Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Tomek Fiedorek

13-11-2011 19:28 - Odp: Zadyma w Warszawie
13-11-2011 15:22 - Odp: Zadyma w Warszawie
12-11-2011 03:02 - Odp: Rewolucja Październikowa
12-11-2011 02:53 - Odp: Zadyma w Warszawie
11-11-2011 23:54 - Odp: Kotliński versus Olejnik
11-11-2011 22:34 - Odp: Zadyma w Warszawie
11-11-2011 22:08 - Odp: Zadyma w Warszawie
11-11-2011 21:44 - Odp: Zadyma w Warszawie
11-11-2011 20:36 - Odp: Kotliński versus Olejnik
11-11-2011 20:21 - Odp: Kotliński versus Olejnik
11-11-2011 20:06 - Odp: Symulacja? ..ała, moja głowa!
11-11-2011 19:25 - Odp: 11.11.11.
09-11-2011 21:48 - Odp: Ironia?
09-11-2011 20:55 - Odp: Ironia?
09-11-2011 20:41 - Odp: Ironia?
07-11-2011 01:03 - Odp: Orły kontra Wrona
07-11-2011 00:54 - Odp: Pierdoły?
07-11-2011 00:38 - Odp: Pokory i bojaźni Bożej trochę !
06-11-2011 22:37 - Odp: Poczta Polska- shame on you!
06-11-2011 20:17 - Odp: Pierdoły?
06-11-2011 20:00 - Odp: Pierdoły?
06-11-2011 19:25 - Odp: Refleksje antropologiczno-etyczne
06-11-2011 19:22 - Odp: Pokory i bojaźni Bożej trochę !
06-11-2011 15:29 - Odp: Cejrowski: To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać...
06-11-2011 14:52 - Odp: MAGDALENA SRODA
06-11-2011 14:44 - Odp: Cejrowski: To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać...
06-11-2011 04:19 - Odp: Cejrowski: To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać...
06-11-2011 04:00 - Odp: Jak zostałem talibem?
05-11-2011 16:46 - Odp: Wierzę w Boga, w rozsądek
05-11-2011 16:36 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
05-11-2011 16:17 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
05-11-2011 16:06 - Odp: Wierzę w Boga, w rozsądek
05-11-2011 15:56 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
05-11-2011 11:41 - Odp: Refleksje antropologiczno-etyczne
05-11-2011 00:15 - Odp: W PiS jak za Stalina
04-11-2011 23:38 - Odp: W PiS jak za Stalina
04-11-2011 23:33 - Odp: Odwirowywanie skarbu państwa
04-11-2011 23:13 - Odp: Refleksje antropologiczno-etyczne
04-11-2011 21:35 - Odp: Refleksje antropologiczno-etyczne
04-11-2011 21:29 - Odp: Refleksje antropologiczno-etyczne
04-11-2011 21:24 - Odp: Pokory i bojaźni Bożej trochę !
04-11-2011 21:08 - Odp: Oszczędności w czasach kryzysu
04-11-2011 20:49 - Odp: Cejrowski: To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać...
04-11-2011 20:12 - Odp: Oszczędności w czasach kryzysu
03-11-2011 22:13 - Odp: Poczta Polska- shame on you!
03-11-2011 22:07 - Odp: Ateizm a wiedza na temat chrześcijaństwa
03-11-2011 21:45 - Odp: Pokory i bojaźni Bożej trochę !
03-11-2011 21:26 - Odp: Ocalenie samolotu
03-11-2011 21:16 - Odp: Od kiedy możemy mówić o "Kościele"?
03-11-2011 19:27 - Odp: Poczta Polska- shame on you!
03-11-2011 19:12 - Odp: Poczta Polska- shame on you!
03-11-2011 10:09 - Odp: Poczta Polska- shame on you!
02-11-2011 23:15 - Poczta Polska- shame on you!
02-11-2011 22:23 - Odp: Jaka książka na prezent?
02-11-2011 22:13 - Odp: Jaka książka na prezent?
02-11-2011 21:59 - Odp: Jaka książka na prezent?
02-11-2011 20:12 - Odp: Homoseksualizm to zło?
02-11-2011 19:54 - Odp: Ateizm a wiedza na temat chrześcijaństwa
01-11-2011 21:57 - Odp: Ateizm a wiedza na temat chrześcijaństwa
01-11-2011 21:52 - Odp: Wszystkich świętych w oczach ateisty
01-11-2011 21:13 - Odp: Ateizm a wiedza na temat chrześcijaństwa
01-11-2011 20:28 - Odp: Wszystkich świętych w oczach ateisty
01-11-2011 20:06 - Odp: Wszystkich świętych w oczach ateisty
01-11-2011 19:57 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
01-11-2011 00:22 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
31-10-2011 22:35 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 22:34 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 22:17 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 22:10 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 21:17 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 21:08 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 16:34 - Odp: MAGDALENA SRODA
31-10-2011 15:47 - Odp: Inflacja magistrów
31-10-2011 13:52 - Odp: Wczoraj w Betlejem, dzisiaj Bentley'em.
30-10-2011 23:15 - Odp: Wczoraj w Betlejem, dzisiaj Bentley'em.
30-10-2011 22:54 - Odp: Ateizm a wiedza na temat chrześcijaństwa
30-10-2011 22:32 - Odp: Ateizm a wiedza na temat chrześcijaństwa
29-10-2011 19:44 - Odp: Pierścień grzybiczy
29-10-2011 18:52 - Odp: Ateistyczny Duch Mzamar
29-10-2011 13:18 - Odp: Pierścień grzybiczy
28-10-2011 21:10 - Odp: Wierzę w Boga, w rozsądek
20-10-2011 23:04 - Odp: Fundacja i dobroć z jej posiadania
20-10-2011 22:55 - Odp: Fundacja i dobroć z jej posiadania
20-10-2011 22:32 - Odp: Szczepionka
20-10-2011 21:50 - Odp: Fundacja i dobroć z jej posiadania
20-10-2011 20:08 - Odp: Polska jest wspólną wartością
20-10-2011 19:18 - Odp: kto nie lubi marychy ?
20-10-2011 19:17 - Odp: kto nie lubi marychy ?
20-10-2011 18:47 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
20-10-2011 17:14 - Odp: UE: Europejska żywność zagrożona.
20-10-2011 16:57 - Odp: Czego uczy szkoła?
20-10-2011 16:33 - Odp: nareszcie mówi się ile zarabia KrK
20-10-2011 16:16 - Odp: Homoseksualizm jako rodzaj niepłodności?
19-10-2011 23:15 - Odp: Szczepionka
19-10-2011 23:06 - Odp: Szczepionka
19-10-2011 22:44 - Odp: Czego uczy szkoła?
19-10-2011 22:32 - Odp: Szczepionka
16-10-2011 04:51 - Odp: Neoliberalny cud
16-10-2011 01:40 - Odp: Teherańska rura... POLECAM
16-10-2011 01:34 - Odp: Neoliberalny cud
Razem: 1102 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)