 |
Wypowiedzi czytelnika Andrzej Wendrychowicz 10-03-2009 21:24 - Spis powszechny 10-03-2009 20:19 - Odp: Śmierć prof. Religi... i modlitwy. 10-03-2009 14:49 - Odp: Nam nowoczesność niepotrzebna 10-03-2009 14:28 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 10-03-2009 14:26 - Odp: Dyskryminacja według RPO 10-03-2009 14:21 - Odp: Traktat Lizboński wprowadza karę śmierci 10-03-2009 14:08 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada? 10-03-2009 13:07 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 09-03-2009 23:41 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada? 09-03-2009 23:39 - Odp: Teorie spiskowe a youtube 09-03-2009 23:29 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada? 09-03-2009 21:03 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada? 09-03-2009 18:51 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada? 09-03-2009 18:05 - Odp: Prawa kobiet 09-03-2009 15:51 - Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada? 08-03-2009 22:41 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 07-03-2009 18:33 - Odp: Nie rozumiem 06-03-2009 20:04 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 06-03-2009 18:27 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy? 06-03-2009 12:16 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy? 06-03-2009 12:03 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska 05-03-2009 01:14 - Odp: Dlaczego pozwalamy się tak traktować? 05-03-2009 00:29 - Odp: Nie rozumiem 04-03-2009 23:48 - Odp: Nie rozumiem 04-03-2009 15:31 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy? 03-03-2009 22:50 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy? 03-03-2009 22:47 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 03-03-2009 22:20 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy? 03-03-2009 22:03 - Odp: Przetwarzanie danych 03-03-2009 21:56 - Nie będziemy mieć tarczy? 03-03-2009 21:51 - Odp: Dwa słowa o odpowiedzialności i braterstwie... 03-03-2009 21:22 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 03-03-2009 18:58 - Odp: I to by było na tyle 03-03-2009 17:35 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 02-03-2009 19:50 - Odp: Ile wydaje państwo 02-03-2009 11:14 - Odp: Dwa słowa o odpowiedzialności i braterstwie... 02-03-2009 11:02 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 01-03-2009 22:25 - Odp: Dwa słowa o odpowiedzialności i braterstwie... 01-03-2009 22:06 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 01-03-2009 19:02 - Odp: Radio Maryja - ksiądz doktor nie wierzy w potop. 28-02-2009 19:58 - Odp: Palikota można nie lubić, ale... 28-02-2009 16:24 - Odp: Filozof ale nie filosemita 27-02-2009 20:08 - Odp: Księża katoliccy uczą się jak doić 27-02-2009 19:02 - Odp: Filozof ale nie filosemita 26-02-2009 20:26 - Odp: Święty pop 26-02-2009 14:49 - Odp: Psycholodzy i Prawnicy pilnie potrzebni:) 25-02-2009 16:22 - Odp: Kościół chce ślubów czystości dla wdów 24-02-2009 21:00 - Odp: Jeden ze sposobów na "dziurę budżetową". 24-02-2009 20:22 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu 24-02-2009 20:17 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu 23-02-2009 20:45 - Odp: Postulaty laickie prof. Różyczki 23-02-2009 20:04 - Odp: Jeden ze sposobów na "dziurę budżetową". 23-02-2009 19:50 - Odp: Eutanacja, za i przeciw. 23-02-2009 19:43 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu 23-02-2009 16:29 - Odp: Eutanacja, za i przeciw. 20-02-2009 20:44 - Odp: Dyskryminacja -w autobusie w Warszawie- 20-02-2009 20:36 - Odp: Mniejszości seksualne - argumenty w dyskusji 20-02-2009 20:29 - Odp: Mandat poselski za 37 000 zł 19-02-2009 21:03 - Odp: Dyskryminacja -w autobusie w Warszawie- 19-02-2009 20:53 - Odp: Mandat poselski za 37 000 zł 19-02-2009 20:44 - Odp: Mniejszości seksualne - argumenty w dyskusji 18-02-2009 22:16 - Odp: J.P II spotkanie 18-02-2009 22:10 - Odp: Cham w sensie Palikota 18-02-2009 21:46 - Odp: J.P II spotkanie 18-02-2009 21:41 - Odp: J.P II spotkanie 18-02-2009 21:11 - Odp: Co by było gdyby? 17-02-2009 21:12 - Odp: Rozsądnie o in vitro. 17-02-2009 21:10 - Odp: Rozsądnie o in vitro. 17-02-2009 20:46 - Odp: Rozsądnie o in vitro. 17-02-2009 15:46 - Odp: Rozsądnie o in vitro. 17-02-2009 00:22 - Odp: Rozsądnie o in vitro. 17-02-2009 00:15 - Odp: Dinozaury nie wyginęły... 16-02-2009 21:09 - Odp: Polskie gazety codzienne, tygodniki, miesięczniki... 16-02-2009 20:33 - Odp: Medycyna. Życie w świadomości osób je chroniących. 16-02-2009 20:16 - Odp: Rozsądnie o in vitro. 16-02-2009 17:57 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS 16-02-2009 17:56 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS 16-02-2009 13:57 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS 15-02-2009 13:26 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS 15-02-2009 13:14 - Odp: Dziura po Rokicie 15-02-2009 00:45 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS 14-02-2009 18:26 - Odp: Dziura po Rokicie 14-02-2009 18:19 - Odp: Dziura po Rokicie 14-02-2009 18:06 - Odp: funkcja dogmatów 14-02-2009 16:49 - Odp: Zbawienie ??? 14-02-2009 16:33 - Odp: Ateizacja świata 14-02-2009 13:13 - Odp: Kara śmierci na życzenie 12-02-2009 17:59 - Odp: Kara śmierci na życzenie 12-02-2009 17:07 - Odp: Urodziny Darwina, Konkursy i Życzenia 12-02-2009 14:51 - Odp: Złotówka, spekulacje i obywatel. 10-02-2009 20:16 - Odp: ...narada produkcyjna.. 10-02-2009 18:50 - Odp: Ile wydaje państwo 10-02-2009 18:22 - Odp: Kara śmierci na życzenie 10-02-2009 18:09 - Odp: Złotówka, spekulacje i obywatel. 10-02-2009 15:47 - Odp: Kara śmierci na życzenie 09-02-2009 17:55 - Odp: Kara śmierci na życzenie 09-02-2009 00:43 - Odp: Władza socjalizmu 07-02-2009 23:21 - Odp: religia w Polsce fundamentem? 07-02-2009 23:11 - Odp: Władza socjalizmu 07-02-2009 23:08 - Odp: Władza socjalizmu Razem: 757 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |