 |
Wypowiedzi czytelnika Guzik 11-08-2011 21:12 - Odp: O oficjalnych sondażach raz jeszcze... 11-08-2011 15:10 - Odp: O oficjalnych sondażach raz jeszcze... 09-08-2011 18:25 - Odp: Młody Einstein udowadnie istnienie Boga 08-08-2011 16:57 - Odp: Dowódcy powstania przed sądem 05-08-2011 20:39 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje 05-08-2011 17:28 - Odp: Koordynacja ruchowa i zachowania zwierząt vs matematyka 05-08-2011 11:31 - Odp: Koordynacja ruchowa i zachowania zwierząt vs matematyka 02-08-2011 20:15 - Odp: Racjonalista bohaterem informacji dnia TV TRWAM :) 01-08-2011 10:51 - Odp: Piekło - czy wciąż "aktualne"? 20-06-2011 20:04 - Odp: Nadzieja i wiara 17-06-2011 12:52 - Odp: straszny wybór 16-06-2011 13:29 - Odp: straszny wybór 10-06-2011 09:05 - Odp: Przytul się do Chrystusa zanim przytuli cię Mahomet 09-06-2011 08:28 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina) 08-06-2011 22:02 - Odp: Paradoks Pinokia 08-06-2011 19:50 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina) 08-06-2011 13:16 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina) 07-06-2011 12:31 - Odp: Redesign Racjonalisty? 01-06-2011 11:29 - Odp: Jesteście pożytecznymi idiotami 31-05-2011 11:00 - Odp: Domniemana "nędza agnostycyzmu" 31-05-2011 10:51 - Odp: Domniemana "nędza agnostycyzmu" 24-05-2011 20:12 - Odp: Pytanie do racjonalistów-ateistów (a czy są nie ateiści?) 23-05-2011 20:04 - Odp: Narkotyki, szamanizm i inne nikczemne wynalazki 23-05-2011 11:46 - Odp: Narkotyki, szamanizm i inne nikczemne wynalazki 11-05-2011 14:34 - Odp: Alleluja i do przodu! 11-05-2011 14:06 - Odp: Alleluja i do przodu! 10-05-2011 19:59 - Odp: Ałukowicz nawrócony na właściwą drogę? 10-05-2011 19:46 - Odp: Ałukowicz nawrócony na właściwą drogę? 09-05-2011 10:12 - Odp: Obrona gen.Jaruzelskiego 07-05-2011 10:03 - Odp: katecheta wie 05-05-2011 19:48 - Odp: Kolejna zbrodnia artysty malarza 05-05-2011 16:20 - Odp: Kolejna zbrodnia artysty malarza 05-05-2011 14:12 - Odp: Rozterki Justyny 05-05-2011 11:52 - Odp: Kolejna zbrodnia artysty malarza 05-05-2011 09:49 - Odp: Kolejna zbrodnia artysty malarza 04-05-2011 14:04 - Odp: Bezbożnica i szubienica 04-05-2011 13:22 - Odp: Bezbożnica i szubienica 29-04-2011 12:46 - Odp: PIS + SLD = Pakt Ribbentrop-Mołotow 29-04-2011 12:23 - Odp: PIS + SLD = Pakt Ribbentrop-Mołotow 29-04-2011 12:08 - Odp: PIS + SLD = Pakt Ribbentrop-Mołotow 14-04-2011 13:48 - Odp: Ateista marksita 13-04-2011 17:44 - Odp: 50 rocznica pierwszego lotu człowieka w kosmos 05-04-2011 09:04 - Odp: Facebook kocha cię dożywotnio 02-04-2011 11:10 - Odp: Utopia primaaprilisowa 01-04-2011 21:23 - Odp: Utopia primaaprilisowa 01-04-2011 19:52 - Odp: Utopia primaaprilisowa 29-03-2011 14:30 - Odp: Rekolekcje wielkopostne 28-03-2011 18:06 - Odp: Dzień Świętości Życia 28-03-2011 17:47 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe 19-03-2011 20:01 - Odp: "Cierń" Różewicza a szkolna propaganda 19-03-2011 19:46 - Odp: Atomowa opatrzność 18-03-2011 11:44 - Odp: Nikt nie jest doskonały? 17-03-2011 14:19 - Odp: Złote żniwa 17-03-2011 13:55 - Odp: Złote żniwa 17-03-2011 13:37 - Odp: Złote żniwa 17-03-2011 11:45 - Odp: Rząd USA wzywa Polskę 17-03-2011 11:25 - Odp: Złote żniwa 17-03-2011 10:23 - Odp: Rząd USA wzywa Polskę 15-03-2011 20:03 - Odp: Bóg jako wrzechświat 14-03-2011 17:48 - Odp: Bóg jako wrzechświat 14-03-2011 13:15 - Odp: Kto panu dał tytuł, wieśniakowi jednemu 14-03-2011 08:38 - Odp: apostazja i msza 13-03-2011 20:11 - Odp: Świadkowie Jehowi 13-03-2011 19:25 - Odp: Bóg jako wrzechświat 13-03-2011 19:16 - Odp: apostazja i msza 12-03-2011 17:33 - Odp: Wielki post w Wielki Post 12-03-2011 10:34 - Odp: Wielki post w Wielki Post 03-03-2011 11:57 - Odp: Symbol ateistów w przestrzeni publicznej 01-03-2011 19:50 - Odp: Do buzi czy do ręki? 01-03-2011 14:23 - Odp: Do buzi czy do ręki? 01-03-2011 13:49 - Odp: Do buzi czy do ręki? 01-03-2011 12:06 - Odp: Do buzi czy do ręki? 27-02-2011 11:55 - Odp: Dyskusja o religii a dyskusja o Bogu 23-02-2011 12:29 - Odp: Jedzie rodziną 22-02-2011 16:30 - Odp: Opętania 21-02-2011 20:43 - Odp: Opętania 19-02-2011 09:40 - Odp: Sztuczny podział Po i PiS 19-02-2011 09:35 - Odp: Naród przez ludzi wybrany 19-02-2011 09:21 - Odp: Sztuczny podział Po i PiS 18-02-2011 22:32 - Odp: Sztuczny podział Po i PiS 18-02-2011 22:22 - Odp: Sztuczny podział Po i PiS 18-02-2011 14:56 - Odp: Rocznica śmierci Giordano Bruno 17-02-2011 21:43 - Odp: Rocznica śmierci Giordano Bruno 16-02-2011 20:17 - Odp: Katecheci są dla dzieci 11-02-2011 13:03 - Odp: Etyka świętych 11-02-2011 10:54 - Odp: Etyka świętych 11-02-2011 10:47 - Odp: Etyka świętych 08-02-2011 14:22 - Odp: Sztuczna inteligencja 08-02-2011 13:53 - Odp: Tydzień bez Bogów i Wiary 08-02-2011 09:26 - Odp: Ksiądz z koktajlem Mołotowa 07-02-2011 19:52 - Odp: Wiara czyni czuba 05-02-2011 21:09 - Odp: Eugenika - dziś o 18.00 na kanale TVP Historia 05-02-2011 17:29 - Odp: List otwarty 04-02-2011 19:43 - Odp: Jestem Ateistą 03-02-2011 17:13 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 03-02-2011 14:39 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 03-02-2011 14:29 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 03-02-2011 12:23 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 03-02-2011 12:08 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 01-02-2011 14:57 - Odp: Homeopatia - ach, to takie skomplikowane! Razem: 607 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |