Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Andrzej Wendrychowicz

10-03-2009 21:24 - Spis powszechny
10-03-2009 20:19 - Odp: Śmierć prof. Religi... i modlitwy.
10-03-2009 14:49 - Odp: Nam nowoczesność niepotrzebna
10-03-2009 14:28 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
10-03-2009 14:26 - Odp: Dyskryminacja według RPO
10-03-2009 14:21 - Odp: Traktat Lizboński wprowadza karę śmierci
10-03-2009 14:08 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada?
10-03-2009 13:07 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
09-03-2009 23:41 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada?
09-03-2009 23:39 - Odp: Teorie spiskowe a youtube
09-03-2009 23:29 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada?
09-03-2009 21:03 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada?
09-03-2009 18:51 - Odp: Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada?
09-03-2009 18:05 - Odp: Prawa kobiet
09-03-2009 15:51 - Okrągły stół, osiągnięcie, czy zdrada?
08-03-2009 22:41 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
07-03-2009 18:33 - Odp: Nie rozumiem
06-03-2009 20:04 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
06-03-2009 18:27 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy?
06-03-2009 12:16 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy?
06-03-2009 12:03 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
05-03-2009 01:14 - Odp: Dlaczego pozwalamy się tak traktować?
05-03-2009 00:29 - Odp: Nie rozumiem
04-03-2009 23:48 - Odp: Nie rozumiem
04-03-2009 15:31 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy?
03-03-2009 22:50 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy?
03-03-2009 22:47 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
03-03-2009 22:20 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy?
03-03-2009 22:03 - Odp: Przetwarzanie danych
03-03-2009 21:56 - Nie będziemy mieć tarczy?
03-03-2009 21:51 - Odp: Dwa słowa o odpowiedzialności i braterstwie...
03-03-2009 21:22 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
03-03-2009 18:58 - Odp: I to by było na tyle
03-03-2009 17:35 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
02-03-2009 19:50 - Odp: Ile wydaje państwo
02-03-2009 11:14 - Odp: Dwa słowa o odpowiedzialności i braterstwie...
02-03-2009 11:02 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
01-03-2009 22:25 - Odp: Dwa słowa o odpowiedzialności i braterstwie...
01-03-2009 22:06 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
01-03-2009 19:02 - Odp: Radio Maryja - ksiądz doktor nie wierzy w potop.
28-02-2009 19:58 - Odp: Palikota można nie lubić, ale...
28-02-2009 16:24 - Odp: Filozof ale nie filosemita
27-02-2009 20:08 - Odp: Księża katoliccy uczą się jak doić
27-02-2009 19:02 - Odp: Filozof ale nie filosemita
26-02-2009 20:26 - Odp: Święty pop
26-02-2009 14:49 - Odp: Psycholodzy i Prawnicy pilnie potrzebni:)
25-02-2009 16:22 - Odp: Kościół chce ślubów czystości dla wdów
24-02-2009 21:00 - Odp: Jeden ze sposobów na "dziurę budżetową".
24-02-2009 20:22 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu
24-02-2009 20:17 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu
23-02-2009 20:45 - Odp: Postulaty laickie prof. Różyczki
23-02-2009 20:04 - Odp: Jeden ze sposobów na "dziurę budżetową".
23-02-2009 19:50 - Odp: Eutanacja, za i przeciw.
23-02-2009 19:43 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu
23-02-2009 16:29 - Odp: Eutanacja, za i przeciw.
20-02-2009 20:44 - Odp: Dyskryminacja -w autobusie w Warszawie-
20-02-2009 20:36 - Odp: Mniejszości seksualne - argumenty w dyskusji
20-02-2009 20:29 - Odp: Mandat poselski za 37 000 zł
19-02-2009 21:03 - Odp: Dyskryminacja -w autobusie w Warszawie-
19-02-2009 20:53 - Odp: Mandat poselski za 37 000 zł
19-02-2009 20:44 - Odp: Mniejszości seksualne - argumenty w dyskusji
18-02-2009 22:16 - Odp: J.P II spotkanie
18-02-2009 22:10 - Odp: Cham w sensie Palikota
18-02-2009 21:46 - Odp: J.P II spotkanie
18-02-2009 21:41 - Odp: J.P II spotkanie
18-02-2009 21:11 - Odp: Co by było gdyby?
17-02-2009 21:12 - Odp: Rozsądnie o in vitro.
17-02-2009 21:10 - Odp: Rozsądnie o in vitro.
17-02-2009 20:46 - Odp: Rozsądnie o in vitro.
17-02-2009 15:46 - Odp: Rozsądnie o in vitro.
17-02-2009 00:22 - Odp: Rozsądnie o in vitro.
17-02-2009 00:15 - Odp: Dinozaury nie wyginęły...
16-02-2009 21:09 - Odp: Polskie gazety codzienne, tygodniki, miesięczniki...
16-02-2009 20:33 - Odp: Medycyna. Życie w świadomości osób je chroniących.
16-02-2009 20:16 - Odp: Rozsądnie o in vitro.
16-02-2009 17:57 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS
16-02-2009 17:56 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS
16-02-2009 13:57 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS
15-02-2009 13:26 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS
15-02-2009 13:14 - Odp: Dziura po Rokicie
15-02-2009 00:45 - Odp: Zeitgeist Addendum - PROJEKT VENUS
14-02-2009 18:26 - Odp: Dziura po Rokicie
14-02-2009 18:19 - Odp: Dziura po Rokicie
14-02-2009 18:06 - Odp: funkcja dogmatów
14-02-2009 16:49 - Odp: Zbawienie ???
14-02-2009 16:33 - Odp: Ateizacja świata
14-02-2009 13:13 - Odp: Kara śmierci na życzenie
12-02-2009 17:59 - Odp: Kara śmierci na życzenie
12-02-2009 17:07 - Odp: Urodziny Darwina, Konkursy i Życzenia
12-02-2009 14:51 - Odp: Złotówka, spekulacje i obywatel.
10-02-2009 20:16 - Odp: ...narada produkcyjna..
10-02-2009 18:50 - Odp: Ile wydaje państwo
10-02-2009 18:22 - Odp: Kara śmierci na życzenie
10-02-2009 18:09 - Odp: Złotówka, spekulacje i obywatel.
10-02-2009 15:47 - Odp: Kara śmierci na życzenie
09-02-2009 17:55 - Odp: Kara śmierci na życzenie
09-02-2009 00:43 - Odp: Władza socjalizmu
07-02-2009 23:21 - Odp: religia w Polsce fundamentem?
07-02-2009 23:11 - Odp: Władza socjalizmu
07-02-2009 23:08 - Odp: Władza socjalizmu
Razem: 757 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)