 |
Wypowiedzi czytelnika spellbinder 20-04-2011 23:01 - Odp: Zmiana płci 10 latka 20-04-2011 23:00 - Odp: Zmiana płci 10 latka 20-04-2011 16:52 - Odp: Zmiana płci 10 latka 20-04-2011 16:42 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm 20-04-2011 16:37 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm 20-04-2011 15:55 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm 20-04-2011 15:46 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm 20-04-2011 15:24 - Odp: Zmiana płci 10 latka 20-04-2011 14:41 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm 20-04-2011 14:39 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm 20-04-2011 13:34 - Odp: Zmiana płci 10 latka 20-04-2011 13:28 - Odp: Zmiana płci 10 latka 20-04-2011 12:45 - Odp: Zmiana płci 10 latka 19-04-2011 14:19 - Odp: argument istnienia boga (dowolnego) z lotto 19-04-2011 12:04 - Odp: Intuicja królicy 19-04-2011 02:02 - Odp: Intuicja królicy 18-04-2011 12:59 - Odp: Chińscy komuniści budują klasztory 18-04-2011 04:03 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 16-04-2011 13:33 - Odp: Rosja - państwo pseudo-demokratyczne ? 15-04-2011 17:41 - Odp: Muzułmanka w Playboyu 15-04-2011 09:22 - Odp: Muzyka młodego pokolenia 15-04-2011 01:05 - Odp: Kaldera Yellowstone - jest się czego bać ? 15-04-2011 00:56 - Odp: Wojna z -DODATEK cz:3. (Argument Russela). 14-04-2011 16:13 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem 13-04-2011 18:41 - Odp: Wojna z -DODATEK cz:3. (Argument Russela). 13-04-2011 15:46 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem 13-04-2011 14:43 - Odp: Wojna ateistów z Bogiem czy wojna z Projektem? 12-04-2011 23:49 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama 12-04-2011 23:38 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem 12-04-2011 23:35 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem 12-04-2011 23:31 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem 12-04-2011 20:19 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem 12-04-2011 15:01 - Odp: burki 12-04-2011 02:45 - Odp: Są jeszcze dobrzy ludzie 12-04-2011 02:08 - Odp: Są jeszcze dobrzy ludzie 12-04-2011 02:05 - Odp: Są jeszcze dobrzy ludzie 11-04-2011 20:51 - Odp: Poprawność językowa 11-04-2011 20:38 - Odp: koci Jezus 11-04-2011 20:04 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama 11-04-2011 10:06 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama 10-04-2011 15:26 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama 10-04-2011 00:38 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama 09-04-2011 22:57 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama 09-04-2011 02:23 - Odp: Uwaga, atak ateistów! :/ 08-04-2011 21:22 - Odp: nigdy więcej. 08-04-2011 04:05 - Odp: nigdy więcej. 08-04-2011 00:53 - Odp: nigdy więcej. 07-04-2011 22:24 - Odp: nigdy więcej. 07-04-2011 21:22 - Odp: Prawo wlasnosci intelektualnej nie istnieje? 06-04-2011 21:41 - Odp: Prawo wlasnosci intelektualnej nie istnieje? 06-04-2011 15:46 - Odp: Religia - zastępstwo 06-04-2011 15:16 - Odp: Prawo wlasnosci intelektualnej nie istnieje? 06-04-2011 13:56 - Odp: Religia - zastępstwo 06-04-2011 13:41 - Odp: Przełom w rozumieniu ewolucji 05-04-2011 18:39 - Odp: Przełom w rozumieniu ewolucji 05-04-2011 18:21 - Odp: Jak rozpoznać sektę? Jak działają i dlaczego są niebezpieczne? 05-04-2011 17:46 - Odp: Jak rozpoznać sektę? Jak działają i dlaczego są niebezpieczne? 05-04-2011 17:07 - Odp: Jak rozpoznać sektę? Jak działają i dlaczego są niebezpieczne? 05-04-2011 17:05 - Odp: Przełom w rozumieniu ewolucji 05-04-2011 12:21 - Odp: Facebook kocha cię dożywotnio 04-04-2011 22:26 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja 04-04-2011 21:35 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja 04-04-2011 20:03 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja 04-04-2011 19:44 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe 04-04-2011 16:43 - Odp: Duch nowej ortografii 04-04-2011 16:41 - Odp: Ślązacy, tzn. kto? 04-04-2011 13:55 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe 04-04-2011 01:44 - Odp: Transhumanizm -> ascendencja ? 04-04-2011 00:14 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"? 04-04-2011 00:10 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe 04-04-2011 00:06 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"? 04-04-2011 00:05 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"? 03-04-2011 14:21 - Odp: Ateizm jest równie nieracjonalny jak wiara w boga 03-04-2011 14:09 - Odp: Gdyby Boga nie było, należałoby Go wymyślić. 03-04-2011 14:09 - Odp: Gdyby Boga nie było, należałoby Go wymyślić. 03-04-2011 12:46 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"? 03-04-2011 01:51 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"? 02-04-2011 23:32 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe 02-04-2011 20:55 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe 02-04-2011 15:16 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"? 02-04-2011 13:19 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe 02-04-2011 00:31 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe 01-04-2011 23:03 - Odp: Sondaż obywatelski 01-04-2011 22:54 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe 01-04-2011 21:07 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe 01-04-2011 18:32 - Odp: Od jutra spis ale po co 01-04-2011 18:29 - Odp: Od jutra spis ale po co 01-04-2011 17:47 - Odp: Od jutra spis ale po co 01-04-2011 16:18 - Odp: Od jutra spis ale po co 01-04-2011 15:02 - Odp: Od jutra spis ale po co 01-04-2011 15:02 - Odp: Od jutra spis ale po co 01-04-2011 14:09 - Odp: Utopia primaaprilisowa 01-04-2011 12:48 - Odp: Rocznica katastrofy smoleńskiej. 01-04-2011 12:35 - Odp: Od jutra spis ale po co 01-04-2011 12:28 - Odp: Od jutra spis ale po co 01-04-2011 01:47 - Odp: Od jutra spis ale po co 01-04-2011 00:10 - Odp: Od jutra spis ale po co 31-03-2011 22:01 - Odp: Od jutra spis ale po co 31-03-2011 21:51 - Odp: Od jutra spis ale po co 31-03-2011 21:32 - Odp: Od jutra spis ale po co Razem: 3499 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |