Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Jacek Przypadek

17-10-2015 13:06 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
17-10-2015 13:03 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
17-10-2015 12:20 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
17-10-2015 11:38 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
16-10-2015 23:45 - Odp: Badania kosmosu a religie
16-10-2015 23:21 - Odp: Badania kosmosu a religie
16-10-2015 23:16 - Odp: Badania kosmosu a religie
16-10-2015 22:24 - Odp: Badania kosmosu a religie
16-10-2015 22:17 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
16-10-2015 22:07 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
16-10-2015 15:34 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
16-10-2015 15:32 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
16-10-2015 15:30 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
16-10-2015 15:28 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
16-10-2015 15:02 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
15-10-2015 21:42 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
15-10-2015 21:40 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
15-10-2015 12:36 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
15-10-2015 10:26 - Odp: Jezus historyczny czy bóg?
14-10-2015 22:22 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
14-10-2015 16:42 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
14-10-2015 16:40 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
14-10-2015 16:35 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
13-10-2015 21:34 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
13-10-2015 21:33 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
13-10-2015 21:30 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
13-10-2015 21:22 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
13-10-2015 21:18 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
13-10-2015 21:02 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
13-10-2015 21:01 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
13-10-2015 20:57 - Odp: Płynna płeć
12-10-2015 22:43 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 22:31 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 22:22 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 22:14 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 22:11 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 22:06 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 22:04 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 22:02 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 21:58 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 21:54 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 21:47 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 21:40 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
12-10-2015 10:16 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
11-10-2015 21:22 - Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
10-10-2015 11:12 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
10-10-2015 11:10 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
10-10-2015 00:18 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
10-10-2015 00:10 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
10-10-2015 00:03 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
10-10-2015 00:01 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-10-2015 23:53 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-10-2015 19:57 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-10-2015 19:44 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-10-2015 19:42 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-10-2015 13:03 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-10-2015 11:28 - Odp: Jestem zbrodniarzem - nie jestem weganinem... Einstein
09-10-2015 11:25 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-10-2015 11:23 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-10-2015 11:16 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
08-10-2015 09:55 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
07-10-2015 23:52 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
07-10-2015 22:28 - Odp: Społeczeństwo a religia. Religia jako filar społeczeństwa ?
07-10-2015 22:22 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
06-10-2015 22:29 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma.
06-10-2015 22:25 - Odp: Mój ateizm - początki(prośba o pomoc)
06-10-2015 22:19 - Odp: Społeczeństwo a religia. Religia jako filar społeczeństwa ?
06-10-2015 22:11 - Odp: Poglądy_w_praktyce.
06-10-2015 22:05 - Odp: Bóg, bogowie...
04-10-2015 11:17 - Odp: Mój ateizm - początki(prośba o pomoc)
03-10-2015 20:31 - Odp: Jak szkoła katolicka uczyniła ze mnie ateistę.
03-10-2015 20:21 - Odp: Lepszy argument dla wegan
03-10-2015 20:19 - Odp: Jestem zbrodniarzem - nie jestem weganinem... Einstein
03-10-2015 20:15 - Odp: Pierwsze veto prezydenta wszystkich PiSiaków
03-10-2015 20:05 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma.
03-10-2015 19:47 - Odp: Pierwsze veto prezydenta wszystkich PiSiaków
03-10-2015 19:41 - Odp: Mój ateizm - początki(prośba o pomoc)
03-10-2015 19:37 - Odp: Utylizacja dla nie-ludzi
03-10-2015 19:36 - Odp: Utylizacja dla nie-ludzi
03-10-2015 19:33 - Odp: Jestem zbrodniarzem - nie jestem weganinem... Einstein
03-10-2015 19:31 - Odp: Jestem zbrodniarzem - nie jestem weganinem... Einstein
03-10-2015 19:26 - Odp: Pierwsze veto prezydenta wszystkich PiSiaków
28-09-2015 20:59 - Odp: Utylizacja dla nie-ludzi
28-09-2015 20:50 - Odp: Lepszy argument dla wegan
18-09-2015 21:24 - Odp: Motywacja Jezusa
18-09-2015 21:23 - Odp: Motywacja Jezusa
18-09-2015 16:12 - Odp: Motywacja Jezusa
17-09-2015 23:17 - Odp: Motywacja Jezusa
15-09-2015 22:37 - Odp: Motywacja Jezusa
15-09-2015 22:33 - Odp: Utylizacja dla nie-ludzi
15-09-2015 22:29 - Odp: Utylizacja dla nie-ludzi
15-09-2015 22:12 - Odp: Dylemat speleologów (Dylemat wagonika)
10-09-2015 00:49 - Odp: Czy są współczesne filmy, do których warto wracać?
08-09-2015 19:19 - Odp: Jak szkoła katolicka uczyniła ze mnie ateistę.
08-09-2015 11:41 - Odp: Jak szkoła katolicka uczyniła ze mnie ateistę.
07-09-2015 22:21 - Odp: Prawdziwa kobieta, prawdziwy mężczyzna.
07-09-2015 22:18 - Odp: Jak szkoła katolicka uczyniła ze mnie ateistę.
07-09-2015 20:16 - Odp: Prawdziwa kobieta, prawdziwy mężczyzna.
07-09-2015 17:17 - Odp: Prawdziwa kobieta, prawdziwy mężczyzna.
07-09-2015 17:15 - Odp: Jak szkoła katolicka uczyniła ze mnie ateistę.
Razem: 1012 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)