Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Guzik

30-06-2010 11:26 - Odp: Absurdy
23-06-2010 09:05 - Odp: Naprzód Dawkins !
22-06-2010 19:49 - Odp: TVN - Manipulacja danymi
22-06-2010 17:57 - Odp: TVN - Manipulacja danymi
22-06-2010 17:42 - Odp: Wewnętrzna maszyna
22-06-2010 10:01 - Odp: Wewnętrzna maszyna
22-06-2010 09:22 - Odp: Świadomy ateizm
22-06-2010 09:10 - Odp: Naprzód Dawkins !
21-06-2010 20:48 - Odp: TVN - Manipulacja danymi
21-06-2010 15:02 - Odp: TVN - Manipulacja danymi
21-06-2010 10:29 - Odp: Czarnobyl
21-06-2010 09:49 - Odp: TVN - Manipulacja danymi
20-06-2010 21:06 - Odp: Wewnętrzna maszyna
20-06-2010 19:49 - Odp: Mój przyczynek do etologii
18-06-2010 12:22 - Odp: Głosy z tego świata (ateizm w książkach).
18-06-2010 08:57 - Odp: Przesłuchać Tuska
16-06-2010 14:15 - Odp: Absurdy
16-06-2010 10:48 - Odp: Kandydat Grzesiek się jasno określił światopoglądowo :)
16-06-2010 10:36 - Odp: Kandydat Grzesiek się jasno określił światopoglądowo :)
16-06-2010 08:41 - Odp: Grzegorz Napieralski
16-06-2010 08:24 - Odp: Grzegorz Napieralski
15-06-2010 11:19 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy?
14-06-2010 21:16 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy?
14-06-2010 20:29 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy?
14-06-2010 18:35 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy?
14-06-2010 14:20 - Odp: Ateizm i niewiara
14-06-2010 10:25 - Odp: Do ateistów
13-06-2010 12:07 - Odp: Biale czy czarne ?
10-06-2010 15:59 - Odp: Ateiści przecierają szlak
09-06-2010 10:22 - Odp: Jamuna (uzupełnienie do wpisu "miłość ziemska i nieziemska&q
09-06-2010 08:45 - Odp: Jamuna (uzupełnienie do wpisu "miłość ziemska i nieziemska&q
08-06-2010 09:28 - Odp: Ateiści przecierają szlak
07-06-2010 20:19 - Odp: Ateiści przecierają szlak
07-06-2010 17:39 - Odp: Speed przed zejściem
07-06-2010 17:09 - Odp: Zalety racjonalizmu
07-06-2010 17:00 - Odp: Zalety racjonalizmu
06-06-2010 12:58 - Odp: Zalety racjonalizmu
06-06-2010 12:17 - Odp: Kapitalizm prowokuje racjonalizm
06-06-2010 12:05 - Odp: Kapitalizm prowokuje racjonalizm
06-06-2010 10:54 - Odp: Zalety racjonalizmu
05-06-2010 20:47 - Odp: Czy można żyć na trzeźwo?
05-06-2010 12:23 - Odp: Granica
05-06-2010 08:53 - Odp: Granica
04-06-2010 22:03 - Odp: Hipokryzja wolnych od pracy świąt
03-06-2010 22:16 - Odp: Hipokryzja wolnych od pracy świąt
02-06-2010 10:46 - Odp: Debata
01-06-2010 09:16 - Odp: Beatyfikacja ks. Jerzego Popiełuszki
31-05-2010 19:30 - Odp: Prywatność w Polsce
31-05-2010 10:13 - Odp: Herbert - "Raj teologów"
31-05-2010 09:35 - Odp: wierszyki
29-05-2010 18:32 - Odp: Herbert - "Raj teologów"
28-05-2010 21:17 - Odp: "Czy dieta wegańska ma oparcie w nauce?" - konferencja
28-05-2010 21:08 - Odp: Teologia w świeckich uczelniach.
