 |
Wypowiedzi czytelnika zohen 30-01-2011 10:52 - Odp: Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon 11-03-2012 23:48 - Odp: Jaki Kościół jest biedny i jaki dobry - propaganda w TVP 08-03-2012 15:25 - Odp: Kolejny religijny wariat 08-03-2012 17:34 - Odp: Kolejny religijny wariat 09-03-2012 21:53 - Odp: Kolejny religijny wariat 09-03-2012 22:14 - Odp: Kolejny religijny wariat 09-03-2012 22:32 - Odp: Kolejny religijny wariat 01-01-2013 21:42 - Odp: Konferencja: Jan Paweł II a problemy bezpieczeństwa 21-02-2012 19:07 - Odp: Kościół czuje się atakowany "Metodą szatana jest kłamstwo&qu 22-05-2013 21:36 - Odp: Kościół domaga się ... rozwiązanie kompromisowe! 19-03-2012 09:42 - Odp: Kościół ostoją wartości i moralności 19-03-2012 10:06 - Odp: Kościół ostoją wartości i moralności 19-03-2012 21:13 - Odp: Kościół ostoją wartości i moralności 04-08-2009 23:01 - Odp: Krytyka cielesności 21-03-2012 20:54 - Odp: Kryzys polityki Izraela ? 21-03-2012 21:12 - Odp: Kryzys polityki Izraela ? 06-03-2013 22:12 - Odp: Ksiądz w szpitalu jest intruzem dla niekatolickiego pacjenta 01-03-2011 21:27 - Odp: między słowami a wiarą 22-02-2011 11:44 - Odp: Nie ma boga więc wszystko wolno 22-02-2011 14:22 - Odp: Nie ma boga więc wszystko wolno 16-12-2010 16:58 - Odp: OJCIEC -kto to dla katolików?? 16-12-2010 17:25 - Odp: OJCIEC -kto to dla katolików?? 11-10-2012 21:08 - Odp: OT: Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści! 11-10-2012 21:16 - Odp: OT: Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści! 07-05-2012 20:33 - Odp: Parlamentarny zespół PiS do przeciwdziałania ateizacji 13-10-2012 19:21 - Odp: Pedofilia dozwolona w islamie??? 03-03-2013 22:12 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół 03-03-2013 23:23 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół 04-03-2013 16:01 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół 04-03-2013 20:02 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół 06-03-2013 21:21 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół 06-03-2013 23:11 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół 12-10-2012 01:37 - Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści! 10-11-2011 20:38 - Odp: Poniżej krzyża 30-04-2013 21:54 - Odp: Poronienie a morderstwo. 02-05-2013 09:30 - Odp: Poronienie a morderstwo. 02-05-2013 10:18 - Odp: Poronienie a morderstwo. 20-08-2011 04:32 - Odp: Poznań - Wyjdź z domu... czyli spotkanie ateistów. 12-03-2012 21:03 - Odp: Problem z etyką w Liceum 12-03-2012 21:36 - Odp: Problem z etyką w Liceum 12-03-2012 22:18 - Odp: Problem z etyką w Liceum 08-10-2013 21:32 - Odp: Problemy nauki z religią. Wykład i debata. 02-08-2009 17:41 - Odp: Racjonalista nie może być socjalistą 22-07-2012 09:57 - Odp: Reakcja zwykłych ludzi na racjonalizm i sceptycyzm 21-06-2012 20:33 - Odp: Rząd się "uparł" na 0,3% 15-03-2012 16:30 - Odp: Rząd: 0,3 proc. podatku na Kościoły i związki wyznaniowe 30-05-2013 12:48 - Odp: Słowo na dzień Bożego Ciała 30-05-2013 14:33 - Odp: Słowo na dzień Bożego Ciała 30-05-2013 15:09 - Odp: Słowo na dzień Bożego Ciała 14-10-2012 19:48 - Odp: Słowo na niedzielę - humor świątynny 16-03-2012 11:13 - Odp: Szkolne kółko racjonalisty/dyskusyjne? 20-12-2012 11:58 - Odp: Święty, purpurowy, biskupi gniew 04-02-2013 22:13 - Odp: Transseksualiści 26-02-2012 13:17 - Odp: trochę teistyczny ateizm 26-02-2012 21:52 - Odp: trochę teistyczny ateizm 05-03-2012 23:31 - Odp: Tupet 05-03-2012 23:47 - Odp: Tupet 16-03-2013 13:13 - Odp: Tusk został nawiedzony łaską głębokiej wiary w państwo wyznaniowe 15-02-2012 10:47 - Odp: uderz w stół 17-02-2012 10:29 - Odp: uderz w stół 22-03-2013 09:35 - Odp: Wiara w niewiarę 31-08-2013 18:15 - Odp: Witaj szkoło! 31-08-2013 18:54 - Odp: Witaj szkoło! 07-08-2011 21:08 - Odp: Zainteresowanie portalem Racjonalista (moje) spadło o 26% 07-08-2011 22:06 - Odp: Zainteresowanie portalem Racjonalista (moje) spadło o 26% 08-08-2011 08:43 - Odp: Zainteresowanie portalem Racjonalista (moje) spadło o 26% 15-10-2014 19:41 - Odp: Zakaz klauzuli sumienia w..... Kościele Katolickim 05-05-2012 20:04 - Odp: Zespół parlamentarny ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski 05-05-2012 20:28 - Odp: Zespół parlamentarny ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski 08-05-2012 08:59 - Odp: Zespół parlamentarny ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski 08-05-2012 22:14 - Odp: Zespół parlamentarny ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski 08-05-2012 23:18 - Odp: Zespół parlamentarny ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski 15-04-2012 13:04 - Odp: Zrezygnujmy z minusów! 15-04-2012 16:27 - Odp: Zrezygnujmy z minusów! 02-06-2012 09:05 - Odp: Zwierze konta człowiek 20-12-2012 12:13 - Odp: że to niby kobiety są potulne wobec religii 21-12-2012 17:48 - Odp: że to niby kobiety są potulne wobec religii 25-08-2013 23:58 - Odp: Żołnierze czy pielgrzymi? 26-08-2013 11:43 - Odp: Żołnierze czy pielgrzymi? 02-08-2009 18:36 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego 02-08-2009 19:09 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego 02-08-2009 20:30 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego 02-08-2009 21:11 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego 02-08-2009 21:30 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego 02-08-2009 21:57 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego 02-08-2009 22:22 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego 02-08-2009 22:33 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego 03-03-2013 21:52 - Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół 30-05-2013 11:51 - Słowo na dzień Bożego Ciała 20-02-2012 18:48 - Szatan w stopniu sierżanta 19-12-2012 20:47 - Święty, purpurowy, biskupi gniew 26-02-2012 10:40 - trochę teistyczny ateizm 16-03-2013 12:09 - Tusk został nawiedzony łaską głębokiej wiary w państwo wyznaniowe 07-08-2011 20:36 - Zainteresowanie portalem Racjonalista (moje) spadło o 26% 15-04-2012 11:59 - Zrezygnujmy z minusów! 02-08-2009 17:57 - Życie konia, a życie bacy z Zakopanego Razem: 167 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |