 |
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman 11-10-2013 15:29 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 11-10-2013 12:32 - Odp: Socjalizm? 11-10-2013 11:54 - Odp: Przyśpiewki terrorystów 11-10-2013 11:21 - Odp: Socjalizm? 11-10-2013 11:09 - Odp: Socjalizm? 11-10-2013 11:04 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil 11-10-2013 10:51 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy 11-10-2013 10:28 - Odp: Bezwarunkowy dochód podstawowy - prawda czy fikcja 10-10-2013 12:13 - Odp: Socjalizm? 10-10-2013 12:10 - Odp: Biskupi ponad prawem! 10-10-2013 11:48 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 10-10-2013 11:43 - Odp: Państwo.... to kto? 10-10-2013 11:29 - Odp: Socjalizm? 10-10-2013 11:21 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 09-10-2013 15:55 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 09-10-2013 15:50 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 09-10-2013 15:28 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 09-10-2013 15:18 - Odp: Państwo.... to kto? 09-10-2013 13:45 - Odp: Państwo.... to kto? 09-10-2013 13:41 - Odp: Państwo.... to kto? 09-10-2013 08:46 - Odp: Szkiełko do Oka 09-10-2013 08:42 - Odp: Szkiełko do Oka 09-10-2013 08:39 - Odp: Państwo.... to kto? 09-10-2013 08:30 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil 08-10-2013 22:55 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil 08-10-2013 22:35 - Odp: Tadek się obraził 08-10-2013 22:31 - Odp: Szkiełko do Oka 08-10-2013 22:30 - Odp: Państwo.... to kto? 08-10-2013 18:49 - Odp: Reklama homeopatii w Świecie Nauki. 08-10-2013 18:29 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 08-10-2013 17:50 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil 08-10-2013 17:36 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil 08-10-2013 17:28 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil 08-10-2013 13:35 - Odp: Reklama homeopatii w Świecie Nauki. 08-10-2013 13:20 - Odp: Tadek się obraził 08-10-2013 13:10 - Odp: Polski emeryt pod palmą 08-10-2013 12:54 - Odp: Księża uczą się o pedofilii 07-10-2013 20:50 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 07-10-2013 20:45 - Odp: Kryzys w USA? 07-10-2013 20:37 - Odp: Księża uczą się o pedofilii 07-10-2013 20:26 - Odp: Refleksje prof. Witoda Kieżuna. 07-10-2013 10:24 - Odp: Tadek się obraził 07-10-2013 10:11 - Odp: Polski emeryt pod palmą 06-10-2013 22:08 - Odp: Tadek się obraził 06-10-2013 11:23 - Odp: Chrześcijaństwo niebezpieczne dla świata? 06-10-2013 11:10 - Odp: Polski emeryt pod palmą 06-10-2013 11:03 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 06-10-2013 10:57 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 06-10-2013 10:54 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 14:09 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 13:53 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 13:28 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 13:14 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 05-10-2013 13:01 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 12:49 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 12:23 - Odp: Statut ważniejszy od Konstytucji? 05-10-2013 12:07 - Odp: Polski emeryt pod palmą 05-10-2013 11:53 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 11:23 - Odp: Księża uczą się o pedofilii 05-10-2013 00:39 - Odp: Polski emeryt pod palmą 05-10-2013 00:28 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 00:25 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 00:15 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 00:04 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 04-10-2013 23:52 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 04-10-2013 23:36 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 04-10-2013 23:15 - Odp: O prawdziwości Ewangelii 04-10-2013 18:12 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 04-10-2013 18:05 - Odp: O prawdziwości Ewangelii 04-10-2013 17:59 - Odp: Chrześcijaństwo niebezpieczne dla świata? 04-10-2013 17:49 - Odp: Polski emeryt pod palmą 04-10-2013 17:33 - Odp: Polski emeryt pod palmą 04-10-2013 17:24 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 04-10-2013 17:06 - Odp: O prawdziwości Ewangelii 04-10-2013 17:00 - Odp: Konfuzja w kościele 04-10-2013 16:49 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 04-10-2013 16:45 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 04-10-2013 16:32 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 04-10-2013 16:22 - Odp: Heja :) 04-10-2013 16:16 - Odp: Kryzys w USA? 04-10-2013 16:13 - Odp: Kryzys w USA? 04-10-2013 16:08 - Odp: Kryzys w USA? 04-10-2013 15:54 - Odp: Diabelski ser 04-10-2013 15:45 - Odp: Statut ważniejszy od Konstytucji? 04-10-2013 15:39 - Odp: Polski emeryt pod palmą 04-10-2013 15:36 - Odp: Polski emeryt pod palmą 04-10-2013 15:35 - Odp: Polski emeryt pod palmą 04-10-2013 15:29 - Odp: Szara rzeczywistość 04-10-2013 15:19 - Odp: Czy już daliście datek na ateistyczną akcję billboardową? 04-10-2013 15:08 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 04-10-2013 14:34 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 04-10-2013 14:31 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 02-10-2013 18:33 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 02-10-2013 18:26 - Odp: Kryzys w USA? 02-10-2013 18:18 - Odp: Kryzys w USA? 02-10-2013 18:07 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 02-10-2013 17:43 - Odp: Heja :) 02-10-2013 17:31 - Odp: Kryzys w USA? 02-10-2013 17:22 - Odp: Kryzys w USA? 02-10-2013 17:11 - Odp: Szanowne Panie - Wasze jajniki są w niebezpieczeństwie! Razem: 1668 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |