizmu w dobie kryzysu 12-03-2009 21:30 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny) 12-03-2009 21:05 - Odp: "....wioskowy ateista..." 12-03-2009 14:15 - Odp: Spis powszechny 11-03-2009 11:53 - Odp: Spis powszechny 11-03-2009 00:09 - Odp: Spis powszechny 10-03-2009 22:03 - Odp: Spis powszechny Razem: 757 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |