 |
Wypowiedzi czytelnika Tomek Fiedorek 26-07-2011 21:29 - Mieć dobrze-świnia.Mieć zle-nieudacznk. 25-11-2011 21:21 - Odp: "Czarny Piątek" 26-01-2012 21:12 - Odp: "Duchy Goi" w TVP2 - czyżby coś zaczynało pękać? 31-07-2012 21:29 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 07-06-2012 18:47 - Odp: "Godne" upamiętnienie... 04-01-2012 22:40 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 04-01-2012 23:04 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 05-01-2012 19:48 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 05-01-2012 21:23 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 03-02-2012 21:59 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 05-02-2012 05:42 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 22-07-2011 21:21 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 21:29 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:04 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:16 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:21 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:38 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 22:52 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 23:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 22-07-2011 23:24 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 00:03 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 00:35 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 01:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 03:45 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 21:18 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 21:40 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 21:50 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 22:12 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 22:47 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 31-08-2011 19:43 - Odp: "Katole, morda w kubeł"! Czyżby aż tak źle się katolik 25-07-2011 19:28 - Odp: "Krakowski Breivik" bardziej "humanitarny" 13-07-2011 20:47 - Odp: "Trudne" pytanie 25-11-2011 23:12 - Odp: "Zamach smoleński" - nowe "fakty" 25-11-2011 23:45 - Odp: "Zamach smoleński" - nowe "fakty" 18-09-2011 20:14 - Odp: "Żałosna prowokacja Newsweeka i Palikota" 24-09-2013 22:48 - Odp: ''Czarna Wdowa''. 21-04-2012 03:04 - Odp: 'niektóre panienki się puszczają, a inne walczą z Kościołem' 10-12-2012 20:05 - Odp: 'spis ludności' 12-07-2011 21:14 - Odp: -Heh- 17-08-2011 20:17 - Odp: -Heh- 19-08-2011 20:48 - Odp: -Heh- 22-08-2011 23:30 - Odp: -Heh- 03-09-2011 02:00 - Odp: -Heh- 07-10-2011 20:41 - Odp: -Heh- 07-10-2011 23:45 - Odp: -Heh- 12-10-2011 21:22 - Odp: -Heh- 23-11-2011 21:50 - Odp: -Heh- 28-11-2011 23:25 - Odp: -Heh- 09-02-2013 15:07 - Odp: 1. rocznica Ahlquist v. Cranston czyli ban na szkolne modły 11-11-2011 19:25 - Odp: 11.11.11. 26-08-2011 23:21 - Odp: 21*(5000+b) + t = nowa nadzieja ;) 14-07-2011 22:09 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków 14-07-2011 22:34 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków 15-07-2011 19:02 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków 15-07-2011 19:09 - Odp: 80 proc. szczęśliwych Polaków 19-11-2011 20:10 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 19-11-2011 20:12 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 19-11-2011 20:24 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 19-11-2011 21:34 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 19-11-2011 22:55 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 19-11-2011 23:04 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 19-11-2011 23:17 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 20-11-2011 00:23 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 20-11-2011 00:57 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 20-11-2011 01:08 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 20-11-2011 01:54 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 20-11-2011 02:17 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 20-11-2011 17:08 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 18-07-2011 01:13 - Odp: A może przystojny organista ? 18-07-2011 01:18 - Odp: A może przystojny organista ? 19-11-2011 01:09 - Odp: A propos expose premiera Tuska 19-11-2011 02:09 - Odp: A propos expose premiera Tuska 19-11-2011 02:42 - Odp: A propos expose premiera Tuska 16-11-2012 18:06 - Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu 17-11-2012 17:45 - Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu 06-05-2013 12:22 - Odp: Aborcja i tytoń 06-05-2013 14:09 - Odp: Aborcja i tytoń 05-08-2011 20:27 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje 05-08-2011 20:43 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje 05-08-2011 20:49 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje 25-02-2012 05:05 - Odp: Akcja ewangelizacja! 25-02-2012 07:00 - Odp: Akcja ewangelizacja! 04-12-2011 23:23 - Odp: Allah akbar. Egipt wkracza w nową epokę 05-12-2011 23:05 - Odp: Allah akbar. Egipt wkracza w nową epokę 05-12-2011 23:39 - Odp: Allah akbar. Egipt wkracza w nową epokę 05-12-2011 23:55 - Odp: Allah akbar. Egipt wkracza w nową epokę 31-01-2012 20:57 - Odp: Alternatywa dla harcerstwa 31-01-2012 21:32 - Odp: Alternatywa dla harcerstwa 31-01-2012 22:16 - Odp: Alternatywa dla harcerstwa 09-08-2012 20:05 - Odp: Anarchokapitalizm 09-08-2012 20:55 - Odp: Anarchokapitalizm 27-07-2011 20:47 - Odp: apostazja czyli jak wypisać się z kościoła 27-07-2011 22:13 - Odp: apostazja czyli jak wypisać się z kościoła 09-07-2011 05:17 - Odp: Argument z pedofilii 13-08-2011 18:17 - Odp: Artykuł o pustelni Natanka 25-07-2011 21:33 - Odp: Asymetria 25-07-2011 22:22 - Odp: Asymetria 05-11-2011 15:56 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany. 05-11-2011 16:17 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany. 05-11-2011 16:36 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany. Razem: 1102 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |