Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Guzik

17-06-2009 10:03 - Odp: Pytanie o ateizm.
13-03-2011 20:11 - Odp: Świadkowie Jehowi
19-03-2011 20:01 - Odp: "Cierń" Różewicza a szkolna propaganda
28-05-2010 21:17 - Odp: "Czy dieta wegańska ma oparcie w nauce?" - konferencja
25-03-2012 12:54 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi"
25-03-2012 18:02 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi"
26-03-2012 12:04 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi"
27-03-2012 09:06 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi"
28-08-2010 11:07 - Odp: "Maryja niczym Bogini"
28-08-2010 17:41 - Odp: "Maryja niczym Bogini"
28-08-2010 21:45 - Odp: "Maryja niczym Bogini"
29-08-2010 10:12 - Odp: "Maryja niczym Bogini"
04-10-2010 14:32 - Odp: "Nie pożądaj żony własnej"-czyli hity z Wiednia.
22-10-2008 13:53 - Odp: "Niedźwiedzia przysługa".
11-05-2009 21:56 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
12-05-2009 20:07 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
13-05-2009 09:13 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
14-05-2009 08:58 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
15-05-2009 10:54 - Odp: "Pozytywy" religii w szkole
18-04-2010 19:50 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
18-04-2010 20:02 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
18-04-2010 22:14 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
19-04-2010 09:41 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
04-07-2010 22:13 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem"
05-07-2010 14:37 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem"
09-05-2010 18:54 - Odp: "Żelazne Łańcuchy"
13-04-2011 17:44 - Odp: 50 rocznica pierwszego lotu człowieka w kosmos
25-11-2011 14:29 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
06-05-2010 12:09 - Odp: A może jednak Kaczyński?
16-06-2010 14:15 - Odp: Absurdy
30-06-2010 11:26 - Odp: Absurdy
22-10-2011 12:42 - Odp: Ach ta demokracja, czyli "słupy" wyborcze
05-08-2011 20:39 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje
20-05-2010 10:00 - Odp: Albo in vitro, albo wafelek
11-05-2011 14:06 - Odp: Alleluja i do przodu!
11-05-2011 14:34 - Odp: Alleluja i do przodu!
06-10-2010 08:37 - Odp: Alma Mater Opolensis jednak nie chce uzdrawiać
10-05-2011 19:46 - Odp: Ałukowicz nawrócony na właściwą drogę?
10-05-2011 19:59 - Odp: Ałukowicz nawrócony na właściwą drogę?
23-04-2010 10:53 - Odp: Ambasada RP zaprasza na swietowanie 3 Maja w kosciele!
10-05-2010 12:25 - Odp: Anioły i pokemony
02-12-2010 13:55 - Odp: Antyklerykalny Bronisław
11-07-2012 13:02 - Odp: Apel o godny pochówek.
13-03-2011 19:16 - Odp: apostazja i msza
14-03-2011 08:38 - Odp: apostazja i msza
24-08-2010 10:02 - Odp: Ateista - czy to misja?
30-08-2010 13:33 - Odp: Ateista - czy to misja?
15-10-2010 15:54 - Odp: Ateista czyli dzika bestia
14-04-2011 13:48 - Odp: Ateista marksita
30-01-2010 15:51 - Odp: Ateistyczne brednie - prowokacja
06-03-2012 10:56 - Odp: Ateiści bez rozwodów
06-03-2012 11:00 - Odp: Ateiści bez rozwodów
06-03-2012 14:30 - Odp: Ateiści bez rozwodów
07-06-2010 20:19 - Odp: Ateiści przecierają szlak
08-06-2010 09:28 - Odp: Ateiści przecierają szlak
10-06-2010 15:59 - Odp: Ateiści przecierają szlak
18-01-2010 10:16 - Odp: Ateizm i co dalej? Co czytać?
19-01-2010 09:55 - Odp: Ateizm i co dalej? Co czytać?
14-06-2010 14:20 - Odp: Ateizm i niewiara
13-11-2010 21:27 - Odp: Ateizm, a postęp cywilizacyjny.
14-01-2011 10:02 - Odp: Ateizujcie się
14-01-2011 10:20 - Odp: Ateizujcie się
14-01-2011 12:29 - Odp: Ateizujcie się
19-03-2011 19:46 - Odp: Atomowa opatrzność
09-04-2010 14:41 - Odp: Bądźmy życzliwi na codzień
17-01-2011 11:47 - Odp: Beatyfikacja JP2 - sondaż
01-06-2010 09:16 - Odp: Beatyfikacja ks. Jerzego Popiełuszki
17-01-2011 11:33 - Odp: Betyfikacja JP2 - sondaż
17-01-2011 13:17 - Odp: Betyfikacja JP2 - sondaż
17-01-2011 21:05 - Odp: Betyfikacja JP2 - sondaż
19-01-2011 20:36 - Odp: Betyfikacja JP2 - sondaż
04-05-2011 13:22 - Odp: Bezbożnica i szubienica
04-05-2011 14:04 - Odp: Bezbożnica i szubienica
09-01-2012 09:12 - Odp: Bezgłośny Hawking
09-01-2012 17:54 - Odp: Bezgłośny Hawking
10-01-2012 08:28 - Odp: Bezgłośny Hawking
05-05-2010 08:56 - Odp: Będzie zabawnie?
13-06-2010 12:07 - Odp: Biale czy czarne ?
13-11-2010 08:36 - Odp: Biedroń i policja
13-11-2010 20:55 - Odp: Biedroń i policja
14-11-2010 10:48 - Odp: Biedroń i policja
14-11-2010 14:34 - Odp: Biedroń i policja
13-04-2010 14:14 - Odp: Błędy społeczeństwa
30-01-2011 12:03 - Odp: Boski Chrystus
12-10-2010 14:44 - Odp: BOŻE, BOŻE CO TY MASZ DO POLAKÓW
24-03-2010 01:40 - Odp: Bóg istnieje-zycie to fenomen jego woli-ale wiara aby
25-03-2010 09:14 - Odp: Bóg istnieje-zycie to fenomen jego woli-ale wiara aby
01-04-2010 21:12 - Odp: Bóg istnieje-zycie to fenomen jego woli-ale wiara aby
06-03-2012 14:18 - Odp: Bóg czuwa nad swoim plemieniem...
03-12-2010 11:43 - Odp: Bóg jako potrzeba, tylko do diabła czyja?
13-03-2011 19:25 - Odp: Bóg jako wrzechświat
14-03-2011 17:48 - Odp: Bóg jako wrzechświat
15-03-2011 20:03 - Odp: Bóg jako wrzechświat
18-01-2013 12:55 - Odp: Był u mnie ksiądz po kolędzie
16-04-2010 17:40 - Odp: Charakter tego forum a działania PSR
10-10-2010 17:47 - Odp: chory versus zdrowy
10-10-2010 19:57 - Odp: chory versus zdrowy
13-01-2010 15:43 - Odp: Chrześcijaństwo to bardziej zaświatyzm niż teizm.
06-07-2010 16:12 - Odp: Ciekawostka z podręcznika do liceum
06-07-2010 10:32 - Odp: Ciekawostka z podręcznika do liceum.
Razem: 607 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)