Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Ojciec Ateusz

20-03-2010 21:30 - Odp: Hitler Stalin - co ateizm mówi o człowieku?
15-03-2010 11:33 - Odp: Logika teistów
14-03-2010 21:31 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 21:21 - Odp: Ateizm - największą porażką rozumu
14-03-2010 14:39 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 14:34 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 13:24 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 00:38 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 00:15 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
12-03-2010 08:44 - Odp: O zasadzie sprzeczności u Arystotelesa?
09-03-2010 22:45 - Odp: Nasza młodzież
08-03-2010 16:38 - Odp: Jak będzie po łacinie.....
08-03-2010 10:38 - Odp: Jak będzie po łacinie.....
05-03-2010 12:55 - Odp: Kapuściński bez fikcji
03-03-2010 09:01 - Odp: Ateizm nie jest poglądem religijnym.
02-03-2010 23:10 - Odp: Przepraszam Małgorzatę.
02-03-2010 22:34 - Odp: Ateizm nie jest poglądem religijnym.
02-03-2010 15:34 - Odp: Ateizm nie jest poglądem religijnym.
27-02-2010 00:14 - Odp: Symbol ateisty
24-02-2010 08:45 - Odp: Jaki ma być prezydent Polski.
23-02-2010 22:44 - Odp: Jaki ma być prezydent Polski.
22-02-2010 21:13 - Odp: Kreacjonistom pod rozwagę
22-02-2010 14:42 - Odp: Ateiści są tak podobni do wierzących...
22-02-2010 12:53 - Odp: Ateiści są tak podobni do wierzących...
22-02-2010 11:43 - Odp: Ateiści są tak podobni do wierzących...
19-02-2010 23:26 - Odp: Niewierzący przeciw komunie za komuny.
19-02-2010 08:52 - Odp: Jaki ma być prezydent Polski.
18-02-2010 22:45 - Odp: Jaki ma być prezydent Polski.
18-02-2010 12:34 - Odp: Błędne teorie
18-02-2010 11:16 - Odp: Błędne teorie
02-02-2010 14:17 - Odp: ID za 3 lata w liceach ???
31-01-2010 21:49 - Odp: Szkodliwośc narkotyków
30-01-2010 15:45 - Odp: Szkodliwośc narkotyków
30-01-2010 02:02 - Odp: Czy to kulturalne wypowiedzi?
28-01-2010 16:30 - Odp: Papież biczował się !!!
23-01-2010 23:56 - Odp: Odczuwanie "potrzeby boga"
23-01-2010 22:36 - Odp: Odczuwanie "potrzeby boga"
23-01-2010 22:19 - Odp: Odczuwanie "potrzeby boga"
22-01-2010 22:13 - Odp: Buddyzm Zen
22-01-2010 21:54 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja...
22-01-2010 21:05 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
21-01-2010 23:29 - Odp: Buddyzm Zen
21-01-2010 21:23 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja...
20-01-2010 14:43 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
20-01-2010 14:34 - Odp: Newsweek i artykuł o art. 196 KK
20-01-2010 13:38 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja...
19-01-2010 16:37 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja...
17-01-2010 14:08 - Odp: Percepcja, postrzeganie świata.
17-01-2010 13:35 - Odp: Ateizm i co dalej? Co czytać?
16-01-2010 00:50 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
14-01-2010 00:11 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
12-01-2010 08:31 - Odp: Dlaczego Matka Boża płacze?
11-01-2010 08:47 - Odp: Okropna wada projektowa
10-01-2010 01:28 - Odp: ateizm i co dalej?
09-01-2010 23:23 - Odp: Mamy się czym pochwalić:)
09-01-2010 22:34 - Odp: ateizm i co dalej?
09-01-2010 22:30 - Odp: ateizm i co dalej?
09-01-2010 22:27 - Odp: ateizm i co dalej?
09-01-2010 21:48 - Odp: Polska 30 krajem w rankingu...
09-01-2010 14:36 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
08-01-2010 15:33 - Odp: Mamy się czym pochwalić:)
08-01-2010 14:05 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
07-01-2010 09:15 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
06-01-2010 08:41 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
04-01-2010 23:32 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
03-01-2010 23:41 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
03-01-2010 23:11 - Odp: Dziewica może urodzić dziecko
03-01-2010 22:15 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
03-01-2010 20:57 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
03-01-2010 20:23 - Odp: Czy dobrze rozumuję?
30-12-2009 15:18 - Odp: Ścieli gwłaciciela pedofila
23-12-2009 12:36 - Odp: Film "Watchmen"
23-12-2009 09:08 - Odp: Film "Watchmen"
22-12-2009 23:30 - Odp: Film "Watchmen"
22-12-2009 22:24 - Odp: Film "Watchmen"
21-12-2009 23:11 - Odp: Spinoza - moja droga do ateizmu
21-12-2009 09:00 - Odp: Ogonkologia
19-12-2009 01:18 - Odp: Kleryk o krzyżach w szkołach
17-12-2009 23:20 - Odp: Pedagog w sutannie (poszanowanie cudzych przekonań)
16-12-2009 23:03 - Odp: Projekt konstytucji NPW
16-12-2009 22:53 - Odp: Poszerzanie świadomości
15-12-2009 09:32 - Odp: Esperanto
14-12-2009 23:09 - Odp: Esperanto
14-12-2009 21:43 - Odp: Zgadywanka ;)
14-12-2009 14:06 - Odp: Propozycja w sprawie krzyży w XIV LO. Co sądzicie?
14-12-2009 11:32 - Odp: Propozycja w sprawie krzyży w XIV LO. Co sądzicie?
13-12-2009 00:43 - Odp: Święto Świateł
13-12-2009 00:28 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
13-12-2009 00:00 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 12:37 - Odp: Owieczka odchodzi
12-12-2009 01:41 - Odp: Racjonaliści podatni na manipulację?
11-12-2009 23:54 - Owieczka odchodzi
10-12-2009 09:17 - Odp: Bajka o tym w co uwierzyć trudno
08-12-2009 17:03 - Odp: Poświęcone? Co to ma znaczyć?
08-12-2009 12:39 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
08-12-2009 09:28 - Odp: Niezarejestrowani
08-12-2009 09:21 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
08-12-2009 09:05 - Odp: Kant?
07-12-2009 16:08 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
06-12-2009 21:09 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
Razem: 1506 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)