Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Tomek Fiedorek

25-09-2011 14:20 - Odp: Narkofobia
25-09-2011 14:47 - Odp: Narkofobia
25-09-2011 18:57 - Odp: Narkofobia
25-09-2011 20:16 - Odp: Narkofobia
25-09-2011 23:44 - Odp: Narkofobia
07-10-2011 21:50 - Odp: Narkofobia
08-10-2011 15:09 - Odp: Narkofobia
10-01-2014 19:43 - Odp: Następny "baranek boży"
08-01-2012 04:19 - Odp: Nasza młoda część społeczeństwa.
02-10-2011 02:40 - Odp: Nauka języka polskiego na wschodzie
02-10-2011 18:54 - Odp: Nauka języka polskiego na wschodzie
03-10-2011 01:36 - Odp: Nauka języka polskiego na wschodzie
18-12-2011 19:46 - Odp: Nauka Ojca.
29-12-2013 04:05 - Odp: Naukowe dowody na istnienie Boga.
21-12-2013 15:36 - Odp: Naukowo o aborcji
16-10-2011 01:34 - Odp: Neoliberalny cud
16-10-2011 04:51 - Odp: Neoliberalny cud
11-01-2012 22:57 - Odp: Nergal jeszcze raz.
06-10-2011 22:05 - Odp: Nergal wraca
22-01-2012 01:49 - Odp: Nie dla ACTA
22-01-2012 03:27 - Odp: Nie dla ACTA
22-01-2012 04:10 - Odp: Nie dla ACTA
25-01-2013 19:19 - Odp: Nie kijem ją, to pałką czyli nowe prawo w Nowym Meksyku
26-08-2011 21:22 - Odp: Nie wierz we wszystko co słyszysz
27-08-2011 00:57 - Odp: Nie wierz we wszystko co słyszysz
27-08-2011 01:43 - Odp: Nie wierz we wszystko co słyszysz
15-07-2011 20:13 - Odp: Nieczyste
24-09-2011 01:02 - Odp: Niekonsekwencja rodem z Watykanu
11-07-2011 22:00 - Odp: Nienawiść na fb
24-12-2011 13:10 - Odp: Nietolerancja katolickich rodziców potrafi uprzykrzyć życie
29-03-2012 13:23 - Odp: Niewielkich planet w kosmosie jest na pewno mnóstwo. Czas na wnio
02-12-2011 21:39 - Odp: Norwegowie wytyczają nowe ścieżki humanizmu!
05-01-2012 20:10 - Odp: Nowa - RELIGIA - w Szwecji
31-10-2012 10:41 - Odp: Nowy dworzec w Katowicach już bezpieczny.
11-10-2013 19:12 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce
11-09-2012 19:08 - Odp: O etyce po łebakch
16-09-2011 21:26 - Odp: O polityce TVN raz jeszcze (Ruch Palikota - debaty)
26-08-2011 21:08 - Odp: Obietnica Kaczyńskiego w sprawie GMO
11-12-2011 15:31 - Odp: Obowiązkowy udział w "wigilii klasowej"
05-02-2012 04:04 - Odp: Obrażony przedmiot kultu
03-11-2011 21:26 - Odp: Ocalenie samolotu
03-11-2011 21:16 - Odp: Od kiedy możemy mówić o "Kościele"?
19-09-2012 19:15 - Odp: Odmowa rezerwacji billboardów w Lublinie
01-02-2012 23:05 - Odp: Odpowiedzialność w związkach międzyludzkich.
01-02-2012 23:13 - Odp: Odpowiedzialność w związkach międzyludzkich.
01-02-2012 23:32 - Odp: Odpowiedzialność w związkach międzyludzkich.
02-02-2012 00:06 - Odp: Odpowiedzialność w związkach międzyludzkich.
10-12-2011 00:40 - Odp: Odra puka do bram Europy
31-12-2011 18:50 - Odp: Odredakcyjne: Do Siego Roku
12-07-2011 20:45 - Odp: Odsuwamy widmo kryzysu w roku wyborów (3)
12-07-2011 21:26 - Odp: Odsuwamy widmo kryzysu w roku wyborów (3)
12-07-2011 22:27 - Odp: Odsuwamy widmo kryzysu w roku wyborów (3)
13-07-2011 19:12 - Odp: Odsuwamy widmo kryzysu w roku wyborów (3)
04-11-2011 23:33 - Odp: Odwirowywanie skarbu państwa
07-03-2013 19:25 - Odp: ONZ nakłada sankcje na Koreę Północną
07-03-2013 20:24 - Odp: ONZ nakłada sankcje na Koreę Północną
18-02-2013 22:41 - Odp: ordalia
07-11-2011 01:03 - Odp: Orły kontra Wrona
04-11-2011 20:12 - Odp: Oszczędności w czasach kryzysu
04-11-2011 21:08 - Odp: Oszczędności w czasach kryzysu
19-09-2012 20:16 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora
12-09-2011 19:32 - Odp: Otwieram wątek nt. Zlotu Ateistów,
12-09-2011 19:45 - Odp: Otwieram wątek nt. Zlotu Ateistów,
12-09-2011 20:31 - Odp: Otwieram wątek nt. Zlotu Ateistów,
13-09-2011 20:49 - Odp: Otwieram wątek nt. Zlotu Ateistów,
07-10-2011 20:32 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
07-10-2011 21:14 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
07-10-2011 21:30 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
07-10-2011 21:59 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
20-08-2011 16:06 - Odp: Palikota sierociniec dla sierot poeseldesowskich
23-08-2011 20:55 - Odp: Perfumy
23-08-2011 22:01 - Odp: Perfumy
24-08-2011 20:54 - Odp: Perfumy
25-11-2011 20:35 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 21:26 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 21:42 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 22:11 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
13-08-2011 19:39 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
13-08-2011 20:04 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
13-08-2011 20:12 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
13-08-2011 20:32 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
13-08-2011 21:09 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
14-08-2011 00:18 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
14-08-2011 15:21 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
14-08-2011 15:58 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
14-08-2011 20:04 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
14-08-2011 20:29 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
14-08-2011 23:59 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
15-08-2011 00:52 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
06-11-2011 20:00 - Odp: Pierdoły?
06-11-2011 20:17 - Odp: Pierdoły?
07-11-2011 00:54 - Odp: Pierdoły?
29-10-2011 13:18 - Odp: Pierścień grzybiczy
29-10-2011 19:44 - Odp: Pierścień grzybiczy
23-10-2013 19:46 - Odp: Piijiii, bziuuu!, puszki po piwie i parówki czyli polska myśl nau
18-11-2011 20:47 - Odp: Piknik pod pustym krzyżem
18-11-2011 23:41 - Odp: Piknik pod pustym krzyżem
19-11-2011 01:16 - Odp: Piknik pod pustym krzyżem
19-11-2011 01:57 - Odp: Piknik pod pustym krzyżem
13-09-2011 18:47 - Odp: PILNE ! Wielka szansa na odtuszowanie pedofilii w Kościele !
Razem: 1102 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)