Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika stanik

19-04-2012 22:02 - Odp: Czy Polsce grozi zamach stanu?
13-04-2011 21:12 - Odp: Nowa inicjatywa w sprawie pomnika.
13-04-2011 20:00 - Nowa inicjatywa w sprawie pomnika.
26-02-2011 20:40 - Odp: tzw. wierność
26-02-2011 19:45 - Odp: tzw. wierność
25-02-2011 19:24 - Odp: Czy współcześni politycy mają mają honor ?
14-02-2011 23:27 - Odp: Czy jakiś racjonalista popiera jeszcze PO ?!
14-02-2011 21:18 - Odp: Czy jakiś racjonalista popiera jeszcze PO ?!
14-02-2011 21:14 - Odp: Czy jakiś racjonalista popiera jeszcze PO ?!
09-02-2011 00:19 - Odp: Bóg, Bóg, Bóg, Bóg oraz Bóg Bóg i Bóg.
08-02-2011 21:50 - Odp: Mycie lewicy
08-02-2011 20:40 - Odp: Mycie lewicy
08-02-2011 20:23 - Odp: Mycie lewicy
08-02-2011 20:12 - Odp: Mycie lewicy
03-02-2011 19:11 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
03-02-2011 15:02 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
03-02-2011 14:52 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
03-02-2011 13:29 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
02-02-2011 23:20 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
02-02-2011 21:52 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
02-02-2011 21:06 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
02-02-2011 17:17 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
02-02-2011 15:35 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
05-01-2011 20:59 - Odp: Chłopcy
04-01-2011 14:12 - Odp: Prawo do obrzydzenia i obrony dzieci.
03-01-2011 22:01 - Odp: Prawo do obrzydzenia i obrony dzieci.
11-09-2010 08:33 - Odp: Moje dziecko poszło do szkoły
09-09-2010 21:54 - Odp: pytanie
09-09-2010 21:39 - Odp: pytanie
09-09-2010 20:44 - Odp: Poleć książkę
09-09-2010 19:41 - Pytanie o rozmiar Wszechświata
09-09-2010 19:31 - Odp: Jarosław Kaczynski - twardy przywódca czy dyktator ?
28-07-2010 21:54 - Odp: Pamięć narodowa w popkulturze.
14-07-2010 16:19 - Odp: Pilnie potrzebne osoby do współpracy przy zbiórce podpisów
12-07-2010 21:33 - Odp: Uliczne zbieranie podpisów w Łodzi 11.07 - Wycofanie Religii
08-07-2010 16:23 - Odp: Dokąd zmierza PO
07-07-2010 22:16 - Odp: list do Tuska
07-07-2010 21:58 - Odp: list do Tuska
06-07-2010 22:30 - Odp: Państwo - minimum versus maximum
06-07-2010 22:12 - Odp: Państwo - minimum versus maximum
05-07-2010 21:38 - Odp: list do Tuska
05-07-2010 21:34 - Odp: list do Tuska
05-07-2010 16:10 - List do Tuska
01-07-2010 22:22 - Odp: Wiec wyborczy i inne pierdoły.
30-06-2010 00:02 - Odp: Czy wizjonerzy kłamią ?
29-06-2010 23:49 - Odp: Czy wizjonerzy kłamią ?
29-06-2010 23:30 - Odp: Prezydent Bronisław Komorowski
29-06-2010 23:23 - Odp: Prezydent Bronisław Komorowski
26-06-2010 12:10 - Odp: Między dżumą a cholerą.
25-06-2010 22:36 - Odp: Między dżumą a cholerą.
25-06-2010 15:27 - Odp: Między dżumą a cholerą.
22-06-2010 22:53 - Odp: pomyłka
22-06-2010 22:09 - Pomyłka
18-06-2010 21:42 - Odp: sama determinacja, to nie wszystko
16-06-2010 08:11 - Odp: Grzegorz Napieralski
16-06-2010 07:27 - Odp: Grzegorz Napieralski
15-06-2010 23:37 - Odp: Grzegorz Napieralski
15-06-2010 23:24 - Odp: Tożsamość
15-06-2010 22:21 - Odp: Tożsamość
15-06-2010 14:54 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy?
15-06-2010 14:38 - Odp: Tożsamość
14-06-2010 22:18 - Tożsamość
14-06-2010 21:38 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy?
14-06-2010 20:44 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy?
14-06-2010 19:50 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy?
13-06-2010 23:05 - Odp: To już jest koniec
13-06-2010 22:28 - Odp: To już jest koniec
11-06-2010 00:19 - Odp: Każdy musi umrzeć.
10-06-2010 23:22 - Odp: Każdy musi umrzeć.
10-06-2010 22:58 - Odp: Każdy musi umrzeć.
10-06-2010 22:37 - Odp: Każdy musi umrzeć.
09-06-2010 23:52 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych
09-06-2010 23:38 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych
09-06-2010 22:57 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych
09-06-2010 22:14 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych
09-06-2010 21:43 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych
08-06-2010 22:17 - Odp: M0J MOTYW.
08-06-2010 21:27 - Odp: M0J MOTYW.
25-05-2010 22:05 - Odp: Dzień malowania Mahometa
24-05-2010 21:24 - Odp: Dzień malowania Mahometa
24-05-2010 21:11 - Odp: Dzień malowania Mahometa
24-05-2010 21:01 - Odp: Dzień malowania Mahometa
16-05-2010 21:12 - Odp: Wolność
12-05-2010 20:47 - Odp: Miłość (?)
10-05-2010 20:43 - Odp: Co możemy zrobić pozytywnego?
09-05-2010 22:13 - Odp: Czy można być spokojnym.....................
09-05-2010 21:48 - Odp: Co możemy zrobić pozytywnego?
09-05-2010 21:36 - Odp: Czy można być spokojnym.....................
09-05-2010 21:24 - Odp: Co możemy zrobić pozytywnego?
07-05-2010 23:46 - Odp: A może jednak Kaczyński?
07-05-2010 22:37 - Odp: Czy można być spokojnym.....................
07-05-2010 22:03 - Co możemy zrobić pozytywnego?
10-03-2010 22:46 - Odp: pytanie
10-03-2010 21:58 - Odp: pytanie
10-03-2010 21:34 - Odp: pytanie
10-03-2010 21:05 - Pytanie
12-11-2009 21:00 - Odp: Sprawa religii w szkole
27-10-2009 19:51 - Odp: Bóg istnieje, czy nie?
27-10-2009 19:46 - Odp: Bóg istnieje, czy nie?
Razem: 107 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)