Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Tomek Fiedorek

24-01-2012 21:58 - Instruktaż odczytywania Woli Boga Ojca...
13-07-2011 19:52 - Kiedy Polska??!!
26-07-2011 21:29 - Mieć dobrze-świnia.Mieć zle-nieudacznk.
25-11-2011 21:21 - Odp: "Czarny Piątek"
26-01-2012 21:12 - Odp: "Duchy Goi" w TVP2 - czyżby coś zaczynało pękać?
31-07-2012 21:29 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu
07-06-2012 18:47 - Odp: "Godne" upamiętnienie...
04-01-2012 22:40 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie"
04-01-2012 23:04 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie"
05-01-2012 19:48 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie"
05-01-2012 21:23 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie"
03-02-2012 21:59 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie"
05-02-2012 05:42 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie"
22-07-2011 21:21 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 21:29 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:04 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:16 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:21 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:38 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:52 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 23:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 23:24 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 00:03 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 00:35 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 01:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 03:45 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 21:18 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 21:40 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 21:50 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 22:12 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
25-07-2011 22:47 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
31-08-2011 19:43 - Odp: "Katole, morda w kubeł"! Czyżby aż tak źle się katolik
25-07-2011 19:28 - Odp: "Krakowski Breivik" bardziej "humanitarny"
13-07-2011 20:47 - Odp: "Trudne" pytanie
25-11-2011 23:12 - Odp: "Zamach smoleński" - nowe "fakty"
25-11-2011 23:45 - Odp: "Zamach smoleński" - nowe "fakty"
18-09-2011 20:14 - Odp: "Żałosna prowokacja Newsweeka i Palikota"
24-09-2013 22:48 - Odp: ''Czarna Wdowa''.
21-04-2012 03:04 - Odp: 'niektóre panienki się puszczają, a inne walczą z Kościołem'
10-12-2012 20:05 - Odp: 'spis ludności'
12-07-2011 21:14 - Odp: -Heh-
17-08-2011 20:17 - Odp: -Heh-
19-08-2011 20:48 - Odp: -Heh-
22-08-2011 23:30 - Odp: -Heh-
03-09-2011 02:00 - Odp: -Heh-
07-10-2011 20:41 - Odp: -Heh-
07-10-2011 23:45 - Odp: -Heh-
12-10-2011 21:22 - Odp: -Heh-
23-11-2011 21:50 - Odp: -Heh-
28-11-2011 23:25 - Odp: -Heh-
09-02-2013 15:07 - Odp: 1. rocznica Ahlquist v. Cranston czyli ban na szkolne modły
11-11-2011 19:25 - Odp: 11.11.11.
26-08-2011 23:21 - Odp: 21*(5000+b) + t = nowa nadzieja ;)
14-07-2011 22:09 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków
14-07-2011 22:34 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków
15-07-2011 19:02 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków
15-07-2011 19:09 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków
19-11-2011 20:10 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
19-11-2011 20:12 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
19-11-2011 20:24 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
19-11-2011 21:34 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
19-11-2011 22:55 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
19-11-2011 23:04 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
19-11-2011 23:17 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
20-11-2011 00:23 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
20-11-2011 00:57 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
20-11-2011 01:08 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
20-11-2011 01:54 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
20-11-2011 02:17 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
20-11-2011 17:08 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
18-07-2011 01:13 - Odp: A może przystojny organista ?
18-07-2011 01:18 - Odp: A może przystojny organista ?
19-11-2011 01:09 - Odp: A propos expose premiera Tuska
19-11-2011 02:09 - Odp: A propos expose premiera Tuska
19-11-2011 02:42 - Odp: A propos expose premiera Tuska
16-11-2012 18:06 - Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
17-11-2012 17:45 - Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
06-05-2013 12:22 - Odp: Aborcja i tytoń
06-05-2013 14:09 - Odp: Aborcja i tytoń
05-08-2011 20:27 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje
05-08-2011 20:43 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje
05-08-2011 20:49 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje
25-02-2012 05:05 - Odp: Akcja ewangelizacja!
25-02-2012 07:00 - Odp: Akcja ewangelizacja!
04-12-2011 23:23 - Odp: Allah akbar. Egipt wkracza w nową epokę
05-12-2011 23:05 - Odp: Allah akbar. Egipt wkracza w nową epokę
05-12-2011 23:39 - Odp: Allah akbar. Egipt wkracza w nową epokę
05-12-2011 23:55 - Odp: Allah akbar. Egipt wkracza w nową epokę
31-01-2012 20:57 - Odp: Alternatywa dla harcerstwa
31-01-2012 21:32 - Odp: Alternatywa dla harcerstwa
31-01-2012 22:16 - Odp: Alternatywa dla harcerstwa
09-08-2012 20:05 - Odp: Anarchokapitalizm
09-08-2012 20:55 - Odp: Anarchokapitalizm
27-07-2011 20:47 - Odp: apostazja czyli jak wypisać się z kościoła
27-07-2011 22:13 - Odp: apostazja czyli jak wypisać się z kościoła
09-07-2011 05:17 - Odp: Argument z pedofilii
13-08-2011 18:17 - Odp: Artykuł o pustelni Natanka
25-07-2011 21:33 - Odp: Asymetria
25-07-2011 22:22 - Odp: Asymetria
05-11-2011 15:56 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
Razem: 1102 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)