 |
Wypowiedzi czytelnika Tomek Fiedorek 26-07-2011 22:08 - Odp: Mieć dobrze-świnia.Mieć zle-nieudacznk. 26-07-2011 21:29 - Mieć dobrze-świnia.Mieć zle-nieudacznk. 25-07-2011 22:47 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 22:28 - Odp: Prawo! Brawo! 25-07-2011 22:22 - Odp: Asymetria 25-07-2011 22:12 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 22:05 - Odp: Świat i Zaświaty oczyma Wiary oglądane a opisane Prawdziwie 25-07-2011 21:50 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 21:40 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 21:33 - Odp: Asymetria 25-07-2011 21:18 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 21:03 - Odp: Prawo! Brawo! 25-07-2011 20:47 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji 25-07-2011 19:59 - Odp: Prawo! Brawo! 25-07-2011 19:50 - Odp: V(ictory)! 25-07-2011 19:43 - Odp: Prawo! Brawo! 25-07-2011 19:28 - Odp: "Krakowski Breivik" bardziej "humanitarny" 25-07-2011 00:14 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji 24-07-2011 23:50 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji 24-07-2011 23:39 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji 23-07-2011 16:50 - Odp: Emocje poniosły racjonalistów 23-07-2011 03:45 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 03:38 - Odp: kij w mrowisko 23-07-2011 01:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 00:35 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 00:03 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 23:43 - Odp: Wierność cd. 22-07-2011 23:24 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 23:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:52 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:38 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:21 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:16 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:04 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 21:37 - Odp: Bad Romance 22-07-2011 21:29 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 21:21 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 19:47 - Odp: Wierność cd. 22-07-2011 19:43 - Odp: Bad Romance 22-07-2011 18:37 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 23:00 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 22:54 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 22:45 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 22:42 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 22:26 - Odp: Motyl obraża uczucia religijne Polaków 21-07-2011 22:22 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 21:58 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 21:56 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 21:48 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 21:22 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 21:11 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 20:55 - Odp: Wierność cd. 21-07-2011 20:14 - Odp: Motyl obraża uczucia religijne Polaków 21-07-2011 20:04 - Odp: Zemsta 21-07-2011 19:45 - Odp: Jezus kontratakuje! 20-07-2011 22:05 - Odp: Jezus kontratakuje! 20-07-2011 21:59 - Odp: Jezus kontratakuje! 20-07-2011 21:39 - Odp: Drogie bilbordy wyborcze 20-07-2011 21:18 - Odp: Gazety i... czasopisma 19-07-2011 20:51 - Odp: Mały byłem, bałem się. 18-07-2011 01:18 - Odp: A może przystojny organista ? 18-07-2011 01:13 - Odp: A może przystojny organista ? 18-07-2011 01:02 - Odp: Bezstresowe wychowanie 18-07-2011 00:42 - Odp: Rekomendacja 18-07-2011 00:31 - Odp: Szatan Polską włada! Biada nam bez ojca Tadeusza! 18-07-2011 00:09 - Odp: Krucjata Młodych - Radwańska, Citko, Jurek... 17-07-2011 23:57 - Odp: Stara bieda, nowy kościół 17-07-2011 23:44 - Odp: Stara bieda, nowy kościół 17-07-2011 23:38 - Odp: Co robić? 16-07-2011 01:17 - Odp: poandBog 16-07-2011 01:03 - Odp: Polska bez orła 16-07-2011 00:52 - Odp: Rekomendacja 16-07-2011 00:34 - Odp: Rekomendacja 15-07-2011 20:55 - Odp: Żmija na asfalcie 15-07-2011 20:34 - Odp: Rekomendacja 15-07-2011 20:28 - Odp: Rekomendacja 15-07-2011 20:13 - Odp: Nieczyste 15-07-2011 19:09 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków 15-07-2011 19:02 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków 14-07-2011 22:41 - Odp: Żmija na asfalcie 14-07-2011 22:34 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków 14-07-2011 22:25 - Odp: Dzień jak co dzień w "przenajświętszym kościele" 14-07-2011 22:09 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków 14-07-2011 21:53 - Odp: życie prywatne 14-07-2011 21:35 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle 14-07-2011 21:28 - Odp: Dla "rewolucjonistów" i zauroczonych J.Palikotem, PJNem 14-07-2011 20:54 - Odp: życie prywatne 14-07-2011 20:51 - Odp: Żmija na asfalcie 14-07-2011 20:22 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle 14-07-2011 20:16 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle 14-07-2011 20:12 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle 14-07-2011 02:11 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle 14-07-2011 01:58 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle 14-07-2011 01:54 - Odp: Kiedy Polska??!! 13-07-2011 22:33 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle 13-07-2011 20:56 - Odp: JKM biblista 13-07-2011 20:47 - Odp: "Trudne" pytanie 13-07-2011 20:29 - Odp: Jak rozumują nasi włodarze - przykład z życia 13-07-2011 20:17 - Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? 13-07-2011 20:11 - Odp: Watykan - największy na świecie autorytet w sprawach seksu Razem: 1102 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |