 |
Wypowiedzi czytelnika Guzik 09-11-2010 10:11 - Odp: Kłopot z PRLem 05-11-2010 14:17 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu. 05-11-2010 13:14 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu. 05-11-2010 12:26 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu. 05-11-2010 11:29 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu. 03-11-2010 21:57 - Odp: Wygląd, zapach i smak socjalliberalizmu. 02-11-2010 09:41 - Odp: Filozofia dla opornego 02-11-2010 08:28 - Odp: szczescie 01-11-2010 20:07 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm 01-11-2010 19:48 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm 31-10-2010 17:11 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm 31-10-2010 13:07 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm 31-10-2010 12:23 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm 31-10-2010 10:35 - Odp: Kiedy czytam "Campo di Fiori" 28-10-2010 10:04 - Odp: Prezydent powinien przeprosić 24-10-2010 14:56 - Odp: Czarny łabędź. 24-10-2010 10:55 - Odp: Uwagi w związku z debatą o in vitro 22-10-2010 14:03 - Odp: Filozofowie do łopaty? 21-10-2010 12:36 - Odp: Filozofowie do łopaty? 18-10-2010 14:18 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze 18-10-2010 13:39 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze 18-10-2010 13:12 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze 18-10-2010 11:16 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze 16-10-2010 19:37 - Odp: Jak prezydent kłania się głęboko 16-10-2010 11:25 - Odp: Homo floresiensis - czy wciąż niewymarły ? 15-10-2010 15:54 - Odp: Ateista czyli dzika bestia 15-10-2010 10:59 - Odp: Homo floresiensis - czy wciąż niewymarły ? 15-10-2010 10:30 - Odp: Homo floresiensis - czy wciąż niewymarły ? 12-10-2010 14:44 - Odp: BOŻE, BOŻE CO TY MASZ DO POLAKÓW 11-10-2010 13:10 - Odp: I w bólach rodzić będziesz 10-10-2010 19:57 - Odp: chory versus zdrowy 10-10-2010 18:01 - Odp: In vitro - prawem każdego czlowieka 10-10-2010 17:47 - Odp: chory versus zdrowy 10-10-2010 16:14 - Odp: In vitro - prawem każdego czlowieka 10-10-2010 10:27 - Odp: In vitro - prawem każdego czlowieka 09-10-2010 17:48 - Odp: Pytanie. 08-10-2010 09:29 - Odp: trochę daleko...;) 06-10-2010 08:37 - Odp: Alma Mater Opolensis jednak nie chce uzdrawiać 05-10-2010 20:49 - Odp: Watykańskie niepokoje 05-10-2010 20:27 - Odp: Sprawa Olewnika 04-10-2010 14:32 - Odp: "Nie pożądaj żony własnej"-czyli hity z Wiednia. 04-10-2010 14:01 - Odp: religia a religioznawstwo w szkole. 03-10-2010 10:46 - Odp: Korczak czy Maryja? Konflikt kompetencyjny w Przemyślu 02-10-2010 14:40 - Odp: Korczak czy Maryja? Konflikt kompetencyjny w Przemyślu 01-10-2010 19:58 - Odp: Czas postawić na Palikota 30-09-2010 10:03 - Odp: Jak to możliwe ??? 29-09-2010 13:34 - Odp: Zgrzyt w pięknej rozmowie. 29-09-2010 11:20 - Odp: Utrzymanie kapelnów w szpitalach 29-09-2010 09:29 - Odp: Zgrzyt w pięknej rozmowie. 28-09-2010 11:42 - Odp: Szkoda, że nie radziecki. 27-09-2010 11:30 - Odp: Wierzący i seks. 22-09-2010 08:53 - Odp: Obowiązkowa nauka religii w szkołach publicznych. 21-09-2010 13:38 - Odp: Obowiązkowa nauka religii w szkołach publicznych. 16-09-2010 11:42 - Odp: PO listy pisze 15-09-2010 09:14 - Odp: Dobry psycholog. 14-09-2010 16:49 - Odp: świat się zmiania... 09-09-2010 11:01 - Odp: świat się zmiania... 07-09-2010 10:57 - Odp: O katastrofach komunikacyjnych 02-09-2010 11:40 - Odp: Wiwat obrońcom krzyża przed pp. 02-09-2010 10:31 - Odp: Dręczy mnie pewne pytanie. 31-08-2010 21:56 - Odp: Solidarność niesolidarna 31-08-2010 21:54 - Odp: Solidarność niesolidarna 31-08-2010 11:27 - Odp: Solidarność niesolidarna 30-08-2010 13:33 - Odp: Ateista - czy to misja? 29-08-2010 15:07 - Odp: Skandal w sejmie! 29-08-2010 10:25 - Odp: Skandal w sejmie! 29-08-2010 10:12 - Odp: "Maryja niczym Bogini" 28-08-2010 21:45 - Odp: "Maryja niczym Bogini" 28-08-2010 21:40 - Odp: Skandal w sejmie! 28-08-2010 21:35 - Odp: Skandal w sejmie! 28-08-2010 21:33 - Odp: Skandal w sejmie! 28-08-2010 21:22 - Odp: Skandal w sejmie! 28-08-2010 21:16 - Odp: Skandal w sejmie! 28-08-2010 17:41 - Odp: "Maryja niczym Bogini" 28-08-2010 11:07 - Odp: "Maryja niczym Bogini" 25-08-2010 10:14 - Odp: Palikot zatrudnił Terlikowskiego 24-08-2010 10:02 - Odp: Ateista - czy to misja? 27-07-2010 11:54 - Odp: Zawartość podręcznika do etyki 26-07-2010 10:10 - Odp: Zawartość podręcznika do etyki 24-07-2010 21:03 - Odp: Teoria ewolucji a istnienie życia poza Ziemią. 19-07-2010 16:01 - Odp: Odważni pod Pałacem Prezydenckim 18-07-2010 09:05 - Odp: Ruch Poparcia Janusza Palikota 17-07-2010 15:07 - Odp: Pomówienia 15-07-2010 14:44 - Odp: Racjonalizm, a miłość... 15-07-2010 10:09 - Odp: Racjonalizm, a miłość... 14-07-2010 16:30 - Odp: Czy religia zostanie zniesiona? 14-07-2010 08:17 - Odp: Czy religia zostanie zniesiona? 13-07-2010 20:07 - Odp: Czy religia zostanie zniesiona? 12-07-2010 11:18 - Odp: kolejna wojna o krzyż 08-07-2010 18:32 - Odp: Demokracja&Republika 07-07-2010 13:04 - Odp: Widzimy wszystko, tak jak chcemy 06-07-2010 21:07 - Odp: Zwierzątka kontra ludziki 06-07-2010 16:21 - Odp: Mój agnostyzm 06-07-2010 16:12 - Odp: Ciekawostka z podręcznika do liceum 06-07-2010 10:32 - Odp: Ciekawostka z podręcznika do liceum. 06-07-2010 09:21 - Odp: Podejrzany elektorat 05-07-2010 14:37 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem" 04-07-2010 22:13 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem" 04-07-2010 19:53 - Odp: Mój agnostyzm 30-06-2010 14:22 - Odp: Religia miłości Razem: 607 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |