Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman

20-08-2013 06:33 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
20-08-2013 06:28 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
20-08-2013 06:25 - Odp: Moja religia.
20-08-2013 00:01 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
19-08-2013 23:55 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
19-08-2013 23:15 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
19-08-2013 23:03 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
19-08-2013 22:46 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
19-08-2013 22:42 - Odp: Racjonalizm a etyka
19-08-2013 22:13 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
19-08-2013 21:46 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
19-08-2013 21:29 - Odp: Racjonalizm a etyka
19-08-2013 20:45 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
19-08-2013 20:37 - Odp: Racjonalizm a etyka
19-08-2013 20:35 - Odp: Mrożek umarł
19-08-2013 20:20 - Odp: Racjonalizm a etyka
19-08-2013 20:09 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie.
19-08-2013 17:45 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
19-08-2013 17:29 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
18-08-2013 21:09 - Odp: Moja religia.
18-08-2013 15:36 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
18-08-2013 15:10 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
18-08-2013 13:36 - Odp: Moja religia.
18-08-2013 10:50 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
18-08-2013 09:16 - Odp: Moja religia.
18-08-2013 09:12 - Odp: Racjonalizm a etyka
17-08-2013 22:35 - Odp: Racjonalizm a etyka
17-08-2013 20:40 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
17-08-2013 18:25 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
17-08-2013 18:15 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
17-08-2013 18:11 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
17-08-2013 15:50 - Odp: Racjonalizm a etyka
17-08-2013 15:43 - Odp: Racjonalizm a etyka
17-08-2013 15:32 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
17-08-2013 15:16 - Odp: Racjonalizm a etyka
17-08-2013 15:06 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
17-08-2013 00:25 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
17-08-2013 00:15 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
16-08-2013 12:25 - Odp: Lech Kantoch Pacelli - Hitler. Konkordat za władzę
15-08-2013 17:45 - Odp: Zesłania Jezusa na ziemie sens nowy
15-08-2013 15:28 - Odp: Bitwa Warszawska by Maryja.
15-08-2013 15:22 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
15-08-2013 15:20 - Odp: Wniebowstąpienie księdza
14-08-2013 21:36 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 20:07 - Odp: Po co nam państwo!?
14-08-2013 19:29 - Odp: Polska strona kreacjonistów
14-08-2013 19:22 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 18:46 - Odp: Okno
14-08-2013 07:08 - Odp: Okno
14-08-2013 06:54 - Odp: Okno
14-08-2013 06:32 - Odp: Okno
14-08-2013 06:28 - Odp: Okno
14-08-2013 00:23 - Odp: Zesłania Jezusa na ziemie sens nowy
14-08-2013 00:04 - Odp: Kłamstwa i oszustwa sekty New Age - presja wiary
08-08-2013 23:03 - Odp: "Komendant nie wierzy w Boga"
07-08-2013 22:16 - Odp: Hipokryzja
07-08-2013 22:02 - Odp: Światowe Dni Młodzieży w Krakowie
28-07-2013 07:53 - Odp: Postęp przedstawiany jako problem
28-07-2013 07:49 - Odp: Ciąg dalszy roszczeń kościoła
28-07-2013 07:32 - Odp: Tragizm wierzącego
23-07-2013 19:37 - Odp: Gwałt
22-07-2013 23:12 - Odp: Gwałt
14-07-2013 10:55 - Odp: Jezus wstydzi się "Isi"?
13-07-2013 21:01 - Odp: Sejmowi "eksperci"
13-07-2013 13:41 - Odp: Sejmowi "eksperci"
13-07-2013 13:18 - Odp: Czy Jezus wstydzi się Agnieszki?
13-07-2013 12:52 - Odp: Kościół istnieje dzięki szatanowi.
13-07-2013 12:41 - Odp: Kościół istnieje dzięki szatanowi.
04-07-2013 00:02 - Odp: Czy socjalizm jest racjonalny ?
03-07-2013 23:47 - Odp: Czy socjalizm jest racjonalny ?
29-06-2013 08:51 - Odp: Ateizm sprzeczny a aspekatami natury.
29-06-2013 08:40 - Odp: Ateizm sprzeczny a aspekatami natury.
29-06-2013 08:10 - Odp: "Komisja bioetyczna" episkopatu strszy in vitro
04-06-2013 18:29 - Odp: Neopogaństwo i antyklerykalizm
03-06-2013 20:46 - Odp: Dlaczego kobiety zarabiają mniej?
03-06-2013 20:20 - Odp: Neopogaństwo i antyklerykalizm
03-06-2013 17:28 - Odp: Neopogaństwo i antyklerykalizm
03-06-2013 17:16 - Odp: Neopogaństwo i antyklerykalizm
31-05-2013 23:33 - Odp: Pomnik Jezusa, to maszynka do zarabiania pieniędzy
31-05-2013 06:12 - Odp: Abp Michalik kontratakuje
31-05-2013 06:08 - Odp: Pomnik Jezusa, to maszynka do zarabiania pieniędzy
30-05-2013 16:37 - Odp: Abp Michalik kontratakuje
01-05-2013 22:49 - Odp: Dlaczego kobiety zarabiają mniej?
16-03-2013 23:51 - Odp: Dotknięci Jego Makaronową Macką...
12-03-2013 18:39 - Odp: Ograniczona odpowiedzialność - 2 kategorie ludzi
22-02-2013 13:21 - Odp: episkopat zarzuca, autor odpowiada
22-02-2013 06:29 - Odp: episkopat zarzuca, autor odpowiada
10-02-2013 20:01 - Odp: Nieśmiały pedofil
15-01-2013 23:46 - Odp: WOŚP i nerwy kapłanów
15-01-2013 22:11 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
12-01-2013 12:10 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
11-01-2013 23:45 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
11-01-2013 23:43 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
11-01-2013 23:30 - Odp: O kosztach
10-01-2013 18:17 - Odp: O kosztach
10-01-2013 18:05 - Odp: O kosztach
10-01-2013 17:46 - Odp: Nowe pomysły na bezpieczeństwo na drogach.
10-01-2013 17:36 - Odp: Nowe pomysły na bezpieczeństwo na drogach.
10-01-2013 17:30 - Odp: Nowe pomysły na bezpieczeństwo na drogach.
08-01-2013 16:51 - Odp: O kosztach
Razem: 1668 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)