Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Ojciec Ateusz

14-01-2014 12:00 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku
14-01-2014 11:11 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą
14-01-2014 09:08 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą
14-01-2014 00:36 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą
13-01-2014 01:40 - Odp: Jakie kryteria prawdy i naukowości?
13-01-2014 00:47 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą
13-01-2014 00:03 - Odp: Jakie kryteria prawdy i naukowości?
12-01-2014 22:05 - Odp: Jakie kryteria prawdy i naukowości?
12-01-2014 00:44 - Odp: Źródło wiedzy
11-01-2014 23:31 - Odp: Moja polemika do art "Dowody istnienia Boga..." Autor :
09-01-2014 01:33 - Odp: Czym się różni różaniec od maści homeopatycznej?
05-01-2014 15:35 - Odp: Kolęda
03-01-2014 16:45 - Odp: Kolęda
03-01-2014 16:40 - Odp: Kolęda
02-01-2014 01:06 - Odp: Psują mi kolędy!
31-12-2013 00:19 - Odp: Wątpliwość językowa
20-12-2013 23:22 - Odp: Wiara Polaków
20-12-2013 16:04 - Odp: Naukowo o aborcji
20-12-2013 15:39 - Odp: Kącik wyznań: zostałem zseksualizowany jako dziecko
20-12-2013 11:56 - Odp: Arcybiskup męczennik
19-12-2013 11:12 - Odp: Racjonalna nieracjonalność, a nauka pływania.
18-12-2013 23:22 - Odp: Naukowo o aborcji
18-12-2013 22:06 - Odp: Śmierć
18-12-2013 18:14 - Odp: Śmierć
18-12-2013 12:10 - Odp: Racjonalna nieracjonalność?
18-12-2013 10:59 - Odp: Naukowo o aborcji
18-12-2013 10:31 - Odp: Śmierć
16-12-2013 11:16 - Odp: Sztuczna inteligencja.
13-12-2013 12:38 - Odp: Bożonarodzeniowa refleksja o poczęciu
12-12-2013 21:09 - Odp: Co ma do zaoferowania ateizm?
12-12-2013 20:40 - Odp: Nie tylko teizm
12-12-2013 17:29 - Odp: Co ma do zaoferowania ateizm?
12-12-2013 09:57 - Odp: Prawda o wynagrodzeniach w Polsce
11-12-2013 22:15 - Odp: Prawda o wynagrodzeniach w Polsce
11-12-2013 21:56 - Odp: Wszechświat
08-12-2013 22:57 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
08-12-2013 22:51 - Odp: Parytety
06-12-2013 11:38 - Odp: Stracili wiarę w boga.
03-12-2013 21:45 - Odp: Jak odpowiadać napastliwcom religijnym?
02-12-2013 11:33 - Odp: Wiekowy znawca naukowości dżenderu
01-12-2013 22:14 - Odp: Jak odpowiadać napastliwcom religijnym?
01-12-2013 18:56 - Odp: DOWÓD NA ISTNIENIE BOGA!!!
23-11-2013 16:58 - Odp: elektron - fala czy cząsteczka?
23-11-2013 16:49 - Odp: elektron - fala czy cząsteczka?
22-11-2013 14:43 - Odp: Wszechświat
22-11-2013 11:20 - Odp: Wszechświat
22-11-2013 09:50 - Odp: Wszechświat
19-11-2013 23:57 - Odp: Seksowna konferencja Frondy
19-11-2013 23:01 - Odp: Seksowna konferencja Frondy
18-11-2013 01:32 - Odp: Film o świętym zboczeńcu.
13-11-2013 22:10 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
07-11-2013 23:40 - Odp: Tabu
07-11-2013 19:37 - Odp: Kto to zrobił?
07-11-2013 12:06 - Odp: Kto to zrobił?
31-10-2013 12:20 - Odp: Zagadka
30-10-2013 22:17 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
30-10-2013 21:46 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
30-10-2013 15:36 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
30-10-2013 15:29 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
30-10-2013 15:10 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
30-10-2013 12:42 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
30-10-2013 11:17 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
30-10-2013 09:26 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
30-10-2013 08:52 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
30-10-2013 00:46 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
29-10-2013 23:51 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
29-10-2013 16:15 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
29-10-2013 16:07 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
29-10-2013 12:06 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
29-10-2013 11:55 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
25-10-2013 13:40 - Odp: Heja :)
22-10-2013 11:20 - Odp: Jeszcze wierzę.
16-10-2013 22:11 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
16-10-2013 15:19 - Odp: Ubój rytualny a prawa podstawowe...
15-10-2013 15:00 - Odp: Dlaczego ateistom nie jest wszystko jedno?
15-10-2013 14:42 - Odp: Dlaczego ateistom nie jest wszystko jedno?
15-10-2013 13:46 - Odp: Dlaczego ateistom nie jest wszystko jedno?
14-10-2013 22:17 - Odp: Dlaczego ateistom nie jest wszystko jedno?
14-10-2013 12:47 - Odp: Dlaczego ateistom nie jest wszystko jedno?
14-10-2013 10:30 - Odp: Dlaczego ateistom nie jest wszystko jedno?
11-10-2013 23:54 - Odp: Dlaczego ateistom nie jest wszystko jedno?
11-10-2013 21:18 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
11-10-2013 14:17 - Odp: Imaginarium w październiku
11-10-2013 11:27 - Odp: Przyśpiewki terrorystów
11-10-2013 11:04 - Odp: Przyśpiewki terrorystów
11-10-2013 10:54 - Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika Jan Werbiński
10-10-2013 22:25 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
10-10-2013 16:24 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
10-10-2013 16:14 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
10-10-2013 10:57 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
10-10-2013 10:33 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
10-10-2013 09:42 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
09-10-2013 23:39 - Odp: Biskupi ponad prawem!
09-10-2013 23:18 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
09-10-2013 19:52 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
09-10-2013 19:41 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
09-10-2013 16:00 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
09-10-2013 15:32 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
09-10-2013 01:39 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil
09-10-2013 01:17 - Odp: Szkiełko do Oka
Razem: 1506 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)