Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Guzik

09-11-2010 10:11 - Odp: Kłopot z PRLem
05-11-2010 14:17 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu.
05-11-2010 13:14 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu.
05-11-2010 12:26 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu.
05-11-2010 11:29 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu.
03-11-2010 21:57 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu.
02-11-2010 09:41 - Odp: Filozofia dla opornego
02-11-2010 08:28 - Odp: szczescie
01-11-2010 20:07 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm
01-11-2010 19:48 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm
31-10-2010 17:11 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm
31-10-2010 13:07 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm
31-10-2010 12:23 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm
31-10-2010 10:35 - Odp: Kiedy czytam "Campo di Fiori"
28-10-2010 10:04 - Odp: Prezydent powinien przeprosić
24-10-2010 14:56 - Odp: Czarny łabędź.
24-10-2010 10:55 - Odp: Uwagi w związku z debatą o in vitro
22-10-2010 14:03 - Odp: Filozofowie do łopaty?
21-10-2010 12:36 - Odp: Filozofowie do łopaty?
18-10-2010 14:18 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze
18-10-2010 13:39 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze
18-10-2010 13:12 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze
18-10-2010 11:16 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze
16-10-2010 19:37 - Odp: Jak prezydent kłania się głęboko
16-10-2010 11:25 - Odp: Homo floresiensis - czy wciąż niewymarły ?
15-10-2010 15:54 - Odp: Ateista czyli dzika bestia
15-10-2010 10:59 - Odp: Homo floresiensis - czy wciąż niewymarły ?
15-10-2010 10:30 - Odp: Homo floresiensis - czy wciąż niewymarły ?
12-10-2010 14:44 - Odp: BOŻE, BOŻE CO TY MASZ DO POLAKÓW
11-10-2010 13:10 - Odp: I w bólach rodzić będziesz
10-10-2010 19:57 - Odp: chory versus zdrowy
10-10-2010 18:01 - Odp: In vitro - prawem każdego czlowieka
10-10-2010 17:47 - Odp: chory versus zdrowy
10-10-2010 16:14 - Odp: In vitro - prawem każdego czlowieka
10-10-2010 10:27 - Odp: In vitro - prawem każdego czlowieka
09-10-2010 17:48 - Odp: Pytanie.
08-10-2010 09:29 - Odp: trochę daleko...;)
06-10-2010 08:37 - Odp: Alma Mater Opolensis jednak nie chce uzdrawiać
05-10-2010 20:49 - Odp: Watykańskie niepokoje
05-10-2010 20:27 - Odp: Sprawa Olewnika
04-10-2010 14:32 - Odp: "Nie pożądaj żony własnej"-czyli hity z Wiednia.
04-10-2010 14:01 - Odp: religia a religioznawstwo w szkole.
03-10-2010 10:46 - Odp: Korczak czy Maryja? Konflikt kompetencyjny w Przemyślu
02-10-2010 14:40 - Odp: Korczak czy Maryja? Konflikt kompetencyjny w Przemyślu
01-10-2010 19:58 - Odp: Czas postawić na Palikota
30-09-2010 10:03 - Odp: Jak to możliwe ???
29-09-2010 13:34 - Odp: Zgrzyt w pięknej rozmowie.
29-09-2010 11:20 - Odp: Utrzymanie kapelnów w szpitalach
29-09-2010 09:29 - Odp: Zgrzyt w pięknej rozmowie.
28-09-2010 11:42 - Odp: Szkoda, że nie radziecki.
27-09-2010 11:30 - Odp: Wierzący i seks.
22-09-2010 08:53 - Odp: Obowiązkowa nauka religii w szkołach publicznych.
21-09-2010 13:38 - Odp: Obowiązkowa nauka religii w szkołach publicznych.
16-09-2010 11:42 - Odp: PO listy pisze
15-09-2010 09:14 - Odp: Dobry psycholog.
14-09-2010 16:49 - Odp: świat się zmiania...
09-09-2010 11:01 - Odp: świat się zmiania...
07-09-2010 10:57 - Odp: O katastrofach komunikacyjnych
02-09-2010 11:40 - Odp: Wiwat obrońcom krzyża przed pp.
02-09-2010 10:31 - Odp: Dręczy mnie pewne pytanie.
31-08-2010 21:56 - Odp: Solidarność niesolidarna
31-08-2010 21:54 - Odp: Solidarność niesolidarna
31-08-2010 11:27 - Odp: Solidarność niesolidarna
30-08-2010 13:33 - Odp: Ateista - czy to misja?
29-08-2010 15:07 - Odp: Skandal w sejmie!
29-08-2010 10:25 - Odp: Skandal w sejmie!
29-08-2010 10:12 - Odp: "Maryja niczym Bogini"
28-08-2010 21:45 - Odp: "Maryja niczym Bogini"
28-08-2010 21:40 - Odp: Skandal w sejmie!
28-08-2010 21:35 - Odp: Skandal w sejmie!
28-08-2010 21:33 - Odp: Skandal w sejmie!
28-08-2010 21:22 - Odp: Skandal w sejmie!
28-08-2010 21:16 - Odp: Skandal w sejmie!
28-08-2010 17:41 - Odp: "Maryja niczym Bogini"
28-08-2010 11:07 - Odp: "Maryja niczym Bogini"
25-08-2010 10:14 - Odp: Palikot zatrudnił Terlikowskiego
24-08-2010 10:02 - Odp: Ateista - czy to misja?
27-07-2010 11:54 - Odp: Zawartość podręcznika do etyki
26-07-2010 10:10 - Odp: Zawartość podręcznika do etyki
24-07-2010 21:03 - Odp: Teoria ewolucji a istnienie życia poza Ziemią.
19-07-2010 16:01 - Odp: Odważni pod Pałacem Prezydenckim
18-07-2010 09:05 - Odp: Ruch Poparcia Janusza Palikota
17-07-2010 15:07 - Odp: Pomówienia
15-07-2010 14:44 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
15-07-2010 10:09 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
14-07-2010 16:30 - Odp: Czy religia zostanie zniesiona?
14-07-2010 08:17 - Odp: Czy religia zostanie zniesiona?
13-07-2010 20:07 - Odp: Czy religia zostanie zniesiona?
12-07-2010 11:18 - Odp: kolejna wojna o krzyż
08-07-2010 18:32 - Odp: Demokracja&Republika
07-07-2010 13:04 - Odp: Widzimy wszystko, tak jak chcemy
06-07-2010 21:07 - Odp: Zwierzątka kontra ludziki
06-07-2010 16:21 - Odp: Mój agnostyzm
06-07-2010 16:12 - Odp: Ciekawostka z podręcznika do liceum
06-07-2010 10:32 - Odp: Ciekawostka z podręcznika do liceum.
06-07-2010 09:21 - Odp: Podejrzany elektorat
05-07-2010 14:37 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem"
04-07-2010 22:13 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem"
04-07-2010 19:53 - Odp: Mój agnostyzm
30-06-2010 14:22 - Odp: Religia miłości
Razem: 607 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)