 |
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman 28-01-2014 18:13 - Odp: Czy to służba zdrowia, czy biznes?, czy poprostu dziki kraj 28-01-2014 18:09 - Odp: Czy to służba zdrowia, czy biznes?, czy poprostu dziki kraj 28-01-2014 17:56 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 28-01-2014 17:53 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 28-01-2014 17:46 - Odp: Owsiak - najnowsze odkrycie! 28-01-2014 17:41 - Odp: Owsiak - najnowsze odkrycie! 28-01-2014 17:10 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 28-01-2014 06:16 - Odp: Czy to służba zdrowia, czy biznes?, czy poprostu dziki kraj 27-01-2014 20:54 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 27-01-2014 06:03 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 27-01-2014 06:00 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 23:22 - Odp: Czy to służba zdrowia, czy biznes?, czy poprostu dziki kraj 26-01-2014 23:12 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 21:58 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 21:45 - Odp: Śmierć, która prowadzi do poznania prawdy dot. powstania nas 26-01-2014 21:33 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 21:28 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 21:23 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 20:53 - Odp: Czy to służba zdrowia, czy biznes?, czy poprostu dziki kraj 26-01-2014 20:41 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 26-01-2014 18:44 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 26-01-2014 17:33 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 26-01-2014 17:30 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 26-01-2014 17:19 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 26-01-2014 17:04 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 26-01-2014 16:51 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 26-01-2014 16:47 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 26-01-2014 12:46 - Odp: Argument ze strachu 26-01-2014 12:38 - Odp: Oko łże w żywe oczy. 26-01-2014 12:17 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 25-01-2014 22:04 - Odp: Czy to służba zdrowia, czy biznes?, czy poprostu dziki kraj 25-01-2014 21:56 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 25-01-2014 21:21 - Odp: Argument ze strachu 25-01-2014 21:15 - Odp: Argument ze strachu 25-01-2014 11:43 - Odp: 2000 lat chrześcijaństwa, 2000 lat mordów, gwałtów, grabirzy 25-01-2014 11:33 - Odp: Czy to służba zdrowia, czy biznes?, czy poprostu dziki kraj 24-01-2014 19:57 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 24-01-2014 16:44 - Odp: Chrześcijaństwo jest nie do pogodzenia z Ewolucją 24-01-2014 06:18 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik 24-01-2014 06:07 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik 24-01-2014 05:59 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik 23-01-2014 22:43 - Odp: Pytanie do wierzących 23-01-2014 22:18 - Odp: Wartość usług 23-01-2014 06:08 - Odp: Mail do skargi@krrit.gov.pl 23-01-2014 05:32 - Odp: Terlikowski zaatakowany!!! 23-01-2014 00:04 - Odp: Terlikowski zaatakowany!!! 22-01-2014 23:41 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 22-01-2014 23:26 - Odp: Foto niewidy 22-01-2014 22:43 - Odp: Terlikowski zaatakowany!!! 21-01-2014 23:29 - Odp: Foto niewidy 21-01-2014 23:11 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 21-01-2014 18:20 - Odp: O gender studies naukowo 21-01-2014 17:48 - Odp: Wartość usług 21-01-2014 17:42 - Odp: Foto niewidy 20-01-2014 22:26 - Odp: Wartość usług 20-01-2014 22:00 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik 20-01-2014 21:50 - Odp: Naród Wybrany 20-01-2014 21:32 - Odp: Działalności Polityczna(?). 20-01-2014 21:16 - Odp: mainstreamowe media i politycy 20-01-2014 21:10 - Odp: Wpółpraca z liberalnymi katolikami ? 20-01-2014 21:00 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 20-01-2014 20:49 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 20-01-2014 20:36 - Odp: O gender studies naukowo 20-01-2014 20:35 - Odp: O gender studies naukowo 20-01-2014 20:29 - Odp: Wartość usług 20-01-2014 20:15 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik 20-01-2014 20:11 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik 19-01-2014 20:39 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 19-01-2014 15:38 - Odp: Bagatelizowane problemy 19-01-2014 15:20 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik 19-01-2014 15:13 - Odp: Politycy w trampkach 19-01-2014 15:07 - Odp: Zapłodnienie in vitro 19-01-2014 14:56 - Odp: Nowy Mesjasz? 19-01-2014 14:51 - Odp: mainstreamowe media i politycy 19-01-2014 12:02 - Odp: Nowy Mesjasz? 19-01-2014 11:52 - Odp: Statut PSR przed zmianami i po zmianach 19-01-2014 11:24 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 19-01-2014 11:03 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 19-01-2014 00:13 - Odp: Zapłodnienie in vitro 18-01-2014 23:53 - Odp: Dziewice i nie dziewice - kiedyś i dziś. 18-01-2014 16:41 - Odp: Dziewice i nie dziewice - kiedyś i dziś. 18-01-2014 15:57 - Odp: Zapłodnienie in vitro 18-01-2014 15:43 - Odp: może warto rozpropagować świecką ścieżkę wystąpienia z KK? 17-01-2014 17:59 - Odp: Owsiak - najnowsze odkrycie! 17-01-2014 17:57 - Odp: Owsiak - najnowsze odkrycie! 17-01-2014 17:43 - Odp: może warto rozpropagować świecką ścieżkę wystąpienia z KK? 17-01-2014 15:11 - Odp: Owsiak - najnowsze odkrycie! 17-01-2014 14:57 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 17-01-2014 06:40 - Odp: Czym jest prawo 17-01-2014 06:37 - Odp: Owsiak - najnowsze odkrycie! 17-01-2014 06:33 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 17-01-2014 06:03 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 16-01-2014 19:57 - Odp: Czym jest prawo 16-01-2014 17:28 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 16-01-2014 16:49 - Odp: Owsiak - najnowsze odkrycie! 16-01-2014 06:41 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 16-01-2014 06:20 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 16-01-2014 06:07 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 16-01-2014 05:55 - Odp: Owsiak - najnowsze odkrycie! 16-01-2014 00:35 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku Razem: 1668 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |