Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Guzik

18-02-2013 14:03 - Odp: Pytanie teologiczne
30-01-2013 14:00 - Odp: Ewolucyjny sens homoseksualizmu
28-01-2013 11:31 - Odp: Ewolucyjny sens homoseksualizmu
24-01-2013 14:43 - Odp: Dlaczego kościół bardzej boi się deizmu niż ateizmu ?
18-01-2013 12:55 - Odp: Był u mnie ksiądz po kolędzie
16-01-2013 10:30 - Odp: Żenady Romaszewskiego cd.
30-10-2012 13:31 - Odp: Sąd Najwyższy zabrał głos ws. Nergala
24-10-2012 10:55 - Odp: Sejsmologia a religia
15-09-2012 11:44 - Odp: Katolicki pomocnik towarzyski czyli jak pojedynkować się z ateist
27-07-2012 21:59 - Odp: In vitro
25-07-2012 21:08 - Odp: In vitro
11-07-2012 13:02 - Odp: Apel o godny pochówek.
09-07-2012 21:57 - Odp: Wierzysz w Biblię czy w dinozaury?
13-06-2012 11:28 - Odp: Dokąd zmierzamy?
12-06-2012 13:48 - Odp: Religia hamulcem?
16-05-2012 13:45 - Odp: O wielkiej wartości chrztu
27-03-2012 09:06 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi"
26-03-2012 20:05 - Odp: Siostra zakonna na gejów mówi pedofile
26-03-2012 12:04 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi"
25-03-2012 18:02 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi"
25-03-2012 12:54 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi"
09-03-2012 20:20 - Odp: Neuroenhancement
08-03-2012 09:58 - Odp: Neuroenhancement
06-03-2012 14:30 - Odp: Ateiści bez rozwodów
06-03-2012 14:18 - Odp: Bóg czuwa nad swoim plemieniem...
06-03-2012 11:00 - Odp: Ateiści bez rozwodów
06-03-2012 10:56 - Odp: Ateiści bez rozwodów
21-02-2012 11:09 - Odp: Richard Dawkins miał jednokomórkowego przodka
15-02-2012 11:36 - Odp: Przymusowa antykoncepcja w leczeniu trądziku
10-02-2012 08:31 - Odp: Szymborska będzie miała świecką ceremonię pogrzebową
09-02-2012 15:13 - Odp: Jaki piękny pogrzeb !
09-02-2012 09:18 - Odp: Szymborska będzie miała świecką ceremonię pogrzebową
09-02-2012 08:47 - Odp: Szymborska będzie miała świecką ceremonię pogrzebową
09-02-2012 08:40 - Odp: Szymborska będzie miała świecką ceremonię pogrzebową
08-02-2012 21:18 - Odp: Szymborska będzie miała świecką ceremonię pogrzebową
08-02-2012 21:04 - Odp: Szymborska będzie miała świecką ceremonię pogrzebową
08-02-2012 20:32 - Odp: Szymborska będzie miała świecką ceremonię pogrzebową
08-02-2012 20:24 - Odp: Szymborska będzie miała świecką ceremonię pogrzebową
29-01-2012 17:12 - Odp: Równouprawnienie
17-01-2012 09:43 - Odp: Rola kobiety w rodzinie wg KK
13-01-2012 09:20 - Odp: Wyrok w sprawie stanu wojennego
12-01-2012 14:32 - Odp: Historyjka z profesorem
10-01-2012 08:28 - Odp: Bezgłośny Hawking
09-01-2012 17:54 - Odp: Bezgłośny Hawking
09-01-2012 09:12 - Odp: Bezgłośny Hawking
20-12-2011 10:20 - Odp: Drzewa umierają stojąc
19-12-2011 17:18 - Odp: Drzewa umierają stojąc
19-12-2011 12:20 - Odp: Drzewa umierają stojąc
19-12-2011 12:15 - Odp: Drzewa umierają stojąc
19-12-2011 10:17 - Odp: Drzewa umierają stojąc
06-12-2011 20:26 - Odp: Obowiązkowy udział w "wigilii klasowej"
06-12-2011 13:58 - Odp: Odporności na religię
30-11-2011 14:23 - Odp: Prof. Środa o pomyśle Kaczyńskiego
30-11-2011 14:18 - Odp: Prof. Środa o pomyśle Kaczyńskiego
29-11-2011 20:17 - Odp: Prof. Środa o pomyśle Kaczyńskiego
28-11-2011 10:34 - Odp: Wniosek matki o eutanazję syna - jaki jest wyrok?
25-11-2011 17:16 - Odp: Mała refleksja o wieszaniu krzyży
25-11-2011 14:29 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
25-11-2011 14:09 - Odp: Mała refleksja o wieszaniu krzyży
25-11-2011 14:02 - Odp: Drogowskaz
25-11-2011 13:30 - Odp: Mała refleksja o wieszaniu krzyży
24-11-2011 10:28 - Odp: Podstawy racjonalizmu cd.
02-11-2011 08:27 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
01-11-2011 11:46 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
26-10-2011 14:38 - Odp: Przekroczenie granic nauki czy dowód na istnienie Boga?
22-10-2011 12:42 - Odp: Ach ta demokracja, czyli "słupy" wyborcze
19-10-2011 20:40 - Odp: Lesbijki na wiejskim weselu
19-10-2011 20:27 - Odp: Lesbijki na wiejskim weselu
17-10-2011 18:29 - Odp: Krzyż w Sejmie
14-10-2011 19:50 - Odp: Krzyż w Sejmie
13-10-2011 20:16 - Odp: Krzyż w Sejmie
13-10-2011 10:48 - Odp: Krzyż w Sejmie - temat zastępczy
07-10-2011 21:07 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
07-10-2011 20:53 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
07-10-2011 17:08 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
07-10-2011 14:00 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
07-10-2011 13:11 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
30-09-2011 19:37 - Odp: Konkordat i inne kwestie finansowe
30-09-2011 11:28 - Odp: Wiedza o kandydatach
22-09-2011 12:07 - Odp: Ruch Palikota a racjonalista.pl i PSR
22-09-2011 10:29 - Odp: Parkuj i Jedź
15-09-2011 12:22 - Odp: Pytanie do rodziców - ateistów
14-09-2011 17:02 - Odp: SLD - partia alkoholików
14-09-2011 14:16 - Odp: Otwieram wątek nt. Zlotu Ateistów,
14-09-2011 13:57 - Odp: SLD - partia alkoholików
14-09-2011 12:30 - Odp: SLD - partia alkoholików
14-09-2011 11:04 - Odp: SLD - partia alkoholików
13-09-2011 09:28 - Odp: Zalety agnostycyzmu
07-09-2011 11:16 - Odp: Ciekawość
07-09-2011 11:13 - Odp: Ciekawość
04-09-2011 19:49 - Odp: Rzeszowianie boją się etyki w szkołach?
29-08-2011 20:32 - Odp: System prodemograficzny
27-08-2011 11:57 - Odp: Nie wierz we wszystko co słyszysz
18-08-2011 20:36 - Odp: Ktoś zamiast Palikota
17-08-2011 18:07 - Odp: Ktoś zamiast Palikota
17-08-2011 12:15 - Odp: Ktoś zamiast Palikota
13-08-2011 20:35 - Odp: Skumbrie w tomacie - zgon
13-08-2011 15:37 - Odp: O oficjalnych sondażach raz jeszcze...
12-08-2011 18:01 - Odp: O oficjalnych sondażach raz jeszcze...
12-08-2011 11:41 - Odp: O czym się dziś nie dowiemy z polskich mediów?
Razem: 607 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)