Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Tomek Fiedorek

27-08-2011 00:02 - Odp: Dlaczego Tusk bał się debatować z Palikotem i kłamał ?
27-08-2011 00:10 - Odp: Dlaczego Tusk bał się debatować z Palikotem i kłamał ?
27-08-2011 00:21 - Odp: Dlaczego Tusk bał się debatować z Palikotem i kłamał ?
27-08-2011 02:02 - Odp: Dlaczego Tusk bał się debatować z Palikotem i kłamał ?
27-08-2011 03:01 - Odp: Dlaczego Tusk bał się debatować z Palikotem i kłamał ?
27-07-2012 13:24 - Odp: Do czego była potrzebna religia?
27-07-2012 20:41 - Odp: Do czego była potrzebna religia?
28-03-2014 09:49 - Odp: Do życia podchodźcie optymistycznie
28-03-2012 00:57 - Odp: Dowód na nieistnienie.
10-10-2012 20:54 - Odp: Drodzy, bardzo drodzy studenci
10-10-2012 21:06 - Odp: Drodzy, bardzo drodzy studenci
10-10-2012 22:05 - Odp: Drodzy, bardzo drodzy studenci
20-07-2011 21:39 - Odp: Drogie bilbordy wyborcze
21-08-2011 00:12 - Odp: Dusza komusza
21-08-2011 02:34 - Odp: Dusza komusza
21-08-2011 02:49 - Odp: Dusza komusza
21-08-2011 03:20 - Odp: Dusza komusza
21-08-2011 03:54 - Odp: Dusza komusza
21-08-2011 04:28 - Odp: Dusza komusza
11-08-2012 16:16 - Odp: Dyskryminacja płacowa kobiet
28-06-2012 20:19 - Odp: Dyskryminacja w Polsce: stan na 2012
29-09-2011 21:45 - Odp: Dysydencki szczyt organizacji broniących praw człowieka
29-09-2011 22:03 - Odp: Dysydencki szczyt organizacji broniących praw człowieka
29-09-2011 23:18 - Odp: Dysydencki szczyt organizacji broniących praw człowieka
29-09-2011 23:26 - Odp: Dysydencki szczyt organizacji broniących praw człowieka
09-07-2011 05:02 - Odp: Dzień jak co dzień w "przenajświętszym kościele"
14-07-2011 22:25 - Odp: Dzień jak co dzień w "przenajświętszym kościele"
12-07-2011 19:42 - Odp: Dziesięć cech typowego polskiego katolika
16-01-2012 01:06 - Odp: Dziwne dźwięki
16-01-2012 20:18 - Odp: Dziwne dźwięki
24-09-2011 02:56 - Odp: Edukacyjny update
22-02-2013 18:16 - Odp: Ekspertyza nt. rozsądku
22-02-2013 18:34 - Odp: Ekspertyza nt. rozsądku
24-09-2011 05:15 - Odp: Ekstremizm nowych ateistów
23-07-2011 16:50 - Odp: Emocje poniosły racjonalistów
14-01-2012 22:43 - Odp: Energetyczna muza na chandrę
05-06-2012 21:14 - Odp: Europa odzyskana
11-02-2012 04:35 - Odp: Ewangelia według świętego Mahometa
23-09-2011 21:40 - Odp: Ewolucja gdzie jej szukać?
30-09-2011 21:16 - Odp: Firefox 7
01-10-2011 17:42 - Odp: Firefox 7
01-10-2011 18:55 - Odp: Firefox 7
01-10-2011 19:05 - Odp: Firefox 7
24-11-2011 23:10 - Odp: Fiskus i kropidło
21-01-2012 02:49 - Odp: Fizyczna realizacja matematycznej abstrakcji
22-01-2012 01:32 - Odp: Fizyczna realizacja matematycznej abstrakcji
20-10-2011 21:50 - Odp: Fundacja i dobroć z jej posiadania
20-10-2011 22:55 - Odp: Fundacja i dobroć z jej posiadania
20-10-2011 23:04 - Odp: Fundacja i dobroć z jej posiadania
20-07-2011 21:18 - Odp: Gazety i... czasopisma
18-11-2012 22:19 - Odp: Gdzie tu rozsądek Pani Mucho?
