 |
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman 20-08-2013 06:33 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 20-08-2013 06:28 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 20-08-2013 06:25 - Odp: Moja religia. 20-08-2013 00:01 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 23:55 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 23:15 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 23:03 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 22:46 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 19-08-2013 22:42 - Odp: Racjonalizm a etyka 19-08-2013 22:13 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 21:46 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 19-08-2013 21:29 - Odp: Racjonalizm a etyka 19-08-2013 20:45 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 20:37 - Odp: Racjonalizm a etyka 19-08-2013 20:35 - Odp: Mrożek umarł 19-08-2013 20:20 - Odp: Racjonalizm a etyka 19-08-2013 20:09 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 17:45 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 19-08-2013 17:29 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 18-08-2013 21:09 - Odp: Moja religia. 18-08-2013 15:36 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 18-08-2013 15:10 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 18-08-2013 13:36 - Odp: Moja religia. 18-08-2013 10:50 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 18-08-2013 09:16 - Odp: Moja religia. 18-08-2013 09:12 - Odp: Racjonalizm a etyka 17-08-2013 22:35 - Odp: Racjonalizm a etyka 17-08-2013 20:40 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 17-08-2013 18:25 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 17-08-2013 18:15 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 17-08-2013 18:11 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 17-08-2013 15:50 - Odp: Racjonalizm a etyka 17-08-2013 15:43 - Odp: Racjonalizm a etyka 17-08-2013 15:32 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 17-08-2013 15:16 - Odp: Racjonalizm a etyka 17-08-2013 15:06 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka 17-08-2013 00:25 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest. 17-08-2013 00:15 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 16-08-2013 12:25 - Odp: Lech Kantoch Pacelli - Hitler. Konkordat za władzę 15-08-2013 17:45 - Odp: Zesłania Jezusa na ziemie sens nowy 15-08-2013 15:28 - Odp: Bitwa Warszawska by Maryja. 15-08-2013 15:22 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest. 15-08-2013 15:20 - Odp: Wniebowstąpienie księdza 14-08-2013 21:36 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest. 14-08-2013 20:07 - Odp: Po co nam państwo!? 14-08-2013 19:29 - Odp: Polska strona kreacjonistów 14-08-2013 19:22 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest. 14-08-2013 18:46 - Odp: Okno 14-08-2013 07:08 - Odp: Okno 14-08-2013 06:54 - Odp: Okno 14-08-2013 06:32 - Odp: Okno 14-08-2013 06:28 - Odp: Okno 14-08-2013 00:23 - Odp: Zesłania Jezusa na ziemie sens nowy 14-08-2013 00:04 - Odp: Kłamstwa i oszustwa sekty New Age - presja wiary 08-08-2013 23:03 - Odp: "Komendant nie wierzy w Boga" 07-08-2013 22:16 - Odp: Hipokryzja 07-08-2013 22:02 - Odp: Światowe Dni Młodzieży w Krakowie 28-07-2013 07:53 - Odp: Postęp przedstawiany jako problem 28-07-2013 07:49 - Odp: Ciąg dalszy roszczeń kościoła 28-07-2013 07:32 - Odp: Tragizm wierzącego 23-07-2013 19:37 - Odp: Gwałt 22-07-2013 23:12 - Odp: Gwałt 14-07-2013 10:55 - Odp: Jezus wstydzi się "Isi"? 13-07-2013 21:01 - Odp: Sejmowi "eksperci" 13-07-2013 13:41 - Odp: Sejmowi "eksperci" 13-07-2013 13:18 - Odp: Czy Jezus wstydzi się Agnieszki? 13-07-2013 12:52 - Odp: Kościół istnieje dzięki szatanowi. 13-07-2013 12:41 - Odp: Kościół istnieje dzięki szatanowi. 04-07-2013 00:02 - Odp: Czy socjalizm jest racjonalny ? 03-07-2013 23:47 - Odp: Czy socjalizm jest racjonalny ? 29-06-2013 08:51 - Odp: Ateizm sprzeczny a aspekatami natury. 29-06-2013 08:40 - Odp: Ateizm sprzeczny a aspekatami natury. 29-06-2013 08:10 - Odp: "Komisja bioetyczna" episkopatu strszy in vitro 04-06-2013 18:29 - Odp: Neopogaństwo i antyklerykalizm 03-06-2013 20:46 - Odp: Dlaczego kobiety zarabiają mniej? 03-06-2013 20:20 - Odp: Neopogaństwo i antyklerykalizm 03-06-2013 17:28 - Odp: Neopogaństwo i antyklerykalizm 03-06-2013 17:16 - Odp: Neopogaństwo i antyklerykalizm 31-05-2013 23:33 - Odp: Pomnik Jezusa, to maszynka do zarabiania pieniędzy 31-05-2013 06:12 - Odp: Abp Michalik kontratakuje 31-05-2013 06:08 - Odp: Pomnik Jezusa, to maszynka do zarabiania pieniędzy 30-05-2013 16:37 - Odp: Abp Michalik kontratakuje 01-05-2013 22:49 - Odp: Dlaczego kobiety zarabiają mniej? 16-03-2013 23:51 - Odp: Dotknięci Jego Makaronową Macką... 12-03-2013 18:39 - Odp: Ograniczona odpowiedzialność - 2 kategorie ludzi 22-02-2013 13:21 - Odp: episkopat zarzuca, autor odpowiada 22-02-2013 06:29 - Odp: episkopat zarzuca, autor odpowiada 10-02-2013 20:01 - Odp: Nieśmiały pedofil 15-01-2013 23:46 - Odp: WOŚP i nerwy kapłanów 15-01-2013 22:11 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy 12-01-2013 12:10 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy 11-01-2013 23:45 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy 11-01-2013 23:43 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy 11-01-2013 23:30 - Odp: O kosztach 10-01-2013 18:17 - Odp: O kosztach 10-01-2013 18:05 - Odp: O kosztach 10-01-2013 17:46 - Odp: Nowe pomysły na bezpieczeństwo na drogach. 10-01-2013 17:36 - Odp: Nowe pomysły na bezpieczeństwo na drogach. 10-01-2013 17:30 - Odp: Nowe pomysły na bezpieczeństwo na drogach. 08-01-2013 16:51 - Odp: O kosztach Razem: 1668 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |