Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Ojciec Ateusz

02-05-2011 00:00 - Odp: Jaki bóg może istnieć?
01-05-2011 00:37 - Odp: Jaki bóg może istnieć?
29-04-2011 12:13 - Odp: Dalsze rozmyślania nad ateizmem
27-04-2011 22:02 - Odp: super problem ześlizgującej się drabiny
26-04-2011 13:19 - Odp: super problem ześlizgującej się drabiny
26-04-2011 00:06 - Odp: byt oceniający moralność
25-04-2011 23:48 - Odp: Sylogistyczny dowód - dusza!
23-04-2011 01:08 - Odp: Ustalenie roku śmierci Jezusa
22-04-2011 11:49 - Odp: Taki mały incydencik wilekanocny...
22-04-2011 10:28 - Odp: Wizja śmierci ateisty-problem z racjonalnością
21-04-2011 23:50 - Odp: Ustalenie roku śmierci Jezusa
21-04-2011 23:36 - Odp: Czemu nie wierzyć ludziom doświadczającym Boga?
21-04-2011 13:20 - Odp: Krytyka pewnych argumentów na rzecz Boga
21-04-2011 12:56 - Odp: Największe Wielkie Pytanie ze Wszystkich
20-04-2011 15:56 - Odp: Największe Wielkie Pytanie ze Wszystkich
20-04-2011 14:41 - Odp: Zadanie matematyczne
19-04-2011 19:14 - Odp: Zadanie matematyczne
01-04-2011 14:13 - Odp: Rocznica katastrofy smoleńskiej.
01-04-2011 11:03 - Odp: Rocznica katastrofy smoleńskiej.
31-03-2011 09:15 - Odp: Szczyt szczytów ignorancji
26-03-2011 22:20 - Odp: Dowód ontologiczny
07-03-2011 11:47 - Odp: Prawdopodobne odnalezienie skamieniałości bakterii z kosmosu
24-02-2011 09:34 - Odp: Piękny dowód na nieistnienie Boga... albo boga...
24-02-2011 00:09 - Odp: Znowu - prawdopodobienstwo i intuicja...
23-02-2011 23:33 - Odp: Czy nieznajomość natury Boga obala inteligentny projekt?
23-02-2011 16:31 - Odp: Znowu - prawdopodobienstwo i intuicja...
11-02-2011 22:59 - Odp: Intuicja i prawdopodobienstwo... :-)
11-02-2011 15:58 - Odp: nakaz!
11-02-2011 15:24 - Odp: Intuicja i prawdopodobienstwo... :-)
11-02-2011 15:15 - Odp: nakaz!
11-02-2011 12:42 - Odp: Intuicja i prawdopodobienstwo... :-)
11-02-2011 12:15 - Odp: Intuicja i prawdopodobienstwo... :-)
10-02-2011 23:59 - Odp: Intuicja i prawdopodobienstwo... :-)
10-02-2011 11:30 - Odp: Intuicja i prawdopodobienstwo... :-)
04-02-2011 21:28 - Odp: Katyń - Czas się dokształcić - Jakie są najlepsze publikacje
27-01-2011 19:37 - Odp: O poglądach i przekonaniach.
27-01-2011 15:51 - Odp: O poglądach i przekonaniach.
26-01-2011 10:01 - Odp: Zwolnienia lekarskie
25-01-2011 23:30 - Odp: Zwolnienia lekarskie
24-01-2011 10:47 - Odp: Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich
20-01-2011 12:19 - Odp: Uczucia religijne raz jeszcze
20-01-2011 10:45 - Odp: Uczucia religijne raz jeszcze
14-01-2011 23:25 - Odp: Kolejny wstrząs!
14-01-2011 23:20 - Odp: Kolejny wstrząs!
13-01-2011 10:28 - Odp: Narodowy Spis Powszechny 2011
28-12-2010 22:55 - Odp: Rola przypadku w akcie stworzenia
23-12-2010 11:29 - Odp: katolicyzm tak wygląda?
02-12-2010 10:50 - Odp: Zapraszam do obejrzenia Kuba Wojewódzki vs. Szymon Hołownia
02-12-2010 10:46 - Odp: Zapraszam do obejrzenia Kuba Wojewódzki vs. Szymon Hołownia
01-12-2010 10:27 - Odp: Zapraszam do obejrzenia Kuba Wojewódzki vs. Szymon Hołownia
30-11-2010 11:48 - Odp: Czy moralnie jest unikać zatrudniania muzułmanów?
29-11-2010 14:28 - Odp: Inteligentni, a religijni
29-11-2010 13:11 - Odp: Inteligentni, a religijni
28-11-2010 23:09 - Odp: Dlaczego chrześcijanie często przystępują do komunii św.?
28-11-2010 22:23 - Odp: Inteligentni, a religijni
28-11-2010 02:04 - Odp: Inteligentni, a religijni
27-11-2010 21:11 - Odp: Dlaczego chrześcijanie często przystępują do komunii św.?
27-11-2010 04:02 - Odp: Inteligentni, a religijni
27-11-2010 03:43 - Odp: Religia jest szkodliwa i niebezpieczna
26-11-2010 21:55 - Odp: Inteligentni, a religijni
25-11-2010 22:08 - Odp: Inteligentni, a religijni
23-11-2010 14:01 - Odp: Inteligentni, a religijni
23-11-2010 13:55 - Odp: Inteligentni, a religijni
23-11-2010 13:01 - Odp: Inteligentni, a religijni
07-11-2010 23:28 - Odp: Krzysztof Kuszeja - artysta czy pedofil?
04-11-2010 23:43 - Odp: Krzysztof Kuszeja - artysta czy pedofil?
02-11-2010 09:10 - Odp: Akt apostazji, odstapienie od kosciola...
30-10-2010 12:46 - Odp: Mikro-ankieta religijna
30-10-2010 02:14 - Odp: Tłumaczenie i szukanie sensu
30-10-2010 01:53 - Odp: Mikro-ankieta religijna
27-10-2010 13:05 - Odp: Jerry'emu Coyne do sztambucha
27-10-2010 12:49 - Odp: Jerry'emu Coyne do sztambucha
27-10-2010 12:03 - Odp: Jerry'emu Coyne do sztambucha
21-10-2010 23:35 - Odp: Bóg czy bóg
21-10-2010 10:16 - Odp: Tolerancja po katolicku, czyli zdejmowanie krzyży
19-10-2010 23:49 - Odp: oaza
19-10-2010 23:40 - Odp: oaza
19-10-2010 22:54 - Odp: oaza
18-10-2010 10:15 - Odp: oaza
18-10-2010 10:05 - Odp: oaza
17-10-2010 23:22 - Odp: oaza
14-10-2010 15:07 - Odp: Ateista czyli dzika bestia
08-10-2010 10:03 - Odp: Jak wycofać się z zobowiązania wychowania dzieci w "wierze&q
28-09-2010 20:27 - Odp: Reinkarnacja a genetyka
28-09-2010 20:10 - Odp: Reinkarnacja a genetyka
27-09-2010 08:57 - Odp: Do braci ateistów
12-09-2010 01:40 - Odp: Wiara, religia, Kościół, Bóg - definicje i istota sporu ...
11-09-2010 23:59 - Odp: "Tradycja" związana z apostazją
11-09-2010 14:56 - Odp: "Tradycja" związana z apostazją
25-08-2010 23:31 - Odp: przeznaczenie
11-08-2010 13:22 - Odp: wróżki - jak one działają
10-08-2010 23:16 - Odp: wróżki - jak one działają
09-08-2010 22:35 - Odp: Nergal
01-08-2010 23:44 - Odp: Polekima na pewnym forum - pomóżcie
31-07-2010 00:05 - Odp: proces
30-07-2010 23:50 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
30-07-2010 23:36 - Odp: proces
30-07-2010 23:08 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
30-07-2010 22:59 - Odp: proces
30-07-2010 22:18 - Odp: proces
Razem: 1506 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)