Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Tomek Fiedorek

29-10-2012 20:40 - Odp: Zapowiada się pełna refundacja aborcji we Francji
29-10-2012 20:15 - Odp: Zapowiada się pełna refundacja aborcji we Francji
27-10-2012 17:07 - Odp: Behemoth, Nergal i bilboardy ateistyczne
13-10-2012 02:04 - Odp: Głosujemy na miasto, gdzie mają być kolejne bilbordy
13-10-2012 01:59 - Odp: Unia Europejska i noblowska parodia
10-10-2012 22:05 - Odp: Drodzy, bardzo drodzy studenci
10-10-2012 21:06 - Odp: Drodzy, bardzo drodzy studenci
10-10-2012 20:54 - Odp: Drodzy, bardzo drodzy studenci
10-10-2012 20:50 - Odp: Jan Paweł II uzdrawiał cudownie?
01-10-2012 23:22 - Odp: Godność
29-09-2012 18:34 - Odp: Magia rzeczywistości Richarda Dawkinsa
29-09-2012 18:22 - Odp: Medycyna profetyczna
19-09-2012 20:16 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora
19-09-2012 19:15 - Odp: Odmowa rezerwacji billboardów w Lublinie
18-09-2012 19:18 - Odp: Definitywne obalenie szkodliwych absurdów
11-09-2012 19:08 - Odp: O etyce po łebakch
28-08-2012 20:28 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
22-08-2012 21:00 - Odp: Praca po administracji
21-08-2012 19:27 - Odp: Programu gospodarczy NSDP, a program gospodarczy UE.
19-08-2012 14:33 - Odp: Cyryl show
18-08-2012 00:48 - Odp: Cyryl show
18-08-2012 00:19 - Odp: Cyryl show
15-08-2012 20:13 - Odp: Racjonalizm Edyty Stein
14-08-2012 21:17 - Odp: Kosztowne lekcje religii
14-08-2012 19:57 - Odp: Racjonalizm Edyty Stein
13-08-2012 19:41 - Odp: czy antykoncepcja to zło? czy zło dla mojego meża tylko?
11-08-2012 16:16 - Odp: Dyskryminacja płacowa kobiet
09-08-2012 20:55 - Odp: Anarchokapitalizm
09-08-2012 20:05 - Odp: Anarchokapitalizm
31-07-2012 21:29 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu
27-07-2012 23:43 - Odp: Bóg wyłączy Madonnie prąd
27-07-2012 23:42 - Odp: Bóg wyłączy Madonnie prąd
27-07-2012 21:10 - Odp: To już pewne. Ateizm staje się religią.
27-07-2012 20:41 - Odp: Do czego była potrzebna religia?
27-07-2012 20:32 - Odp: To już pewne. Ateizm staje się religią.
27-07-2012 13:24 - Odp: Do czego była potrzebna religia?
28-06-2012 20:19 - Odp: Dyskryminacja w Polsce: stan na 2012
07-06-2012 18:47 - Odp: "Godne" upamiętnienie...
05-06-2012 21:14 - Odp: Europa odzyskana
05-06-2012 20:46 - Odp: Poszukuję Żyda w Rządzie
03-06-2012 16:31 - Odp: KATECHIZM DLA NIEWIERZĄCYCH -dla kogo?
26-05-2012 20:57 - Odp: Bajka o Mundeczku Olanzapina
21-04-2012 03:17 - Odp: re: Niemiecki obrabowany Kozak [1]
21-04-2012 03:04 - Odp: 'niektóre panienki się puszczają, a inne walczą z Kościołem'
17-04-2012 23:24 - Odp: pytania do ściany
13-04-2012 03:21 - Odp: Auracle - Glider
10-04-2012 05:30 - Odp: stołówki
08-04-2012 17:30 - Odp: stołówki
08-04-2012 04:00 - Odp: Koziełło, Dowgiałło, pogięłło...
08-04-2012 03:42 - Odp: stołówki
30-03-2012 19:22 - Odp: Wielkanoc w cieniu rzezi - czyli o symbolu życia słów kilka...
29-03-2012 23:55 - Odp: Wielkanoc w cieniu rzezi - czyli o symbolu życia słów kilka...
29-03-2012 23:49 - Odp: Wielkanoc w cieniu rzezi - czyli o symbolu życia słów kilka...
29-03-2012 23:06 - Odp: Wielkanoc w cieniu rzezi - czyli o symbolu życia słów kilka...
29-03-2012 13:23 - Odp: Niewielkich planet w kosmosie jest na pewno mnóstwo. Czas na wnio
28-03-2012 00:57 - Odp: Dowód na nieistnienie.
25-03-2012 06:06 - Odp: Dialog wg Frondy
25-03-2012 05:07 - Odp: Beton zbrojony Jezusem.
24-03-2012 16:18 - Odp: Makarony "MALMA" - pamiętasz?
24-03-2012 16:06 - Odp: Makarony "MALMA" - pamiętasz?
24-03-2012 15:49 - Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda!
24-03-2012 15:34 - Odp: Makarony "MALMA" - pamiętasz?
24-03-2012 02:41 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe?
23-03-2012 21:43 - Odp: Krucjata w Sejmie skierowana przeciw laicyzmowi
23-03-2012 21:34 - Odp: Google Street View w Polsce
22-03-2012 23:57 - Odp: Google Street View w Polsce
20-03-2012 21:24 - Odp: Kryzys polityki Izraela ?
16-03-2012 19:39 - Odp: Wiek Ziemi?
16-03-2012 19:33 - Odp: Kiedy Armagedon?
15-03-2012 23:12 - Odp: Znowu argument większości...
15-03-2012 21:59 - Odp: Znowu argument większości...
14-03-2012 21:00 - Odp: Znowu argument większości...
11-03-2012 05:04 - Odp: Wiek Ziemi?
10-03-2012 00:50 - Odp: Kolejny religijny wariat
09-03-2012 23:43 - Odp: Kolejny religijny wariat
07-03-2012 21:22 - Odp: Zaśnięcie w Duchu Świętym
06-03-2012 23:41 - Odp: Dinozaury na Arce Noego
25-02-2012 07:00 - Odp: Akcja ewangelizacja!
25-02-2012 05:10 - Odp: Religijna walka o wzgórze
25-02-2012 05:05 - Odp: Akcja ewangelizacja!
25-02-2012 04:54 - Odp: Pseudodemonstracje... czyli o trendzie roku 2011/2012
19-02-2012 06:09 - Odp: L U D Z I E opamiętajcie się!!!!!!!!!!!
15-02-2012 22:08 - Odp: Po co nam Parafianka Suchocka przy Czarowniku we Watykanie?
12-02-2012 17:34 - Odp: Słów kilka o prywatnej słuzbie zdrowia
11-02-2012 04:57 - Odp: Tim Minchin - "Storm"
11-02-2012 04:35 - Odp: Ewangelia według świętego Mahometa
09-02-2012 20:16 - Odp: Rzeszowianie boją się etyki?
05-02-2012 06:27 - Odp: Słów kilka o prywatnej słuzbie zdrowia
05-02-2012 05:42 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie"
05-02-2012 04:04 - Odp: Obrażony przedmiot kultu
05-02-2012 03:32 - Odp: Śmiać się przez łzy
05-02-2012 03:18 - Odp: Śmiać się przez łzy
03-02-2012 23:55 - Odp: Śmiać się przez łzy
03-02-2012 22:46 - Odp: Śmiać się przez łzy
03-02-2012 21:59 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie"
02-02-2012 00:08 - Odp: Szanowne Państwo
02-02-2012 00:06 - Odp: Odpowiedzialność w związkach międzyludzkich.
01-02-2012 23:32 - Odp: Odpowiedzialność w związkach międzyludzkich.
01-02-2012 23:13 - Odp: Odpowiedzialność w związkach międzyludzkich.
01-02-2012 23:05 - Odp: Odpowiedzialność w związkach międzyludzkich.
Razem: 1102 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)