Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman

16-09-2013 20:20 - Odp: Kościół straszy trybunałem
16-09-2013 20:08 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
15-09-2013 11:29 - Odp: Kościół straszy trybunałem
14-09-2013 18:43 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
14-09-2013 11:05 - Odp: Kościół straszy trybunałem
14-09-2013 10:58 - Odp: Jak Ruch Palikota ''dba'' o neutralność światopogladową.
14-09-2013 10:48 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
14-09-2013 10:44 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
14-09-2013 09:29 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
05-09-2013 06:24 - Historia o pewnej starszej pani
05-09-2013 00:22 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
05-09-2013 00:14 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
05-09-2013 00:10 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
05-09-2013 00:01 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
04-09-2013 23:48 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
04-09-2013 23:38 - Odp: Polska za kadencji PIS, czyli państwo wyznaniowe?
04-09-2013 23:34 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii...
04-09-2013 23:02 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks
03-09-2013 22:58 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
03-09-2013 21:25 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
03-09-2013 21:10 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
03-09-2013 20:58 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii...
03-09-2013 20:47 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks
03-09-2013 20:31 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
03-09-2013 20:05 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
03-09-2013 19:53 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
03-09-2013 19:32 - Odp: A tu mamy następny "kwiatek"
03-09-2013 17:53 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii...
03-09-2013 17:45 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii...
02-09-2013 18:28 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
02-09-2013 18:18 - Odp: Darwinizm społeczny
02-09-2013 18:08 - Odp: Witaj szkoło!
02-09-2013 06:40 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
02-09-2013 06:34 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
01-09-2013 21:01 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
01-09-2013 17:46 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
01-09-2013 17:43 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
01-09-2013 17:30 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
01-09-2013 14:41 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
01-09-2013 14:27 - Odp: spowiedz homika
01-09-2013 14:23 - Odp: spowiedz homika
01-09-2013 09:22 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
01-09-2013 09:10 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
31-08-2013 22:40 - Odp: Witaj szkoło!
31-08-2013 22:35 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
31-08-2013 22:24 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
31-08-2013 22:20 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
31-08-2013 21:30 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
31-08-2013 20:48 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
31-08-2013 20:42 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
31-08-2013 20:30 - Odp: Witaj szkoło!
31-08-2013 20:17 - Odp: spowiedz homika
31-08-2013 17:30 - Odp: spowiedz homika
31-08-2013 16:19 - Odp: Kraków liczy na zyski?
31-08-2013 09:29 - Odp: Jak NIENORMALNE może mieć poglądy fanatyk?
29-08-2013 20:13 - Odp: Adolf Hitler ateista
29-08-2013 19:33 - Odp: Zapłać księdzu.
25-08-2013 22:51 - Odp: Ekonomia a życie.
25-08-2013 22:00 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
25-08-2013 21:58 - Odp: Ekonomia a życie.
25-08-2013 21:52 - Odp: Ewolucja nie jest przypadkowa
25-08-2013 17:58 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana....
25-08-2013 17:48 - Odp: Kościół ateistyczny?
25-08-2013 17:13 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana....
25-08-2013 16:30 - Odp: Kościół ateistyczny?
25-08-2013 12:57 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana....
25-08-2013 12:45 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana....
25-08-2013 12:23 - Odp: Podludzie istnieją! co zamiast 'kary śmierci'?
25-08-2013 11:55 - Odp: Żołnierze czy pielgrzymi?
25-08-2013 10:59 - Odp: Ewolucja nie jest przypadkowa
25-08-2013 10:53 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana....
24-08-2013 22:55 - Odp: Podludzie istnieją! co zamiast 'kary śmierci'?
24-08-2013 19:22 - Odp: Gdzie jst Bóg?
24-08-2013 19:11 - Odp: Nie lubią Gowina?
22-08-2013 21:43 - Odp: Polska oczami hierarchów
22-08-2013 21:19 - Odp: Polska oczami hierarchów
22-08-2013 21:15 - Odp: Polska oczami hierarchów
22-08-2013 21:13 - Odp: Polska oczami hierarchów
22-08-2013 20:50 - Odp: Prymas stracił autorytet
22-08-2013 06:02 - Odp: Polska oczami hierarchów
21-08-2013 23:14 - Odp: Polska oczami hierarchów
21-08-2013 22:55 - Odp: Polska oczami hierarchów
21-08-2013 22:21 - Odp: Polska oczami hierarchów
21-08-2013 22:02 - Odp: Kolor kwiatów - o rany, skąd to się wzięło?
21-08-2013 21:41 - Odp: Kolor kwiatów - o rany, skąd to się wzięło?
21-08-2013 18:47 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
21-08-2013 18:33 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
21-08-2013 18:28 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
21-08-2013 18:13 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
21-08-2013 18:08 - Odp: Polska oczami hierarchów
21-08-2013 17:52 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
21-08-2013 17:36 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
21-08-2013 17:26 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
21-08-2013 17:02 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
21-08-2013 16:59 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
20-08-2013 23:09 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
20-08-2013 23:01 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
20-08-2013 22:54 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
20-08-2013 22:04 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
20-08-2013 17:08 - Odp: Moja religia.
Razem: 1668 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)