Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Tomek Fiedorek

26-07-2011 22:08 - Odp: Mieć dobrze-świnia.Mieć zle-nieudacznk.
26-07-2011 21:29 - Mieć dobrze-świnia.Mieć zle-nieudacznk.
25-07-2011 22:47 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 22:28 - Odp: Prawo! Brawo!
25-07-2011 22:22 - Odp: Asymetria
25-07-2011 22:12 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 22:05 - Odp: Świat i Zaświaty oczyma Wiary oglądane a opisane Prawdziwie
25-07-2011 21:50 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 21:40 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 21:33 - Odp: Asymetria
25-07-2011 21:18 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 21:03 - Odp: Prawo! Brawo!
25-07-2011 20:47 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
25-07-2011 19:59 - Odp: Prawo! Brawo!
25-07-2011 19:50 - Odp: V(ictory)!
25-07-2011 19:43 - Odp: Prawo! Brawo!
25-07-2011 19:28 - Odp: "Krakowski Breivik" bardziej "humanitarny"
25-07-2011 00:14 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
24-07-2011 23:50 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
24-07-2011 23:39 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
23-07-2011 16:50 - Odp: Emocje poniosły racjonalistów
23-07-2011 03:45 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 03:38 - Odp: kij w mrowisko
23-07-2011 01:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 00:35 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 00:03 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 23:43 - Odp: Wierność cd.
22-07-2011 23:24 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 23:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:52 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:38 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:21 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:16 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:04 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 21:37 - Odp: Bad Romance
22-07-2011 21:29 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 21:21 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 19:47 - Odp: Wierność cd.
22-07-2011 19:43 - Odp: Bad Romance
22-07-2011 18:37 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 23:00 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 22:54 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 22:45 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 22:42 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 22:26 - Odp: Motyl obraża uczucia religijne Polaków
21-07-2011 22:22 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 21:58 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 21:56 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 21:48 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 21:22 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 21:11 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 20:55 - Odp: Wierność cd.
21-07-2011 20:14 - Odp: Motyl obraża uczucia religijne Polaków
21-07-2011 20:04 - Odp: Zemsta
21-07-2011 19:45 - Odp: Jezus kontratakuje!
20-07-2011 22:05 - Odp: Jezus kontratakuje!
20-07-2011 21:59 - Odp: Jezus kontratakuje!
20-07-2011 21:39 - Odp: Drogie bilbordy wyborcze
20-07-2011 21:18 - Odp: Gazety i... czasopisma
19-07-2011 20:51 - Odp: Mały byłem, bałem się.
18-07-2011 01:18 - Odp: A może przystojny organista ?
18-07-2011 01:13 - Odp: A może przystojny organista ?
18-07-2011 01:02 - Odp: Bezstresowe wychowanie
18-07-2011 00:42 - Odp: Rekomendacja
18-07-2011 00:31 - Odp: Szatan Polską włada! Biada nam bez ojca Tadeusza!
18-07-2011 00:09 - Odp: Krucjata Młodych - Radwańska, Citko, Jurek...
17-07-2011 23:57 - Odp: Stara bieda, nowy kościół
17-07-2011 23:44 - Odp: Stara bieda, nowy kościół
17-07-2011 23:38 - Odp: Co robić?
16-07-2011 01:17 - Odp: poandBog
16-07-2011 01:03 - Odp: Polska bez orła
16-07-2011 00:52 - Odp: Rekomendacja
16-07-2011 00:34 - Odp: Rekomendacja
15-07-2011 20:55 - Odp: Żmija na asfalcie
15-07-2011 20:34 - Odp: Rekomendacja
15-07-2011 20:28 - Odp: Rekomendacja
15-07-2011 20:13 - Odp: Nieczyste
15-07-2011 19:09 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków
15-07-2011 19:02 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków
14-07-2011 22:41 - Odp: Żmija na asfalcie
14-07-2011 22:34 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków
14-07-2011 22:25 - Odp: Dzień jak co dzień w "przenajświętszym kościele"
14-07-2011 22:09 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków
14-07-2011 21:53 - Odp: życie prywatne
14-07-2011 21:35 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle
14-07-2011 21:28 - Odp: Dla "rewolucjonistów" i zauroczonych J.Palikotem, PJNem
14-07-2011 20:54 - Odp: życie prywatne
14-07-2011 20:51 - Odp: Żmija na asfalcie
14-07-2011 20:22 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle
14-07-2011 20:16 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle
14-07-2011 20:12 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle
14-07-2011 02:11 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle
14-07-2011 01:58 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle
14-07-2011 01:54 - Odp: Kiedy Polska??!!
13-07-2011 22:33 - Odp: Upadek mitu z teorią spiskową w tle
13-07-2011 20:56 - Odp: JKM biblista
13-07-2011 20:47 - Odp: "Trudne" pytanie
13-07-2011 20:29 - Odp: Jak rozumują nasi włodarze - przykład z życia
13-07-2011 20:17 - Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła?
13-07-2011 20:11 - Odp: Watykan - największy na świecie autorytet w sprawach seksu
Razem: 1102 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)