 |
Wypowiedzi czytelnika Ojciec Ateusz 06-03-2013 14:20 - Akceptacja odpowiedzi przez autora wątku 18-08-2009 21:47 - Ateista w okopach 07-08-2009 11:39 - Ciemne interesy banku Watykanu 01-07-2010 01:46 - Co wiemy? 07-03-2009 21:47 - Odp: Paradoks humanistyczny. 11-03-2009 22:56 - Odp: "....wioskowy ateista..." 13-12-2009 00:00 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 13-12-2009 00:28 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 06-10-2012 20:55 - Odp: "Ateiści to zwierzęta, które trzeba leczyć" 14-09-2012 12:18 - Odp: "Bóg urojony" - dla kogo ksiązka 14-09-2012 15:57 - Odp: "Bóg urojony" - dla kogo ksiązka 30-05-2010 00:24 - Odp: "Czy dieta wegańska ma oparcie w nauce?" - konferencja 15-05-2010 00:11 - Odp: "Nielegalny krzyż" 28-08-2009 18:12 - Odp: "Niezbity dowód przeciw in vitro! Natychmiast zakazać!" 29-08-2009 10:50 - Odp: "Niezbity dowód przeciw in vitro! Natychmiast zakazać!" 21-03-2012 23:22 - Odp: "Rząd uderzając w Kościół uderza w Polaków". Czy ja je 12-06-2014 10:34 - Odp: "Świat" - jako tako 11-09-2010 14:56 - Odp: "Tradycja" związana z apostazją 11-09-2010 23:59 - Odp: "Tradycja" związana z apostazją 10-05-2010 08:29 - Odp: "Żelazne Łańcuchy" 23-04-2012 23:54 - Odp: 'niektóre panienki się puszczają, a inne walczą z Kościołem' 24-09-2009 08:34 - Odp: 1000 vs. GN 18-12-2012 10:31 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego 18-12-2012 12:40 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego 18-12-2012 21:31 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego 19-12-2012 11:59 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego 19-12-2012 12:12 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego 06-05-2010 22:53 - Odp: 150000 podpisów 18-03-2009 14:32 - Odp: 19 wersetów mówiących o tym, że Jezus JEST Bogiem 05-11-2012 15:18 - Odp: 3 procent 29-09-2009 13:14 - Odp: 40 mln !!! 16-04-2015 10:57 - Odp: 6 latek zadaje pytania... 17-04-2015 23:46 - Odp: 6 latek zadaje pytania... 05-01-2012 22:06 - Odp: 6 stycznia - tzw. święto 10-03-2009 22:18 - Odp: 95 na 100 Polaków to katole, wg deklaracji a nie ksiąg paraf 17-05-2010 09:41 - Odp: Aborcja i zarodki-ludzie 17-05-2010 11:50 - Odp: Aborcja i zarodki-ludzie 17-05-2010 13:13 - Odp: Aborcja i zarodki-ludzie 19-02-2014 13:01 - Odp: Aborcja na życzenie, a sprawa ojcostwa i alimentów 19-02-2014 13:09 - Odp: Aborcja na życzenie, a sprawa ojcostwa i alimentów 19-02-2014 13:13 - Odp: Aborcja na życzenie, a sprawa ojcostwa i alimentów 21-11-2009 22:22 - Odp: Absurd parytetu kobiet 22-11-2009 23:13 - Odp: Absurd parytetu kobiet 22-11-2009 23:20 - Odp: Absurd parytetu kobiet 24-11-2009 00:30 - Odp: Absurd parytetu kobiet 17-11-2009 12:58 - Odp: Absurdalne "zakazy" księży 20-11-2009 21:14 - Odp: Absurdalne "zakazy" księży 08-04-2016 21:24 - Odp: ad rem bez mowy trawy 28-08-2013 00:04 - Odp: Adolf Hitler ateista 28-08-2013 00:06 - Odp: Adolf Hitler ateista 28-08-2013 02:02 - Odp: Adolf Hitler ateista 22-07-2010 15:48 - Odp: Agnostycy to tchórze ? 24-12-2008 23:36 - Odp: Agnostycyzm czy ateizm - który pogląd bardziej racjonalny? 29-12-2008 23:18 - Odp: Agnostycyzm czy ateizm - który pogląd bardziej racjonalny? 30-12-2008 22:30 - Odp: Agnostycyzm czy ateizm - który pogląd bardziej racjonalny? 31-12-2008 16:22 - Odp: Agnostycyzm czy ateizm - który pogląd bardziej racjonalny? 06-03-2013 15:14 - Odp: Akceptacja odpowiedzi przez autora wątku 06-03-2013 15:25 - Odp: Akceptacja odpowiedzi przez autora wątku 06-10-2012 22:29 - Odp: Aksjologia, metaetyka 02-11-2010 09:10 - Odp: Akt apostazji, odstapienie od kosciola... 20-05-2010 10:11 - Odp: Albo in vitro, albo wafelek 24-03-2014 11:32 - Odp: Ankieta hetero czy homo 24-03-2014 12:11 - Odp: Ankieta hetero czy homo 24-03-2014 16:13 - Odp: Ankieta hetero czy homo 25-03-2014 10:25 - Odp: Ankieta hetero czy homo 14-01-2015 01:10 - Odp: Apel do nie wierzących! 17-04-2009 12:42 - Odp: Apostazja PSR 17-04-2009 15:18 - Odp: Apostazja śmiertelnym wrogiem KK 03-06-2009 22:29 - Odp: Architektura utopii 20-12-2013 11:56 - Odp: Arcybiskup męczennik 28-05-2011 23:07 - Odp: Argument a dowód 27-02-2013 16:49 - Odp: Argument Kosmologiczny na istnienie Boga 28-02-2013 11:30 - Odp: Argument Kosmologiczny na istnienie Boga 28-02-2013 11:45 - Odp: Argument Kosmologiczny na istnienie Boga 19-10-2011 13:08 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy 24-10-2011 01:32 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy 24-10-2011 23:46 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy 25-10-2011 12:31 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy 26-10-2011 16:11 - Odp: Argument na stwierdzenie, że nie ma alternatywy 05-09-2014 10:21 - Odp: Argument za szkodliwością filozofii Boga 15-04-2015 13:54 - Odp: Argumenty za niewiarą 23-11-2009 12:08 - Odp: Art. 53. punkt 7. konstytucji 23-11-2009 13:54 - Odp: Art. 53. punkt 7. konstytucji 25-03-2010 16:05 - Odp: Artykuł Pratchetta do przetłumaczenia 26-07-2011 10:07 - Odp: Asymetria 01-06-2011 13:46 - Odp: Ateista - gatunek zagrożony? 02-11-2009 22:50 - Odp: Ateista - szczęśliwy? 04-11-2009 23:04 - Odp: Ateista - szczęśliwy? 18-04-2014 15:07 - Odp: Ateista = Relatywista 18-04-2014 15:09 - Odp: Ateista = Relatywista 18-04-2014 21:54 - Odp: Ateista = Relatywista 18-04-2014 22:32 - Odp: Ateista = Relatywista 19-01-2010 16:37 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja... 20-01-2010 13:38 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja... 21-01-2010 21:23 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja... 22-01-2010 21:54 - Odp: Ateista czy Niewierzący? Krótka refleksja... 14-10-2010 15:07 - Odp: Ateista czyli dzika bestia 30-12-2008 00:04 - Odp: Ateista i dekalog 30-12-2008 11:09 - Odp: Ateista i dekalog 15-05-2009 09:36 - Odp: Ateista jako smutna koza :D Razem: 1506 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |