 |
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman 16-09-2013 20:20 - Odp: Kościół straszy trybunałem 16-09-2013 20:08 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 15-09-2013 11:29 - Odp: Kościół straszy trybunałem 14-09-2013 18:43 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 14-09-2013 11:05 - Odp: Kościół straszy trybunałem 14-09-2013 10:58 - Odp: Jak Ruch Palikota ''dba'' o neutralność światopogladową. 14-09-2013 10:48 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 14-09-2013 10:44 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 14-09-2013 09:29 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 05-09-2013 06:24 - Historia o pewnej starszej pani 05-09-2013 00:22 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 05-09-2013 00:14 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP 05-09-2013 00:10 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP 05-09-2013 00:01 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP 04-09-2013 23:48 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP 04-09-2013 23:38 - Odp: Polska za kadencji PIS, czyli państwo wyznaniowe? 04-09-2013 23:34 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii... 04-09-2013 23:02 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks 03-09-2013 22:58 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 21:25 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP 03-09-2013 21:10 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 20:58 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii... 03-09-2013 20:47 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks 03-09-2013 20:31 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 20:05 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 19:53 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 19:32 - Odp: A tu mamy następny "kwiatek" 03-09-2013 17:53 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii... 03-09-2013 17:45 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii... 02-09-2013 18:28 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 02-09-2013 18:18 - Odp: Darwinizm społeczny 02-09-2013 18:08 - Odp: Witaj szkoło! 02-09-2013 06:40 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 02-09-2013 06:34 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 01-09-2013 21:01 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 01-09-2013 17:46 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 01-09-2013 17:43 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 01-09-2013 17:30 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08 01-09-2013 14:41 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08 01-09-2013 14:27 - Odp: spowiedz homika 01-09-2013 14:23 - Odp: spowiedz homika 01-09-2013 09:22 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08 01-09-2013 09:10 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 31-08-2013 22:40 - Odp: Witaj szkoło! 31-08-2013 22:35 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 31-08-2013 22:24 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 31-08-2013 22:20 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 31-08-2013 21:30 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 31-08-2013 20:48 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08 31-08-2013 20:42 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 31-08-2013 20:30 - Odp: Witaj szkoło! 31-08-2013 20:17 - Odp: spowiedz homika 31-08-2013 17:30 - Odp: spowiedz homika 31-08-2013 16:19 - Odp: Kraków liczy na zyski? 31-08-2013 09:29 - Odp: Jak NIENORMALNE może mieć poglądy fanatyk? 29-08-2013 20:13 - Odp: Adolf Hitler ateista 29-08-2013 19:33 - Odp: Zapłać księdzu. 25-08-2013 22:51 - Odp: Ekonomia a życie. 25-08-2013 22:00 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 25-08-2013 21:58 - Odp: Ekonomia a życie. 25-08-2013 21:52 - Odp: Ewolucja nie jest przypadkowa 25-08-2013 17:58 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana.... 25-08-2013 17:48 - Odp: Kościół ateistyczny? 25-08-2013 17:13 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana.... 25-08-2013 16:30 - Odp: Kościół ateistyczny? 25-08-2013 12:57 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana.... 25-08-2013 12:45 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana.... 25-08-2013 12:23 - Odp: Podludzie istnieją! co zamiast 'kary śmierci'? 25-08-2013 11:55 - Odp: Żołnierze czy pielgrzymi? 25-08-2013 10:59 - Odp: Ewolucja nie jest przypadkowa 25-08-2013 10:53 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana.... 24-08-2013 22:55 - Odp: Podludzie istnieją! co zamiast 'kary śmierci'? 24-08-2013 19:22 - Odp: Gdzie jst Bóg? 24-08-2013 19:11 - Odp: Nie lubią Gowina? 22-08-2013 21:43 - Odp: Polska oczami hierarchów 22-08-2013 21:19 - Odp: Polska oczami hierarchów 22-08-2013 21:15 - Odp: Polska oczami hierarchów 22-08-2013 21:13 - Odp: Polska oczami hierarchów 22-08-2013 20:50 - Odp: Prymas stracił autorytet 22-08-2013 06:02 - Odp: Polska oczami hierarchów 21-08-2013 23:14 - Odp: Polska oczami hierarchów 21-08-2013 22:55 - Odp: Polska oczami hierarchów 21-08-2013 22:21 - Odp: Polska oczami hierarchów 21-08-2013 22:02 - Odp: Kolor kwiatów - o rany, skąd to się wzięło? 21-08-2013 21:41 - Odp: Kolor kwiatów - o rany, skąd to się wzięło? 21-08-2013 18:47 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 21-08-2013 18:33 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 21-08-2013 18:28 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 21-08-2013 18:13 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 21-08-2013 18:08 - Odp: Polska oczami hierarchów 21-08-2013 17:52 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 21-08-2013 17:36 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 21-08-2013 17:26 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 21-08-2013 17:02 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 21-08-2013 16:59 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 20-08-2013 23:09 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 20-08-2013 23:01 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 20-08-2013 22:54 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 20-08-2013 22:04 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 20-08-2013 17:08 - Odp: Moja religia. Razem: 1668 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |