Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Ojciec Ateusz

06-03-2013 14:20 - Akceptacja odpowiedzi przez autora wątku
18-08-2009 21:47 - Ateista w okopach
07-08-2009 11:39 - Ciemne interesy banku Watykanu
01-07-2010 01:46 - Co wiemy?
07-03-2009 21:47 - Odp: Paradoks humanistyczny.
11-03-2009 22:56 - Odp: "....wioskowy ateista..."
13-12-2009 00:00 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
13-12-2009 00:28 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
06-10-2012 20:55 - Odp: "Ateiści to zwierzęta, które trzeba leczyć"
14-09-2012 12:18 - Odp: "Bóg urojony" - dla kogo ksiązka
14-09-2012 15:57 - Odp: "Bóg urojony" - dla kogo ksiązka
30-05-2010 00:24 - Odp: "Czy dieta wegańska ma oparcie w nauce?" - konferencja
15-05-2010 00:11 - Odp: "Nielegalny krzyż"
28-08-2009 18:12 - Odp: "Niezbity dowód przeciw in vitro! Natychmiast zakazać!"
29-08-2009 10:50 - Odp: "Niezbity dowód przeciw in vitro! Natychmiast zakazać!"
21-03-2012 23:22 - Odp: "Rząd uderzając w Kościół uderza w Polaków". Czy ja je
12-06-2014 10:34 - Odp: "Świat" - jako tako
11-09-2010 14:56 - Odp: "Tradycja" związana z apostazją
11-09-2010 23:59 - Odp: "Tradycja" związana z apostazją
10-05-2010 08:29 - Odp: "Żelazne Łańcuchy"
23-04-2012 23:54 - Odp: 'niektóre panienki się puszczają, a inne walczą z Kościołem'
24-09-2009 08:34 - Odp: 1000 vs. GN
18-12-2012 10:31 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego
18-12-2012 12:40 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego
18-12-2012 21:31 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego
19-12-2012 11:59 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego
19-12-2012 12:12 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego
06-05-2010 22:53 - Odp: 150000 podpisów
18-03-2009 14:32 - Odp: 19 wersetów mówiących o tym, że Jezus JEST Bogiem
05-11-2012 15:18 - Odp: 3 procent
29-09-2009 13:14 - Odp: 40 mln !!!
16-04-2015 10:57 - Odp: 6 latek zadaje pytania...
17-04-2015 23:46 - Odp: 6 latek zadaje pytania...
05-01-2012 22:06 - Odp: 6 stycznia - tzw. święto
10-03-2009 22:18 - Odp: 95 na 100 Polaków to katole, wg deklaracji a nie ksiąg paraf
17-05-2010 09:41 - Odp: Aborcja i zarodki-ludzie
17-05-2010 11:50 - Odp: Aborcja i zarodki-ludzie
17-05-2010 13:13 - Odp: Aborcja i zarodki-ludzie
19-02-2014 13:01 - Odp: Aborcja na życzenie, a sprawa ojcostwa i alimentów
19-02-2014 13:09 - Odp: Aborcja na życzenie, a sprawa ojcostwa i alimentów
19-02-2014 13:13 - Odp: Aborcja na życzenie, a sprawa ojcostwa i alimentów
21-11-2009 22:22 - Odp: Absurd parytetu kobiet
22-11-2009 23:13 - Odp: Absurd parytetu kobiet
22-11-2009 23:20 - Odp: Absurd parytetu kobiet
24-11-2009 00:30 - Odp: Absurd parytetu kobiet
17-11-2009 12:58 - Odp: Absurdalne "zakazy" księży
20-11-2009 21:14 - Odp: Absurdalne "zakazy" księży
08-04-2016 21:24 - Odp: ad rem bez mowy trawy
28-08-2013 00:04 - Odp: Adolf Hitler ateista
28-08-2013 00:06 - Odp: Adolf Hitler ateista
28-08-2013 02:02 - Odp: Adolf Hitler ateista
22-07-2010 15:48 - Odp: Agnostycy to tchórze ?
24-12-2008 23:36 - Odp: Agnostycyzm czy ateizm - który pogląd bardziej racjonalny?
29-12-2008 23:18 - Odp: Agnostycyzm czy ateizm - który pogląd bardziej racjonalny?
30-12-2008 22:30 - Odp: Agnostycyzm czy ateizm - który pogląd bardziej racjonalny?
31-12-2008 16:22 - Odp: Agnostycyzm czy ateizm - który pogląd bardziej racjonalny?
06-03-2013 15:14 - Odp: Akceptacja odpowiedzi przez autora wątku
06-03-2013 15:25 - Odp: Akceptacja odpowiedzi przez autora wątku
06-10-2012 22:29 - Odp: Aksjologia, metaetyka
02-11-2010 09:10 - Odp: Akt apostazji, odstapienie od kosciola...
20-05-2010 10:11 - Odp: Albo in vitro, albo wafelek
24-03-2014 11:32 - Odp: Ankieta hetero czy homo
24-03-2014 12:11 - Odp: Ankieta hetero czy homo
24-03-2014 16:13 - Odp: Ankieta hetero czy homo
25-03-2014 10:25 - Odp: Ankieta hetero czy homo
14-01-2015 01:10 - Odp: Apel do nie wierzących!
17-04-2009 12:42 - Odp: Apostazja PSR
17-04-2009 15:18 - Odp: Apostazja śmiertelnym wrogiem KK
03-06-2009 22:29 - Odp: Architektura utopii
20-12-2013 11:56 - Odp: Arcybiskup męczennik
28-05-2011 23:07 - Odp: Argument a dowód
27-02-2013 16:49 - Odp: Argument Kosmologiczny na istnienie Boga
28-02-2013 11:30 - Odp: Argument Kosmologiczny na istnienie Boga
28-02-2013 11:45 - Odp: Argument Kosmologiczny na istnienie Boga
19-10-2011 13:08 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy
24-10-2011 01:32 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy
24-10-2011 23:46 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy
25-10-2011 12:31 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy
26-10-2011 16:11 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy
05-09-2014 10:21 - Odp: Argument za szkodliwością filozofii Boga
15-04-2015 13:54 - Odp: Argumenty za niewiarą
23-11-2009 12:08 - Odp: Art. 53. punkt 7. konstytucji
23-11-2009 13:54 - Odp: Art. 53. punkt 7. konstytucji
25-03-2010 16:05 - Odp: Artykuł Pratchetta do przetłumaczenia
26-07-2011 10:07 - Odp: Asymetria
01-06-2011 13:46 - Odp: Ateista - gatunek zagrożony?
02-11-2009 22:50 - Odp: Ateista - szczęśliwy?
04-11-2009 23:04 - Odp: Ateista - szczęśliwy?
18-04-2014 15:07 - Odp: Ateista = Relatywista
18-04-2014 15:09 - Odp: Ateista = Relatywista
18-04-2014 21:54 - Odp: Ateista = Relatywista
18-04-2014 22:32 - Odp: Ateista = Relatywista
19-01-2010 16:37 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja...
20-01-2010 13:38 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja...
21-01-2010 21:23 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja...
22-01-2010 21:54 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja...
14-10-2010 15:07 - Odp: Ateista czyli dzika bestia
30-12-2008 00:04 - Odp: Ateista i dekalog
30-12-2008 11:09 - Odp: Ateista i dekalog
15-05-2009 09:36 - Odp: Ateista jako smutna koza :D
Razem: 1506 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)