18-11-2012 23:13 - Odp: Gdzie tu rozsądek Pani Mucho?
06-01-2014 21:00 - Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm
10-01-2014 23:36 - Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm
13-10-2012 02:04 - Odp: Głosujemy na miasto, gdzie mają być kolejne bilbordy
01-10-2012 23:22 - Odp: Godność
22-03-2012 23:57 - Odp: Google Street View w Polsce
23-03-2012 21:34 - Odp: Google Street View w Polsce
19-02-2013 21:03 - Odp: Gorąca dyskusja
13-08-2011 02:07 - Odp: Gość w dom, Bóg w dom ;-)
11-09-2011 00:38 - Odp: Grobowa historyczność...
17-09-2011 18:06 - Odp: Grobowa historyczność...
17-09-2011 19:17 - Odp: Grobowa historyczność...
17-09-2011 19:55 - Odp: Grobowa historyczność...
18-09-2011 02:58 - Odp: Grobowa historyczność...
25-09-2011 16:26 - Odp: Grobowa historyczność...
28-09-2011 20:47 - Odp: Grzechy księdza Adama Bonieckiego
30-09-2011 22:48 - Odp: Grzechy księdza Adama Bonieckiego
30-08-2011 22:09 - Odp: Gwoli rozrywki: kwiat poezji polskiej :)
30-08-2011 22:28 - Odp: Gwoli rozrywki: kwiat poezji polskiej :)
01-09-2011 21:05 - Odp: Gwoli rozrywki: kwiat poezji polskiej :)
01-09-2011 22:16 - Odp: Gwoli rozrywki: kwiat poezji polskiej :)
31-10-2011 21:08 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 21:17 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 22:10 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 22:17 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 22:34 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
31-10-2011 22:35 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
01-11-2011 19:57 - Odp: Halloween- rytuał bez treści?
28-07-2011 20:58 - Odp: Hel zamrożony wstrząsami
13-12-2012 21:43 - Odp: Hipotetyczny pozew ateisty o obrazę uczuć religijnych
19-11-2011 23:30 - Odp: Hitchens jest na wykończeniu :(
01-09-2011 20:45 - Odp: hmm...
04-10-2011 19:45 - Odp: Homeopatyczna pigułka antykoncepcyjna
04-10-2011 20:48 - Odp: Homeopatyczna pigułka antykoncepcyjna
04-10-2011 22:28 - Odp: Homeopatyczna pigułka antykoncepcyjna
04-10-2011 22:35 - Odp: Homeopatyczna pigułka antykoncepcyjna
05-10-2011 20:25 - Odp: Homeopatyczna pigułka antykoncepcyjna
05-10-2011 20:29 - Odp: Homeopatyczna pigułka antykoncepcyjna
05-10-2011 21:47 - Odp: Homeopatyczna pigułka antykoncepcyjna
05-10-2011 22:16 - Odp: Homeopatyczna pigułka antykoncepcyjna
20-10-2011 16:16 - Odp: Homoseksualizm jako rodzaj niepłodności?
02-11-2011 20:12 - Odp: Homoseksualizm to zło?
12-07-2011 22:01 - Odp: Humor na wysokim poziomie za cztery melony
12-07-2011 22:18 - Odp: Humor na wysokim poziomie za cztery melony
12-07-2011 22:19 - Odp: Humor na wysokim poziomie za cztery melony
02-09-2011 22:17 - Odp: I Bóg stworzył sex...
04-04-2014 18:12 - Odp: Idą zmiany
08-10-2011 18:04 - Odp: Ilu ateistów w Kościele?
08-10-2011 18:31 - Odp: Ilu ateistów w Kościele?
Razem: 1102 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)