Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Jacek Przypadek

25-05-2014 00:10 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
24-05-2014 10:11 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
24-05-2014 00:08 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
22-05-2014 19:13 - Odp: Samobójstwo z samotności
22-05-2014 19:09 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
22-05-2014 08:58 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
21-05-2014 23:43 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
21-05-2014 22:53 - Odp: Samobójstwo z samotności
21-05-2014 22:47 - Odp: Samobójstwo z samotności
21-05-2014 22:34 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
21-05-2014 22:30 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
21-05-2014 12:00 - Odp: Samobójstwo z samotności
21-05-2014 11:11 - Odp: Samobójstwo z samotności
21-05-2014 10:54 - Odp: Samobójstwo z samotności
21-05-2014 09:41 - Odp: Samobójstwo z samotności
21-05-2014 08:58 - Odp: Byłem w zakonie
21-05-2014 08:28 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
21-05-2014 08:26 - Odp: Samobójstwo z samotności
21-05-2014 08:24 - Odp: Samobójstwo z samotności
21-05-2014 08:21 - Odp: Samobójstwo z samotności
21-05-2014 08:15 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
21-05-2014 08:12 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
21-05-2014 00:45 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
21-05-2014 00:43 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
21-05-2014 00:05 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 23:57 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 22:55 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 22:44 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 22:31 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 22:25 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 22:23 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 22:09 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 22:05 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 22:02 - Odp: Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
20-05-2014 21:52 - Odp: Samobójstwo z samotności
20-05-2014 21:44 - Odp: Czy wierzącego w zmartwychwstanie można nazwać racjonalistą?
20-05-2014 21:24 - Doświadczyłem czegoś w rodzaju cudu
19-05-2014 18:18 - Odp: Granice przesady
19-05-2014 15:12 - Odp: Granice przesady
19-05-2014 15:09 - Odp: Granice przesady
19-05-2014 15:06 - Odp: Granice przesady
18-05-2014 19:33 - Odp: Granice przesady
18-05-2014 14:39 - Odp: Przepraszam, że głosowałem na lewicę.
18-05-2014 14:37 - Odp: Granice przesady
18-05-2014 12:27 - Odp: Granice przesady
17-05-2014 16:13 - Odp: Przepraszam, że głosowałem na lewicę.
16-05-2014 22:05 - Odp: Edward Snowden UJAWNIŁ akta o UFO. Kosmici rządzą w USA.
16-05-2014 08:45 - Odp: Czy Bóg istnieje?
16-05-2014 08:38 - Odp: Dwadzieścia kilka lat religii w szkołach...
16-05-2014 08:27 - Odp: Jestem homofobem
16-05-2014 08:24 - Odp: Jestem homofobem
15-05-2014 12:02 - Odp: Jestem homofobem
15-05-2014 08:25 - Odp: Jestem homofobem
14-05-2014 21:24 - Odp: Jestem homofobem
14-05-2014 21:21 - Odp: Jestem homofobem
14-05-2014 17:52 - Odp: Jestem homofobem
14-05-2014 17:50 - Odp: Jestem homofobem
14-05-2014 11:48 - Odp: Jestem homofobem
14-05-2014 11:19 - Odp: Wartości współczesności
14-05-2014 11:12 - Odp: Dwadzieścia kilka lat religii w szkołach...
14-05-2014 11:00 - Odp: Czy Bóg istnieje?
14-05-2014 10:50 - Odp: Czy Bóg istnieje?
14-05-2014 10:42 - Odp: Religijne kłamstwo nr.1
12-05-2014 08:39 - Odp: Pytanie do Ateistów
11-05-2014 19:27 - Odp: Eurowizja i jazgot kościlenych fanatyków
11-05-2014 19:25 - Odp: Eurowizja i jazgot kościlenych fanatyków
11-05-2014 17:53 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
10-05-2014 22:59 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
10-05-2014 21:15 - Odp: Moje wyznanie wiary
10-05-2014 21:02 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
10-05-2014 20:56 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 23:33 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 23:02 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 22:09 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 22:07 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 14:14 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
07-05-2014 20:07 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach
07-05-2014 20:04 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach
06-05-2014 21:38 - Odp: Moje wyznanie wiary
06-05-2014 21:21 - Odp: Moje wyznanie wiary
06-05-2014 20:38 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach
06-05-2014 17:36 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach
06-05-2014 16:43 - Ustępowanie starszym w autobusach
06-05-2014 14:38 - Odp: Moje wyznanie wiary
02-02-2014 11:25 - Odp: Homoseksualizm a wychowywanie dzieci
02-02-2014 11:18 - Odp: Homoseksualizm a wychowywanie dzieci
02-02-2014 01:37 - Odp: Sposób przekonania do racjonalizmu.
02-02-2014 01:24 - Odp: Ukrywanie ateizmu nie ma sensu
23-12-2013 22:31 - Odp: muzułmanka na kasie M&S odmówiła sprzedaży alkoholu
21-12-2013 13:55 - Odp: Naukowo o aborcji
21-12-2013 13:36 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie?
21-12-2013 13:25 - Odp: Naukowo o aborcji
21-12-2013 12:47 - Odp: Naukowo o aborcji
21-12-2013 12:41 - Odp: Naukowo o aborcji
21-12-2013 12:34 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie?
21-12-2013 12:26 - Odp: Naukowo o aborcji
21-12-2013 12:23 - Odp: Naukowo o aborcji
21-12-2013 12:22 - Odp: Naukowo o aborcji
21-12-2013 12:14 - Odp: Naukowo o aborcji
21-12-2013 12:12 - Odp: Naukowo o aborcji
Razem: 1012 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)