Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Guzik

27-04-2010 14:04 - Odp: Umarł król, niech żyje król.
27-04-2010 13:55 - Odp: Moja teoria komizmu.
26-04-2010 20:37 - Odp: Kulisy ciała
26-04-2010 19:45 - Odp: Kulisy ciała
26-04-2010 18:31 - Odp: Kulisy ciała
23-04-2010 20:44 - Odp: Nowa elita.
23-04-2010 10:53 - Odp: Ambasada RP zaprasza na swietowanie 3 Maja w kosciele!
22-04-2010 11:28 - Odp: Po co ta filozofia?
19-04-2010 21:18 - Odp: Piegrzymka do Pałacu.
19-04-2010 12:55 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 12:18 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 09:41 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
18-04-2010 22:14 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
18-04-2010 20:02 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
18-04-2010 19:50 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
16-04-2010 17:40 - Odp: Charakter tego forum a działania PSR
14-04-2010 08:32 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie
13-04-2010 20:55 - Odp: Epitafium dla Lecha Kaczyńskiego
13-04-2010 14:14 - Odp: Błędy społeczeństwa
13-04-2010 13:57 - Odp: Prima aprilis cy co??
13-04-2010 08:33 - Odp: Tibilisi-Smoleńsk suche fakty
09-04-2010 14:41 - Odp: Bądźmy życzliwi na codzień
08-04-2010 13:26 - Odp: Przypadek Alicji Tysiąc.
08-04-2010 10:34 - Odp: Przypadek Alicji Tysiąc.
08-04-2010 09:34 - Odp: Dzieciolubni księża - tajemne marzenie racjonalistów?
06-04-2010 09:49 - Odp: Poezja o afirmacji śmierci
05-04-2010 19:25 - Odp: Jak kłamie Piotr Jaroszyński (tylko 1 artykuł!)
05-04-2010 16:54 - Odp: Ludzie listy piszą...
03-04-2010 14:54 - Odp: ROCZNICA ŚMIERCI PANA WOJTYŁY
01-04-2010 21:12 - Odp: Bóg istnieje-zycie to fenomen jego woli-ale wiara aby
01-04-2010 19:47 - Odp: Kilka myśli o młodym homo sovieticus
31-03-2010 11:15 - Odp: Z prochu powstałeś, w.. granulki się obrócisz?
29-03-2010 19:52 - Odp: Moralne licytacje
28-03-2010 18:01 - Odp: Wiara powraca na łożu śmierci
28-03-2010 10:31 - Odp: Wiara powraca na łożu śmierci
26-03-2010 19:28 - Odp: Nauka religii w szkołach publicznych.
25-03-2010 09:14 - Odp: Bóg istnieje-zycie to fenomen jego woli-ale wiara aby
24-03-2010 02:14 - Odp: Problem z palaczami
24-03-2010 01:40 - Odp: Bóg istnieje-zycie to fenomen jego woli-ale wiara aby
19-03-2010 13:52 - Odp: Problem z palaczami
19-03-2010 12:40 - Odp: Polaków podejście do psychiatrii
19-03-2010 12:09 - Odp: Problem z palaczami
17-03-2010 20:18 - Odp: starcie rekolekcji ze szkołą
15-03-2010 20:36 - Odp: Poza płcią
15-03-2010 17:01 - Odp: RATUJCIE NIENARODZONYCH!!!
15-03-2010 15:43 - Odp: starcie rekolekcji ze szkołą
14-03-2010 14:02 - Odp: Kryzys czy tęsknota? O autorytecie idealnym zdań kilka.
14-03-2010 13:40 - Odp: Kryzys czy tęsknota? O autorytecie idealnym zdań kilka.
11-03-2010 12:09 - Odp: I ponownie kanik miał rację
11-03-2010 11:57 - Odp: I ponownie kanik miał rację
10-03-2010 21:40 - Odp: I ponownie kanik miał rację
10-03-2010 21:23 - Odp: I ponownie kanik miał rację
01-03-2010 20:57 - Odp: Podejście do śmierci - badanie
01-03-2010 20:52 - Odp: Podejście do śmierci - badanie
27-02-2010 09:01 - Odp: Symbol ateisty
26-02-2010 20:18 - Odp: Symbol ateisty
26-02-2010 19:47 - Odp: Symbol ateisty
25-02-2010 20:43 - Odp: Niektórzy bywają dowcipni.
18-02-2010 14:33 - Odp: Czy ateiści są moralnie ułomni?
17-02-2010 12:33 - Odp: Kreacjonizm w polskiej szkole.
30-01-2010 15:51 - Odp: Ateistyczne brednie - prowokacja
29-01-2010 13:41 - Odp: Czy można poruszać kontrowersyjne tematy?
29-01-2010 11:58 - Odp: Czy można poruszać kontrowersyjne tematy?
28-01-2010 11:07 - Odp: Stare metody, nowa technologia
27-01-2010 13:21 - Odp: Przedawkuj homeopatię !
20-01-2010 10:25 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy.
19-01-2010 21:27 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy.
19-01-2010 14:46 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy.
19-01-2010 09:55 - Odp: Ateizm i co dalej? Co czytać?
18-01-2010 10:16 - Odp: Ateizm i co dalej? Co czytać?
13-01-2010 16:01 - Odp: Urban vs Papież a Trybunał w Strasburgu
13-01-2010 15:43 - Odp: Chrześcijaństwo to bardziej zaświatyzm niż teizm.
13-01-2010 14:22 - Odp: Urban vs Papież a Trybunał w Strasburgu
12-01-2010 20:52 - Odp: FiLOZOFiCZNY DYLEMAT ATEiSTYCZNY
11-01-2010 19:20 - Odp: FiLOZOFiCZNY DYLEMAT ATEiSTYCZNY
09-01-2010 13:42 - Odp: Mamy się czym pochwalić:)
08-01-2010 09:55 - Odp: Publiczny krzyż palacza.
07-01-2010 11:10 - Odp: Krakowskie patenty.
06-11-2009 12:38 - Odp: Czy łatwo być szczęśliwym?
12-08-2009 12:51 - Odp: Czy papież skrzywdził dzieci?
11-08-2009 19:30 - Odp: Czy papież skrzywdził dzieci?
28-06-2009 17:38 - Odp: Wyznanie wiary wg katolików
26-06-2009 12:30 - Odp: Wyznanie wiary wg katolików
25-06-2009 21:46 - Odp: Wyznanie wiary wg katolików
25-06-2009 21:39 - Odp: Wyznanie wiary wg katolików
17-06-2009 10:03 - Odp: Pytanie o ateizm.
01-06-2009 14:46 - Odp: Listy JPII do przyjaciółki opóźnią beatyfikację?
15-05-2009 10:54 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
14-05-2009 08:58 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
13-05-2009 09:13 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
12-05-2009 20:07 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
11-05-2009 21:56 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
04-03-2009 12:02 - Odp: Relatywizm niebezpieczeństwem zachowania irracjonalizmów.
03-03-2009 23:53 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą
03-03-2009 20:08 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą
03-03-2009 20:06 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą
03-03-2009 13:49 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą
22-10-2008 13:53 - Odp: "Niedźwiedzia przysługa".
Razem: 607 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)