28-05-2010 13:18 - Odp: Herbert - "Raj teologów"
28-05-2010 11:27 - Odp: Herbert - "Raj teologów"
28-05-2010 09:15 - Odp: Herbert - "Raj teologów"
27-05-2010 19:53 - Odp: Rybka Darwina na moim samochodzie
27-05-2010 19:42 - Odp: Rybka Darwina na moim samochodzie
27-05-2010 14:48 - Odp: Non omnis moriar
27-05-2010 12:33 - Odp: Non omnis moriar
27-05-2010 10:00 - Odp: Rybka Darwina na moim samochodzie
27-05-2010 09:52 - Odp: Rybka Darwina na moim samochodzie
27-05-2010 08:31 - Odp: Nihil novi sub sole...
24-05-2010 09:27 - Odp: Szukam technologii wzmacniania wałów przeciwpowodziowych
24-05-2010 08:54 - Odp: Szukam technologii wzmacniania wałów przeciwpowodziowych
22-05-2010 19:14 - Odp: Czy godność człowieka zakłada religijność?
22-05-2010 18:08 - Odp: Czy godność człowieka zakłada religijność?
22-05-2010 13:23 - Odp: Szukam technologii wzmacniania wałów przeciwpowodziowych
22-05-2010 11:16 - Odp: Szukam technologii wzmacniania wałów przeciwpowodziowych
22-05-2010 11:03 - Odp: Szukam technologii wzmacniania wałów przeciwpowodziowych
21-05-2010 21:14 - Odp: Trafne podumowanie polskiej sceny politycznej
20-05-2010 12:55 - Odp: Żonaty ojciec szóstki dzieci księdzem
20-05-2010 10:00 - Odp: Albo in vitro, albo wafelek
17-05-2010 14:07 - Odp: Nekrofagia
17-05-2010 12:50 - Odp: Nekrofagia
14-05-2010 14:16 - Odp: Kobieta - dar i tajemnica
14-05-2010 10:09 - Odp: Co Państwo sądzicie o reakcji na piosenkę Pana Wojewódzkiego
13-05-2010 14:10 - Odp: Co Państwo sądzicie o reakcji na piosenkę Pana Wojewódzkiego
11-05-2010 19:46 - Odp: potrzebuję Waszej pomocy do badania mgr!
10-05-2010 20:43 - Odp: potrzebuję Waszej pomocy do badania mgr!
10-05-2010 13:59 - Odp: Nowy Racjonalista
10-05-2010 12:25 - Odp: Anioły i pokemony
09-05-2010 18:54 - Odp: "Żelazne Łańcuchy"
09-05-2010 12:51 - Odp: Pół wieku z pigułką
08-05-2010 11:41 - Odp: Neandertalczycy są w(śród) nas
08-05-2010 09:47 - Odp: Lech Kaczyński
07-05-2010 18:17 - Odp: Lech Kaczyński
07-05-2010 13:26 - Odp: Lech Kaczyński
07-05-2010 12:52 - Odp: Lech Kaczyński
06-05-2010 21:08 - Odp: Lech Kaczyński
06-05-2010 12:09 - Odp: A może jednak Kaczyński?
06-05-2010 09:09 - Odp: Co Państwo na to????
05-05-2010 08:56 - Odp: Będzie zabawnie?
04-05-2010 20:04 - Odp: Co to jest pornografia?
04-05-2010 15:14 - Odp: Durnowate Święto Flagi.
03-05-2010 13:58 - Odp: Kodeks Hammurabiego vs prawo mojżeszowe
03-05-2010 12:00 - Odp: Czy to normalne?
02-05-2010 14:11 - Odp: Kodeks Hammurabiego vs prawo mojżeszowe
01-05-2010 09:57 - Odp: To jakto jest z tą nieredukowalną złożonością?
29-04-2010 09:10 - Odp: Kodeks Hammurabiego vs prawo mojżeszowe
Razem: 607 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)